Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula 15/4 αγοράκι

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΜΙΑΣ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΥΡΙΟ

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου καλό δρόμο, τα λέμε Τετάρτη

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Γεια σου καλό δρόμο, τα λέμε Τετάρτη
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....ΦΙΛΙΑ

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννααααα μου μη σκας για τίποτα....άστους απλά να λένε και μη σε νοιάζει τίποτα παρά μόνο το ζουζούνι σου!!!!Τόνια περιμένουμε νέα σου από το γιατρό!!Όλα τέλεια να πάνε!!Κι εγώ Τετάρτη πάω Αθήνα για τη β επιπέδου!!Αχχ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Αννούλα αν κάνεις τη λίστα η πητ μου είναι:Άννα Π.Η.Τ.:12-03 και περιμένω αγοράκι!!!Πολλά φιλιά κοριτσάκια!!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 215994

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες , μελουσες μανουλες και εγκύουλες μου τι μου κάνετε; Λοιπόν αφού θα κάνετε λίστα εγω έχω π.η.τ 7-4-13 και έχουμε μπεμπουλαα!!!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 215994

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννα μου όλοι θα έχουν άποψη από εδώ και πέρα, και όχι πάντα αυτή που θα θέλαμε, οπότε μη σκας ιδιαίτερα και μην αφήνεις να σε στενοχωρούν.

Τόνια, και όποια άλλη κοπέλα έχει ραντεβού αυτές τις μέρες με το γιατρό της, εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά, και οσες δεν έχετε δει ακόμα φύλο να το δείτε Smile

Εμένα η ΠΗΤ μου είναι 06/04 και είναι αγοράκι!!!!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσιαααααα! Ετοιμη η λίστα! Για μελετήστε για διορθώστε !!!
Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 654316

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπράβο, ωραία!! Very Happy

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
just_Annoula έγραψε:Κορίτσιαααααα! Ετοιμη η λίστα! Για μελετήστε για διορθώστε !!!
Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 654316

MPRABO ΣΟΥ ΑΝΝΑ!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 328109 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 328109 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 328109

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!Μολις γυρισα σπιτι κι ειμαι πτωμα!Πηγα στον γιατρο ολα καλα αλλα το φυλο ειναι ακομα ενα αινιγμα!Αρχισαμε να αδειαζουμε το δωματιο για να βαφτει....κοριτσια ξεκινησαμε!!!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ την πρόσθεσα κι όλας τη λίστα!!!!
Πολύ καλή δουλειά, ευχαριστούμε Αννούλα!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστουμε για την λιστα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Πως είστε εσείς;
Εγώ χάθηκα λόγω αρρώστιας των παιδιών. Είχα και τα δύο με πυρετό. Τρελάθηκα στο ξενύχτι.
Διάβασα στα γρήγορα τα μηνύματα σας.

Ioanna85 μην στεναχωριέσαι για την κουνιάδα σου. Αφού δεν έχει παιδιά, επόμενο είναι να σε κρίνει. Κανείς δεν ξέρει από τον ίδιο το γονιό τι είναι καλύτερο για το παιδί του. Έχεις να ακούσεις πολλά από άτομα που δήθεν σε νοιάζονται . Να έχεις τα αυτιά σου κλειστά.

Εμείς δεν έχουμε να κάνουμε πολλές ετοιμασίες για το τρίτο μωράκι μας. Τα έχουμε όλα, ακόμα και αφόρετα ρουχαλάκια, Η κούνια μας έχει κάγκελο 3 θέσεων με 2 μεγάλα συρτάρια και με έχει βολέψει αφάνταστα. Από καρότσι έχουμε την τριπλέτα της chicco. Γενικά όλα όσα έχουμε είναι chicco και δεν έχουν πάθει τίποτα μετά από τα 2 θηρία μου.

Πάντως κορίτσια οι ετοιμασίες για το μωράκι είναι η πιο ευχάριστη και καθόλου κουραστική δουλειά! Ακόμα θυμάμαι τις δικές μου πρώτες αναζητήσεις. Όποια κοπέλα έχει απορίες να ρωτήσει και αν γνωρίζω από την μικρή μου εμπειρία να βοηθήσω.

Εγώ έχω ΠΗΤ 4/03 και την Τετάρτη έχω β επιπέδου για να επιβεβαιώσουμε ότι είναι αγόρακι.

Πρέπει να προσαρτήσω τη λίστα στην υπογραφή μου ή κάποια κοπέλα θα προσθέσει κ την δική μου ΠΗΤ;

Συγνώμη για το τεράστιο μήνυμα…Μου έλειψε η παρέα σας!

Fiona84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kοριτσια καλησπέρα σας!!!Ειμαι στην 18η εβδομαδα με αγορακι και εχω ΠΗΤ 1/4/2012.. Smile Ειναι το πρωτο μου μωρακι και ειμαι ενθουσιασμενη, αν και με το αγορι μου δεν έχουμε συνειδητοποιησει ακομη το ποσο γρηγορα θα γινουμε οικογενεια, ισως επειδη δεν το ειχαμε προγραμματισει, αν και πανω σε συζητησεις, θελαμε πολυ να μας συμβει καποια στιγμη!! Να σας ρωτησω...
1) Ποτε θα ακούσουμε το μωρακι μας? Rolling Eyes Εγω νιωθω κατι σαν γουργουρητα γατας αλλα δεν ειμαι σιγουρη!!!Ειναι νωρις ακομη??
2) Ως προς τα δωματια: Εγω σκεφτομαι να διατηρησω το υφος και το στιλ του σπιτιου μου, το οποιο μου αρεσει πολυ και θα παρω την κουνια κλπ απο τον αδελφο μου...Τα επιπλα ειναι απο ξυλο (η κουνια και η συρταριερα) και ειναι ουδετερα (δηλαδη θα ταιριαζαν ειτε ειχα κοριτσακι ειτε αγορακι) και ειναι ρομαντικα, που ταιριαζουν και με το υπολοιπο σπιτι. Ας πουμε δεν θελω να βαψω γαλαζιο το δωματιο, σκεφτομαι να τοα φησω λευκο, να βαλω και μια ομορφη μοκετα κατω να μπουσουλα αργοτερα κλπ κλπ (που ισως της δωσω χρωμα) και να εχει τα παιχνιδακια του εκει..Η αληθεια ειναι πως προσωπικα δεν μου πολυαρεσουν τα πολυ "μικι μαους" δωματια με απειρα χρωματα, ηρωες κομικ κλπ κλπ!!! Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως ειναι τελικα απαραιτητο να ειναι ετσι ενα παιδικο δωματιο, διοτι αν το κανω οπως το φανταζομαι εγω, δεν θα ειναι και ιδιαιτερα παιδικο...Τα παιδικα στοιχεια θα ειναι πχ τα παιχνιδια που θα χει κλπ. Εσεις τι λετε? Λετε να παιζει ρολο στην ψυχολογια του αργοτερα? Ολες οι αποψεις ευπροσδεκτες!!!
Ευχομαι ο,τι καλυτερο σε ολες μας, να εχουμε μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη!!!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Chris και Φιόνα καλώς ήρθατε στη λίστα μας!!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΛΙΛΑ ΠΡΟΣ ΜΩΒ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ?ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΑΣΠΟΥΜΕ Κ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ?Η ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΜΟΝΟ....ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ.....

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως το το χριστινακι!Τι κανουν τα ζουζουνια; ειναι καλυτερα;

Φιονα καλως ηρθες στην παρεα μας!Ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!Το μωρακι το νωριτερο που μπορεις να το νοιωσεις λενε πως ειναι οι 16 εβδομαδες αλλα αν ειναι το πρωτο σου μπορει καμια να αργησεις ακομα και 22εβδομαδες για παραδειγμα!Αν και αυτο που νοιωθεις πιστευω οτι ειναι το μπεμπακι σου!τωρα οσο για το δωματιο να θυμασαι πως ειναι του μωρου σου κι οχι δικο σου!Το μωρακι θελει εικονες και χρωματακι του τραβανε την προσοχη!Ασε που το δωματιακι του περα απο το γεγονος οτι θα περναει ωρες εκει ειναι και το περιβαλλον οπου θα αναπτυξει καποιες δεξιοτητες του και καλο ειναι να εχει ερεθισματα!Κοιτα κι εμενα δε μου αρεσουν καποια παιδικα δωματια αλλα σιγουρα μπορεις να βρεις κατι φινετσατο που να του εξαπτει την φαντασια!Γνωμη μου τωρα ε κανε ενα χρωματακι απαλο στον τοιχο να σπαει την ασπριλα, αγορασε ενα αυτοκολλητο πχ ενα δεντρακι με πουλακι που θα του τα δειχνεις ενω το εχεις αγκαλιτσα ή συννεφακια με ηλιο ή αστερακια με φεγγαρακι!Παρε καμια ιδεα κι απο εδω.... http://www.eimaimama.gr/category/4domatia

Χρυσα το χρωμα αυτο φερνει προς κοριτσιστικο λιγο αν θες την αποψη μου αλλα καπου το εχω πετυχει και σε δωματιο που μοιραζονταν αδερφακια διαφορετικου φυλου!Ισως αν το αξιοποιησεις καταλληλα να γινει ουδετερο για αργοτερα...πχ να βαψεις κι αλλο χρωμα συμπληρωματικα σε αλλο τοιχο ή ριγες,οπως επισης μπορεις να χρησιμοποιησεις ουδετερη ζωγραφια ή αυτοκολλητο τοιχου!

Fiona84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλως σας βρηκα κοριτσια!!
Κι εγω νομιζω οτι αυτο το γουργουρισμα που νιωθω ειναι ο αστερακος μου Like a Star @ heaven , αλλα θελω πρωτα να σιγουρευτω πριν να το ανακοινωσω!!!Την επομενη εβδομαδα θα απω στον γιατρο για υπερηχο και ανυπομονω επειδη πιστευω πως θα εχει πολυ διαφορα το μωρακι απο την προηγουμενη φορα που πηγα (πριν 1 μηνα περιπου)...Ισως ετσι επελθει και η συνειδητοποιηση, διοτι οσο να ναι μεχρι τωρα ηταν ακομη αρχες...
Ιωάννα μου, αυτο σκεφτομαι και εγω, οτι ισως πρεπει να βαλω χρωμα και σχεδια στο δωματιο διοτι ετσι θα ειναι πιο παιδικο και θα ειναι καλυτερο το περιβαλλον για την ψυχολογια του μωρου!!Απλα θα προσπαθησω να αποφυγω πολυ "κραυγαλέα" σχεδια και χρωματα ή ηρωες κινουμενων σχεδιων, διοτι γενικα θεωρω πως ειναι κουραστικο στο ματι και μετα απο λιγο καιρο ισως να ειναι και βαρετο
Ας πουμε για παραδειγμα μου αρεσει σαν στιλ παιδικου δωματιου κατι σαν αυτα (ανεξαρτητα αν προκειται για αγορακι ή κοριτσακι): http://www.littledeco.gr/?page_id=384 (τυχαιο site, απλα για να παρετε μια ιδεα τι εννοω) Τα δωματια σε αυτο το στιλ ειναι φινετσατα οπως λες, αλλα απο την αλλη δεν ειναι και πολυ be-be!! Rolling Eyes
Για πειτε και εσεις τι νομιζετε!!!

Fiona84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrysakoski έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΛΙΛΑ ΠΡΟΣ ΜΩΒ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ?ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΑΣΠΟΥΜΕ Κ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ?Η ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΜΟΝΟ....ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ.....

Χρυσα μου το λιλα κατ εμε ειναι αμιγως κοριτσιστικο χρωμα!!! tongue Ισως επειδη το δωματιο μου στο δημοτικο ηταν λιλα με εκρου, οποτε το εχω συσχετισει με κοριτσακια...Εσυ το λες για τον τοιχο ή για την επιπλωση???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιονα αν βαλεις αυτοκολλητο μπορεις να παρεις αυτα που ξεκολλανε και ξανακολλανε πολυ ευκολα σε περιπτωση που βαρεθεις!Κοιτα εμενα μου αρεσει αυτο το αυτοκολλητο http://www.livewall.gr/kids-tree.html για το παιδικο δωματιο!Μεγαλο βεβαια αλλα εχει ταυτοχρονα και κατι το παιδικο αλλα και κατι το πιο σοβαρο!Τοιχος σε πρασινακι, επιπλα σε ασπρο κλπ Ωραια τα δωματια που ανεβασες αλλα κατα ποσο μπορεις να τα αντιγραψεις; Κανε το δωματιο του μοναδικο και δωσε του ερεθισματα!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΩ 2 ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ....ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 3 ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΒΑΠΤΙΣΕΙ...ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΑΡΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ (ΜΑΡΙΚΡΥΣΤΗ)ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΛΕΙΨΩ....ΤΟ 3 ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΓΟΡΙ Κ ΛΕΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΡΙΑ...ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ..!!!!(ΠΟΥ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΆΚΕΙΕΣ)!!!!!!!Κ ΤΩΡΑ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΤΟ ΑΛΛΟ.......!!!!(ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΛΕΟΣ)Κ ΤΟΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ........ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!ΛΕΣ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΠΩΣ ΘΑ Τ ΒΓΑΛΟΥΝ.....ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΝΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ......ΓΙΑΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΤΙ Ν ΛΕΝΕ Ν ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΤΚΑΛΟ Κ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ.......ΕΜΕΝΑ Κ ΣΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΡΙΚΡΥΣΤΗ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ Κ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣΜΟΥ ΝΑ ΤΙΜΑΩ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ....ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΑΝΗΣΥΧΩ........ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ......???????????????ΤΙ ΛΕΤΕ'?????ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΜΟΥ......

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zwitsa έγραψε:ΕΧΩ 2 ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ....ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 3 ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΒΑΠΤΙΣΕΙ...ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΑΡΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ (ΜΑΡΙΚΡΥΣΤΗ)ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΛΕΙΨΩ....ΤΟ 3 ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΓΟΡΙ Κ ΛΕΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΡΙΑ...ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ..!!!!(ΠΟΥ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΛΆΚΕΙΕΣ)!!!!!!!Κ ΤΩΡΑ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΤΟ ΑΛΛΟ.......!!!!(ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΛΕΟΣ)Κ ΤΟΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ........ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!ΛΕΣ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΠΩΣ ΘΑ Τ ΒΓΑΛΟΥΝ.....ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΝΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ......ΓΙΑΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΤΙ Ν ΛΕΝΕ Ν ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΤΚΑΛΟ Κ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ.......ΕΜΕΝΑ Κ ΣΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΡΙΚΡΥΣΤΗ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ Κ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣΜΟΥ ΝΑ ΤΙΜΑΩ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ....ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΑΝΗΣΥΧΩ........ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ......???????????????ΤΙ ΛΕΤΕ'?????ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΜΟΥ......

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΡΘΩΣΩ ΝΑ Τ ΚΑΝΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ..........ΣΥΓΝΩΜΗ..!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη καλως ηρθες στην παρεα μας!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει και το 3ο σας!
Η αποψη μου ειναι πως το ονομα του παιδιου σου ειναι καθαρα δικο σου θεμα και του αντρα σου!θελετε 1 ονομα; βαλτε 1!θελετε 2 βαλτε 2!Μην αφηνετε να σας επηρεαζουν οι αλλοι γιατι αυτοι βγαλαν στα δικα τους παιδια αυτο που οι ιδιοι αποφασισαν ή τους επεβαλαν!Ονομασαι τα αγγελουδια σου οπως τα εχεις ονειρευτει!

Fiona84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ιωάννα μου ειναι πραγματι πολυ ομορφο το αυτοκολλητο σε αυτο το στιλ διοτι οπως σωστα ειπες συνδιαζει και την παιδικοτητα και εχει κατι λιγο πιο σοβαρο..Επισης το συγκεκριμενο αυτοκολλητο ειναι και για πιο μετα, δεν ειναι πολυ μπεμπε, μονο για νεογεννητα μωρακια. Παντως καταλαβες τι εννοω σαν στιλ δωματιου. Σιγουρα το δωματιο θα εχει και προσωπικα στοιχεια της φαντασιας μου κλπ, αλλα το φανταζομαι καπως σαν αυτα που σου στειλα ως προς το υφος, να ειναι δηλαδη με διαφορα χρωματα αλλα μαλλον σε γηινες αποχρωσεις πιο ουδετερες και οχι εντονα φωσφωριζε κλπ και να δωσω εμφαση στα αξεσουαρ, τα οποια μου αρεσει να εχουν χρωμα και να ειναι πρωτοτυπα!!Αντε και οταν με το καλο θα ξεκινησω τις ετοιμασιες, θα στειλω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας!!! Razz
Σκεφτομαι παντως κατα τον Ιανουραιο μετα τις γιορτες, οτι θα ειναι μια καλη περιοδος να ασχοληθω! Πρωτα ο Θεος θα ειμαι 7 μηνων!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 19 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις