Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
138 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 138 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
90 eyrw?sovara?moy eipan kapoy sta 800 oti prepei na plirwsw sto elena k se allo dimosio sta 1000

sofoula29

sofoula29
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα υπολοιπα τα ειχε αναλαβει η ασφαλεια μου.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:

ακριβος!!! εγω γεννησα στο ιπποκρατειο με καισαρικη και ειχα το μωρο συνεχεια μαζι μου και δεν ειναι μονο αυτο ημουν σε τρικλινο και το δωματιο τιγκα απο κοσμο : και τα μωρα μεσα στο δωματια με τοσο κοσμο ηταν ελεος απο την στιγμη που μπήκα στο νοσοκομείο μεχρι να φυγω συνεχεια τσακωνομαι για αυτο το θεμα...

αυτο εννουσα παραπανω.... Twisted Evil

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι, στο Έλενα έχει μονόκλινα και στον 6ο, όχι τα λούξ του 5ου και πάνε 550. Δεν ξέρω πόσο είναι η διαφορά με την ασφάλεια.

sofoula29

sofoula29
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω & 9 χρονια που γεννησα εκει,δεν γεννησα τωρα!!!!
τωρα δεν ξερω τι καλυπτει η ασφαλεια.
εγω δεν πληρωσα τπτ & δεν πηρα φραγκο απο την ασφαλεια

Elena24Menidi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
piga se enan giatro toy ika k moy egrapse geniki oyrwn k oi alles einai aimatos opws episis moy egrapse k ton prwto yperyxo.mporw na kleisw rantevoy sto elena k na paw na ta kanw? I love you

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω-παντως-πηγα-στο-ιασω-να-δω-μια-φιλη-μου-που-γεννησε-και-ηταν-σε-ενα-μικρο-δωματιο-3-κλινο-και-ηταν-τοσο-στεναχωρο-το-ενα-ηταν-κολημενο-στον-τοιχο-το-αλλο-κολητα-στην-κουρτινα-κατω-απο-το-παραθυρο-και-το-τριτο-στην-μεση-και-δεν-χωραγαν-τα-πυρεξακια-αναμεσα-στα-κρεβατια-και-τα-ειχαν-στα-κατοποδαρα!!χωρια-που-ηταν-μεσα-πολυς-κοσμος-και-τα-μωρα-μεσα-να-θηλαζουν-και-υποτειθεται-οτι-απαγορευεται-το-επισκεπτηριο-οταν-ειναι-μεσα-τα-μωρα!!!
350-την-ημερα-πληρωσε-η-φιλη-μου-και-τοσο-δεν-εχει-ενα-λουξ-δωματιο-στο-χιλτον!!αυτα-τα-λεφτα-τα-βαζεις-στην-ακρη-για-το-παιδι-αυριο-μεθ-αυριο!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:εγω-παντως-πηγα-στο-ιασω-να-δω-μια-φιλη-μου-που-γεννησε-και-ηταν-σε-ενα-μικρο-δωματιο-3-κλινο-και-ηταν-τοσο-στεναχωρο-το-ενα-ηταν-κολημενο-στον-τοιχο-το-αλλο-κολητα-στην-κουρτινα-κατω-απο-το-παραθυρο-και-το-τριτο-στην-μεση-και-δεν-χωραγαν-τα-πυρεξακια-αναμεσα-στα-κρεβατια-και-τα-ειχαν-στα-κατοποδαρα!!χωρια-που-ηταν-μεσα-πολυς-κοσμος-και-τα-μωρα-μεσα-να-θηλαζουν-και-υποτειθεται-οτι-απαγορευεται-το-επισκεπτηριο-οταν-ειναι-μεσα-τα-μωρα!!!
350-την-ημερα-πληρωσε-η-φιλη-μου-και-τοσο-δεν-εχει-ενα-λουξ-δωματιο-στο-χιλτον!!αυτα-τα-λεφτα-τα-βαζεις-στην-ακρη-για-το-παιδι-αυριο-μεθ-αυριο!!!
΄


συμφωνώ.
τουλάχιστον στο Αλεξάνδρα με το επισκεπτήριο ήταν πολύ αυστηροί και καλά έκαναν.

εγώ το 2009 ήμουν σε δίκλινο στο Αλεξάνδρα και πληρωσα νομίζω 175 ευρώ για 4 μέρες. ήταν η διαφορά από αυτά που πλήρωνε το ΙΚΑ.
τώρα δεν ξέρω πως γίνεται γιατί έχουν αλλάξει.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena24Menidi έγραψε:piga se enan giatro toy ika k moy egrapse geniki oyrwn k oi alles einai aimatos opws episis moy egrapse k ton prwto yperyxo.mporw na kleisw rantevoy sto elena k na paw na ta kanw? I love you

Ναι μπορείς. Δεν έχεις κοντα σου κανένα συμβεβλημένο μικροβιολόγο?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως-γνωριζεται-αν-δινουν-ενα-βοηθημα-τοκετου-με-το-ικα;;;εγω-πηρα-830-ευρω-οταν-γεννηθηκε-η-εβελινα-αλλα-τωρα-κατι-ακουσα-οτι-το-περνεις-ανκανεις-καισαρικη-στον-φυσιολογικο-τοκετο-δεν-το-δινουν-πια;;;;

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τις δίδυμες στο Ιασώ σε μονόκλινο...χάλια πέρασα απ όλες τις πλευρές. Ούτε από θηλασμό γνώριζαν οι μαίες, ούτε καμιά ιδιαίτερη προσοχή είδα στα μωρά σε σχέση με τα δημόσια!! Δεν ξαναπήγαινα με τίποτα!!!
Τη μπισκοτίνα τη γέννησα στο Διαβαλκανικό πάλι σε μονόκλινο με ρούμινγκ-ιν! Πολύ καλύτερα τα πράγματα, με υποστήριξη απίστευτη από το χειρουργείο ακόμη αλλά νταξ' μη φανταστείτε!! Τώρα ο Αποστολόπουλος έκανε σύμβαση με Λιβανέζους και μέσα είναι όλη η μπίχλα με τη μπούργκα!
Εγώ επέλεξα ιδιωτικό για να έχω την ησυχία μου και για την καθαριότητα!
Αν έκανα 4ο, μάλλον στο Παπαγεωργίου θα πήγαινα, αλλά με την προϋπόθεση ότι θα έχω δικό μου γιατρό κι όχι όποιος μου κάτσει!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
Asabache έγραψε:

ακριβος!!! εγω γεννησα στο ιπποκρατειο με καισαρικη και ειχα το μωρο συνεχεια μαζι μου και δεν ειναι μονο αυτο ημουν σε τρικλινο και το δωματιο τιγκα απο κοσμο : και τα μωρα μεσα στο δωματια με τοσο κοσμο ηταν ελεος απο την στιγμη που μπήκα στο νοσοκομείο μεχρι να φυγω συνεχεια τσακωνομαι για αυτο το θεμα...

αυτο εννουσα παραπανω.... Twisted Evil

στο ιπποκρατειο ειναι αναλογα σε ποια κλινικη θα εισαι... κι εγω εκει γεννησα τον πρωτο, κ το μεγαλο μειονεκτημα ειναι αυτο που λετε, το επισκεπτηριο με τα μωρα μεσα στα δωματια!! αλλα εχει πολυ καλους γιατρους!! τον δευτερο τον γεννησα στο παπαγεωργιου, εντελως το αντιθετο συμβαινει εκει, καλυτερα κι απο κλινικη θα ελεγα!! και οι γιατροι επισης πολυ καλοι!

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofoula29 έγραψε:εχω & 9 χρονια που γεννησα εκει,δεν γεννησα τωρα!!!!
τωρα δεν ξερω τι καλυπτει η ασφαλεια.
εγω δεν πληρωσα τπτ & δεν πηρα φραγκο απο την ασφαλεια
Μπορώ να σε ρωτήσω για ποιά κλινική στα Γιαννιτσά αναφέρεσε?Για πότε?Είναι να γεννήσω σε λίγο καιρό σε κάποια εκεί.

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΕ 3ΚΛΙΝΟ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ 2 ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΑΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΡΕΒΑΤΙ! ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ1

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΜΕ ΦΤ ΣΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ.ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΧΑΣΙΑΚΟΣ)ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΥ ΜΑΓΓΙΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ,ΡΕΑ,ΛΗΤΩ......

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="CHRISLA2216"]
supermama έγραψε:
Asabache έγραψε:

ακριβος!!! εγω γεννησα στο ιπποκρατειο με καισαρικη και ειχα το μωρο συνεχεια μαζι μου και δεν ειναι μονο αυτο ημουν σε τρικλινο και το δωματιο τιγκα απο κοσμο : και τα μωρα μεσα στο δωματια με τοσο κοσμο ηταν ελεος απο την στιγμη που μπήκα στο νοσοκομείο μεχρι να φυγω συνεχεια τσακωνομαι για αυτο το θεμα...

αυτο εννουσα παραπανω.... Twisted Evil

στο ιπποκρατειο ειναι αναλογα σε ποια κλινικη θα εισαι... κι εγω εκει γεννησα τον πρωτο, κ το μεγαλο μειονεκτημα ειναι αυτο που λετε, το επισκεπτηριο με τα μωρα μεσα στα δωματια!! αλλα εχει πολυ καλους γιατρους!! τον δευτερο τον γεννησα στο παπαγεωργιου, εντελως το αντιθετο συμβαινει εκει, καλυτερα κι απο κλινικη θα ελεγα!! και οι γιατροι επισης πολυ καλοι![/quo


ναι έχει όντως πολύ καλούς γιατρούς αλλά αν ο θεος με αξιωσει να κανω και δευτερο θα παω σιγουρα στο παπαγεωργιου

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεννησα στο Μητερα.πρωτο και κυριο ειναι ο γιατρος μου εκει και δεν τον αλλαζω με τιποτα και δευτερο αφου σ'αυτη τη χωρα σε αντιμετωπιζουν σαν ανθρωπο(καθαριοτητα,εξυπηρετηση)μονο αν πληρωσεις αφου ειχα πηγα εκει.εμεινα πολυ ευχαριστημενη σε ολους τους τομεις.και απο τη μοναδα που φροντισε τη μικρη αφου εμεινε εκει 10 μερες.

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ZETA 22 έγραψε:ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΜΕ ΦΤ ΣΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ.ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΧΑΣΙΑΚΟΣ)ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΥ ΜΑΓΓΙΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ,ΡΕΑ,ΛΗΤΩ......
Συμφωνώ σε αυτό που λές για τα οικονομικά,αλλά μην ξεχνάτε κάποιες παραμέτρους.1ον τι ασφάλεια έχει η καθεμιά και 2ον σε ποιά πόλη ζεί και αναφέρομαι σε επαρχία.Όταν ζείς Αθήνα,Θεσσαλονίκη που έχετε 15νοσοκομεία να επιλέξετε είναι τελείως διαφορετικά!Στην πόλη που μεγάλωσα το νοσοκομείο δεν είχε παιδίατρο εδώ και 2χρόνια και οι κοπέλες αναγκάζονταν να καλέσουν από έξω ιδιώτη ή να φύγουν λεχώνες στις λίγες μέρες παραμονής!!Και από τα Χριστούγεννα δεν υπάρχει ούτε γυναικολόγος!!Και η ασφάλεια που έχω δεν πληρώνει τίποτα στο νοσοκομείο.Αυτή τη στιγμή που είμαι έγκυος στο 2παιδάκι μου ναί θα ξαναγεννήσω σε κλινική.Γιατί μου ζητάνε,δείτε διαφορετικά νοσοκομεία ΦΤ 1000Ε,1000Ε,1200Ε και ΚΤ 1200Ε,1500Ε,1500Ε μόνο η γέννα παρακαλώ ξεχωριστά το δωμάτιο και τα συνναφή!!Ε τότε γιατί να μην γεννήσω στην κλινική με ΦΤ2000Ε και ΚΤ2300Ε!!!

Mammy in love

Mammy in love
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Στο Γαία στις 23/04/2010 που γεννησατε?ιδιωτικη κλινικη η νοσοκομειο? - Σελίδα 2 536304 !Ο γιατρός μου ήταν εκεί και είχα ασφάλεια ιδιωτική.Αλλιώς θα γεννούσα σε δημόσιο νοσοκομείο .Αν κάνω δεύτερο θα γεννήσω σε δημόσιο γιατί έκοψα την ασφάλεια .

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ(ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΠΟ)ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Crying or Very sad

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ZETA 22 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ(ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΠΟ)ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Crying or Very sad
Συγνώμη και από εμένα αλλά όντως διαβάζοντάς τα φαίνονται σαν επίθεση,άτυμος γραπτός λόγος.Ήθελα απλά να πώ ότι σε τέτοιες περιπτώσεις δεν έχεις επιλογές και θα κάνεις τα αδύνατα,δυνατά για ν'αποκτήσεις 1αγγελούδι δάνειο,θα δανειστείς.Ξέρω κοπέλες που έπρεπε μέχρι και σε ξενοδοχείο να μείνουν όλο τον 9μήνα για να περιμένουν να γεννήσουν,απλά επειδή δεν υπήρχε νοσοκομείο ή γυναικολόγος στο μέρος τους.Μακάρι όλα να ήταν ρόδινα και βόλικα όπου και αν είμασταν και να είχαμε εμείς την 1επιλογή για τη γέννα μας!!Βρέ πως μας έχουν καταντήσει!!

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
ZETA 22 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ(ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΠΟ)ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Crying or Very sad
Συγνώμη και από εμένα αλλά όντως διαβάζοντάς τα φαίνονται σαν επίθεση,άτυμος γραπτός λόγος.Ήθελα απλά να πώ ότι σε τέτοιες περιπτώσεις δεν έχεις επιλογές και θα κάνεις τα αδύνατα,δυνατά για ν'αποκτήσεις 1αγγελούδι δάνειο,θα δανειστείς.Ξέρω κοπέλες που έπρεπε μέχρι και σε ξενοδοχείο να μείνουν όλο τον 9μήνα για να περιμένουν να γεννήσουν,απλά επειδή δεν υπήρχε νοσοκομείο ή γυναικολόγος στο μέρος τους.Μακάρι όλα να ήταν ρόδινα και βόλικα όπου και αν είμασταν και να είχαμε εμείς την 1επιλογή για τη γέννα μας!!Βρέ πως μας έχουν καταντήσει!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. Θετικό!!

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ZETA 22 έγραψε:
Αλεξάνδρα13 έγραψε:
ZETA 22 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ(ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΟΠΟ)ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Crying or Very sad
Συγνώμη και από εμένα αλλά όντως διαβάζοντάς τα φαίνονται σαν επίθεση,άτυμος γραπτός λόγος.Ήθελα απλά να πώ ότι σε τέτοιες περιπτώσεις δεν έχεις επιλογές και θα κάνεις τα αδύνατα,δυνατά για ν'αποκτήσεις 1αγγελούδι δάνειο,θα δανειστείς.Ξέρω κοπέλες που έπρεπε μέχρι και σε ξενοδοχείο να μείνουν όλο τον 9μήνα για να περιμένουν να γεννήσουν,απλά επειδή δεν υπήρχε νοσοκομείο ή γυναικολόγος στο μέρος τους.Μακάρι όλα να ήταν ρόδινα και βόλικα όπου και αν είμασταν και να είχαμε εμείς την 1επιλογή για τη γέννα μας!!Βρέ πως μας έχουν καταντήσει!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΓΕΓΟΝΟΣ. Θετικό!!
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Και εσύ να χαίρεσε το μπουμπούκι σου.Και μακάρι όλα να έρθουν στο μέλλον καλύτερα για όλες όσες θέλουν παιδάκια!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γεννησα στο θριασιο και μου ηρθε μια χαρουλα.δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena menidi 24 εδωσα 350 ευρω για 4 ημερες για το δωματιο που ηταν τελειο και το ποσο αυτο ειναι η διαφορα του ικα.Τωρα δεν ξερω πως εχουν τα πραγματα απο το 2009 και μετα.Οσο για τον γιατρο δεν μου ζητησε τιποτα εγω του εδωσα απο μονη μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις