Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
304 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 304 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:
Loukia M. έγραψε:Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτο που κανεις ειναι πολυ ακραιο ! Μα με τον φιλο του αντρα σ ;; Αλλα μαλλον και ο αντρα σ δεν ξερει να διαλεγει φιλους !!! Βασικα δεν ειναι καν φιλος αφου βλεπει την γυναικα τ φιλου του ερωτικα! Παντως ο δικος μ θα χε σκοτωσει και εμενα και αυτον ! Αν και κατι τετοιδεν θα γινοταν ποτε γιατι πανω απο ολα σεβομαι τον εαυτο μου !!!!
δηλαδή όσες απατούν τους άλλους δεν σέβονται τους εαυτούς τους ; Αυτό μας λες έτσι απροσδιόριστα χωρίς να εξετάζεις καμία άλλη παράμετρο ; Και αυτό το "θα με σκοτώσει και εμένα και αυτό..." Χριστέ μου.....! Δολοφόνο παντρεύτηκες και εσύ και η άλλη που θα βρουν τα μέλη της στα παράλια της Τουρκίας ή πολιτισμένους ανθρώπους που σέβονται λιγότερο, περισσότερο ή καθόλου  τα "θέλω" του άλλου ; Σιγά τα αίματα πια ! Ποτέ μη κρίνετε γιατί μπορεί σε κάποια φάση της ζωής σας να μην αναγνωρίζετε όσα γράφατε πριν.Όλες οι ηθικές που αν απατήσουν τον άντρα τους θα τους σκοτώσει !
Εγώ ξέρω ότι οι μεγαλύτερες π@@@@ες είναι όσες το "παίζουν" ηθικές και αμόλυντες κάνοντας μαθήματα ηθικής διάπλασης στους άλλους.Ξέρω μια καληηηηηηή και ηθικηηηηηηή κυρία που κάθε Κυριακή είναι στην εκκλησία με τα πρόσφορα και είναι η μεγαλύτερη ξε@@@λο της περιοχής μου !
Ξέρω άντρες που είναι ψάλτες και είναι τα χειρότερα "λαμόγια" που υπάρχουν ,ξέρω ανθρώπους που κάνουν μαθήματα ηθικής στους άλλους και είναι οι χειρότεροι όλων επομένως μην κρίνετε για να μην κριθείτε.Ποτέ δεν ξέρετε τις πραγματικές συνθήκες αν δεν τις ζείτε οι ίδιες.Αυτά είχα να πω εδώ.
Πάλι έγραψες έκθεση ''Σόνια μου''?Είχες χαμηλό βαθμό στο σχολείο και σου έμεινε απωθημένο???Τον κεράτωσες τον πρώτο άντρα και τα λές έτσι ωραία και με εμπειρία???Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο αλλα...η γυναικα του φιλου πως αντιδραει?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:ασχετο αλλα...η γυναικα του φιλου πως αντιδραει?
Καλα κ εγω αυτο ηθελα να ρωτησω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρουλακι έγραψε:
Soniamyk έγραψε:
Loukia M. έγραψε:Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι αυτο που κανεις ειναι πολυ ακραιο ! Μα με τον φιλο του αντρα σ ;; Αλλα μαλλον και ο αντρα σ δεν ξερει να διαλεγει φιλους !!! Βασικα δεν ειναι καν φιλος αφου βλεπει την γυναικα τ φιλου του ερωτικα! Παντως ο δικος μ θα χε σκοτωσει και εμενα και αυτον ! Αν και κατι τετοιδεν θα γινοταν ποτε γιατι πανω απο ολα σεβομαι τον εαυτο μου !!!!
δηλαδή όσες απατούν τους άλλους δεν σέβονται τους εαυτούς τους ; Αυτό μας λες έτσι απροσδιόριστα χωρίς να εξετάζεις καμία άλλη παράμετρο ; Και αυτό το "θα με σκοτώσει και εμένα και αυτό..." Χριστέ μου.....! Δολοφόνο παντρεύτηκες και εσύ και η άλλη που θα βρουν τα μέλη της στα παράλια της Τουρκίας ή πολιτισμένους ανθρώπους που σέβονται λιγότερο, περισσότερο ή καθόλου  τα "θέλω" του άλλου ; Σιγά τα αίματα πια ! Ποτέ μη κρίνετε γιατί μπορεί σε κάποια φάση της ζωής σας να μην αναγνωρίζετε όσα γράφατε πριν.Όλες οι ηθικές που αν απατήσουν τον άντρα τους θα τους σκοτώσει !
Εγώ ξέρω ότι οι μεγαλύτερες π@@@@ες είναι όσες το "παίζουν" ηθικές και αμόλυντες κάνοντας μαθήματα ηθικής διάπλασης στους άλλους.Ξέρω μια καληηηηηηή και ηθικηηηηηηή κυρία που κάθε Κυριακή είναι στην εκκλησία με τα πρόσφορα και είναι η μεγαλύτερη ξε@@@λο της περιοχής μου !
Ξέρω άντρες που είναι ψάλτες και είναι τα χειρότερα "λαμόγια" που υπάρχουν ,ξέρω ανθρώπους που κάνουν μαθήματα ηθικής στους άλλους και είναι οι χειρότεροι όλων επομένως μην κρίνετε για να μην κριθείτε.Ποτέ δεν ξέρετε τις πραγματικές συνθήκες αν δεν τις ζείτε οι ίδιες.Αυτά είχα να πω εδώ.
Καταρχας τι μπερδευεις τις εκκλησιαζομενες και τους ψαλτες και γενικοτερα τα της εκκλησιας με την ηθικη??
Οσο για τις π@@@@αρες που κανουν μαθηματα ηθικης στους αλλους, προς μεγαλη σου εκπληξη θα σε ενημερωσω πως ναι, υπαρχουν ηθικοι ανθρωποι και στην πραγματικοτητα, οχι στα παραμυθια.
Προσωπικα θα προτιμουσα να εχω παντρευτει εναν δολοφονο που θα με τεμαχιζε απ το να παντρευμουν καποιον "πολιτισμενο που να σεβεται τα θελω μου" οπως λες, αν του τα φοραγα η αν τον ξεφτυλιζα ετσι μπροστα στα μουτρα του (παρα να με γραφει στα @@ του και να μην τον ενοχλουσε να πηδηξει και κανενας φιλος του).
Ολες οι γυναικες εχουν την αναγκη να νιωθουν ελκυστικες, γυναικες, δεν λεω. Και αν αυτο δεν τους το προκαλει ο αντρας τους τοτε ισως να ειναι λογικο να θελουν να το νιωσουν απο αλλους.
Αυτο που διαφωνησα εγω (μιας και αναφερθηκες και σε μενα) ειναι στο οτι ο τυπος ειναι φιλος του, αφου τον εχει στο facebook αυτα θα τα βλεπουν και αλλοι κοινοι γνωστοι τους και στο οτι πεταει τετοιες μπαρουφες μπροστα του...αμα το παει ετσι, σε λιγο καιρο θα μας λεει εδωμεσα "πως θα προσαρμοστει το παιδι μου στο διαζυγιο" και ειναι κριμα και για εκεινη τοσο νεα κοπελα και για το παιδι...
Δεν διαφώνησα κακοπροαίρετα .Λες να μη το ξέρει ότι στο FB τα βλέπουν οι άλλοι ;Και δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείτε να της πείτε οι υπόλοιπες.Μεγάλη γυναίκα είναι,ξέρει τι θα κάνει αν το κάνει ή αν δεν το κάνει ή αν κάνει κάτι άλλο διαφορετικό.Εγώ άλλο πράγμα είπα.Αν είναι να φοβάται σε ένα γάμο κάποια ότι ο άντρας της θα την σκοτώσει αν δει,αν φλερτάρει,αν πάει με άλλον ,τότε ο γάμος είναι ήδη καταδικασμένος.Υπάρχουν πάντα και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά σε ένα γάμο και όχι μόνο τα ποσοτικά ή τα τυπικά αν σαν έκφραση σου αρέσει περισσότερο.Αν είναι να σε βρουν τεμαχισμένη από τον άντρα σου και αυτό σου αρέσει περισσότερο από το να παντρευτείς έναν άνθρωπο πολιτισμένο που να σέβεται τα "θέλω" σου τότε λυπάμαι αλλά δεν έχουμε κανένα σημείο επικοινωνίας και το λέω με κάθε καλή διάθεση. Ε όχι και να προτιμήσω έναν δολοφόνο άντρα που να τεμαχίζει τη γυναίκα του από το να έχω έναν σοβαρό και πολιτισμένο άντρα που να ξέρει και να ικανοποιεί τα "θέλω" μου ,όποια και αν είναι αυτά ,εν δυνάμει ή άμεσα εφαρμόσιμα.Δηλαδή να έχει κάποια το φόβο ότι αν κοιτάξει έστω έναν άλλο,φίλο,άγνωστο ή οποιονδήποτε (δεν έχει σημασία) ,αν φλερτάρει με άγνωστο αποτέλεσμα είναι προτιμότερο να την τεμαχίσει ο άντρας της παρά να επιλέξει από πριν έναν άντρα που θα μοιραστεί τη ζωή της μαζί του και που θα σέβεται τι θέλει η ίδια η γυναίκα του !!
Απίστευτο να τα διαβάζει κανείς αυτά το 2013.Δηλαδή αν εσύ θέλεις κάτι που δεν το κατανοεί ο άντρας σου ότι το θέλεις (οτιδήποτε και αν είναι αυτό) ,να μην συζητήσετε, να μην το αναλύσετε , να μην προσπαθήσετε να λύσετε το όποιο πρόβλημα αλλά αν εσύ κοιτάξεις τον διπλανό σου στο καφέ τότε το βράδυ ο άντρα σου να σε τεμαχίσει και να σε βρούν σε σακούλες στα παράλια της Τουρκίας !!!Δεν είμαστε καλά ,καθόλου καλά ! ! !

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περα απο το αρχικο ποστ δεν εχω διαβασει κατι αλλο. Οποτε δεν ξερω αν αυτο που θα πω εχει ειπωθει. Το οτι φλερτάρει καποιος αν και δεν θα το εκανα δεν με ενοχλει τοσο. Το οτι φλερταρεις με ενα φίλο του αντρα σου το βρίσκω προστυχο απο πολλες απόψεις. πρωτον μπορεις να φλερταρεις ανετα με καποιον αγνωστο αν σωνει και ντε αυτο θα σου προσφέρει επιβεβαίωση οτι μετρας ακόμα. Γαιτι θα πρεπει να δώσω λαβες για σχόλια σίγουρα κακοπροαίρετα ,δεν ξέρεις αν αυτος σε κανει βούκινο΄΄ καλη πουτ@ν@ του ταδε η γυναικα την πηδά@ οποτε θέλω και γιατι πρεπει να ρεζιλέψω τον άντρα μου οχι φλερτάροντας γαιτι δεν ειναι φλερτ ειναι πονηρα υπονοουμενα με καποιον γνωστο που εγω προσωπικα οταν κανει τετοια σχολια μια γυναικα μιλαει πονηρα, με υπονουμενα, εχωντας το μυαλο της σε σοκιν ιστοριες ή γυροφέρνει τις κουβέντες προς τα εκει το πρωτο θα ελεγα για αυτην ειναι : Β κατηγορια.
Δευτερον οπως ειπα αλλα το φλερτ για να επιβαιβαωθώ οτι μετράω (που προσωπικα δεν εχω τετοια ανασφάλεια προς το παρον) και άλλον χαριεντίζομαι. Εχει τεράστια διάφορα.
οτι και να ειχα με τον αντρα μου σε οποια κατασταση και αν ηταν η σχεση μου προσωπικα παντα θα σεβομουν οτι υπήρξε -υπάρχει άντρας μου, πατέρας των παιδιών μου και ρεζίλι ευκολα σε γνωστους και φίλους δεν θα τον εκανα. Ποσο σιγουρη εισαι οτι αυτος δεν μιλάει σε α΄λλους για εσένα και λεει καιε σενα ΄΄ευκολογαμή@@μη και τον αντρα σου μ@λ@κ@ να γελάνε είς βάρος του. και πανω απο ολα.............σεβομαι τοσο τον ευατο μου που δεν θα ειχα αναγκη μερικες προστυχοκουβέντες για να αισθανθώ ελκυστική. προσωπική αποψη παντα.
Τον εφαγα τον Αντωνη στο κατεβατο? Razz

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πω κατι στο fb δεν βλεπουν οι αλλοι τι λες στη συνομιλια η στα προσωπικα μνμ.Οποτε μπορει να τα διαγραφει η κοπελα.Και δν μπορει καμια απο εμας να της πει τι να κανει η να την κρινει απλα να προσεχει και να σκεφτετε τις κινήσεις της.Περαν αυτου δν μας αφορα μπορουμε απλα να της πουμε δυο λογια.Μη με παρεξηγητε απλα γενικοτερα δν μπορω να κρινω καποιον αν κ εφοσον δν τον γνωριζω προσωπικα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σονια δηλαδη με τα λεγομενα σ πρεπει να βρουμε εναν αντρα που να τον απατησουμε και να μας πουνε "μπραβο αγαπη μου και εις ανωτερα !" Ασε μας κοπελα μου αν θες να φλερταρεις και αν θες να κανεις τετοια ακραια πραγματα τοτε μην παντρευεσαι καν ! Επειδη ολο αυτο το χω ζησει σε πολυ προσωπικο μου περιβαλλον δεν προκειται οτι και να μ πεις να αλλαξω γνωμη ! Εγω δεν εδωσα μαθηματα ηθικης σε κανενα ! Αλλα προσωπικα πουε δεν θα θελα εναν αντρα αδιαφορο προτιμω τον δικο μου ακριβως ετσι οπως ειναι ! Σε λιγο θα μας πεις οτι ειναι λογικο αυτο που κανει ! ... Και απλα εγω ειπα την γνωμη μου αλλα οποιος εχει την μυγα .....

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι ρε συ ede. Για να τον νίκησεις στην έκθεση ιδεών πρέπει να κάνεις και παραθέσεις τα λόγια των προηγούμενων.
Έμεινες μεταξεταστέα.

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:περα απο το αρχικο ποστ δεν εχω διαβασει κατι αλλο. Οποτε δεν ξερω αν αυτο που θα πω εχει ειπωθει. Το οτι φλερτάρει καποιος αν και δεν θα το εκανα δεν με ενοχλει τοσο. Το οτι φλερταρεις με ενα φίλο του αντρα σου το βρίσκω προστυχο απο πολλες απόψεις. πρωτον μπορεις να φλερταρεις ανετα με καποιον αγνωστο αν σωνει και ντε αυτο θα σου προσφέρει επιβεβαίωση οτι μετρας ακόμα. Γαιτι θα πρεπει να δώσω λαβες για σχόλια σίγουρα κακοπροαίρετα ,δεν ξέρεις αν αυτος σε κανει βούκινο΄΄ καλη πουτ@ν@ του ταδε η γυναικα την πηδά@ οποτε θέλω και γιατι πρεπει να ρεζιλέψω τον άντρα μου οχι φλερτάροντας γαιτι δεν ειναι φλερτ ειναι πονηρα υπονοουμενα με καποιον γνωστο που εγω προσωπικα οταν  κανει τετοια σχολια μια γυναικα μιλαει πονηρα, με υπονουμενα, εχωντας το μυαλο της σε σοκιν ιστοριες ή γυροφέρνει τις κουβέντες προς τα εκει το πρωτο θα ελεγα για αυτην ειναι : Β κατηγορια.
Δευτερον οπως ειπα αλλα το φλερτ για να επιβαιβαωθώ οτι μετράω (που προσωπικα δεν εχω τετοια ανασφάλεια προς το παρον) και άλλον χαριεντίζομαι. Εχει τεράστια διάφορα.
οτι και να ειχα με τον αντρα μου σε οποια κατασταση και αν ηταν η σχεση μου προσωπικα παντα θα σεβομουν οτι υπήρξε -υπάρχει άντρας μου, πατέρας των παιδιών μου και ρεζίλι ευκολα σε γνωστους και φίλους δεν θα τον εκανα. Ποσο σιγουρη εισαι οτι αυτος δεν μιλάει σε α΄λλους για εσένα και λεει καιε σενα ΄΄ευκολογαμή@@μη και τον αντρα σου μ@λ@κ@ να γελάνε είς βάρος του. και πανω απο ολα.............σεβομαι τοσο τον ευατο μου που δεν θα ειχα αναγκη μερικες προστυχοκουβέντες για να αισθανθώ ελκυστική. προσωπική αποψη παντα.
Τον εφαγα τον Αντωνη στο κατεβατο? Razz
Τον ξεπέρασες και θα μας βασανίσεις βραδιάτικο!!!!!!!!Ποιός τον διαβάζει τώρα???Αύριο θα τον διαβάσω πάω για ύπνο τώρα....Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 3 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 3 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 3 417472 Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 3 417472 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Όχι ρε συ ede. Για να τον νίκησεις στην έκθεση ιδεών πρέπει να κάνεις και παραθέσεις τα λόγια των προηγούμενων.
Έμεινες μεταξεταστέα.
Ανικητος σε ολα του. Eίμαστε μαμάδες αλλά και γυναίκες..!Μία διαφορετική συζήτηση... - Σελίδα 3 215994 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγνωμη ρουντι. Μπα.....δεν με μιλαει ουτε με απανταει εμενα. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Συγνωμη ρουντι. Μπα.....δεν με μιλαει ουτε με απανταει εμενα. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ΝΟΜΙΖΕΙΣ!!!!! Είναι να μην κάνει την αρχή, μετά δεν πιάνεται....!!!!!!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!!!!!!!!!!

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Loykia M , δεν έγραψα ποτέ ότι δεν υπάρχουν και ηθικοί άνθρωποι.
Ασφαλώς και υπάρχουν αλλά πολλοί το "παίζουν" ηθικοί ενώ δεν είναι και αυτό που έγραψα για την εκκλησία ισχύει.Οι υποκριτές είναι πολλοί ανάμεσα μας σε ότι αφορά τον χαρακτήρα τους,αυτό έγραψα. Δεν έγραψα ότι όλοι είναι ανήθικοι και οι άλλοι ηθικοί.
Υπάρχουν θα πρέπει να ξέρεις ακόμα και πόρνες που είναι πολύ πιο ηθικές από κάτι άλλες που το παίζουν μυξοπαρθένες και εκκλησιάζουσες κάθε Κυριακή.Υπάρχουν κάθε λογής άνθρωποι.Εγώ έγραψα ότι καλύτερα είναι να μην κρίνουμε κανέναν τόσο αυστηρά γιατί ποτέ δεν ξέρουμε αν και εμείς ποτέ κάνουμε κάτι ανάλογο ή αν ποτέ κάνουμε κάτι χειρότερο.Σημασία δεν έχει η πράξη αλλά γιατί έφτασε κάποιος στη πράξη και εννοώ και την ερωτική και την οποιαδήποτε από το ένα βλέμμα μέχρι να πέσει στο κρεβάτι με τον άλλον.Μπορεί να μην ικανοποιεί πλήρως μια πτυχή του χαρακτήρα του αλλά κάποια άλλη σίγουρα μπορεί να την ικανοποιήσει αν δεν μπορεί να την ικανοποιήσει ο άνθρωπος που είναι μαζί της και δεν αναφέρομαι στην Crazymamy αλλά σε όλους και για όλους τους ανθρώπους.
Μπορεί να πάει κάποιος με κάποια άλλη και να αλλάξει αυτόματα και τη σχέση του με την γυναίκα του ή με τον άντρα της προς το καλύτερο και να μην το μάθει κανείς ποτέ.Μπορεί να γίνουν χίλια δύο πράγματα. η ουσία είναι να μην κάνουμε ότι αυτά δεν μας αγγίζουν γιατί όλους μπορεί να μας αγγίξουν σε κάποια στιγμή της ζωής μας είτε είμαστε 20 ετών είτε 30 είτε 40 είτε 50 είτε 60 μετά δεν λέω γιατί υπάρχει και ο "Χάρος" που μας προλαβαίνει !
Έχω δει να χωρίζουν 60άρηδες με μεγάλα παιδιά (και εξηντάρες) πρόσφατα και στη γειτονιά μου.
Έχω δει τα πάντα,έχω δει να χωρίζουν οι πιο ερωτευμένοι άνθρωποι στο κόσμο με τρελή σχέση αγάπης.Τα πάντα γίνονται στη ζωή ,πολλά από αυτά ούτε τα φανταζόμαστε ούτε και εγώ τα φαντάζομαι ούτε εσύ ούτε κανείς. Ο φόβος όμως του να μην με τεμαχίσει ο άλλος τουλάχιστον δεν είναι λόγος για να μένω μαζί του σε μία σχέση που δεν παράγει αποτέλεσμα.Οι σχέσεις πρέπει να παράγουν αποτέλεσμα είτε επαγγελματικές είναι είτε ερωτικές είτε οποιαδήποτε μορφή σχέσης αλλιώς δεν είναι σχέση.
Αν η σχέση δεν παράγει αποτέλεσμα τότε καλύτερα να "τελειώνει" και να αρχίζει μια καινούργια για όλους. Δεν είναι λύση να σε τεμαχίζει ο άντρας σου ούτε να σηκώνει χέρι ή πόδι.

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Soniamyk έγραψε:Loykia M , δεν έγραψα ποτέ ότι δεν υπάρχουν και ηθικοί άνθρωποι.
Ασφαλώς και υπάρχουν αλλά πολλοί το "παίζουν" ηθικοί ενώ δεν είναι και αυτό που έγραψα για την εκκλησία ισχύει.Οι υποκριτές είναι πολλοί ανάμεσα μας σε ότι αφορά τον χαρακτήρα τους,αυτό έγραψα. Δεν έγραψα ότι όλοι είναι ανήθικοι και οι άλλοι ηθικοί.
Υπάρχουν θα πρέπει να ξέρεις ακόμα και πόρνες που είναι πολύ πιο ηθικές από κάτι άλλες που το παίζουν μυξοπαρθένες και εκκλησιάζουσες κάθε Κυριακή.Υπάρχουν κάθε λογής άνθρωποι.Εγώ έγραψα ότι καλύτερα είναι να μην κρίνουμε κανέναν τόσο αυστηρά γιατί ποτέ δεν ξέρουμε αν και εμείς ποτέ κάνουμε κάτι ανάλογο ή αν ποτέ κάνουμε κάτι χειρότερο.Σημασία δεν έχει η πράξη αλλά γιατί έφτασε κάποιος στη πράξη και εννοώ και την ερωτική και την οποιαδήποτε από το ένα βλέμμα μέχρι να πέσει στο κρεβάτι με τον άλλον.Μπορεί να μην ικανοποιεί πλήρως μια πτυχή του χαρακτήρα του αλλά κάποια άλλη σίγουρα μπορεί να την ικανοποιήσει αν δεν μπορεί να την ικανοποιήσει ο άνθρωπος που είναι μαζί της και δεν αναφέρομαι στην Crazymamy αλλά σε όλους και για όλους τους ανθρώπους.
Μπορεί να πάει κάποιος με κάποια άλλη και να αλλάξει αυτόματα και τη σχέση του με την γυναίκα του ή με τον άντρα της προς το καλύτερο και να μην το μάθει κανείς ποτέ.Μπορεί να γίνουν χίλια δύο πράγματα. η ουσία είναι να μην κάνουμε ότι αυτά δεν μας αγγίζουν γιατί όλους μπορεί να μας αγγίξουν σε κάποια στιγμή της ζωής μας είτε είμαστε 20 ετών είτε 30 είτε 40 είτε 50 είτε 60 μετά δεν λέω γιατί υπάρχει και ο "Χάρος" που μας προλαβαίνει !
Έχω δει να χωρίζουν 60άρηδες με μεγάλα παιδιά (και εξηντάρες) πρόσφατα και στη γειτονιά μου.
Έχω δει τα πάντα,έχω δει να χωρίζουν οι πιο ερωτευμένοι άνθρωποι στο κόσμο με τρελή σχέση αγάπης.Τα πάντα γίνονται στη ζωή ,πολλά από αυτά ούτε τα φανταζόμαστε ούτε και εγώ τα φαντάζομαι ούτε εσύ ούτε κανείς. Ο φόβος όμως του να μην με τεμαχίσει ο άλλος τουλάχιστον δεν είναι λόγος για να μένω μαζί του σε μία σχέση που δεν παράγει αποτέλεσμα.Οι σχέσεις πρέπει να παράγουν αποτέλεσμα είτε επαγγελματικές είναι είτε ερωτικές είτε οποιαδήποτε μορφή σχέσης αλλιώς δεν είναι σχέση.
Αν η σχέση δεν παράγει αποτέλεσμα τότε καλύτερα να "τελειώνει" και να αρχίζει μια καινούργια για όλους. Δεν είναι λύση να σε τεμαχίζει ο άντρας σου ούτε να σηκώνει χέρι ή πόδι.
Πρέπει να είχες όνειρο να δίνεις διαλέξεις σε πανεπιστήμια. ΑΛΛΑ φίλε μου ενώ είσαι φοβερός ομιλητής, είσαι κακός έως απαίσιος θα έλεγα ακροατής!!!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οΐ Παναΐα μου. Τι ειναι τουτ? affraid affraid affraid affraid affraid affraid 

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πρωτον δεν χρειασεται να γραφεις ολοκληρα κειμενα ! Δευτερρον ουτε χερι ουτε ποδι δεν εχει σηκωσει και ουτε εγω δεν θα το επετρεπα ΠΟΤΕ !! Αλλα καλυτερα να τον χωρισω παρα να κανω κατι τετοιο ' εαν κανω ξερω πολυ καλα τις συνεπειες ! !

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Loukia M. έγραψε:Πρωτον δεν χρειασεται να γραφεις ολοκληρα κειμενα ! Δευτερρον ουτε χερι ουτε ποδι δεν εχει σηκωσει και ουτε εγω δεν θα το επετρεπα ΠΟΤΕ !! Αλλα καλυτερα να τον χωρισω παρα να κανω κατι τετοιο ' εαν κανω ξερω πολυ καλα τις συνεπειες ! !
ωχ μωρε λουκια......ωχ.τι μιλας και με ποιον μιλας.

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
margdimitra έγραψε:Όχι ρε συ ede. Για να τον νίκησεις στην έκθεση ιδεών πρέπει να κάνεις και παραθέσεις τα λόγια των προηγούμενων.
Έμεινες μεταξεταστέα.
έτσι δλδ και ακολουθεί σεντόνι ... Κατάλαβες? Razz Razz 
δες τη σόνια που ξέρει από σεντόνι , είσαι γατάκι ακόμα εσύ!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:
margdimitra έγραψε:Όχι ρε συ ede. Για να τον νίκησεις στην έκθεση ιδεών πρέπει να κάνεις και παραθέσεις τα λόγια των προηγούμενων.
Έμεινες μεταξεταστέα.
έτσι δλδ και ακολουθεί σεντόνι  ... Κατάλαβες? Razz Razz 
δες τη σόνια που ξέρει από σεντόνι , είσαι γατάκι ακόμα εσύ!
νιαρρρρρρ. λοιπον εγω οταν ειδα τον τιτλο δεν φανταστηκα αυτο. Φανταστηκα οτι θα ελεγε να προσεχουμε τον εαυτό μας και τετοια .......χαζα. Ειμαι γατακι. Δεν φανταστηκα οτι μια μαμα για να αισθανθει γυναικα πρεπει να μιλαει και να ακουει πραγματα που την ρεζιλευουν. Shocked 

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Loukia M. έγραψε:Πρωτον δεν χρειασεται να γραφεις ολοκληρα κειμενα ! Δευτερρον ουτε χερι ουτε ποδι δεν εχει σηκωσει και ουτε εγω δεν θα το επετρεπα ΠΟΤΕ !! Αλλα καλυτερα να τον χωρισω παρα να κανω κατι τετοιο ' εαν κανω ξερω πολυ καλα τις συνεπειες ! !
Εάν κάνεις κάτι τέτοιο δεν θα το κάνεις επειδή ένα ωραίο Φθινοπωρινό πρωί θα πεις από μέσα σου " α, ωραία μέρα σήμερα για να βρω ένα γκόμενο να απατήσω τον άντρα μου".Πρέπει να υπάρχει και μία αιτία για να βρεις και μία αφορμή αλλιώς αν βρεις αφορμή χωρίς αιτία τότε δεν στέκεται το οτιδήποτε,εδώ να συμφωνήσω.
Άρα όταν λες ότι δεν κάνεις κάτι τέτοιο γιατί ξέρεις πολύ καλά τις συνέπειες αυτόματα σημαίνει ότι φοβάσαι μην σε τεμαχίσει αν για παράδειγμα κοιτάξεις τον απέναντι στο μπαλκόνι του ή τον γείτονα σου,λέω παράδειγμα. Δηλαδή αν τον χωρίσεις που θεωρητικά και πρακτικά συμφωνώ(παράδειγμα λέμε έτσι Wink μετά αφού χωρίσεις και αφού κάνεις κρεβάτι με τον επόμενο είτε για να ικανοποιήσεις τις σεξουαλικές σου ορέξεις είτε τις συναισθηματικές σου είτε και τα δύο, δεν θα σε τεμαχίσει αλλά θα σου πει και μπράβο μωρό μου που με χώρισες πρώτα και μετά έβγαλες τα μάτια σου με τον άλλο !

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Soniamyk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μην ξεχασεις να το κανεις paste και στα "καγκελα", ε??
Τι πρηχτης Θεε μου!!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα πειτε μου τωρα ειναι για δεν ειναι μαλ@κας? Βαζι ενα τετοιο λινκ ,για ενα τετοιο γεγονος στα ερωτικά χαζοπαιχνιδα της καθεμιας. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις