Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giorgiap έγραψε:Εσπρί μου , ο άρχοντας ο άντρας δε θέλει να λείπει από τη γυναίκα του τίποτε! άμα ειναι κιμπάρης ο άλλος ρε παιδί μου...Σώπα ρε θηρίο έχετε γουάιιι φάιιι ... έρχομαι λεμε!!

Καλά βρε Σόνια. Μου απάντησες κτηνίατρος..Αλλού λες γιατρός, γι αυτό .Μας έχεις καταμπερδέψει κοπέλα μου...

υγ. όντως το ξεφτιλίσαμε το θεματάκι

Είμαι και κτηνίατρος όταν αφορά ζώα η ίασις .

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giorgiap έγραψε:

Καλά βρε Σόνια. Μου απάντησες κτηνίατρος..Αλλού λες γιατρός, γι αυτό .Μας έχεις καταμπερδέψει κοπέλα μου...
Κτηνιατρος, το πρωι σε δημοσιο νοσοκομειο, το σπογευμα στο ιδιωτικο του σκυλαδικο-ιατρειο, τα βραδια στο αχουρι-αχυρωνα-κοτετσι που μεγαλωνει τα κακασχημα, το 14χρονο, το 9χρονο, ενα 20χρονο με την ολλανδεζα, και ποιος ξερει ποσα αλλα?
Παλια ηταν και βοηθος γυναικολογου! Αυτος τα ξεγενησε ολα!!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν βλεπω ομως να λεει τιποτα για το θεμα της Λερου, ισως γιατι γνωριζει οτι εχει ΚΑΙ αυτος κριμα στο λαιμο του..... Γαργαρα!
Ρε, μπας κι εχει και τυψεις;

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάντως άσχετα από τον αντώνη εγώ έχω άλλη απορία Σόνια μου. Ότι ειδικότητα και να έχεις γιατρός το πρωι γιατρός το απόγευμα και 4 παιδιά πώς την παλεύεις αλήθεια; Σου μένει καθόλου προσωπικός χρόνος;

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? - Πεμ Aug 22, 2013 10:27 pm
ede

kiki_28 έγραψε:Συγχαρητηρια!!!!ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη...κ ξερεις κατι...???λενε πως το καθε μωρο διαλεγει τους γονεις του κ το ποτε θα ερθει στον κοσμο...κανε λοιπον στην ακρη τους ενδοιασμους σου κ ζησε αυτους του 9 μηνες...ευλογια ειναι η καθε εγκυμοσυνη κατω απο οποιες συνθηκες...μη το βαρυγκομισεις...σκεψου μονο ποσο τυχερη εισαι που σε διαλεε το μωρο σου...

τι κανει το μωρο???Διαλεγει τους γονεις του???Δεν πιστευω να το πιστευεις.Shocked Shocked Δηλαδη το μωρο που το σκοτωσε η μανα του και το εκλεισε σην καταψυξη και ο μικρος της λερου το επελεξαν? Shocked Shocked Shocked αχ,αχ,αχ

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και τι θελεις να μας πεις με αυτο μωρη λουλου?

Για το μωρο που το πηρες στο λαιμο σου, δεν θα πεις κατι? Ζαχαρονερα και τρανσαμινασες?? ΟΥΣΤ!!!

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σόνια , Χαρούλα , Αντώνη η όπως αλλιώς σε λένε αλλά εσύ είσαι μεγάλος ξεφτίλας , τρόλλαρε μέχρι να πεθάνεις δεν με νοιάζει καθόλου μόνο σε λυπάμαι γιατί δεν έχεις ζωή ΑΛΛΑ να χρησιμοποιείς 2 τόσο σοβαρά θέματα δυο μωράκια που έχασαν την ζωή τους για να προκαλέσεις αναστάτωση στο φόρουμ είναι πολύ πολύ χαμηλό επίπεδο .
Έχεις σοβαρό πρόβλημα και θα σου πρόυινα να κλείσεις ραντεβού σε ψυχίατρο ΣΗΜΕΡΑ !!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο τα γραφομενα μου ως τωρα, εχεις καταλαβει οτι ειμαι ο Αντωνης, και επιμενεις κιολας??? Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 
Τι να πω κοπελα μου, τα λογια ειναι περιττα, περαστικα σου... Crying or Very sad

Αν εκανες εναν κοπο να εβλεπες απο ποιο μερος της Ελλαδας μπαινω εγω, και απο ποιο ο Σονιας, δεν θα ελεγες τετοιες κοτσανες... Razz 

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XaroulaTs έγραψε:Και τι θελεις να μας πεις με αυτο μωρη λουλου?

Για το μωρο που το πηρες στο λαιμο σου, δεν θα πεις κατι? Ζαχαρονερα και τρανσαμινασες?? ΟΥΣΤ!!!
Λουλού να πεις το πατέρα σου ή τον γκόμενο σου.

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι ναι κ εσύ έκανες έγγραφή τον Απρίλιο κ ξέρεις ακριβώς τι έλεγε ο Αντώνης τον Ιανουάριο....

Ο μόνος λόγος που μπαίνεις είναι να βρίζεσε με τον "Αντώνη" δεν είσαι κ απο τις παλιές που είχατε προυγούμενα.

Κάθε βράδυ σταματάτε να γράφετε την ίδια ώρα κ το πρωι ξεκινάτε πάλι μαζί.

Επίσης πολύ εύκολα μπορώ να ρυθμίσω να φαίνεται ότι μπαίνω απο την Αυστραλία δεν λέει κάτι αυτό.

Είσαι πολύ άρρωστος !!!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν εχω γκομενο, δεν ειμαι σαν την Ιωαννα εγω Razz 
Για το επιμαχο δεν βλεπω να λες τιποτα πανιβλακα.. γαργαρα ακομα ε??

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ch.ze έγραψε:Σόνια , Χαρούλα , Αντώνη η όπως αλλιώς σε λένε  αλλά εσύ είσαι μεγάλος ξεφτίλας , τρόλλαρε μέχρι να πεθάνεις δεν με νοιάζει καθόλου μόνο σε λυπάμαι γιατί δεν έχεις ζωή ΑΛΛΑ να χρησιμοποιείς 2 τόσο σοβαρά θέματα δυο μωράκια που έχασαν την ζωή τους για να προκαλέσεις αναστάτωση στο φόρουμ είναι πολύ πολύ χαμηλό επίπεδο .
Έχεις σοβαρό πρόβλημα και θα σου πρόυινα να κλείσεις ραντεβού σε ψυχίατρο ΣΗΜΕΡΑ !!
Άντε βρε ch.ze , λες και κοτσάνες σου λέει το κορίτσι η Χαρούλα που μπαίνει από άλλο μέρος της Ελλάδας.Κοίτα που μπαίνει εσύ,αυτή,εγώ ,πως είναι δυνατόν να μην το έχεις δει ; Σου είπε και περαστικά,άρρωστη είσαι ;

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ch.ze έγραψε:Σόνια , Χαρούλα , Αντώνη η όπως αλλιώς σε λένε  αλλά εσύ είσαι μεγάλος ξεφτίλας , τρόλλαρε μέχρι να πεθάνεις δεν με νοιάζει καθόλου μόνο σε λυπάμαι γιατί δεν έχεις ζωή ΑΛΛΑ να χρησιμοποιείς 2 τόσο σοβαρά θέματα δυο μωράκια που έχασαν την ζωή τους για να προκαλέσεις αναστάτωση στο φόρουμ είναι πολύ πολύ χαμηλό επίπεδο .
Έχεις σοβαρό πρόβλημα και θα σου πρόυινα να κλείσεις ραντεβού σε ψυχίατρο ΣΗΜΕΡΑ !!
Ακριβώς αυτό!

Και κάπου αναφέρθηκε και η λέξη "γίδι".
Πολύ γέλασα...μου φτιάξατε το πρωινό.

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαρούλα γιατί κάνεις ότι είσαι η Σόνια ενώ είσαι ο Αντώνης ; Μπερδεύεις τα κορίτσια και στεναχωριούνται πολύ,δεν θα κατεβάζουν γάλα στο τέλος από τα stress symptoms.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Soniamyk έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? - Πεμ Aug 22, 2013 10:27 pm
ede

   kiki_28 έγραψε:Συγχαρητηρια!!!!ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη...κ ξερεις κατι...???λενε πως το καθε μωρο διαλεγει τους γονεις του κ το ποτε θα ερθει στον κοσμο...κανε λοιπον στην ακρη τους ενδοιασμους σου κ ζησε αυτους του 9 μηνες...ευλογια ειναι η καθε εγκυμοσυνη κατω απο οποιες συνθηκες...μη το βαρυγκομισεις...σκεψου μονο ποσο τυχερη εισαι που σε διαλεε το μωρο σου...

τι κανει το μωρο???Διαλεγει τους γονεις του???Δεν πιστευω να το πιστευεις.Shocked Shocked Δηλαδη το μωρο που το σκοτωσε η μανα του και το εκλεισε σην καταψυξη και ο μικρος της λερου το επελεξαν? Shocked Shocked Shocked αχ,αχ,αχ    
και?Shocked Shocked Shocked 

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:
ch.ze έγραψε:Σόνια , Χαρούλα , Αντώνη η όπως αλλιώς σε λένε  αλλά εσύ είσαι μεγάλος ξεφτίλας , τρόλλαρε μέχρι να πεθάνεις δεν με νοιάζει καθόλου μόνο σε λυπάμαι γιατί δεν έχεις ζωή ΑΛΛΑ να χρησιμοποιείς 2 τόσο σοβαρά θέματα δυο μωράκια που έχασαν την ζωή τους για να προκαλέσεις αναστάτωση στο φόρουμ είναι πολύ πολύ χαμηλό επίπεδο .
Έχεις σοβαρό πρόβλημα και θα σου πρόυινα να κλείσεις ραντεβού σε ψυχίατρο ΣΗΜΕΡΑ !!
Ακριβώς αυτό!

Και κάπου αναφέρθηκε και η λέξη "γίδι".
Πολύ γέλασα...μου φτιάξατε το πρωινό.
και μένα και μένα .Θα τρώει γίδα βραστή πρωί πρωί και θα νομίζει ότι η ίδια μεταμορφώνεται σε γίδα γι αυτό και η προσφιλής αναφορά της .

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια που το αναφέρατε .....η μανούλα του βρέφους της Λέρου πότε περνάει από δίκη ;Ξέρετε εσείς ,αυτή που δεν του έδινε να τρώει και τελικά το δύστυχο μωρό εξέπνευσε στο Ηράκλειο.....που τότε όλες ήσασταν φίλες της στην αρχή και μετά τη βρίζατε και που μετά ο μεγαλοδημοσιογράφος έκανε με σιγουριά ανάρτηση ότι ο ιατροδικαστής Ηρακλείου αθωώνει τη μαμά του ,μια μέρα πριν το ανακοινώσει ο ίδιος και που τελικά ήταν κόλαφος εναντίον της μανουλίτσας,θυμάστε ; Μωρέ πότε γίνεται η δίκη ;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Soniamyk στις Παρ Σεπ 06, 2013 12:30 am, 2 φορές συνολικά

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Διαχείριση μάλλον δεν υπάρχει ε?

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω θα ζητησω απλα συγγνωμη απο τη θεματοθετρια, που συνεβαλα στο μπαχαλο που δημιουργησαμε στο θεμα της, και θα σας αφησω να τρωγεστε, επειδη οντως θα μου κοπει το γαλα με τις βλακειες που ακουσα..
Παντως δεν εχω καμια σχεση με τον ακατανομαστο!

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Διαχείριση μάλλον δεν υπάρχει ε?
XaroulaTs έγραψε:Εγω θα ζητησω απλα συγγνωμη απο τη θεματοθετρια, που συνεβαλα στο μπαχαλο που δημιουργησαμε στο θεμα της, και θα σας αφησω να τρωγεστε, επειδη οντως θα μου κοπει το γαλα με τις βλακειες που ακουσα..
Παντως δεν εχω ουδεμια σχεση με τον ακατανομαστο!

Τώρα θυμηθήκατε τη διαχείριση ε ; Τόσες μέρες που βρίζετε δεν την είχατε θυμηθεί,τώρα που εσείς προκαλείτε όλο αυτό το μπάχαλο κάνετε τις "παρθένες ηθικές υπάρξεις" και που μιλάτε τόσο "ευγενικά " , θυμηθήκατε τη διαχείριση.
Μπράβο σας .Βέβαια οι ειρωνείες και το βρίσιμο είναι από τη πλευρά σας ,εγώ ούτε έβρισα καμία ούτε τίποτα.

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Διαχείριση μάλλον δεν υπάρχει ε?
XaroulaTs έγραψε:Εγω θα ζητησω απλα συγγνωμη απο τη θεματοθετρια, που συνεβαλα στο μπαχαλο που δημιουργησαμε στο θεμα της, και θα σας αφησω να τρωγεστε, επειδη οντως θα μου κοπει το γαλα με τις βλακειες που ακουσα..
Παντως δεν εχω ουδεμια σχεση με τον ακατανομαστο!
Τώρα θυμηθήκατε τη διαχείριση ε ; Τόσες μέρες που βρίζετε δεν την είχατε θυμηθεί,τώρα που εσείς προκαλείτε όλο αυτό το μπάχαλο κάνετε τις "παρθένες ηθικές υπάρξεις" και που μιλάτε τόσο "ευγενικά " , θυμηθήκατε τη διαχείριση.
Μπράβο σας .Βέβαια οι ειρωνείες και το βρίσιμο είναι από τη πλευρά σας ,εγώ ούτε έβρισα καμία ούτε τίποτα.

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XaroulaTs έγραψε:Εγω θα ζητησω απλα συγγνωμη απο τη θεματοθετρια, που συνεβαλα στο μπαχαλο που δημιουργησαμε στο θεμα της, και θα σας αφησω να τρωγεστε, επειδη οντως θα μου κοπει το γαλα με τις βλακειες που ακουσα..
Παντως δεν εχω καμια σχεση με τον ακατανομαστο!

Κλαίει όλη η Ελλάδα για την μεταμέλεια σου και τη βαριά συγνώμη σου XaroulaTs.Κόσμος έχει συγκεντρωθεί στα μπαλκόνια και τα δάκρυα πέφτουν κάτω βροχή σαν να ξεκίνησαν τα πρωτοβρόχια.Ομπρέλες δεν βλέπω πολλές αλλά ήταν ξαφνική η βροχή.

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crazymamy ,το καλό κορίτσι, η XaroulaTs σου ζητάει συγνώμη που σου @@@@ε το θέμα.Έχεις pms Crazymamy,άνοιξε τα γιατί έχουν ενδιαφέρον.

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
margdimitra έγραψε:Διαχείριση μάλλον δεν υπάρχει ε?
XaroulaTs έγραψε:Εγω θα ζητησω απλα συγγνωμη απο τη θεματοθετρια, που συνεβαλα στο μπαχαλο που δημιουργησαμε στο θεμα της, και θα σας αφησω να τρωγεστε, επειδη οντως θα μου κοπει το γαλα με τις βλακειες που ακουσα..
Παντως δεν εχω ουδεμια σχεση με τον ακατανομαστο!
Τώρα θυμηθήκατε τη διαχείριση ε ; Τόσες μέρες που βρίζετε δεν την είχατε θυμηθεί,τώρα που εσείς προκαλείτε όλο αυτό το μπάχαλο κάνετε τις "παρθένες ηθικές υπάρξεις" και που μιλάτε τόσο "ευγενικά " , θυμηθήκατε τη διαχείριση.
Μπράβο σας .Βέβαια οι ειρωνείες και το βρίσιμο είναι από τη πλευρά σας ,εγώ ούτε έβρισα καμία ούτε τίποτα.
Άμα τις πιστεύεις κι όλας αυτές τις βλακείες που λές να ξέρεις έχεις ΧΟΝΤΡΟ πρόβλημα!!!Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roodie έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
margdimitra έγραψε:Διαχείριση μάλλον δεν υπάρχει ε?
XaroulaTs έγραψε:Εγω θα ζητησω απλα συγγνωμη απο τη θεματοθετρια, που συνεβαλα στο μπαχαλο που δημιουργησαμε στο θεμα της, και θα σας αφησω να τρωγεστε, επειδη οντως θα μου κοπει το γαλα με τις βλακειες που ακουσα..
Παντως δεν εχω ουδεμια σχεση με τον ακατανομαστο!
Τώρα θυμηθήκατε τη διαχείριση ε ; Τόσες μέρες που βρίζετε δεν την είχατε θυμηθεί,τώρα που εσείς προκαλείτε όλο αυτό το μπάχαλο κάνετε τις "παρθένες ηθικές υπάρξεις" και που μιλάτε τόσο "ευγενικά " , θυμηθήκατε τη διαχείριση.
Μπράβο σας .Βέβαια οι ειρωνείες και το βρίσιμο είναι από τη πλευρά σας ,εγώ ούτε έβρισα καμία ούτε τίποτα.
Άμα τις πιστεύεις κι όλας αυτές τις βλακείες που λές να ξέρεις έχεις ΧΟΝΤΡΟ πρόβλημα!!!Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 5 417472 


να μου πεις roodie που έβρισα και παράλληλα να μας δείξεις τώρα τι έχετε πει όλες εσείς για μένα τις τελευταίες 3 μέρες.Να μας δείξεις τα δικά σας posts.Πετάχτηκες και εσύ τώρα σαν τη πορδή για να πεις την εξυπνάδα σου .Ξέρετε μου κάνει κάτι εντύπωση.Ενώ δεν βρίζω καμία, όταν ,μπαίνω,όποτε μπαίνω,εσείς απουσιάζετε.Μετά αφού μπω τότε όλες μαζί μπαίνετε για να βρίσετε και να ειρωνευτείτε .Απλά το έχω παρατηρήσει και είναι άξιον απορίας δηλαδή.Μετά λέτε τις γνωστές ανοησίες ότι δεν κάνω χωρίς εσάς και άλλες τέτοιες μπούρδες ενώ τελικά μάλλον εσείς δεν κάνετε χωρίς τον Αντώνη νομίζοντας ότι είμαι αυτός.Πραγματικά είστε απολαυστικές.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις