Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
529 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 529 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:49 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria.tst έγραψε:... οποτε βάλλε μπροστα το σχέδιο!! Smile
Ολα καλά θα πανε ... θα δεις.
Κι οτι χρειαστείς εδώ είμαστε




σε ευχαριστω να 'σε καλα!!!

152ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 8:23 pm

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή επιτυχία άντε κ περιμένουμε νέα

http://www.gatospito.com

153ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Δευ Σεπ 13, 2010 12:45 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!περιμενουμε νεα!!!

154ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Δευ Σεπ 13, 2010 1:11 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη επιτυχια και απο εμενα και περιμενουμε να μας πεις τι εγινε. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 315810

155ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Δευ Σεπ 13, 2010 10:22 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια σημερα αρχισε η πρωτη μερα της αδιαφοριας ολα καλα οταν ηρθε δεν το ρωτησα γιατι αργησε κι ετσι τον αφησα και σηκωθηκα κι εφυγα πηγα τον μικρο μου σχολειο κι οταν γυρισα κοιμοταν.....

156ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Δευ Σεπ 13, 2010 10:38 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ!ΜΑΚΙΑΡΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ!

157ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Δευ Σεπ 13, 2010 11:13 pm

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula3 έγραψε:βρε κ χωρις το θεμα της τραπεζας...κ παλι θα πνιγομουν στη σκεψη οτι πινει καφε με μια κοπελα που πριν εβλεπε γυμνη!!κ τι σημαινει περιμενε την τραπεζα??ας κατσει στο σκαλοπατι να περιμενει!!!χαχαχαχα!!! Razz η' να παει να κατσει σ'ενα παγκακι πιο κει!!!

κ γι'αυτο που λες οτι η κοπελα εχει ψυχολογικα,μαλλον προσπαθει να πατησει πανω στην συμπονοια του αντρα σου κ να κλαιγεται!!ας βρει αλλον να κλαφτει!!εσυ εχεις αναγκη τον αντρα σου κ οχι αυτη!!να κατσει στ'αυγα της κ να πιανει κουβεντα με αλλον σερβιτορο...ΑΝΥΠΑΝΤΡΟ!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 311356


xaxaxaax
το εχεις παρει πολυ προσωπικα Αντριάννα μου.
και γω για να πω την αληθεια θα ειχα παθει εμφραγμα αν δουλευε εκει ο αντρα ςμου αλλα πολλες φορες και στην καλυτερη και πιο αγνη δουλεια να δουλευει ο άλλος, αν θελει να σου την κανει θα το κανει!!! εγω ειμαι υπερβολικα ζηλιαρα ισως γιαυτο μου φαινεται ετσι. μιλησε μαζι του και προσεξε τη συμπεριφορα του. αν μπορεις να πας στο μαγαζι κακο δεν θα ηταν η πεθερα σου δουλευει καθε μερα??? ασε το παιδι ενα σαβ/κο και κανε ενα περασματακι ή τσεκαρε το τηλ του ή αν το εχεις κανει την αναλυτικη του λογαριασμου του. βεβαια μπορει καποιος να πει οτι αυτα ειναι κατινιστικα πραγματα αλλα μερικες φορες νομιζω χρειαζονται γιατι και ο άλλος αθωος να ειναι αν σου μπει εσενα η υποψια αστα βραστα.

158ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Δευ Σεπ 13, 2010 11:32 pm

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Μιλουπακι"]
marianna-26 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote


ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ....

σορυ αυτη ειχε τα ψυχολογικα της και τι πηρε το κινητο και τον φωτογραφιζε; η αυτος φωτογραφιζοταν; ελεος λεμε δεν στεκουν αυτα


συμφωνω miloupaki αυτο με την φωτογραφια δεν το καταλαβα!!!!! οταν ειμαι χαλια δεν εχω διαθεση γαι φωτογραφιες και τετοια!! και παλι αυτος λεει κατσε να με βγαλεις μια φωτο να μην ξεχασω τη στιγμη??? δεν στεκει δεν τον καταλαβαινω τον αντρα σου!!! επισης μου κανει εντυπωση που σου το ειπε οτι ειχε παει για καφε με αυτη!!! θα μπορουσε να σου το κρυψει!!!! ομως λενε οτι το καρφωμα ειναι το καλυτερο ξεκαρφωμα!!! τι να πω καπου το χανω το θεμα!!

159ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 4:57 am

gioupi

gioupi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianna καλησπέρα,

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρόπο που αποφάσισες να αντιδράσεις. Μπράβο σου!!!!!

Από την άλλη πλευρά στη θέση σου θα έψαχνα για μια έστω part time δουλειά και θα δούλευα για πάρα πολλούς λόγους.

Η αιτιολογία που θα του έδινα είναι η εξής:

Ξέρω ότι δεν θέλεις να δουλέυω, αλλά αποφάσισα να βρώ κάτι μερικής απασχόλησης για τους κάτωθι λόγους:
1) Τις ώρες που το παιδί είναι σχολείο δεν με χρειάζεται και εγώ μπορώ να δουλέυω.
2) Χρειάζομαι να βγάζω κάποια δικά μου χρήματα για πολλούς λόγους:
a) Πες ότι συμβαίνει κάτι και χωρίζουμε, τί θα γίνει? Από που θα τρώμε εγώ και ο μικρός?
β) Πες ότι για κάποιο λόγο χάνεις τη δουλειά σου, τί θα γίνει μέχρι να βρεις κάτι άλλο?
γ) Δεν είμαστε παντρεμένοι και έτσι ασφάλεια δεν έχω... χρειάζομαι και εγώ σιγά σιγά να έχω ασφάλεια και ένσημα... μεθάυριο να έχω και μια μικρή σύνταξη...

Επίσης θα του έλεγα να μην νομίσει ότι δεν σέβομαι την επιθυμία του να μην εργαστώ, αλλά είναι όλοι οι πιο πάνω λόγοι που με κάνουν να πάρω μια τέτοια απόφαση. Εξάλλου ούτε εγώ νομίζω ότι εκείνος δεν σέβεται τις δικές μου επιθυμίες με το να μην βρίσκει άλλη δουλειά ή με το να μην καταλαβαίνει την ανάγκη μου να εργαστώ...

Συγνώμη για το μεγάλο μύνημα... αλλά νομίζω ότι το κλειδί της επιτυχίας είναι να καταλάβει ότι είσαι ανεξάρτητη και οικονομικά

160ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 5:05 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
gioupi έγραψε:marianna καλησπέρα,

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρόπο που αποφάσισες να αντιδράσεις. Μπράβο σου!!!!!

Από την άλλη πλευρά στη θέση σου θα έψαχνα για μια έστω part time δουλειά και θα δούλευα για πάρα πολλούς λόγους.

Η αιτιολογία που θα του έδινα είναι η εξής:

Ξέρω ότι δεν θέλεις να δουλέυω, αλλά αποφάσισα να βρώ κάτι μερικής απασχόλησης για τους κάτωθι λόγους:
1) Τις ώρες που το παιδί είναι σχολείο δεν με χρειάζεται και εγώ μπορώ να δουλέυω.
2) Χρειάζομαι να βγάζω κάποια δικά μου χρήματα για πολλούς λόγους:
a) Πες ότι συμβαίνει κάτι και χωρίζουμε, τί θα γίνει? Από που θα τρώμε εγώ και ο μικρός?
β) Πες ότι για κάποιο λόγο χάνεις τη δουλειά σου, τί θα γίνει μέχρι να βρεις κάτι άλλο?
γ) Δεν είμαστε παντρεμένοι και έτσι ασφάλεια δεν έχω... χρειάζομαι και εγώ σιγά σιγά να έχω ασφάλεια και ένσημα... μεθάυριο να έχω και μια μικρή σύνταξη...

Επίσης θα του έλεγα να μην νομίσει ότι δεν σέβομαι την επιθυμία του να μην εργαστώ, αλλά είναι όλοι οι πιο πάνω λόγοι που με κάνουν να πάρω μια τέτοια απόφαση. Εξάλλου ούτε εγώ νομίζω ότι εκείνος δεν σέβεται τις δικές μου επιθυμίες με το να μην βρίσκει άλλη δουλειά ή με το να μην καταλαβαίνει την ανάγκη μου να εργαστώ...

Συγνώμη για το μεγάλο μύνημα... αλλά νομίζω ότι το κλειδί της επιτυχίας είναι να καταλάβει ότι είσαι ανεξάρτητη και οικονομικά








ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ....

161ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 5:28 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:
gioupi έγραψε:marianna καλησπέρα,

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρόπο που αποφάσισες να αντιδράσεις. Μπράβο σου!!!!!

Από την άλλη πλευρά στη θέση σου θα έψαχνα για μια έστω part time δουλειά και θα δούλευα για πάρα πολλούς λόγους.

Η αιτιολογία που θα του έδινα είναι η εξής:

Ξέρω ότι δεν θέλεις να δουλέυω, αλλά αποφάσισα να βρώ κάτι μερικής απασχόλησης για τους κάτωθι λόγους:
1) Τις ώρες που το παιδί είναι σχολείο δεν με χρειάζεται και εγώ μπορώ να δουλέυω.
2) Χρειάζομαι να βγάζω κάποια δικά μου χρήματα για πολλούς λόγους:
a) Πες ότι συμβαίνει κάτι και χωρίζουμε, τί θα γίνει? Από που θα τρώμε εγώ και ο μικρός?
β) Πες ότι για κάποιο λόγο χάνεις τη δουλειά σου, τί θα γίνει μέχρι να βρεις κάτι άλλο?
γ) Δεν είμαστε παντρεμένοι και έτσι ασφάλεια δεν έχω... χρειάζομαι και εγώ σιγά σιγά να έχω ασφάλεια και ένσημα... μεθάυριο να έχω και μια μικρή σύνταξη...

Επίσης θα του έλεγα να μην νομίσει ότι δεν σέβομαι την επιθυμία του να μην εργαστώ, αλλά είναι όλοι οι πιο πάνω λόγοι που με κάνουν να πάρω μια τέτοια απόφαση. Εξάλλου ούτε εγώ νομίζω ότι εκείνος δεν σέβεται τις δικές μου επιθυμίες με το να μην βρίσκει άλλη δουλειά ή με το να μην καταλαβαίνει την ανάγκη μου να εργαστώ...

Συγνώμη για το μεγάλο μύνημα... αλλά νομίζω ότι το κλειδί της επιτυχίας είναι να καταλάβει ότι είσαι ανεξάρτητη και οικονομικά








ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ....
Δεν θελει να δουλεψεις για να εισαι εξαρτημενη απ αυτον οικονομικα κ 8 χρονια στεφανι δεν εχεις δει,ασχετα αν εκανες παιδι μαζι του..Ουτε επισημα κ νομιμα σε εχει τοοοσα χρονια κοινης συμβιωσης διπλα του αλλα κ οικονομικα εξαρτημενη θελει να εισαι απο κεινον για να μην ανοιξεις φτερα κ πεταξεις καμμια μερα κ να σταθεις μετα στα δικα σου ποδια.Επειτα αν ευρισκες κ εσυ μια δουλιτσα δεν θα επεφτε ολο το βαρος επανω του κ ισως μπορουσε να βρει δουλεια σαν σερβιτορος σε καλυτερο μερος κ οχι νυχτα,ετσι ωστε να εισαστε τα βραδυα μαζι.

162ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 6:09 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνώ απόλυτα με την "μανούλα". Πάντως ειναι απορίας αξιο πως εσύ ενα τόσο νέο κορίτσι έχεις συμβιβαστεί με την απόφασή του να μην δουλεύεις. Είνα κάτι που το είχατε ξεκαθαρίσει από την αρχή;
Τα πρώτα χρόνια το καταλαβαίνω έχεις κι ενα παιδι να μεγαλώσεις. Αλλά πλέον στην ηλικία που είναι ο μικρός μπορείς άνετα να δουλέψεις.
Αλήθεια για πες πως πάνε τα πράγματα; Η ψυχολογία σου πως είναι;

163ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 6:28 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριαννα αυτο που μπορεις να κανεις ειναι το εξης :καταρχιν οσο αφορα το θεμα της δουλειας του δνε μπορεις να κανεις τιποτα περισσοτερο απο το να το αποδεχτεις και αυτο επειδη δουλιες δεν υπαρχουν .Κατσε λοιπον και πες του οτι θελεις να του μιλησεις χωρις υστεριες και ξεκατνιασματα αν σιχαινονται κατι οι αντρες ειναι οι υστερικες γυναικες .Εξηγησε του ειναι αυτο που σε ενοχλει ξερεις δεν ειναι κακο να φανει οτι ζηλευεις αλλα σε λογικα επιπεδα ΟΧΙ κιλιεμε στα πατωματα .Απλα πες του οτι για τα τοσα χρονια που ειστε μαζι τουλαχιστον σου αξιζει μια ντομπρα εξηγηση -οχι υπεκφυγες δειξε οτι εχεις αυτοπεποιηθηση και τι αξιζεις οτι καλυτερο καιαυτη τη στιγμη η κατασαση που βιωνεις δεν σου κανει.Ενδεχετε ολα αυτα να ειναι της φαντασιας σου αλλα το θεμα ειναι να καταλαβετε τα ορια της σχεσης σας.
Μην προδικαζεις τιποτα και ολα καλα θα πανε

164ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 12:06 pm

Vickykom

Vickykom
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σου ευχομαι να πανε ολα καλα!ειναι δυσκολο αμα σοπυ μπουν τετοιες υποψιες.περιμενουμε νεα ευχαριστα!!!αλλα μην το παρατραβηξεις

165ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 12:38 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία Σ. έγραψε:
manoula3 έγραψε:βρε κ χωρις το θεμα της τραπεζας...κ παλι θα πνιγομουν στη σκεψη οτι πινει καφε με μια κοπελα που πριν εβλεπε γυμνη!!κ τι σημαινει περιμενε την τραπεζα??ας κατσει στο σκαλοπατι να περιμενει!!!χαχαχαχα!!! Razz η' να παει να κατσει σ'ενα παγκακι πιο κει!!!

κ γι'αυτο που λες οτι η κοπελα εχει ψυχολογικα,μαλλον προσπαθει να πατησει πανω στην συμπονοια του αντρα σου κ να κλαιγεται!!ας βρει αλλον να κλαφτει!!εσυ εχεις αναγκη τον αντρα σου κ οχι αυτη!!να κατσει στ'αυγα της κ να πιανει κουβεντα με αλλον σερβιτορο...ΑΝΥΠΑΝΤΡΟ!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 311356


xaxaxaax
το εχεις παρει πολυ προσωπικα Αντριάννα μου.
και γω για να πω την αληθεια θα ειχα παθει εμφραγμα αν δουλευε εκει ο αντρα ςμου αλλα πολλες φορες και στην καλυτερη και πιο αγνη δουλεια να δουλευει ο άλλος, αν θελει να σου την κανει θα το κανει!!! εγω ειμαι υπερβολικα ζηλιαρα ισως γιαυτο μου φαινεται ετσι. μιλησε μαζι του και προσεξε τη συμπεριφορα του. αν μπορεις να πας στο μαγαζι κακο δεν θα ηταν η πεθερα σου δουλευει καθε μερα??? ασε το παιδι ενα σαβ/κο και κανε ενα περασματακι ή τσεκαρε το τηλ του ή αν το εχεις κανει την αναλυτικη του λογαριασμου του. βεβαια μπορει καποιος να πει οτι αυτα ειναι κατινιστικα πραγματα αλλα μερικες φορες νομιζω χρειαζονται γιατι και ο άλλος αθωος να ειναι αν σου μπει εσενα η υποψια αστα βραστα.

χχχαχαχαχαχα!!!μαρια ενταξει σαν γυναικα μπηκα κατα καποιο τροπο στη θεση της κ.....συγχυστηκα!!αλλα χαριτολογωντας τα εγραφα!! Twisted Evil

καλα σιγουρα αμα θελει ο αλλος να στην κανει την κουτσουκελα,στην κανει κ στο φουρνο!! Razz Razz
αλλα κ παλι μου πεφτει βαρυ να δουλευει ο αντρας μου σε στριπτιτζαδικο,μπαρ κ τετοια! Rolling Eyes μολις θα εμπαινε στο σπιτι,εγω φυσικα ξυπνια,θα του εβαζα κ μια λαμπα πανω απ'το κεφαλι κ ανακριση!!!χαχαχαχα!!!
μια φορα μονο εχει βγει ο αντρας μου με παρεα,γιορταζε ενας φιλος του,κ μολις γυρισε τον ρωτησα ηρεμα βεβαια,συζητησιμη παντα ''εγινε τιποτα??κανα περιεργο??''!!κ μου λεει τιποτα!!τιποταααααα του λεω???ελα πες,γιατι δεν μου λες,δεν θα θυμωσω!!!!τελικα τιποτα δεν ειχε γινει,παρα μονο ξεκ...λα κυκλοφορουσαν παντου!!!κ ειμαι σιγουρη οτι μου λεει παντα την αληθεια!!!!κ το χερι μου στη φωτια βαζω!!!αφου μου τα λεει κ χωρις να τον ρωτησω!!

166ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 1:20 pm

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συγνωμη που το λεω αλλα αυτη η ιστορια μου φερνει δακρυα... μονο εσυ ξερεις πως νιωθεις και ποσο σε βασανιζει ολη η κατασταση. δεν μπορω να τα διαβασω ολα αλλα και οσα διαβασα αρκουν να καταλαβω οτι εισαι ασχημα ψυχολογικα. σε καταλαβαινω με τον τροπο μου. ευχομαι να πανε ολα καλα να σκεφτεσαι μονο το παιδακι σου και το τι επιπτωσεις θα εχει ολο αυτο επανω του και με τις δικες του αλλα και με τις δικες σου πραξεις. θεωρω πολυ για σενα το οτι στα 20 σου εκανες ενα παιδακι με εναν ανθρωπο μεγαλυτερο σου ο οποιος δεν ειχε το σκοπο ακομα και με παιδι να σε παντρευτει αποτι φαινετε βεβαια το οτι ειναι μαζι σου ειναι ενα 'παλι καλα' σε ολη την κατασταση. ειμαι στην ιδια ηλικια που εκανες το παιδι σου και σε 3 μηνες θα αποκτησω το δικο μου και παρολο που στην αρχη ηταν διστακτικος στο αν μπορουμε να το κρατησουμε τελικα το ηθελε και τωρα ειναι ενθουσιασμενος αλλα για γαμο ειπε απο την αρχη και θελει να γινει πριν γεννηθει το μωρο(θα ειχε γινει αλλα ειχαμε προβλημα με κατι χαρτια). δειξε δυναμη θαρρος κουραγιο προσπαθησε να μην αγνοησεις το θεμα και να το συζητησεις μαζι του χωρις το παιδι στο σπιτι εννοειτε(δεν χρειαζετε να ξερει). μην αφηνεις να περασει ετσι οτι σε ενοχλει μπορει να γινει χειροτερα. ο δικος μου εχει το ελατωμα να μην ακουει και να νευριαζει ευκολα αλλα δεν εχει σημασια οπως και να χει θα τον κανω παντα να καταλαβει αυτα που με ενοχλουνε με τον ενα η τον αλλο τροπο ακομα και αν τσακωθουμε ασχημα. και να χωρισουμε τουλαχιστον θα ξερω πως δεν γινοταν αλλιως αν δεν βρισκαμε σημεια συμβιβασμου και κατανοησης και απο τις 2 πλευρες!να το βριτε καπου στη μεση(πολυ σημαντικο να ειναι και οι δυο ικανοποιημενοι). διασταυρωσε καπως αν οντως σε απαταει(μην ψαχνεις κινητο ολα τα ενοχα διαγραφονται σιγουρα) ελπιζω να μην σε στεναχωρεσε κατι απο αυτα που σου εγραψα αλλα πραγματικα ελπιζω και θελω το καλυτερο

167ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τρι Σεπ 14, 2010 11:57 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΑΝ. ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΗΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΚΕΝΑΝ ΕΚΕΙΝΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΕΤΣΙ ΟΣΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΕ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΤΟΥΡΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΜΕΤΑ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΜΑΖΙ ΜΟΥ Η ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΟΣΠΟΥ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΙΔΗ 1 ΜΕ 1,30 ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10,30 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΟΥΜΕ...(ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΑΝΑΡΘΟΓΡΑΦΑ Η ΛΑΘΟΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΩΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ Ή ΠΩΣ ΠΡΟΦΕΡΟΝΤΑΙ). I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

168ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:06 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna-26 έγραψε:(ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΑΝΑΡΘΟΓΡΑΦΑ Η ΛΑΘΟΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΩΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ Ή ΠΩΣ ΠΡΟΦΕΡΟΝΤΑΙ).

Οφείλω να σε πληροφορήσω ότι δεν έχεις ούτε ένα ορθογραφικό.
Και δε χρειάζεται να είμαστε όλοι "γραμματιζούμενοι".
Εμείς που βγάλαμε το Λύκειο δηλαδή καταλάβαμε τίποτα....?

169ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:07 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria.tst έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα με την "μανούλα". Πάντως ειναι απορίας αξιο πως εσύ ενα τόσο νέο κορίτσι έχεις συμβιβαστεί με την απόφασή του να μην δουλεύεις. Είνα κάτι που το είχατε ξεκαθαρίσει από την αρχή;
Τα πρώτα χρόνια το καταλαβαίνω έχεις κι ενα παιδι να μεγαλώσεις. Αλλά πλέον στην ηλικία που είναι ο μικρός μπορείς άνετα να δουλέψεις.
Αλήθεια για πες πως πάνε τα πράγματα; Η ψυχολογία σου πως είναι;




Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ Γ....Α ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΟ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΒΑΣΙΚΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ "ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑΡΕΧΩ ΟΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΑΖΩ ΠΑΛΑΤΙΑ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ" ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ ΜΕ ΝΤΟΥΜΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΓΙΑΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΧΩ ΟΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΛΕΦΤΑ???? ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ??"ΚΙ ΕΚΕΙ ΕΠΑΝΩ ΛΟΓΟΦΕΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ...

170ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:08 am

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σου στελνω πμ

171ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:30 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ninaki. έγραψε:σου στελνω πμ


ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΜ????

172ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:32 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσωπικο μηνυμα

173ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:33 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΑΑ ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

174ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:34 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ

175ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Τετ Σεπ 15, 2010 12:36 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athina24 έγραψε:Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ


ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις