Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
552 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 552 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:27 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια το σκεφτικα πολυ καλα..... θα του δωσω αλλη μια ευκαιρια με την μονη διαφορα οτι εγω θα κανω πραγματα για τον εαυτο μου κι οχι για τον αντρα μου κι αν θελει ας κατσει μαζι αν οχι ας παει οπου θελει δεν θα τον ρωταω τιποτα το γιατι αργησε και τετοια....τιποτα απολυτος... εγω το πρωι θα ετοιμαζομαι θα πηγαινω το αγορακι μου στο σχολειο του και μετα θα πηγαινω γυμναστιριο.θα να κανω πραγματα για μενα και μετα οταν σχολαει το αντρακι μου θα πηγαινουμε στο σπιτι θα τρωμε θα διαβαζουμε και μετα βολτουλα αν εχουμε τελειωσει νωρις το διαβασμα....

127ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:45 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον διαβασα τις περισσοτερες απαντησεις οχι ολες.πιστευω οτι εαν κανει κατι,δν ειναι μαυτην που νομιζεις.οπως ειπε η μαρκελλατζονι αν ειχε κατι κρυφο δν θα ελεγε τιποτα.αλλα αν μας μπει κατι στο μυαλο ξερω οτι δν βγαινει με τιποτα.το να βαλεις ντετεκτιβ ειναι δυσκολο,γτ εφοσον δν δουλευεις δν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο να το πληρωσεις,αλλα για να σου φυγουνε οι υποψιες βρες ενα τροπο να τον παρακολουθησεις.ειαι δυσκολο αλλα μονο ετσι θα σου φυγουνε υποψιες η παρε εναν ντετεκτιβ και ρωτα τιμες.αλλα να εισαι προετοιμασμενη αν σου πει οτι οντως βγηκαν οι υποψιες σου σωστες,τι θα κανεις?θα πας πισω στην συρο?θα το δεχτεις?σκεψου τα αυτα,και αν δν μπορεις να το αποχωριστεις,μην το ψαξεις καλυτερα,μεινε οπως εισαι,αντρας ειναι,αν οντως σε απαταει θα σπασει ο διαολος το ποδαρι του θα βρεις σημαδια που να υποδεικνυουνε τα λαθη του.
οτι κ να κανεις καλη τυχη παντως.

128ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:47 am

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο κοπελα μου ετσι να κανεις..σε ενα σημειο διαφωνω..στο να αδιαφορεις για το ποτε γυριζει σπιτι..κ να μην κανεις καμμια συζητηση μαζι του για το θεμα αυτο..κοιτα μην βολευτει απο την αδιαφορια σου ,γιατι τον συμφερει αυτο,κ κανει τα χειροτερα..μην πας απο την μεγαλη γκρινια στην απολυτη αδιαφορια..μια φιλη μου το κανε αυτο νομιζοντας οτι εκεινος θα το εκτιμησει κ θα αλλαξει ,θα ζηλεψει,η οτι αλλο κ εκεινος που τον βολευε η νεα σταση της εφτασε στο σημειο να φερει μια βραδυα στο ιδιο τους το σπιτι,ετσι χωρις να πει τιποτα πριν, μια κοπελα κ να την συστησε σαν μια φιλη του.Τρελλαθηκε η γυναικα.Κρατα τις ισσοροπιες λοιπον.Κανε πραγματα για τον εαυτο σου,μην αναλωνεσαι στην καθημερινη γκρινια αλλα μην τον αφηνεις κ τελειως λασκα,γιατι μπορει να το εκμεταλλευτει.Αυτη ειναι η γνωμη μου..Ευχομαι το καλυτερο για σενα

129ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:51 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβασα μονο καποιες απαντησεις αλλα θα ηθελα να πω οτι σημασια δεν εχει η εργασια του αλλωστε αν ειχες ενστασεις για τη δουλεια ας το ελεγες τοτε μια δουλεια ειναι μην νομιζετε το βτυμενο του εθιζει πιο πολυ ...
Υστερα κατι αλλο γιατι αναλωσε σε κουτα πραγματα ; το να κοιτας το κινητο του ειναι ενδειξη ελλειψης εμπιστοσυης αλλα και αυτοπεποιηθησης δικης σου .Απο τη στιγμη που εχεις τετοιες σκεψεις ρωτησε τον στα ισα θα καταλαβεις απο τις απαντησεις του .
Καποτε ο αντρας μου δουλευε σερβιτορος σε ενα μπαρακι ηταν του μπατζανακη μου ναι ειχε κοπελες που τον κοιταγαν σαφως και αυτο ανεβαζει τη ψυχολογια του αντρα οπως και της καθε γυναικας -καποτε θαμνας εγω στο μαγαζι χορευα ενα ζεμπεκικο ενας τυπος ειπε στον αντρα μου (παντρεμενοι εμεις )να ανοιξει μια σαμπανια σε μενα επαθε το πρωτο σοκ ο τυπος εδωσε εντολη για ολοκληρη κουτα τη να κανει ο αντρας μου τα ανοιξε μεχρι που καποια στιγμη πηγε και του ειπε :Σε ευχαριστω για τις σαμπανιες που ανοιξες στη γυναικα μου !κολλοσε ο αλλος .Μεσα απο αυτο το χωρο ειχε γνωρισει αρκετες κοπελες που δουλευαν μπαργουμαν ηταν καιμιακοπελα η οποια ειχε μεγαλο θεμα με τον δικο της την εσπαγε στο ξυλο και οχι μονο αλλα η κοπελα ειχε ζησειασχημα παιδιακα χρονια δεν ειχε να συγκρινει ναι μια μερα μου ειπε ο ανταρς μου οτι θα βγαινανε με τα παιδια να της μιλσουν και μυ προτεινε να παω μαζι του ειπα να παμε οι 3 μας να τη μιλησω δεν ειναι κακο να βγει ενας αντρας με μια γυναικα φιλη το θεωρω φυσιολογικο .Σταματα να σκεφτεσε ασχημα και μιλα του ντομπρα

130ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:53 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="μανουλα"]Μπραβο κοπελα μου ετσι να κανεις..σε ενα σημειο διαφωνω..στο να αδιαφορεις για το ποτε γυριζει σπιτι..κ να μην κανεις καμμια συζητηση μαζι του για το θεμα αυτο..κοιτα μην βολευτει απο την αδιαφορια σου ,γιατι τον συμφερει αυτο,κ κανει τα χειροτερα..μην πας απο την μεγαλη γκρινια στην απολυτη αδιαφορια..μια φιλη μου το κανε αυτο νομιζοντας οτι εκεινος θα το εκτιμησει κ θα αλλαξει ,θα ζηλεψει,η οτι αλλο κ εκεινος που τον βολευε η νεα σταση της εφτασε στο σημειο να φερει μια βραδυα στο ιδιο τους το σπιτι,ετσι χωρις να πει τιποτα πριν, μια κοπελα κ να την συστησε σαν μια φιλη του.Τρελλαθηκε η γυναικα.Κρατα τις ισσοροπιες λοιπον.Κανε πραγματα για τον εαυτο σου,μην αναλωνεσαι στην καθημερινη γκρινια αλλα μην τον αφηνεις κ τελειως λασκα,γιατι μπορει να το εκμεταλλευτει.Αυτη ειναι η γνωμη μου..Ευχομαι το καλυτερο για σενα[/quote


θα τον αφησω ετσι θα δει οτι εχω αλλαξει σταση απεναντι του και θα μου την πει. επειδης ειναι τυπος που θελει την γκρινια γι'αυτο το λεω οτι δεν θα του ξανα πω τιποτα θα νομιζει οτι εχω κι εγω αλλον ειναι λιγο ζηλιαρης αλλα δεν το παραδεχεται οποτε εχω κι ενα ατου σε αυτο....

131ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 6:18 am

vasomits

vasomits
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ακόμα γελάω με πολλές απαντήσεις και...συμβουλες!
Σε καταλαβαίνω Μαριάννα.Ο άντρας μου, στην χειμερινή σεζόν παίζει αρμόνιο σε νυχτερινά κέντρα.Με έσωναν τα φίδια και συνεχίζουν να με σώνουν, κάθε φορά που έφευγε για δουλειά!Σερβιτόρες, λουλουδούδες, τραγουδίστριες!
Αλλά δεν το άφησα έτσι!
Κανόνιζα με παρέες να πηγαίνουμε να γλεντάμε σε εκείνο το κέντρο, φρόντισα να κάνω δημόσιες σχέσεις με όλους όσους εργάζονταν στο κέντρο, να δημιουργήσω φιλικές σχέσεις με τους σερβιτόρους, να γελάμε και να πειραζόμαστε με τους σερβιτόρους και γενικότερα με τους συναδέλφους του και αυτός να μας κοιτάει περίεργα απο το πατάρι και να ζηλεύει!Ποοοσο το απολάμβανα!
Αλλες φορές του έλεγα και καλά οτι έβγαινα σε μπαράκια με φίλες και φίλους, ενώ ήμουν σπίτι!
Κάποιες φορές, έτυχε να πάρει με το αυτοκίνητο μια λουλουδού γιατί μέναμε κοντά. Μου είπε οτι επειδή ήταν ξημέρωμα δεν υπήρχαν αστικά και ήταν κρίμα να πληρώνει ταξί εφόσον μέναμε κοντά.
Με πείραξε και του το είπα!
Μου είπε οτι ήμουν υπερβολική!
Εεεεε τότε κι εγώ, και καλά, έπαιρνα με το αμάξι έναν συνάδελφο απο την δουλειά γιατί είχε χαλάσει το αμάξι του και μέναμε και κοντά!!!Εεε κρίμα δεν ήταν να πληρώνει ταξί το παιδί;
Του το είπα και καλά του στυλ οτι μου ξέφυγε την ώρα που τρώγαμε, αυτός θύμωσε και απο τότε δεν την ξαναπήρε!!!χοχοχο!!!
Δεν θέλει κόπο...θέλει τρόπο!

Αυτά βέβαια πριν το παιδάκι μας!

Τώρα με το παιδάκι μας δεν χρειάζεται να δημιουργώ βραδινές ιστορίες!
Υπάρχει και η δουλειά μου όπου υπάρχει τροφή για να τον κάνω να ζηλεύει και να έχει το μυαλό του σε μένα ώστε να μην έχουμε απρόοπτα!!!
Αν και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη, φύλαγε τα ρούχα σου...που λέει και μια ΣΟΦΗ παροιμια!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994

132ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 6:24 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasomits έγραψε:ακόμα γελάω με πολλές απαντήσεις και...συμβουλες!
Σε καταλαβαίνω Μαριάννα.Ο άντρας μου, στην χειμερινή σεζόν παίζει αρμόνιο σε νυχτερινά κέντρα.Με έσωναν τα φίδια και συνεχίζουν να με σώνουν, κάθε φορά που έφευγε για δουλειά!Σερβιτόρες, λουλουδούδες, τραγουδίστριες!
Αλλά δεν το άφησα έτσι!
Κανόνιζα με παρέες να πηγαίνουμε να γλεντάμε σε εκείνο το κέντρο, φρόντισα να κάνω δημόσιες σχέσεις με όλους όσους εργάζονταν στο κέντρο, να δημιουργήσω φιλικές σχέσεις με τους σερβιτόρους, να γελάμε και να πειραζόμαστε με τους σερβιτόρους και γενικότερα με τους συναδέλφους του και αυτός να μας κοιτάει περίεργα απο το πατάρι και να ζηλεύει!Ποοοσο το απολάμβανα!
Αλλες φορές του έλεγα και καλά οτι έβγαινα σε μπαράκια με φίλες και φίλους, ενώ ήμουν σπίτι!
Κάποιες φορές, έτυχε να πάρει με το αυτοκίνητο μια λουλουδού γιατί μέναμε κοντά. Μου είπε οτι επειδή ήταν ξημέρωμα δεν υπήρχαν αστικά και ήταν κρίμα να πληρώνει ταξί εφόσον μέναμε κοντά.
Με πείραξε και του το είπα!
Μου είπε οτι ήμουν υπερβολική!
Εεεεε τότε κι εγώ, και καλά, έπαιρνα με το αμάξι έναν συνάδελφο απο την δουλειά γιατί είχε χαλάσει το αμάξι του και μέναμε και κοντά!!!Εεε κρίμα δεν ήταν να πληρώνει ταξί το παιδί;
Του το είπα και καλά του στυλ οτι μου ξέφυγε την ώρα που τρώγαμε, αυτός θύμωσε και απο τότε δεν την ξαναπήρε!!!χοχοχο!!!
Δεν θέλει κόπο...θέλει τρόπο!

Αυτά βέβαια πριν το παιδάκι μας!

Τώρα με το παιδάκι μας δεν χρειάζεται να δημιουργώ βραδινές ιστορίες!
Υπάρχει και η δουλειά μου όπου υπάρχει τροφή για να τον κάνω να ζηλεύει και να έχει το μυαλό του σε μένα ώστε να μην έχουμε απρόοπτα!!!
Αν και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη, φύλαγε τα ρούχα σου...που λέει και μια ΣΟΦΗ παροιμια!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994




δεν ειναι οτι δεν του εχω επιστοσυνη του εχω αλλα υπαρχουν στιγμες που με κανει και βλεπω οτι υπαρχει αλλη ή μου τα κανει ξεπιτηδες ή υπαρχει σιγουρα αλλη... αλλα μετα απο αυτο το σκηνικο που μου εκανε με αναστατωσε πολυ λεω δεν γινεται κατι παιζει.....αλλα τωρα ειπα ας κανει οτι θελει εγω θα αλλαξω σταση απεναντι του θα κοιταω τον εαυτο μου και το αντρακι μου που θα με χρειαζεται πιο πολυ απο αυριο ειδικα.....

133ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 6:43 am

vasomits

vasomits
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marianna-26 έγραψε:
δεν ειναι οτι δεν του εχω επιστοσυνη του εχω αλλα υπαρχουν στιγμες που με κανει και βλεπω οτι υπαρχει αλλη ή μου τα κανει ξεπιτηδες ή υπαρχει σιγουρα αλλη... αλλα μετα απο αυτο το σκηνικο που μου εκανε με αναστατωσε πολυ λεω δεν γινεται κατι παιζει.....αλλα τωρα ειπα ας κανει οτι θελει εγω θα αλλαξω σταση απεναντι του θα κοιταω τον εαυτο μου και το αντρακι μου που θα με χρειαζεται πιο πολυ απο αυριο ειδικα.....

Δεν συμφωνώ με το "ας κάνει οτι θέλει".
Είμαι σίγουρη οτι δεν το εννοείς!
Γυναίκες είμαστε και ξέρουμε πολύυυυ καλά πως να φέρουμε βόλτα έναν άντρα!
Βάλε μόνο το μυαλουδάκι σου να δουλέψει!
Εύχομαι να μην τρέχει τίποτα και να ήταν μια φάση που παρεξηγήθηκε!

134ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 6:56 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasomits έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
δεν ειναι οτι δεν του εχω επιστοσυνη του εχω αλλα υπαρχουν στιγμες που με κανει και βλεπω οτι υπαρχει αλλη ή μου τα κανει ξεπιτηδες ή υπαρχει σιγουρα αλλη... αλλα μετα απο αυτο το σκηνικο που μου εκανε με αναστατωσε πολυ λεω δεν γινεται κατι παιζει.....αλλα τωρα ειπα ας κανει οτι θελει εγω θα αλλαξω σταση απεναντι του θα κοιταω τον εαυτο μου και το αντρακι μου που θα με χρειαζεται πιο πολυ απο αυριο ειδικα.....

Δεν συμφωνώ με το "ας κάνει οτι θέλει".
Είμαι σίγουρη οτι δεν το εννοείς!
Γυναίκες είμαστε και ξέρουμε πολύυυυ καλά πως να φέρουμε βόλτα έναν άντρα!
Βάλε μόνο το μυαλουδάκι σου να δουλέψει!
Εύχομαι να μην τρέχει τίποτα και να ήταν μια φάση που παρεξηγήθηκε!


κοιτα μεσα σε εισαγωγικα "ας κανει οτι θελει" γιατι αυτο δεν γινεται εχει και ενα παιδι που πρεπει να ειναι κοντα στο παιδι του.....και συν αυτο δεν ειναι οτι θα ζω μαζι του και αυτος θα εχει και αλλη γκομενα για να παιρναει καλα κι εγω να ειμαι απλα μια βιτρινα...

135ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 6:57 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasomits έγραψε:ακόμα γελάω με πολλές απαντήσεις και...συμβουλες!
Σε καταλαβαίνω Μαριάννα.Ο άντρας μου, στην χειμερινή σεζόν παίζει αρμόνιο σε νυχτερινά κέντρα.Με έσωναν τα φίδια και συνεχίζουν να με σώνουν, κάθε φορά που έφευγε για δουλειά!Σερβιτόρες, λουλουδούδες, τραγουδίστριες!
Αλλά δεν το άφησα έτσι!
Κανόνιζα με παρέες να πηγαίνουμε να γλεντάμε σε εκείνο το κέντρο, φρόντισα να κάνω δημόσιες σχέσεις με όλους όσους εργάζονταν στο κέντρο, να δημιουργήσω φιλικές σχέσεις με τους σερβιτόρους, να γελάμε και να πειραζόμαστε με τους σερβιτόρους και γενικότερα με τους συναδέλφους του και αυτός να μας κοιτάει περίεργα απο το πατάρι και να ζηλεύει!Ποοοσο το απολάμβανα!
Αλλες φορές του έλεγα και καλά οτι έβγαινα σε μπαράκια με φίλες και φίλους, ενώ ήμουν σπίτι!
Κάποιες φορές, έτυχε να πάρει με το αυτοκίνητο μια λουλουδού γιατί μέναμε κοντά. Μου είπε οτι επειδή ήταν ξημέρωμα δεν υπήρχαν αστικά και ήταν κρίμα να πληρώνει ταξί εφόσον μέναμε κοντά.
Με πείραξε και του το είπα!
Μου είπε οτι ήμουν υπερβολική!
Εεεεε τότε κι εγώ, και καλά, έπαιρνα με το αμάξι έναν συνάδελφο απο την δουλειά γιατί είχε χαλάσει το αμάξι του και μέναμε και κοντά!!!Εεε κρίμα δεν ήταν να πληρώνει ταξί το παιδί;
Του το είπα και καλά του στυλ οτι μου ξέφυγε την ώρα που τρώγαμε, αυτός θύμωσε και απο τότε δεν την ξαναπήρε!!!χοχοχο!!!
Δεν θέλει κόπο...θέλει τρόπο!

Αυτά βέβαια πριν το παιδάκι μας!

Τώρα με το παιδάκι μας δεν χρειάζεται να δημιουργώ βραδινές ιστορίες!
Υπάρχει και η δουλειά μου όπου υπάρχει τροφή για να τον κάνω να ζηλεύει και να έχει το μυαλό του σε μένα ώστε να μην έχουμε απρόοπτα!!!
Αν και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη, φύλαγε τα ρούχα σου...που λέει και μια ΣΟΦΗ παροιμια!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994

αυτο ακριβως .....θελει τροπο....οταν ειπα πριν οτι πρεπει να τον κανει να αναρωτηθει ωπα τι εγινε ρε παιδια αυτο ακριβως ενοουσα να του λεει πραγματα που να τον φερνουνε στην θεση της να δουμε τι θα κανει; πως θα αντιδρασει;

136ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:02 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γουργουριτσας έγραψε:
vasomits έγραψε:ακόμα γελάω με πολλές απαντήσεις και...συμβουλες!
Σε καταλαβαίνω Μαριάννα.Ο άντρας μου, στην χειμερινή σεζόν παίζει αρμόνιο σε νυχτερινά κέντρα.Με έσωναν τα φίδια και συνεχίζουν να με σώνουν, κάθε φορά που έφευγε για δουλειά!Σερβιτόρες, λουλουδούδες, τραγουδίστριες!
Αλλά δεν το άφησα έτσι!
Κανόνιζα με παρέες να πηγαίνουμε να γλεντάμε σε εκείνο το κέντρο, φρόντισα να κάνω δημόσιες σχέσεις με όλους όσους εργάζονταν στο κέντρο, να δημιουργήσω φιλικές σχέσεις με τους σερβιτόρους, να γελάμε και να πειραζόμαστε με τους σερβιτόρους και γενικότερα με τους συναδέλφους του και αυτός να μας κοιτάει περίεργα απο το πατάρι και να ζηλεύει!Ποοοσο το απολάμβανα!
Αλλες φορές του έλεγα και καλά οτι έβγαινα σε μπαράκια με φίλες και φίλους, ενώ ήμουν σπίτι!
Κάποιες φορές, έτυχε να πάρει με το αυτοκίνητο μια λουλουδού γιατί μέναμε κοντά. Μου είπε οτι επειδή ήταν ξημέρωμα δεν υπήρχαν αστικά και ήταν κρίμα να πληρώνει ταξί εφόσον μέναμε κοντά.
Με πείραξε και του το είπα!
Μου είπε οτι ήμουν υπερβολική!
Εεεεε τότε κι εγώ, και καλά, έπαιρνα με το αμάξι έναν συνάδελφο απο την δουλειά γιατί είχε χαλάσει το αμάξι του και μέναμε και κοντά!!!Εεε κρίμα δεν ήταν να πληρώνει ταξί το παιδί;
Του το είπα και καλά του στυλ οτι μου ξέφυγε την ώρα που τρώγαμε, αυτός θύμωσε και απο τότε δεν την ξαναπήρε!!!χοχοχο!!!
Δεν θέλει κόπο...θέλει τρόπο!

Αυτά βέβαια πριν το παιδάκι μας!

Τώρα με το παιδάκι μας δεν χρειάζεται να δημιουργώ βραδινές ιστορίες!
Υπάρχει και η δουλειά μου όπου υπάρχει τροφή για να τον κάνω να ζηλεύει και να έχει το μυαλό του σε μένα ώστε να μην έχουμε απρόοπτα!!!
Αν και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη, φύλαγε τα ρούχα σου...που λέει και μια ΣΟΦΗ παροιμια!!!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 215994

αυτο ακριβως .....θελει τροπο....οταν ειπα πριν οτι πρεπει να τον κανει να αναρωτηθει ωπα τι εγινε ρε παιδια αυτο ακριβως ενοουσα να του λεει πραγματα που να τον φερνουνε στην θεση της να δουμε τι θα κανει; πως θα αντιδρασει;




αυτο εχω σκοπο να κανω.....να δουμε θα του αρεσει κιολας.....

137ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:07 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna-26 έγραψε:αυτο εχω σκοπο να κανω.....να δουμε θα του αρεσει κιολας.....

Εκτός κι αν τον βολέψει η κατάσταση και σου πει οκ το δρόμο σου και τον δρόμο μου.Μην το παρακάνεις.

138ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:18 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Athin@ έγραψε:
marianna-26 έγραψε:αυτο εχω σκοπο να κανω.....να δουμε θα του αρεσει κιολας.....

Εκτός κι αν τον βολέψει η κατάσταση και σου πει οκ το δρόμο σου και τον δρόμο μου.Μην το παρακάνεις.


εεε και τι αλλο να κανω????
το μονο που μπορω να κανω αυτη την στιγμη ειναι να το παλεψω και αν δεν το παλεψω θα ειμαι απλα μια νοικοκυρουλα κι οτι θα της λεει ο αντρας ναι θα πρεπει να λεω εγω.οπως οι παλιες γυναικες του ετος 50 με 60 που δεν εβγαζαν αχνα. σηγνωμη αλλα αυτο εγω δεν το θελω.....

139ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:26 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna-26 έγραψε:
το μονο που μπορω να κανω αυτη την στιγμη ειναι να το παλεψω και αν δεν το παλεψω θα ειμαι απλα μια νοικοκυρουλα κι οτι θα της λεει ο αντρας ναι θα πρεπει να λεω εγω.οπως οι παλιες γυναικες του ετος 50 με 60 που δεν εβγαζαν αχνα. σηγνωμη αλλα αυτο εγω δεν το θελω.....

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ΔΕΝ θα κάτσεις έτσι.Δε το συζητάω καλά θα κάνεις να τον ταρακουνήσεις και του χρειάζονται πολλά παραπάνω,αλλά μην το παρακάνεις γιατί δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει.Οι άντρες και να απάτάνε δεν ανέχονται παρόμοια αντιμετώπιση γιατί θίγεται ο εγωισμός τους,αλλά ΑΝ σε απατάει και είναι κάτι πιο σοβαρό απο ένα απλό πηδ** τότε μπορεί και να μην τον νοιάξει και να πει ευκαιρία είναι να την κάνω.

140ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:27 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Athin@ έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
το μονο που μπορω να κανω αυτη την στιγμη ειναι να το παλεψω και αν δεν το παλεψω θα ειμαι απλα μια νοικοκυρουλα κι οτι θα της λεει ο αντρας ναι θα πρεπει να λεω εγω.οπως οι παλιες γυναικες του ετος 50 με 60 που δεν εβγαζαν αχνα. σηγνωμη αλλα αυτο εγω δεν το θελω.....

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ΔΕΝ θα κάτσεις έτσι.Δε το συζητάω καλά θα κάνεις να τον ταρακουνήσεις και του χρειάζονται πολλά παραπάνω,αλλά μην το παρακάνεις γιατί δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει.Οι άντρες και να απάτάνε δεν ανέχονται παρόμοια αντιμετώπιση γιατί θίγεται ο εγωισμός τους,αλλά ΑΝ σε απατάει και είναι κάτι πιο σοβαρό απο ένα απλό πηδ** τότε μπορεί και να μην τον νοιάξει και να πει ευκαιρία είναι να την κάνω.




θα το ρισκαρω και θα δω την συμπεριφορα του πως και τι...

141ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:39 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna-26 έγραψε:θα το ρισκαρω και θα δω την συμπεριφορα του πως και τι...

Κάντο και βλέπεις...συμπαράσταση απο εδώ θα έχεις.
Ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα...ξέρεις τι λέει ο λαός;
ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΙ ΑΣΤΟ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ

142ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:41 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οκ και σας ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση και την κατανοηση σας....ελπιζω να εχω καλο αποτελεσμα ευχηθητε μου καλη τυχη....

143ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 8:58 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Dimitra83"]
marianna-26 έγραψε:quote]
εγω κοριτσι μου δε θα επετρεπα ποτε να δουλευει ο αντρας μου σε στριπτιτζαδικο....και να θελει να αγιασει δε μπορει εκει μεσα!δηλαδη σα να λεμε ειναι στη φωλια του λυκου!τι να σου πω...βαζω τα χερακια μου και βγαζω τα ματακια μου??προτεινε του να βρει καποια αλλη δουλεια επιγωντως...

δεν ειναι ετσι αυτο,σορρυ αλλα θεωρω οτι αυτο που λες ειναι τελειως λαθος.τι θα πει δν θα τον αφηνα???δουλεια δν ειναι?λεφτα δν βαζει στο σπιτι?δν ταιζει καθε μερα και την γυναικα του και το παιδι του?αποκει και περα εφοσον δν εχει εναλλακτικη δν μπορει να κανει κατι.συμφωνω οτι δν ειναι κ το καλυτερο μερος γτ συνεχως βλεπει γυμνες κτλ,αλλα απο την αλλη αυτο τους δινει το καθημερινο ψωμι.και αντε πες οτι του βαζει το μαχαιρι στο λαιμο και παραιτειτε,μεχρι να βρει αλλη τι θα τρωνε?μην ξεχνας εχουνε και ενα παιδι που θα παει σχολειο και εχει αναγκες,αυτο τι θα κανει?θα τρωει πετρες?το θεμα ειναι να συζητησει με τον συζυγο της και να βρει τι συμβαινει πραγματι,και να ηρεμησει κ οχι να μεινει χωρις δουλεια.αλλο το νατου πει ψαξε κατι αλλο και μολςι βρει κ ειναι σιγουρο τοτε να παραιτηθει.και καλο ειναι να μην λεμε α εγω ποτε δν θα το επετρεπα η δν θα το εκανα,γτ οπως λεει η παροιμια,μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην πεις.
κουκλιτσα μην ανησυχεις θα την βρεις την ακρη η με το να τον παρακολουθησεις και να ανακαλυψεις τι συμβαινει η με το να του μιλησεις στα ισια.

144ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 9:03 am

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="manoula_24xr
δεν ειναι ετσι αυτο,σορρυ αλλα θεωρω οτι αυτο που λες ειναι τελειως λαθος.τι θα πει δν θα τον αφηνα???δουλεια δν ειναι?λεφτα δν βαζει στο σπιτι?δν ταιζει καθε μερα και την γυναικα του και το παιδι του?αποκει και περα εφοσον δν εχει εναλλακτικη δν μπορει να κανει κατι.συμφωνω οτι δν ειναι κ το καλυτερο μερος γτ συνεχως βλεπει γυμνες κτλ,αλλα απο την αλλη αυτο τους δινει το καθημερινο ψωμι.και αντε πες οτι του βαζει το μαχαιρι στο λαιμο και παραιτειτε,μεχρι να βρει αλλη τι θα τρωνε?μην ξεχνας εχουνε και ενα παιδι που θα παει σχολειο και εχει αναγκες,αυτο τι θα κανει?θα τρωει πετρες?το θεμα ειναι να συζητησει με τον συζυγο της και να βρει τι συμβαινει πραγματι,και να ηρεμησει κ οχι να μεινει χωρις δουλεια.αλλο το νατου πει ψαξε κατι αλλο και μολςι βρει κ ειναι σιγουρο τοτε να παραιτηθει.και καλο ειναι να μην λεμε α εγω ποτε δν θα το επετρεπα η δν θα το εκανα,γτ οπως λεει η παροιμια,μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην πεις.
κουκλιτσα μην ανησυχεις θα την βρεις την ακρη η με το να τον παρακολουθησεις και να ανακαλυψεις τι συμβαινει η με το να του μιλησεις στα ισια.[/quote]


κι εγω ελεγα οτι δεν θα κανω παιδι στα 20 μου να που την μεγαλη κουβεντα που ελεγα την τρωω κι οχι μονο και μου αρεσει κιολας......συμφωνω απολυτα μαζι σου και κατι θα κανω κι εγω.....

145ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 9:41 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianna-26 έγραψε:οκ και σας ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση και την κατανοηση σας....ελπιζω να εχω καλο αποτελεσμα ευχηθητε μου καλη τυχη....
θα σου ευχηθω ο,τι καλυτερο για την οικογενεια σου!

146ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 10:35 am

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βαλε και καμια φιλη σου να σου τηλεφωνει οταν ειναι εκει και πηγαινε σε αλλο δωματιο να μιλας...κι οταν σε ρωταει ποιος να λες α μια φιλη που γνωρισα τωρα στο σχολειο.. Twisted Evil Twisted Evilνα ενεργοποιηθει λιγο ρε παιδι μου η ζηλια..και μαζι με την αλλαγη στη συμπεριφορα σου να φοβηθει λιγακι (ΟΧΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ) μην το παρατραβηξεις ομως ετσι????
και οπως σου ειπα πιο πανω ΠΟΛΥ ΣΕΞ...ολα κι ολα ειμαστε μανες των παιδιων τους αλλα και γυναικες..καλη επιτυχια φιλεναδα

147ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 11:10 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Διαβασα ολα τα μηνύματα και έιπα να σου αναφέρω και την δική μου γνώμη.
Μου φαινεται περίεργο να σε απατάει και χωρις να υπαρχει περίπτωση να το μαθεις απο κάπου ... να καρφώνεται μόνος του, ενω θα μπορούσε να πει χιλιες δύο πιο ανώδυνες δικαιολογίες. Σκέφτομαι είτε θέλει να σε κάνει να ζηλέψεις είτε να θυμώσεις μαζί του.
Μήπως θέλει να ταράξει την καθημερινότητα σας;;; Μήπως θέλει να σε σκουντήξει να τον διεκδικήσεις (δεν εννοώ με γκρινια).
Το σιγουρο είναι οτι σε θεωρεί δεδομένη. Αυτό συμβαίνει πάντα, πόσο μάλλον οταν δεν έχεις καθόλου παρέες, δεν βγαινεις καθόλου και η ζωή σου είναι μόνο ο άντρας σου και ο μικρός.
Ξέχνα το στριπτιτζαδικο, προς το παρόν τουλάχιστον (ξέρω δεν είναι και ευκολο) και εστιασε στον εαυτό σου και στην μεταξύ σας σχεση. Ταρακουνησέ τον εσυ λοιπόν. Μην αδιαφορείς απλά αλλαξε συμπεριφορά. Κανόνισε να βγεις με τον μικρό να πάτε για παγωτο ή σε έναν παιδότοπο και ρωτησέ τον αν θα έρθει μαζί, αν αρνηθεί ... δεν πειράζει., μην γκρινιάξεις (θα απορίσει και την προτάση σου αλλά και με την αντιμετώπιση της αρνησή του). Φροντισε να περάσει το άντρακι σου καλά και θα περάσεις κι έσυ. Αν γυρίσετε και οι 2 ενθουσιασμένοι από την βόλτα σας την επόμενη φόρα δεν θα αρνηθεί να έρθει. Θα θέλει να συμμετέχει σε ενδιαφέροντα πραγματα. Και θα συνειδητοποιεί οτι χάνει ευτυχισμένες στιγμες του γιου του και της γυναικας του, της οικογενειάς του. Προσπάθησε γενικά να έχεις καλη διάθεση (ξέρω όλο δύσκολα σου βαζω), πήγαινε γυμναστήριο, θα σου κάνει καλό γενικότερα, όχι μόνο στο οτι θα ζηλέψει ο άντρας σου αλλα κι εσύ θα έχεις μια ασχολία και γενικά προσπάθησε να γνωρίσεις κόσμο. Εχεις σκεφτεί ναπιάσεις κάποια δουλειά;
Κατα την γνωμή μου είναι πολύ κακο το ότι δεν έχεις φίλες ή εστω γνωστές. Μην ανησυχείς ομως ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ!!!

Εσύ τελικά τι σκεφτεσαι να κάνεις; Τι αποφασισες τελικά ... μέτα απο τέτοιο βομβαρδισμό συμβουλών από όλες μας;

148ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:39 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καταρχας καλημερα.
1.σκεφτηκα να γραφτω γυμναστηριο.
2.να βγαινω πιο συχνα οσο μπορω με τον μικρο και μπορουμε φυσικα..
3.να τον αγνοω μεχρι εκει που πρεπει.δηλαδή:οταν τον ρωταω γιατι αργησες και μου λεει οτι ειχαμε δουλεια ακομα στο μαγαζι ή οτιδηποτε αλλο απλα θα του λεω "ααα οκ μωρο μου" κατι τετοιο καταλαβατε τι θελω να πω.
4.θα σταματησω να του γκρινιαζω πολυ λιγακι θα του γκρινιαζω ειδικα για το παιδι εκει κοριτσια δεν θα τον αφησω να κανει οτι θελει..και
5.θα κανω γνωριμιες....ααα!!!και απο δουλεια θα ειχα παει αλλα δεν με αφηνει να δουλεψω...εχουμε τσακωθει αμετρητες φορες γι'αυτο το θεμα....

149ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 5:42 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni έγραψε:βαλε και καμια φιλη σου να σου τηλεφωνει οταν ειναι εκει και πηγαινε σε αλλο δωματιο να μιλας...κι οταν σε ρωταει ποιος να λες α μια φιλη που γνωρισα τωρα στο σχολειο.. Twisted Evil Twisted Evilνα ενεργοποιηθει λιγο ρε παιδι μου η ζηλια..και μαζι με την αλλαγη στη συμπεριφορα σου να φοβηθει λιγακι (ΟΧΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ) μην το παρατραβηξεις ομως ετσι????
και οπως σου ειπα πιο πανω ΠΟΛΥ ΣΕΞ...ολα κι ολα ειμαστε μανες των παιδιων τους αλλα και γυναικες..καλη επιτυχια φιλεναδα


κοιτα στο θεμα του σεξ ααα ολα κι ολα το θελω συνεχεια και του το εχω πει του ειπα κανονισε γιατι εγω σεξ θελω συχνα....κι σε ευχαριστω...

150ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Κυρ Σεπ 12, 2010 7:45 pm

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
... οποτε βάλλε μπροστα το σχέδιο!! Smile
Ολα καλά θα πανε ... θα δεις.
Κι οτι χρειαστείς εδώ είμαστε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις