Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες,για αλλο 1 βραδυ εμεινα αγρυπνη...Πηγαμε εχθες στο γιατρο κ ειναι τελικα ιωση γιατι ουτε ακροαστικα ειχε ,ουτε ο λαιμος ηταν κοκκινος κ τα αυτακια της ηταν μια χαρα...Εμας μας ειπε μονο ντεπον κ το ποσταν μας το απαγορευσε γιατι μπορει να προκαλεσει οπως μας ειπε προβλημα στο στομαχι...Το ντεπον ομως δεν το θελει με τιποτα κ τωρα το πρωι το εκανε εμετο...Το καλο ειναι οτι ειναι πολυ ορεξατη κ δεν φαινεται καθολου για μωρο που ειναι αρρωστο...Ελπιζω να της περασει συντομα ...Δημητρουλα μου μακαρι να μην εχει τιποτα η μικρουλα σου κ απλα ολα να ειναι υποψιες...Ποτε θα της κανετε εξετασεις?

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρες..Μαριά περαστικά και πάλι στην μικρούλα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι περαστικά στο κοριτσάκι σου. Αν το δώσεις το ντεπόν στο γάλα ή στο φαγητό; Δεν ξέρω αν επιτρέπεται κιόλας απλά έτσι μου ρθε... Εμείς την Πέμπτη το πρωί θα ξέρουμε!!!Rolling Eyes Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τη συμπαράσταση! Επιτέλους βγήκα σε άδεια και εγώ και ρίχνω κάνα βλέφαρο κι εδώ. Την Κυριακή την βαφτίζουμε! Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 33 334590 

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες...Ο πυρετος συνεχιζεται κ σημερα,το μεσημερι θα την ξαναδει ο γιατρος κ αν δεν εχει πεσει μεχρι αυριο μπορει να παμε κ στο νοσοκομειο...Τελικα μου εδωσε βρεφικα υποθετα κ αν κ καθυστερει λιγο να της πεσει με αυτα κραταει η δραση τους 6 ωρες περιπου...
Δημητρα με το καλο να κανετε την βαφτιση σας κ εσεις ...Πως θα την ονομασετε???

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα Smile 
Μαρία ελπίζω να μην χρειαστί να πάτε νοσοκομείο κ να αρχίσι να πεφτει ο πυρετός στην μικρούλα.Δημητρά μου καλά αποτελέσματα,εύχομαι να μην έχει κοιλιοκάκη η τοσοδούλα μας.Αν δεν σε πετύχω φβ,με το καλό να την βαφτίσετε!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια...Σαν καπως καλυτερα να ειναι σημερα η μικρη...Εχθες το απογευμα της επεσε ο πυρετος κ ολη νυχτα δεν εκανε καθολου,τωρα το πρωι ειχε 37,9 αλλα σε σχεση με τα 39αρια που χτυπουσε αυτο δεν ειναι τιποτα...Εχει βγλαει βεβαια μικρα σπυρακια στο προσωπο κ λιγα στο σωμα αλλα ειναι απο τον πυρετο κ μου ειπε ο γιατρος με μπανακι κ κομπρεσες απο φυσιολογικο ορο θα φυγουν κ αυτα,αντε να δουμε πως θα παει κ σημερα...Παντως εχθες το βραδυ ειχε ορεξη κ ολο αστεια εκανε κ γελουσε...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα στα γρηγορα!

ειμαι καλα 11-5 δουλευω..για την ωρα!

Μπηκα να πω καλα αποτελεσματα στην τοσοδουλα !

Μαρακι ποτε βγηκαν τα σπιθουρακια;
Ποσες μερες κρατησε ο πυρετος;

Μηπως ειναι ΑΙΦΝΙΔΙΟ ΕΞΑΝΘΗΜΑ;
3 μερες υψηλος πυρετος και τις επομενες 3 σπυρακια!
Παιδικη αρρωστεια μεχρι 18 μηνων βγαινει!

Κλεινωωωω!

φιλια!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτα τα σπυρακια που εβγαλε η μικρη μας ειπε ο γιατρος οτι τα λενε ιδρωτιδια κ εμφανιζονται απο τον ιδρωτα του μωρου,δεν εχει σε ολο το σωμα μονο στο προσωπο ,στην πλατη εκει που ακουμπαει το παμπερς κ λιγα στον αυχενα,ηδη εχουν λιγο ηρεμησει ,πρεπει να τα ενυδατωνω συνεχ για να φυγουν εντελως...Παντως η μικρη δεν μου εχει κανει ακομα πυρετο ειναι στο 36,4 απο το μεσημερι κ δεν εχω δωσει αντιπυρετικο καθολου σημερα.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Πως ειναι Μαρακι η μικρη;
Όσο για το αιφνίδιο εξανθημα κρατήστε το στο μυαλο σας οι πρωτομσνουλες..
Και μας γέμισε μικρα σπυρακια...

Δήμητρα τι έγινε με την τοσοδουλα;

Κι εμείς δεν πήραμε βάρος μάλλον αυτο το μηνα ...αλλα δεν καθεταιστον πισινο του καθόλου!

Φιλακια καλο σκ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamameli στις Παρ Αυγ 09, 2013 9:25 am, 1 φορά

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα Μαρια την ξαναπηγαμε το πρωι στον γιατρο γιατι τα σπυρακια αλλαξαν μορφη κ ηταν αυτο που ειπες,αιφνιδιο εξανθημα...Δεν μας εδωσε τιποτα γιατι δεν εχει φαγουρα μονο μας ειπε χλιαρα ντουζ κ την παρακολουθουμε,αν δουμε ομως οτι χειροτερευει θα την ξαναπαμε να δωσει φαρμακο...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α...μάλιστα!
Περαστικά σας...δενειναι τίποτα θα κάνει τον κύκλο του!
Και ως δια μαγείας θα εξαφανιστεί και το εξανθημα!
Η Μελίνα το πέρασε μωρακι αυτο...
Και μου το θυμησε η περιγραφή σου!

Σήμερα το μωρο μου άρχισε να χαιρεταει..κάλλιο αργά..
Μόλις πω γεια σου αρχίζει ο πρωθυπουργός...χχχχ!επίσης στάθηκε όρθιος μόνος του πάνω απο δευτερόλεπτο και κάθησε χωριςνα πέσει..
Πονηρεψε παρα πολυ... κάνει και αταξιες και μας γελάει συνομοτικα και περιμένει να τον μαλωσουμε!
Τι Χαρά κάνει μόλις γυρίσω απο τη δουλεια...γελάει συνέχεια..ψυχουλι μου!
η κουτσοδοντα αύριο επιστρέφει και την Κυριακή έχει γεννεθλια...5 χρόνων η σκατουλιτσα!

Τα λέμε !

Φιλακια πολλα!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι κ γω

μαρία περαστικά στην κουκλίτσα σου αν κ μάλλον στο τελείωμα είναι. εγώ πάντως πρώτη φορά το ακούω αυτό με τα σπυρακια. γενικά ο δικός μου δεν πέρασε κάτι ιδιαίτερο μέχρι τώρα κ μάλλον ούτε ο μικρός φαίνεται να κολλάει εύκολα

δήμητρα τι έγινε με τα αποτελέσματα; με το καλό κ η βάπτιση

χρόνια πολλά στο μελινακι από τώρα γιατί ίσως αργήσω να μπω πάλι. καλό ωράριο ακούγεται μαρία. μακάρι να στο κρατήσει έτσι. κ ο δικός μου στέκεται μερικά δευτερόλεπτα όρθιος. μπουσουλαει με ταχύτητα φωτός κ πιάνεται κ σηκώνεται σε κάθε ευκαιρία.

δόντια έχουμε 4 προς το παρόν

αυτα για την ώρα

ώρα για ύπνο

φιλάκια

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?

μαρια περαστικα στην μικρη.το εχω ξανακουσει για το αιφνιδιο εξανθημα μετα απο πυρετο.ευχομαι να φυγει συντομα.

μαμαμελι τελικα πως αποφασισε να σε εχει εξαωρο ο τρελος?να την χαιρεσαι την μελινουλα για αυριο.

ο δικος μου κανει ελα ελα θελει συνεχεια να ειναι καθιστος και οταν μπουσουλαει(σερνεται) κυνηγαει παπουτσια και παντοφλες.ο μεγαλος τον ζαλιζει και τον βασανιζει.σε μια βδομαδα φευγουμε αθηνα και μονο που το σκεφτομαι που θα λιωνουμε εκει κατω με πιανει τρελα.τελικα καβαλα δεν πηγαμε γιατι δεν βρισκαμε ξενοδοχειο και ειπαμε να παμε ενα σκ καπου κοντα στην αθηνα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααααα ξεχασα και τα δοντια φυσικα δεν φαινονται πουθενα.2 μηνες ταλαιπωρειται για να γουν τα πανω και τιποτα.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Ευχαριστ´ω για τις ευχές!
Πήγα στο γραφείο και μου είπε αυτο...χάρηκα και δεν το εψαξα παραπάνω!
Λέτε να μας διαβάζει;

Ας τον τρελο στην τρέλα τουΕιρηνη...
Βέβαια όσο θα λείπει με άδεια θα πηγαίνω κανονικά..
Δυο βδομάδες και μετα θα το κανονισουμε οριστικά..
Τουλάχιστον το κάνω για καλο σκοπό ..όχι απο πείσμα!
Αν δεν θηλαζαμε με συμφέρει το άλλο σύστημα..
Αλλα ξέρεις κανένας δεν πιστεύει οτι κάνω αυτήν την θυσία..που για μένα ειναι αυτονόητο...κρίνουν εξ ίδιων τα αλλότρια!

Ειρήνη μου και ο πυρετός ειναι πακέτο με το εξανθημα!Έτσι εκδηλώνεται η ασθένεια!τρεις μέρες πυρετο τρεις μέρες εξανθημα!συνήθως δεν θέλει φάρμακο.
Εμείς δυο δόντια έχουμε ακόμα και νομίζω οτι θα βγάλει πρωτα τα κάτω πλαινα...
κρίμα που δεν πήγατε ...ελπίζω να βολέψει όπως θελειςτην επόμενη φορα!

Σαςαφηνω!

καλανα περνάτε!

Δημητρουλα μου που είσαι ...ελπίζω όλα καλα!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια καλησπέρα, να συστηθώ κ εγώ! Είμαι η Ροξάν κ περιμένω ανυπόμονα το αγοράκι μου με πητ 15/11/13! Είναι το πρώτο μοας μωράκι κ ως αδαής θα ήθελα να ρωτήσω για το βάρος εμβρύου στην 26η εβδομάδα!!


Με το καλό όλες τα μωράκια σας!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα σε όλους και όλες..Μια και χρόνο δεν έχω,κλασικά,να σε καλωσορίσω Ροξάν που είσαι κ από τα μέρη μου και να σου ευχηθώ με το καλό το αγοράκι σου!αν θυμάμαι καλά 750 με 950 γραμμάρια ειναι το έμβρυο στην 26η εβδομάδα-κ λόγω της εγκυμοσύνης μου πέρσυ,κ λόγω δουλειάς-αυτό θυμάμαι πάνω κάτω να σου πώ,κατα προσέγγιση πάντα.

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fotini77 έγραψε:Kαλησπέρα σε όλους και όλες..Μια και χρόνο δεν έχω,κλασικά,να σε καλωσορίσω Ροξάν που είσαι κ από τα μέρη μου και να σου ευχηθώ με το καλό το αγοράκι σου!αν θυμάμαι καλά 750 με 950 γραμμάρια ειναι το έμβρυο στην 26η εβδομάδα-κ λόγω της εγκυμοσύνης μου πέρσυ,κ λόγω δουλειάς-αυτό θυμάμαι πάνω κάτω να σου πώ,κατα προσέγγιση πάντα.
Ευχαριστώ πολύ Φωτεινή! Εμένα ζυγίζει 860γρ κ ήθελα να ξέρω πάνω κάτω κατα πόσο είμαι στα όρια.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mια χαρά είναι ο μπεμπάκος σου,εκει γύρω ήταν και η μικρή μου πέρσυ-είχα ΠΗΤ 7/11/12 και γέννησα 21/10 με καισαρική.Όλα καλα να σου πάνε.Ειρήνη,Μαρίες και γενικώς σε ΄΄ολο τον κόσμο,φιλιά!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fotini77 έγραψε:Mια χαρά είναι ο μπεμπάκος σου,εκει γύρω ήταν και η μικρή μου πέρσυ-είχα ΠΗΤ 7/11/12 και γέννησα 21/10 με καισαρική.Όλα καλα να σου πάνε.Ειρήνη,Μαρίες και γενικώς σε ΄΄ολο τον κόσμο,φιλιά!

Να σου ζήσει-ζήσουν!! Μακάρι να πανε όλα καλά! Το παραμικρο με αγχωνει γτ ειναι η πρωτη φορα κ δεν ξερω!τωρα θα τον ξαναδουμε σε 2 εβδομάδες... Thanks!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
You are welcome!Smile Μια και μοναδική κορούλα έχω!Το άγχος είναι λογικό,αλλά θετική σκέψη!Very Happy 

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες καλημερα...Πως ειστε? Εγω κοντευω να πεσω κατω απο την κουραση,η μικρη ευτυχως παει καλυτερα κ τα εξανθηματα υποχωρουν σταδιακα αλλα με εχει κουρασει παρα πολυ,ολη μερα μεσα στη γκρινια κ στα κλαματα κ δεν ηρεμει με τιποτα,θελει συνεχ αγκαλιες ακομα κ οταν κοιμαται κ πολλες φορες κλαιει στα ψεματα...Ισως να πονανε τα δοντακια της γιατι την βλεπω οτι τρωγεται συνεχ...Το σπιτι μου βρωμαει κ δεν με αφηνει ουτε να σκουπισω κ μολις την αφησω κατω γινεται πολυ επιθετικη,πεταει παιχνιδια ,χτυπαει τα ποδια της δυνατα ,σερνει τις κουρτινες κ γενικα οτι βρεθει διπλα της προσπαθει να το σπασει...Αντε να περασει κ αυτο γιατι δνε την παλευω αλλο...Την αλλη Κυριακη θα φυγουμε για 1 μινι 3ημερο κ πιστευω μεχρι τοτε να εχει ηρεμησει...
Μαρακι σου ευχομαι κ απο εδω να χαιρεσαι την Μελινα σου ,να ειναι παντα ευτυχισμενη κ να την καμαρωνεται...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
home sweet homeeeeeeeeeeee
γυρισαμε σπιτακι μας εγω και ο μπεμπης. ο αντρας μου τελικα δεν καταφερε να κατεβει οποτε γυρισαμε εμεις. σχεδον ενα μηνα λειπαμε. ποσο να τον αφησω πια μονο του? επειδη ομως ειναι αρκετα νωρις την Ευη μου την αφησα κατω. κριμα να χασει τοσα μπανια και να ερθει να κλειστει στο διαμερισμα απο τωρα. βγαλαμε εισιτηριο για 5 Σεπτεμβρη. ο μικρος μια χαρα. βολοδερνει στο σπιτι και εγω μαγειρευω και αδειαζω βαλιτσες. κλεινω γιατι ηρθε η νυφη μου και τα ανηψια μου να μας δουν.
τα υπολοιπα αργοτερα. φιλακιααααααααααα

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα μανούλες!! Επιτέλους γυρίσαμε! Και λέω επιτέλους γιατί η κούραση ήταν αφάνταστη!
Τουλάχιστον ο μικρός ευχαριστήθηκε με την ψυχή του τα μπάνια! Έκανε το χαμό μόλις έβλεπε θάλασσα και χτυπιόταν για να μπει!! Γυμνούλης έμπαινε μέσα και χτυπούσε χέρια πόδια!
Μόλις ήρθαμε όμως σπιτάκι δεν έβαλε γλώσσα μέσα του!! Μπλα μπλα μπλα! Ρε παιδί μου τι σου κάνει η εξοχή! Άλλο παιδί μέσα σε μια εβδομάδα! Αν καθόμασταν λίγο παραπάνω θα περπατούσε και θα έτρεχε!!
Τώρα λοιπόν κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!! Καλό χειμώνα σε όλες!!
Πάω για δουλίτσες!!! Sleep 

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mανουλες τι κανετε?Η μπεμπα επιτελους ειναι καλα ,εφυγαν κ τα εξανθηματα,εφτιαξε κ η διαθεση της κ ειναι μεσα στα γελια ολη μερα,λιγο να φτιαξει ο υπνος της κ το φαγητο της ξανα κ θα ειναι ολα τελεια...Απο το πρωι κανω δουλειες μηπως κ καταφερω κ ξεβρωμησω το σπιτι μου που τοσες μερες εγινε να μην πω σαν τι...Επιτελους βρηκαμε κ κουμπαρα για το γαμο λ εφυγε κ αυτο το αγχος...Μαρκελλα κ Ιωαννα καλως ηρθατε ξανα στην καθημερινοτητα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις