Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαράκι έχεις πμ

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν μου εχει έρθει τίποτα στα μηνύματα μου .

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τώρα είναι εντάξει!
Ειχα ξεχάσει ν γράψω θέμα κ νόμιζα οτι εστάλη!! drunken drunken drunken drunken 

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία σηκώνεται κ πιάνεται από την στράτα,της κρατάω κόντρα εγώ βέβαια επειδή σέρνονται οι ροδίτσες..τρελάινεται όμως να την τσουλάει λίγο μαζί μου,την έχει και ως παιχνίδι..είναι της Fisher Price εαν σε ενδιαφερει,στο γκουγκλ σαν στρατα πιανάκι.Δεν βάζω φώτο με πρόσωπο,γιατί ειναι ανοιχτές οι φώτο στο φέης..έιμαι λίγο καχύποπτη.Αν θελήσεις να δεις την ξανθούλα μου σου στέλνω μαιλ ή στο τσατ στο φβ Smile 
Ιωάννα στον 8ο μας εβαλε τα δημητριακάκαι τα ζυμαρικά..το δικό μου φόρεμα είναι μάξι σε ανοιχτό πρασινάκι..για χρυσό αναλόγως απόχρωσης θα έλεγα μπέζ nude,ζαχαρί ή λευκό παπούτσι..τα παπούτσια ήταν παλιότερα η τρέλα μου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την είχα δει κ εγω κ ήθελα να της την πάρω αλλα δεν ήξερα αν θα δείξει ενδιαφέρον κ μετα σκέφτηκα βλακεία που δεν την πήρα να της την έχω έστω σαν παιχνίδι μέχρι να μάθει να την τσουρλαει....

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Την είχα δει κ εγω κ ήθελα να της την πάρω αλλα δεν ήξερα αν θα δείξει ενδιαφέρον κ μετα σκέφτηκα βλακεία που δεν την πήρα να της την έχω έστω σαν παιχνίδι μέχρι να μάθει να την τσουρλαει....
Σαν παιχνίδι είναι πάρα πολυ καλή επίσης!Έχει όμορφες μουσικές,όμορφα χρώματα κ διάφορα αντικείμενα για να εξασκούν πιο λεπτές κινήσεις.Όταν την τσουλά παίζει επίσης μουσική,κίνητρο για να την σπρώχνουν.Μέσω ιντερνετ την ειχα πάρει,μαζί με απορρυπαντικό ρούχων για οτ μωρό δώρο.Αν θες το σαιτ πες μου αύριο αν είναι,σε καληνυχτω!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι κατάλαβα πιο ειναι το σάιτ γιατι πήρα κ εγω κάτι απο εκει κ μου στειλαν 2 απορρυντικα δώρο ... Στείλε μου κ φωτο της μικρής στα εισερχομενα στο φεις να την δώ .

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και απο μας.....

μην περιμενετε να θυμαμαι και πολλα γιατι ως συνηθως διαβαζα καθε βραδυ αλλα χωρις χρονο η κουραγιο να σχολιαζω το οτιδηποτε. οποτε ας αρχη ας καλωσορισω και γω την Ιωαννα και να συνεχισω με τα δικα μας.

Η μεγαλη μου μια χαρα ειναι και περναει τελεια με την γιαγια και τον παππου. μιλαμε καθε βραδυ στο σκαιπ που εχει μαθει και να το λειτουργει μονη της πλεον (αμ θα της τα κοψω αυτα οταν γυρισουμε)
Καθε μερα θα λασσα πρωι απογευμα, εκτος αν τους τα χαλαει ο αερας. Βολτες, φιλεναδες στο χωριο και πανηγυρια. Οταν με βλεπει να κραταω τον μικρο φωναζει οτι ζηλευει και δεν θελει να τον κραταω εγω. αυτα.

Ο τυροπιτουλης οσο μεγαλωνει ομορφαινει και θεριευει. Τρωμε πολλα πραγματα εκτος απο φραουλα, κερασι, σταφυλι, αυγο, γιαουρτι και ψαρι. Οτι και να του δωσουμε το τρωει με την ιδια ευχαριστηση. Ωρες ωρες αναρρωτιεμαι μηπως δεν εχει γευση αυτο το παιδι. ειναι καλοφαγος αλλα οπως εχω ξαναπει πολυ ζωηρος και την ωρα του φαγητου. Αλικη, μαλλον θα τον χτισω τελικα.
Καποια στιγμη απεκτηση την κακη συνηθεια να τον κοιμιζω στο καροτσι με κουνηματα ατελειωτα. ευτυχως καταφερα και το εκοψα πολυ γρηγορα. τον βαζω στην κουνια, του αναβω το περιστρεφομενο, το κοιταζει και μολις νυσταξει γυριζει στο πλαι και τελος. Ο υπνος του δεν λεει να στωσει ακομα. ξυπναει τα βραδυα και με εχει εξαντλησει. κατα τα αλλα, μπουσουλαει (δεν σερνεται πλεον) και θελει να ειναι συνεχεια ορθιος και να κανει βηματα. εγω λοιπον, οσο και αν ημουν παντα κατα της στρατας, αποφασισα οτι μονο αυτη θα με σωσει. τις δυο πρωτες μερες (Μαρακι κρητικο για σενα το λεω αυτο) δεν τη ηθελε με τιποτα. Εκανε λες και ηταν φυλακη. αλλα σιγα σιγα τη συνηθισε και του αρεσει. Πιστευω παντως οτι θα περπατησει αρκετα συντομα. οπως επισης οτι θα κοψουμε και το αλεσμα πολυ συντομα. δοντακια ακομα δεν εχουμε βγαλει, αλλα μασαμε πολυ καλα το φαι μας. θελω να πω τοσα πολλα που τα λεω ανακατεμενα. μας αρεσει να ξαπλωνουμε αγκαλιτσα τα μεσημερια (τωρα που μπορουμε αφου λειεπι η μεγαλη) και να κανουμε αγκαλιτσες και χαδακια. με χαιδευει και λιωνωωωωω. ειναι πολυ εκφραστικο παιδι. η φιλη Αθανασια μου λεει οποτε τον βλεπει οτι εχει πολυ εκφραστικα ματια. ο ατιμος.

Κατα τα αλλα, για να συντομευω, Δευτερα απογευμα εγω και ο τυροπιτουλης πεταμε για Χανια. Χθες εφυγαν και οι γονεις μου για το χωριο αφου επιτελους καλυτερεψε η μαμα μου. Ανυπομονω πολυ να δω την Ευουλα μου. Για να ειμαι ειλικρινης στεναχωριεμαι που θα μεινει πισω ο μπαμπας μας μοναχουλης, αλλα προηγουνται τα παιδακια μας.

Ααααααααα σημερα εκλεισα και την εκκλησια για την βαφτιση. 24 Νοεμβριου, στα γενεθλια του. Απο βδομαδα θα κλεισει ο Μιχαλης φωτογραφο, μπομπονιερες εχω βρει στο χαμογελο και θα τις παραγγειλω οταν γυρισω απο Κρητη. Προσκλητηρια θα δω μετα σε εναν φιλο τυπογραφο. Μονο γλυκα δεν εχω αποφασισει.

Αυτα...... τα πολλα για την ωρα.....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς την Μαρκελλα ... Αντε με το καλό να έρθετε Κρήτη να δεις την Ευουλα σου να κάνει κ ο μικρός κανένα μπανακι ... Κρίμα που είστε μακριά ... Στρατα της έχω κ εγω κ της αρέσει πολυ αλλα την βάζω μέσα για πολυ λίγο γιατι ψιλοφωναζει ο ντοκτορ άντε κανένα 10 λεπτό την μέρα για να πάω τουαλέτα , να ντύθω η να της αλεσω το φαγητο ... Εγω αύριο θα δοκιμάσω να της δώσω φαγητο χωρις να το αλεσω γιατι τώρα 3 μέρες δεν το θέλει καθόλου στην πρώτη μπουκιά βάζει τα κλάματα ... Μια δυο φορές που της έδωσα την πατάτα κ το καρότσι σε κομματάκια τα έφαγε μια χαρα κ έκανε κ μμμμ σαν να το απολάμβανε το φαγητο της.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Νομίζω ότι κατάλαβα πιο ειναι το σάιτ γιατι πήρα κ εγω κάτι απο εκει κ μου στειλαν 2 απορρυντικα δώρο ... Στείλε μου κ φωτο της μικρής στα εισερχομενα στο φεις να την δώ .
Αυτό το σαίτ ειναι Μαράκι ναι..πιστευώ θα την χαρεί τηνστρατούλα η γλυκιά γαλανομάτα σου..θα σου στείλω αν είναι στο φέης οκ..Μαρκέλλα πολλα φιλάκια σ εσένα και τα παιδάκια σου,να περνάτε καλά,να τρώτε κ να κοιμάστε καλά!

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρκέλλα μου σ'ευχαριστώ πολύ!! Να τον χαίρεσαι!! Εμείς γενέθλια έχουμε 29/11!
Φωτεινή θα βάλω το απόγευμα φωτο με το φόρεμα να μου πείτε γνώμες! Ελπίζω να μην είναι τόσο άσχετο με το topic!!
Nude σκέφτηκα κ εγώ αλλά πάνε προς το ροζ τα άτιμα όσα έχω δει κ δεν κολλάνε!
Εμάς μας είπε όχι στράτα γιατί είναι αγόρι!

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/1trx.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/594/clcw.jpg/

Κορίτσια αυτό είναι το φόρεμα! Για παπούτσια δε θα ήθελα μαύρα μιας κ δε μου πολυκολλάνε κι ειναι κ εντονο... Τι άλλο προτείνετε?? Τι μαλλιά???

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
private7 έγραψε:https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/1trx.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/594/clcw.jpg/

Κορίτσια αυτό είναι το φόρεμα! Για παπούτσια δε θα ήθελα μαύρα μιας κ δε μου πολυκολλάνε κι ειναι κ εντονο... Τι άλλο προτείνετε??  Τι μαλλιά???
Μόλις μπήκα,όσο κοιμάται για λίγο η ζουζούνα μου και πέτυχα πανώ στο φόρεμα.Αν θες την γνώμη μου,παπούτσια μπεζ,nude ή ζαχαρί,σπασμένο άσπρο δηλ.Μάυρα με τίποτα.Μια και είναι ήδη έντονο το φόρεμα,απλό και απέριττο και το χτένισμα,δηλ.χωρίς πολλές μπούκλες,τοστιέρες και γενικά βαριά χτενίσματα.Δεν ξέρω βέβαια τι χρώμα μαλλιών έχεις,μήκος κτλ για να εκφράσω παραπάνω σε γνώμη.Ίσιο μαλλί θα μου άρεζε με αυτο το φόρεμα πάντως,,αν έχεις μακριά μαλλιά!

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Φωτεινή μου συμφωνώ! Σε αυτά τα χρώματα είπα να κινηθώ. Έλεγα για κάτι σε χρυσίζον αλλ΄μήπως είναι υπερβολή?? Δεν είμαι της υπερβολής καθόλου! Τα μαλλιά επειδή έχω σγουρά μακρια,ξανθό σαντρε, έλεγα σε χαλαρούς κυματισμούς με τονισμένα μάτια... Κάπως έτσι το έχω σκεφτεί.
Έλεγα να τα κάνω μόνη μου (μου λείπει ένα χοντρό σίδερο για μπούκλες) και τα μαλλια και το μακιγιαζ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα τα καταφέρω! Δύσκολο να πληρώσω και μακιγιέζ και κομμώτρια. Κι οι μόνες μακιγιέζ που έχω δει δουλειά τους κ δεν είναι φορτωμένες με του κόσμου τα πράματα είναι ακριβές...Sad Sad 

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
private7 έγραψε:Φωτεινή μου συμφωνώ! Σε αυτά τα χρώματα είπα να κινηθώ. Έλεγα για κάτι σε χρυσίζον αλλ΄μήπως είναι υπερβολή?? Δεν είμαι της υπερβολής καθόλου! Τα μαλλιά επειδή έχω σγουρά μακρια,ξανθό σαντρε, έλεγα σε χαλαρούς κυματισμούς με τονισμένα μάτια... Κάπως έτσι το έχω σκεφτεί.
Έλεγα να τα κάνω μόνη μου (μου λείπει ένα χοντρό σίδερο για μπούκλες) και τα μαλλια και το μακιγιαζ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα τα καταφέρω! Δύσκολο να πληρώσω και μακιγιέζ και κομμώτρια. Κι οι μόνες μακιγιέζ που έχω δει δουλειά τους κ δεν είναι φορτωμένες με του κόσμου τα πράματα είναι ακριβές...Sad Sad 
Ούτε εγώ έχω χρήματα για μακιγιέζ κτλ..αλλά μια που στο θέμα μακιγιάζ έχω λίγη εμπειρία,θα σου έλεγα να κινηθείς με μπεζ-χρυσαφι-σομόν σκιές,γυαλιστερές,να ταιριάζουν στο φόρεμα και την περίσταση,με απαλό καφε μολύβι,όχι βαριά πράγματα.ούτε εγώ είμαι της υπερπαραγωγής.Χαλαρές μπούκλες ίσως,αλλά ίσως οι χοντρές με το σίδερο να είναι υπερβολή,κατα την γνώμη μου πάντα!Είμαι του πιο λιτού κ εγώ κ όχι των υπερπαραγωγών..αν είμασταν κοντά θα σου έκανα εγώ το μακιγιάζ,αν και δεν ειμαι μακιγιερ,απλά πιάνει το χέρι μου και μου αρέσει!Ξανθά σγουρά μακριά έχω κ εγώ,ηταν σαντρέ πριν μείνω έγκυος,μετα τα άφησα στο φυσικό τους κ τώρα ειναι μελι με ξανθές άκρες.Μια χαρα θα τα κάνεις κ μόνη σου όμως,μην ανησυχείς!

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακάρι!! Κι εμένα πιάνει το χέρι μου αλλα... βάφτιση είναι!! Μην κάνω κανα λάθος και βγω στις φωτο με λιωμένο μολύβι γιατί όταν το κάνω εγώ φεύγει μετά απο λίγο!!
όταν λέω με σίδερο εννοώ νατις ανοίξω μετά και να γίνουν χαλαροί κυματισμοί καπως έτσι:
http://z.about.com/d/beauty/1/0/3/2/1/julia_roberts_177_250.jpg

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όμορφο χτένισμα,αλλά αυτό πρυποθέτει κομμώτρια για να πετύχει,μια κ θέλει κ ίσιωμα και γενικώς δουλειά!Ακόμη και μολύβι να μην βάλεις,αν πάιξεις με λαμπερά χρώματα σκιών,με γωνίες απαλές,θα είναι πολύ καλό το αποτέλεσμα.με έβαλες σε ιδέες στο τι μαλλί να κάνω κ εγώ στην βάφτιση Wink 

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα με αυτο το φόρεμα θα μου άρεσε κ ένα χρυσό πεδιλο , οχι όμως φορτωμένο με πέτρες κ τέτοια κάπως πιο απλό ... Επίσης με τα μακριά φορέματα μου αρέσουν κ οι κοτσοι στα μαλλια αλλα οχι οι φουσκωμενοι , αυτοί που ειναι πιο φυσικοί ...

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρία μου ναι το σκέφτηκα κ αυτό... Αλλά δεν έχω βρει το "κατάλληλο"!! Τώρα που είναι οι εκπτώσεις θα πάρω. Έχω ψάξει Tsakiris Mallas, Migato, Sante αλλά δεν έχω βρει κάτι που να πω "αυτό είναι, πάει πολύ"!
Νομίζω ότι έχει δύσκολο χρώμα. Στην αρχή έψαχνα για χρώμα αλλά ευτυχώς που δεν πήρα γιατί όπως και να το κάνεις το φόρεμα είναι αυτό που "δείχνει".
Θα ήθελα να προσπαθήσω να το κάνω πιο πριν το χτένισμα μόνη μου να δω πώς θα βγει. Γιατί... δεν το κόβω να το πολυπετυχαίνω...... Rolling Eyes Rolling Eyes 

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?εμεις καλα.φτασαμε στο πατρικο μου χτες το μεσημερι και εχω ευχαριστηθει δροσια.μεχρι που κρυωσα χτες βραδυ.περασαμε καλα στο τρενο.ο στρατος ειχε παρεα και αλλα 2 παιδακια που ηταν στο κουπε.ο μικρος λιγο γκρινιαξε επειδηγ ηθελε να κοιμηθει αλλα ολα καλα.σημερα του εδωσα κοτοπουλο τελικα να φαει αλλα δεν του πολυαρεσε.αυριο πιστευω να το φαει.αλικη κι εμενα εκανε σκληρα κακα και μετα θυμηθηκα οτι ειχα βαλει πολυ καροτο.οσο για το αυγο καποιοι παιδιατροι το δινουν μετα το χρονο λογω αλλεργιων.οπως και το ψαρι.εμεις μελατο το διναμε στο στρατο απο την αρχη.

μαρκελλα καλα να περασεις στην κρητη που θα πας.κι εμεις χωρις τον μπαμπα μας ειμαστε εδω αλλα θα ερθει και αυτος οταν παρει αδεια.

ιωαννα εγω δεν μπορεσα να δω την φωτο με το φορεμα.δεν ξερω τι πρεπει να κανω για να την δω.φεισμπουκ δεν εχεις μηπως το δουμε απο κει?

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειρήνη καλησπέρα κι απο μένα!! Αχ πώς κάνατε ταξίδι με τρένο?? Δεν κουραστήκατε??!! Εμάς πολλές φορές κουράζεται στο αμάξι που δεν έχουμε πάει κ πολύ μακριά!
Έχω φέισμπουκ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε μπορείς να τις δεις!! Rolling Eyes Rolling Eyes 

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mε το καλό Ειρήνη η άφιξη στα πάτρια εδάφη,να περάσετε καλά και να ξεκουραστείς όσο μπορέσεις Smile 
Ιωάννα μου αν θες στείλε μου το φεης,πιο συχνά μπαίνω εκεί Smile 
Καληνυχτα Smile 

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααα! Τι κάνετε καλέ, πολλά γράψατε ή νομίζω; Εμείς όλα καλά, φάγαμε 2 μέρες και μοσχαράκι και νομίζω ότι μας άρεσε... Ανοίγαμε και το στοματάκι μας καλέ (πρωτότυπο για τα δεδομένα του γατιού)! Αύριο βάζουμε και το κοτόπουλο... για να δούμε!
Φωτεινή πώς σας φάνηκαν τα teddi; Καλά, και η Δανάη λάτρευε τα advance, αλλά όταν της έδωσα τα teddi τα προτίμησε... Εγώ τα προτιμώ γιατί τα θεωρώ πιο ποιοτικά. Αλλά θα ήθελα να έχουν και κανένα σκέτο, χωρίς γεύση... Κατά τ' άλλα κι εσείς ετοιμάζεστε για περπατήματα, μπράβο!

Μαράκι πολλά μωράκια δεν θέλουν τα αλεσμένα. Δοκίμασε να το δίνεις σε κομματάκια ή λιωμένα απλώς με το πιρούνι. Αν ισχύει αυτό και στην περίπτωσή σας θα δεις διαφορά... Και θα γλιτώσεις και τη δύσκολη μετάβαση από τα αλεσμένα στο κανονικό φαγητό - άλλη ιστορία αυτό, θα με θυμηθείτε οι πρωτομανούλες....

Ιωάννα ούτε κι εγώ κατάφερα να δω το φόρεμα... Μου βγάζει κάτι άσχετες διαφημίσεις στο λινκ που έβαλες... Rolling Eyes Εγώ στη βάφτιση φόρεσα πράσινο ανοιχτό φόρεμα (μέχρι πάνω από το γόνατο) και το συνδύασα με μπεζ πέδιλο. Μια χαρά (αν και με σκότωσε το 12ποντο, χα!) 

Μαρκέλλα!!! Μπράβο που καθιερώσατε τον ύπνο στο κρεβάτι, το σώσατε! Αυτό με το καρότσι σου λέω θα ήταν καταστροφή, το ξέρω από μανούλες που έχουν καεί... Η Λυδία μας ευτυχώς τελευταία - αν και δυσκολεύεται να κοιμηθεί το βράδυ - κοιμάται συχνά 8ωρα! Κι αν όχι 8ωρο, θα κοιμηθεί 6ωρο, που κι αυτό καλό μεταξύ μας! Μακάρι να συνεχίσει έτσι (αν και ακόμα δεν έχουμε ξεκινήσει με τα δόντια εμείς...). Άντε να κατέβεις κι εσύ Κρήτη... Εγώ κατεβαίνω στις 27 είπαμε... Smile 

Ειρήνη μου μπράβο που τα καταφέρατε με το τρένο! Καλή χαλάρωση εκεί, στείλε λίγη δροσιά και κάτω, χαχα!

Λοιπόν, σας αφήνω να την πέσω, γιατί αύριο πρωι-πρωί το μενού λέει μπανάκι στη θάλασσα... πρώτα ο Θεός! Φιλιά!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες!

Διακοπουλες διαβαζω!!!
Καλα να περασετε και να ξεκουραστειτε οσο μπορειτε!!!!

sunny 

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα απο την δροσερη μακεδονια.

αλικη κι εγω ανοιχτο πρασινο φορεμα εχω παρει αλλα ειναι λιγο κατω απο το γονατο.δεν εβαλες καμια φωτο απο την βαφτιση να σε δουμε.εγω σκεφτομαι να φορεσω χρυσα παπουτσια γιατι εχει και κατι χρυσο πανω στο φορεμα.μπραβο με το κρεατακι που τα πηγατε καλα.εγω ελπιζω να φαει το κοτοπουλο σημερα.να σε ρωτησω αλικη ποσο καροτο βαζεις για 2 μερες φαγητο για να μην κανει σκληρα κακα?χτες ηταν μια χαρα που δεν εφαγε προχτες φαγητο και σημερα παλι σκληρα.

ιωαννα στειλε μου σε μηνυμα να σε βρω στο φεισ.δεν ξερω γιατι δεν μπορω να δω την φωτο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις