Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαιρομαι κουκλιτσα μου που εισαι καλυτερα Very Happy Very Happy Very Happy ξαναπηγες για τακογραφο;;;;

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Χαιρομαι κουκλιτσα μου που εισαι καλυτερα Very Happy Very Happy Very Happy ξαναπηγες για τακογραφο;;;;
ναι Βασουλα μολις επιστρεψαμε...εδειξε μια συσπαση καλη αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλο γιαυτο και μας εδιωξε!τωρα ξανα στο κρεββατι μου!!μεχρι και φαγητο εδω μου φερνουν!!συνηθισα...σημερα ειμαι ακριβως 34εβδ.οσο σκεφτομαι (στο χω ξαναπει)οτι μπορει σε 15μερες να γεννησω...δεν το πιστευωωωωωωω!!!!!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 215994 αν και για να ειμαι ειλικρινης θελω να μεινει οσο γινεται περισσοτερο μεσα στην κοιλιτσα μου!!!θα δειξει!!!φιλακια!!! Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να αντεξει και παραπανω, ειναι πολυ καλο σημαδι που σε πιανουν τα χαπακια και εδειξε μια μονο συσπαση!!!!!
Ποτε θα ξαναμπεις Καλαματα;;

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ..ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ..ΗΜΟΥΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΚΕΙ.....ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ..ΠΩΣ ΟΔΗΓΟΥΝ ΕΤΣΙ ΕΚΕΙ? ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ... Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω πως παντου συμβαινει αυτο οχι μονο εδω εγω που ημουν Πατρα 3 χρονια ενα θα σου πω, φοβομουν να βγαλω το διπλωμα εκει!!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να αντεξει και παραπανω, ειναι πολυ καλο σημαδι που σε πιανουν τα χαπακια και εδειξε μια μονο συσπαση!!!!!
Ποτε θα ξαναμπεις Καλαματα;;
ναι σιγουρα μεχρι στιγμης καλα παμε αφου ειμαι σπιτι!αυριο εχει παλι καλαματα!!το χουμε κανει καρδαμυλη-στουπα!δε πειραζει εφτασε ο καιρος Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 215994 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 215994 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 215994 φιλακιαααα Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 417472 Μανούλες και εγκυούλες απο Καλαμάτα!!!! - Σελίδα 3 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουκλιτσα που εισαι τωρα και δεν εισαι μεσα;;;;;
Εγω γυρισα αν μπεις αυριο θα ερθω να σε δω μια στιγμουλα!!!!!!!
Θα σου στειλω το κινητο μου με p.m

apostolia

apostolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα μανουλες!!!!!!ο αντρας μου ειναι απο καλαματα και ο μπαμπας μου μενει κατω!το καλοκαιρι ερψομαστε με μεταθεση!εχω εναν γιο 4 ετων ,μια κορη 2 και γενναω σε 2 εβδομαδες τα διδυμα αγορακια μου!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααααααα
Ναι ναιιιιιιιιι ερχεστε κατωωωωωωω Αποστολια, να γνωριστουμε κι απο κοντααααααα!!!!!!!
Καταλαβες ποια ειμαι ετσι;;;;;

apostolia

apostolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vasoula έγραψε:Καλημεραααααααα
Ναι ναιιιιιιιιι ερχεστε κατωωωωωωω Αποστολια, να γνωριστουμε κι απο κοντααααααα!!!!!!!
Καταλαβες ποια ειμαι ετσι;;;;;
χαχαχαχαχ!και εδω σε βρισκω δηλαδη??????

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Very Happy Very Happy Very Happy

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
telika mazeutikame arketoutsikes... Very Happy kai go sto lhto gennisa me giatro ton gkoletso, gia mena einai polu kalos giatros kai pano ap ola polu kalos anthropos!!! ena megalo meros se auton ofeiletai pou pira ti megalh apofash na krathso to paidaki mou para tis opoies antiriseis eixa ap tous guro mou... me exei stiriksei polu kai de ton allazo me tipota!
oso gia paidiatro pou eipate ego exo thn mpilalh kai gia thn ora eimai euxaristimeni... eida pou eipate gia tin diplari emeis prin pigane sautin alla ektos tou oti einai megali k se kana triari xronia tha vgei sth suntaksh polles fores dn exei katholou tropous kai me ekane kai enoiotha tupseis k oti eimai axristi mana teleios kai etsi dn ksanapatisame to podia mas ekei!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου γειτονισσα Very Happy Very Happy Very Happy
Μιλας σοβαρα;;;; Σε εκανε να νιωθεις τυψεις;;;;;; Καλα εκανες κι εφυγες δεν το συζηταμε, πωπω δεν μου το ειχες πει αυτο!!!!!
Η μικρη ειναι αστεριιιιιι κουκλαααα βλεπω ερωτες με τον γιο μου οταν παμε βολτα!!!!!!!!χιχιχιχιχι

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula mou geia sou kai apo edo Razz geia sas koritsia... kai'go kalamata meno. exo ena koritsaki 9,5 minon, genisa sto lito me ton thalassino kai exo paidiatro ton mitropoulo. kai oi dio giatroi einai oti kalitero tha mporusa na exo, autoi pou mou teriazoun kalitera diladi Smile filakia sta mora sas kai me to kalo oi koilitses Smile

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αννουλα μου Very Happy καλως ηρθες!!!!
Τελικα η βολτουλα σημερα μας εκανε πολυ καλο και περασαμε ομορφα!!!!!
Να το επαναλαβουμε, λεω για Πεμπτη και αν μπορει θα ερθει και το refaki!!

H Aλεξάνδρα που ειναι δεν μπηκε σήμερα!! Ευχομαι ολα να ειναι καλα!!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xaxa les vasoula na ginoume sumpetheres?? kai sena o gios sou antraklas!!!!
ti kala mazeuomaste olo k pio polles ante na kanonisoume kamia mera oles mazi na vgoume Very Happy Very Happy Very Happy

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:Γεια σου Αννουλα μου Very Happy καλως ηρθες!!!!
Τελικα η βολτουλα σημερα μας εκανε πολυ καλο και περασαμε ομορφα!!!!!
Να το επαναλαβουμε, λεω για Πεμπτη και αν μπορει θα ερθει και το refaki!!

NAIIII Smile simera doulepsame olo to proi.... aurio omos tha figoume pio noris Wink

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax vre koritsia m dn to kanonizete gia kamia paraskeui? aurio exo endokrinologo Crying or Very sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμε refaki θα βγουμε και Παρασκευη
Αννα ελπιζω αυριο να μην βρεχει, ταιζω τον μικρο και φυγαμε.
Αααααααα καναμε το 2ο εμβολιο σημερα, ξεραθηκε το παιδακι μου στο κλάμα βρε κορίτσια το βλεπα και σπαραζε η καρδουλα μου!!!!!!

Κορίτσια λέτε η Αλεξάνδρα να μπήκε Λητω με συσπάσεις;; Ελπιζω οχι, εχει να φανει 3 η 2 μερες εδω!!!
Αυριο Αννα θα περασουμε να δουμε στη Λητω!!! Μήπως θέλει και κατι γιατι το σπιτι της ειναι εκτος Καλαματας!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά τζίφος η βολτούλα βρέχειιιιιιιι Mad λύσαξε πια και ήθελα να πάω να ρωτήσω για την Αλεξάνδρα αλλά τώρα λίγο δύσκολο γιατί είμαι μόνη σήμερα ολη μέρα!!!!

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
An thes pername na sas paroume mia volta me to autokinito Very Happy

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:Αμε refaki θα βγουμε και Παρασκευη
Αννα ελπιζω αυριο να μην βρεχει, ταιζω τον μικρο και φυγαμε.
Αααααααα καναμε το 2ο εμβολιο σημερα, ξεραθηκε το παιδακι μου στο κλάμα βρε κορίτσια το βλεπα και σπαραζε η καρδουλα μου!!!!!!

Κορίτσια λέτε η Αλεξάνδρα να μπήκε Λητω με συσπάσεις;; Ελπιζω οχι, εχει να φανει 3 η 2 μερες εδω!!!
Αυριο Αννα θα περασουμε να δουμε στη Λητω!!! Μήπως θέλει και κατι γιατι το σπιτι της ειναι εκτος Καλαματας!!!

oraia!!! elpizo mono na xei kalo kairo oxi opos shmera...
pos pige me to emvoliaki ola kala? sou anevase pireto? emeis 1h aprilh pame gia to 3o mas emvolio tis duo proigoumenes fores kala th vgalame dn eixe k polu gkrinia Smile

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ο μικρουλης μου βηχει ειναι λιγο μπουκωμενος και εχει 37 ενταξει τα δεκατα ειναι απο το εμβολιο αλλα ο βηχας ειναι μερες, πολυ στεναχωρηθηκα αλλα εχει ακομα κεφια κι ελπιζω να μην ανεβει κι αλλο απο το 37 και να φανταστειτε πως το προσεχα πολυ ουτε εξω με τα κρυα μονο οταν εκανε καλο καιρο!!!
Η Αλεξάνδρα μας ειναι μεσα τελικα με ορο ενδοφλεβεια, πηρα στη Λητω, πρωτη φορα της μιλησα ειναι καλα κατα αλλα και κατα πιθανοτητα να γεννησει το μπομπιρακο της την 36η!!!

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vaso otan eixa mpei sto nosokomeio me th mikrh m pou eixe vroxiolitida mou eipan oti apo 37.5 theoreitai dekata...
tora ton vixa na ton prosekseis giati k mena etsi ksekinise! tora pou pigame gia to emvolio h paidiatros ti sou eipe gia to vixa?

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Κοριτσια ο μικρουλης μου βηχει ειναι λιγο μπουκωμενος και εχει 37 ενταξει τα δεκατα ειναι απο το εμβολιο αλλα ο βηχας ειναι μερες, πολυ στεναχωρηθηκα αλλα εχει ακομα κεφια κι ελπιζω να μην ανεβει κι αλλο απο το 37 και να φανταστειτε πως το προσεχα πολυ ουτε εξω με τα κρυα μονο οταν εκανε καλο καιρο!!!
Η Αλεξάνδρα μας ειναι μεσα τελικα με ορο ενδοφλεβεια, πηρα στη Λητω, πρωτη φορα της μιλησα ειναι καλα κατα αλλα και κατα πιθανοτητα να γεννησει το μπομπιρακο της την 36η!!!

37 den einai pireto sta mora. gia to vixa to kanei sinexia?? mipos pnigetai ligo me salio kai giauto to kanei?? kai i melina arxise 3,5 minon na exei poli salio kai akoma exei kai kanei san na vixei pou kai pou.... afou o mikros einai xaroumenos, troei kai den griniazei ego leo oti einai mia xara kai min anisixis Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις