Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:Αννούλα τωρα το ειδα ημουν μεσα, εκλαιγε ο μικρουλης και τωρα κοιμηθηκε αφου ηπιε 240 γαλα Shocked Shocked περιεργο, το κινητο καπου ειναι η μπαταρια και δεν ειχα χρονο να την ψαξω, μετα που θα ανοιξει το face θα τα πουμε αλλιως στειλε μου π.μ το σταθερο σου!!!
Πως ειναι το Μελινακι;

po po vasoula mou xalia eimaste... xtes pou mou milises arxise to klama i melina kai mexri tis 2 griniaaaa. oli mera leo na se paro tilefono alla den prolavaino. tora koimatai alla den xero mexri pote Sad exei katakokino laimo, vixa kai trexei kai i mitoula tis... pigame pali ston iatro simera kai toulaxiston den exei akroastika... kanoune kai emeis maskes aerolin kai flixotide, me to zori giati den kathetai, kai vazoume kai otrivin. tin imera einai kapos kalitera an kai den exei poli orexei gia fagito kai i diathesi tis einai pesmeni kai auti. to allo kako einai oti kolisa kai ego kai me ponaei poli o laimos mou Sad telospanton, eseis ti kanete? pos eiste? tha prospathiso na se paro tilefono aurio. filia pollaaa

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια τι κανετε;; Εφακι δεν σε προλαβα στο facebook ημουν στην κουζινα!!
Τι κανουν τα παιδακια σας;;
Εμενα ειναι καλα. τελος βηχα και μιξουλες αλλα συνεχιζουμε μασκες και θα μεινουμε ακομα λιγο μεσα στο σπιτι δεν βγαινουμε ακομα να γινει τελειως καλα!!
Αννα τι γινεται με το Μελινάκι;;
Γιατι νομιζεις προλαβαινω να σε παρω εγ'ω?

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Κορίτσια τι κανετε;; Εφακι δεν σε προλαβα στο facebook ημουν στην κουζινα!!
Τι κανουν τα παιδακια σας;;
Εμενα ειναι καλα. τελος βηχα και μιξουλες αλλα συνεχιζουμε μασκες και θα μεινουμε ακομα λιγο μεσα στο σπιτι δεν βγαινουμε ακομα να γινει τελειως καλα!!
Αννα τι γινεται με το Μελινάκι;;
Γιατι νομιζεις προλαβαινω να σε παρω εγ'ω?

kalhmera vaso m! kala eimaste eseis? polu xarika pou einai tora kala o mpempakos sou Very Happy emeis anevikame athina sti giagia mas na kseskasoume ligaki... an kai tin triti tis ekana to emvolio, tetarti ksimeromata mou anevase 39 pireto to mikrouli mou alla ipiame deponaki, kaname mpanaki kai mas epese o puretoulis k etsi kataferame na fugoume... kalh sas mera Smile

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Εφη μου, καλα κανατε και πηγατε ετσι για αλλαγούλα!!!
Ναι ευτυχως ειναι καλα ο μικρουλης μου βεβαια συνεχιζουμε τις μασκες αλλα ειναι καλα!!! Very Happy
Ποτε θα γυρισετε?

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dustuxos gurizoume aurio giati o antras mou de mporei na leipei allo ap th douleia tou... esto k auto to ligo kalo einai! ante tha teleiosoun k oi maskoules k tha iremisei o mikros!!! gia poso akoma tha kanete?

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο να γυρισετε!!!
Μεχρι την Κυριακη αλλα μονο 2 φορες το 24ωρο!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Κορίτσια τι κανετε;; Εφακι δεν σε προλαβα στο facebook ημουν στην κουζινα!!
Τι κανουν τα παιδακια σας;;
Εμενα ειναι καλα. τελος βηχα και μιξουλες αλλα συνεχιζουμε μασκες και θα μεινουμε ακομα λιγο μεσα στο σπιτι δεν βγαινουμε ακομα να γινει τελειως καλα!!
Αννα τι γινεται με το Μελινάκι;;
Γιατι νομιζεις προλαβαινω να σε παρω εγ'ω?

kala eimaste kai emeis. akoma vixei kai trexei i mitoula tis melinas alla simera ektos apo tis maskes, pou emeis den xriastike na ta kanoume pano apo 2 fores tin imera, simera tha paroume zirtek stagones. genika omos i melina einai telia. edo kai kati meres troei pali kanonika, einai olo xares kai pezei sinexia. ego perasa poli pio asxima auti tin iosi....
kalo mina se ola ta koritia!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα χαιρομαι για την μικρη Very Happy Very Happy κι εγω ακομα χαλια ειμαι ενω ο μικρουλης μου περδικι!!!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπορω την τριτη ναι... μονο να παμε βολτα καπου κοντα σε μας γιατι η δικια μου δν ειναι και πολυ του κατω και μετα απο καποια ωρα αρχιζει και τσιριζει (δεν ειναι καθολου γκρινιαρα η καρδουλα μου)

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην σε νοιαζει ουτε της Αννας ειναι, δεν πειραζει θα τα παιξουμε τα κοριτσακια μας οσο θελουν!!! και το αντρακι μου θα τις χαζευει!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου!!!να μαι και γω!!τωρα μπηκα σαυτην την ενοτητα και ειδα πως η Βασουλα(ας ειναι καλα αυτο το καλο κοριτσακιSmile)) σας ενημερωσε για το οτι γεννησα!!δυστυχως δε μπορεσαμε να τα πουμε για πολυ ωρα!(θα βρεθουμε ομως καποια στιγμη απο κοντα!(ελπιζω!)
σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!εγραψα ολες μου τις λεπτομερειες στην ενοτητα "γεννησα το υγιεστατο προωρακι μου"
σημερα ειμαστε 27ημερων,πινουμε γαλατακι της μαμας και ακομα δεν εχουμε γκρινιαξει καθολου!!ειναι πολυ ησυχουλι - ευτυχως δεν εχουμε και κολικους!!αυτα σε γενικες γραμμες!!οι γονεις εχουμε ζουρλαθει απο τη χαρα μας!!πιστευω ολες καταλαβαινετε....φιλακια πολλα πολλα στα μαγουλακια!!!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κουκλίτσα μου, πόσο χαίρομαι που μας έγραψες νέα σου!!!
Ο μικρούλης σου είναι απίστευτος είδα τις φώτο στο face!!! Xαίρομαι που θηλάζεις Very Happy Very Happy αχ και τι κρίμα που οταν ήρθα ο μπεμπάκος ήταν κάτω!!
Αμ είναι να μην έχεις τρελαθεί Very Happy Very Happy Very Happy και που είσαι ακόμα, ξυπνάς και βλέπεις το μωράκι να σου χαμογελά και νιώθεις την απόλυτη ευτυχία Very Happy Very Happy να δείς οταν θα αρχίσει να κάνει αγκου και αααα και να επεξεργάζεται τα χεράκια του!!!!
Εύχομαι σύντομα να καταφ'ερουμε να τα πούμε, εσείς λίγο δύσκολο να έρθετε οπότε θα προσπαθήσουμε εμείς!!!
Να δώσεις ένα φιλάκι στο πατουσακι του μπεμπάκου σου Very Happy Very Happy

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Καλημέρα κουκλίτσα μου, πόσο χαίρομαι που μας έγραψες νέα σου!!!
Ο μικρούλης σου είναι απίστευτος είδα τις φώτο στο face!!! Xαίρομαι που θηλάζεις Very Happy Very Happy αχ και τι κρίμα που οταν ήρθα ο μπεμπάκος ήταν κάτω!!
Αμ είναι να μην έχεις τρελαθεί Very Happy Very Happy Very Happy και που είσαι ακόμα, ξυπνάς και βλέπεις το μωράκι να σου χαμογελά και νιώθεις την απόλυτη ευτυχία Very Happy Very Happy να δείς οταν θα αρχίσει να κάνει αγκου και αααα και να επεξεργάζεται τα χεράκια του!!!!
Εύχομαι σύντομα να καταφ'ερουμε να τα πούμε, εσείς λίγο δύσκολο να έρθετε οπότε θα προσπαθήσουμε εμείς!!!
Να δώσεις ένα φιλάκι στο πατουσακι του μπεμπάκου σου Very Happy Very Happy
Παω τωρα να του δωσω το φιλακι στο πατουσακι απο τη θεια Βασουλα!!χαχα!!ναι κοριτσακι λιγο δυσκολο να ερθουμε προς τα μερη σας πρωτον γιατι που να τρεχουμε με το βρεφακι μας καιδευτερον ο Στρατης τωρα αρχιζει και τρεχει με τη δουλεια αφου ανοιγει και η σεζον...εσεις τα ξερετε!!μακαρι να ερχοσασταν να πιναμε καφεδακι και ν ατα λεγαμε κι απο κοντα!!
(υγ:κι εγω ταχασα οταν σε ειδα ξαφνικα μπροστα μου στο λητω...ναι κριμα...που δεν τα ειπαμε!δε πειραζει καποια στιγμη στο μελλον θα τα πουμε σιγουρα απο κοντα!!φιλακια στα δικας σας πατουσακια!!!!!!!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 215994

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ήθελα Αλεξάνδρα μου να μπώ μέσα μέσα στο δωμάτιο γιατί ο μικρούλης τελικά τότε ήταν πάρα πολύ αρρωστούλης είχε βρογχιολίτιδα και δεν έκανε ήταν επικυνδυνο να κολλήσεις αμαρτία θα ήταν, θα έρθουμε κάπου στα μέσα Μαίου!!!!Φιλάκια!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Δεν ήθελα Αλεξάνδρα μου να μπώ μέσα μέσα στο δωμάτιο γιατί ο μικρούλης τελικά τότε ήταν πάρα πολύ αρρωστούλης είχε βρογχιολίτιδα και δεν έκανε ήταν επικυνδυνο να κολλήσεις αμαρτία θα ήταν, θα έρθουμε κάπου στα μέσα Μαίου!!!!Φιλάκια!!!
πωπω...τελικα το ξεπερασε το μικρουλι εε;;τωρα ειναι εντελως καλα,ε;;φανταζομαι τη στενοχωρια σου εκεινες τις μερες με το κουτσικο αρρωστουλι!!!! Sad Sad Sad
θα τα πουμε εξω απο κλινικες και νοσοκομεια!!φιλακια πολλα κοριτσακι!!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι τελείως καλά τώρα. Στεναχωριόμουν διότι το παιδί υπέφερε με τις μάσκες χτυπιόταν απο το κλάμα κάθε φορά, ναι θα τα πούμε απο κοντά αν και τα νοσοκομεία που λές ήταν πολύ γλυκός ο λόγος που συναντηθήκαμε Very Happy Very Happy τα μπεμπάκια μας!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ? ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ? ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ! ΚΛΕΙΣΑΜΕ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, 1650gr. ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΩΡΑ! ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ? ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ! Very Happy ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΤO REFAKI ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ? ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΧΟΛΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ! ΠΑΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟΝ ΥΠΝΑΡΑ ΜΟΥ! ΦΙΛΙΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Very Happy αντε κοντεύεις Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 654316 κορίτσι μου!!!
Καλά που μου το θύμισες για το ρεφάκι θα την πάρω τηλ το είχα ξεχάσει εντελώς!!
Ναι όντως ο καιρός ήταν χάλια χθες και μείς βγήκαμε για εμβόλιο, σήμερα λίγο καλύτερος!!!
Ελπίζω το Πάσχα να είναι καλός!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xronia Polla Koritia!!!!!! Elpizo na exete perasei to teleio pasxa me ta mora sas Smile :*:*:*:*:*

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια Πολλά Αννούλα κι απο εδώ Very Happy φιλάκια στο Μελινάκι μας!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ! Very Happy ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ. ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 893968 ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΕΡΘΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ! ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗ ΚΑΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΗ ΜΑΝΗ. ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ/ΞΕΝΩΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ , ΤΑΒΕΡΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ! ΦΙΛΙΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά, εγώ δεν ξέρω να σε βοηθήσω εχω κατέβει απο την άλλη μερια Κορώνη-Μεθώνη-Φοινικούντα - Πύλο!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια μου! χρονια πολλα και απο μενα!!!! ευχομαι να περασατε ολες καλα...
τελικα δεν την εκανα την εγχειρηση γιατι μαλακιζονται στο νοσοκομειο μου ειπαν πως κανουν μονο εκτακτα χειρουργεια και με εβαλαν για 13 ιουνη Rolling Eyes

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕΦΑΚΙ! ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ! Mad ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΥΠΟΜΟΝΗ! Rolling Eyes ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ! Very Happy ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΞΩ! Twisted Evil ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΖΕΣΤΗ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 7 534787

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι λς βρε Εφάκι τώρα;;; Αει να χαθουν οι βλάκες!!!
alexmina τι έγινε τελικά θα πάτε καρδαμύλη;;; Αχ ελάτε απο την άλλη μεριά σε εμάς Very Happy Very Happy
εφάκι ελάτε κι εσείς πρωτομαγιά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις