Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεχασα να της πω χθες για τον βηχα με το κλαμα και το αγχος του, σημερα που την πηρα μου ειπε οτι ισως ειχε αρπαξει ενα ελαφρυ κρυωματακι και τωρα με το κρυωμα επιδεινωθηκε!!
Οχι κορίτσια ειναι κρυωμα γιατι εχει και μπουκωμα, τωρα σε 5 λεπτα τον ξυπναω να πιει γαλα γιατι κοιμαται πολυ βαθια!!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Ξεχασα να της πω χθες για τον βηχα με το κλαμα και το αγχος του, σημερα που την πηρα μου ειπε οτι ισως ειχε αρπαξει ενα ελαφρυ κρυωματακι και τωρα με το κρυωμα επιδεινωθηκε!!
Οχι κορίτσια ειναι κρυωμα γιατι εχει και μπουκωμα, τωρα σε 5 λεπτα τον ξυπναω να πιει γαλα γιατι κοιμαται πολυ βαθια!!!!

oi mixoules einai kitrines? an nai tote einai iosi sigura, an oxi diladi einai diafanes-leukes pali eixe kai i melina mikri kai o iatros mou eipe na tis valo stagonitses orou stin miti kai na tin afino na fternizetai na ta vgalei moni tis. kai'mena mou elege kai mou fonaze i pethera mou oti einai arosti alla den eixe tipota to paidi Cool gia prosexe ton kala

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Ξεχασα να της πω χθες για τον βηχα με το κλαμα και το αγχος του, σημερα που την πηρα μου ειπε οτι ισως ειχε αρπαξει ενα ελαφρυ κρυωματακι και τωρα με το κρυωμα επιδεινωθηκε!!
Οχι κορίτσια ειναι κρυωμα γιατι εχει και μπουκωμα, τωρα σε 5 λεπτα τον ξυπναω να πιει γαλα γιατι κοιμαται πολυ βαθια!!!!

de thelo na se tromakso alla k h dikia m kapos etsi eixe ksekinisei k mia mera prin arxisei to vixa koimotan olh mera tin ksupnousa tin taiza k koimotan amesos k vathia...
oso gia auto pou leei i ana gia tis miksoules de ksero alla toulaxiston i dikia m me tin vroxiolitida eixe vixa mono k argotera ekane k miksoules k oxi kitrines...

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na ton prosexeis para para polu kai pano ap ola kathe duo ores na anoigeis ena parathiro na ananeonetai o aeras gia ta mikrovia

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια Very Happy Very Happy
Οχι δεν εχει μυξουλες, φτερνιζεται και την ακουω καπως σαν μπουκωμενη αλλα μυξουλες δεν βγαζει ουτε με το φτερνισμα, τελικα ισως να ηταν απο το εμβολιο δεν εχει ανεβασει πυρετο και ειναι ωρες με 36.5 και γελαει και παιζει ουφφφφφφφφ τρομαξα πολυ το πρωι παρα πολυ!!!
Ελπιζω η συνεχεια να κυλησει ετσι!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
refaki δεν σου τηλεφώνησα να βγούμε γιατί τελικά ο μικρουλης ειναι χάλια, μυξουλες και πολύ βήχα, πηρα την παιδιατρο μου ειπε να του δωσω σταγονες και να παω αμεσως να πρω υγραντηρα, ευτυχως μεσα σε μισή ωρα μου έφερε η Ana τον δικότης και να νι καλα το κορίτσι γιατι μου ηταν δυσκολο εκεινη την ωρα να παω να πάρω γιατι ηθελε ψαξιμο, με τις σταγονίτσες ελπιζω να κανουν δουλειά!!!
Αυτά, γενικώς χάλια στεναχωρηθηκα που κρυολογησε το μωρακι μου, μα εχει ενα βηχα τι να σας πω!!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REFAKI ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΒΓΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ? Very Happy

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:REFAKI ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΒΓΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ? Very Happy

ax nai vgika!!!! Very Happy pou hsoun???

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai vaso m to katalaba ap ta minimata... de peirazei simasia einai na ginei o mpempakos kala kai meta exoume oles tis meres na vgoume tora pou anoigei k o kairos!!!! elpizo na tou perasei polu polu grigora kai na mn pedeuetai to mikrouli

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να του περασει γρηγορα refaki μου ειναι χαλια δεν εχει κλεισε ματι δεν μπορει, η μυτουλα του χαλια κι ολα φτερνιζεται Crying or Very sad

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na ton vazeis sunexeia konta se atmo... ego auto pou ekana itan na vazo nero sto vrastira anoiga to kapaki ekleina th porta ths kouzinas k afina na vrazei ospou gemize olh h kouzina! thn eferna konta ston vrastira k ekana me to xeri m kai eferna to prosopaki tis ton atmo prosoxi omos mn kaei! o vrastiras vgazei polu atmo k grigora... kalh dunamh Wink

Dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να πω ένα γεια στις συμπατριώτισσες. Μεγάλωσα Αθήνα, οι γονείς μου είναι από Καλαμάτα πριν παντρευτώ κατέβαινα συχνά, αλλά τώρα τίποτές. Άρε Καλαμάτα από τις εκλογές έχω να κατέβω, μου έλειψε. Αλλά που θα πάει θα έρθει το καλοκαίρι και θα κατέβω.

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dim έγραψε:Να πω ένα γεια στις συμπατριώτισσες. Μεγάλωσα Αθήνα, οι γονείς μου είναι από Καλαμάτα πριν παντρευτώ κατέβαινα συχνά, αλλά τώρα τίποτές. Άρε Καλαμάτα από τις εκλογές έχω να κατέβω, μου έλειψε. Αλλά που θα πάει θα έρθει το καλοκαίρι και θα κατέβω.

geia sou kai sena sumpatriotissa!!! Very Happy Very Happy Very Happy

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas...eimai kai egw apo kalamata.sofia me lene kai exw ena agoraki 5 1/2 minwn.....na mazeutoume na kanoume kai emeis mia mamadosunantisi me ta mwrakia mas twra pou ftiaxnei siga-siga o kairos....na ta xairomaste ta paidakia mas oles.......

http://sofi28_kal@hotmail.com

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες refaki να κανει πιο πολυ δουλειά απο τον υγραντηρα;; Θα το δοκιμασω, δεν το εκανα χθες γιατι τον πηρε ο υπνος στην αγκαλιά μου!!
Κοιμηθηκε την νυχτα κι ακομα κοιμαται αλλα βηχει μες στον υπνο του, πυρετο δεν μου εχει βγάλει πάλι καλά!!!!

dim k bebakos καλωσηρθατε στην παρεούλα μας Very Happy
bebakos που μενεις περιπου;;

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai koimismenos na nai opos xtes dld pou koimithike stin agkalia sou na tou to kaneis dn uparxei provlima ego etsi tis ekana sunexeia alla h dikia m eixe pio polu flematakia

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebakos έγραψε:geia sas...eimai kai egw apo kalamata.sofia me lene kai exw ena agoraki 5 1/2 minwn.....na mazeutoume na kanoume kai emeis mia mamadosunantisi me ta mwrakia mas twra pou ftiaxnei siga-siga o kairos....na ta xairomaste ta paidakia mas oles.......

geia sou sofia mou! kalos orises Very Happy
nai ame kapoia stigmi tha to kanonisoume! kai ap oti vlepo ta paidakia mas einai ola stin idia ilikia...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να γίνει κι εμενα καλα το μωρακι μου και θα ρθουμε κι εμεις, εμενα η κουζινα ειναι εννιαια με σαλονι, οποτε λες να το κανω στο υπνοδωματιο η στο μπανιο που ειναι πιο μικρος χωρος;;

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nomizo pos oso pio mikro einai to domatio toso pio kala... gia na ntoumaniazei perissotero Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα το κανω στο μπανιο αλλα θα εχω αφησει και την βρυση να τρεχει ζεστο να κανει ατμο οταν το κανω μπανακι!!

Εσυ τι κανεις;; Η πριγκηπέσσα σου;;
Βγηκατε καθολου;; Τωρα σαβ-κυρ λένε για βροχές!!

Εγω θελω να πεταχτω να δω την Αλεξανδρα στο Λητω αλλα δισταζω τωρα με το μωρακι που ειναι ετσι!!
Αν αυριο ειναι καλυτερα θα παω!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai ame vgikame to proi, tis teleutaies meres to xoume kathierosei 8 ksupname k 9 exoume hdh vgei voltoula... simera piga sth marina kai eftasa mexri to potami Smile
nai anoikseta ola nomizo oti oso pio polus atmos toso kalutera giati spane pio eukola oi miksoules ego na fantasteis ap tous pollous atmous pou ekana sth kouzina fouskosan ta ntoulapia xaxa ugeia pano ap ola!!!
h kopela pou les mpike na gennisei i exei kapoio provlimataki?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Αλεξανδρα είναι εδώ στο φόρουμ και μένει λίγο πιο εξω απο Καλαματα, εδω γνωριστηκαμε στο eimaimama είχε συσπασεις και απλά 2 μερες δεν εμπαινε και το καταλαβα πως θα την κρατουσαν μεσα γιατι θα πηγαινε για τακογραφο, ετσι πήρα στη Λητω, δεν ρωτησα απλα είπα να με συνδεσουν με την Αλεξανδρα ( ήξερα επώνυμο ευτυχώς ) και μου είπαν μισο λεπτό και ετσι την βρηκα.
Συσπασεις εχει refaki γιατι δεν την πιάνουν τα χαπακια, τα ιδια με εμενα που ειχα, ειναι ομως μια χαρουλα την ακουσα πολυ καλα Very Happy ισως να γεννησει στην 36η αλλα ποτε δεν ξερεις μπορει να αντεξει παραπανω ο βιαστικουλης μπεμπακος της Very Happy

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
viastikos o mpempis katalava...
emena mou tin piran 37h evdomada giati eixa ena mikro provlimataki esu?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
36η refaki με καισαρικη αφου εμεινα μεσα πανω απο 1,5 μηνα, ταλαιπωρηθηκα και αν δεν ηταν ο Νικας δεν ξερω τι θα εκανα, αγαλμα πρεπει να τον κανω αυτον τον ανθρωπο!!
Ειχα συσπασεις δεν με επιαναν χαπια με τιποτα και επαιρνα ενδοφλεβεια απλα η ανοησια μου ηταν οτι νευριαζα που ημουν μεσα και στεναχωρουσε αυτο πολυ τον γιατρο μου, τι τραβηξε ο ανθρωπος και ανθρωπος με Α κεφαλαιο!!
Στην Πατρα ημουν κι ερχομουν εδω για υπερυχους και τα σχετικά, δεν τον αλλαζα με τιποτα!!!
Το μωρακι μου ειναι γερο και το οφειλω σε εκεινον!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
refaki έγραψε:
alexmina83 έγραψε:REFAKI ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΒΓΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ? Very Happy

ax nai vgika!!!! Very Happy pou hsoun???

ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ! ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΧΘΕΣ! Crying or Very sad ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ, Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ 900gr. Very Happy ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ oysho ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΝΕΑΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΠΙΑΣΜΕΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΘΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ! Embarassed ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ Η' ΟΧΙ? ΦΙΛΙΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 4 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις