Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 26]

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ααα και το να είσαι υδραυλικός προυποθέτει γνώσεις... Κάτι κατέχεις.

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eva evaki έγραψε: εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 654316 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 654316 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 654316 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 654316 MA FUSIKA OLES MA SGNWRIZOUME DEN XREIAZETAI NA EISAI MANA MONO ...ALLOSTE KAI EGW MEGALWNW ENA PAIDAKI .....APO 4O HMERWN...KAI EINAI TWRA H KOUKLA MOU 5 XRONWN!KAI DEN EINAI PAIDI MOU...!AM...ANTWNH MOU GI AUTO TA LEW EGW....ALLA POIOS ME KATALAVAINEI!
για να καταλάβω βρε παιδί. Το μεγαλώνεις εσυ? Μένει μαζί σου? γιατι αν είναι έτσι μάνα του είσαι. Δεν είναι ανάγκη να το γεννήσεις για να λέγεσαι μαμα

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eva evaki ......paidi sou einai ! ! !
Opoios megalvnei ena paidi , einai paidi tou.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NAI MENEI MAZI MOU TO MWRO MOU EKTOS SABBATOKURIAKA! EIMAI NONA THS APLA APO 40 NHMERWN POU 40 NTTHSE KAI EFEUGE H MANA TOU...XEXNAGE NA GIRISEI ...!KAI OUSIASTIKA MOU THN EDWSAN!MEGALH ISTORIA!!!TWRA GIA TO THEMA SPOUDWN O UDRAVLIKOS HLEKTROLOGOS KAI OLA AUTA VGAZOUN MIA SXOLH AKOMA KAI STO LUKEIO DEN TRWNE TA XRONIA TOUS STA PANEPISTHMIA..KAI STO TELOS NA DOULEUOUN SE TUROPITADIKA ZWNTANO PARADIXMA EXW THN XADERFH MOU EXEI TELEIOSEI PANTEIO ISTORIKES EPISTHMES KAI KATI ALLO POU DEN TO THUMAMAI...EXEI VGALEI AGGLIKA GALIKA ISPANIKA ITALIKA GEMANIKA..XWRIS UPERVOLES KAI DOULEUEI DUO XRONIA TREIA KONTA STA EVERST!!!KAI XTUPAEI TO KEFALI THS GT OPOU PAEI THS LENE OTI POLLA AUTA POU EXEIS KAI DEN MPOROUME NA SE KALUPSOUME!!! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 679259 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 679259 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 679259

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva evaki έγραψε:NAI MENEI MAZI MOU TO MWRO MOU EKTOS SABBATOKURIAKA! EIMAI NONA THS APLA APO 40 NHMERWN POU 40 NTTHSE KAI EFEUGE H MANA TOU...XEXNAGE NA GIRISEI ...!KAI OUSIASTIKA MOU THN EDWSAN!MEGALH ISTORIA!!!TWRA GIA TO THEMA SPOUDWN O UDRAVLIKOS HLEKTROLOGOS KAI OLA AUTA VGAZOUN MIA SXOLH AKOMA KAI STO LUKEIO DEN TRWNE TA XRONIA TOUS STA PANEPISTHMIA..KAI STO TELOS NA DOULEUOUN SE TUROPITADIKA ZWNTANO PARADIXMA EXW THN XADERFH MOU EXEI TELEIOSEI PANTEIO ISTORIKES EPISTHMES KAI KATI ALLO POU DEN TO THUMAMAI...EXEI VGALEI AGGLIKA GALIKA ISPANIKA ITALIKA GEMANIKA..XWRIS UPERVOLES KAI DOULEUEI DUO XRONIA TREIA KONTA STA EVERST!!!KAI XTUPAEI TO KEFALI THS GT OPOU PAEI THS LENE OTI POLLA AUTA POU EXEIS KAI DEN MPOROUME NA SE KALUPSOUME!!! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 679259 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 679259 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 16 679259


pesta tsi akribos einai kai egw xw mia filoi pou teliose nosiletiki kai twra mirazei diafimistika

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τα λετε αλλα ειναι ασχετα με το θεμα.μπορειτε να ανοιξετε ενα αλλο και να τα πειτε.ΕΔΩ ΗΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ.

382Σημαντικό! overqualified Παρ Οκτ 26, 2012 6:10 am

Panantonis

Panantonis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eimaste overqualified for job kai underqualified for unemployment !!!!


---------------------------------
Antoni's Samsung Xoom Tablet pc 2

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οικονομολόγε Αντώνη, το εμπεδώσαμε ότι έχεις μεταπτυχιακό, ωστόσο το πολυπράγμονες με όμικρον. Έστω και στα greeklish.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η astrellita εννοούσε ότι όσες έχουν παιδάκια ξέρουν πόσο δυσκολό είναι να τα μεγαλώνεις και ότι δεν είναι μόνο χαχαχα και αγκαλίτσες. Δεν είπε η κοπέλα ότι όσες έχουν παιδια αυτές ξέρουν γενικώς και τέλος. Οι υπόλοιπες το μαθαινουν στην πορεία dear[/quote]

ακριβως...ευχαριστω για την διευκρυνηση...δεν ξερω...νομιζα πως γραφω με τροπο κατανοητο...λοιπον...την δυσκολια την καταλαβαινει μονο οποια εχει παιδια( προφανως και συ ευακι,δεν εχει σημασια αν το γεννας)..οποια ξενυχταει στην αρρωστια του και αγωνια για το μελλον του...οποια η καρδια της δεν χτυπαει πια μονο στο σωμα της αλλα κυριως εξω απο αυτο...

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα Very Happy τι μου κανετε?δεν πειραζει που λεγατε τα δικα σας,περναει κι η ωρα μου.ετρεχα γενικα αυτες τις μερες.να απαντησω σε μια φιλη,οτι σκεφτηκα ακριβως το χειροτερο σεναριο και γι αυτο αποφασισα να το κρατησω,χωρις να γινω βαρος σε κανεναν.εχω λυσσαξει επισης με τα αλμυρα.δεν εχω παχυνει ευτυχως,σα να ξυπνησε ο μεταβολισμος μου.τρωω λιγο παραπανω,αλλα δεν παχαινω.προσπαθω να προσαρμοστω.οι αναγουλες με εχουν ταλαιπωρησει παρα πολυ,σημερα εκανα τον πρωτο μου κι ελπιζω τελευταιο εμετο.στο περιπου Razz η μαμα μου με αγριοκοιταζει.με το αγορι μου εχουμε 1-2 φορες το μηνα κατι τετοια.απο τους γονεις του εχει μαθει να πινει στα δυσκολα.και καθε τοσο με παιρνει και με βριζει.αλλα τωρα τον αγνοησα.με απειλειβεβαια οτι θα ερθει σπιτι μου και βριζει την οικογενεια μου,αλλα κι εγω τον εβρισα.δηλαδη πρεπει να τα δωσουν ολα οι δικοι μου,που τρεχαμε μεχρι προτεινως με τη μαμα μου να χαροπαλευει,κι οι δικοι του να μη δινουν ουτ ενα ευρω,γιατι μπεκροπινουν και γυρνανε.και του στελνω τηλεφωνα απο αλλες δουλειες,σα δευτερες,μα δε θελω αυτο δε θελω το αλλο.φοβηθηκα λιγο για το μελλον..

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οπότε καλύτερα ξέκοψε μαζί του...Στο μπαμπά σου το είπες;Ποτε έχεις σκοπό να το πεις;

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πως ομως?αμα το ριξω λεει θα με σκοτωσει ,αμα του πω δε θελω να του μιλαω,θα ερθει σπιτι μου.απο βδομαδα,αφου παω σε ολους τους συλλογους να δω τι παρεχουν,να ξερω που βρισκομαι.

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οκ να έρθει να πει τι;Εχω αφήσει έγκυος την κόρη σας αλλα αποποιούμε των ευθυνων δε βρίσκω δουλειά αλλα ταϊζετε με...

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θα πει αφησα την κορη σας εγκυο και θελει να το ριξει-σε περιπτωση που του πω κατι τετοιο-και ο μπαμπας μου θα παθει εγκεφαλικο ,ή τηναφησα εγκυο και τωρα δε θελει να με παντρευτει -αρα γυρευε τι ειναι.και φυσικα αυτο δε θα το δεχτουν.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ελενιτσα, ειχες πει πως θα πηγαινες στο αγκαλια...πηγες;;;τι σου ειπαν απο κει;;;

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχω κλεισει ραντεβου για τη δευτερα.βασικα σημερα επρεπε να παω,αλλα δεν μπορουσα ετσι οπως ημουν.και θα παω και στο πεφιπ.ή καπως ετσι.πρεπει να παω κατι δικαιολογητικα,αλλα θα μου πουν απο κοντα.

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenitsa1 έγραψε:καλησπερα Very Happy τι μου κανετε?δεν πειραζει που λεγατε τα δικα σας,περναει κι η ωρα μου.ετρεχα γενικα αυτες τις μερες.να απαντησω σε μια φιλη,οτι σκεφτηκα ακριβως το χειροτερο σεναριο και γι αυτο αποφασισα να το κρατησω,χωρις να γινω βαρος σε κανεναν.εχω λυσσαξει επισης με τα αλμυρα.δεν εχω παχυνει ευτυχως,σα να ξυπνησε ο μεταβολισμος μου.τρωω λιγο παραπανω,αλλα δεν παχαινω.προσπαθω να προσαρμοστω.οι αναγουλες με εχουν ταλαιπωρησει παρα πολυ,σημερα εκανα τον πρωτο μου κι ελπιζω τελευταιο εμετο.στο περιπου Razz η μαμα μου με αγριοκοιταζει.με το αγορι μου εχουμε 1-2 φορες το μηνα κατι τετοια.απο τους γονεις του εχει μαθει να πινει στα δυσκολα.και καθε τοσο με παιρνει και με βριζει.αλλα τωρα τον αγνοησα.με απειλειβεβαια οτι θα ερθει σπιτι μου και βριζει την οικογενεια μου,αλλα κι εγω τον εβρισα.δηλαδη πρεπει να τα δωσουν ολα οι δικοι μου,που τρεχαμε μεχρι προτεινως με τη μαμα μου να χαροπαλευει,κι οι δικοι του να μη δινουν ουτ ενα ευρω,γιατι μπεκροπινουν και γυρνανε.και του στελνω τηλεφωνα απο αλλες δουλειες,σα δευτερες,μα δε θελω αυτο δε θελω το αλλο.φοβηθηκα λιγο για το μελλον..


Δυσκολευομαι λιγο να καταλαβω τι γραφεις! Laughing Laughing Laughing χαχαχαχα ισως ειναι απο τη συγχιση της εγκυμοσυνης! Smile Τι ωραια;; Βασικα μπορει να μην ειναι καθολου ωραια αλλα ειπαμε μας διακατεχει φουλ μαζοχισμος! Ενα δεν καταλαβα μονο...η μανα σου γτ σε αγριοκοιταζει μωρε;; Ακομα δεν το χωνεψε οτι θα το κρατησεις;; Η ελπιζει οτι θα το ριξεις;; Και με το αγορι σου....πραγματικα δυσκολα...λυπαμαι πολυ γ οτι γινεται αλλα προσπαθησε να το αφησεις εξω απο σενα κ το μωρο ολο αυτο...γ μας που ειμαστε εξω απο το χορο...ειναι απολυτα προφανες οτι δυσκολα θα συνυπαρχει διπλα σου, αλλα βεβαια πιστευουμε και σε θαυματα!! Προσπαθησε κ καλη συνεχεια! Εισαι σε καλο δρομο! Ωραιος και ο πρωτος εμετος! Καλοριζικος! Smile Razz Να ξεκουραζεσαι...

http://www.sailormoon82@blogspot.com

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στην μαμα σου ελενιτσα εχεις ανακοινωσει την αποφαση σου να το κρατησεις ή πιστευει πως ακομα το σκεφτεσαι;;;

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
η μαμα μου πλεον απλα θυμωνει που το αγορι μου ειναι τοσο αναισθητο σε ολα,ολα τα θεωρει φυσιολογικα και δε μου παρεχει καποια ασφαλεια.βασικα τα λεω λιγο γρηγορα γιατι κανω και δουλειες και μπορει να μην υπαρχε συνοχη και συνεκτικοτητα Razz

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το δικιο της θυμωνει...εσενα σκεφτεται και την δυσκολη θεση σου και φυσικα δεν ειναι καθολου ευκολο ολο αυτο ουτε για αυτην...μανουλα ειναι κιαυτη...ομως εσυ εισαι αυτη που ειναι στην πιο δυσκολη θεση...κουραγιο γλυκεια μου....

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα ελενη, μπαινω στην παρεα κι εγω μολις διαβασα τα παραπανω..δυσκολη αποφαση θελει ωριμοτητα για δυο..καλο κουραγιο γιατι τα μωρα δεν ειναι bibi bo kai john john.

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σ ευχαριστω astrellitsa!ευχαριστω ελευθερια για την απαντηση σου.δεν ημουν και ποτε πολυ της κουκλας,ξερω τι ευθυνες εχει ολο αυτο.αλλα το παλευω να το καταφερω!

dafni1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι να σου πω ρε μικρη?μεγαλη αποφαση.εχω μια μπεμπα 8 μηνων και εχουμε ξετρελλαθει τελειωσ.
Ειχα μεινει εγγυος οταν ημουν 18 τωρα ειμαι 35)καιαπεβαλα και δεν το μετανιωσα ποτε στη ζωη μου(και ναανταστεις με αυτο το αγορι ειμαστε μετα 7 χρονια μαζιαθηνα και συζουσαμε στη θεσνικη καιειναι καταπληκτικοσ ανθρωποσ και ακομη φιλος.
με τον αντρα μου ειμαστε 9 χρονια μαζι και αποφασισαμε να το τολμησουμε.Δεν ειναι ευκολο να μεγαλωνεις παιδι μονη.Πωσ θα δουλευεισ πιοσ θα στο κραταει αν ειναι αρρωστο?και με ααυτον τον τυπο που εχεις τωρα τι περιμενεισ στειλτον μια ωρα αρχιτερα με η χωρις παιδι.αν δεν μπορει να σου πληρωσει ενα τσαι θα τον φορτωθεις και αυτον
α και παρεπιπτωντοσ επιασα παιδι με την πρωτη και εχω γνωστη που εκανε 15 εκτρωσεισ και μετα παιδι.ιτσ απ του γιου.τα παιδια ειναι τρεελλααα αλλα θελουν χρημα και χρονο και σωστο ταιμινκ
φ
Elenitsa1 έγραψε:καλησπερα Very Happy τι μου κανετε?δεν πειραζει που λεγατε τα δικα σας,περναει κι η ωρα μου.ετρεχα γενικα αυτες τις μερες.να απαντησω σε μια φιλη,οτι σκεφτηκα ακριβως το χειροτερο σεναριο και γι αυτο αποφασισα να το κρατησω,χωρις να γινω βαρος σε κανεναν.εχω λυσσαξει επισης με τα αλμυρα.δεν εχω παχυνει ευτυχως,σα να ξυπνησε ο μεταβολισμος μου.τρωω λιγο παραπανω,αλλα δεν παχαινω.προσπαθω να προσαρμοστω.οι αναγουλες με εχουν ταλαιπωρησει παρα πολυ,σημερα εκανα τον πρωτο μου κι ελπιζω τελευταιο εμετο.στο περιπου Razz η μαμα μου με αγριοκοιταζει.με το αγορι μου εχουμε 1-2 φορες το μηνα κατι τετοια.απο τους γονεις του εχει μαθει να πινει στα δυσκολα.και καθε τοσο με παιρνει και με βριζει.αλλα τωρα τον αγνοησα.με απειλειβεβαια οτι θα ερθει σπιτι μου και βριζει την οικογενεια μου,αλλα κι εγω τον εβρισα.δηλαδη πρεπει να τα δωσουν ολα οι δικοι μου,που τρεχαμε μεχρι προτεινως με τη μαμα μου να χαροπαλευει,κι οι δικοι του να μη δινουν ουτ ενα ευρω,γιατι μπεκροπινουν και γυρνανε.και του στελνω τηλεφωνα απο αλλες δουλειες,σα δευτερες,μα δε θελω αυτο δε θελω το αλλο.φοβηθηκα λιγο για το μελλον..

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="dafni1"]τι να σου πω ρε μικρη?μεγαλη αποφαση.εχω μια μπεμπα 8 μηνων και εχουμε ξετρελλαθει τελειωσ.
Ειχα μεινει εγγυος οταν ημουν 18 τωρα ειμαι 35)καιαπεβαλα και δεν το μετανιωσα ποτε στη ζωη μου(και ναανταστεις με αυτο το αγορι ειμαστε μετα 7 χρονια μαζιαθηνα και συζουσαμε στη θεσνικη καιειναι καταπληκτικοσ ανθρωποσ και ακομη φιλος.
με τον αντρα μου ειμαστε 9 χρονια μαζι και αποφασισαμε να το τολμησουμε.Δεν ειναι ευκολο να μεγαλωνεις παιδι μονη.Πωσ θα δουλευεισ πιοσ θα στο κραταει αν ειναι αρρωστο?και με ααυτον τον τυπο που εχεις τωρα τι περιμενεισ στειλτον μια ωρα αρχιτερα με η χωρις παιδι.αν δεν μπορει να σου πληρωσει ενα τσαι θα τον φορτωθεις και αυτον
α και παρεπιπτωντοσ επιασα παιδι με την πρωτη και εχω γνωστη που εκανε 15 εκτρωσεισ και μετα παιδι.ιτσ απ του γιου.τα παιδια ειναι τρεελλααα αλλα θελουν χρημα και χρονο και σωστο ταιμινκ


τα λογια σου ειμαι σιγουρη πως θα ακουστουν πολυ σκληρα σε καποιες κοπελες αλλα δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα και καλα κανετε καποιες κοπελες και παρουσιαζετε και την αλλη πλευρα του νομισματος γιατι οσο εγλκληματικο ειναι να κανεις μια εκτρωση αλλο τοσο ειναι το να κρατησεις ενα παιδι υπο αυτες τις συνθηκες και να μην μπορεις να του προσφερεις ολα οσα χρειαζεται για ναναι υγειες και ψυχικα ισορροπημενο και δεν εννοω ωραια ρουχα ,ωραιο δωματιο κλπ,εννοω τα βασικα που και αυτα ειναι δυσκολα να τα εξασφαλησει κανεις στις μερεσ μας,δυστυχως δεν φτανουν μονο τα κουτσι,κουτσι γλυκο μου μωρακι...οσο για τις 15 εκτρωσεις εδω εχω μια ενσταση...ειναι τραγικο το ιδιο λαθος να επαναλαμβανεται τοσες φορες...

dafni1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγω ειμαι κατα των εκτρωσεων απλα ανεφερα το γεγονος.και να προσθεσω οτι το ιδανικο ειναι να μεγαλωνει το παιδι με 2 γονεις ενταξει αν δεν κατσει τι να κανουμε το παλευουμε αλλα να ξεκινασ μονοσ? και αν μεθαυριο μαλωσεις με τους δικους σου και δεν κρατανε το παισδι θα εχεις χρηματα για μπειμπι σιτερ ενοικια η θα μπορεσεις να μην δουλευεις?[quote="astrellita"]
dafni1 έγραψε:τι να σου πω ρε μικρη?μεγαλη αποφαση.εχω μια μπεμπα 8 μηνων και εχουμε ξετρελλαθει τελειωσ.
Ειχα μεινει εγγυος οταν ημουν 18 τωρα ειμαι 35)καιαπεβαλα και δεν το μετανιωσα ποτε στη ζωη μου(και ναανταστεις με αυτο το αγορι ειμαστε μετα 7 χρονια μαζιαθηνα και συζουσαμε στη θεσνικη καιειναι καταπληκτικοσ ανθρωποσ και ακομη φιλος.
με τον αντρα μου ειμαστε 9 χρονια μαζι και αποφασισαμε να το τολμησουμε.Δεν ειναι ευκολο να μεγαλωνεις παιδι μονη.Πωσ θα δουλευεισ πιοσ θα στο κραταει αν ειναι αρρωστο?και με ααυτον τον τυπο που εχεις τωρα τι περιμενεισ στειλτον μια ωρα αρχιτερα με η χωρις παιδι.αν δεν μπορει να σου πληρωσει ενα τσαι θα τον φορτωθεις και αυτον
α και παρεπιπτωντοσ επιασα παιδι με την πρωτη και εχω γνωστη που εκανε 15 εκτρωσεισ και μετα παιδι.ιτσ απ του γιου.τα παιδια ειναι τρεελλααα αλλα θελουν χρημα και χρονο και σωστο ταιμινκ


τα λογια σου ειμαι σιγουρη πως θα ακουστουν πολυ σκληρα σε καποιες κοπελες αλλα δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα και καλα κανετε καποιες κοπελες και παρουσιαζετε και την αλλη πλευρα του νομισματος γιατι οσο εγλκληματικο ειναι να κανεις μια εκτρωση αλλο τοσο ειναι το να κρατησεις ενα παιδι υπο αυτες τις συνθηκες και να μην μπορεις να του προσφερεις ολα οσα χρειαζεται για ναναι υγειες και ψυχικα ισορροπημενο και δεν εννοω ωραια ρουχα ,ωραιο δωματιο κλπ,εννοω τα βασικα που και αυτα ειναι δυσκολα να τα εξασφαλησει κανεις στις μερεσ μας,δυστυχως δεν φτανουν μονο τα κουτσι,κουτσι γλυκο μου μωρακι...οσο για τις 15 εκτρωσεις εδω εχω μια ενσταση...ειναι τραγικο το ιδιο λαθος να επαναλαμβανεται τοσες φορες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις