Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 29]

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
teok28 έγραψε:Καλησπερα και απο μενα, δεν ειμαι μαμα, μπαμπας ελπιζω να γινω συντομα, θελω και εγω να πω την αποψη μου, εχω λιωσει πραγματικα να διαβαζω ολα μα ολα τα posts και καθε θεμα, ειτε εδω στο φορουμ ειτε τα ρεπορταζ και τα λοιπα και τα λοιπα...

Καλο παραδεισο να εχει το αγγελουδι μας, γιατι πιστευω αυτο το παιδακι το αγαπησαμε ολοι, ακομη και αυτοι που βγαζουν κακια.

Μαρια, κοπελα μου, δεν σε ξερω, δεν ξερω καν τι ανθρωπος εισαι, αλλα εισαι μια μανα που υποφερει τωρα και μονο σεβασμο μπορω να νιωσω για σενα, δεν ξερω αν αμελησες, αν δεν προσεξες, αν αν αν, εισαι μια μανα που ζει τραγικες στιγμες εχασες τον κοσμο σου και τιποτε αλλο δεν εχει σημασια. Λυπαμαι ειλικρινα που ζεις τετοιες στιγμες, σου ευχομαι καθε δυναμη και ολα τα καλα του κοσμου να ειναι για σενα απο δω και περα.

Θελω θερμα να ευχαριστησω ολες τις κοπελες-μανουλες που βοηθησαν την κοπελα ειτε με ενα μηνυμα τους, ειτε με πραξεις οπως η βιβιαν που εστειλε μεχρι και δικα της προσωπα να την στηρηξουν, και οσες μανουλες ξενυχτησαν, εψαξαν, ετρεξαν, οτι και αν εκαναν, Ανθρωποι, με κεφαλαιο Α.

Αν και οποτε γινω πατερας σιγουρα θα ειμαι εδω συνεχεια για να με βοηθατε σε οσα υπεροχα πραγματα κανετε για ολες/ολους που εχουν την μεγαλη ευθυηνη να ειναι γονεις.

Σε σενα αγγελουδι μου, συγνωμη που αυτος ο κοσμος δεν ηταν αρκετα ομορφος για να σε αγκαλιασει.

Μεγαλη στεναχωρια, καποια πραγματα σε αγγιζουν οσο τιποτε αλλο, και ας σου ειναι αγνωστα.

Θοδωρης.


Επιτελουs και ενα μηνυμα ανθρωπινο!
Επιτελουs καποιοs που απλα εκφραζει την λυπη του για το αγγελουδι και δεν κανει τον δικαστη τηs μιαs ή τηs αλληs πλευραs!

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Angel1812

Angel1812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μακάρι να επιβεβαιωθεί αυτη η είδηση κ να δικαιωθεί αυτη η μανούλα που ακόμη κ αν αμελησε σίγουρα σε το κανε απο κακιά αλλα απο άγνοια κ σ'αυτο φταίει ΚΑΙ η πολιτεία. Την άγνοια αυτη την έχει ήδη πληρώσει πολυ ακριβά οπότε give her a brake!
Ως προς τα "κενά" που υπάρχουν στα λεγόμενα της εξήγηση μπορω να σκεφτώ.
Για την ΠΗΤ.. Αν τυχόν είχε δει αιμα στη αρχη της εγκυμοσυνης εύκολα μπορει να παει κ 1μηνα πίσω γιατι το βάρος που μας δήλωσε η ίδια όταν το γέννησε -κ δε ειψε λόγο να πει ψέματα- ξεπερνά την 90η εκατοστιαια θέση κατα παρά πολυ (για ΠΗΤ 23/2/13 είναι σαν να γέννησε στην 30η εβδομάδα!) 34εβδ Θα
Μπορούσε να ήταν πάντως απλα στις υψηλότερες εκατοστιαιες θέσεις. Κ αν δε είχε γίνει προγενετικος ελεγχος της προκοπής λογικο να μην ξέρει. (όπως κ με το φύλο του μωρου που πριν γεννηθει αναμενόταν κορίτσι κ τελικα ήταν αγοράκι).
Κ το σε 2μερες κλπ που μας έλεγε μου κάνει για προγραμματισμένη ΚΤ... Κ μάλλον δε της τα εξήγησαν κ τόσο καλα γι'αυτο κ τέτοιο μπάχαλο. Λες κ δε ξέρουμε πόσοι άθλιοι που το παίζουν γιατροί κυκλοφορούν εκει έξω!
Επίσης, όταν γέννησε γιατι δε επικοινώνησαν με τον γιατρο της κοπέλας στη Αθηνα που την παρακολουθούσε; Θα τους έπεφτε ο κ....;;;
Και αυτα είναι εικασίες.... Θα φανει το ισχύει. Πάντως φαινόταν πως η κοπέλα δε ήξερε που της πανε τα τέσσερα κ σ'αυτο απο την μια φταίει που δε έκατσε να ενημερωθεί κ απο την άλλη πάλι η πολιτεία κ η παιδεία έχει ευθύνη. Ένα σορό γυναίκες κ μεγαλύτερες της τα βασικα για τον κύκλο, την γονιμοτητα, κλπ κ δε έχουν ιδέα! Κ νομίζουν διαφορα χωρίς καμία ιατρικη βάση.

Όσο για τα περί μη γαμου με τον πατέρα του παιδιού, σαν δε ντρεπόμαστε λιγάκι; Που ζούμε; Μήπως έπρεπε να περιμένει κ την πρώτη νύχτα του γαμου για να το κάνουν;

Στο θέμα της οδηγίας να γίνει κ χαμομηλι είμαι σίγουρη πως της την δώσανε γιατι συνηθίζεται. Τον πόσο λάθος είναι κ γιατι εξακολουθεί να δίνεται δε λέει κανείς.
Κ ναι ένα βρέφος που δε πίνει γάλα λόγο τέτοιων οδηγιών μπορει να οδηγηθεί σε ασιτια κ ας το "ταϊζει" η Μαμα. Το ότι τα αλλα παιδια του νησιού κ τα 14 (!!!). Δικα του δε έπαθαν κάτι δε σημαίνει πως η οδηγία ήταν σωστή. (βάση του ΠΟΥ).
Όσο για διαφορα σχόλια μερικές ειδικα είστε πολυ γραφικές! Κ μάλλον δε έχετε παρει χαμπάρι πως δεν έχουν όλες την πολυτελεια να εχουν κοντα μάνα, πεθερα, γιαγιάδες κοκ. Μερικές τα μεγαλώνουμε χωρίς εκείνες μόνες μας με τον άντρα μας!
Η κ τον δήμαρχο της λερου που έγινε ακόμη πιο γραφικός με τον τροπο του. Προφανώς το να ξεμεινουν απο παιδιατρο στο κέντρο υγείας δε θέλουν κ πανε να τα καλύψουν. Γιατι άντε βρες Νεο γιατρο που θα παει.

Περιμένουμε λοιπόν κ το επίσημο πόρισμα.



mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Angel πλάκα μας κάνεις? μα είναι σοβαρά πράγματα να είναι ανύπαντροι? που ακούστηκε αυτό? απο αυτό κ μόνο πρέπει να την στήσουμε στον τοίχο! μα να μην είναι παρθένα πριν το γάμο? συγχύστηκα τώρα!

Angel1812

Angel1812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama_t_mpempi έγραψε:Angel πλάκα μας κάνεις? μα είναι σοβαρά πράγματα να είναι ανύπαντροι? που ακούστηκε αυτό? απο αυτό κ μόνο πρέπει να την στήσουμε στον τοίχο! μα να μην είναι παρθένα πριν το γάμο? συγχύστηκα τώρα!

Όσες τόλμησαμε κ μείναμε έγκυες πριν το στεφάνι, να μας στήσουν στα 5μετρα! Αυτο μας αξίζει σαν δε ντρεπόμαστε!!!! Στην πυρά! (μπροστά μπροστα να
Με βάλετε)

tritekni

tritekni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
oti kai na leme twra einai arga...xa8ike to mwraki...poios ftaiei kai poios de ftaiei na eiste sigoyroi oti kapoia mera oloi 8a kri8oyme as symparasta8oume s ayth ti mana o ka8enas ap opoy vriskete...oyte na to fantastw de tolnw tis wres poy pernaei Sad

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Angel1812 έγραψε:
mama_t_mpempi έγραψε:Angel πλάκα μας κάνεις? μα είναι σοβαρά πράγματα να είναι ανύπαντροι? που ακούστηκε αυτό? απο αυτό κ μόνο πρέπει να την στήσουμε στον τοίχο! μα να μην είναι παρθένα πριν το γάμο? συγχύστηκα τώρα!

Όσες τόλμησαμε κ μείναμε έγκυες πριν το στεφάνι, να μας στήσουν στα 5μετρα! Αυτο μας αξίζει σαν δε ντρεπόμαστε!!!! Στην πυρά! (μπροστά μπροστα να
Με βάλετε)
Άσε αγάπη μου έχω κλείσει πρώτη θέση όταν άλλον παντρεύτηκα κ με άλλον είχα κάνει παιδί!
κάνε πιο πέρα σε παρακαλώ

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ρε κορίτσια δεν είναι αυτός ο πατέρας του παιδιού , το λέει ξεκάθαρα η κουνιάδα της , λέει ότι ο αδερφός της αφού αγαπούσε αυτήν αγάπησε και το παιδί , δείτε το βίντεο με τη συνέντευξη.. λέει επίσης πως και το παιδάκι δεν είχε πρόβλημα εκ γενετής όπως έγραψαν στη ζούγκλα....

logitech


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σε ολους μεσα στο φορουμ το επαγγελμα μου ειναι φορτηγατζης, ολοι σημερα στην δουλεια μου ηταν συντετριμενοι απο αυτο το γεγονος ειμαι πατερας ενος μπεμπη 7 μηνων θα ηθελα να εκφρασω εγω και η γυναικα μου τα βαθια μου συλλυπητήρια στην μανα του παιδιου την Μαρια και να της δωσει ο θεος δυναμη να ξεπερασει το χαμο του παιδιου της και σε αυτη και στην οικογενεια της ,ειναι κατι που δεν περιγράφεται αυτο το γεγονος ειναι ενας βουβος και αργος θανατος.
Ευχομαι ο θεος να αναπαυση το αγγελουδι και κριμα για αυτα που περασε ειλικρινα εχω σκασει με αυτο το γεγονος και τελος καταλαβα οτι σε αυτη την χωρα οι ταμπελες κα οι δικαστες δεν τελειωνου ποτε

ενα νεογενητο δεν ειναι ευκολο να το κουμανταρεις μονος σου δεν ειναι οτι ευκολοτερο η γυναικα μου στην αρχη ηταν ρακος απο την κουραση μεχρι που ξεσπιτοθηκε η πεθερα μου και μας βοήθησε αγια η ωρα που μας βοήθησε ολες οι γυναικες θελουν βοηθεια μα ολες εγω αλλαξα τρεις παιδιατρους τις 30 πρωτες μερες του παιδιου με τους κολικους μεχρι που πηγα σε νεογνολογο και βρηκα την υγεια μου,λυπαμαι την Μαρια και το αγγελουδι που επεσαν σε μια φουρτουνα και ηταν μονοι τους στην φουρτουνα του ΕΣΥ και στην συγκαλυψη που παει να γινει για το προβλημα με την υγεια στα νησια

kx1984

kx1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Logitech το συγκεκριμένο ζήτημα δεν τίθεται θέμα συγκάλυψης … Από Λέρο είμαι κι εγώ, δεν λέω ότι το νησί είναι επίγειος παράδεισος ή ότι το θέμα των γιατρών το έχουμε λύσει όμως στην προκειμένη περίπτωση δεν ευθύνεται ο γιατρός, ούτε το νοσοκομείο γιατί ο γιατρός ήταν συνέχεια στο νησί και επίσης υπήρχε και εξωτερικός παιδίατρος… Κατηγορούν τους γιατρούς αλλά από πότε χρειάζεται συμβουλή γιατρού για να αλλάξει μια πάνα στο μωρό; Και επίσης εύλογα ,πιστεύω γεννιέται η απορία, για ποιο λόγο ο γιατρός να καλέσει τον εισαγγελέα αν το παιδί απλά έχανε βάρος; Θα προσπαθούσε μαζί με την μητέρα να βρει τον λόγο της απώλειας του βάρους ,είναι στην καθημερινότητα του, γιατί να καλέσει τον εισαγγελέα;
Η όλη υπόθεση βρωμάει από χίλια μέτρα αλλά… κοντός ψαλμός αλληλούια !

http://kxcutecreations.blogspot.gr/

logitech


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kx1984 έγραψε:Logitech το συγκεκριμένο ζήτημα δεν τίθεται θέμα συγκάλυψης … Από Λέρο είμαι κι εγώ, δεν λέω ότι το νησί είναι επίγειος παράδεισος ή ότι το θέμα των γιατρών το έχουμε λύσει όμως στην προκειμένη περίπτωση δεν ευθύνεται ο γιατρός, ούτε το νοσοκομείο γιατί ο γιατρός ήταν συνέχεια στο νησί και επίσης υπήρχε και εξωτερικός παιδίατρος… Κατηγορούν τους γιατρούς αλλά από πότε χρειάζεται συμβουλή γιατρού για να αλλάξει μια πάνα στο μωρό; Και επίσης εύλογα ,πιστεύω γεννιέται η απορία, για ποιο λόγο ο γιατρός να καλέσει τον εισαγγελέα αν το παιδί απλά έχανε βάρος; Θα προσπαθούσε μαζί με την μητέρα να βρει τον λόγο της απώλειας του βάρους ,είναι στην καθημερινότητα του, γιατί να καλέσει τον εισαγγελέα;
Η όλη υπόθεση βρωμάει από χίλια μέτρα αλλά… κοντός ψαλμός αλληλούια !

προς θεου δεν ηθελα να προσβαλω κανενα απλος μου μου κανει εντυπωσει που μεγαλα πορταλ εριξαν λασπη στην μανα κατεευθειαν χωρις να εχουν το πορισμα και κατι αλλο που μου κανει εντυπωσει ειναι οτι μια λεχώνα ηταν μονη της ΤΡΑΓΙΚΟ λαθος

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν είναι κακό να εκφέρει ο καθένας τη γνώμη του.Ακριβώς το αντίθετο.Ζούμε,θέλω να πιστεύω σε μια ελεύθερη κοινωνία όπου μπορούμε να εκφραζόμαστε.Δεν είναι κακία το να μην συμφωνείς ο ένας με τη γνώμη του άλλου.Γιατί φτάνουμε πάντα να κατηγορούμε τους εαυτούς μας...;;;
Εγώ πιστεύω πως όλο αυτό έγινε επειδή φταίξανε και η μαμά του μωρού και οι γιατροί.Ίσως όλοι τους δεν έδωσαν τη δέουσα σημασία.ήταν η κακιά ώρα που λέμε..κάτι ξεκινάει λάθος και δυστηχώς...τελειώνει πολύ άσχημα. Σε όλες/'ολους μας θα μπορούσε να συμβεί αυτό.
Όταν γέννησα το 1ο μου παιδί μου είχαν ζαλίσει τα .....άντε να μην πώ,να μην ταίζω πολύ το παιδί να μην το βαρυστομαχιάσω!!!Οδηγία παιδιάτρου μέσα απο μεγάλο νοσοκομείο ιδιωτικό της Αθήνας.Πήρα σπίτι ενα μωρό 3500 κιλών το οποίο τα βράδυα έκλαιγε γοερά και κανείς δεν μου είπε ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ να ταίσω το μωρό!!!!!!!!!!Κανείς δεν μου είπε πως το μωρό μου κλαίει γιατί πεινάει!!Και αυτό συνέβη στην Αθήνα του 2003!!!Με είχαν τρομοκρατήσει με το αντίθετο...μην ταιζεις πολύ το παιδι!!
Ώσπου ένα βράδυ,μετά απο 20 μέρες, απο απελπισία μόνη μου της έδωσα λίγο γάλα παραπάνω και......ήρθε η Ανάσταση!!!
Με αυτά που γράφω θέλω να πώ πως εύκολα όλοι μας μπορεί να πέσουμε στο λάθος.
Ας περιμένουμε να δούμε τι θα πεί ο ιατροδικαστής...
Κρίμα που αυτή η ψυχούλα έγινε τόσο νωρίς άγγελος....κουράγιο στην οικογένεια...

dechris


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΝΤΩΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ (ΤΟ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΖΑΧΑΡΙ....ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ (ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ!!!!) ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΜΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΙΑ!!!!!!!!

antonis_45


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
dechris έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΝΤΩΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ (ΤΟ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΖΑΧΑΡΙ....ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ (ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ!!!!) ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΜΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΙΑ!!!!!!!!


Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια αλλά αυτό που δεν σκεφτήκατε είναι ότι οι απαντήσεις μου ήταν ακόλουθες αυτών που μας ρωτούσε η μαμά του !

Και κάτι άλλο.
Πόρισμα , ακόμα δεν υπάρχει.
Ας περιμένουμε λίγο όλοι !


Αντώνης.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την antonis_45 στις Τετ Ιαν 23, 2013 11:57 am, 1 φορά

kx1984

kx1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανέναν δεν πρόσβαλλες, μην ανησυχείς! Καθένας λέει αυτό που σκέφτεται .. Όλοι μας έχουμε στενοχωρηθεί με το όλο θέμα και προσωπικά θα ήθελα να δω να αποδίδονται ευθύνες στον πραγματικό υπαίτιο. Κρίμα μονάχα που το μωράκι "χάθηκε" Το πορισμα για το θανατο του μικρουλη.... - Σελίδα 3 534787

http://kxcutecreations.blogspot.gr/

Angel1812

Angel1812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αν ο Παιδιατρος φταίει σίγουρα κάπου είναι στο ότι έδωσε οδηγία που δε συνάδει με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας. Όχι πως είναι ο μονος καθώς το τσάι σε νεογέννητο στη Ελλάδα δίνεται κατα κόρον! Κ το ότι πολλα μωρα δε έπαθαν κάτι απο αυτο δεν είναι δικαιολογία για να μην ακολουθούνται οι οδηγίες του ΠΟΥ.
Τώρα αν το παιδί είχε πρόβλημα υγείας που δε διεγνωσε μετα την γέννηση πάλι θα φταίει αλλα μέχρι το επίσημο πόρισμα αυτο μένει στην σφαίρα των πιθανοτήτων.
Αν πάλι η μαμά αυτη αποδειχτεί psycho/ή δε ξερω τι πάλι θα φανει. Κ έτσι να είναι τον πόνο που έχει για το πλασματακι που χάθηκε δε έχει κανείς μας δικαίωμα να τον εκμηδενιζει..
Που κ η άγνοια της να έφταιξε με το να χάσει τι μωρο της δε τιμωρήθηκε ήδη αρκετα;
Άλλωστε αυτο περιμένουμε πια. Το πόρισμα το επίσημο.
Κ είναι κ ένας λόγος που μέχρι τώρα δε είχα εκφράσει τι πιστεύω.

Στο δε θέμα αν είναι ή δε είναι ο πατέρας του παιδιου ο στρατιωτικός με τον οποίο ζει, τι σχέση έχει; Η πρώτη ή η τελευταία θα είναι που έπεσε σε μαλάκα κ βρέθηκε κάποιος να την αγαπήσει; ...κ αυτη κ το παιδι της.
Η μήπως αυτός θα ήταν ο πρώτος που για αυτόν τον λόγο θα αναγνώριζε παιδι που δε είναι δικο του εις γνώση του;

claire_

claire_
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
antonis_45 έγραψε:
dechris έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΝΤΩΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ (ΤΟ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΖΑΧΑΡΙ....ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ (ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ!!!!) ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΜΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΙΑ!!!!!!!!


Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια αλλά αυτό που δεν σκεφτήκατε είναι ότι οι απαντήσεις μου ήταν ακόλουθες αυτών που μας ρωτούσε η μαμά του !

Και κάτι άλλο.
Πόρισμα , ακόμα δεν υπάρχει.
Ας περιμένουμε λίγο όλοι !


Αντώνης.

Συγνωμη αλλα τι επαγγελεστε κυριε Αντωνη? Ειστε γιατρος, ομοιοπαθητικος, κομπογιαννιτης? Εχετε πολλες γνωσεις βλεπω στα παιδιατρικα θεματα. Ελπιζω να εχετε και για τους ενηλικες μηπως σας χρειαστουμε.

antonis_45


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.


"ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ"


ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΙΤΗΡΙΣΗ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ Ή ΝΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ, ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ.

ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΑ,ΕΙΔΙΚΑ,ΑΟΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ.

ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΥΤΟΣ.

antonis_45


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
claire_ έγραψε:
antonis_45 έγραψε:
dechris έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΝΤΩΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ (ΤΟ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΖΑΧΑΡΙ....ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ (ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ!!!!) ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΜΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΙΑ!!!!!!!!


Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια αλλά αυτό που δεν σκεφτήκατε είναι ότι οι απαντήσεις μου ήταν ακόλουθες αυτών που μας ρωτούσε η μαμά του !

Και κάτι άλλο.
Πόρισμα , ακόμα δεν υπάρχει.
Ας περιμένουμε λίγο όλοι !


Αντώνης.

Συγνωμη αλλα τι επαγγελεστε κυριε Αντωνη? Ειστε γιατρος, ομοιοπαθητικος, κομπογιαννιτης? Εχετε πολλες γνωσεις βλεπω στα παιδιατρικα θεματα. Ελπιζω να εχετε και για τους ενηλικες μηπως σας χρειαστουμε.


Εσείς τι επαγγέλεστε ; Είστε γιατρός,δημοσιογράφος.

Πάντως εγώ ομοιοπαθητικός ή ολιστικός σίγουρα ΟΧΙ.

Απεχθάνομαι την ομοιπαθητική και την Ολιστική ιατρική.

claire_

claire_
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
antonis_45 έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.


"ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ"


ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΙΤΗΡΙΣΗ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ Ή ΝΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ, ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ.

ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΑ,ΕΙΔΙΚΑ,ΑΟΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ.

ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΥΤΟΣ.

Απο που να το ξερει...ηταν ποτε πριν μανα? Στην αρχη ο παιδιατρος σου λεει τι να κανεις.
Εμενα μου ειχε πει η παιδιατρος του μαιευτηριου να τη ταιζω ανα 3ωρο, αλλα μου εχασε κιλα...μετα της το εκανα ανα διωρο. Δηλαδη δεν επρεπε να γινω μανα επειδη ακουσα τη γιατρο και μου εχασε κιλα? ΠΟσες ηξεραν τι να κανουν στην αρχη? Εμαθαν ομως...

claire_

claire_
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
antonis_45 έγραψε:
claire_ έγραψε:
antonis_45 έγραψε:
dechris έγραψε:ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΝΤΩΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ (ΤΟ ΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΖΑΧΑΡΙ....ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ (ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ!!!!) ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΜΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΙΑ!!!!!!!!


Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια αλλά αυτό που δεν σκεφτήκατε είναι ότι οι απαντήσεις μου ήταν ακόλουθες αυτών που μας ρωτούσε η μαμά του !

Και κάτι άλλο.
Πόρισμα , ακόμα δεν υπάρχει.
Ας περιμένουμε λίγο όλοι !


Αντώνης.

Συγνωμη αλλα τι επαγγελεστε κυριε Αντωνη? Ειστε γιατρος, ομοιοπαθητικος, κομπογιαννιτης? Εχετε πολλες γνωσεις βλεπω στα παιδιατρικα θεματα. Ελπιζω να εχετε και για τους ενηλικες μηπως σας χρειαστουμε.


Εσείς τι επαγγέλεστε ; Είστε γιατρός,δημοσιογράφος.

Πάντως εγώ ομοιοπαθητικός ή ολιστικός σίγουρα ΟΧΙ.

Απεχθάνομαι την ομοιπαθητική και την Ολιστική ιατρική.

Καλη ειναι η ομοιοπαθητικη οπως και η ολιστικη. Για τις ιατρικες σας γνωσεις για αυτο ρωτησα?

Angel1812

Angel1812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
antonis_45 έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.


"ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ"


ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΙΤΗΡΙΣΗ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ Ή ΝΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΤΕ, ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ.

ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΑ,ΕΙΔΙΚΑ,ΑΟΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ.

ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΥΤΟΣ.

Έλεος πια!
Δε σέβεσαι τίποτα.

Edit: μπορει επιτέλους κάποιος διαχειριστής να κάνει ban την IP του;;;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Angel1812 στις Τετ Ιαν 23, 2013 12:30 pm, 1 φορά

efaki0


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανεις πλακα τωρα Αντωνη με αυτα που γραφεις ετσι???

claire_

claire_
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω δεν ηξερα τιποτα τωρα εμαθα!! και συνεχιζω να μαθαινω Το πορισμα για το θανατο του μικρουλη.... - Σελίδα 3 328109

kx1984

kx1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλά, σωστό !Πάντως η λογική (η δική μου τουλάχιστον) και μόνο λέει πως αν έχεις αμφιβολίες για τον γιατρό, για το νοσοκομείο ή ακόμα και για τον εαυτό σου τον ίδιο (εννοώ σχετικά με το θέμα της άγνοιας) ρωτώντας πας στην πόλη … Αφού τόσες πολλές φόρες έθεσε το θέμα ότι δεν έχει εμπιστοσύνη στους γιατρούς, υπάρχουν τα κινητά, τα σταθερά και το 11880! Επίσης υπάρχει και η ελληνική ακτοπλοΐα… Άνετα πας από δω στην Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, λέω εγώ τώρα .. Γιατί σκυλί-γατί έχουμε και το τρέχουμε, το ψάχνουμε λίγο βαθύτερα, πόσο μάλλον παιδί! Τα προσωπικά τους δε, διόλου δε μας αφορούν.

http://kxcutecreations.blogspot.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις