Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Geia sas koritsia

markella elpizw na einai kalutera o mikros.

mamameli me ton trelo pou emplekses.kane kati omws.min afiseis na perasei to diko tou.

aliki kala na perasete.to thema einai oti ekdilwnei tin zileia tou o stratos alla sta ksaderfia tou kai sta alla paidia.xtes dagkwse ton anipsio mou.elpizw na tou perasei suntoma.

fwteini bravo pou ksekinas diatrofi.thelw ki egw alla den exw oreksi.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσαρες μου!Τι κανετε;Χαθηκα δεν πιστευω να με ξεχασατε;Δεν εχω διαβασει κανενα νεο σας ακομη.Μας ετυχαν πολλα παλι και ειχαμε τρεξιματα.Αρρωστησε ο δικος μου και τον ειχα τεζα στο κρεβατι 1 εβδομαδα.Μολις ηρεμησα λιγο με αυτο με παιρνει τηλ η μανα μου και μου λεει πως ο μπαμπας ειναι στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο.Ε αυτο μου εφτασε για να πεσω στα πατωματα.Σηκωθηκα αρον τον αρον πηρα και τον παναγιωτη και ηρθαμε ελλαδα.Εκατσα δυο εβδομαδες για να βοηθησω την μανα μου και επεστρεψα παλι.Ευτυχως το περασε ελαφρα και παλι ο μπαμπας.Τοση γκαντεμια ρε κοριτσια;Τι γινεται;Λιγη ησυχια θελω,κακο ειναι;Τουλαχιστον ο μικρος ειναι μια χαρα και μας τρελλενει!Εχει 3 δοντακια πλεον και θα σκασει και το 4ο οπου να'ναι.Εφτασε 10 κιλα ο μπουλουκος μου και συνεχιζει ακαθεκτος.Τριγυριζει ολο το σπιτι κι εγω τρεχω απο πισω του.Μας κανει γκριματσες οταν κατι δεν του αρεσει.Με φωναζει εβλι(απο το ευη που με φωναζει ο μηχαλης συνεχεια).Αληθεια εχει ακουσει καμια το "μαμα";;;Εγω παντως ανυπομονω!
Ηρθε η ωρα της διακδικησης απο τον μικρο.Ξυπνησε και φωναζει...Σς χαιρετω και ελπιζω απο εδω και περα να μπορω να μπαινω πιο συχνα και να τα λεμε....

Φιλια σε ολες και στα παιδακια σας!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου περαστικα στον μπαμπα σου κ εύχομαι να μην ξαναπαθει τίποτα άλλο , όπως επίσης να μην ξαναρρωστησει κανένα σας γιατι αρκετά έχεις περάσει μέχρι τώρα ( τι ειναι πια αυτη η γκαντεμια)... Πλάκα θα εχει ο μικρουλης έτσι που σε φωνάζει άντε να ακούσεις κ εσυ να σε λέει μαμα κ εγω το περιμένω πως κ πως αλλα μου φαίνεται ότι θα αργήσει πολυ ακόμα ...
Οι υπόλοιπες που χαθηκατε αυτο το ΣΚ πήγατε γις μπανακι ;;;

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
ειναι κανείς εδω;

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη μου περαστικασας...
Έλεος βρεκοριτσι μου!
Ευχομαι τα καλύτερα απο εδω και πέρα και φιλακια στον Παναγιώτη!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?

ευη περαστικα στον μπαμπα σου.ευτυχως που ηταν ελαφρυ.τα εχουμε ζησει αυτα σε πιο βαρια μορφη και δεν θελω κανενας να τα περασει.

ο στρατος εχει βγαλει την πανα και την φοραμε μονο στον υπνο.καποια βραδυα ξυπναμε και κανουμε και τσισα αλλα με τα κακα εχουμε θεμα.δεν θελει να τα κανει στο γιογιο.τον βλεπω την ωρα που του ερχονται και προσπαθει να τα κρατησει τον βαζω στο γιογιο αλλα δεν τα κανει.μια φορα τα εκανε στο γιογιο και απο τοτε δεν θελει.αν ειναι μονος του καπου τα κανει στο βρακι και οταν βγαινουμε εξω βολτα καθομαι να τον καθαριζω και να τον αλλαζω.τι μπορω να κανω γιαυτο.εμπειρες δευτερομανουλες πειτε μου την γνωμη σας.

μαμαμελι τι εγινε τελικα με την δουλεια?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλοχαααααααααα

μπεμπης μια χαρα. στοπ
απυρετος και ποδαρακι ξεπρησμενο επιτελους. στοπ.
η μικρη μου ξετρελαμενη με τα δωρα που της εκαναν στη γιορτη της. στοπ.
εγω εχω περιοδο και χανω μπανια τωρα με την τρελη ζεστη αλλα οκ, δεν πειραζει. στοπ.
μου λειπει ο αντρας μου ρε σεις......

Ευηηηηηηηηη μας ελλειψες ρε αγαπη! περαστικα στον μπαμπας σας. το τελευταιο να ηταν αυτο για ολους.

Μαριες βοριες και νοτιες τι κανετε? οντως ερημια επεσε το σκ.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη, μηπως αν τυ εβαζες κουλουρα στη λεκανη, το εβλεπε αλλιως? Εμενα αυτο με εσωσε. δεν ηθελε καθολου το γιογιο.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella exw kai kouloura alla den thelei oute ekei.ta tsisa ta kanei sto giogio kai stin lenkani alla ta kaka oxi.bravo ston mikro pou einai kala.ki emena mou leipei o antras mou....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mανουλες τι κανετε?Εμεις ψηνομαστε με τον καυσωνα αλλα την παλευουμε ακομα...Τωρα περιμενω να ξυπνησει η μικρη να την παμε για μπανιο....Μαρκελλα χαιρομαι που επιτελους ειναι καλα ο μικρουλης σου....Φιλακια κ θα τα πουμε πιο βραδυ γιατι τωρα εχει δουλειες...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα...

Μαρκελλα μπράβο για το μωρακι!ηρεμισε το καλο μου...
Έλεος οι γιατροί..

Μαρακι πήγατε θαλασσα;

Ειρήνη μου την άλλη Δευτέρα επιστρέφω δουλεια..
Τα αφήσαμε έτσι τα πράγματα ως τότε..

Εγω απο προχθές δεν είμαι και πολυ καλα...ώρες ώρες ψιλοζαλιζομαι...μάλλον με τη σ τεναχωρια έχει να κάνει ή απ το κλαμμα με επιασε καμία ιγμοριτιδα γιατί νιώθω πίεση εκει στα ματια...συν το ευερεθιστο εντερο ...όλα τα ψύχοσωματικα...τυχαίο ;Δεν νομίζω!
Όλα τώρα τυχανε;

Η μικρη εχειξεσαλωσει εντελώς!
Ο μικρός Τρίτη μέρα μας έκανε δυσκοιλιοτητα δεν ξέρω λοιπόν αν θα αντιδρασει το εντερο...αχ μακάρι Παναγία μου ...θα ειναι ένα φωτακι στο τούνελ αυτο!
Αλλα προσπαθω με όλες μου τις δυνάμεις...

Υπομονη σε όλες με τη ζέστη!

Φιλακια πολλα !καληνύχτα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πήγαμε τελικά στην θάλασσα γιατι η μικρη ξύπνησε στις 7 , κοιμόταν 3 ώρες σερί , πρώτη φορα το έκανε αυτο μεσημερι μετα απο κάτι μήνες. Εντωμεταξυ σήκωσε κ αεράκι κ είχε κύματα κ τελικα πήγαμε για καφεδάκι ... Λοιπόν 2 μέρες τώρα έχω δει τόσο ασυνείδητους γονείς που έχω τρελαθεί ... Εχθές στην παραλία είχε τόσο πολυ κύμα που επνιγε άνθρωπο κ όμως υπάρχον παιδάκια απο 1 χρόνων περιπου που τα είχα αφήσει κ έπαιζαν μόνα τους στα κύματα , μετα 2 γονείς είχαν πάρει το μωρακι του με το φουσκωτό σωσίβιο κ το έβαζαν μέσα απο το σημείο που είχε δώσει ως όριο ο ναυαγοσωστης κ οταν τους φώναζε να βγουν έξω του έβαλαν κ τις φωνές. Το βράδυ πάλι είδα ένα μπαμπα κ είχε την κορούλα του στο τιμόνι , μιλούσε στο κινητο κ προσπαθούσε να στριψει σε 1 στροφή ...σημερα είδα 1 μαμα κ επλενε την αυλή της κ το κοριτσάκι της έπαιζε με το μπουκάλι την χλωρινη ... Έχω τρελαθεί κ σκέφτομαι τι γονείς υπάρχουν ...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασ´τα να πανε...
Άγιο έχουν μερικά μωρακια και παιδάκια...
Εκνευριζομαι κ εγω αφάνταστα...
Ειδικά με τα αυτοκίνητα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια καλησπέρα στα γρήγορα από μια κουρασμένη μαμά! Υποτίθεται πως είμαστε διακοπές και ξεκουραζόμαστε.. χαχαχα, ας γελάσω! Πέραν από κάτι άλλα απρόοπτα (λάθος εισιτήρια για το καράβι, βλάβη στο αυτοκίνητο μόλις πατήσαμε Κρήτη κλπ) σήμερα το πρωί η Δανάη ξύπνησε με 2 εμετούς και στο καπάκι ανέβασε πυρετό. Τελικά πήρε 2 φορές ντεπόν και τώρα θα πάω να τη δω πάλι. Μπάνιο εννοείται δεν έχουμε καταφέρει να κάνουμε ακόμα και ούτε αύριο θα πάμε με αυτά τα δεδομένα! Η Λυδία μας παιδεψε γιατί άργησε να προσαρμοστεί, αλλά ευτυχώς τώρα φαίνεται καλύτερα. Είναι όμως αρκετά δυσκοιλια.. Στα δικά σας γρήγορα!
Μελινομαρία μου τπτ από αυτά που έχεις δεν είναι τυχαίο. Να διεκδικείς αυτά που σου αξίζουν και όταν νιώθεις πεσμένη να το βγάζεις από μέσα σου (γι' αυτό είμαστε κι εμείς εδώ!). Εύχομαι να πάνε όλα καλά και με τη δουλειά και με το μικρό (αλλεργία)..
Μαρκέλλα μπράβο στο αγοράκι σου που είναι καλύτερα!
Εύη μου τι να πω, περαστικά σας! Ας ήταν το τελευταίο αυτό!
Ειρήνη μου δεν ξέρω τι να πω στο θέμα σου. Κάθε παιδί είναι διαφορετικό. Η Δανάη φοβόταν να κάνει τα κακά της σε σημείο που την πονούσε η κοιλιά, αλλά την έβαζα να κάθεται και προσπαθούσα να της αποσπάσω το μυαλό πχ με τραγουδάκια και ιστορίες. Είναι μέχρι να γίνει η αρχή, μετά όλα θα γίνουν πιο εύκολα.
Μαρία μου όντως είχε αέρα, και εμείς δεν είμαστε πολύ μακριά από την πυρκαγιά.. (ευτυχώς όχι τόσο κοντά ώστε να κινδυνεύουμε κιόλας!). Μια στο τόσο ξεραίνονται στον ύπνο!
Σας αφήνω να δω πώς είναι η μεγάλη και να την πέσω.. Φιλιά!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες καλημέρα !!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα σε όλους και όλες Smile 
Βράζει ο τόπος εδώ..ουυυφφφ,λίγες βόλτες σε θάλασσα,κλιματιζόμενους χώρους-ψώνια παράλληλα και σπίτι.Μαρία συντοπίτισσα,δεν χρειάζεται να σου πω πως είναι ψυχοσωματικά..βγάλτα από μέσα σου γιατί σίγουρα δεν βοηθά να τα κρατάς,αλλά ούτε κ την κατάσταση..έχεις λόγους να το παλέψεις!
Αλίκη καλοπέραση βλέπω πάλι ε?Ευχέλαιο και εκεί που είστε!Περαστικά στην Δανάη,η ζέστη,το ταξίδι και η αλλάγή περιβάλλοντος,πιθανές αιτίες..τα μωράκια δύσκολα προσαρμόζονται σε νέο περιβάλλον,ειδικά σε αυτή την ηλικία που πάιζει κ το άγχος αποχωρισμού από την μαμά..γι αυτό ακόμη δεν την πήγα για πολλές μέρες αλλού και το σκέφτομαι.
Μαρία Κρήτη,αφού έχετε την θάλασσα στα πόδια σας,πάτε όποτε μπορείτε.Από ανευθυνότητα και ασυνειδησία γονιών,μην το συζητάς..μεγάλη συζήτηση και από που να αρχίσω?Μαρκέλλα μια χαρά ο μπέμπης,μπράβο!
Εύη άλλο να μην σας βρει,φιλιά στον Παναγιώτη.
Στα δικά μας,μπουσουλάμε κ αλωνίζουμε το σπίτι πλέον,σηκώνεται με άνεση όπου μα όπου βρεί,κ στηρίζεται και με το 1 χέρι χωρίς να μπαλαντζάρει,όποτε μάζεψα τα πάντα και ασφάλισα το σπίτι για τις εξερευνήσεις της.
Εγώ πάλι πεθαίνω λίγο της πείνας,αλλά τπ πήρα πείσμα,γιατί ήδη νιώθω καλύτερα,στην 1η εβδομάδα θα συνθίσω την διατροφή.Ευτυχώς κάνει ζέστη κ κόβεται η όρεξη.Αυτά προς το παρόν,φιλιά!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sas koritsia.ola kala;

mamameli ola psuxologika einai.epeidi stenoxwrithikes.

aliki opou kai na pate sas kunigane oi arrwsties;elpizw na ginoun syntoma kala.

egw pistevw einai thema paidiou I allagi perivallontos.o stratos otan itan mwro ekane 2-3 meres gia na koimithei kala to vradu.o mikros den exei provlima.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κουραστικη μερα σημερα.Το πρωι ειχαμε κατεβει για ψωνια μεσα στη ζεστη αλλα δεν γινοταν αλλιως κ γυρισα σπιτι πτωμα...Η μικρη κοιμαται αλλα την περιμενω να ξυπνησει να παμε για μπανιο ...Της πηραμε μεγαλυτερο καρεκλακι για το αυτοκινητο γιατι σε αυτο δεν χωρουσε αλλο παρολο που ειναι για παιδια μεχρι 1 ετους,τα ποδαρακια της δεν ειχε που να τα βαλει...Τωρα κ 5-6 μερες εχει αρχισει κ δεν ξυπναει τα βραδια για γαλα....

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Σας Ευχαριστ´ω όλες ...που να τα πω..καλύτερα να βγάλω βιβλίο...
Θέλει να μιλάω μέρες ..
Ξέρετε όταν βρουν άνθρωπο που να ακούει και να τα έχει βρει μεβτον εαυτο του δεν αντέχουν οι υπόλοιποι...

Μαρακι καλα κάνατε και αλλάξετε αρκεί να κοιτάει πίσω ακόμα ειναι μικρα!

Αλίκη μου σε καταλαβαίνω κι εγω κουραστηκα περισσότερο στις διακοπές..δες τομσαν αλλαγη παραστάσεων χιχι!Περαστικά στην Δαναη!

Φωτεινή κουραγιο!
Και για το κυνήγι μια απο τα ίδια και για τη διατροφη...

Ανέβασα και τα δείγματα απ τη βάφτιση...δεν εμεινακαθολου ευχαριστημένη...
Αντίθετα απο την φωτογράφιση που δεν θα ξέρω ποιες να διαλέξω!

Καληνύχτα...φιλακια πολλα!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες!!!!!!!!

Πρωινό ξύπνημα πάλι απ'  τα κλάματα του μπέμπη!!!!! Τι έχει και γκρινιάζει συνέχεια δεν μπορώ να καταλάβω,  ακόμα κι εκει που κοιμάται βάζει τα κλάματα!!!! Μπας και βγάζει δόντι; Δεν ξέρω!!!
Επίσης όταν με δει κι απομακρυνθω λίγο απο κοντά του κλαίει κι ας τον έχει αγκαλιά ο πατέρας του..confused απελπισία!! Αλλά έχω κι ένα καλό νέο,  λέει Μαμάαααα I love you  και μπαμπα, άτα, μάμ, νταντά και πολλα αλλα ακαταλαβιστικα!!!!! Αυτα!!!!! Να περνατε καλααα!!!!!

Μαρακι μου τελειες ειναι οι φωτοο!!!! Το μελινακι μοντελακι!!!!! Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 31 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια

εχω να διαβάσω από τη σελ 35-36 περίπου οπότε δεν εχω να πω κάτι. ψιλοτρεχω κ δεν προλαβαίνω. φύγαμε σκ. επιστροφή με ένα σωρό πράματα κ πολλαααα άπλυτα κλπ κλπ. αιτήσεις για παιδικό σταθμό με εσπα. καινούριο ιδιαίτερο για τρεις βδομάδες. πεθερά άρρωστη. θέλετε κι αλλά; όλο κ κάτι θα ξεχνάω
αααα ναι. πολλααα ξύπνηματα τη νύχτα γιατί σκασαν μύτη κ τα δύο πάνω δόντια...

μαμαμελι τι καταπληκτικές φωτό από βάπτιση κλπ; που είστε στη θάλασσα; πολύ ωραίο κονσεπτ

περιμένω τον μαθητή μου σε λίγο κ θηλαζω τον μικρό μπας κ κοιμηθεί

φιλάκια

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες καλημερα....Μαρια πολυ ομορφες οι φωτογραφιες απο την βαφτιση σας οπως κ η εξωτερικη φωτογραφιση...Να διαλεξεις 1 φωτο απο τις εξωτερικες να την κανεις πινακα...Ρουλα υπομονη με τον μικρο,περναει καποιες φασεις,ετσι ηταν κ η δικια μου για αρκετο καιρο,μολις την επαιρνε αγκαλια καποιος αλλος εκλαιγε,τωρα εχει μαθει κ δεν εχει προβλημα απλα παντα κοιταει γυρω γυρω να με βρει...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Σας άρεσαν; Χαίρομαι!!
Τζένη μου αντι να βγούμε φωτογραφίες μετα τη βάφτιση μας είπε ο φωτογραφος να συναντηθούμε έξω άλλη μέρα με πιο απλο στυλ και πήγαμε στην αρετσου στο αναψυκτήριο !
Καλο συμμάζεμα σου ευχςομαι!

Μαρακι ναι μια απο αυτές που περπατάμε θα βάλω στην τραπεζαρία να εινα και αυθόρμητη και όχι στημένη!

Ρούλα λέει μαμα και μπαμπα; Μπράβο εμένα καμία φορα αν θα τα πει τυχαία!

Της βαφτισης δεν ήταν καλές με το ζόρι θα διαλέξω για το άλμπουμ...μας έβγαζε απο ψηλά και φαινομαστε τεράστια κεφάλια και κοντα πόδια...

Υγεία πάνω απο όλα σε όλους και αυτα ειναι λεπτομέρειες..

Πάω να σιδερωσω !


Τελευταιες μέρες στο σπίτι!
Απο δευτέρα μια εργαζόμενη μητέρα μια καλη νοικοκυρά...αποκλείεται η νοικοκυροσυνη θα πάει ...περίπατο!

Φιλια!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερουλες!!!!!!Ποπο εριξα εναν υπνοοοο 2:30 ωρες!!!!!!Τον χρειαζομουν γιατι η μικρη κλασικα ξυπνουσε καθε μιση ωρα τη νυχτα και 6 ειχαμε ξυπνημα!Σ/Κ πηγαμε χωριο για μπανιο (οπου χωριο βλ.προηγουμενο σπιτι,γτ σε οικισμο μενουμε και δεν ειναι χωριο αλλα ετσι το λεμε τωρα,εξοχικη κατοικια παρακαλω πολυ,γτειμαστε και πλουσιοι) λολ που λενε και τα πιτσιρικια.ητανε να μεινουμε εκει αλλα σαββατο βραδυ γυρισαμε αρον αρον μια το βραδυ γιατι η πεθερα μου για καποιο λογο δεν ειχε καθαρισει καλα το σπιτι και φρικαρα με το σεντονι στο κρεβατι,ειχε και να ζωυφιο σαν αραχνη που περπατουσε και επειδη θα κιμομασταν με το μωρο εκει,ο αντρας μου με λυπηθηκε και φυγαμε,ηρθαμε σπιτι,γιατι ειχαμε φαει τρελη κουραση και που να τιναζω στρωματα και σεντονια κλπ και σφουγγαρισμα ηθελε,τεσπα νευριασα πολυ αλλα δεν ειπαμε τπτγια να μη στεναχωρεθει η πεθερα μου.Το σαββατο,λοιπον πηγαμε φλογητα να δουμε την αδερφη του αντρα μου που ειναι εκει για δουλεια με αμεα και θελαμε να δουμε και τα παιδια (τι παιδια δλδ ολοι μεγαλοι ειναι αλλα σαν μικρα παιδια) και βαλαμε τη μικρη στη θαλασσα ισα ισανα τη βρεξουμε γτ ειχε κυμα,αλλα αρχισε να κλαιει.ηθελα και εγω να βουτηξω αλλα μπηκα μεχρι το γονατο και ειδα ενα σερβιετακι να κολυμπαει αναμεσα σε αλλη μπιχλα προς το μερος μου και αλλαξα γνωμη,βγηκα αρον αρον.Ποιο ζωον μπηκε με σερβιετακι ηθελα να ηξερα!!!!!Τεσπα δε μας βγηκε η μερα...Κυριακη ομως πηγαμε κοντα σε μας για μπανιο,ηρακλεια και ητανε πεντακαθαρα,δεν ειχε κοσμο και η μικρη ξετρελαθηκε και κολυμπουσε με το σωσιβιακι!!!!Αυριο θα παμε 3ημερο Χαλκιδικη στο Καλαμιτσι σε εναν φιλο μας να μεινουμε με το μωρο.Ανυπομονω!!!!!!Αυτα που λετε εμεις.Κατα τ αλλα,πηγαμε γιατρο,ειμαστε 69.5 εκ. και 7430 στα κιλακια,δεν κλαψαμε στο εμβολιο και πλεον κανουμε παλαμακια,χαιρεταμε οταν φευγουμε και λεμε μαμα και μπαμπα αλλα οχι συνειδητα!αχ κοριτσια θα την φαω καμια ωρα!!!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι οι φωτο σας ειναι φανταστικες!!!Η Μελινα σκετο μοντελακι χιχιχι!Οσο για την δουλεια,τι να πω,καλο κουραγιο και γαιδουρινη υπομονη και ροδα ειναι και γυριζει κι ο παπαρος ο προισταμενος θα τα βρει μπροστα του τον σκατοψυχο!Ρουλα υπομονη,δοντια ειναι κ η δικια μου ετσι κανει στον υπνο της.Ευη μου περαστικα για τον μπαμπα,να μη σας βρει αλλο κακο!Σας φιλω προς το παρον,παω να φτιαξω τσαντα και θα επανελθω αργοτερα!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις