Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
138 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 138 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχα. Μαρκελλα μου να τις γνωρίσουμε..να κάνουν παρέα!
Και η δικιά μου είχε πει οτι θα φύγει και μείνει πολυ μακριά...
Άντε με το καλο στο δημοτικό τώρα!εμείς μεχρι τέλη Ιουλιου θα ψιλοπηγαινουμε παιδικο σταθμο..μόλις γυρίσω δουλεια σταματάει αυτη...!Αλλα θα την κράτησω σπίτι κάποιες βδομάδες.
Να κάτσει κι αυτη με τη μαμα της λίγο!

Βάλε αυτόν που το έβαλε για ύπνο το απόγευμα να το κρατήσει παρέα αυτός μεχρι να κοιμηθείξανα ..

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειδα το προσκλητηριο της Ειρηνης, πολυ ομορφο κοριτσακι μου. Με το καλο και η δικη σας βαφτιση.

Φωτεινη, και τα δικα σου πολυ ομορφα. ειδικα η μπομπονιερα σπιτακι πολυ μου αρεσε. Με το καλο και συ να βαφτισεις τη μικρη σου. Οσο για τον πρωην και το λοιπο σοι, τι να πω? ας μην πω καλυτερα! Αλοχα φιλεναδα!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:Χαχα. Μαρκελλα μου να τις γνωρίσουμε..να κάνουν παρέα!
Και η δικιά μου είχε πει οτι θα φύγει και μείνει πολυ μακριά...
Άντε με το καλο στο δημοτικό τώρα!εμείς μεχρι τέλη Ιουλιου θα ψιλοπηγαινουμε παιδικο σταθμο..μόλις γυρίσω δουλεια σταματάει αυτη...!Αλλα θα την κράτησω σπίτι κάποιες βδομάδες.
Να κάτσει κι αυτη με τη μαμα της λίγο!

Βάλε αυτόν που το έβαλε για ύπνο το απόγευμα να  το κρατήσει παρέα  αυτός μεχρι να κοιμηθείξανα  ..

Νομιζω πως οι δυο τους ή θα εκαναν την καλυτερη παρεα (και θα τις χαναμε το πολυ μεχρι τα 12 τους) ή που θα σφαζοντουσαν (που να χωρεσει τοση τσαουσια!) χαχα

ΩΧ! ποτε γυρνας δουλεια?

Ο μπαμπας μας πηρε αδεια να βγει αποψε. Γυρισαμε εμεις, εφυγε εκεινος. Με βλεπω σε λιγο να φορτωνω τον τυροπιτουλη στο αμαξι και να οτν πηγαινω να συναντησει τον μπαμπα του. Η μεγαλη μου αντιθετως αφου εσκασε στο παιχνιδι στο παρτυ, επεσε ψοφια. Αυτο ειναι παιδι.

Με βλεπω ολη νυχτα εδω και να γραφω.... να γραφω.... θα καλυψω ολα τα κενα!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ναι λοιπον!!! Το βρυκολακακι μου κοιμηθηκε!!!
Αν ξυπνησει πριν τις 8 θα αρχισω να του βαζω βοτκα στο γαλα.
Παω να κοιμηθωωωωωωωωωωω!!!!!

Καλο ξημερωμα μανουλες και μωρακιαMανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 15 417472

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα   Very Happy:D Αλόχα Μαρκέλλα μου,βαμπίρ ο τυροπιτούλης ε? Κουράγιο μάνα!Μαμώ το σόι,όσον αφορά αυτούς που είπες !Αθανασία,Μαρία κούκλες οι μπαλαρίνες!Ζέστη βρε κορίτσια,πολλήη ζέστη,αντε να πάμε στην παιδίατρο στις 20 να πάρω το οκ για θάλασσα κ baby swimming κ βουρ!Από ψώνια πάντως έτοιμες,με πετσέτες,μαγιώ,αντηλιακά κτλ!
Έχω κ νέα από το σόι του πρώην,αλλα για να μην ρίξω σεντόνι τώρα,το βράδυ,αν προλάβω.Δήμητρα μπράβο με το δόντι,στείλε μου αν θες το μαιλ της Αναστασίας όταν μπορείς!Καλή Κυριακή κ βόλτες!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες μου καλημέρα κ καλη Κυριακή σε όλες , πως είστε ;;; Επιτέλους ζέστη σήμερα άντε μήπως κ δούμε καλοκαίρι ... Να ζήσουν τα νεοφώτιστα... Κι εμείς έχουμε εξοπλιστεί με ολα τα σχετικά για την θάλασσα άντε τώρα να δούμε ποτε θα  πάμε ... 
Μαρία κ Αθανασία τελειες οι μικρές μπαλαρινουλες... 
Μαρκελλα μου φεύγει κ φέτος η μικρη για Χανιά ε ; Θυμάμαι πάντως πέρσυ ότι πέρασε μια χαρα ....
Δημητρουλα μεγια το δόντι σας κ εσάς... 
Φωτεινη υπομονη με το σόι του άντρα σου ....

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χελοου κ απο μας

καταρχην να ζησουν τα νεοφωτιστα της ομαδας. ερχεται κ η σειρα μας

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατι επαθε το ρημαδοκινητο κ δε γραφει νορμαλ. αργοτερα λοιπον

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ Μαρκέλλα το είχα δει, αλλά έχω καεί παιδάκι μου! Πρέπει να σου τις στείλω σύντομα. Πάει στο Δημοτικό καλέ; Θα τους τρελάνει!!! Η αλήθεια είναι ότι την λάτρεψα την Εύη! Φωτεινή δε μπορώ να σου δώσω το μειλ της Αναστασίας. Αν θέλεις δώσε μου το δικό σου με πμ και θα της το δώσω κι αν επιθυμεί θα επικοινωνήσει μαζί σου! Πολλά φιλάκια παρεπιπτόντως!!! Σας χαιρετώ κορίτσια μου! Καληνύχτα!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kαλημερα κοριτσια.τι κανετε?
δημητρα με το καλο και τα υπολοιπα δοντακια.δωσε χαιρετισμους στην αναστασια.ευχομαι συντομα να ακουσουμε καλα νεα εγκυμοσυνης.

μαρκελλα σε ειδα στον υπνο μου προχτες.δεν θυμαμαι και πολυ το ονειρο.

αλικη,ζωη,ολυμπια να σας ζησουν τα νεοφωτιστα.

εμεις πηγαμε σαλαμινα σαββατοκυριακο και χτες εβαλα τον μικρο στην θαλασσα.δεν εβγαλε κιχ.ο στρατος φυσικα οπως και περισυ ετσι και φετος δεν ηθελε να μπει.πετουσε πετρες επαιζε με την αμμο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόσο πολύ σας έχω λέιψει?? 

Τι μου κάνετε??

Εμείς είμαστε καλά. Είμαστε σχεδόν 9 κιλά, 70 π'οντους (το φουσκωτούλι μου) και έχουμε και 2 δόντια. 

Θηλάζουμε ακόμα ω ναι και είμαι πολύ περήφανη για αυτό ομολογώ! 

Κατά τα άλλα εργασία και χαρά εγώ και ο Βέγγος τρέχουμε έτσι!

Δεν σας ξεχνάω. Φιλια!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρή Αθανασία βρες με στο φεις εκεί μπαίνω ακόμα χχχ

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαιρη μεγαλωσε  κι η δικια σου.κι εμεις 2 δοτια εχουμε.εγω νομιζω οτι σε βρηκα στο φεισμπουκ αλλα δεν μπορω να σου στειλω αιτημα φιλιας.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες τι κάνετε; Εμείς ψηνομαστε απο την ζέστη σήμερα ήθελα να πάμε για μπάνιο το απόγευμα αλλα έχω να πάω τον σκύλο μου για κουρεμα... Εχθές το βράδυ έκανε σεισμό κ ξυπνησαμε κ μετα δεν μπορούσα να κοιμηθω με τίποτα μέχρι που έβαλα την μπεμπα στο κρεβάτι μας κ έτσι κατάφερα να κοιμηθω κατα τις 4 ... Μαίρη σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες ... Φίλησε μου την μπεμπουλα σου ....

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μανούλες μου!!!!!!! Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σας έλειψα?
Κορίτσια χίλια συγνώμη αλλά τρέχω σαν το Βέγγο κ σας διάβαζα, αλλά ποτέ δεν έφτανα στην τελευταία σελίδα για να απαντήσω. Να σας ζήσουνε τα μωράκια όσες βαφτίσατε ( Αλίκη, Τζεμινα, Ζωή κ Ολυμπία αν θυμάμαι καλά) κ με το καλό κ οι υπόλοιπες.
Δεν θυμάμαι να σχολιάσω γι αυτό θα γράψω τα δικά μας. Παιδίατρο θα πάμε αύριο κ θα σας πω τα των μετρήσεων. Κατά τα άλλα η μπέμπα μου έχει γίνει ολόκληρη κοπέλα. Εχει φουλ αντίληψη κ δεν της ξεφεύγει τίποτα. Κάνουμε κάποιες προσπάθειες για μπουσούλησμα αλλά σέρνεται. Θάλασσα δεν έχουμε πάει ακόμα αν και από μαγιο  είμαστε κομπλέ!
Η συγκατοίκιση με την πεθερά πάει καλά αν κ δεν συμφωνούμε σε όλα. π.χ, ντύστο το παιδί κάνει κρύο, αλλά είναι μικροπράγματα. Βέβαια το σπίτι είναι μονίμως χάλια αλλά προσπαθώ να το συνηθίσω. Τι άλλο?
Α! Πήγαμε κ σε μια βάφτιση προχθές κ ήταν κυρία η μπουμπού μου. Κιχ δεν έβγαλε.
Το πρωί τρώμε την φρουτόκρεμα μας κ μεσημέρι κ απόγευμα σούπα μοσχάρι ή κοτόπουλο με λαχανικά. Το ρυζάλευρο της το έκοψα μιας κ δεν το έβρισκα κι όλας. Κ τα βράδια συνεχίζουμε να μην κοιμόμαστε. .. Εχω πάει στη δουλειά μετά από 3ώρο ύπνο( κ αυτός όχι συνεχόμενος) αλλά αντέχω. Θηλάζω ακόμα αν κ πολύ φοβάμαι οτι δεν θα αντέξω πολύ γιατί κάθε φορά βγάζω όλο κ λιγότερο με το θήλαστρο....

Α! Εγινα κ αντιπρόσωπος γνωστής εταιρίας καλλυντικών, κ τρέχω να διαβάσω κ να προωθήσω τα προιόντα. Κ δεν προλαβαίνωωωωωωω!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ελένη... Φιλακια στην μπουμπου σου !!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Γεια σου Ελένη... Φιλακια στην μπουμπου σου !!!

Γεια σου Μαράκι! Καλέ στέκεται η δικιά σου?!Φτου φτου!!!!!!!! Φιλάκια κ από μας!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε;Ουφφ τελειωσαμε με τα της βαπτισης.Τωρα εχουμε και επισημα το ονοματακι μας..Παναγιωτης..!Πολυ τρεξιμο και φασαρια εδω και 3 μερουλες αλλα το ευχαριστιεμαι.Σημερα το απογευμα φευγουν ολοι μαζι οι δικοι μας και θα ξαναγυρισουμε στην καθημερινοτα.Με το που ηρθαν οι δικοι μας ομως ζωντανεψε το σπιτι.Γεμισε φωνες,γελια,τραγουδια και λυπαμε που θα φυγουν σημερα.Με τα φαγητα ξετρελαθηκαν,χορεψαμε,γλεντισαμε οσο μπορουσαμε για να μην ενοχλησουμε τους κωλογερμανους απο διπλα.Ηταν πολυ ωραια!Θα σας γραψω η το βραδυ παλι για αναλυτικα η αυριο με ηρεμια.Τωρα ηρθε η ωρα να πιω το καφεδακι με την κουμπαρουλα για να το ευχαριστηθω!Ααα δεν σας ειπα...πηγαμε την παρασκευη στον γιατρο τον παναγιωτη και εφτασε 9400 το παιδακι μου,να'ναι καλα η μεση μου δηλαδη.Βεβαια ο γιατρος περιμενε να παει παραπανω αλλα λογω αρρωστιας εβαζε κι εχανε..Σας αφηνω να παω για κους κους οσο προλαβαινω.

Πολλα φιλια!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες καλημέρα ... Ευη μου να χαίρεστε κ εσείς το ονοματακι σας , χαίρομαι που περάσετε όμορφα ... Μια χαρα μεγάλωσε ο Παναγιώτης ... Σήμερα απο την ώρα που ξύπνησα δεν βγαίνει φωνή απο το στόμα μου κ δεν ξέρω τι έπαθα ενώ δεν είμαι κρυωμενη ουτε νιώθω ότι θα κρυωσω δεν μπορω να μιλήσω τι ειναι αυτο που με βρήκε κ έχω κ την μουρμουρα μου που θέλει κουβέντα ... Πριν λίγο πέρασε η γιαγια μου κάτω απο το σπιτι κ είχα την μικρη στο μπαλκόνι κ μόλις την είδε άρχισε κ της φώναζε εεεε γαγα γαγαααα.... Την είχα ξανακούσει να το λέει αλλα νόμιζα ότι ήταν τυχαίο .

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες, τι κάνετε?
Εύη μου να σας ζήσει ο νεοφώτιστος Παναγιώτης!!!! Καλότυχος!!! Τι ωραία που περάσατε, μπράβο! Καλύτερα που δεν ήρθαν τα πεθερικά...

Μαρία μου περαστικά! Δεν πίνεις κανά φασκόμηλο με μέλι, κάνει θαύματα στον λαιμό.

Εμείς πήγαμε στο γιατρό σήμερα. Είμαστε 8500κ και 69εκ. Κλάψαμε βέβαια, αλλά όλα οκ.
Μας είπε να αρχίσουμε κ γιαουρτάκι, αυτά τα παιδικά αλλά δεν ξέρω αν θα της τα δώσω. Ειδικά της ΔΕΛΤΑ δεν θέλω γιατί είναι φουλ στα μεταλλαγμένα τα προιόντα της...θα δω.
Οι υπόλοιπες που είστε?
Φιλάκια!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παλι απτο κινητο δεν ξερω ποσο θα αντεξω να γραψω. εχω κ το μικρο  συνδεμενο με στηθος...
καλησπερα λοιπον. ευη να σας ζησει. γερος κ καλοφωτσμενος.
εχω τον μεγαλο σπιτι. δεν ηθελε με τιποτα να παει σχολειο. θελω να μεινω εδω για παντα μου ειπε πρωινιατικα... χθες ηταν η γιορτη. ηταν καουμποι.πολυ ωραια
χθες εγχειριστηκε η πεθερα μου. εβγαλε μητρα. ηταν για 15/7 αλλα μαλλον βρςθηκε

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κενο κ εγινε χθες. 
αυτα. τα νευρα κροσια  με κινητο. δε μπορω να γραψω πλεον...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλοφωτιστος ο παναγιωτης ευη μου.να το χαιρεστε.εμεις δεκα κιλα στο δημοτικο θα ειμαστε.χαχαχα.ζουμπουρλουδικα...δωστε τους φιλακια απο μενα στα πατουσακια.κι εσυ μαιρη,κι ολες.κι εμεις θηλαζουμε ακομα,αλλα ειναι πιο ευκολο πια,γιατι τρωμε κιολας.μαρια περαστικα.σερνονται ιωσεις ακομα;μηπως απλα κρυωσες;φιλια σε ολες

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξέρω αν κρυωσα τι να πω πέρα απο τον κλειστό λαιμό που ανοίγει που κ που δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα αύριο θα δείξει .

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα μανούλες, τι κάνετε?
Εύη μου να σας ζήσει ο νεοφώτιστος Παναγιώτης!!!! Καλότυχος!!! Τι ωραία που περάσατε, μπράβο! Καλύτερα που δεν ήρθαν τα πεθερικά...

Μαρία μου περαστικά! Δεν πίνεις κανά φασκόμηλο με μέλι, κάνει θαύματα στον λαιμό.

Εμείς πήγαμε στο γιατρό σήμερα. Είμαστε 8500κ και 69εκ. Κλάψαμε βέβαια, αλλά όλα οκ.
Μας είπε να αρχίσουμε κ γιαουρτάκι, αυτά τα παιδικά αλλά δεν ξέρω αν θα της τα δώσω. Ειδικά της ΔΕΛΤΑ δεν θέλω γιατί είναι φουλ στα μεταλλαγμένα τα προιόντα της...θα δω.
Οι υπόλοιπες που είστε?
Φιλάκια!!!

Ελενη μια χαρα η μπεμπουλα σου , θα αρχισετε κιόλας γιαουρτακι μπράβο ... Εμείς δεν ξέρω αν το αρχίσουμε τον άλλο μήνα η μας το καθυστερήσει ακόμα , το μόνο που μου είπε ειναι ότι τον άλλο μήνα θα προσθέσουμε κ άλλες τροφές ... Πάντως ψάξε το καλα για να δεις πια μάρκα θα της δώσεις , απο γνωστές μου ξέρω ότι έφτιαχναν μόνες τους σπιτικό γιαούρτι κ δεν έδιναν έτοιμα .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις