Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
522 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 522 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μωρέ για τα εξανθήματα και την άλλη φορά (πριν κανα δίμηνο που είχα ξαναβγάλει) είχα ρωτήσει τη γυναικολόγο μου και με ρώτησε αν με τρώνε και αν είμαι γενικά πρησμένη, κι όταν της είπα όχι,μου είπε απλά να βάζω bepanthol.

Οτι και νάναι, είτε ορμονικό, είτε αλλεργικό, αφού δεν κάνει να παίρνω κορτιζόνες και αντιβιώσεις, δεν μπορώ να κάνω και πολλά.

Οσο για το ΙΚΑ, κι εμένα οταν πήρα τηλ. και είπα τι θέλω ακριβώς, στο Κέντρο Μητέρας μου έκλεισαν ραντεβού (μάλιστα επειδή στο ΙΚΑ που υπάγομαι δεν έχει Κέντρο Μητέρας, μου έκλεισαν στο πιο κοντινό). Τώρα το αν γίνεται και χωρίς ραντεβού, δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον κοιταξτε: ραντεβου με το γυναικολογο μου εχω 15 Οκτωβριου! και στο ΙΚΑ μπορουν στις 17 Οκτωβριου να με εξυπηρετησουν οι γυναικολογοι και μετα την ιδια μερα στο καπακι θα καταθεσω τα χαρτια μου! εν τω μεταξυ εχω ΠΗΤ 12 Δεκεμβριου! απο 17 Οκτωβρη μεχρι 12 Δεκεμβρη ειναι 57 μερες δλδ τσιμα τσιμα!!! θα τους σπασω τα μουτρα αν μου πουν οτι δεν θα προλαβω!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφου δεν σου δημιουργουν προβλημα βαζε την κρεμουλα σου και θα περασουν! οπως την αλλη φορα!!!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε συ Μπου, ο γυναικολόγος ο δικός σου δεν έχει άλλη μέρα απο τώρα και μέχρι τις 15/10? Απλά να σου δώσει μια βεβαίωση για την ΠΗΤ δε θες?

Και σήμερα δηλαδή αν μπορείς πήγαινε, δεν είναι ανάγκη να είναι "φρέσκο" το χαρτί του (άσε που απ ότι ακούω πλέον στο ΙΚΑ πιο πολύ ζητάνε τη Β' επιπέδου και όχι το χαρτί του γυναικολόγου σου). Η στη χειρότερη ας σου τη στείλει με το ταχυδρομείο! Μια ημερομηνία είναι, που την ξέρει απο την αρχή, βάσει ημερολογίων και μετρήσεων, δε θα κάτσει να κάνει κάτι ιδιαίτερο.

Οπότε αν πάρεις το χαρτί του δικού σου τώρα, μετά ρώτα να σε βάλουν νωρίτερα στο ΙΚΑ, να είσαι πιο ήσυχη.

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:αφου δεν σου δημιουργουν προβλημα βαζε την κρεμουλα σου και θα περασουν! οπως την αλλη φορα!!!

Πρόβλημα δεν το λες, αν εξαιρέσεις οτι είμαι έτοιμη για casting για το "Νησί"... Hahaha!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχαχαχα!!! τι λεει ρε παιδια!!!χαχαχαχαχα!!! τελειο!!!! σιγα θα βαζεις την κρεμουλα σου και θα φυγουν παλι!! εξαλλου τωρα σιγα σιγα δε θα φορας αλλο κοντα! ο καιρος δροσισε!!!! ε μαλλον αυτο θα κανω θα παω νωριτερα στο γιατρο μου!!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια, τι κανετε?? εγω σπιτι, εχουμε πολλες δουλειες να κανουμε και ολο και κατι καινουργιο μου βγαινει καθε μερα, ουφ!! εσεις τι νεα??? διαβασα οτι προλαβα, ευη οτι να'ναι τα πεθερικα σου, τι να πω, οτι είναι κοψ'το τωρα γιατι μετα θα χωνονται και στο μωρο και αστα να πανε.... Μαρκελλα μου, αν καταλαβα καλα, το αφεντικο σου κανει πτωχευση? το ιδιο ειχε κανει και ο εργοδοτης της αδερφης μου και δε πηρε τιποτα... μετα που γεννησε,ξανα ανοιξε το μαγαζι. ηλιθιοι ανθρωποι... τι να πω, υπομονη.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια,Pastie ειδατε τι τραβαω με δαφτους;;;;Εχε χαρη που δεν θελω να τους δωσω παραπανω αξια απ'οσο τους πρεπει

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κοριτσια που χαθηκε η Χριστινα;;;Μαλλον δεν θα εχει βαλει ακομα internet στο καινουριο σπιτι.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι κ εγω.....αυτο το θεμα με τα πεθερικα δεν το εχω καταλαβει ποτε τι θεςκυρα μου και ανακατευεσαι ?????Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΛΕΟΝ....ευη μου κουραγιο και μακρια μια απο τα ιδια τραβαω και εγω οχι βεβαια τοσο πολυ αλλα θελει να ξερει τα παντα εχει αποψη για τα παντα και γνωριζει τα παντα...φανταστητε ....εμενα ρωτανε πως παει η εγκυμοσυνη και απανταει αυτη και λεει τιν ιστορια τις στο καθεναν για τα δικα τις παιδια δηλαδη πριν απο 30 χρονια ΕΛΕΟΣ ΜΑΝΤΑΜ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΣΟΥ..εεεεεεεεεεεεεεεεε εχω αγανακτηση η γυναικα...
τωρα θελω να φωτα σας....ειμαι ανεργη ...εγγεγραμενη στον οαεδ εχω καποια περσυνα ενσημα δικαιουμαι να παρω τιποτα απο το ΙΚΑ η απο καποιον αλλον φορεα ???δεν ξερω τιποτα για αυτα εαν εχετε καποια ιδεα δωστε φωτισει και σε εμενα.... Shocked Shocked Shocked Shocked

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρκελα μου ευχομαι ολα να πανε καλα....κανε υπομονη και κουραγιο να δεις που θα οδηγησει αυτη η κατασταση εσυ προσπαθησε να εισαι ηρεμη οσο γινεται.... Laughing Laughing

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον θα σε διαφωτισω με οσα θα κανω κι εγω!!!! δεν εχει σημασια αν εισαι ανεργη αρκει τα 2 τελευταια χρονια πριν την ΠΗΤ σου να χεις μαζεψει 200 ενσημα!!! κατα τ αλλα θελει(τουλαχιστον στην πολη μου) φωτοτυπιες απο:τελευταια απολυση,την αποφαση του ΟΑΕΔ για το ταμειο ανεργιας αν το παιρνεις η κατι που να πιστοποιει την ανεργια σου,ταυτοτητα,βιβλιαριο τραπεζης με πρωτο ονομα εσενα,βιβλιαριο ΙΚΑ,κατι που να βεβαιωνει τη διευθυνση κατοικιας σου στο ονομα σου(π.χ. εναν λογαριασμο απο Δεη η τηλ.)το τελευταιο ε9 σου αυτα νομιζω!`α!κ φυσικα τα ενσημα!!! απ τον ΟΑΕΔ νομιζω τιποτε δεν δικαιουσαι ομως πηγαινε καλυτερα απ το ΙΚΑ σου και ρωτα κι απ τον ΟΑΕΔ σου! αυτα θα κανω εγω παντως και θα παρω το επιδομα των 56 ημερων πριν και 63 μετα τον τοκετο καθως και τα 990 της γεννας! αυτααααααααααααααα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οποια εχει ορεξη για κουβεντουλα ας ερθει στο τσατ!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας! Είστε τόσο γλυκές...
Όσο για την μπέμπα μου σίγουρα δεν είναι Αθανασία μου μια μπέμπα ναααα! Είναι μια μπέμπα τόοοοοοοοοοοοση δααα! Είναι μια μικρούλα κορούλα που κάνει έναν αγώνα να αναπτυχθεί και προς το παρόν τα καταφέρνει! Αναπτύχθηκε από την άλλη φορά και είναι καλό. Επίσης, το αμνιακό μου ήταν καλύτερο από τις άλλες φορές. Κι αυτό καλό. Το καλύτερο είναι όμως που μας έκανε τη χάρη και γύρισε φάτσα στον υπέρηχο και έβγαζε τη γλωσσίτσα και έκανε καταπόσεις που είναι καλά στοιχεία! Τώρα όσον αφορά την ανάπτυξή της είμαστε στο κάτι παραπάνω απο τα όρια για υπολειπόμενη ανάπτυξη, όμως η γιατρός μου φάνηκε αισιόδοξη! Σε τρεις εβδομάδες ντόπλερ για να σιγουρευτούμε! Αγωνίιιιιιιιιιιιιιιια.... και ξάπλαααααααααααα! Σε αυτό δεν άλλαξε τίποτα! Φιλάκια!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρουλα μου τελεια τα νεα σου!!! ειπαμε θα κοιταμε την θετικη πλευρα και εσυ αυτη τη φορα εχεις θετικη πλευρα!!! κρατα αυτο και ας εισαι ξαπλα!!!! οταν θα την κρατησεις αγκαλιτσα την "τοσοδουλα" σου θα ναι τελειααααααααααααα!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! Very Happy
ενταξει δημητρα μπορει να μην ειναι μια μπεμπα νααααα,αλλα ειναι μια μπεμπα να...χιχιχι
αφου εισαι πανω απο τα ορια μην ανησυχεις.ξαπλωσε εσυ καλη μου και ξερει η μπουμπου τι θα κανει, θα μεγαλωνει καθε μερα και απο λιγο.....
εχω ραντεβου στον γιατρο του ικα-κεντρο μανα και παιδιου- για να μου γραψει εναν υπερηχο-θελω δω τον μπεμπη,εχω σκασει ενα μηνα σχεδον τωρα-.η εξυπνη εκλεισα και ραντεβου σε ιδιωτικο, συμβεβλημενο με τον εοπυ, θα παρω και την ιωαννα μου μαζι να τον δουμε παμε Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 215994
μιλησα εχθες με την ντοκ και οι τιμες του ατιμου σαχαρου ειναι θειικες Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 328109
δεν βγαινω απο την διαιτα,οχι, εκει επιμενουμε ,αλλα με αφησε να φαω ενα κομματι σοκολατα εχθες για να το γιορτασουμε χιχιχι
πολλα ειπα παλι η κουτσομπολα Embarassed
παω να φτιαξω σιγα σιγα τα ρεβυθια μουνα τα εχω ετοιμα.
φιλακια στις κοιλιτσες Wink

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!
Καλημερα δημητρουλα!!!! χαιρομαι για τα νεα σου!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσακια τι κάνετε ;;; Μια χαρα ειναι τα νέα σου Δήμητρα ,μείνε ξαπλωμενη όπως σου είπε ο γιατρός κ όλα θα πανε καλα....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στις γλυκές εγκυούλες!!!! Τι μου κάνετε; Σήμερα γράφω από το σπίτι, μιας και δουλειά τέρμα λόγω αδείας!!!! Βασικά την Παρασκευή που έρχεται θα ήταν η τελευταία μέρα, αλλά είχα και 4 μέρες άδειας που έπρεπε να πάρω υποχρεωτικά, οπότε τώρα η καημένη θα κάθομαι! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 875502

Πείτε μου τα νέα σας και να είναι καλά φυσικά!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 875502 Εγώ πλέον έχω μια κοιλιά σαν... αερόσακο (έτσι μου είπανε στη δουλειά!), είμαι στο +10 και μόλις μπήκα επισήμως στον 8ο. Κατά τ' άλλα η ζουζούνα είναι πολύ ζωηρή, κάπου εδώ πρέπει να τραβήξω και βίντεο την κοιλιά και μάλλον έχει πάρει θέση (αν και είναι νωρίς ακόμα). Έχουμε ντόπλερ τη Δευτέρα κι εκεί θα ξέρω περισσότερα. Η μεγάλη μου πάλι ευτυχώς προσαρμόστηκε στον παιδικό και πλέον ξέρει ότι έχει μωράκι στην κοιλίτσα μου και κάνει "καλόοοο", χεχε!
Αυτά για την ώρα...!

Τι διάβασα βρε Εύη για τα πεθερικά σου; Αν είναι δυνατόν!

Δήμητρα είναι μικρούλα η ζουζούνα σου; Δεν πειράζει, αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά!!!

Οι υπόλοιπες; Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 417472

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κοριτσάκια μου! Ευτυχώς που στηρίζουμε η μια την άλλη... Είναι πολύ σημαντικό! Ξάπλα μέχρι τέλους εγώ... Ελπίζω να το βοηθάω το μικρούλι μου! Είναι 850γρ το ψυχουλάκι μου!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Ευχαριστώ κοριτσάκια μου! Ευτυχώς που στηρίζουμε η μια την άλλη... Είναι πολύ σημαντικό! Ξάπλα μέχρι τέλους εγώ... Ελπίζω να το βοηθάω το μικρούλι μου! Είναι 850γρ το ψυχουλάκι μου!

Θα τα καταφέρει το γλυκούλι σου!!! Το πολύ-πολύ να βγει πιο μικρούλι, αλλά αυτό δε σημαίνει τίποτα! Θετική σκέψη από τη μανούλα του θέλει μονάχα για να παίρνει δύναμη!!! Wink

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γερό να είναι κι ας είναι μικρούλι! Εγώ πραγματικά προσπαθω να έχω την καλύτερη δυνατή διάθεση.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Γερό να είναι κι ας είναι μικρούλι! Εγώ πραγματικά προσπαθω να έχω την καλύτερη δυνατή διάθεση.

Το καλύτερο κάνεις!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 16 417472

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:λοιπον θα σε διαφωτισω με οσα θα κανω κι εγω!!!! δεν εχει σημασια αν εισαι ανεργη αρκει τα 2 τελευταια χρονια πριν την ΠΗΤ σου να χεις μαζεψει 200 ενσημα!!! κατα τ αλλα θελει(τουλαχιστον στην πολη μου) φωτοτυπιες απο:τελευταια απολυση,την αποφαση του ΟΑΕΔ για το ταμειο ανεργιας αν το παιρνεις η κατι που να πιστοποιει την ανεργια σου,ταυτοτητα,βιβλιαριο τραπεζης με πρωτο ονομα εσενα,βιβλιαριο ΙΚΑ,κατι που να βεβαιωνει τη διευθυνση κατοικιας σου στο ονομα σου(π.χ. εναν λογαριασμο απο Δεη η τηλ.)το τελευταιο ε9 σου αυτα νομιζω!`α!κ φυσικα τα ενσημα!!! απ τον ΟΑΕΔ νομιζω τιποτε δεν δικαιουσαι ομως πηγαινε καλυτερα απ το ΙΚΑ σου και ρωτα κι απ τον ΟΑΕΔ σου! αυτα θα κανω εγω παντως και θα παρω το επιδομα των 56 ημερων πριν και 63 μετα τον τοκετο καθως και τα 990 της γεννας! αυτααααααααααααααα


καλημερα σε ευχαριστω παρααααα πολυ για τις πληροφοριες και ολα αυτα ποτε πρεπει να τα καταθεσω??? εχουμε ορισμενες ημερομηνιες ε??? και ολα αυτα τα δικαιολογητικα στο ικα ετσι? τα 990 τα παιρνεις ετσι κ αλλιως δηλαδη εαν στο νοσοκομειο πας με την ασφαλεια σου και πληρωσει μονο την σημμετοχη που εχουν θα τα παρεις αυτα χρηματα ή θα τα παρει το νοσοκομειο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις