Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na tous zisei to paidaki. poli xeromai otan akouo gia gennes kai egimosini. kai i kopela apo pano mas perimenei to 3o, agoraki, meta apo 2 koritia kai auti ston polidorou. vasoula maskes tou kaneis?? ti farmaka? ti sou eipe i paidiatros?? (kalimera meta apo 2 meres poli kourastikes...)

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα μου χαμος γινεται το παιδι ειναι χαλια, μασκες κορτιζονη και πολλα, θα σε παρω σε λιγο τηλ!!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ax na tis zisei na einai gero kai kalotixo to mwraki kai oi mama vevea!!!!!!!
vasoula ti kanei o prigkipas sou???einai kapws kalitera?

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Αννα μου χαμος γινεται το παιδι ειναι χαλια, μασκες κορτιζονη και πολλα, θα σε παρω σε λιγο τηλ!!

kortizoni??? toso xalia??? aporo giati proxtes kala ton eida... ti alaxe?

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na ths zisei ths kopelas to moraki ths kalotuxo na nai... Smile
vaso ti maskoules tou edose h paidatros? emeis kaname flixotide, aerolin kai stagones soldesanil kai pername k thn amoxil... pos einai simera o mpempis?

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:
refaki έγραψε:ax dustuxos ekeini ti mera tha mpo nosokomeio na vgalo th xolh mou Crying or Very sad

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Wink ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΛΤΗΝ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ! ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ! Very Happy

euxaristo polu mina mou!!! nai ontos ponaei para polu perimeno pos k pos na thn vgalo gia na mou figei pia o fovos mi me ksanapiasei kanenas kolikos... nai sigoura thn epomenh fora pou tha rtheis tha ta poume Very Happy

bebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nai ontws eimaste polu konta......ok...to vrika me ta mnm. euxaristw..... Cool

http://sofi28_kal@hotmail.com

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
refaki xronia polla kai oti epithimis gia sena kai gia tin kouklitsa sou Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 50580

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω πολυ πολυ κορίτσια μου,
Λοιπον ηρθε η Δουκα εδω σπίτι και ειδε το παιδι, το βρηκε πολυ πιο καλυτερα απο την προηγουμενη φορα, οι μασκες και σταγονες ομως θα συνεχιστουν ακομα ομως αρκετες μερουλες, σημερα βγαζει πολυ μιξουλα το μωρακι και αυτο μου ειπε ειναι καλο, επίσης δεν βηχει και τοσο πολυ απλα ταλαιπωρειται με τη μυτουλα και ψιλοπνιγεται, επισης ξαναεπανηλθε στα φυσιολογικα του με το γαλατακι ενταξει δεν πινει 22ο που επινε αλλα μεχρι 180 ε σιγα σιγα θα ξαναπινει 220.
Ρε κορίτσια φοβερή η Δουκα, καταρχην εξεταζε τον μπεμπη και την κοιτουσε της εκανε μιλιτσες και τις γελαγε του αρεσουν οι ξανθουλες ειναι και ομορφουλα αυτη και την κοιταζε σαν χανος χιχιχι ε μετα εκλαψε με τα αυτακια που εξεταζε, επισης την ρωτησα πολλα πραγματα, σχετικα με το λικνο, τα μπουκαλια, τις θηλές, το ριλάξ και πολλα αλλα, ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο την παιδιατρο του μωρου μου, ειναι σημαντικο αυτο πολυ!!!

Αννα μου ναι ολα αυτα που μου εγραψες του δινω εκτος απο Αmoxil!!!

Αυτα κορίτσια μου εσεις καλά;;
Αννα δεν αδειασα να σε παρω τηλ, κρυωσα κι εγω χαλια ειμαι!!!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ana έγραψε:refaki xronia polla kai oti epithimis gia sena kai gia tin kouklitsa sou Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 50580

euxaristo polu anoula mou! kai su na xairesai thn oikogeneia sou!!!!!!!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑΞΕ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! Very Happy ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!ΚΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 654316 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 50580

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΚΑΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑΞΕ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! Very Happy ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!ΚΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 654316 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 50580

ax ax megalosame kai mualo de valame!!! Very Happy euxaristo polu polu kai su na sai eutuxismeni me tin oikogeneia sou kai me to kalo na rthei kai o deuteros mpempakos!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα κοριτσακι μου να τα χιλιασεις, θα σου καναμε εκπληξουλα αλλα με το κρυολογημα μας μας αλλαξαν τα σχεδεια!!!!!!!!!!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Χρονια πολλα κοριτσακι μου να τα χιλιασεις, θα σου καναμε εκπληξουλα αλλα με το κρυολογημα μας μας αλλαξαν τα σχεδεια!!!!!!!!!!!!

xaxa de peirazei vaso mou tou xronou tha pame na sas kerasoume ena paidotopo!!! s'euxaristo polu pantos... kai su na xairesai tous antres sou Smile

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΛΑΜΠΡΟ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ? ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Very Happy Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 417472

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexmina83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΛΑΜΠΡΟ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ? ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Very Happy Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 417472

exo akousei oti einai polu kalos! epsaxna prin kana dimino gia paidiatro kai eixa parei ton gunaikologo mou kai mou sistise autin pou pao tora ti mikri mou kai ton mitropoulo mou eipe oti einai polu kaloi kai oi duo! eixa rotisei kai thn farmakopio mas kai auti to idio mou eipe...

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
o lambros einai o dikos mas paidiatros kai ego pou ton xero kai kati xronia exo mono kala na po gi'auton. einai teleios, vriskei tropo me kathe paidi, exigei ta panta, ton vriskeis eukola ti allona po... i mikri mou eixe pireto xtes kai ton pirame kai amesos mou eipe ti na kano. simera pou ton pira den to sikone kai ena lepto meta pairnei autos... epeidi emeis exoume famakeio, etixe na exoume dianiktereusi kai na einai 12 ti nixta sto iatrio na extasi arosta paidakia (eixe pesei i kainouria gripi sta paidakia ekines tis meres). enimeronetai sinexia gia tis exeliseis stin paidiatriki. noiazetai poli gia ta paidakia kai ta paidia ton agapane epeisis. an pas s'auton telika tha to diapistoseis kai esi. pes tou kai oti me xereis Smile an thes na xereis tipota allo rota eleuthera Cool

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω εχω ακουσει καλα λογια για τον Μητροπουλο!!

Αννααααα ειχε πυρετο το παιδι;;; Σημερα πως ειναι;;;;
Εμενα ειναι χαλια το μωρακι ταλαιπωρειται πολυ ειδικα με τη μυτη και ο βηχας ξαναρχισε πολυ Crying or Very sad Crying or Very sad κλαιει απο τις 6 ασταματητα δεν μπορει να κοιμηθει καθολου!!!!!!!!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: κι εγω εχω ακουσει καλα λογια για τον Μητροπουλο!!

Αννααααα ειχε πυρετο το παιδι;;; Σημερα πως ειναι;;;;
Εμενα ειναι χαλια το μωρακι ταλαιπωρειται πολυ ειδικα με τη μυτη και ο βηχας ξαναρχισε πολυ Crying or Very sad Crying or Very sad κλαιει απο τις 6 ασταματητα δεν μπορει να κοιμηθει καθολου!!!!!!!!!!

tora to mesimeri pame kai emeis sto iatro giati arxise na trexei i mitoula tis. den exei pia pireto alla pame na doume ti tha mas pei. pantos i melina poli energeia... akoma kai to vradi pou tin pianei pio entona den leei na stamatisei to paixnidi kai to gelio Smile) tha sou po to apogeuma ti mas eipe. filakia polla

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perastika tis!!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
refaki έγραψε:perastika tis!!!!

euxaristoume refaki Smile

pigame sto giatro kai i mikri exei iosi se elafria morfi... tha doume tora pos tha sinexistei: i tha perasei mexri aurio kai auto itan, i tha arxisei vixa kai tha xiroterepsei. tora tha prosexoume na mas perasei grigora Wink

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που εισαι Αννα μου πρεπει να σου μιλησω κατι να σε ρωτησω, ανοιξε το facebook δεν θυμαμαι το σταθερο!!

Αρρωστη και η Μελινα;;; Ωραιοτατα τι να πω, λες να την πατησαμε προχθες μεσα εκει στο στενο που ημασταν και φυσαγε;; θυμασαι εκει που ειδαμε και την θεια μου με την μπεμπα!!

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ! Very Happy ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 328109 ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΩΡΑ. ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗ! ΓΚΡΙΝΙΑ ΗΤΑΝ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΜΥΤΗ ΤΡΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 534787 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΑΝΟΙΞΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΤΗΣ! ΦΙΛΙΑ! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 6 417472

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Που εισαι Αννα μου πρεπει να σου μιλησω κατι να σε ρωτησω, ανοιξε το facebook δεν θυμαμαι το σταθερο!!

Αρρωστη και η Μελινα;;; Ωραιοτατα τι να πω, λες να την πατησαμε προχθες μεσα εκει στο στενο που ημασταν και φυσαγε;; θυμασαι εκει που ειδαμε και την θεια μου με την μπεμπα!!

anoixe to kinito na se paro ego!!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννούλα τωρα το ειδα ημουν μεσα, εκλαιγε ο μικρουλης και τωρα κοιμηθηκε αφου ηπιε 240 γαλα Shocked Shocked περιεργο, το κινητο καπου ειναι η μπαταρια και δεν ειχα χρονο να την ψαξω, μετα που θα ανοιξει το face θα τα πουμε αλλιως στειλε μου π.μ το σταθερο σου!!!
Πως ειναι το Μελινακι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις