Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
476 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 476 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!!!τι κάνετε?????

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
Asabache έγραψε:kalimera kai apo emena girisame kai emis ex8es to bradi apo xalkidiki htan KATAPLIKTIKA!!!! I love you I love you

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΕΕ????Κ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΗΤΑΝΕ?????ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΟΛΛΛΑΑΑΑ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 272517 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 272517 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 272517 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 272517 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 4872 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 4872 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 4872


AXXX HTAN MAGIKA IPEROXA RWMANTIKA DEN MPORW NA SAS PERIGRAPSW AUTA POU NIO8W MILISAME GIA OLA...TO POIO GLUKO APO OLA ITAN OTAN EIR8E KONTA MOU POLU STO PRWSOPO ME KITAKSE MESA STA MATIA KAI ME EIPE OTI ME AGAPA POLU KANAME POLES AGKALITSES Embarassed POLES BOUTIES...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλημέρα!!!τι κάνετε?????

kopelara μου τι κανεις?πως περασατε τελικα ωραια?που εμενες ρε συ?κριμα που δεν βρεθηκαμε Sad

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
athina24 έγραψε:καλημέρα!!!τι κάνετε?????

kopelara μου τι κανεις?πως περασατε τελικα ωραια?που εμενες ρε συ?κριμα που δεν βρεθηκαμε Sad

περάσαμε ωραία!!!!μείναμε Αλυκες!!!!μου άρεσε ο κόσμος πολύ!!!χαρούμενος,φιλόξενος,εξυπηρετικός!!!!
έπρεπε να είχαμε ανταλλαξει τηλεφωνα γιατι παρολο που στο ξενοδοχείο ειχε wifi και ειχα και το λαπτοπ μαζι δεν το ανοιξα καθολου....μονο μια φορα για να δω που μπορουμε να παμε σαν αξιοθεατα!!!μας φαγαν οι δρομοι!!!!
τα μονο μερη που δεν πηγαμε ηταν τα δικα σας και Αγιο Λεοντα!!!αν ειχαμε 2 μερες ακομα θα ερχομασταν και εκει!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
athina24 έγραψε:καλημέρα!!!τι κάνετε?????

kopelara μου τι κανεις?πως περασατε τελικα ωραια?που εμενες ρε συ?κριμα που δεν βρεθηκαμε Sad

περάσαμε ωραία!!!!μείναμε Αλυκες!!!!μου άρεσε ο κόσμος πολύ!!!χαρούμενος,φιλόξενος,εξυπηρετικός!!!!
έπρεπε να είχαμε ανταλλαξει τηλεφωνα γιατι παρολο που στο ξενοδοχείο ειχε wifi και ειχα και το λαπτοπ μαζι δεν το ανοιξα καθολου....μονο μια φορα για να δω που μπορουμε να παμε σαν αξιοθεατα!!!μας φαγαν οι δρομοι!!!!
τα μονο μερη που δεν πηγαμε ηταν τα δικα σας και Αγιο Λεοντα!!!αν ειχαμε 2 μερες ακομα θα ερχομασταν και εκει!

καταρχην χαιρομαι πολυ που σου αρεσε .καταδευτερης μαραθονησι πηγες?
κατατριτης μονο σε μας δεν ηρθες?επιτηδες το κανες .......δεν θα μπορουσες να φυγεις μετα απο εκει Very Happy Very Happy Very Happy

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορες. αμαν η ζεστη. ειδικα αθηνα λεει. παντως απο αυριο -8 βαθμους.

γυρισατε απο τας διακοπας???

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
καταρχην χαιρομαι πολυ που σου αρεσε .καταδευτερης μαραθονησι πηγες?
κατατριτης μονο σε μας δεν ηρθες?επιτηδες το κανες .......δεν θα μπορουσες να φυγεις μετα απο εκει Very Happy Very Happy Very Happy

καλά με εκνεύρισαν και μερικά στο νησί αλλά τα παραβλέπω!!!!
φτάνοντας στο Κερί βλέπω τις βάρκες και είπα του Μήτσου να νοικιάσουμε....καλα μου λεει αφου δεν ειναι μεγάλη απόσταση!!!!
πο μικρές όμως δεν ήταν στη καλύτερη τους φάση.....οποτε είπαμε δεν πειράζει!!!!μετά γυρνώντας και φτάνοντας πάλι στις βάρκες τις είδε ο Μήτσος και ενθουσιάστηκε γιατί είχαν μηχανή πάνω.....μα ο ηλίθιος άνθρωπος νόμιζε ότι θα έκανε κουπί!!!!

πάντως ομολόγ ότι έχει φοβερές παραλίες και νερά!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!

ματινακι(ή αλλιως βεγγοςΑΘΑΝΑΤΟΣ )ΠΩς ΠΕΡΑσες?τι κανατε?
αρνησε το καταλαβαινω Sad Sad Εμας σημερα μας ανακοινωσαν στην πολυκατοικια οτι δεν θα βαλουν πετρελαιο φετος ,δεν θελει κανεις.Και εγω ειμαι στον 6ο και θα την ακουσω στερεο φετος Shocked Shocked Shocked

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
mariloy έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΠΩΠΩΠΩΠΩ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑ..ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!!!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ!!!ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 654316
ΝΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΙΑ Crying or Very sad ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ? ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ?

KAΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ!!!!ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ....ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ...ΜΕΤΑΚΟΜΙΟΥΜΕ ΕΚΕΙ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑΑΑ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ! cheers

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
mamamatina έγραψε:Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!

ματινακι(ή αλλιως βεγγοςΑΘΑΝΑΤΟΣ )ΠΩς ΠΕΡΑσες?τι κανατε?
αρνησε το καταλαβαινω Sad Sad Εμας σημερα μας ανακοινωσαν στην πολυκατοικια οτι δεν θα βαλουν πετρελαιο φετος ,δεν θελει κανεις.Και εγω ειμαι στον 6ο και θα την ακουσω στερεο φετος Shocked Shocked Shocked

και πως θα την βγάλετε???τζακι?αιρκοντισιον?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mamamatina έγραψε:Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!

ματινακι(ή αλλιως βεγγοςΑΘΑΝΑΤΟΣ )ΠΩς ΠΕΡΑσες?τι κανατε?
αρνησε το καταλαβαινω Sad Sad Εμας σημερα μας ανακοινωσαν στην πολυκατοικια οτι δεν θα βαλουν πετρελαιο φετος ,δεν θελει κανεις.Και εγω ειμαι στον 6ο και θα την ακουσω στερεο φετος Shocked Shocked Shocked

και πως θα την βγάλετε???τζακι?αιρκοντισιον?
αυτα τα δυο ναι και κοιταω να βαλω ενεργειακη σομπα κατα τον Οκτωμβριο που συνδεετε με το καλοριφερ.Βρηκα στην θεσσαλονικη (πολυ κονταμ ου το ομολογω)θα κοστισει ολο 700 ευρω περιπου και ειναι το καλυτερο αλλιως θα γινουμε παγακια εκει πανω .

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!
γεια σου ματινακι.τι κανεις?τα παιδια?την παλευεις?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσπαθώ! Στην προσπάθεια είμαι ακόμη! Εσύ? Μετακόμησες?

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Προσπαθώ! Στην προσπάθεια είμαι ακόμη! Εσύ? Μετακόμησες?
οχι ακομα.τωρα τελος του μηνα.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό ρε συ. Όλα καλά θα πάνε.

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamavivo έγραψε:
athina24 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mamamatina έγραψε:Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!

ματινακι(ή αλλιως βεγγοςΑΘΑΝΑΤΟΣ )ΠΩς ΠΕΡΑσες?τι κανατε?
αρνησε το καταλαβαινω Sad Sad Εμας σημερα μας ανακοινωσαν στην πολυκατοικια οτι δεν θα βαλουν πετρελαιο φετος ,δεν θελει κανεις.Και εγω ειμαι στον 6ο και θα την ακουσω στερεο φετος Shocked Shocked Shocked

και πως θα την βγάλετε???τζακι?αιρκοντισιον?
αυτα τα δυο ναι και κοιταω να βαλω ενεργειακη σομπα κατα τον Οκτωμβριο που συνδεετε με το καλοριφερ.Βρηκα στην θεσσαλονικη (πολυ κονταμ ου το ομολογω)θα κοστισει ολο 700 ευρω περιπου και ειναι το καλυτερο αλλιως θα γινουμε παγακια εκει πανω .

ενεργειακη σομπα???και συνδεεται και με το καλοριφερ???για πες για πες...ενδιαφερον ακουγεται... γιατι φετος ουτε και σε μας θα αναψουν καλοριφερ και δε με νοιαζει τοσο για μενα, αλλα ερχονται τα ανηψαια μια στο τοσο και αν το σπιτι ειναι παγακι...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fonitsa έγραψε:
mamavivo έγραψε:
athina24 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mamamatina έγραψε:Άντε ρε φιλενάδες, γυρίσατε? Αμάν έκανα να σας πετύχω. Τρέχω και δεν φθάνω! Δεν σας μιλάει η Ματίνα. Ο Βέγγος σας μιλάει. Βιβή, Αθηνά, Γιωργία, Λίτσα, Βασιλική, ποιά άλλη παλιοπαρέα ξέχασα???? Γιοπυχουουουουουου...
Πάω γιατί ξύπνησε πάλι!!!!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 215994
Ααααα... καλό χειμώνα δεν λέω! Αρνούμαι!
Ασε που δεν θα έχουμε λεφτά για πετρέλαιο και θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!

ματινακι(ή αλλιως βεγγοςΑΘΑΝΑΤΟΣ )ΠΩς ΠΕΡΑσες?τι κανατε?
αρνησε το καταλαβαινω Sad Sad Εμας σημερα μας ανακοινωσαν στην πολυκατοικια οτι δεν θα βαλουν πετρελαιο φετος ,δεν θελει κανεις.Και εγω ειμαι στον 6ο και θα την ακουσω στερεο φετος Shocked Shocked Shocked

και πως θα την βγάλετε???τζακι?αιρκοντισιον?
αυτα τα δυο ναι και κοιταω να βαλω ενεργειακη σομπα κατα τον Οκτωμβριο που συνδεετε με το καλοριφερ.Βρηκα στην θεσσαλονικη (πολυ κονταμ ου το ομολογω)θα κοστισει ολο 700 ευρω περιπου και ειναι το καλυτερο αλλιως θα γινουμε παγακια εκει πανω .

ενεργειακη σομπα???και συνδεεται και με το καλοριφερ???για πες για πες...ενδιαφερον ακουγεται... γιατι φετος ουτε και σε μας θα αναψουν καλοριφερ και δε με νοιαζει τοσο για μενα, αλλα ερχονται τα ανηψαια μια στο τοσο και αν το σπιτι ειναι παγακι...

http://www.e-sompes.gr/index.php?act=viewCat&catId=34
http://www.bioenerga.gr/norma-ftb/

κοιτα εδω και παρε μια ιδεα.
καλημεραααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamavivo στις Δευ Αυγ 27, 2012 10:49 pm, 1 φορά

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:γεια σας κορες. αμαν η ζεστη. ειδικα αθηνα λεει. παντως απο αυριο -8 βαθμους.

γυρισατε απο τας διακοπας???


oooooooooooxi!!!!δεν-γυρησαμε-απο-τις-διακοπες!!!ειμασταν-στην-ζακυνθο-και-τωρα-ειμαστε-στο-πορτο-χελι!!!περναμε-υπεροχα-και-δεν-θελω-να-γυρησω-πειραζει;;;;;;;!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ ΕΚΕΙ ? ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΡΕΛΛΟΣ ΑΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΔΡΟΣΙΣΕ !!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!!!!!!!τι κάνετε???

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ φλωρα μας .
να τα χιλιασει τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 12978 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 12978 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 12978 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 12978 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 130627

Καλημερα σας

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ ΕΚΕΙ ? ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΡΕΛΛΟΣ ΑΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΔΡΟΣΙΣΕ !!!


οχι-δεν-εχει-καθολου-αερα!!εχει-ζεστη-και-παμε-πρωι-απογεμα-για-μπανιο!το-πορτο-χελι-ειναι-φανταστικοοοοο-εχει-πολλα-κολπακια-που-παμε-για-μπανιο-και-αν-εχει-στο-ενα-κυμα-δεν-θα-εχει-στο-αλλο!!!οσες-δεν-εχετε-επισκεφτει-σας-το-προτεινω!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗμερα!
hAppy Birthday στην Φλωρουμπα μας! Θα την παρω τηλ πιο μετα,διακοπαρει το κοριτσι ακομα Very Happy

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KALIMERA KORITSIA !!!!!!!!!!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 228222 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 228222 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 12 228222

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις