Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πατριτσια κουκλι ειναι ο γιος σου, να τον χαίρεστε όσο για το νυφικό πολυ όμορφο κ αερινο ...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είπε μαμά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια ήμουν στο μπάνιο κ καθάριζα κ ακούω μαμά μαμά....την είχα στο πάρκο. Πάω από πάνω της την κοιτάω με γουρλωμένα τα μάτια, της λέω, τι είπες παιδί μου? Λέει μαμά μαά!!! Ελιωσα!!!!!!!
Κλεοπάτρα, κούκλος ο γιος!!! Φτου φτου σκόρδα! Κ τσαχπίνης!
Το νυφικό πολύ όμορφο, κ ασημένιο πέδιλο μπορείς να βάλεις κ nude νομίζω.
Αλίκη μια χαρά η Λυδία!
Ωχ κλαιει...επιστρέφω

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Είπε μαμά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ ΜΑΜΑ !!! Τι ωραίο που ακούγεται κι εγω θέλω !!! Εμάς ακόμα μόνο κατι ακαταλαβίστικα λέει !!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα τα καταφέραμε κ πήγαμε στην θάλασσα , τέλεια ήταν κ μου είχε λείψει παρα πολυ , η μικρη ξετρελαθηκε κουνουσε χέρια πόδια κ ξεφωνιζε απο την χαρα της , οταν την βγάλαμε έξω προσπαθούσε να συρθει στην άμμο κ να ξαναμπεί στο νερό ... Μετα που την έφερα σπιτι την επλυνα κ την ταισα σχεδόν κοιμησμενη η θάλασσα της άνοιξε την όρεξη αφου φανταστείτε είχε κλειστά τα ματια κ άνοιγε το στόμα για να φάει μέχρι που αποκοιμηθηκε εντελώς ... Τώρα την περιμένω να ξυπνήσει κ έκατσε στο μπαλκόνι κ έφαγα λίγο παγωμένο καρπούζι αλλα μου μυρισε κ λίγο μπύρα αλλα δυστυχώς δεν είχα ... Πρεπει να θυμηθώ να πάρω κανά δυο να τις έχω στο ψυγείο ...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κλεοπατρα που ειναι οι φωτο?εγω γιατι δεν ειδα τιποτα?

μαρια ειδες?ο θαλασσινος αερας της ανοιξες την ορεξη.

ελενη αντε μπραβο που σε ειπε μαμα.εγω χτες βραδυ ειδα στον υπνο μου οτι μιλουσε.

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρήνη? Ημουνα σίγουρη οτι σε είχα προσθέσει... Το έβαλα τώρα, για check στο προφίλ μου

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπήκα στα γρήγορα να διαβάσω. εχω κάνει τρεις πίτσες. τώρα στη βεράντα μου είναι ο άντρας μου με άλλους πέντε. εγώ θηλαζω. ο μεγάλος πίνει γάλα κ βλέπει ζορό. ήρθε από νωρίς η νόνα κ κάναμε μπανακι το μωρό. αυτα τα λίγα...

πατρίτσια θεός ο μπέμπης. τέλειο το νυφικό.

αποκοιμήθηκε επιτέλους. παω στην παρέα λίγο.

μάλλον αύριο πάλι

καλό βράδυ

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η μπεμπούλα μου έχει πυρετό, 38,3. Της έδωσα λίγο ντεπόν, 4ml με τη σύριγγα, είχαμε κ λίγη απώλεια, ελπίζω να της πέσει. Χθες το βρέδυ έκανε αρκετές φορές κακά αρκετά μαλακά σαν διάροια..λέτε να ναι κανά δόντι? Τον γιατρό θα τον πάρω το πρωί.
Απορία, εσείς το ντεπόν πως το δίνετε? Κ πόση ποσότητα για 8,5 κιλά?
Σας φιλώ...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.

ελεενη ευχομαι να μηνειναι κατι.εγω τελευταια που ηταν κοντα στα 8 κιλα του εδωσα 4ml οταν εκανε πυρετο απο εμβολιο.αλλα δεν τον επιασε και μετα πηρα την παιδιατρο και μου ειπε να του δωσω 5ml στις 3 ωρες.ρωτα ομως και την παιδιατρο.

εμεις ολα καλα.ηρθε και ο στρατουλης χτες.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Ελένη μου περαστικά σας! Η παιδίατρός μας έλεγε ότι δεν κάνουν πάνω από 38 τα δόντια... αλλά έχει σημασία και από πού θερμομέτρησες, πχ από πρωκτό θα δείχνει παραπάνω... Ντεπόν δίνουμε το βάρος δια του 2, δηλαδή για 8,5 κιλά δίνεις περίπου 4,25ml. Ελπίζω να μην είναι τπτ σοβαρό καλοκαιριάτικα! Εσύ βλέπεις πρησμένα ούλα;

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια κι ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

για το ντεπόν κι εγώ αυτό ξέρω, τα κιλά δια δύο, κι εγώ με σύριγγα του το δίνω.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρήνη ο δικός σου πώς είναι; Μαρία μου μπράβο που ξετρελλάθηκε με τη θάλασσα, καλά μπανάκια από εδώ και πέρα! Κλεοπάτρα είστε τέλειοι και οι 2! Και ο μικρός κι εσύ νυφούλα!
Στα δικά μας, Μαρία δεν είπα ποτέ ότι τρώει καλά τη φρουτόκρεμα. Ο,τι τρώει το τρώει με το ζόρι, δεν της αρέσει... Και το ρυζάλευρο που δίνω επίσης δεν της αρέσει, αλλά το δέχεται καλύτερα γιατί το φτιάχνω με μητρικό γάλα... Όμως έχει δίκιο, αυτό είναι μια αηδία (χωρίς καθόλου ζάχαρη και ούτε άρωμα βανίλια)... Χτες έβαλα και τη μπανάνα... έλεγα ότι θα γλυκαθεί και θα της αρέσει περισσότερο η φρουτόκρεμα... Δεν ξέρω γιατί, αλλά σε κάθε κουταλίτσα αναγούλιαζε προσπαθώντας να κάνει εμετό... Πφφφ, με τα 1000 ζόρια έφαγε όσο έφαγε... Όπως και να χει, μετά από αυτά που περάσαμε εγώ είμαι χαρούμενη κάθε φορά που βλέπω ένα βελούδινο πωπάκι! Wink Σας φιλώ, να έχετε μια όμορφη μέρα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλεοπάτρα ξέχασα κι εγώ να το γράψω, με σύριγγα φυσικά!Smile 

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
Πήρα το γιατρό κ μου είπε να μην της δώσω φρουτόκρεμα τώρα το πρωί κ να δώσω κοτόπουλο με ρύζι το μεσημέρι, να της μετράω την θερμοκρασία κ να τον ενημερώνω. Κ αυτός 4ml μου είπε για το βάρος της. Πήγα στην αγορά κ πήρα βιολογικό ρύζι κ ντόπιο κοτόπυλο να της κάνω κ βλέπουμε. Ούλα πρησμένα δεν βλέπω αλλά το χέρι το τρώει με μανία!

Αλίκη, τέτοια να ακούω! Μπράβο! Εύχομαι να συνεχιστεί το πωπουδάκι σας να είναι βελούδινο. Οσον αφορά τα θερμόμετρα έχω 5 κ το κάθε ένα δείχνει διαφορετική θερμοκρασία. Το βράδυ της έβαλα ηλεκτρικό στον πρωκτό αλλά μάλλον θα χρησιμοποιήσω το κλασσικό 5λεπτο με τον υδράργυρο.

Ειρήνη καλώς τον δέχτηκες! Smile

Κλεοπάτρα Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 22 417472 

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Μου λειπετε αλλα δεν προλαβαίνω...
Έχω και τη Μελίνα σπίτι και χαμός...
Σήμερα θα τον λουσει εμάς ο νονός χθες δεν μπορούσε με τίποτα,έχει και γεννεθλια ο άντρας μου!

Στην βάφτιση όλα καλα... Γκρινιαξε λίγο στο πιστεύω αι τον κρατησα εγω...μετα μεχρι να τον ντυσουμε δεν εκλαψε καθόλου!μεχρι και ο πάπας προτεινε να του φέρουμε κανένα παπακι να παίξει στο νερο!
Στην χαιρετουρα και στις φωτογραφίες εκλαιγε συνέχεια!
Τον θηλασα στο αυτοκίνητο και κοιμηθηκε καμία ώρα αργότερα...όταν λέω τα παιδια μου δεν θέλουν να κοιμούνται...
Στο τραπέζι ήταν φρονιμος απο αγκαλια σε αγκαλια!
Όλα τέλεια ευτυχώς!

Την Παρασκευή φεύγουμε τετραήμερο Χαλκιδική αλλα ο καιρός φαίνεται πολυ αερατος ...

Ξύπνησε θα μπω αργότερα...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:Ειρήνη ο δικός σου πώς είναι; Μαρία μου μπράβο που ξετρελλάθηκε με τη θάλασσα, καλά μπανάκια από εδώ και πέρα! Κλεοπάτρα είστε τέλειοι και οι 2! Και ο μικρός κι εσύ νυφούλα!
Στα δικά μας, Μαρία δεν είπα ποτέ ότι τρώει καλά τη φρουτόκρεμα. Ο,τι τρώει το τρώει με το ζόρι, δεν της αρέσει... Και το ρυζάλευρο που δίνω επίσης δεν της αρέσει, αλλά το δέχεται καλύτερα γιατί το φτιάχνω με μητρικό γάλα... Όμως έχει δίκιο, αυτό είναι μια αηδία (χωρίς καθόλου ζάχαρη και ούτε άρωμα βανίλια)... Χτες έβαλα και τη μπανάνα... έλεγα ότι θα γλυκαθεί και θα της αρέσει περισσότερο η φρουτόκρεμα... Δεν ξέρω γιατί, αλλά σε κάθε κουταλίτσα αναγούλιαζε προσπαθώντας να κάνει εμετό... Πφφφ, με τα 1000 ζόρια έφαγε όσο έφαγε... Όπως και να χει, μετά από αυτά που περάσαμε εγώ είμαι χαρούμενη κάθε φορά που βλέπω ένα βελούδινο πωπάκι! Wink Σας φιλώ, να έχετε μια όμορφη μέρα!
καλα ειναι εμενα αλικη.μιλουσα για πυρετο την προηγουμενη φορα που καναμε εμβολιο.

mamameli έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!

Μου λειπετε αλλα δεν προλαβαίνω...
Έχω και τη Μελίνα σπίτι και χαμός...
Σήμερα θα τον λουσει εμάς ο νονός χθες δεν μπορούσε με τίποτα,έχει και γεννεθλια ο άντρας μου!

Στην βάφτιση όλα καλα... Γκρινιαξε λίγο στο πιστεύω αι τον κρατησα εγω...μετα μεχρι να τον ντυσουμε δεν εκλαψε καθόλου!μεχρι και ο πάπας προτεινε να του φέρουμε κανένα παπακι να παίξει στο νερο!
Στην χαιρετουρα και στις φωτογραφίες εκλαιγε συνέχεια!
Τον θηλασα στο αυτοκίνητο και κοιμηθηκε καμία ώρα αργότερα...όταν λέω τα παιδια μου δεν θέλουν να κοιμούνται...
Στο τραπέζι ήταν φρονιμος απο αγκαλια σε αγκαλια!
Όλα τέλεια ευτυχώς!

Την Παρασκευή φεύγουμε τετραήμερο Χαλκιδική αλλα ο καιρός φαίνεται πολυ αερατος ...

Ξύπνησε θα μπω αργότερα...

μαρια μπραβο που πηγαν ολα καλα στη βαφτιση.καλα να περασετε στην χαλκιδικη.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελένη μου κι εγώ όταν διαπιστώσω ότι έχει πυρετό χρησιμοποιώ θερμόμετρο υδραργύρου για να πάρω σωστή ένδειξη.. Για όλα τ' αλλα θερμόμετρα μην πω..

Ειρήνη σε ρώτησα επειδή είχες γράψει ότι ήταν πολύ ανήσυχος στον ύπνο..

Μελινομαρία μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και μπράβο που πήγαν όλα καλά! Και η Λυδία έκλαιγε σε όλη την χαιρετούρα και στις φωτογραφίες αν σε παρηγορεί, χαχα! Τουλάχιστον κατά τ' άλλα ήταν ήρεμος! Ο καιρός πώς ήταν; Καλά να περάσετε λοιπόν στο 4ήμερο!

Κορίτσια η Λυδία μου έπεσε από το κρεβάτι.. Ευτυχώς έπεσε πάνω σε μαξιλάρι γιατί δίπλα ήμουν και ούτε μπαμ ακούστηκε, ούτε έχει κάποιο σημάδι. Την είχε πάρει ο ύπνος στο κρεβάτι μας και λυπήθηκα να την ξυπνήσω, σηκώθηκα να κάνω μια δουλίτσα. Την περικύκλωσα φυσικά με χοντρά μαξιλάρια (όποτε την έβαζα έτσι ποτέ δεν τα είχε κουνήσει). Και πότε ξύπνησε, πώς έσπρωξε και έριξε κάτω το μαξιλάρι λουκάνικο, την βρήκα κάτω και πάνω σε αυτό. Έκλαψε ελάχιστα και αμέσως έκανε χαρές. Πφφ.. τυχερή ήμουν αλλά δε θα την ξαναφήσω έτσι!

Κατά τ' άλλα καλοδιαθετη και σήμερα μου έφαγε πιο εύκολα και περισσότερα φρούτα..

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικη μου καλα ειναι με την γκρινια.σημερα κοιμαται πολυ.ευτυχως που δεν χτυπησε η μικρη.εγω δεν τον αφηνω ουτε για υπνο.στριφογυρναει πολυ.

μαρια μαμαμελι να τον χαιρεσαι τον αντρα σου.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες τι κάνετε ;;; Η μπεμπα ειναι αρκετά ήσυχη σήμερα κ μπορω να πω ότι έφαγε καλα αν εξαιρεσω τα φρούτα , τώρα κοιμάται κ μετα θα την πάμε θάλασσα ...
Ελένη μου πεστικα στην μικρη κ εύχομαι να μην ειναι τίποτα κ η δικια μου πριν μέρες πέρασε μίνι ίωση , μου έκανε 1 βράδυ μόνο πυρετό 38κ 1 ... Θερμόμετρο χρησιμοποιω το παλιό με τον υδράργυρο κ μόνο οταν δεν εχει υπομονη της βάζω το ηλεκτρονικό ...

Μαρία να χαίρεσαι τον άντρα σου ..,

Αλίκη πρόσεχε με την μικρη γιατι αυτα δεν ειναι να τους έχεις καθόλου εμπιστοσύνη . Κι εγω καμμια φορα την αφήνω με μαξιλάρια αλλα έχω πάντα τα ματια μου πάνω της... Ευτυχώς που δεν χτύπησε το μικρουλι σου...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάει κι υτο...
Θα προσπαθήσω να θυμηθώ...
Ευχαριστ´ω για τι ευχές σάς!
Ελένη πως ειναι η μικρη;
Εμείς φαρμακαακι με συριγγα δίνουμε αλλα δεν χρειάστηκε τελευταία!μάλλον 4 θα εδινα..

Τζένη να σας ζήσει κι εσάς!να χαίρεστε τον Γιωργάκη!

Μαρακι ποια ειναι η κούκλα με τα ροζ στην παραλία;

Αλικακι δεν εινι πωπος εινι βιλουδου;
Μπράβο σας !
Άντε σιγά σιγά να τα φάει όλα το κορίτσι!εγω ρυζαλευρο σκέτο δίνω αλλα το ανάκατευω η με φρούτα ή με το
μεσημεριανό!

Πατριτσια τέλειο το νυφικό!κουκλος και ο γιος!

Τον κάναμε μπανακι σήμερα τον Δημητρουλη μας!
Όλα καλα!
Πήγαμε γιατρο...τι να πει ο άνθρωπος;αμπουσουλαει ,σηκώνεται ,στέκεται με το ένα χέρι...λέει αυτο το μήνα θα βελτιώσει το κάθισμα...ρε παιδια πάει παντού και τα σκαλιζει όλα!μαζεύω πλέον ζημιές και των δυο!
7900 και 70 πόντους μας βρήκε...πέσαμε λίγο!ειδωμεν!
Η αλλεργία δείχνει σημάδια βελτίωσης...φτου φτου!
Δόντια ακόμα...

Η Μελίνα Ωτιτιδα και πάλι κλασικά!
Έιναι κατασκευαστικό τοπροβλημα λέει...
Θα τους απόλυσω όλους τους μάστορας στην κοιλιά μου!
Ο γιατρός μας ενημερώθηκε για την αλλεργία και μου είπε όσα είχα μάθει απο το Ίντερνετ!
καλο αυτο..τουλάχιστον να καταλαβαινομαστε!

Αυτα ...σορυ αν ξεχναω κάποια...

Α ο μητσουλης κοιμάται 3 -4 φορές τη μέρα απο περίπου 40 λεπτά!!

Καληνύχτα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίγο πριν την πέσω...
Ειρηνάκι μέχρι τώρα δεν έστριβε καθόλου όποτε έτυχε να την αφήσω με μαξιλάρια... Πάντα για λίγο και πάντα την έβρισκα στην ίδια θέση. Επίσης πόνταρα στο ότι θα την ακούσω άμα ξυπνήσει αλλά τελευταίες μέρες βλέπω ξυπνάει και δε μιλάει... Κάτι τέτοιο πρέπει να έγινε και τώρα. Τεσπα, ήμουν πολύ τυχερή ευτυχώς! Μαρία δίπλα ήμουν και την είχα στο νου μου αλλά δεν άκουγα κιχ και έλεγα ότι κοιμάται...

Α, Ελένη μου ξέχασα να σας πω μπράβο για το "μαμα"! Εμένα λέει συνεχώς "μπαμπά", "γιαγια" και τα συναφή, αλλά το "μαμά" ακόμα.. Εντάξει, δε βιάζομαι, άλλωστε η Δανάη δεν έλεγε τπτ ακόμα σε αυτή την ηλικία και τώρα η γλώσσα της πάει ροδάνι...

Μελινομαρία πριν λίγο είδα κάτι φωτο, κούκλος ο γαμπρούλης μου!!! Και καλοφώτιστος λοιπόν! Για την ανάπτυξη να μην ανησυχείς, η νυφούλα σου είναι πιο μινιόν! Wink 
Ωτίτιδα διαβάζω... Παναγία μου! Και η Δανάη σήμερα πάλι πράσινες μύξες. Το σ/κ οπωσδήποτε για μπάνιο (είχα δει και την προηγ. εβδομάδα και μόλις πήγαμε στη θάλασσα της πέρασαν!). Περαστικά στο κοριτσάκι σου! Γέλασα με τους μάστορες, αχαχαχ!
Κατά τ' άλλα μπράβο σας που τα πάτε καλύτερα με τις αλλεργίες! Ξέρεις ότι σε νιώθω γιατί έστω και για λίγο ήρθα στη θέση σου, αν και όχι σε τέτοιο βαθμό... Σε λίγο καιρό θα του περάσουν, υπομονή!

Α, Μαρία μου είδα μια τσαχπίνα κουκλίτσα στην παραλία... Τρέμετε άντρες από τώρα, χιχιχι! Να την χαίρεσαι και καλά μπανάκια!!!

Εμείς κάναμε επιτέλους τα κακά μας (η μπανάνα έκανε τη ζημιά της) και κοιμηθήκαμε... Αύριο θα δοκιμάσουμε πορτοκάλι... Έναν φόβο τον έχω με αυτό, θα βάλω ελάχιστο... Αλλά το θέλω γιατί με τη μπανάνα μας βλέπω να τραβάμε ζόρια... Σας αφήνω... Καληνύχτα!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Καλοκαιριασε και χαθηκαμε...

Δεν κοιμόταν με τίποτα..κοιμήθηκα πρώτη εγω!

Αλικακι Ευχαριστ´ω...αχ περαστικά να ειναι και τι άλλο θελουμε!
Έχω μια μελαγχολία .δεν θέλω να γυρίσω στη δουλεια....
Πωπω νομίζω θα σκάσω!
5 Αυγούστου κανονισαμε!

Σήμερα θα ετοιμασω βαλιτσουλες ..άντε διακοπές θα ειναι ή ταλαιπωρία!?

Φιλακια!

Α Ελένη μπράβο για το μαμα!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλες κ όλους!Σας διάβασα αλλά είμαι κομμάτια από κούραση κ δεν θυμάμαι γρι!Περάσαμε τέλεια στην Χαλκιδική,κουράστηκα μεν πολύ,αλλά το χαρηκε τοσο η μικρή μου,που χαλάλι όλα!Το swimtrainer άψογο!ΜΑμά φωνάζει και η δικιά μου,περιττό να σας πω τι κλάμα έριξα μόλις το πρωτοάκουσα!Θα μπώ και αργότερα ή αυριο,να ξαναδώ τα νέα σας,φιλιά!

Jemina.

Jemina.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια
Φωτεινή σε καταλαβαίνω απόλυτα με τη κούραση και εγώ διαβάζω διαβάζω και τίποτα δε συγκρατώ.
Αλίκη μεγαλώνουν απίστευτα και δεν τα προλαβαίνουμε. Και ο δικός μου πλέον δεν είναι να τον αφήνεις από τα μάτια σου ούτε δευτερόλεπτο. Σήμερα πήγαμε και στις κούνιες και ξετρελάθηκε. Να τον δείτε κοινωνικότητα, έκανε ματάκια και μιλούσε σε όλους.
πάντως και μένα ακόμα κάτι σε μπα μπλα μπα λέει, από μαμά τίποτα.
Σας αφήνω και πάω να ξαπλώσω μπας και ξεκουραστώ λίγο γιατί αύριο παρόλο που δεν δουλεύω έχω τρεξίματα όλη μέρα και το Σαββατοκύριακο προμηνύεται δύσκολο με τον άντρα μου να δουλεύει μέχρι και αργά το Σαββάτο.
Καληνύχτα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις