Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:
refaki έγραψε:
alexmina83 έγραψε:REFAKI ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΒΓΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ? Very Happy

ax nai vgika!!!! Very Happy pou hsoun???

ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ! ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΧΘΕΣ! Crying or Very sad ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ, Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 900gr. Very Happy ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ oysho ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΝΕΑΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΠΙΑΣΜΕΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΘΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ! Embarassed ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ Η' ΟΧΙ? ΦΙΛΙΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 5 417472

aaaaa Sad oxi dn hmoun ego... ego eixa paei paralia k to karotsi mas einai prasino!
ante me to kalo na rthei o mpempakos! kathe pote katevenete kalamata?

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 18 ΑΠΡΙΛΗ, ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ! Very Happy

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax dustuxos ekeini ti mera tha mpo nosokomeio na vgalo th xolh mou Crying or Very sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
refaki που εδώ στο δικο μας νοσοκομείο;; τις προαλλες εκανε το ιδιο μια γνωστή μου!!
Γιατι θα την βγάλεις;; Την χολη θα βγαλεις λη πετρες;;

ioanna80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια καλησπέρα, με το καλό τα μωράκια σας, εγώ μένω Καλαμάτα τα τελευταία 13 χρόνια , ο σύζυγος είναι από εδώ εγώ από Χώρα (Γαργαλιάνοι)έχουμε 2 κοριτσάκια 4 και 2,5 χρονών , γυναικολόγο είχα τον Πολυδώρου και είμαι πολύ ευχαριστημένη και παιδίατρο την Κουρκούλη Μαρία είναι εξαίρετη μέχρι και σε δικά μου ιατρικά θέματα με έχει βοηθήσει.φιλιά και καλό βράδυ Sleep

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ιωαννα και καλωσηρθες, να χαιρεσαι τα παιδάκια σου!!! Very Happy

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalispera kai apo mena...menw stin mpoumpoulinas....ena dromo parallilo tis lukourgou..esu??
den exw mathei akoma na to xeirizomai kala...eimai ligo asxeti!!!!!tha ta kataferw omws.....

http://sofi28_kal@hotmail.com

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna 80 kai egw ton poludwrou exw...einai pragmatika polu kalos..nomizw oti eixan dikio osoi mou ton sustisan.enoeite vevaia pew gia tin kathemia mas o kaluteros giatros einai o dikos tis.etsi prepei na einai allwste....

http://sofi28_kal@hotmail.com

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebakos έγραψε:kalispera kai apo mena...menw stin mpoumpoulinas....ena dromo parallilo tis lukourgou..esu??
den exw mathei akoma na to xeirizomai kala...eimai ligo asxeti!!!!!tha ta kataferw omws.....

Καλησπερα Σοφια, χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι γελαω, ξερεις γιατι γελαω;; γιατι κι εγω μενω σε ενα δρομο που συνορευει με την λυκουργου, οποτε μπορει και να εχει δει η μια την αλλη!!!
Προσπαθω να θυμηθω που ειναι η μπουμπουλινας τωρα!!!

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
refaki voithise me ligo..pws tha apntaw katw apo ta minimata pou mou grafoun????

http://sofi28_kal@hotmail.com

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
einai akrivws katw apo tin lukourgou.sto terma tou dromou pros artemidos..eimaste konta..???

http://sofi28_kal@hotmail.com

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalinixta se ole apo mena....kalo ksimerwma na exoume...perastika sta srrwstoulia..... Sleep

http://sofi28_kal@hotmail.com

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετα την καβα του Λεκκα οπως ερχεσαι απο το ποταμι αριστερα δηλαδη ουτε 300 μετρα περιπου, χιχιχι ειμαστε πολυ κοντα!!
Απο κατω στο μυνημα εχει quote εκει πατας και αν θες να απαντησεις σε πανω απο 1 μηνυμα πατας το διπλανο multu... σε καθε μηνυμα και μετα απαντηση και θα στα βγαλει και τα δυο!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebakos έγραψε:refaki voithise me ligo..pws tha apntaw katw apo ta minimata pou mou grafoun????

kato ap to minima pou thes na apantiseis patas to quote... elpizo na se voithisa Smile

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:refaki που εδώ στο δικο μας νοσοκομείο;; τις προαλλες εκανε το ιδιο μια γνωστή μου!!
Γιατι θα την βγάλεις;; Την χολη θα βγαλεις λη πετρες;;

giati meta ap th genna vaso mou mou emfanistikan petres sti xoli kai mia mera me eixe piasei kolikos! oute sto xeirotero exthro mou na mn to perasei auto... nai edo kalamata! agxonomai ligo alla entaksei edo olokliri kaisariki kaname se duo tripitses tha kollisoume? Razz

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:
bebakos έγραψε:kalispera kai apo mena...menw stin mpoumpoulinas....ena dromo parallilo tis lukourgou..esu??
den exw mathei akoma na to xeirizomai kala...eimai ligo asxeti!!!!!tha ta kataferw omws.....

Καλησπερα Σοφια, χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι γελαω, ξερεις γιατι γελαω;; γιατι κι εγω μενω σε ενα δρομο που συνορευει με την λυκουργου, οποτε μπορει και να εχει δει η μια την αλλη!!!
Προσπαθω να θυμηθω που ειναι η μπουμπουλινας τωρα!!!

kala e? oles eimaste geitonisses ap oti vlepo!!! na mazeutoume gia kafedaki kamia mera... ego meno analipseos k udras!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ξερω ποναει πολυ η χολη ο κουμπαρος μου εκανε το ιδιο χειρουργείο, πονουσε πολυ παρα πολυ ο ανθρωπος, βεβαια ολοκληρη καισαρικη για δυο τρυπουλες, δεν εχεις και αδικο.
Γειτονισσες ναι ειμαστε και η Αννα κοντα μενει!!
refaki δες λιγο στο θεμα που ανοιξες με τα γευματα, εχω απαντησει!!!
Το ιδιο ειναι τα μπεμπακια μας, δες!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κερναω καφε οποτε θελετε... Very Happy

ioanna80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bebakos έγραψε:ioanna 80 kai egw ton poludwrou exw...einai pragmatika polu kalos..nomizw oti eixan dikio osoi mou ton sustisan.enoeite vevaia pew gia tin kathemia mas o kaluteros giatros einai o dikos tis.etsi prepei na einai allwste....


εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη, στην πρώτη μου κόρη ήταν ακόμη στο νοσοκομείο, πάνω απ'όλα είναι άνθρωπος δύσκολα το συναντάς στις μέρες μας.

ioanna80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
απ' οτι βλέπω μένετε όλες μακρυά , εμείς μένουμε κοντά στο γήπεδο του Μεσσηνιακού.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως κορίτσια εχω καταλαβει πως η πανεμορφη πολη μας δεν στερει απο καλους γιατρους και μπράβο, στην Πατρα εγω ειχα παθει συμφορα με μια κι ετσι μου συστησαν τον Νικα και πηγαινοερχόμουν, ωσπου ηρθαμε Καλαματα και τωρα τον εχω μονιμο και δεν τον αλλαζω ακομα και στην Αλεξανδρουπολη να παω!!!
Μεχρι και απο Αθηνα ερχοντε και γεννανε στο Λητω!!
Να γινει καλα ο μπεμπακος και να παμε καμια βολτιτσα με τα μωρακια μας και τις κοιλιτσες μας!!!!!!

Παλι δεν καταφερα να παω στην Αλεξανδρα σημερα, ο μικρουλης μου ειναι χαλια ακομα, ευτυχως που δεν μου εχει βαλει καθολου πυρετο!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι επειδη γεννησα και γω εκει! αλλα το ΛΗΤΩ ειναι παρα πολυ καλη κλινικη με φοβερους γιατρους και υπεεεεεεροχες νοσηλευτριες που πρωτα απ ολα γινονται φιλες σου και σε κανουν να νοιωθεις τοσο ανετα!!!!
αντε βρε κοριτσια να βγουμε καμια μερα γιατι εμενα ο αντρας μου δουλευει ολη μερα και ειμαι συνεχεια μονη μου με το μωρο και οσο να ναι...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σου ελεγα να ερθεις refaki μου αλλα οχι τωρα με τιποτα που ειναι ετσι το μωρακι μου. Χαλια ηταν η νυχτα του και με τις μασκες χαμος, τσιριζε!!

Λοιπον εχθες πηγα τον παιδι παιδιατρο, δεν μπορουσε να ερθει σπιτι, ηταν λητω σε μια γεννα, οση ωρα περιμενα ανεβηκα ταυτοχρονα πανω να δω την Αλεξανδρα, παω στο δωματιο της και ρωταω που ειναι;; Μου λεει μια νοσοκομα πως ειναι στον τριτο και της λεω γιατι στον 3ο;;;;;;;;;;;;; στον τριτο λεω πανε οσες εχουν γεννησει και μου απανταει γεννησεεεεεε Very Happy Very Happy
Εμεινα εγω καγκελο;; Τρεχω στο ανσασερ βρισκω το δωματιο και τσουπ την βλεπωωωωω γεννησες της λεωωω ναι μου λεει Very Happy Very Happy Very Happy δεν μπηκα μεσα της μιλουσα απο την πορτα γιατι με το μωρακι μου αρρωστουλι δεν ηθελα, ουτε λεπτομερειες ουτε τίποτα!!!!! Ενα λεπτακι σταθηκα!!!
Γεννησε 35+ λογω του οτι ειχε χασει πολυ αμνυακο υγρο!!!!!!
Το μωρακι της μια χαρα και η ιδια!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Οποτε περιμενουμε να μπει και να πεις τα πάντα!!!!!!
Να της ζήσει να ειναι πάντα ευτυχισμενο και υγιέστατο!!!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
refaki έγραψε:ax dustuxos ekeini ti mera tha mpo nosokomeio na vgalo th xolh mou Crying or Very sad

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Wink ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΛΤΗΝ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ! ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ! Very Happy

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: ανεβηκα ταυτοχρονα πανω να δω την Αλεξανδρα, παω στο δωματιο της και ρωταω που ειναι;; Μου λεει μια νοσοκομα πως ειναι στον τριτο και της λεω γιατι στον 3ο;;;;;;;;;;;;; στον τριτο λεω πανε οσες εχουν γεννησει και μου απανταει γεννησεεεεεε Very Happy Very Happy
Εμεινα εγω καγκελο;; Τρεχω στο ανσασερ βρισκω το δωματιο και τσουπ την βλεπωωωωω γεννησες της λεωωω ναι μου λεει Very Happy Very Happy Very Happy δεν μπηκα μεσα της μιλουσα απο την πορτα γιατι με το μωρακι μου αρρωστουλι δεν ηθελα, ουτε λεπτομερειες ουτε τίποτα!!!!! Ενα λεπτακι σταθηκα!!!
Γεννησε 35+ λογω του οτι ειχε χασει πολυ αμνυακο υγρο!!!!!!
Το μωρακι της μια χαρα και η ιδια!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Οποτε περιμενουμε να μπει και να πεις τα πάντα!!!!!!
Να της ζήσει να ειναι πάντα ευτυχισμενο και υγιέστατο!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ!!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 5 875502 ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ! ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 5 50580 ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 5 50580

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις