Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

????????


Επισκέπτης
manoula_24xr έγραψε:
arco iris έγραψε:ΕΛΑ ΡΕ ΠΟΠΗ
που εισαι κοπελα μου τι κανετε ολοι καλα??????????


Ολοι καλα Στελλα μου δοξα το Θεο!
Τα αγορια σου?

καλα μια χαρουλα αντε να μας ερχεσαι μη χανεσαι.......

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν εχω καμια ορεξη για δουλεια Sad
τα νευρα μου ειναι κροσια Sad
κλεινω 2 μηνες απληρωτη κ το αφεντικο "δυστυχως δεν εχω καθολου λεφτα",
επιτηδες το κανει επειδη τσακωθηκαμε προχθες,στην αλλη κοπελα που δουλευουμε μαζι της εβαλε χρηματα κ της ειπε να μην μου το πει...
τι θα κανω ειναι να παρω αρκετα με την αποζημιωση μεχρι τελος μαρτη κ με βλεπω να περνω......
Sad Twisted Evil
πως να τον πιεσω βρε κοριτσια χωρις να τσακωθω ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 311356 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 186566 μαζι του δεν θελω να τον παω στα ακρα γιατι αν θελω με μια κουβεντα μπορω...

δεν ξερω τι να κανω

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MamaTheodora έγραψε:Κοριτσια,
Καποια στιγμη πριν απο αρκετο καιρο ζητουσε μια κοπελα απο τα γιαουρτακια Advance της ΔΕΛΤΑ της ετικετες με την κουκουβαγια.

Θυμοσαστε ποια ηταν?

Εχω αρκετα, μπορω να τα στειλω .

Ευχαριστω!

ευχαριστω πολλυ που με σκευτικες,της πρωτες της ειχα μαζεψη κ πηρα κ το δωρο κ μια μαμα απο εδω η σασα μου εστυλε κ για το γαλα της κουκουβαγιες οποτε δεν χρειαζομαι τωρααα αν της θελει καποια αλλη μαμα να της δοσεις ...


ευχαριστω κ παλι Very Happy <3

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΣΥΝΝΕΦΑ !!!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΣΥΝΝΕΦΑ !!!
καλημερα με ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΗΛΙΟ!!!! sunny sunny

????????


Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
Να το πω γιατι θα σκασω........αυτη η διαφημιση τυροτρελλα "οταν τρωμε παιζουμε" ειχε απαγορευτει και τωρα την ξαναβαλανε..........ειναι γελοιοι!

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
Να το πω γιατι θα σκασω........αυτη η διαφημιση τυροτρελλα "οταν τρωμε παιζουμε" ειχε απαγορευτει και τωρα την ξαναβαλανε..........ειναι γελοιοι!


??????
Please enlighten me!!

????????


Επισκέπτης
εχει μια διαφημιση για τυρακια tyrotrella kerrygold νομιζω ειναι που φωναζουν τα παιδακια
ΟΤΑΝ ΤΡΩΜΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ και γινεται ενας χαμος
ε την ειχαν απαγορευσει ενα διαστημα γιατι ξεσηκωνονται τα παιδια και περναει λαθος μηνυματα, τωρα εχει κανα δυο μερες την ξαναβλεπω και παντα πανω στο μεσημερι.......και με ρωτανε
Μαμα γιατι λενε αυτα τα παιδακια ετσι? και αντε ο μεγαλος εξηγει, "λαθος κανουν τα παιδακια οταν τρωμε δεν παιζουμε" αλλα δεν πειθεται το μικρο μου........

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:εχει μια διαφημιση για τυρακια tyrotrella kerrygold νομιζω ειναι που φωναζουν τα παιδακια
ΟΤΑΝ ΤΡΩΜΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ και γινεται ενας χαμος
ε την ειχαν απαγορευσει ενα διαστημα γιατι ξεσηκωνονται τα παιδια και περναει λαθος μηνυματα, τωρα εχει κανα δυο μερες την ξαναβλεπω και παντα πανω στο μεσημερι.......και με ρωτανε
Μαμα γιατι λενε αυτα τα παιδακια ετσι? και αντε ο μεγαλος εξηγει, "λαθος κανουν τα παιδακια οταν τρωμε δεν παιζουμε" αλλα δεν πειθεται το μικρο μου........
ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΙΡΙΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΓΓΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ !

????????


Επισκέπτης
καλημερα καλη κυριακη να εχουμε!!
ε ναι μπορω να πω οτι μεχρι τις δωδεκα το βραδυ ειχαμε τη διαμαχη οταν τρωμε παιζουμε, οχι, δεν παιζουμε, μα παιζουμε ειπε, λαθος ειπε, μα το ακουσα, μα οχι.........

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΓΡΚΙΝΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 679259 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 679259

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηγαμε για lunch (χαχαχα!!!) στην πεθερα μου. Μια χαρουλα!!
Την αραξα εκει και καταφερα να διαβασω και 20 (!!) σελιδες απο το βιβλιο μου.

Καλο υπολοιπο Κυριακης σας ευχομαι!!

Very Happy Very Happy Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια μου!!!!

περασα χαλια σκ...!

ο μικρος το σαββατο εφαγε κατα τις 9*30μ.μ κοιμηθηκε κ 11*30μ.μ ξυπνησε με πολυυυ κλαμα κ σαν να ηθελε να βγαλει κατι κ να μην μπορει,επεισης εβραζε.....!
τελικα μετα απο μιση ωρα εβγαλε λιγο σαν φλεμα(σορρυ!!!)
μπερδευτικα με το θερομομετρο,την μια εδειξε 37,4 μετα απο δεκα λεπτα 38,2 κ μετα απο αλλα 10 λεπτα 39,2(απο τον ποπο ολες οι μετρησεις με ψηφιακο......)

μαλωσα με τον αντρα μου γιατι εγω τρομαξα με τον μικρο,προσπαθησα να του δωσω ντεπον το οποιο το εφτυσε ολο κ λερωσε τα ρουχα του..λεω λοιπον στον αντρα μου δωστον μου να τον αλλαξω,παμε νοσοκομειο ΤΩΡΑ..
λεει ασε που θα αλλαζεις το παιδι.. Shocked
δεν παω το παιδι με τα το ντεπον στα ρουχα...(σκοτωθηκαμε γιατι ηθελα λεει να του αλλαξω ρουχα να χασω χρονο....)

πηγαμε...δεν βρηκαν τπτ...καθαρος,μαλλον λεει καμια ιωσουλα..γυρισαμε σπιτι κ ημουν ολη νυχτα στο ποδι με το ενα ματι ανοιχτο....

χθες εκανε πυρετο το πρωι,ηπιε ντεπον κ επεσε,μετα απο 11ωρες ειχε δεκατα,εδωσα ξανα ντεπον κ δεν ξανα εκανε πυρετο αλλα περασε ενα πολυυυυ ανησυχο κ αυπνο βραδυ....
σκεφτειται οτι κοιμηθηκε στο ρηλαξ μετα απο πολλες προσπαθειες στο κρεβατι κ στα χερια..τελευταια φορα που ημουνα ξυπνια εγω ηταν στις 6παρα...

ηταν η πρωτη μας ιωση,η πρωτη φορα που εκανε πυρετο,πελαγωσα,τρομαξα...


πως αντεχουν οι γονεις που εχουν αρρωστα παιδακια...Χριστε μου!να ναι ολα τα παιδακια καλα...


μεχρι κ με εμενα τα εβαλα γιατι του εδωσα κοτοπουλο(ντοπιο απο το χωριο) το μεσημερι κ νομιζα οτι εγω φταιω για τον πυρετο..οτι δεν το εψησα καλα οτι κατι εκανα λαθος...

με καθυσηχασε η παιδιατρος μας κ μου ειπε να μιλ παλι σημερα να της πω πως παει κ οτι δεν φταιω εγω,να μην τα ανακατευω ολα στο κεφαλι μου....!!!

αυτα κοριτσια μου...συγνωμη που σας κουρασα αλλα ηθελα να τα "πω" καπου.....!!!!!

καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε...!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 417472

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="vetaki..!"]καλημερα κοριτσακια μου!!!!

περασα χαλια σκ...!

ο μικρος το σαββατο εφαγε κατα τις 9*30μ.μ κοιμηθηκε κ 11*30μ.μ ξυπνησε με πολυυυ κλαμα κ σαν να ηθελε να βγαλει κατι κ να μην μπορει,επεισης εβραζε.....!
τελικα μετα απο μιση ωρα εβγαλε λιγο σαν φλεμα(σορρυ!!!)
μπερδευτικα με το θερομομετρο,την μια εδειξε 37,4 μετα απο δεκα λεπτα 38,2 κ μετα απο αλλα 10 λεπτα 39,2(απο τον ποπο ολες οι μετρησεις με ψηφιακο......)

μαλωσα με τον αντρα μου γιατι εγω τρομαξα με τον μικρο,προσπαθησα να του δωσω ντεπον το οποιο το εφτυσε ολο κ λερωσε τα ρουχα του..λεω λοιπον στον αντρα μου δωστον μου να τον αλλαξω,παμε νοσοκομειο ΤΩΡΑ..
λεει ασε που θα αλλαζεις το παιδι.. Shocked
δεν παω το παιδι με τα το ντεπον στα ρουχα...(σκοτωθηκαμε γιατι ηθελα λεει να του αλλαξω ρουχα να χασω χρονο....)

πηγαμε...δεν βρηκαν τπτ...καθαρος,μαλλον λεει καμια ιωσουλα..γυρισαμε σπιτι κ ημουν ολη νυχτα στο ποδι με το ενα ματι ανοιχτο....

χθες εκανε πυρετο το πρωι,ηπιε ντεπον κ επεσε,μετα απο 11ωρες ειχε δεκατα,εδωσα ξανα ντεπον κ δεν ξανα εκανε πυρετο αλλα περασε ενα πολυυυυ ανησυχο κ αυπνο βραδυ....
σκεφτειται οτι κοιμηθηκε στο ρηλαξ μετα απο πολλες προσπαθειες στο κρεβατι κ στα χερια..τελευταια φορα που ημουνα ξυπνια εγω ηταν στις 6παρα...

ηταν η πρωτη μας ιωση,η πρωτη φορα που εκανε πυρετο,πελαγωσα,τρομαξα...


πως αντεχουν οι γονεις που εχουν αρρωστα παιδακια...Χριστε μου!να ναι ολα τα παιδακια καλα...


μεχρι κ με εμενα τα εβαλα γιατι του εδωσα κοτοπουλο(ντοπιο απο το χωριο) το μεσημερι κ νομιζα οτι εγω φταιω για τον πυρετο..οτι δεν το εψησα καλα οτι κατι εκανα λαθος...

με καθυσηχασε η παιδιατρος μας κ μου ειπε να μιλ παλι σημερα να της πω πως παει κ οτι δεν φταιω εγω,να μην τα ανακατευω ολα στο κεφαλι μου....!!!

αυτα κοριτσια μου...συγνωμη που σας κουρασα αλλα ηθελα να τα "πω" καπου.....!!!!!

καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε...!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 417472 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 417472 [/quo


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΕΤΑΚΙ!!!

ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΙΚΕΣ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.. Sad
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ..ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΦΤΑΕΙ Mad Mad
ΟΧΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.....
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ??

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μαρακι,τωρα ειναι καλα..!!!εφαγε,δεν εχει πυρετο(τωρα του εβαλα θερμομετρο) κ παιζει στο παρκο...!!!

ευχαριστω!!

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βετακι καλημερα!!
Περαστικα στον λεβεντη σου!!
Η πρωτη φορα ειναι παντα πολυ δυσκολη!!
Κουραγιο μανα....!!
Θελει ψυχραιμια, αλλα που να την βρουμε;;

Very Happy Very Happy Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω θεοδωρα!!!τωρα τα βλεπω πιο ψυχραιμα αλλα εκεινη την ωρα ετρεμα...εβλεπα κ τα σκαμπανεβασματα του πυρετου κ φοβηθηκα για σπασμους...

τελος καλο ολα καλα!!!(πιστευω!!!)

Laughing Laughing

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:ευχαριστω θεοδωρα!!!τωρα τα βλεπω πιο ψυχραιμα αλλα εκεινη την ωρα ετρεμα...εβλεπα κ τα σκαμπανεβασματα του πυρετου κ φοβηθηκα για σπασμους...

τελος καλο ολα καλα!!!(πιστευω!!!)

Laughing Laughing


Περαστικά Βέτα, εύχομαι ό,τι ήταν να πέρασε και να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο ούτε εσύ αλλά κυρίως ούτε το αστεράκι σου... παλιοιώσεις... και εγώ τρέμω... Άντε, λίγο ακόμα, θα φτιάξει ο καιρός και θα γλιτώσουμε...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω κοριτσι μου....!!!μακρια απο γιατρους κ φαρμακα ολοι μας!

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.τι κανετε?περαστικα στα αρρωστουλικα.
και εγω με αρρωστη κορη ειμαι.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΕΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ !!!

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:σε ευχαριστω κοριτσι μου....!!!μακρια απο γιατρους κ φαρμακα ολοι μας!

περαστικα σας Βετα μου!!!! Ευχομαι να γινει γρηγορα καλα το καμαρι σου. Κι εγω θυμαμαι καπως ετσι ήμουν την πρωτη φορα που αρρωστησε!! κ μετα εψαχνα να θυμηθω ποιο παιδακι μας κολλησε..... ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 215994
Τωρα πλεον εχει γινει συνηθεια αλλα αυτες οι μυξες βρε παιδι μου ..... οταν ερθουν ξεχνουν να φυγουν. αντε καλημερα κι απο εμενα

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΕΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ !!!
Να την χαιρεσαι!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MagdalineK έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΕΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ !!!
Να την χαιρεσαι!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ !!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 315810

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΕΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ !!!


σε ευχαριστω μαριλου,να χαιρεσαι την μαμα σου!!


MagdalineK έγραψε:
vetaki..! έγραψε:

περαστικα σας Βετα μου!!!! Ευχομαι να γινει γρηγορα καλα το καμαρι σου. Κι εγω θυμαμαι καπως ετσι ήμουν την πρωτη φορα που αρρωστησε!! κ μετα εψαχνα να θυμηθω ποιο παιδακι μας κολλησε..... ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 215994
Τωρα πλεον εχει γινει συνηθεια αλλα αυτες οι μυξες βρε παιδι μου ..... οταν ερθουν ξεχνουν να φυγουν. αντε καλημερα κι απο εμενα

σε ευχαριστω!!!κ εγω σκεφτομουν που την αρπαξε αλλα την προηγουμενη δεν πηγα πουθενα..τωρα τι να πω...!!!



καλημερα σε ολες κοριτσια μου!!!!σημερα ειναι μια χαρα ο μικρος μας!!κοιμηθηκε μια χαρα το βραδυ!!!παιζει,γελαει!!!!

ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 328109 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 328109


εγω εχω ομως ενα πονοδοντο.........εχω φρικαρει....δεν θελω να παω στον οδοντιατρο.....
affraid affraid ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 534787 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 18 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις