Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 44]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΡΒΥΛΕΣ!!!ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ MEΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι έγκυος με άντρα στο Πολεμικό Ναυτικο.... Embarassed .... Κάνω από τωρα το σταυρό μου ο άντρας μου να μπορέσει να έρθει στη γέννηση του μωρού του.... Λογικά θα πάρει άδεια εκείνες τις μέρες αλλα αν το μπεμπάκι αποφασίσει να έρθει νωρίτερα ίσως λείπει σε κανένα ταξίδι.... Sad

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Εγώ είμαι έγκυος με άντρα στο Πολεμικό Ναυτικο.... Embarassed .... Κάνω από τωρα το σταυρό μου ο άντρας μου να μπορέσει να έρθει στη γέννηση του μωρού του.... Λογικά θα πάρει άδεια εκείνες τις μέρες αλλα αν το μπεμπάκι αποφασίσει να έρθει νωρίτερα ίσως λείπει σε κανένα ταξίδι.... Sad
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεωργια δεν ειναι ραδιοαρβυλα πια τους το ανακηνωσαν στη δουλεια γιαυτο ηρθε χτες και μου το ειπε

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ!!!ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΚΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καλησπερα...βρηκα f.b. μια σελιδα για γυναικεσ στρατιωτηκων και ελεγε για αμεταθετο τριτεκνων και πολυτεκνων στον τοπο συμφεροντων τουσ??

ξέρετε κάτι??
να αυτό παρακάτω βρήκα::
http://www.nomotelia.gr/photos/File/3883-10.htm


Ν
www.nomotelia.gr
Ν. 3883/10 (ΦΕΚ 167 Α/24-9-2010) : Υπηρεσιακή εξέλιξη και ιεραρχία των στελεχών των Ενό­πλων Δυνάμεων - Θέματα διοίκησης των Ενόπλων Δυνάμεων, Στρατολογίας και συναφείς διατάξεις.



Y

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια καλησπερα...βρηκα f.b. μια σελιδα για γυναικεσ στρατιωτηκων και ελεγε για αμεταθετο τριτεκνων και πολυτεκνων στον τοπο συμφεροντων τουσ??

ξέρετε κάτι??
να αυτό παρακάτω βρήκα::
http://www.nomotelia.gr/photos/File/3883-10.htm


Ν
www.nomotelia.gr
Ν. 3883/10 (ΦΕΚ 167 Α/24-9-2010) : Υπηρεσιακή εξέλιξη και ιεραρχία των στελεχών των Ενό­πλων Δυνάμεων - Θέματα διοίκησης των Ενόπλων Δυνάμεων, Στρατολογίας και συναφείς διατάξεις.



Y


https://www.facebook.com/group.php?gid=112782047325,
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΕΠΟΠ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
http://www.army.gr/files/File/merimna/F440.33.pdf
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!!

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα το εμαθε και ο αντρας μου και το συζητουσαμε...βουρ για 3 κοριτσια......εμεις βεβαια ειμαστε ακομη στο πρωτο...εχουμε ακομη να φαμε ψωμια...

maria82

maria82
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria-eva έγραψε:σημερα το εμαθε και ο αντρας μου και το συζητουσαμε...βουρ για 3 κοριτσια......εμεις βεβαια ειμαστε ακομη στο πρωτο...εχουμε ακομη να φαμε ψωμια...

ποτέ δεν ξέρεις, στο δεύτερο γύρο, μπορεί να σου προκύψουν δίδυμα, οπότε ξεμπερδέυεις! μου το είπε και εμένα ο άντρας μου για το αμετάθετο στους τρίτεκνους(και όλο με γλυκοκοιτάζει!!!!!), τώρα είμαι έγκυος στο δεύτερο!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε κορίτσια.... πως θα τα μεγαλώσεις όμως 3 παιδιά??? Στον άντρα μου που είναι στο πολεμικό ναυτικό η μείωση στο μισθό του ήταν γύρω στα 300 ευρώ μηνιαίως χώρια τα επιδόματα Χριστουγέννων Πάσχα καλοκαιριού..... Εγω είμαι έγκυος στο 1ο μου και ξέρω σιγουρα οτι θα πάω και για το 2ο αλλα ακομά και για το 1ο ανησυχώ πως θα τα βγάλουμε πέρα. Κι αυτή τη στιγμή έχω σχετικά καλή δουλίτσα παίρνω 1060 ευρώ το μήνα αλλα αν χτύπα ξύλο την χάσω (είμαι στον ιδιωτικό τομέα) τι θα κάνουμε? Στον ιδιωτικό τομέα ξέρετε πως έχουν τα πράγματα... όσο καλός και να σαι σημερα είσαι αύριο δεν είσαι... Από μια παλιά μου δουλειά με διώξανε γιατί η προισταμένη μου δεν με πηγαινε ... έτσι απλά... κι ας ήμουν υπόδειγμα υπαλλήλου. Δεν ξέρω ... ανησυχώ πολύ για το μέλλον. Δυστυχώς δεν υπάρχει και φως στο τούνελ.... ακούω για νέες μειώσεις και μου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο...Απορώ πραγματικά τα ζευγάρια που είναι και οι 2 στον ιδιωτικό τομέα πως τα καταφέρνουν. Εμείς δυστυχώς ζούμε και στο νοίκι οπότε όπως καταλαβαίνετε τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. Εσείς νιώθετε έτσι?

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και παλι καλα να λες...εγω δουλευα 4ωρη γυρω στα 550ευρω και αναγκαστηκα να αφησω την δουλεια μου για να μεγαλωσω το μωρο μου και ειμαστε μονο με τον μισθο του αντρα μου μας κοψανε οπως λες και 300 και κατι ευρω την βγαζουμε δεν την βγαζουμε καθε μηνα.εννοειται θελουμε δευτερο αλλα δεν μπορουμε και μιλαμε για τριτο...

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια το αμεταθετο για τους τριτεκνους δεν ισχυει στην πραγματικότητα...τα χαρτια μπορεί να λένε ότι θέλουν Sad .... Η υπηρεσία επικαλείται υπηρεσιακές ανάγκες και τρως μια μεταθεσούλα εκεί που δεν το περιμένεις...Φετος ξέρω αρκετα ζευγάρια τριτεκνα που πηραν μετάθεση και οχι στον τόπο συμφερόντων τους...
Και ο στρατός ειναι μια μικρογραφία της ελληνικής κοινωνίας που τίποτα δεν λειτουργεί κανονικά Sad Sad

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και πας μετα με τα 3 παιδακια σου σε κανενα νησακι υπηρεσιακη αναγκη θα σε πουν το πως θα τα ζησεις θα μας το πουν..

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ετσι ακριβώς!!! Η αλήθεια ειναι οτι αν εγώ δεν ειχα δουλειά δεν υπηρχε περίπτωση να κάναμε τρίτο με μόνο τον μισθό του άντρα μου και ας είχαμε και αμετάθετο!

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια cool δεν ειναι αναγκη να πιεζομαστε για το 3ο!απλα το βαζουμε στο προγραμμα και αν κατσει και ευκαιρια να μεινουμε αμεταθετοι τοσο το καλυτερο!εμεις ειμαστε και οι δυο στο στρατο.κλεισαμε 3 χρονια και αποφασισαμε απο κοινου να ζησουμε στον εβρο!να σημειωσω μονο οτι εγω ειμαι απο
αθηνα οποτε εδω πανω δεν εχουμε καμια βοηθεια!απλα ειδαμε οτι δυσκολα να μας μεταθεσουν καπου αλλου και οτι αν κανουμε και 3ο σιγουρα δεν μας κουναει τιποτα!ουτε καν υπηρεσιακες αναγκες!επιπλεον για μενα ισχυει μετα απο καθε γεννα 3 χρονια αμεταθετη οπου δηλωσω ανεξαρτητως υπηρεσιακων αναγκων και στα 10 χρονια σιγα μην τολμησουν να με κουνησουν!χαζοι ειναι?που θα βρουν κοροιδα να θελουν να παραμεινουν εδω???

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν νομιζω κανενα ζευγαρι να παρει τοσο μεγαλη αποφαση και να κανει τριτο παιδι μηπως και δεν παιρνουν μεταθεσεις εννοειται οτι το λεμε για πλακα,εβιτα χαρα στο κουραγιο σας μεγαλη αποφαση να δεχεσαι να παραμεινεις τοσα χρονια σε εναν ξενο τοπο και σε τοσο μεγαλη αποσταση απο τους δικους σου..και κακα τα ψεμματα καμια γυναικα που ειναι στον στρατο οπως εσυ ή ο συζηγος εχουν βοηθεια αντε για 3-4 χρονια που θα τυχει να περασουν απο την πατριδα τους και αν συμβει κι αυτο..εμεις ειμασταν στην χιο 6 χρονια ε δεν αντεχαμε με τιποτα δεν δεχομουν οτι θα μεινω και αλλα χρονια εκει κοντεψα να παω καταθληψη και το παραλλογο ειμαστε και οι δυο απο τον εβρο που εχει τοσο στρατο και η ειδικοτητα του αντρα μου μονο στα νησια στην αγονη γραμμη και κομοτηνη αθηνα θεσσαλονικη..αθηνα θεσσαλονικη θελει μεγαλο μεσο για να πας αρα μονο κομοτηνη και ξανα πισω...και μας εχει παρει τοσο απο κατω τωρα ειμαστε 2η χρονια κομοτηνη σχετικα κοντα δεν μπορω να πω αλλα θα ξανα φυγουμε και δεν τα μπορω τα νησια ειναι σαν φυλακη και αδεια να παρεις 100% θα εχει μεσα απαγορευτικο και τα εισιτιρια με το αεροπλανο δυο αλλαζεις 500 ευρω το ατομο και οποτε καθεσαι στην θεση σου.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η αλήθεια είναι πως όλα είναι σχετικα..όντως και με 3 παιδακια πέρνεις μετάθεση κανονικά...
πάντως σε παραμεθώριο..δηλ..έβρο.χίο..νησάκια γενικά κλπ..μπορείς να μείνεις πολλά χρόνια..το θέμα είναι πως αν δεν είσαι απο εκεί είναι δύσκολα τα πράγματα..!!
απο την άλλη μου είπαν πως με τα 3 μπαίνεις σίγουρα στα ΣΟΑ..και για 3 χρόνια...
ξέρει καμία αν είναι αλήθεια αυτό??

γιατί εγώ έτσι και αλλιως περιμένω τρίτο τώρα και προσπαθώ να βρώ εναλλακτικές για οικονομία...τι να κάνουμε??όπως επίσης έχω ακούσει πως βόρεια ελλάδα τα νοίκια είναι πιο φτηνά ..ενώ χίο π.χ. είναι άστα να πάνε...'ασε που μερικοί δεν σε βάζουν μέσα με τρία παιδιά...

eleni22

eleni22
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia mou ti kanete???na sas rwtisw kati?kserete pou mporw na apeuthunthw eite me tilefwno eite sto internet poia farmakeia sunergazontai me ton strato k epishs poioi giatroi??????feugw apo dw gia 6 mines...telika piran ton antra mou sto kossovo eixe kanei ta xartia tou......kai thelw na mathw g farmakeia k paidiatrous.......paw sta giannitsa!!!!!!!euxaristw ek twn protairwn filakia!!!!

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααα φευγεις ελενακι δεν θα προλαβω να σε γνωρισω...συνηθως οι περισσοτεροι φαρμακοποιοι και γιατροι ειναι του δημοσιου...νομιζω σχεδον ολοι....δεν θα παιδευτεις...

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
na mai kai ego edo !!! emena o antras moy einai stratiotikos pyrobolikoy kai exoyme ena xrono xio!!!!parees den exoyme kanei !eytyxos exo ton h/y kai milao mazi sas!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
na mai kai ego edo !!! emena o antras moy einai stratiotikos pyrobolikoy kai exoyme ena xrono xio!!!!parees den exoyme kanei !eytyxos exo ton h/y kai milao mazi sas!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrysa7 έγραψε:na mai kai ego edo !!! emena o antras moy einai stratiotikos pyrobolikoy kai exoyme ena xrono xio!!!!parees den exoyme kanei !eytyxos exo ton h/y kai milao mazi sas!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787

να μην στεναχωρησω και εμενα πυροβολικο ειναι και ειμασταν 6 ολοκληρα χρονακια στην χιο...περσι φυγαμε και χαιρομαι τοσο πολυ οι ανθρωποι,τα απαγορευτικα,ο αερας που επερνε οτι ειχες στο μπαλκονι και το πηγαινε κανα δυο χιλιομετρα με κανανε να το μισησω το μονο καλο η θαλασσα τιποτα μα τιποτα αλλο καλο δεν βρηκα ααα και τα τσιπουρακια στην λαγκαδα αυτη η λαγκαδα μου ελειψε τοσο....ψαρευαμε στον βρονταδο οχι ενταξει περασα καλα αλλα τα καλοκαιρια, το χειμωνα ενα δραμα...θελαμε και 500 ευρω εισιτιρια το ατομο για να παμε στην πατριδα εκει νομιζω ξεπαρωθηκαμε οικονομικως αυτα..εσενα πως σου φαινεται? θα βρειτε γρηγορα φιλους, σιγουρα ειχαμε το ιδιο στρατοπεδο ολοι καλα παιδια μικρο ολοι γνωριζονται μεταξυ τους θα δεις..

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysa7 έγραψε:na mai kai ego edo !!! emena o antras moy einai stratiotikos pyrobolikoy kai exoyme ena xrono xio!!!!parees den exoyme kanei !eytyxos exo ton h/y kai milao mazi sas!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787
koritsia k mena o antras mou einai ston strato,axiwmatikos sta tethwrakismena!twra eimaste edw k ena xrono k kati sto litoxwro pierias.oute egw xrusa den exw kanei files alla toulaxistomn einai dipla h larisa k vlepw suxna tis paidikes mou files poso mallon twra me thn egumosinh!mh stenoxwriesai tha vreis files ekei....thumamai sth prohgoumenh metathesh ston evro pou eimastan ,alexandroupoli ekana k gw polu kairo mexroi na gnwrisw kosmo alla meta hmoun mia xaroula,douleia ,voltes =,kafedakia!!!!!!!!!auta tha pername sunexeia mexri na to sunhthisoume!!!!!tha ta leme edw ola ta koritsia k kapoia apo mas tha mena sthn xio vre gia na kanete pareoula!a ti hthela na se rwthsw?larisaia eisai? Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 215994 patriwtaki?????????? Very Happy Very Happy Very Happy

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria-eva έγραψε:
xrysa7 έγραψε:na mai kai ego edo !!! emena o antras moy einai stratiotikos pyrobolikoy kai exoyme ena xrono xio!!!!parees den exoyme kanei !eytyxos exo ton h/y kai milao mazi sas!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 534787

να μην στεναχωρησω και εμενα πυροβολικο ειναι και ειμασταν 6 ολοκληρα χρονακια στην χιο...περσι φυγαμε και χαιρομαι τοσο πολυ οι ανθρωποι,τα απαγορευτικα,ο αερας που επερνε οτι ειχες στο μπαλκονι και το πηγαινε κανα δυο χιλιομετρα με κανανε να το μισησω το μονο καλο η θαλασσα τιποτα μα τιποτα αλλο καλο δεν βρηκα ααα και τα τσιπουρακια στην λαγκαδα αυτη η λαγκαδα μου ελειψε τοσο....ψαρευαμε στον βρονταδο οχι ενταξει περασα καλα αλλα τα καλοκαιρια, το χειμωνα ενα δραμα...θελαμε και 500 ευρω εισιτιρια το ατομο για να παμε στην πατριδα εκει νομιζω ξεπαρωθηκαμε οικονομικως αυτα..εσενα πως σου φαινεται? θα βρειτε γρηγορα φιλους, σιγουρα ειχαμε το ιδιο στρατοπεδο ολοι καλα παιδια μικρο ολοι γνωριζονται μεταξυ τους θα δεις..
loipon ... kala einai edo vrikame kai oraio spiti alla ontos thes polla leyta gia na fygeis !!to mono kako einai oti o antras moy den anoigete eykola kai an den ekana ego ena zeygari parea edo sth geitonia akoma tha perimena na moy ferei parea!! sth lagada de piga !!! emeis menoyme sto kastelo konta sto brontado! emena paei gia psarema psarontoyfeko pantoy mporei na exei paei gyrisei kai olo to nisi!!!kai dyo kalokairia poy eimai edo dyo mpania ekana!!!eleos!!to proto eixa thn metakomisei kai to deytero imoyn egyos!!eleos!! aaa moyleipoyn ta emporika !!xalia i agora toys kai ta mesimeria kleista ntropi!!! tongue

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
oute egw xrusa den exw kanei files alla toulaxistomn einai dipla h larisa k vlepw suxna tis paidikes mou files poso mallon twra me thn egumosinh!!a ti hthela na se rwthsw?larisaia eisai? Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 215994 patriwtaki?????????? Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]eisai tyxeri makari na moyn kai ego konta sth larisa edo oyte i manoyla moy den erxete fovatai ta karavia...!!!! nai vre mpempoyla patrioki eimai gi ayto grafo dyo polis apo thn mia eimai kai sthn alli meno!!aa!! kai kalitera ston eyro ligotera eksoda gia na pas larisa!!! ikseres se 6 ores eisai larisa!! eno xio pare to karavi 6 ores kai ante alles 4 ores athina sinolo 10!!!ase ta lefta 500 eyro thes gia ta eisitiria mono!!!!xalia ta metaforika xalia!!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 5 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις