Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι μου καλωσηρθες και με το καλο και η δικια σου μπεμπα!! ειμαι η Αναστασια και περιμενω κι εγω μπεμπα!!!! ουτε κι εμεις θα κανουμε φτεος δωματιο λογω χρηματων!!!!:-( του χρονου!!!!!
ευη με το καλο τα επιπλακια σας!!!!!
γεια χαρα και στις υπολοιπες εγκυουλες !!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια γεια σας και απο εμενα χριστινα μου καλωσηρθες με το καλο η μπεμπα σου.και εχω παρει σχεδον τα παντα κατι λιγα μεινανε.ευτυχως ρουχαλακια μου εδωσε μπολικα η νυφη του αντρα μου που γεννησε πριν 2 χρονια οποτε απο αυτα πηρα πολυ λιγα.το δωματιο της και εμεις απο την ανοιξη θα το φτιαξουμε σιγα σιγα.κατα τα αλλα σπιτι και ξαπλα συνεχεια

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:
crazymommy έγραψε:
REINE έγραψε:
evi86 έγραψε:
Christina_Kandi έγραψε:
evi86 έγραψε:Γυρισα απ'την δουλεια επιτελους!!!Πως ειστε σημερα φουσκωτες κοιλιτσες;Τα ποδια με εχουν πεθανει.Με τις παντοφλες τριγυρνω παντου..τα παπουτσια μου δεν με κανουν.Μας πηραν τηλεφωνο και 8/10 θα μας φερουν το δωματιο(εκεινη την ημερα μπαινω και στον 8ο νομιζω)και θα τακτοποιησω σιγα σιγα τα πραγματα.Το δωματιο θα το αφησουμε ως εχει(δεν θα ξαναβαφει ο τοιχος εχουμε πολυ υγρασια και δεν θα στεγνωνει παλι).Χριστινακι καλως μας ηρθες,με το καλο! Πειτε τα νεα σας....

Καλώς σας βρήκα!Εμείς ακόμα το δικό μας κρεβάτι περιμένουμε γιατί μετακομίσαμε και αυτός ο βλάκας είχε πει θα μας το στείλει 15/9 και ακόμα έρχεται το κρεβάτι. Της μπέμπας θα μας έρθει τέλη Οκτωβρίου, αλλά εμείς δε θα κάνουμε ακόμα παιδικό, θα την έχουμε δίπλα μας!

Εμας εχει ξεχωριστο κρεβατι και η κουνια γινεται γραφειο μετα.Οποτε τον πρωτο καιρο θα κοιμαμαι εκει,θα συνηθησει και το δωματιο και δεν θα αλλαξει κλιμα(θα ειναι και πιο ευκολο για οταν θα ειναι μονο του.

τι καλά που τα πήρες όλα από ένα μαγαζί!!
εγώ δεν έχω πα΄ρει ακόμη ΤΙΠΟΤΑ!!
μόνο από το ίντερνετ κοιτάζω αλλά και πάλι θέλω να παώ να τα δω από κοντά..
αλλά δε μπορώ να βγω καθώς δε μου επιτρέπι ο γιατρός!! να δω τι θα κάνω στο τέλος!!

Χαχαχα, δικιά μου είσαι εσύ! Wink Μην αγχώνεσαι βασικά, εγώ στην 1η μου τα είχα πάρει όλα στον 9ο!!! Και βασικά (για να απαντήσω και στη Χριστίνα) δεν είναι απαραίτητο να τα πάρεις όλα από πριν. Εκ πείρας έχω να πω ότι στην αρχή πρέπει να έχεις είτε καλαθούνα/πορτ-μπεμπέ είτε λίκνο είτε κρεβατάκι (ανάλογα με τις προτιμήσεις του καθενός) + αλλαξιέρα ή κάποιο χώρο να το αλλάζεις (εμάς τελικά μας βόλεψε περισσότερο το πλυντήριο στο μπάνιο!!!) και κανα θήλαστρο/μπιμπερό, αναλόγως τι σκοπεύεις να κάνεις. Τα υπόλοιπα όλα βολεύονται και με τον καιρό...

εσύ που έχεις εμπειρία μπορείς να μου πεις ποια μπιμπερό προτείνεις για αρχή??
της nuk ή mam anti colic ? είμαι ανάμεσα στα 2. θήλαστρο έχω από την αδερφή μου χειροκίνητο...μήπως το ηλεκτρικό είναι καλύτερο??

Λοιπόν, αν και θήλασα εγώ θα σου πω το εξής: πάρε και από τα 2 μπιμπερό να δοκιμάσεις διότι το μωρό είναι που θα σου δείξει ποιο προτιμάει. Συνήθως προτιμούν της nuk απ' όσο έχω ακούσει, καθώς και τα chicco (η δικιά μου αργότερα σε αυτά κατέληξε). Τα mam δεν τα ξέρω καλά...
Θήλαστρο θα ήταν καλύτερα να είχες ηλεκτρικό αντί για χειροκίνητο... Μπορείς να νοικιάσεις νοσοκομειακό, που θα είναι και το καλύτερο ή διαφορετικά αν έχεις λεφτά να προτιμήσεις της medela... Τώρα για το χειροκίνητο δεν ξέρω αν θα σε βολέψει πραγματικά, για ρώτα και την αδερφή σου που έχει εμπειρία...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου!
Χριστινα καλως μας ηρθες!!
Ευη νου, με το καλο να ερθουν τα πραγματακια σας. Καλοριζικα!
Εγω σημερα πηγα για εξετασεις μαζι και την καμπυλη. 3 ωρες εκει σκυλοβαρεθηκα.
Κατα τα αλλα, καλα. Ο μπεμπης εχει λυσσαξει. Εδω και μια βδομαδα ησυχια δεν εχει. Πωωωωωωωωωωωωω δεν κοιμαται ποτε αραγε? Το κοριτσακι μου δεν ηταν ετσι. Ηταν ησυχο και καλο απο την κοιλια.

Καλά αποτελέσματα Μαρκέλλα μου!!! Τη μεγάλη καμπύλη έκανες να υποθέσω;

Κοίτα, η Δανάη κλωτσούσε πολύ μέσα στην κοιλιά και όλοι μου έλεγαν ότι τα μωρά που είναι ζωηρά μέσα είναι ήσυχα μετά έξω... Αλλά η Δανάη ήταν αγρίμι τελικά και όταν γεννήθηκε, τώρα μονάχα έχει ηρεμήσει (σε σχέση με άλλα 2χρονα εννοώ!). Τώρα και η 2η κλωτσάει και μη σου πω περισσότερο και από τη Δανάη! Τι να πιστέψω τώρα εγώ η δόλια μάνα;;; Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 30 688264 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 30 4872

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και πάλι στα φουσκωτά κορίτσια κ από την έτερη φουσκωτή.Χριστίνα,συμπατριώτισσα,καλώς μας ήρθες,έιμαι η Φωτεινή και έχω Π.Η.Τ. 7/11,περιμένω κ εγώ μπέμπα.Διάβασα στο περίπου τα μηνυματα όλων των κοριτσιών Smile Για θήλαστρο που θυμάμαι σίγουρα,οπωσδήποτε ηλεκτρικό μου είπε μανούλα που γέννησε περσυ το καλοκαίρι κ θήλασε 8 μηνες ( η οποία και θα μου το δώσει Wink )
Εγώ δεν έκανα καμπύλη σακχάρου,μια και είχα σχετικά χαμηλό στην εξέταση αίματος,βαρετή διαδικασία ακούγεται..Μεγιά τα επιπλάκια και τα καρότσια..εγώ έχω κάνει ενα συνδυασμό όλων,και νομίζω πως είμαι ετοιμη..τα έπιπλα δωματίου και την διακόσμηση του τα έκανα στον 7ο..τα πρώτα ζηπουνάκια φορμάκια ταπήρα απο τότε που έκανα τον μεγάλο υπέρηχο κ όλο και έπαιρνα πραγματάκια σιγα σιγα..σεντονάκια κ προίκα δώρο..όπως και το καρότσι μας με το κάθισμα αυτοκινητου..καλαθούνα και διάφορα άλλα απο συγγενή του άντρα μου πού γέννησε πέρσυ τέτοια εποχή κορίτσι..τεσπά λίγο απο όλα..Παώ για νάνι..καλή συνέχεια Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 30 417472

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια να σας ρωτησω κατι;;Πριν το φαγητο πηγα τουαλετα και τα ουρα μου ηταν καπως καφετια.Τωρα που ξαναπηγα ηταν καπως ροζ-κοκκινο.Ηταν σαν αιμα και φοβηθηκα.Πηρα τηλεφωνο στον γιατρο μου αλλα δεν το σηκωνει για να του το πω και δεν ξερω τι να κανω.Το εχετε παθει;;Ειναι κατι ανησυχητικο;;;Φοβαμαι...αν ειναι κατι σοβαρο;;;

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi86 έγραψε:Κοριτσια να σας ρωτησω κατι;;Πριν το φαγητο πηγα τουαλετα και τα ουρα μου ηταν καπως καφετια.Τωρα που ξαναπηγα ηταν καπως ροζ-κοκκινο.Ηταν σαν αιμα και φοβηθηκα.Πηρα τηλεφωνο στον γιατρο μου αλλα δεν το σηκωνει για να του το πω και δεν ξερω τι να κανω.Το εχετε παθει;;Ειναι κατι ανησυχητικο;;;Φοβαμαι...αν ειναι κατι σοβαρο;;;


Ευη εχεις και πονο?Μηπως ειναι ουρολοιμωξη?Μπορεις να καταλαβεις αν ειναι απο την ουριθρα ή απο τον κολπο?


Κοριτσακια εγω εχω μπιμπερο chicco τα natural glass τα οπιοα χρησιμοποιησα και στον γιο μου και με καταβολεψαν.Θηλαστρο εχω της Medela ηλεκτρικο και ηταν βολικο φανταζομαι πως το χειροκινητο ειναι πολυ κουραστικο.

ΦΙλακια σε ολες!Αν μπορεσω θα μπω και πιω μετα!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stellaef έγραψε:
evi86 έγραψε:Κοριτσια να σας ρωτησω κατι;;Πριν το φαγητο πηγα τουαλετα και τα ουρα μου ηταν καπως καφετια.Τωρα που ξαναπηγα ηταν καπως ροζ-κοκκινο.Ηταν σαν αιμα και φοβηθηκα.Πηρα τηλεφωνο στον γιατρο μου αλλα δεν το σηκωνει για να του το πω και δεν ξερω τι να κανω.Το εχετε παθει;;Ειναι κατι ανησυχητικο;;;Φοβαμαι...αν ειναι κατι σοβαρο;;;


Ευη εχεις και πονο?Μηπως ειναι ουρολοιμωξη?Μπορεις να καταλαβεις αν ειναι απο την ουριθρα ή απο τον κολπο?


Κοριτσακια εγω εχω μπιμπερο chicco τα natural glass τα οπιοα χρησιμοποιησα και στον γιο μου και με καταβολεψαν.Θηλαστρο εχω της Medela ηλεκτρικο και ηταν βολικο φανταζομαι πως το χειροκινητο ειναι πολυ κουραστικο.

ΦΙλακια σε ολες!Αν μπορεσω θα μπω και πιω μετα!

Στελλακι μου δεν προσεξα απο που ειναι.Αλλα πηγα 2 φορες ακομη και ηταν παλι κοκκινοπα.Ουρολοιμωξη ειχα ξαναπαθει πονουσε και ετσουζε η ευαισθητη περιοχη καμια σχεση με τωρα.Τωρα δεν ποναω.Φοβαμαι μηπως ειναι απο μικρες συσπασεις που εχω

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μηπως ηπιες κοκκινο κρασι η εφαγες παντζαρια η κατι τετοιο;;;;
ακομη δε το σηκωνει ο γιατρος;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:μηπως ηπιες κοκκινο κρασι η εφαγες παντζαρια η κατι τετοιο;;;;
ακομη δε το σηκωνει ο γιατρος;

Μολις το σηκωσε αναστασια.Οχι δεν εφαγα κατι απο αυτα.Μου ειπε να πινω πολυ νερο και χυμους για να πηγαινω πολλες φορες τουαλετα(που ετσι κι αλλιως παω)και να παρατηρησω μηπως ειναι αιμα.Αν ποναω και το χρωμα γινεται πιο κοκκινο ειπε να τον παρω τηλεφωνο.Μου ειπε πως υπαρχει περιπτωση να ειναι και αιμα απο τις συσπασεις που εχω και αν δω κατι τετοιο να παω στην κλινικη που θα ειναι

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχα!! αντε ευχομαι να μην ειναι τιποτε!!!!! ξεκινα να πινεις!!!! Very Happy Very Happy Very Happy στην υγεια του μπεμπη!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hello κορίτσια..τι κάνετε?Έυη μου ακολούθα τις οδηγίες του γιατρού και άσπρο πάτο..αν έιχες ουρολοίμωξη θα πονούσες και πιθανότατα θα είχες και φαγούρα,καμιά φορα κάνεις και δέκατα,το ξλερεις ήδη..άρα ίσως να είναι λίγο αιματάκι απο κόλπο η τράχηλο (μην στο παίζω και ντοκτορ )από τις ελαφρές συσπάσεις..καμιά φορά μαζεύεταιλίγο αιματάκι κ εκτός αμνιακού σάκου..απλά κοίτα να μην κουράζεσαι και τρέχεις πολυ.. Smile Αναστασούλα μου εσυ πως τα πάς ?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι Φωτεινουλα μου!! Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι!!!!
μετραω μερες!!!! Shocked Rolling Eyes εσυ;;; ευη ενημερωσε μας!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:καλα ειμαι Φωτεινουλα μου!! Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι!!!!
μετραω μερες!!!! Shocked Rolling Eyes εσυ;;; ευη ενημερωσε μας!!!

Εγώ ήμουν λίγο πεσμένη χτες,χωρίς πολλά κέφια,το κλασικό ορμονικό πάρτυ..από υγεία μια χαρά..απο ύπνο λιγο΄τερο γιατι απο χτες ξεσάλωνει η ζουζούνα μου Very Happy (όχι οτι με χαλάει,αλλα ξαπόστειλα τον άντρα μου στον καναπε,στους 2 3ος δεν χωρα Laughing )κατα τ άλλα ήσυχα,κάνω κάτι τελευταία πλυσίματα,για την μπέμπα..αυταααα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρου σου κ μην κουράζεσαι κ θα δεις ότι δεν ειναι τίποτα θα περάσει κ αυτο.... Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Εγω πριν καμμια ώρα τελείωσα απο το γιατρο κ ειναι όλα καλα , η μπεμπα έφτασε τα 2100 κ εγω έχασα 1 κιλό εκει που είχα πάρει 10 κιλα έπεσα στα 9 ... Σε 15 μέρες θα ξαναπαω πάλι , μου έγραψε σήμερα κ τις τελευταίες εξετάσεις κ 1 καρδιογραφημα που πρέπει να κάνω...Αυτα ειναι τα δικά μας νέα...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια χαρά τα νέα σου Μαράκι,χαίρομαι που η μπέμπα σου είναι καλά.. Very Happy Από μένα ησυχία..αυπνία απο την ζωηρούλα μου μέσα στην κοιλιά,αλλα ας είναι γερή και ας ζορίζομαι.. SmileΠεριμένω κ εγώ την μέρα επίσκεψης να την δώ την μικρή μου Very Happy


maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πλησιάζει κι εσένα η μέρα που θα την δεις.... Πρωι η απόγευμα ειναι την Παρασκευή το ραντεβου σου ;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου μακαρι να μην ειναι κατι..

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τίποτα δεν θα είναι Ευάκι..αισιοδοξία.. Very Happy Μαρία μου απόγευμα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου,ποτέ πρωινά.. Smile

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου ωραια τα νεα σου !!! αντε οδευεις στο τελος!!!
αχ εμενα αργει ακομη η εξεταση κι εχω αγωνιααααααααα!!!! κι η δικια μου πολυ πολυ ζωηρη!!!αφου αναρωτιεμαι ποια ωρα κοιμαται!!!
Ευη μου τιποτε δε θα ναι!! πινεις πινεις;;; πως παει το χρωματακι;;;; ακομη κοκκινωπο;;; ο μπεμπης δεν στριφογυρναει με τοσο χυμουλι;;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααχ εν τω μεταξυ η μπεμπα μου σε οποιο πελυρο ξαπλωνω εκει χωνεται και σπρωχνει σπρωχνει!! κατσε κυρια μου λιγακι! ανασκελα δεν μπορω μπρουμητα δεν μπορω τι να κανω κι εγω η μανα πια;;;; ααααααααα!!!! τον αβολευτο εχει πια!!!χαχαχαχα
αυριο εχω εξετασεις ουρα αιμα κλπ
και δεν κανει τωρα να φαω κατι και ελεος;;;; πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου!
Καλώς μας ήρθες Χριστίνα!
Ευούλι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά!
Αναστασία μου η δικιά μου ηρέμησε! Έχει από χθες που χαλάρωσε και με αφήνει να κοιμάμαι! Παίρνει δυνάμεις για να μου ρίξει καλές...
Μαράκι τέλεια η μπεμπούλα!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ανήσυχα πνεύματα οι κοράκλες μας..αλλά κ εμείς γκρινιάζουμε μεν,αλλά τραβάτε με κ ασ κλαίω είμαστε..ας μην κλωτσήσει για κάποιες ώρες,και μας ζώνουν τα φίδια..ο ύπνος πλέον πάλη με το νινι Wink Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 30 215994

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμένα δεν σταματάει πάλι να κλωτσαει αλλα δεν με νοιάζει, μπορεί καμμια φορα να γκρινιαζω που δεν κοιμάμαι αλλα κ απο την άλλη αν κάνει μερικές ώρες να κουνησει τρελαινομαι...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Κι εμένα δεν σταματάει πάλι να κλωτσαει αλλα δεν με νοιάζει, μπορεί καμμια φορα να γκρινιαζω που δεν κοιμάμαι αλλα κ απο την άλλη αν κάνει μερικές ώρες να κουνησει τρελαινομαι...

Ακριβώς Μαράκι..όλο αγχώνομαι αν δεν την ακούω για κάποιο χρονικό διάστημα,κ ενώ ξέρω πως παραλογίζομαι,μου έρχονται βλακείες στο μυαλό..μετά την πειράζω λίγο,αντιδρά και ησυχάζω.. Very Happy Τελικά η Π.Η.Τ. σου άλλαξε παλι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις