Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:vasoula ti kaneis?mia xara prepei na eisai twra vlepw kai tis fwto pou exeis valei kouklaki einai to mwraki sou!!!!!!!!ksereis kanenan apo korwni?

Μια χαρά κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολυ Very Happy ναι δοξα το θεο είμαστε μια χαρά τωρα, αν ξερω λέει απο εκεί;;;;;
Μεχρι και σχολειο εχω πάει νηπιο, πρωτη και τρίτη δημοτικού και τα καλοκαιρια μεχρι τα 14 μου εκεί, θα σου στείλω π.μ με περισσότερες πληροφορίες, είσαι στο facebook???

mpempakos

mpempakos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 Very Happy 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpempakos στις Τετ Απρ 09, 2014 11:30 pm, 1 φορά

http://tokoutaki.blogspot.gr/

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου mpampakos καλωσηρθες στην παρεουλα μας, ειμαι η Βασω μενω μεσα Καλαματα και εχω ενα μωρακι 2,5 μηνων.
Εσυ;;
Εγω τον παω στη Δουκα ειναι αριστη, επισης καλη ειναι και η Χιωτη και η Φρεγκογλου και ο Μητροπουλος και ο Σκορδιας!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ, ΠΑΣΑΡΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑ Σ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 311356

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ, ΠΑΣΑΡΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑ Σ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 311356
ναι εε;;πρωτη φορα ακουω αυτο το ονομα!!!μαλλον δεν ειναι πολυ γνωστος στην καλαματα!παιδια ψηφιζω Πολυδωρου ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!δεν υπαρχει αυτος ο ανθρωπος απο ολες τις αποψεις...σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!!! Razz

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΙΝΙΚΕΣ? ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΣΤΟ ΗΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΩΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ.

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΙΝΙΚΕΣ? ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΣΤΟ ΗΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΩΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ.
alexmina ο Πολυδωρου ειναι στο ΛΗΤΩ,παλιοτερα ηταν στο νοσοκομειο αλλα εδω και καποια χρονια εχει δικο του ιατρειο εξω!!ειμαι πολυ δυσκολη στο θεμα γυναικολογου...και μενα μου τον συστησαν!!ειναι αψογος στη δουλεια του,πολυ ψειρας,σου καλυπτει αποριες που ουτε καν ειχες σκεφτει να ρωτησεις,ειναι πολυ καλος ανθρωπος,κανει το προβλημα σου προβλημα του...ολες το λενε που πανε σε αυτον!!! θα μπορουσα να γραφω κι αλλα...αλλα νομιζω οτι αυτα αρκουν!!
ααα ξεχασα να συμπληρωσω οτι περα απο το ραντεβου του μηνα το καθιερωμενο(που εκει εκ των πραγματων πληρωνεις την επισκεψη)μπορεις οποτε εσυ θελεις να πας να ακουσεις μονο καρδουλα(ειδικα στις αρχες)και δε σου παιρνει λεφτα!!!!σπανιο νομιζω...

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΙΝΙΚΕΣ? ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΣΤΟ ΗΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΩΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ.
για παιδιατρο τον Σκορδια εχω ακουσει που λενε οτι ειναι πολυ καλος αλλα δεν εχω προσωπικη αποψη ακομα!σε κανα μηνα που θα γεννησω και θα χω αυτον θα μπορω να σου πω ...

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!Ο ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ. Laughing ΟΧΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΙΜΑΙ ΟΚ. ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΨΑΧΝΩ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΝΩΜΗ!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΔΟΥΚΑ! ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. Very Happy

mpempakos

mpempakos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 Very Happy 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpempakos στις Τετ Απρ 09, 2014 11:16 pm, 1 φορά

http://tokoutaki.blogspot.gr/

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναλογα τι ζητας, εμενα πχ τη Δουκα εχω το ελευθερο να την ενοχλω οποτε θελω μα οποτε, αντιθετα με καποιους αλλους που μες στην νυχτα κλεινουν κινητα!!!
Εμενα το μωρακι μου γεννηθηκε προωρο και ειχαμε ενα προβλημα το οποιο το διαχειρηστηκε με πολυ λεπτοτητα και σοβαροτητα, σαν να ηταν δικο της παιδακι!!
Αλλα οπως σου ειπα ειναι και οι υπολοιποι πολυ καλοι παιδιατροι, δεν θελω να κανω διαφημηση στην Δουκα επειδη παμε εμεις εκει οπως επισης και για τον γυναικολογο αν και οι γιατροι φαινονται τι επιστημονες ειναι σε δυσκολες περιπτωσεις, εμενα αν δεν ηταν ο Νικας δεν ξερω τι θα εκανα ειλικρινα.
Βεβαια πρεπει να εχεις κανονισει πριν την γεννα με παιδιατρο, οτι θες πες μου να σε βοηθησω ειτε με π.μ ειτε με τηλ οτι θες, ανεφερες οτι δεν εισαι και πολυ καιρό εδω οποτε οτι θελεις να βρεις πες μου!!!

Με το καλο το μωρακι σου Very Happy
Ααα ποιο γυναικολογο εχεις;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξανδρα μου τι κανεις που εισαι;;
Ολα καλα;;;;;
Εχω μερουλες να σε δω αν δεν μπεις και αυριο θα παρω καταλογο θα βρω νουμερο και θα σε παρω τηλ!!!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ OYSHO? ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ BERSHKA? Rolling Eyes ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Very Happy

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βασουλα μου γλυκεια να ξερες που ειμαι...στο αγαπημενο μας λητω!!!!ηρθαμε χθες για τον γνωστο καρδιοτακογραφημα και φυσικα αφου εδειχνε τη μια συσπαση μετα την αλλη (κι αφου ειχα παρει τα χαπια μου!!)με κρατησανε,μου βαζουμε λοιπον ενδοφλεβια ορο και εξακολουθουσα να χτυπαω συσπαση 108%(τρελαθηκα).τελικα μου ανεβασαν τις μοναδες στον ορο,εκανα για δευτερη φορα τις ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονακια του και σημερα το απογευμα θα μου βγαλει τον ορο να δουμε μηπως με τα χαπια μπορεσω να ηρεμησω!!!αυτα που λες κοριτσακι!ελπιζω να παω σπιτακι μου!αααα κι ο γιατρος ειναι σχεδον σιγουρος οτι απαξ και κοψω χαπια(στις 36 οπως σου χω ξαναπει)γενναωωωωωωω κατα μεγαλυτερο ποσοστο!!!!!παναγια μου σε 16 μερουλες δηλαδη!θα τρελαθω!!!!!!!αυτα βασουλα μου σευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου!!!!!φιλακια στο ζουζουνακι σου Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 417472

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ALEXANDRA ! Very Happy ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΑΝΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ! ( ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΨΕΜΜΑ! Laughing ) Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 417472

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexandra mou fenete oti thes na kaneis diakopoules sto litw!!!!!!!!!!
koristara mou na sou euxithw na sou pane ola kala kai na min anxwnese gia tpt se ligo kairo tha kratas to zouzouni sou agkalitsa!!!!!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ALEXANDRA ! Very Happy ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΑΝΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ! ( ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΨΕΜΜΑ! Laughing ) Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 417472
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι να εισαι καλα και σε σενα οτι καλυτερο ευχομαι!ευτυχως βγηκα τωρα το βραδυ και ηρθα σπιτακι μου γλιτωσα την νοσηλεια αλλα στο σπιτι θ αειμαι πραγματικη σανιδα στο κρεβατι ουτε τουαλετα που λεει ο λογος!!!ειναι αναμεικτα τα συναισθηματα μου!!!μια μερα ναι μια οχι θα πηγαινω για καρδιοτακογραφο!θελω να σιδερωσω και τα φορμακια του και θα βαλω ξενο κοσμο να το κανει!μουρχεται να βαλω τα κλαματα αλλα σκεφτομαι τα χειροτερα οποτε υπομονη λιγες μερουλες!!!κοριτσακι εισαι απο ζαχαρω;γιατι εγω εχω καταγωγη απο αμαλιαδα!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ OYSHO? ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ BERSHKA? Rolling Eyes ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Very Happy
αααα κι εγω δεν το ηξερα αυτο το καταστημα και η vasoula μου το συνεστησε ...να ναι καλα η κοπελα γιατι εχει γαματα πραγματα!ειναι στα φαναρια της αριστομενους που ειναι στο σεντρο στη γωνια εκει που ηταν τα benetton...εγω θελω να κοιταξω για κανα νυχτικουλι και για καμια μπλουζιτσα με ραντακι για το μαιευτηριο που θα μπορουσα να φοραω αντι για το πανω της πυτζαμας γιατι στην κλινικη πεθαινεις απο τη ζεστη!αυτο το μπλουζακι με τη ραντιτσα βολευει στο θηλασμο και αν κρυωνω βαζω το απο πανω της πυτζαμας ξεκουμπωτο!ετσι το χω φανταστει!η βασουλα αποτι θυμαμαι μου πε οτι νυχτικουλι θα βρω τετοια μπλουζακια-φανελακια δε ξερω...θα παω και θα δω!ποτε ειναι το θεμα που πρεπει να παλουκωθω στο κρεβατι!!!!! Sad Sad

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zouzounaki 24 έγραψε:alexandra mou fenete oti thes na kaneis diakopoules sto litw!!!!!!!!!!
koristara mou na sou euxithw na sou pane ola kala kai na min anxwnese gia tpt se ligo kairo tha kratas to zouzouni sou agkalitsa!!!!!!!
ναι zouzounaki μου αυτο σκεφτομαι και παιρνω θαρρος γιατι τοσες και τοσες κοπελιτσες εχουν νοσηλευτει για μηνες ωσπου να γεννησουν!οποτε σιγα να μην παραπονιεμαι κιεγω!απλα δε ξερω τι με εχει πιασει τωρα ...τι σου ειναι αυτες οι ορμονες!!ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα γιατι σκεφτομαι το σανιδα που λεει ο γιατρος,τα εφτα τρυπηματα την ημερα (τρια ενεσεις ινσουλινης και τεσσερα μετρημα με το μηχανακι του ζαχαρου,21 χαπια την ημερα για τις συσπασεις συν οτι εχω καποιες μικρες εκκρεμμοτητες με τα ρουχαλακια του μωρου μου που ηθελα ΕΓΩ να τα προετοιμασω...τωρα θα μου πειτε αυτα ειναι τα λιγοτερα μπροστα σε αλλα...ναι το ξερω αλλα η εγκυμοσυνη σε κανει υπερευαισθητη ειμαι που ειμαι γαμωτο μου!anyway σας ζαλισα με τα ψυχολογικα μου,αφου τα ειπα ομως τωρα ηδη νιωθω πολυ καλυτερα!!!!φιλακια !!!!
και σευχαριστω ζουζουνακι για τις ευχουλες σου!!!!να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα εισαι μια χαρα κουκλιτσα μου εγω 2 μηνες εκατσα μεσα βρε, ετσι ο τακογραφος τελικα ε;;
Δεν το πιστευω και σημερα εφυγα αν το ηξερα θα ερχομουν και δεν θα εφευγα, ηταν και η μαμα μου και ανετα θα μπορουσα να ερθω λοιπον κατσε να σου μιλησω απο κει....

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Θα εισαι μια χαρα κουκλιτσα μου εγω 2 μηνες εκατσα μεσα βρε, ετσι ο τακογραφος τελικα ε;;
Δεν το πιστευω και σημερα εφυγα αν το ηξερα θα ερχομουν και δεν θα εφευγα, ηταν και η μαμα μου και ανετα θα μπορουσα να ερθω λοιπον κατσε να σου μιλησω απο κει....
ναι εχεις δικιο και αξιζε τον κοπο γιατι εβγαλες εναν αντρακλα για ρουφηγμα και για πολλα φιλια!!!!!κοριτσακι μου να κανω το σταυρο μου και τιποτα αλλο και να σταματησω τη μουρμουρα λεω γω!!!εληξε τωρα ειμαι σπιτακι μου!κι επειδη ειμαι κομματια θα τα κλεισω τωρα και θα παω στο κρεββατακι μου και τα ξαναλεμε σιγουρα...οκ;φιλακια πολλα σε σενα και στον ομορφο γιοκα σου!!αντε αν ειχα κορη θα συμπεθεριαζαμε κιολας!χαχαχχα!καληνυχτααααα Sleep Sleep Sleep Sleep

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξανδρα μου ολα θα πανε τελεια και οσο για την μουρμουρα που λες ειναι φυσιολογικο κορίτσι μου, ενταξει αλλιώς είναι να εχεις μια εγκυμοσυνη που δεν θα την περνας στο κρεβατι δεν ειναι οτι και καλυτερο αλλα για το αντρακι σου θα κανεις υπομονη.
Απλα ισως και να φοβηθηκες λίγο με το που σου ειπε μενεις μεσα αλλα ειδες δεν ηταν τιποτα Very Happy Very Happy Very Happy
Κρεβατακι, ξεκουραση και θα δεις ολα θα ειναι σουπερ Very Happy Very Happy Very Happy

...τα εδωσα τα φιλακια στο μωρακι μου ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!!!!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ALEXANDRA STR. έγραψε:
θελω να σιδερωσω και τα φορμακια του και θα βαλω ξενο κοσμο να το κανει!μουρχεται να βαλω τα κλαματα αλλα σκεφτομαι τα χειροτερα οποτε υπομονη λιγες μερουλες!!!κοριτσακι εισαι απο ζαχαρω;γιατι εγω εχω καταγωγη απο αμαλιαδα!!!
TΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ! Very Happy ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΝΟ ΚΟΣΜΟ, ΓΟΝΕΙΣ ,ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ?ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΓΙ'ΑΥΤΑ! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ,ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 93981 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 517142 ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝΑ ! Laughing
ΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΖΑΧΑΡΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ! ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ!ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΡΦΙΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 215994
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΗSHO. ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΝΕΤΟΝ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 328109 ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για την εμψυχωση!ηδη η επομενη μερα που ξυπνησα ηταν καλυτερη!ευτυχως που εχουμε αυτο το φορουμ και εκφραζομαστε μερικες φορες λες και μιλαμε στον ψυχολογο μας οποτε νιωθουμε και σαφως καλυτερα!!! Very Happy
alexmina μου ειμαστε κοντοχωριανες δηλαδη εε;;καλα εγω εφυγα απο αμαλιαδα στα 18 μου και τωρα να μαι χαιρομαι εφτασα τα 29 σχεδον!! Sad
vasoula μου μπραβο που φιλησες το αντρακι σου!!!ετσι θα ανταλλαζουμε φιλακια και με τον δικο μου που κοντοζυγωνει η ωρα του να βγει!!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 215994 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 2 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις