Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
306 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 306 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crazymamy έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Crazymamy έγραψε:Αν ήθελα να κερατώσω τον άντρα μου θα το είχα κάνει εδώ και 9 χρόνια. Μιλάω για κάτι άλλο ,ίσως είναι που θέλω να δώ αν περνάει η μπογιά μου και γίνεται αυτό το παιχνίδι .Αλλα μέχρι εκεί,είμαι παντρεμένη με παιδάκι! Τουλάχιστον για φλέρτ έχουμε δικαίωμα

Και όχι δεν είμαι ερωτευμένη με τον φίλο του άντρα μουEίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 2 606100 
ε δεν εισαι ερωτευμενη εισαι τσιμπιμενη!!!
μπα όχι ούτε τσιμπημένη ,ούτε ερωτευμένη.απλά ίσως νιώθω ωραία ότι μετράω στους άλλους ...
αν το συνεχισεις τρωγοντας θα σου ερθει κ η ορεξη για κατι παραπανω...Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 2 604962  θα βρεθεις στο κρεβατιEίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 2 215994  χωρις να το καταλαβεις, τωρα αν θες μια εμπειρια ακομα λοιπον...τι να πω καλη τυχη κ καλα ξεμπερδεματα...Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 2 311356 με τον φιλο σας!!!

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
XaroulaTs έγραψε:Ναι, μου συμβαινει. Θελω να τσεκαρω αν περναει (σε οσους τελος παντων περναει) ακομα η μπογια μου, και μου φτιαχνει τη διαθεση για μερες οταν το διαπιστωνω. Εγω βεβαια ειμαι πολυ πολυ μεγαλυτερη σου.
Επισης, κι εγω φλερταρω. Αλλα πολυ πιο ανωδυνα. Στο φαναρι με τον διπλανο, με τον σερβιτορο στην καφετερια, με αγνωστους παντα!
Οχι επειδη δεν τολμω να το κανω μπροστα στον αντρα μου, αλλα επειδη θα τον προσβαλω πολυ, και ισως τον πληγωσω. Πχ, εγω δεν θα ελεγα ποτε, με τιποτα, μπροστα στον αντρα μου αυτο που ειπες για τις γαριδες, ως υπονοουμενο!
Οχι επειδη ειμαι κοτα ή υποκριτρια.
Απλα το φλερτ το..απολαμβανω κρυφα, και μονη μου, αθωα και ανωδυνα, χωρις να δωσω δικαιωματα, και χωρις να πληγωσω/προσβαλω τον αντρα μου.
Αυτα Wink
Εχεις δίκιο ,απλά κάνουμε τέτοιο χιούμορ μεταξύ μας...
δεν με φλερτάρει έντονα ,όμως μαρέσει αυτό που γίνεται ,ή μαρέσει που ξέρει πως δεν αφήνω τον άντρα μου σε ησυχία και ότι θέλω συνέχεια να κάνουμε διάφορα ;-)

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για μένα ο τίτλος σου δε φέρνει απαραίτητα στο μυαλό αυτό για το οποίο γράφεις, χωρίς να είμαι και σεμνότυφη. Εγώ περίμενα π.χ. να διαβάσω για δίαιτες, ομορφιά, γυμναστήριο, καφεδώματα, τέτοια πράγματα. Πες με αθώα αν θες...
Αυτό που θα σου πω ωμά κι ωραία. Επειδή πιστεύω ότι αν δεν το έχεις ήδη κάνει, είσαι ένα βήμα από το να κρεβατωθείς με το φίλο του άντρα σου, πρόσεξε τουλάχιστον να μην αφήνεις ίχνη πίσω σου. Μη στέλνεις φωτος από κινητά, όχι sms στη διάρκεια της νύχτας κλπ. Δε φταίει σε τίποτα το παιδί σου κι ο άντρας σου επειδή δεν ήσουν αρκετά ώριμη όταν αποφάσισες να δημιουργήσεις οικογένεια. Αυτά και καλή πορεία

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δηλαδή αν το έκανε το αντίστοιχο ο άντρας σου θα ήσουν κουλ?

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οχι δεν υπάρχει περίπτωση να κρεβατωθώ καλέ.Όλα είναι εντελώς "αθώα" και για να γελάμε.Καταρχήν βλεπόμαστε 1 φορά το 2 μηνο τα 2 ζευγάρια ,ο άντρας μου τον βλέπει πιο συχνά.Οπως τώρα π.χ είναι για καφέ οι 2 τους!Δεν αισθάνομαι το παραμικρό γι'αυτόν .Ο άνθρωπος το επόμενο καλοκαίρι παντρέυεται.
Τέλος πάντων .Σας ένοχλεί αυτό το θέμα! Ας πούμε λοιπόν ,τί τρώνε τα παιδάκια μας ,άν τους αρέσει το γιαούρτι και γιατί έφαγαν χτες αυγό και σήμερα δεν το θέλουν.Δεκάδες τέτοια θέματα διαβάζω ,είπα μπας και ανοίξω άλλη συζήτηση.

Ολες οι μαμάδες κοιτάνε με παρωπίδες ,δεν κοιτάνε τι παίζει γύρω τους.Μόνο εγώ σε όοοοολο το site ξέφυγα.
Θα ανοίξω τότε άλλο θέμα..."Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2012 Νο 1.287"!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι περημενες βρε κοπελα μου??να ακουσεις μπραβο και συγχαριτηρια που ξενοκοιτας???ελα παναγια μου!!!!Shocked Shocked Shocked 
κοιτα τωρα κατι που σκεφτηκα!οι γαριδες ειναι αφροδισιακες,λες και εσυ για τα κεφαλια τι περημενες να μην του ανοιξει τουανθρωπου η ορεξη???
αλλα οπως ρωτησε μια κοπελα παραπανω αν ξενοκοιτουσε ο αντρας σου τι θα εκανες???δεν απαντησες!

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demaki88 έγραψε:τι περημενες βρε κοπελα μου??να ακουσεις μπραβο και συγχαριτηρια που ξενοκοιτας???ελα παναγια μου!!!!Shocked Shocked Shocked 
κοιτα τωρα κατι που σκεφτηκα!οι γαριδες ειναι αφροδισιακες,λες και εσυ για τα κεφαλια τι περημενες να μην του ανοιξει τουανθρωπου η ορεξη???
αλλα οπως ρωτησε μια κοπελα παραπανω αν ξενοκοιτουσε ο αντρας σου τι θα εκανες???δεν απαντησες!
Δε θα μου άρεσε ,όμως
δεν ξενοκοιτάω!πλάκα γίνεται μεταξύ μας ,μπροστά στους άλλους ,δεν το κάνω κρυφά.Ούτε δίνω κάποιο δικαίωμα.
Εγώ λέω ότι ,κατα βάθος μαρέσει αυτή η πλάκα .Για τον εαυτό μου το κρατάω.Δεν προχωράω σε τίποτα παραπάνω!
Δεν είναι του τύπου μου να απατάω !

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άρα κάτι δε μας έδωσες να καταλάβουμε σωστά ... Εσύ όλο αυτό που συμβαίνει πώς το ορίζεις;

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crazymamy έγραψε:Γειά σας κορίτσια!
Είπα να γράψω κάτι άλλο εκτός των μωρών μας γιατί μπούχτισα!
    Είμαι 28 και έχω ενα υιο 18 μηνών,παντρεμένη και περνάμε πολύ ωραία !! Βέβαια που και που έχουμε κάτι μανούρες όπως...κρεββάτι!Δηλαδή εγώ έχω μίρλα!bom 
   Το παίζει δύσκολος? Δε το καταλαβαίνω!Μόνο όποτε θέλει αυτός  το κάνουμε ,το πολύ 2 φορές τη βδομάδα ,κανένα μεσημέρι και στα γρήγορα!!Οποτε τον πλησιάζω ή θα νυστάζει ή βλέπει τηλεόραση ή ,ή.
    Και κάτι άλλο...σας έχει τύχει να έχει έναν ωραίο φίλο ο άντρας σας και να "παίζεται "μαζί του ?Ξέρετε τι γίνεται?εδώ και κανα χρόνο έχει αρχίσει αυτό.Δηλαδή είμαστε 2 ζευγάρια και εγώ με αυτόν λέμε μεταξυ μας πονηρά(λογοπαίγνια),ακόμα και στο facebook όλο σπόντες και λογοπαίγνια!
  π.χ τρώγαμε γαρίδες στο σπίτι και λέω(επίτηδες)το κεφάλι έχει όλη τη γέυση,και πεταγεται αυτός γελώντας και λέει ,άαα έτσι,τάκούς ?λεέι στον άντρα μου .χχαχαχαχαχα
Δεν εννοώ να κάνω κάτι με τίποτα!!απλα μαρέσει αυτό το παιχνίδι .Μαρέσει που αν βγούμε για καφέ και οι 4 να καταλαβαίνω οτι με κοιτάει σε διάφορα σημεία του σωματός μου...ή στα χείλη όταν μιλάω.
          Τι να πώ ...δε κάνω κάτι κακό
απο αυτο εγω καταλαβα οτι απαντας,οτι του δεινεις δικαιωμα,δεν μπορει να παιζει μονος του...κανω λαθος?

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το λογοπαιγνιο δηλαδη αφου δεν απαντας τι ακριβως ειναι??εγω νομιζω οτι ειναι το παιχνιδισμα στα λοιγια δυο η περισσοτερων ατομων.κανω λαθος??

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ ξέρω ότι αν δεν θέλουμε να μας κάνει ο άλλος κάτι δεν το κάνουμε κι εμείς. Το κρυφά ή φανερά δε μου λέει κάτι, θράσος το ένα θράσος και το άλλο. Πρόσεξε μόνο μην τα αρχίσει κι ο άντρας σου αυτά και μετά τρέχεις και δε φτάνεις. Γιατί όταν στο ζευγάρι δίνει ο ένας αυτό το δικαίωμα μπορεί να το πάρει κι ο άλλος...

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elin1 έγραψε:εγώ ξέρω ότι αν δεν θέλουμε να μας κάνει ο άλλος κάτι δεν το κάνουμε κι εμείς. Το κρυφά ή φανερά δε μου λέει κάτι, θράσος το ένα θράσος και το άλλο. Πρόσεξε μόνο μην τα αρχίσει κι ο άντρας σου αυτά και μετά τρέχεις και δε φτάνεις. Γιατί όταν στο ζευγάρι δίνει ο ένας αυτό το δικαίωμα μπορεί να το πάρει κι ο άλλος...
τι δεν θελει καλε???μας δουλευει τωρα??αφου στο πρωτο της σχολιο το λεει καθαρα "λεμε μεταξυ μας πονηρα και ολο σποντες".θα μας τρελανει??

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demaki αναφερομαι σε αυτο που λέει ότι δεν θα της άρεσε να το κάνει ο άντρας της.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω crazymamy δεν ειμαι ακομη μαμα(περιμενω τωρα το πρωτο μου παιδακι),ειμαι ομως συζυγος και σκληρα εργαζομενη , συμφωνω απολυτα με τον τιτλο σου αν και για την καθεμια μας ερμηνευεται διαφορετικα δηλαδη εγω (γιατι μονο για τον εαυτο μου μπορω να μιλησω) αισθανομαι καλα ως γυναικα οταν ειμαι περιποιημενη, οταν διαθετω χρονο για τους προσωπικους μου φιλους, για την πατρικη μου οικογενεια, οταν εργαζομαι και οταν εχω την πολυτελεια να εξασκω τα χομπι μου διοτι απο τη φυση μου ειμαι πολυ ανησυχο πνευμα,
την επιβεβαιωση ειναι αληθεια οτι δεν την επιζητω ουτε την επιζητουσα ποτε ειναι αληθεια διοτι εχω απο τη φυση μου πολυ αυτοπεποιηθηση και η αληθεια ειναι οτι και ο συζυγος μου παντα την ενισχυει πραγμα που θεωρω πολυ σημαντικο, θεωρω οτι το χειροτερο σε μια σχεση (οποιαδηποτε μορφης ) ειναι ο αλλος να σε κανει να νιωθεις ανασφαλης

αυτο που θα σε συμβουλευα εγω (αν φυσικα μου επιτρεπεις) ειναι να προσεχεις γιατι πολλες φορες αθελα μας οδηγουμαστε σε επικινδυνα μονοποτια και οτι οι προθεσεις των αλλων δεν ειναι παντοτε αθωες

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια! crazymama υπαρχει βεβαια και η πιθανοτητα ο εν λογω κυριος να μην σε βλεπει καν ερωτικα, να μην του αρεσεις καθολου, απλα να σε "παιζει" γιατι εσυ "το ζητας" με τον τροπο σου κι επισης να γελαει πολυ πισω απο την πλατη σου..Μπορει και να το συζηταει και με αλλους φιλους του ξερεις...Και να σου πω;; Νομιζω οτι αυτη η πιθανοτητα ειναι και πολυ αληθινη, γιατι αν πραγματικα του αρεσες θα σε ειχε βαλει κατω μεχρι τωρα..ουυυυυ...Νομιζεις θα περιμενε τιποτα;; Θα εβρισκε πολυ καλα τον τροπο αυτος..........
Λοιπον, αισθανεσαι το ιδιο επιβεβαιωμενη μετα απο μια τετοια σκεψη;Wink 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell μου, αυτό φαντάζομαι ότι το γνωρίζει κι από μόνη της, δε χρειάζεται να το λέμε .. Εννοείται. Για τον ίδιο λόγο της πρότεινα κι εγώ να μη στέλνει φωτογραφίες. Έχει συμβεί σε φίλη συνάδελφό μου σε προηγούμενο γραφείο που ήμουν, κι ύστερα δεν ήξερε πώς να τα μαζέψει...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Lillybell μου, αυτό φαντάζομαι ότι το γνωρίζει κι από μόνη της, δε χρειάζεται να το λέμε .. Εννοείται. Για τον ίδιο λόγο της πρότεινα κι εγώ να μη στέλνει φωτογραφίες. Έχει συμβεί σε φίλη συνάδελφό μου σε προηγούμενο γραφείο που ήμουν, κι ύστερα δεν ήξερε πώς να τα μαζέψει...
Εγω νομιζω οτι ουτε που της περναει απο το μυαλο οτι ο αλλος "δε γουσταρει μια" γι'αυτο και κολακευεται και νιωθει και επιβεβαιωμενη.......Εκτος κι αν η ιδια αρεσκεται να ζει σε φανταστικο κοσμο, οποτε περι ορεξεως..

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω να κανω μια ερωτηση ;;; Ο αντρας σου δεν εχει καταλαβει τιποτα ;;;;;

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Crazymamy έγραψε:
demaki88 έγραψε:τι περημενες βρε κοπελα μου??να ακουσεις μπραβο και συγχαριτηρια που ξενοκοιτας???ελα παναγια μου!!!!Shocked Shocked Shocked 
κοιτα τωρα κατι που σκεφτηκα!οι γαριδες ειναι αφροδισιακες,λες και εσυ για τα κεφαλια τι περημενες να μην του ανοιξει τουανθρωπου η ορεξη???
αλλα οπως ρωτησε μια κοπελα παραπανω αν ξενοκοιτουσε ο αντρας σου τι θα εκανες???δεν απαντησες!
Δε θα μου άρεσε ,όμως
δεν ξενοκοιτάω!πλάκα γίνεται μεταξύ μας ,μπροστά στους άλλους ,δεν το κάνω κρυφά.Ούτε δίνω κάποιο δικαίωμα.
       Εγώ λέω ότι ,κατα βάθος μαρέσει αυτή η πλάκα .Για τον εαυτό μου το κρατάω.Δεν προχωράω σε τίποτα παραπάνω!
      Δεν είναι του τύπου μου να απατάω !
διαβαζω τοση ωρα και προσπαθω να καταλαβω πού ειναι η "πλακα" που λες για να γελασω κι εγω αλλα μαλλον το χιουμορ μου ειναι για κλαματα!

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδω που τα λεμε κοριτσια ο αντρας της φταιει περισσοτερο...να ελεγα εγω τετοιο πραγμα σε φιλο του αντρα μου και να το ακουγε κιολας?? Τωρα θα με λεγανε οι ειδησεις οτι βρεθηκα τεμαχισμενη στα παραλια της Τουρκιας.....

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χα χα ρουλακι αν δεις λιγο πιο πανω την ρωτησα εαν ο αντρας της το ξερει.. Εαν μ ελεγε ναι η απαντηση μ θα ηταν αυτη που μολις εδωσες !!

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Loukia M. έγραψε:Χα χα ρουλακι αν δεις λιγο πιο πανω την ρωτησα εαν ο αντρας της το ξερει.. Εαν μ ελεγε ναι η απαντηση μ θα ηταν αυτη που μολις εδωσες !!
Καλε δεν διαβασες αυτο που ειπε στον φιλο μπροστα στον αντρα της με το κεφαλι της γαριδας????η τελευταια μου κουβεντα θα ητανε αυτη χαχαχαχχαχαχαχα

Περα απο την πλακα θεματοθετρια συνελθε...γιατι υπαρχουν και αντρες που δεν μιλανε και τα κρατανε και μετα αναρωτιομαστε γιατι βρηκε γκομενα...αν εχεις καποια κενα που θελεις να καλυψεις, καντο με αγνωστους, ακομη και στο επιπεδο του φλερτ..μην εκθετεις τον αντρα σου γιατι ουτε εσενα θα σου αρεσε να εκανε το ιδιο..πολυ φιλικα στο λεω

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτο που κανεις ειναι πολυ ακραιο ! Μα με τον φιλο του αντρα σ ;; Αλλα μαλλον και ο αντρα σ δεν ξερει να διαλεγει φιλους !!! Βασικα δεν ειναι καν φιλος αφου βλεπει την γυναικα τ φιλου του ερωτικα! Παντως ο δικος μ θα χε σκοτωσει και εμενα και αυτον ! Αν και κατι τετοιδεν θα γινοταν ποτε γιατι πανω απο ολα σεβομαι τον εαυτο μου !!!!

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Loukia M. έγραψε:Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτο που κανεις ειναι πολυ ακραιο ! Μα με τον φιλο του αντρα σ ;; Αλλα μαλλον και ο αντρα σ δεν ξερει να διαλεγει φιλους !!! Βασικα δεν ειναι καν φιλος αφου βλεπει την γυναικα τ φιλου του ερωτικα! Παντως ο δικος μ θα χε σκοτωσει και εμενα και αυτον ! Αν και κατι τετοιδεν θα γινοταν ποτε γιατι πανω απο ολα σεβομαι τον εαυτο μου !!!!

δηλαδή όσες απατούν τους άλλους δεν σέβονται τους εαυτούς τους ; Αυτό μας λες έτσι απροσδιόριστα χωρίς να εξετάζεις καμία άλλη παράμετρο ; Και αυτό το "θα με σκοτώσει και εμένα και αυτό..." Χριστέ μου.....! Δολοφόνο παντρεύτηκες και εσύ και η άλλη που θα βρουν τα μέλη της στα παράλια της Τουρκίας ή πολιτισμένους ανθρώπους που σέβονται λιγότερο, περισσότερο ή καθόλου τα "θέλω" του άλλου ; Σιγά τα αίματα πια ! Ποτέ μη κρίνετε γιατί μπορεί σε κάποια φάση της ζωής σας να μην αναγνωρίζετε όσα γράφατε πριν.Όλες οι ηθικές που αν απατήσουν τον άντρα τους θα τους σκοτώσει !
Εγώ ξέρω ότι οι μεγαλύτερες π@@@@ες είναι όσες το "παίζουν" ηθικές και αμόλυντες κάνοντας μαθήματα ηθικής διάπλασης στους άλλους.Ξέρω μια καληηηηηηή και ηθικηηηηηηή κυρία που κάθε Κυριακή είναι στην εκκλησία με τα πρόσφορα και είναι η μεγαλύτερη ξε@@@λο της περιοχής μου !
Ξέρω άντρες που είναι ψάλτες και είναι τα χειρότερα "λαμόγια" που υπάρχουν ,ξέρω ανθρώπους που κάνουν μαθήματα ηθικής στους άλλους και είναι οι χειρότεροι όλων επομένως μην κρίνετε για να μην κριθείτε.Ποτέ δεν ξέρετε τις πραγματικές συνθήκες αν δεν τις ζείτε οι ίδιες.Αυτά είχα να πω εδώ.

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Soniamyk έγραψε:
Loukia M. έγραψε:Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτο που κανεις ειναι πολυ ακραιο ! Μα με τον φιλο του αντρα σ ;; Αλλα μαλλον και ο αντρα σ δεν ξερει να διαλεγει φιλους !!! Βασικα δεν ειναι καν φιλος αφου βλεπει την γυναικα τ φιλου του ερωτικα! Παντως ο δικος μ θα χε σκοτωσει και εμενα και αυτον ! Αν και κατι τετοιδεν θα γινοταν ποτε γιατι πανω απο ολα σεβομαι τον εαυτο μου !!!!
δηλαδή όσες απατούν τους άλλους δεν σέβονται τους εαυτούς τους ; Αυτό μας λες έτσι απροσδιόριστα χωρίς να εξετάζεις καμία άλλη παράμετρο ; Και αυτό το "θα με σκοτώσει και εμένα και αυτό..." Χριστέ μου.....! Δολοφόνο παντρεύτηκες και εσύ και η άλλη που θα βρουν τα μέλη της στα παράλια της Τουρκίας ή πολιτισμένους ανθρώπους που σέβονται λιγότερο, περισσότερο ή καθόλου  τα "θέλω" του άλλου ; Σιγά τα αίματα πια ! Ποτέ μη κρίνετε γιατί μπορεί σε κάποια φάση της ζωής σας να μην αναγνωρίζετε όσα γράφατε πριν.Όλες οι ηθικές που αν απατήσουν τον άντρα τους θα τους σκοτώσει !
Εγώ ξέρω ότι οι μεγαλύτερες π@@@@ες είναι όσες το "παίζουν" ηθικές και αμόλυντες κάνοντας μαθήματα ηθικής διάπλασης στους άλλους.Ξέρω μια καληηηηηηή και ηθικηηηηηηή κυρία που κάθε Κυριακή είναι στην εκκλησία με τα πρόσφορα και είναι η μεγαλύτερη ξε@@@λο της περιοχής μου !
Ξέρω άντρες που είναι ψάλτες και είναι τα χειρότερα "λαμόγια" που υπάρχουν ,ξέρω ανθρώπους που κάνουν μαθήματα ηθικής στους άλλους και είναι οι χειρότεροι όλων επομένως μην κρίνετε για να μην κριθείτε.Ποτέ δεν ξέρετε τις πραγματικές συνθήκες αν δεν τις ζείτε οι ίδιες.Αυτά είχα να πω εδώ.
Καταρχας τι μπερδευεις τις εκκλησιαζομενες και τους ψαλτες και γενικοτερα τα της εκκλησιας με την ηθικη??
Οσο για τις π@@@@αρες που κανουν μαθηματα ηθικης στους αλλους, προς μεγαλη σου εκπληξη θα σε ενημερωσω πως ναι, υπαρχουν ηθικοι ανθρωποι και στην πραγματικοτητα, οχι στα παραμυθια.
Προσωπικα θα προτιμουσα να εχω παντρευτει εναν δολοφονο που θα με τεμαχιζε απ το να παντρευμουν καποιον "πολιτισμενο που να σεβεται τα θελω μου" οπως λες, αν του τα φοραγα η αν τον ξεφτυλιζα ετσι μπροστα στα μουτρα του (παρα να με γραφει στα @@ του και να μην τον ενοχλουσε να πηδηξει και κανενας φιλος του).
Ολες οι γυναικες εχουν την αναγκη να νιωθουν ελκυστικες, γυναικες, δεν λεω. Και αν αυτο δεν τους το προκαλει ο αντρας τους τοτε ισως να ειναι λογικο να θελουν να το νιωσουν απο αλλους.
Αυτο που διαφωνησα εγω (μιας και αναφερθηκες και σε μενα) ειναι στο οτι ο τυπος ειναι φιλος του, αφου τον εχει στο facebook αυτα θα τα βλεπουν και αλλοι κοινοι γνωστοι τους και στο οτι πεταει τετοιες μπαρουφες μπροστα του...αμα το παει ετσι, σε λιγο καιρο θα μας λεει εδωμεσα "πως θα προσαρμοστει το παιδι μου στο διαζυγιο" και ειναι κριμα και για εκεινη τοσο νεα κοπελα και για το παιδι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις