Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 26]

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ela mou nte den katalava tipota kai egw.....!!!!!!! vohthise mas na katalavoume...

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι δεν καταλαβατε βρε κοριτσια;;; για να του πουμε μπραβο το εγραψε...

μπραβο,μπραβο...αλλα αυτο γραφτηκε ως απαντηση σε αλλο θεμα...κυριε παπαντωνη μην ανησυχειτε...και να μην συμφωνουμε ολοι μαζι σας δεν τρεχει τιποτα...δεν χρειαζεται να χανετε τον χρονο σας για να μας αποδειξετε ποσο καλος ανθρωπος ειστε...γιατι οπως κ να χει το να πατε να αντιγραψετε απο αλλο ποστ και να μας το παραθεσετε εδω χρειαζεται καποιο κοπο...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mporeis n a mou peis esu astrelita poios einai o kakkos auth th stigmh pou oti kai na grapsoume mas krithkareis???kai auto to fenomaino to xw dei kai prin ton kurio antwnh mhpws esu exeis kapoio allo fenomeniko provlhma...h mjpos exoumne oloi oi ypolipoi ektos apo sena?to exw aporia megalh

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα,

διαβάζω το θέμα το οποίο έχετε μαγαρίσει και συνεχίζεται...
η κοπέλα ζήτησε την βοήθειά σας και μόνο,
το ερώτημά της έχει εξαφανιστεί με τις δικές σας διαφορές.


Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kaliera Elenitsa ti kanis pws eise?

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενίτσα καλημέρα. Διάβασα κάπου ότι σε πήρε το αγόρι σου τηλ και ηταν πιωμένος????? έχετε τέτοια προβλήματα?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε ρε γμτ?δεν βγαζω ακρη....
το χεσαμε το θεμα νομιζω.
αν καποιοι θελουν να μιλησουν για την κοπελα με τον αλβανο υπαρχει το σχετικο θεμα.αυτο ειναι το θεμα τις Ελενης.
μην τα κανουμμε ολα αχταρμα.
Ελενιτσα μου τι κανεις εσυ κανενα νεο?

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva evaki έγραψε:mporeis n a mou peis esu astrelita poios einai o kakkos auth th stigmh pou oti kai na grapsoume mas krithkareis???kai auto to fenomaino to xw dei kai prin ton kurio antwnh mhpws esu exeis kapoio allo fenomeniko provlhma...h mjpos exoumne oloi oi ypolipoi ektos apo sena?to exw aporia megalh

καταρχην δεν κριτικαρα εσενα ουτε καποιον αλλη κοπελα...ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι μου λες...τελος παντων αρκετα ασοληθηκα ,και παλι δεν εννοω με σενα...

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:τι εγινε ρε γμτ?δεν βγαζω ακρη....
το χεσαμε το θεμα νομιζω.
αν καποιοι θελουν να μιλησουν για την κοπελα με τον αλβανο υπαρχει το σχετικο θεμα.αυτο ειναι το θεμα τις Ελενης.
μην τα κανουμμε ολα αχταρμα.
Ελενιτσα μου τι κανεις εσυ κανενα νεο?

εχεις δικιο φιλιτσακι...ζητω συγνωμη και παλι απο την ελενιτσα...

360Σημαντικό! ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ Πεμ Οκτ 25, 2012 11:53 pm

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalimera apo lemeso,Cyprus.
Eimai edw gia douleia kai meta apo tis epafes mou kai ena geyma pou apo twra to ligoureuomai,back to Larnaca kai epistrofi stin Athina.
Eida oti rwtate giati evala tetoio post.
Diavaste sto manoules Noemvriou-Dekemvriou ligo pio panw kai tha katalavete.
Sas stelnv kai paste.
Απ: Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 Χθες στις 8:15 pm
Μπου

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αριθμός μηνυμάτων: 875
Points: 981
Ημερομηνία εγγραφής: 19/07/2012
χασαμε το μωρακι.φευγω απ την παρεα σας δεν ξερω αν θα ξαναμπω ποτε.καλη συνεχεια σε ολες.σας αγαπω φιλια

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών


ta filia mou Eva & LindaKis



----------------------------------
Antoni's Samsung Xoom Tablet Pc 02

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eva evaki έγραψε:OI SPOUDES PLEON DEN EINAI THEMA EFODIWN..EINAI THEMA EPIVIOSEIS KAI PLEON EINAI AXRISTES APO THN STIGMH POU DEN UPARXOUN DOULEIES...!
Καλημέρα
Θα διαφωνήσω μαζί σου κάθετα στο θέμα των σπουδών γλυκειά μου. Δεν υπάρχει μεγαλύτερο εφόδιο στη ζωή από τις γνώσεις!!!! Τα πράγματα είναι δύσκολα τώρα αλλά δεν θα είναι για πάντα. Το ίδιο είναι να μην έχεις τίποτα στα χέρια σου και το ίδιο είναι να έχεις τελείωσει κάτι? Κ να είσαι σίγουρη για κάτι. Δουλειές δεν υπάρχουν για ανθρώπους που δεν έχουν μια ειδικότητα. Αν αρχίσεις να ψάχνεις για πωλήτρια πχ που δεν απαιτει ειδικές γνώσεις και που η ζήτηση είναι τεράστια θα είναι δυσκόλο ως ακατόρθωτο. Αν όμως ψάχνεις για γραφίστρια πχ οι πιθανότητες θα είναι πολύ καλύτερες και οι συνθήκες εργασίας επίσης γιατί έχεις γνώσεις πάνω σ'ενα συγκεκριμένο τόμεα. Σκέψου εσυ, θα ήθελες το παιδί σου να είναι αμόρφωτο? Όσον αφόρα στις φιλίες, και βέβαια υπάρχουν φίλες και φίλοι μη τα ισοπεδώνουμε όλα...
Τώρα εμένα η γνώμη μου είναι 1ον να μην παρατήσεις τις σπουδές σου, ο κόσμος να χαλάσει, 2ον να μην υπολογίζεις την βοήθεια από μαμα, μπαμπα κλπ. 3ον τον φίλο σου στείλε τον απ' εκει που ρθε γιατί φαίνεται πολύυυυ σταρχιδιστής ο τύπος. Αν παρολα αυτά μπορείς να κρατήσεις το παιδάκι, do it. Μόνη σου. Κι αν έρθει βοήθεια από τους γονείς, καλοδεχούμενη αλλά μην στηρίζεσαι σ' αυτούς. Ειναι άδικο και για εκείνους και για το παιδάκι σου. Ασε που δεν είναι τίμιο εκ μέρους σου. Μη με παρεξηγήσεις δε σου βάζω χέρι, αλλά είναι κρίμα να πάρεις μια απόφαση - όποια και αν είναι - και μετα να χτυπάς το κεφάλι σου. Τα παιδια είναι μεγαλείο, η αισθηση που έχεις όταν τα μεγαλώνεις είναι ανεπανάληπτη. Δε συγκρίνεται με τίποτα. Όμως... ειναι τρελό ζόρι, είναι ξενύχτια, είναι κλάματα, είναι χιλια δυο που αν δεν είσαι προετοιμασμένη μπορουν να σε οδηγήσουν στη δυστυχία και μαζι μ εσένα και το παιδί σου. Βάλε το χειρότερο σενάριο στο μυαλό σου, καντο κτήμα σου όμως, νιώσε το, κι αν νομίζεις ότι μπορείς να μεγαλώσεις όμορφα και ισορροπημένα ένα παιδάκι μεσα σ αυτό, καλώς.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vacky έγραψε:
eva evaki έγραψε:OI SPOUDES PLEON DEN EINAI THEMA EFODIWN..EINAI THEMA EPIVIOSEIS KAI PLEON EINAI AXRISTES APO THN STIGMH POU DEN UPARXOUN DOULEIES...!
Καλημέρα
Θα διαφωνήσω μαζί σου κάθετα στο θέμα των σπουδών γλυκειά μου. Δεν υπάρχει μεγαλύτερο εφόδιο στη ζωή από τις γνώσεις!!!! Τα πράγματα είναι δύσκολα τώρα αλλά δεν θα είναι για πάντα. Το ίδιο είναι να μην έχεις τίποτα στα χέρια σου και το ίδιο είναι να έχεις τελείωσει κάτι? Κ να είσαι σίγουρη για κάτι. Δουλειές δεν υπάρχουν για ανθρώπους που δεν έχουν μια ειδικότητα. Αν αρχίσεις να ψάχνεις για πωλήτρια πχ που δεν απαιτει ειδικές γνώσεις και που η ζήτηση είναι τεράστια θα είναι δυσκόλο ως ακατόρθωτο. Αν όμως ψάχνεις για γραφίστρια πχ οι πιθανότητες θα είναι πολύ καλύτερες και οι συνθήκες εργασίας επίσης γιατί έχεις γνώσεις πάνω σ'ενα συγκεκριμένο τόμεα. Σκέψου εσυ, θα ήθελες το παιδί σου να είναι αμόρφωτο? Όσον αφόρα στις φιλίες, και βέβαια υπάρχουν φίλες και φίλοι μη τα ισοπεδώνουμε όλα...
Τώρα εμένα η γνώμη μου είναι 1ον να μην παρατήσεις τις σπουδές σου, ο κόσμος να χαλάσει, 2ον να μην υπολογίζεις την βοήθεια από μαμα, μπαμπα κλπ. 3ον τον φίλο σου στείλε τον απ' εκει που ρθε γιατί φαίνεται πολύυυυ σταρχιδιστής ο τύπος. Αν παρολα αυτά μπορείς να κρατήσεις το παιδάκι, do it. Μόνη σου. Κι αν έρθει βοήθεια από τους γονείς, καλοδεχούμενη αλλά μην στηρίζεσαι σ' αυτούς. Ειναι άδικο και για εκείνους και για το παιδάκι σου. Ασε που δεν είναι τίμιο εκ μέρους σου. Μη με παρεξηγήσεις δε σου βάζω χέρι, αλλά είναι κρίμα να πάρεις μια απόφαση - όποια και αν είναι - και μετα να χτυπάς το κεφάλι σου. Τα παιδια είναι μεγαλείο, η αισθηση που έχεις όταν τα μεγαλώνεις είναι ανεπανάληπτη. Δε συγκρίνεται με τίποτα. Όμως... ειναι τρελό ζόρι, είναι ξενύχτια, είναι κλάματα, είναι χιλια δυο που αν δεν είσαι προετοιμασμένη μπορουν να σε οδηγήσουν στη δυστυχία και μαζι μ εσένα και το παιδί σου. Βάλε το χειρότερο σενάριο στο μυαλό σου, καντο κτήμα σου όμως, νιώσε το, κι αν νομίζεις ότι μπορείς να μεγαλώσεις όμορφα και ισορροπημένα ένα παιδάκι μεσα σ αυτό, καλώς.
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα και αυτα τα γνωριζουν μονο οσες εχουν παιδακια...

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
I Eva evaki exei apolyto dikio.
An iksera oti stin Ellada tha itan toso diskola ta pragmata gia ergasia sigoura den tha ginomoun oikonomologos oyte tha eixa metaptyxiako oyte tipota,tha ginomoun vothratzis gia na vgazw kai ena karo lefta peridromo AFOROLOGITA.
oi spoudes kai oi gnvseis stin ellada de simferoun para mono an paei kaneis sto ekswteriko.An den imoun 46 kai imoun 20 i 30 ,simera,tha efeyga xwris eisitirio gia ekswteriko.
Ola ta alla einai arloumpes.Osoi exoun meso pianoun douleia akoma kai se katastima enw an sas aparithmisw ti ergasiakes empeiries exw, tha kopsete fleves.
ta leme meta tis 3 apo edv.I eva milaei me plirws dikaiologimeni apogoiteysi kai sympasxw mazi tis 101%


-----------------------------------
Antoni's Samsung Xoom Tablet pc 02

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω θα μεγαλωνα την κορη μου με αξιες που δεν θα την εκαναν να τα εχει με δυο ταυτοχρονα για να επιλεξει ποιος της ταιριαζει...αντε γεια τωρα...
Ελενη κοπελα μου συγχαρητηρια για την αποφαση σου!!!Και εγω εμεινα εγκυος στα 22 μου ενω ημουν λιγο καιρο με τον (πλεον) συζυγο μου και ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι!!Οτι καλυτερο σου ευχομαι[/quote] ΣΟΦΑΚΙ ΑΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΕΚΕΙΝΗ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΟΠΟΥ ΕΓΩ ΣΑΝ ΜΑΜΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΔΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπελα μου φυσικ το σχολιο δεν πηγαινε για σενα και συμφωνω μαζι σου...Πηγαινε στο Αντωνη που θεωρει πως αυτος η εμεις θα μπορουμε να πουμε στα παιδια μας ποιον να ερωτευτουν και ποιον οχι...Και οτι θα μας ακουσουν...Εεε τα πραγματα ειναι απλα..Η θα μας ακουσουν και θα ειναι δυστυχισμενα και πληγωμενα απο εμας ή απλα δεν θα μας ακουσουν και θα μας λενε ψεματα...Και ας το παρουν οποιοι θελουν οσο στραβα θελουν...Προτιμω να "λερωσω" την "αραια" φυλη μας και να ειμαι με καποιον ανεξαρτητως φυλης που με κανει ευτυχισμενη παρα να ειμαι με καποιον μονο και μονο γιατι ειναι Ελληνας......

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Κοπελα μου φυσικ το σχολιο δεν πηγαινε για σενα και συμφωνω μαζι σου...Πηγαινε στο Αντωνη που θεωρει πως αυτος η εμεις θα μπορουμε να πουμε στα παιδια μας ποιον να ερωτευτουν και ποιον οχι...Και οτι θα μας ακουσουν...Εεε τα πραγματα ειναι απλα..Η θα μας ακουσουν και θα ειναι δυστυχισμενα και πληγωμενα απο εμας ή απλα δεν θα μας ακουσουν και θα μας λενε ψεματα...Και ας το παρουν οποιοι θελουν οσο στραβα θελουν...Προτιμω να "λερωσω" την "αραια" φυλη μας και να ειμαι με καποιον ανεξαρτητως φυλης που με κανει ευτυχισμενη παρα να ειμαι με καποιον μονο και μονο γιατι ειναι Ελληνας......
ΩΡΑΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ!!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 417472

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[/quote]
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα και αυτα τα γνωριζουν μονο οσες εχουν παιδακια...
[/quote]
Επειδη έγραψα το μνμ πριν διαβάσω όλα τα υπολοιπα, τι έκανε το κορίτσι μας τελικα? Θα το κρατήσει?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vacky έγραψε:
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα και αυτα τα γνωριζουν μονο οσες εχουν παιδακια...
[/quote]
Επειδη έγραψα το μνμ πριν διαβάσω όλα τα υπολοιπα, τι έκανε το κορίτσι μας τελικα? Θα το κρατήσει?[/quote]ναι ετσι ειπε!!!!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
filitsaki έγραψε:
vacky έγραψε:
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα και αυτα τα γνωριζουν μονο οσες εχουν παιδακια...
Επειδη έγραψα το μνμ πριν διαβάσω όλα τα υπολοιπα, τι έκανε το κορίτσι μας τελικα? Θα το κρατήσει?[/quote]ναι ετσι ειπε!!!!![/quote]
Αντε λοιπόν με το καλό Very Happy και καλό κουράγιο Ελενίτσα

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η Ελένη από ότι έχει να μας γράψει από 24 του μήνα, ας ελπίσουμε να είναι καλά και να μπει σήμερα να μας πει τα νέα της...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kafedaki? έγραψε:Η Ελένη από ότι έχει να μας γράψει από 24 του μήνα, ας ελπίσουμε να είναι καλά και να μπει σήμερα να μας πει τα νέα της...
μακαρι!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα και αυτα τα γνωριζουν μονο οσες εχουν παιδακια...
den tha asxolithw allo....einai krima...apla!!!!!!!!!ante ta paidia sas na ta spoudasete...eseis kala spoudasate gi auto ta lew auta auta etsi opws tha maste tha ta pate gia spoudes...tha trexei ena kazanaki kai tha fonazeis ton kourdo na sto ftiaxnei gt o ellhnas einai gia spoudes ....eee...re muala...pou mas katestrepsas...aa...kai den ennow esena...! ELLENITSA POU EISAI GLUKIA ....EXEIS TA PROVLHMATA SOU EXEIS KAI EDW...DEN FTIAXNEIS KOPELA MOU SE ALLO THEMA GT EDW STO KANAME XALIA OLH KAI ANTE NA VGALEIS AKRH... εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 215994 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 215994 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 215994

373Σημαντικό! TSIPRIOCHALOUMO Παρ Οκτ 26, 2012 4:46 am

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalo mesimeri - simfono me Eva evaki
alla de simfono oti mono oses kopeles exoun paidia ,kseroun peri tou thematos.
Oles oi gynaikes kseroun eite exoun eite den exoun paidia.Ayto den einai koinonikos ratsismos na kanoume diakrisi ?
To lew gia aytes poy lene kati xvris na skeftontai kai kai ekeines oi kopeles pou den exoun akomi paidaki kapoia stigmi tha apoktisoun.
Eva mou , sto telos se ayti ti xwra o ydraylikos tha kanei xrei oikonomologou kai o oikonomologos xrei ydraylikou !!!!
Kati ikseran oi arxaioi umwn progonoi pou ta ikseran ola kai gi ayto oxi tyxaia tous elegan kai polypragmwnes.

---------------------------------
Antoni's Samsung Xoom Tablet pc 2

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 654316 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 654316 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 654316 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 15 654316 MA FUSIKA OLES MA SGNWRIZOUME DEN XREIAZETAI NA EISAI MANA MONO ...ALLOSTE KAI EGW MEGALWNW ENA PAIDAKI .....APO 4O HMERWN...KAI EINAI TWRA H KOUKLA MOU 5 XRONWN!KAI DEN EINAI PAIDI MOU...!AM...ANTWNH MOU GI AUTO TA LEW EGW....ALLA POIOS ME KATALAVAINEI!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Panantonis έγραψε:Kalo mesimeri - simfono me Eva evaki
alla de simfono oti mono oses kopeles exoun paidia ,kseroun peri tou thematos.
Oles oi gynaikes kseroun eite exoun eite den exoun paidia.Ayto den einai koinonikos ratsismos na kanoume diakrisi ?
To lew gia aytes poy lene kati xvris na skeftontai kai kai ekeines oi kopeles pou den exoun akomi paidaki kapoia stigmi tha apoktisoun.
Eva mou , sto telos se ayti ti xwra o ydraylikos tha kanei xrei oikonomologou kai o oikonomologos xrei ydraylikou !!!!
Kati ikseran oi arxaioi umwn progonoi pou ta ikseran ola kai gi ayto oxi tyxaia tous elegan kai polypragmwnes.

---------------------------------
Antoni's Samsung Xoom Tablet pc 2
η astrellita εννοούσε ότι όσες έχουν παιδάκια ξέρουν πόσο δυσκολό είναι να τα μεγαλώνεις και ότι δεν είναι μόνο χαχαχα και αγκαλίτσες. Δεν είπε η κοπέλα ότι όσες έχουν παιδια αυτές ξέρουν γενικώς και τέλος. Οι υπόλοιπες το μαθαινουν στην πορεία dear

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις