Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
617 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 617 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 26]

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν θεωρείς ότι δεν ήξερε τι έκανε όταν το έκανε και που τώρα αναρωτιέται τι να κάνει και ότι όλο αυτό είναι μία από τις αξίες σου ,τότε ναι αγαπητή μου ,η κόρη μου δεν θα έχει τις δικές σου αξίες ούτε τις αξίες των αυτοερωτώμενων "παρθενόπων" που ζητούν τι να κάνουν τώρα που έμειναν έγγυες.
Αυτά τα ολίγα ,πιστεύω να σε κάλυψα.Όσο για το εξωτερικό και τα άλλα κοσμητικά περί κοινωνιών και περί ανοιχτόμυαλων ανθρώπων στα επιστρέφω εις το ακέραιον διότι αν ήξερες πόσο ανοιχτόμυαλος είμαι ,είμαι σίγουρος ότι μάλλον εσύ δεν θα μπορούσες να με ακολουθήσεις .....

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά.

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα σας.αρχικα ξεφυγαμε λιγο απ το θεμα μας.μια κυρια το πρωι στη δουλεια που ζαλιζομουν λιγο ,μου ειπε να τρωω πρωινο.ευτυχως δεν κανω εμετους.λυσσαω για αλμυρα.ποια εγω,που ηθελα μονο γλυκο.γαλα δεν πολυπινω λογω μιας μικρης δυσανεξιας.αντωνη συνονοματε του αγοριου μου να σου ζησουν ολααα τα μωρα σου.μιλας πραγματι ως ενας οχι και τοσο μοντερνος αντρας,αλλα μπορω να σε καταλαβω γιατι ακομα κι αν δεν το παραδεχομαι,πολλες φορες τα ιδια λεω στον εαυτο μου.ειμαι πολυ αυστηρη μαζι μου.αλλα γι αυτο θα προσπαθησω να κανω μια πολυ ωραια οικογενεια.τωρα για το θεμα 23 χρονη κι αλβανος,δεν αναφερεστε σ εμενα ,ετσι?γιατι ειμαι 22 αρχικα,και ακλειστα Razz και ειμαι σιγουρη οτι δεν ειπα ποτε οτι το αγορι μου ειν αλβανος,κι ελπιζω να μην πεσει ποτε αυτο στην οθονη του Razz γιατι θα με σφαξει.πειτε μου οτι δεν αναφερεστε σ εμενα.

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εννοείται πως ΟΧΙ.
Σε άλλη αναφερόμαστε που δεν ήξερε τι έκανε αλλά τελικά έμεινε έγγυος και τώρα δεν ξέρει τι να κάνει !
Εσύ ξέρεις τι να κάνεις ,ελπίζω.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
re paidia ti einai auta???panagiwth mou sthrixa thn apopsh sou peri allodapon kai hthikwn alla kalutera se auto top foroum mhn ekfrazomaste etsi!astrelita einai h apopsh mou kai den allazei den me noiazei ti leei h kathemia exei thn apopsh ths ws ekei etsi?den xreiazetai na sumfwnw me oles gia na eimai kalh..!!gia mena isxuei mono patris thruskhs kai oikogeneia...k se plhroforw exw tsekarei ton eauto mou na sumpathei ta zwakia kai oxi tous anthrwpous!!!!ola me oria!!!kai kalutera anoixte allo thema giati ths kopelas to thema ths to kaname mia mpourda kai den xreiazetai!!!!!

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οι αξιες μ δεν υποστηριζουν μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη αλλα απο την αλλη ξερω πως υπαρχουν πραγματα σ αυτη τη ζωη τα οποια δεν τα κλεινεις σε καλουπια,ουτε τα βαζεις μεσα σε αυστηρα χρονικα περιθωρια μεσα στα οποια θα πρεπει να τα πραγματοποιησεις.Φανταζομαι οτι γνωριζεις το ρητο πως οταν κανεις σχεδια καποιες φορες ο Θεος γελα.Οποτε μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλο λογο μη λες κ να θυμασαι πως ναι θα επηρεαζεις την προσωπικοτητα των παιδιων σου κ θα προσπαθησεις να μεταλαμπαδευσεις σ αυτα τις δικες σ αξιες κ ιδανικα αλλα οι ανθρωποι δεν ειναι αγραφα χαρτια χωρις δικη τους αποψη κ σιγουρα τα παιδια π εχεις φερει στον κοσμο δεν ανηκουν αποκλειστικα σε σενα κ τη μητερα τους.Ειναι ξεχωριστες οντοτητες που η κριση τους θα διαμορφωνεται κ θα επηρεαζεται οχι μονο απο σας

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
επισης..πειτε φιλικη συμβουλη..μην κρινεις,για να μην κριθεις.και το λεω εγω που εκρινα ολον τον κοσμο.το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται.καποιος μας ακουει εκει παραεξω και ας πουμε μας τιμωρει.κι αυτο πρωτ απ ολα το λεω στον εαυτο μου.μα λεω κι εγω ποτε ειπα οτι ειν αλβανος,να το δει κανεις να με σκυλοβρισει?δεν ειμαι τρελα ρατσιστρια,αλλα οχι κι εκει.καλως η κακως καποιες φορες οι αντρες δε ρωτανε τις γυναικες για να κανουν κατι.φταιμε κι εμεις βεβαια,αλλα αυτα ειναι αλυτα ψυχολογικα.

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eva evaki , Ο Αντώνης είμαι αλλά δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου με email,ακομα γιατί άλλαξα όνομα και μπήκα με αυτό διότι με banaran οι κυρίες !
Με το που επέστρεψα Αθήνα από Θεσσαλονίκη και μπήκα εδώ δεν μπορούσα να συνδεθώ.

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
......σε ευχαριστώ !

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενιτσα μου σε αλλη αναφεροντε αστους.
τι κανεις κοριτσι μου πως εισαι?γιατι στο συγκεκριμενο θεμα εσυ εισαι το θεμα μας!

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Από Αντώνης όχι Papantonis....

Pap - .. κάτι τέλος πάντων σε ...άρας

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LitsaM έγραψε:Από Αντώνης όχι Papantonis....

Pap - .. κάτι τέλος πάντων σε ...άρας
εννοεις αυτο που καταλαβα? Embarassed Embarassed Embarassed

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva evaki έγραψε:re paidia ti einai auta???panagiwth mou sthrixa thn apopsh sou peri allodapon kai hthikwn alla kalutera se auto top foroum mhn ekfrazomaste etsi!astrelita einai h apopsh mou kai den allazei den me noiazei ti leei h kathemia exei thn apopsh ths ws ekei etsi?den xreiazetai na sumfwnw me oles gia na eimai kalh..!!gia mena isxuei mono patris thruskhs kai oikogeneia...k se plhroforw exw tsekarei ton eauto mou na sumpathei ta zwakia kai oxi tous anthrwpous!!!!ola me oria!!!kai kalutera anoixte allo thema giati ths kopelas to thema ths to kaname mia mpourda kai den xreiazetai!!!!!

οντως δεν χρειαζεται αλλα δεν το καναμε εμεις μπουρδα νομιζω...αλλο το πατρις θρησκεια οικογενεια και αλλο ολες αυτες οι μπουρδες...

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βασικα εγω πιστευω οτι ο καθενας πραττει αναλογα με τα πιστευω του.εγω καλα ειμαι.εδω εφαγα ενα σουβλακι .λυσσαω γι αλμυρα Embarassed

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenitsa1 έγραψε:βασικα εγω πιστευω οτι ο καθενας πραττει αναλογα με τα πιστευω του.εγω καλα ειμαι.εδω εφαγα ενα σουβλακι .λυσσαω γι αλμυρα Embarassed

Φάε κορίτσι μου ότι τραβάει η όρεξή σου.....πρόσεχε λίγο με το αλάτι μην κάνεις κατακράτηση υγρών κ απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!!!!!

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σ ευχαριστω Smile τι προκαλει η κατακρατηση?με πηρε το αγορι μου τηλ και νομιζω ειχε πιει.. Sad

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenitsa1 έγραψε:σ ευχαριστω Smile τι προκαλει η κατακρατηση?με πηρε το αγορι μου τηλ και νομιζω ειχε πιει.. Sad
Η κατακράτηση υγρών φέρνει πρήξιμο, δεν ξέρω τί άλλο....μην πανικοβάλλεσαι, απλά για όλες τις απορίες σου να μην ντρέπεσαι να ρωτάς τον γιατρό σου...μόνο αυτός μπορεί να σε κατευθύνει!!!! Όλα καλά θα πάνε, μην φοβάσαι....εντάξει λογικό είναι να αγχώνεσαι λιγουλάκι, είσαι κ μικρούλα αλλά θα το δείς που όλα θα πάνε καλά!!!!

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα!! Τι εννοείς με καρφωσαν κ πρεπει να αλλαξεις όνομα?δηλ.μπορει να σε διαγραψουν απο μέλος?

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η δημοκρατία τους τελειώνει όταν κάποιος αρχίζει - όπως εγώ - να τους λέει πράγματα που δεν θέλουν, που τα θεωρούν ως αναχρονιστικά και που πολύ απλά θίγουν όχι τους ίδιους αλλά το περιεχόμενο του προβληματισμού τους.
Δεν πειράζει γιατί υπάρχουν σοβαρές κοπέλες που με εξέπληξαν ευχάριστα κυρίως επειδή λόγω της μικρής τους ηλικίας σκέφτονται πολύ καλύτερα ,πολύ ωριμότερα και πολύ πιο λογικά από κάποιες άλλες κυρίες μεγαλύτερες που υποτίθεται ότι έχουν μεγαλύτερη πείρα από τη ζωή.
Είμαι χαρούμενος όταν με βρίζουν γιατί ξέρω ότι ο στόχος μου επιτεύχθηκε.
Το site δεν είναι αποκλειστικότητα των μαμάδων αλλά και των μπαμπάδων αλλά ακόμα περισσότερο όλων όσων θέλουν να τοποθετηθούν με επιχειρήματα και να πουν τη γνώμη τους.
Αν αυτή η γνώμη δεν αρέσει τότε το λένε οι κυρίες δημοκράτισσες 30άρες και 40άρες στους admins και έτσι έγινε το θαυμαστό γεγονός της αποβολής μου με το όνομα ΑΝΤΩΝΗΣ,το πραγματικό μου δηλαδή όνομα το οποίο το αντικατέστησα με το αρχικό του γιού μου και το τελικό το δικό μου εξ' ου και Παναντώνης και όχι όπως κάποια αξιότιμη κυρία έγραψε παπάρας ή παπαραντώνης ή πολλά άλλα παρόμοια γραφικά που φυσικά δεν δίνω καμία σημασία διότι δεν θέλω να παρακολουθήσω αυτό το επίπεδο αντιπαράθεσης σε προσωπικό επίπεδο εκτός και αν μερικές τη βρίσκουν περισσότερο με Αλβανούς παραδείγματος χάρην παρά με έλληνες παπάρες όπως η ίδια κυρία επίσης για παράδειγμα ανέφερε σε σχετικό post της.Ούτε θέλω να ασχοληθώ με τέτοιες απίθανες κυρίες και μάλιστα ακόμα και η αναφορά στο όνομα της / τους είναι κάτι το παντελώς αδιάφορο για μένα.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ? ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΕΙΝΑΙ? ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΝ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΕ ΕΝΑΝ ΑΛΒΑΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΗ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΟΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΖΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΔΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΜΟΕΘΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΔΑΠΟ. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ Κ ΟΛΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ.

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
an itan na dialekseis gia ti kori sou anamesa se enan alodapo pou tha tin ekane eytixismeni kai se ena ellina pou episis tha tin ekane eytxismeni,poion tha dialeges ;

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Panantonis έγραψε:an itan na dialekseis gia ti kori sou anamesa se enan alodapo pou tha tin ekane eytixismeni kai se ena ellina pou episis tha tin ekane eytxismeni,poion tha dialeges ;




Να ρωτησω κατι αφελες?επειδη ειμαι και καινουρια...τι κανεις εσυ σε ενα site γυναικειο?ενταξει ακουσα για τα παιδακια σου(να σου ζησουν!)οτι θα ξενιτευτης(πολυ δυσκολο οντως...)ακουσαμε τις θρησκευμαπολιτικοοικογενειακες σου αποψεις,αλλες συμφωνισαν μαζι σου αλλες οχι(φυσιολογικο...)σου ακαναν αναφορα,σβηστηκες,μπηκες με καινουριο ονομα...αλλα δεν καταλαβαινω τι θελεις να καταφερεις και να περασεις πραγματικα...μπορεις να μπεις στο δια ταυτα και να μας εξηγησεις?δημοκρατια εχουμε(αν και σε μερικους δεν αρεσει...)μπορει ο καθενας να λεει τη γνωμη του μεχρι εκει,τοσο μενος να εισαι εδω δεν καταλαβαινω...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsa M GLUKIA MOU TI EINAI AUTA?????ESU MIA KURIA NA EKFRAZESAI ETSI...GIA POIO LOGO..KAI MALISTA EDW PERA!DEN NOMIZW AN DIAVASA KALA KIOLAS NA MILHSE KAPOIOS ETSI GIA SENA! KAI KALUTERA NA STAMATHSEI AUTO...GT PROSVALONTE KI ALLOI!EGW THN APOPSH MOU THN EIPA ARESEI DEN ARESEI...SE KAPOIOUS!OPWS KAI OLOI MAS THN EIPAME..DEN MPOROUME TOSOI ANTHRWPOI NA SUMFWNOUME METAXOI MAS!PANANTWNH MOU KALOSHRTHES...! Razz ELENITSA PWS EISAI???? εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 13 215994 ANTE KAIROS EINAI.... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 13 688264

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν θα διαλεγε...θα αφηνε την κορη της να διαλεξει...τελος παντων...υπαρχουν και τζουτζεκια εδω μεσα κ δεν εννοω εσενα αλλα τις κυριες που εστερνιζονται τις αποψεις σου,που σε υποστηριζουν παρα την επιθετικοτητα και το μισος του λογου σου,αυτες ειναι για λυπηση...οι υπολοιπες ας μην ασχοληθουν καλυτερα αλλο μαζι σου γιατι απο τις δημοσιευσεις που εχεις κανει και σε αλλα θεματα εχω καταλαβει οτι το μονο που αποζητας ειναι αντιπαραθεση και μπαχαλο...λες οτι λες την γνωμη σου αλλα εσυ προσπαθεις με χυδαιο τροπο να την επιβαλεις...
καποια στγμη δεν θα υπαρχεις εδω ουτε σαν παναντωνης...ψαξε για αλλο ονομα και φτου και απο την αρχη...



καλημερα σε ολες τις μανουλες!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ASTRELITA SE AUTA TA TSOUTSEKIA ANAFEREIS KAI EMENA MESA?????????

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva evaki έγραψε:ASTRELITA SE AUTA TA TSOUTSEKIA ANAFEREIS KAI EMENA MESA?????????

αναφερομαι στις σοβαρες κοπελες που αναφερει ο παπαντωνης...δεν γνωριζω ποιες ειναι αυτες και εαν οντως υπαρχουν!!! ελπιζω πως οχι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις