Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
587 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 587 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:25 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????

102ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:32 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????
μηπως το μαγαζι κλεινει εκεινη την ωρα και μεχρι να μαζεψουν και να καθαρισουν παει 8;

103ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:34 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="faye"]
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????
μηπως το μαγαζι κλεινει εκεινη την ωρα και μεχρι να μαζεψουν και να καθαρισουν παει 8;[/quote

ΟΧΙ ΚΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ....

104ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:35 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????
επειδη εχω δουλεψει νυχτα θα σου πω το εξης θελαμε ενα 3 ωρο για να κλεισουμε το μαγαζι κ εαν ειναι κ σε μεγαλο ποστο αστα να πανε ο αντρας μου ελεγε χαρα στο κουραγιο μου!!! την υπολοιπη μερα τι κανει σου εχει δωσει καποιο δικαιωμα βγαινει χωρις να σου πει που παει αδιαφορει για σενα κ το παιδι δεν σου δινει σημασια δεν ασχολειτε με το σπιτι του βγαινει μονος του για καφε κλπ

http://www.gatospito.com

105ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:39 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ladycat έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????
επειδη εχω δουλεψει νυχτα θα σου πω το εξης θελαμε ενα 3 ωρο για να κλεισουμε το μαγαζι κ εαν ειναι κ σε μεγαλο ποστο αστα να πανε ο αντρας μου ελεγε χαρα στο κουραγιο μου!!! την υπολοιπη μερα τι κανει σου εχει δωσει καποιο δικαιωμα βγαινει χωρις να σου πει που παει αδιαφορει για σενα κ το παιδι δεν σου δινει σημασια δεν ασχολειτε με το σπιτι του βγαινει μονος του για καφε κλπ



ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΑΥΤΗ. ΟΤΙ ΑΦΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ. ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΣΧΟΛΙΤΕ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ...

106ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:43 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????
επειδη εχω δουλεψει νυχτα θα σου πω το εξης θελαμε ενα 3 ωρο για να κλεισουμε το μαγαζι κ εαν ειναι κ σε μεγαλο ποστο αστα να πανε ο αντρας μου ελεγε χαρα στο κουραγιο μου!!! την υπολοιπη μερα τι κανει σου εχει δωσει καποιο δικαιωμα βγαινει χωρις να σου πει που παει αδιαφορει για σενα κ το παιδι δεν σου δινει σημασια δεν ασχολειτε με το σπιτι του βγαινει μονος του για καφε κλπ



ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΑΥΤΗ. ΟΤΙ ΑΦΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ. ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΣΧΟΛΙΤΕ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ...
to na μαζεψεις ενα μαγαζι δεν σημαινει απαραιτητα το καθαρισμα εχει κ αλλα πραγματα που πρεπει να γινουν για να ανοιξει την επομενη μερα τεσπα εγω πιστευω να κατσεις να του μιλησεις μπορει να εχει καποιο προβλημα ο ανθρωπος σου κ να απομωνονετε μιλα του να δεις τι συμβαινει ηρεμα χωρις φωνες κλπ κ πες του ξεκαθαρα τι σε κανει να νιωθεις

http://www.gatospito.com

107ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:46 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ladycat έγραψε:κοριτσια σας βρισκω υπερβολικες το οτι δουλευει ο ανθρωπος σε στριπτητζαδικο δεν σημαινει οτι την απαταει η οτι βγηκε να συμβουλεψει μια κοπελα που ειχε προβλημα κ της το ειπε δεν σημαινει οτι την απαταει το να μην ειναι σπιτι του τα απογευματα κ τα πρωινα θα ειναι το προβλημα


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 6 ΜΕ 6.30 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΣΤΙΣ 8 ΜΕ 8,30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9????
επειδη εχω δουλεψει νυχτα θα σου πω το εξης θελαμε ενα 3 ωρο για να κλεισουμε το μαγαζι κ εαν ειναι κ σε μεγαλο ποστο αστα να πανε ο αντρας μου ελεγε χαρα στο κουραγιο μου!!! την υπολοιπη μερα τι κανει σου εχει δωσει καποιο δικαιωμα βγαινει χωρις να σου πει που παει αδιαφορει για σενα κ το παιδι δεν σου δινει σημασια δεν ασχολειτε με το σπιτι του βγαινει μονος του για καφε κλπ



ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΑΥΤΗ. ΟΤΙ ΑΦΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ. ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΣΧΟΛΙΤΕ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ...
Αχ βρε κοριτσι μου αφου η ολη του συμπεριφορα δεν σε ικανοποιει,ειναι αδιαφορος στο σπιτι κ οταν του ζητας να βγειτε καμμια βολτα να ξεσκασεις κ εσυ αρνειται,αρα δεν το βλεπεις οτι ακομη κ αν ο ανθρωπος δεν ειναι με αλλη σιγουρα δεν ειναι κ ολοψυχα εκει μαζι σου;Δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα πρεπει να σκεφτεις σοβαρα τι θελεις στη ζωη σου κ να το διεκδικησεις η να το ψαξεις αλλου.Ηζωη ειναι μικρη Σου αξιζει μια ζωη με χαρα αγαπη αφοσιωση.Οχι με ερωτηματικα απογοητευση κ στην ουσια μοναξια.

108ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:48 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω να πω κατι αλλο που σκεφτηκα μολις τωρα; εαν σε απατουσε εστω με αυτη τη κοπελα δεν θα σου λεγε οτι ητανε μαζι της και πινανε καφε και του ελεγε τα προβληματα της .....εγω πιστευω οτι πανω σε αυτο ειναι ειλικρινης τουλαχιστον...
απλα θα σου λεγε ενα σωρο δικαιολογιες εαν σε απατουσε πολυ απλα ....
θα σου λεγε οτι ελα μωρε αργησα γιατι πηγαμε με τα παιδια για βρωμικο να φαμε η κατι αλλο κιοχι οτι ητανε με την κοπελα αυτη.....
μηπως δεν του εχεις εσυ εμπιστοσυνη και τα κανεις ολα να φαινονται ετσι; δεν ξερω κιολας δεν τον ξερω τον ανθρωπο για να σου πει ακριβως η μονη που τον ξερει καιτον ζει εισαι εσυ και μπορεις να καταλαβεις καποια πραγματα.....
μηπως γινεσαι λιγο πιεστικη και θελει να ερχεται σπιτι 9 η ωρα γιατι δεν μπορει την γκρινια ;
ολα αυτα που σου λεω μην τα παρεις στραβα ουτε θελω να ε θιξω ουτε τιποτα απλες ερωτησεις κανω...

109ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:51 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
του εχω μηλησει χιλιαδες φορες το πως νιωθω και το τι χρειαζομαι. εκεινος μου λεει θα τα φτιαξουμε και μην ανυσηχεισ και ενα σωρο αλλα εδω και 7,5 χρονια καμια αλλαγη δεν εχω δει ή μαλλον καλυτερα τα 3 τελευεταια χρονια πιο πολυ γινονται οι γκρινιες και τα προβληματα...και δεν εχω δει καμια αλλαγη...

110ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:53 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε τοτε κατα την γνωμη μου δεν ειναι πλεον η κουβεντα το πιο σωστο αλλα το να δρασεις εσυ σαν μαριαννα και να του πεις ενα κι ενα κανουνε 2

111ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 5:59 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τα παντα εχω κανει και δεν βλεπω καμια αλλαγη του ειπα αν δεν αλλαξεις θα φυγω θα παω στην συρο να μεινω εκει κι εσυ εδω μονος σου.. το εκανα εμεινα καποιο διαστημα στην συρο κατεβηκε και με ανεβασε παλι αθηνα τον πρωτο μηνα ολα καλα μετα ξανα παλι τα ιδια....και τωρα αυτο....δεν ξερω τι αλλο να κανω...

112ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 6:04 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:τα παντα εχω κανει και δεν βλεπω καμια αλλαγη του ειπα αν δεν αλλαξεις θα φυγω θα παω στην συρο να μεινω εκει κι εσυ εδω μονος σου.. το εκανα εμεινα καποιο διαστημα στην συρο κατεβηκε και με ανεβασε παλι αθηνα τον πρωτο μηνα ολα καλα μετα ξανα παλι τα ιδια....και τωρα αυτο....δεν ξερω τι αλλο να κανω...
για αρχισε εσυ να αδιαφορεις για τα θελω του αρχισε να φτιιαχνεσαι κ να βγαινεις με το παιδι εστω για να`πας μεχρι την παιδικη χαρα να δεις πως θα αντιδραση κανε πραγματα που θα του δειξουν οτι απομακρυνεσαι κ μην του κανεις συνεχεια σκηνες αστον να δεις που θα τι παει

http://www.gatospito.com

113ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 6:05 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:τα παντα εχω κανει και δεν βλεπω καμια αλλαγη του ειπα αν δεν αλλαξεις θα φυγω θα παω στην συρο να μεινω εκει κι εσυ εδω μονος σου.. το εκανα εμεινα καποιο διαστημα στην συρο κατεβηκε και με ανεβασε παλι αθηνα τον πρωτο μηνα ολα καλα μετα ξανα παλι τα ιδια....και τωρα αυτο....δεν ξερω τι αλλο να κανω...
Εχεις 2 επιλογες.Η κινεισαι σ αυτον τον φαυλο κυκλο κ δεχεσαι την κατασταση ως εχει η την κανεις με ελαφρα δεν κοιτας πισω κ αρχιζεις μια νεα ζωη.Οχι στην Συρο.

114ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 6:15 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θα δω πως θα τα κανω ή θα προσπαθησω λιγο ακομα ή θα κανω καινουργια αρχη....λοιπον κοριτσια πρεπει να κλεισω και θα τα ξανα πουμε παλι.... ευχαριστω για της συμβουλες και την στυρηξη σας....γεια σας τα λεμε φιλια...

115ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 11:47 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να αποκτήσεις φίλες. Να γνωρίσεις κόσμο, όχι μόνο για να έχεις συμπαράσταση, αλλά και για να νιώσεις εσύ καλύτερα. Δε νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο για σένα να μη δουλεύεις από τη μία και να γυρνάει η ζωή σου γύρο από τον συντροφό σου μόνο. Αν γίνεις λίγο πιο ανεξάρτητη πιστεύω ότι θα σε σέβεται και ο ίδιος περισσότερο. Ίσως όλα μεγαλοποιούνται μέσα σου γιατί δεν έχεις διέξοδο... ότι και να ισχύει πάντως, κάποιες γνωριμίες (στην παιδική χαρά ενδεχομένως) μόνο καλό θα σου κάνουν.

116ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 12:28 pm

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω το ειπα πριν αυτο να αρχισει να φτιαχνει τον εαυτο της να βγαινει εστω και μεχρι την παιδικη χαρα να αρχισει να κανει φιλιες σιγα σιγα να δει οτι δεν την εχει δεδομενη γιατι τωρα σου λεει ελα μωρε σιγα τηνε χω στο χερι μου οτι και να κανει ....

117ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 12:41 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοιτα μαριαννα μου οσο κ απογοητευμενη να εισαι,μην ξεχνας οτι αυτος ο ανθρωπος ειναι ο αντρας σου,ο πατερας του παιδιου σου!!!σιγουρα εχει κ αυτος πραγματα που τον βασανιζουν μεσα του!!δεν νομιζω να ειναι λυση να φυγεις η' να ξεκινησεις μια καινουρια ζωη αφηνοντας τον μονο του!πρεπει να μιλησετε,να δεις τι νιωθει!!ντυθειτε ωραια,βγειτε ενα βραδακι εξω για φαγητο κ για ποτακι κ ανοιχτειτε!!δεν ξερεις τι μπορει να εχει στην καρδια του!!
δεν μ'αρεσουν οι χωρισμοι,οπως κ σε κανεναν αλλωστε!!!εχετε πιστευω πολυ δρομο μπροστα σας για να φτασετε σ'αυτο το σημειο...εχετε πολλα να πειτε κ να κανετε...κ μακαρι να μην φτασετε ποτε να ζειτε χωρια!!!
γνωμη μου ειναι να μιλησετε ομορφα κ να τα λυσετε ολα!!με αγαπη κ στοργη!!!ισως καν να μην εχει κανει τιποτα κ να τον παρεις στο λαιμο σου!!!

ευχομαι τα καλυτερα για την οικογενεια σας!!

118ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 1:11 pm

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula3 έγραψε:κοιτα μαριαννα μου οσο κ απογοητευμενη να εισαι,μην ξεχνας οτι αυτος ο ανθρωπος ειναι ο αντρας σου,ο πατερας του παιδιου σου!!!σιγουρα εχει κ αυτος πραγματα που τον βασανιζουν μεσα του!!δεν νομιζω να ειναι λυση να φυγεις η' να ξεκινησεις μια καινουρια ζωη αφηνοντας τον μονο του!πρεπει να μιλησετε,να δεις τι νιωθει!!ντυθειτε ωραια,βγειτε ενα βραδακι εξω για φαγητο κ για ποτακι κ ανοιχτειτε!!δεν ξερεις τι μπορει να εχει στην καρδια του!!
δεν μ'αρεσουν οι χωρισμοι,οπως κ σε κανεναν αλλωστε!!!εχετε πιστευω πολυ δρομο μπροστα σας για να φτασετε σ'αυτο το σημειο...εχετε πολλα να πειτε κ να κανετε...κ μακαρι να μην φτασετε ποτε να ζειτε χωρια!!!
γνωμη μου ειναι να μιλησετε ομορφα κ να τα λυσετε ολα!!με αγαπη κ στοργη!!!ισως καν να μην εχει κανει τιποτα κ να τον παρεις στο λαιμο σου!!!

ευχομαι τα καλυτερα για την οικογενεια σας!!
καλη μου τα παιδια δεν ειναι παντρεμενα αν κ εχουν φερει μια ζωη στον κοσμο.Δεν υπαρχει γαμος.Συζουν.Αρα αν η κοπελα εχει διαπιστωσει οτι αυτος ο ανθρωπος δεν ειναι σωστος κ δεν την κανει ευτυχισμενη γιατι να μην βρει κ να παντρευτει καποιον που θα της προσφερει την ηρεμια κ την αγαπη που τοσο φαινεται οτι εχει αναγκη.

119ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Σαβ Σεπ 11, 2010 1:57 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι ναι το ξερω οτι δεν ειναι παντρεμενοι,αλλα εχουν εναν παιδακι!!δεν ειναι πια μια σχεση που την διαλυεις απλα!!θελει κοπο για να χτισεις την οικογενεια σου!!!προς θεου δεν ειπα να κατσει μαζι του ντε κ καλα αν ειναι δυστυχισμενη...απλα να το παλεψει λιγο ακομα!!ισως αυτος ο ανθρωπος να εχει να της δωσει περισσοτερα!!εκεινη ξερει καλυτερα κ μπορει να μαθει κ περισσοτερα,αρκει να βρουν λιγο χρονο να μιλησουν...να μιλησουν μεσα απ'την καρδια τους ομως!!μετα η αποφαση δικη τους!!μην παρουν επιπολαιες αποφασεις!!αυτο εννοουσα!! Very Happy

120ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 1:12 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορεί να μην είναι παντρεμένοι αλλά ζουν σαν παντρεμένοι κ μην ξεχνάμε περνάνε τα 7 χρόνια φαγούρας που λέμε εγώ πιστεύω ότι είναι μια κρίση τις 7ετίας το έχουμε περάσει σχεδόν όλοι μας κ εγώ στην 7ετία που συζούσα περάσαμε χοντρή κρίση οπότε ας κανει μια προσπάθεια εάν τον αγαπάει πραγματικά

http://www.gatospito.com

121ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 1:21 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ είμαι στη δουλειά και δεν μπορώ να παρακολουθήσω τις εξελίξεις...
Τόσες σελίδες γεμίσατε!

Όταν χαλαρώσουμε λίγο, θα προσπαθήσω!

Ελπίζω όλα καλά!

Καλημέρα!

122ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 2:02 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριαννα καντου κι εσυ ενα στριπτηζ...αγορασε σεξυ εσωρουχα κι αστον να αναρωτιεται που τα εμαθες...δυστηχως μας θεωρουν δεδομενες μετα την γεννα και φταιμε κι εμεις αθελα μας που φροντιζουμε μονο το παιδι...και τιποτα να μην τρεχει με αλλη γυναικα προσπαθησε να τον κανεις να σε δει ερωτικα και πιστευω θα εχει λογο να γυρναει πιο νωρις σπιτι!!!!!

123ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 2:11 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριαννα μου καλα σου λενε τα κορτισια κατσε και μιλα του ηρεμα παντα. Πες του τι νοιωθεις, τι σκεφτεσαι... στο κατω κατω πηγαινετε οι δυο σας καπου ηρεμα για 2-3 μερες και καντε ενα ξεκαθαρισμα. Δεν μπορεις να ζεις με ερωτηματικα. Και απο την αλλη δεν εχεις δρασει επειδη ειναι και το παιδι στη μεση. Σκεψου ομως και λιγο τον εαυτο σου.

124ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 3:41 am

Dimitra83


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianna-26 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ. ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 39. ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 8 ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ. ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΔΕΡΝΕ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΑΑΑ!!Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ ΩΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ.ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΣΤΗΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΛΗΣΟΥΝ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ???ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ????
εγω κοριτσι μου δε θα επετρεπα ποτε να δουλευει ο αντρας μου σε στριπτιτζαδικο....και να θελει να αγιασει δε μπορει εκει μεσα!δηλαδη σα να λεμε ειναι στη φωλια του λυκου!τι να σου πω...βαζω τα χερακια μου και βγαζω τα ματακια μου??προτεινε του να βρει καποια αλλη δουλεια επιγωντως...

125ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 4:31 am

cosmopink


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ.
ΕΣΥ ΤΟΝ ΖΕΙΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΑ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ( ΧΩΡΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ). ΜΗΝ ΣΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις