Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
414 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 414 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

????????


Επισκέπτης
καλημερα στην παρεα
ρε βετα, τι κρητικια εισαι ωρε.... πιασε μια ρακη να περασει το δοντι!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα στελιτσα ουτε ρακι πεινω φιλεναδα!!!!κρασακι πεινω (καμποσο) κ ανετα!!!ρακι ουτε να την μυρισω....!!!

κ δεν φτιαχνει με την ρακι..εχει κουφαλιτσα.......δεν παιρνω αποφαση να τηλ στον οδοντιατρο.....αλλα η αριστερη πλευρα ειναι τουμπανο....!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

????????


Επισκέπτης
κι εγω δυο βδομαδες με ουλο τουμπανο ειμαι αλλα δεν παω.......να ειναι καλα τα mesulid..........

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mesulid e??κ δεν πονας???

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΔΟΝΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΥΦΟ ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ . ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ Shocked Shocked

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τι κανετε?
τι ωραια λιακαδα ειναι αυτη!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα τι κανετε?
τι ωραια λιακαδα ειναι αυτη!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΠΟΛΛΗΗΗ ΒΡΟΧΗΗΗΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα τι κανετε?
τι ωραια λιακαδα ειναι αυτη!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΠΟΛΛΗΗΗ ΒΡΟΧΗΗΗΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αληθεια?δεν ακουσα τιποτα.χθες το πρωι εδω ειχε πεισης καλο καιρο και μετα το μεσημερι συννεφιασε και εβρεξε.το χαλαζι κανει ζημιες δυστυχως.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
mariloy έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα τι κανετε?
τι ωραια λιακαδα ειναι αυτη!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΠΟΛΛΗΗΗ ΒΡΟΧΗΗΗΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αληθεια?δεν ακουσα τιποτα.χθες το πρωι εδω ειχε πεισης καλο καιρο και μετα το μεσημερι συννεφιασε και εβρεξε.το χαλαζι κανει ζημιες δυστυχως.
ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΡΤ 3 ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΝΕΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ Η ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΘΗΝΑ ????

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι κρυωμενη.... Sad Sad Sad Sad Sad ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259


εσεις τι κανετε????

????????


Επισκέπτης
MagdalineK έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΕΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ !!!
Να την χαιρεσαι!

να ειναι παντα γερη κ να καμαρωνει για σενα κοριτσακι. χρονια πολλα!

????????


Επισκέπτης
vetaki..! έγραψε:ευχαριστω θεοδωρα!!!τωρα τα βλεπω πιο ψυχραιμα αλλα εκεινη την ωρα ετρεμα...εβλεπα κ τα σκαμπανεβασματα του πυρετου κ φοβηθηκα για σπασμους...

τελος καλο ολα καλα!!!(πιστευω!!!)

Laughing Laughing

ρε βετακι τι λαχταρα ηταν αυτη..μαναρι μου περαστικα. θελει ψυχραιμια τετοιες ωρες γαμωτο.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:ειμαι κρυωμενη.... Sad Sad Sad Sad Sad ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259


εσεις τι κανετε????
Σου κανουμε συμπαραστασε κ εμας μας κολλησε η μικρη καλησπερα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

????????


Επισκέπτης
ας αφησω ενα σχολιο στο θεμα γιατι ειμαι στα χαλια μου.....τετοιες μερες πριν απο ενα χρονο παλευαμε με το θεριο που λενε. απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο για το μπαμπα του νικου. ο καρκινος σε τελευταιο σταδιο κ μετρουσαμε αντιστροφα...ποσο μου λειπει ρε κοριτσια. ποσο με προσεχε κ ποσο με αγαπουσε. ημουν τυχερη γιατι στα 32 μου γνωρισα τον πατερα που ποτε δεν ειχα κ τοσο ατυχη που τα εχασα 5 χρονια μετα....μακαρι εκει που ειναι να ειναι καλα..

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katnik75 έγραψε:
vetaki..! έγραψε:ευχαριστω θεοδωρα!!!τωρα τα βλεπω πιο ψυχραιμα αλλα εκεινη την ωρα ετρεμα...εβλεπα κ τα σκαμπανεβασματα του πυρετου κ φοβηθηκα για σπασμους...

τελος καλο ολα καλα!!!(πιστευω!!!)

Laughing Laughing

ρε βετακι τι λαχταρα ηταν αυτη..μαναρι μου περαστικα. θελει ψυχραιμια τετοιες ωρες γαμωτο.


τωρα εμαθα!!!εμου δεν ηξερα εμου ειχα κ τον αντρα μου να με τρελενει!!!


νατασσα έγραψε:
vetaki..! έγραψε:ειμαι κρυωμενη.... Sad Sad Sad Sad Sad ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259


εσεις τι κανετε????
Σου κανουμε συμπαραστασε κ εμας μας κολλησε η μικρη καλησπερα


περαστικουλια σας!!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:
katnik75 έγραψε:
vetaki..! έγραψε:ευχαριστω θεοδωρα!!!τωρα τα βλεπω πιο ψυχραιμα αλλα εκεινη την ωρα ετρεμα...εβλεπα κ τα σκαμπανεβασματα του πυρετου κ φοβηθηκα για σπασμους...

τελος καλο ολα καλα!!!(πιστευω!!!)

Laughing Laughing

ρε βετακι τι λαχταρα ηταν αυτη..μαναρι μου περαστικα. θελει ψυχραιμια τετοιες ωρες γαμωτο.


τωρα εμαθα!!!εμου δεν ηξερα εμου ειχα κ τον αντρα μου να με τρελενει!!!


νατασσα έγραψε:
vetaki..! έγραψε:ειμαι κρυωμενη.... Sad Sad Sad Sad Sad ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259


εσεις τι κανετε????
Σου κανουμε συμπαραστασε κ εμας μας κολλησε η μικρη καλησπερα


περαστικουλια σας!!!!
ΕΠΙΣΗς

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katnik75 έγραψε:ας αφησω ενα σχολιο στο θεμα γιατι ειμαι στα χαλια μου.....τετοιες μερες πριν απο ενα χρονο παλευαμε με το θεριο που λενε. απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο για το μπαμπα του νικου. ο καρκινος σε τελευταιο σταδιο κ μετρουσαμε αντιστροφα...ποσο μου λειπει ρε κοριτσια. ποσο με προσεχε κ ποσο με αγαπουσε. ημουν τυχερη γιατι στα 32 μου γνωρισα τον πατερα που ποτε δεν ειχα κ τοσο ατυχη που τα εχασα 5 χρονια μετα....μακαρι εκει που ειναι να ειναι καλα..

αυτα ειναι δυστηχως αναποφευκτα κατερινακι μου...

ο Θεος να τον αναπαυσει...!

????????


Επισκέπτης
ειναι αναποφευκτο πραγματικα κ ειναι κ λογικο να φευγουν πρωτα οι γονεις...λιγα χρονια ακομα ρε γαμωτο ηθελα...

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατασσα έγραψε:
vetaki..! έγραψε:ειμαι κρυωμενη.... Sad Sad Sad Sad Sad ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 679259


εσεις τι κανετε????
Σου κανουμε συμπαραστασε κ εμας μας κολλησε η μικρη καλησπερα

Και ο μικρός μου με ερεθισμένο λαιμουδάκι από χθες (δεν ήθελε να φάει μεσημεριανό με τίποτα, μόνο γαλατάκι και αγκαλίτσα) αλλά μάλλον πάμε καλά (σήμερα έφαγε). Φαίνεται πως φθηνά τη γλιτώσαμε...
Περαστικά σε όλους!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι ετοιμαζω τις εργασιες του μικρου σε ντοσιε να τα δωσω στο καινουργιο σχολειο

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:
katnik75 έγραψε:ας αφησω ενα σχολιο στο θεμα γιατι ειμαι στα χαλια μου.....τετοιες μερες πριν απο ενα χρονο παλευαμε με το θεριο που λενε. απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο για το μπαμπα του νικου. ο καρκινος σε τελευταιο σταδιο κ μετρουσαμε αντιστροφα...ποσο μου λειπει ρε κοριτσια. ποσο με προσεχε κ ποσο με αγαπουσε. ημουν τυχερη γιατι στα 32 μου γνωρισα τον πατερα που ποτε δεν ειχα κ τοσο ατυχη που τα εχασα 5 χρονια μετα....μακαρι εκει που ειναι να ειναι καλα..

αυτα ειναι δυστηχως αναποφευκτα κατερινακι μου...

ο Θεος να τον αναπαυσει...!


Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου για την απώλειά σας... Να σκέφτεσαι όμως ότι σας προστατεύει και σας καμαρώνει από εκεί ψηλα, όπως έκανε, είμαι σίγουρη, και όσο ήταν μαζί σας... Και πως την αγάπη που εσύ πήρες και έδωσες αυτά τα 5 χρόνια κάποιοι δεν την παίρνουν ούτε σε μια ολόκληρη ζωή. Να είσαι δυνατή, αυτό θα ήθελε και εκείνος!

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:εγω παλι ετοιμαζω τις εργασιες του μικρου σε ντοσιε να τα δωσω στο καινουργιο σχολειο

Την Παρασκευή ξεκινάτε;

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι!!!!!!!!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 654316 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 19 654316

και εφτιαξα 2 ντοσιε
μπολικο υλικο ε????

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα τελειωσαμε και απο το κεντρο που εκανε λογο και εργο και περιμενω να γυρισουν ο αντρας μου με τον μικρο
θα μου φερει και τις αξιολογησεις απο εκει
ειμαι πολυ περιεργη....

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:σημερα τελειωσαμε και απο το κεντρο που εκανε λογο και εργο και περιμενω να γυρισουν ο αντρας μου με τον μικρο
θα μου φερει και τις αξιολογησεις απο εκει
ειμαι πολυ περιεργη....

Είμαι σίγουρη ότι τα έχει πάει περίφημα!

Αν δεν σε πετύχω καλή αρχή στο αστεράκι σου! Θα δεις ότι θα κάνει θαύματα στο καινούριο σχολείο! Απλά πρέπει να του δείξει κάποιος με εμπειρία, υπομονή και αγάπη τον τρόπο και μετά... ποιος τον πιάνει τον Σπυράκο σου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις