Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
541 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 541 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:58 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianna-26 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ. ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 39. ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 8 ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ. ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΔΕΡΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ.ΑΑΑ!!Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ ΩΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ.ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΣΤΗΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΛΗΣΟΥΝ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ???ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ????

Κοριτσάκι μου γλυκό άκουσέ με. Θα συμφωνήσω με κάποιες από τις κοπέλες. Σε στριπτιτζάδικο δουλεύει. Μέσα στα ξ....α . Ε δε γίνεται κάποια στιγμή Twisted Evil Εγώ το έχω πει όλοι οι άντρες κάποια στιγμή θα απατήσουν τη γυναίκα τους. Περιμένω και από τον δικό μου κάποια στιγμή. Για αυτό το πρώτο μου παιδάκι είναι αγοράκι. Θα είναι ο μοναδικός άντρας στη ζωή μου που θα μου είναι πιστός πάντα. Βέβαια καλό θα είναι να το κάνει και να μη το μάθω γιατί έχουμε και παιδιά και είναι κρίμα. Μη χαλάς τον εαυτό σου με το να ψάχνεις κινητά, να μην κοιμάσαι τα βράδια να αναρωτιέσαι τι κάνει. Κι αν μάθεις κάτι τι θα κάνεις έχεις σκεφτεί? Θα χωρίσεις? Θα τσακώνεστε και θα βλέπει το παιδί? Τα πράγματα θα έρθουν από μόνα τους. Αυτά που λες ότι κάνει είναι ξεκάθαρα σημάδια κέρατου για μένα. Έχω κάνει άπειρα πράγματα στο παρελθόν για να τσεκάρω αν με απατούν. Αν θες μπορώ να σου πω άλλα τόσα. Αλλά αξίζει? Για αυτό εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα να κάνω σχέση με άνθρωπο της νύχτας. Δεν το λέω υποτιμητικά. Απλά ο κόσμος γίνεται άλλος άνθρωπος όταν βγαίνει να διασκεδάσει. Πόσο μάλλον όταν πίνει και κανά ποτάκι παραπάνω. Έχω δει, μου έχουν πει άπειρα.Αφού λοιπόν ήξερες την δουλειά του υποθέτω και είσαι μαζί του, σημαίνει ότι μάλλον δεν θα είχες πρόβλημα. Αφού λες δεν έχεις φίλες να μπαίνεις εδώ να τα λέμε μια μεγάλη παρέα είμαστε.

52ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:03 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
giouli73 έγραψε:
marianna-26 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ. ΕΙΜΑΙ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 39. ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 8 ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ. ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΔΕΡΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ.ΑΑΑ!!Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ ΩΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ.ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΣΤΗΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΛΗΣΟΥΝ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ???ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ????

Κοριτσάκι μου γλυκό άκουσέ με. Θα συμφωνήσω με κάποιες από τις κοπέλες. Σε στριπτιτζάδικο δουλεύει. Μέσα στα ξ....α . Ε δε γίνεται κάποια στιγμή Twisted Evil Εγώ το έχω πει όλοι οι άντρες κάποια στιγμή θα απατήσουν τη γυναίκα τους. Περιμένω και από τον δικό μου κάποια στιγμή. Για αυτό το πρώτο μου παιδάκι είναι αγοράκι. Θα είναι ο μοναδικός άντρας στη ζωή μου που θα μου είναι πιστός πάντα. Βέβαια καλό θα είναι να το κάνει και να μη το μάθω γιατί έχουμε και παιδιά και είναι κρίμα. Μη χαλάς τον εαυτό σου με το να ψάχνεις κινητά, να μην κοιμάσαι τα βράδια να αναρωτιέσαι τι κάνει. Κι αν μάθεις κάτι τι θα κάνεις έχεις σκεφτεί? Θα χωρίσεις? Θα τσακώνεστε και θα βλέπει το παιδί? Τα πράγματα θα έρθουν από μόνα τους. Αυτά που λες ότι κάνει είναι ξεκάθαρα σημάδια κέρατου για μένα. Έχω κάνει άπειρα πράγματα στο παρελθόν για να τσεκάρω αν με απατούν. Αν θες μπορώ να σου πω άλλα τόσα. Αλλά αξίζει? Για αυτό εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα να κάνω σχέση με άνθρωπο της νύχτας. Δεν το λέω υποτιμητικά. Απλά ο κόσμος γίνεται άλλος άνθρωπος όταν βγαίνει να διασκεδάσει. Πόσο μάλλον όταν πίνει και κανά ποτάκι παραπάνω. Έχω δει, μου έχουν πει άπειρα.Αφού λοιπόν ήξερες την δουλειά του υποθέτω και είσαι μαζί του, σημαίνει ότι μάλλον δεν θα είχες πρόβλημα. Αφού λες δεν έχεις φίλες να μπαίνεις εδώ να τα λέμε μια μεγάλη παρέα είμαστε.

ΒΑΣΙΚΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΥΧΤΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ.ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΗΓΕ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕ..

53ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:05 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianna-26 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Α τώρα κατάλαβα. Να στείλει τα λεφτά στη χώρα της ήθελε. Οκ, κανένα πρόβλημα. Καμία δουλειά δεν είναι ντροπή, και κρίμα στην κοπέλα που τραβάει τόσα από τον δικό της.
Ο άντρας σου λοιπόν αφού μέχρι τώρα δε σε έχει δώσει αλλά δικαιώματα, ίτς οκ! Μη βγάζεις συμπεράσματα από μεμονωμένα περιστατικά!


ΟΧΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ.


τα χω κάνει κουλουβάχατα. Πως μου ρθε αυτή η λέξη.χαχαχα Αφού ήθελε να πάει ο άντρας σου στην τράπεζα αυτή γιατί περίμενε? Τι ώρα σχολάει ο άντρας σου και τι ώρα ήρθε σπίτι? Είναι μακριά η δουλειά από το σπίτι? Ορίστε μπήκα στο τρυπάκι. Κάτσε να διαβάσω και παρακάτω.

54ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:10 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΑΕΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.. Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΡΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΕΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙΚΕ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ...

55ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:14 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εαν συμβαινει κατι υποπτο γιατι να σου πει οτι ηταν μαζι και να μη σου πει οτι ειχε παει μονος για καφε για να περιμενει να ανοιξει η τραπεζα???

56ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:14 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑΝ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ...

57ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:18 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ....ΑΑΑΑ!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ... ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ..

58ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:21 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααααααα πεταχτηκε κιολας το πουλακι μου....μα τι περιεργα που μου φαινονται αυτα!!
πρωτον με εκνευριζει απιστευτα η αλλη να κατσικωνεται στον αλλον ντε κ καλα!!

δευτερον,δηλαδη τη δερνει ο φιλος της κ μετα παει κ κανει την κακομοιρα στον αντρα αλληνης!!δεν θα παραξενευτω αν τους πιασει ο φιλος της κ τους δειρει κ τους δυο μαζι!

κ τριτον πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο ν'αλλαξει δουλεια κ παρεες!!οποιος νυχτα περπατει...λασπες κ σκ...α πατει!
νομιζω ειναι χρεος του ν'αλλαξει δουλεια!!εισαι η γυναικα του,εχετε ενα παιδακι μαζι...μου φαινεται τελειως χαζομαρα ενας σοβαρος πατερας να δουλευει σε στριπτιτζαδικο!!δεν τολεω υποτιμητικα..προς θεου!!αλλα πρεπει να σεβαστει κ τα δικα σου θελω!!ε μα ελεος,ψαξε ψαξε καποια αλλο δουλεια θα βρει!!εχει κανει ποτε την παραμικρη κινηση να ψαξει??

59ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:23 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marianna-26 έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ....ΑΑΑΑ!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ... ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ..

what??? scratch

60ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:23 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
manoula3 έγραψε:ααααααααα πεταχτηκε κιολας το πουλακι μου....μα τι περιεργα που μου φαινονται αυτα!!
πρωτον με εκνευριζει απιστευτα η αλλη να κατσικωνεται στον αλλον ντε κ καλα!!

δευτερον,δηλαδη τη δερνει ο φιλος της κ μετα παει κ κανει την κακομοιρα στον αντρα αλληνης!!δεν θα παραξενευτω αν τους πιασει ο φιλος της κ τους δειρει κ τους δυο μαζι!

κ τριτον πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο ν'αλλαξει δουλεια κ παρεες!!οποιος νυχτα περπατει...λασπες κ σκ...α πατει!
νομιζω ειναι χρεος του ν'αλλαξει δουλεια!!εισαι η γυναικα του,εχετε ενα παιδακι μαζι...μου φαινεται τελειως χαζομαρα ενας σοβαρος πατερας να δουλευει σε στριπτιτζαδικο!!δεν τολεω υποτιμητικα..προς θεου!!αλλα πρεπει να σεβαστει κ τα δικα σου θελω!!ε μα ελεος,ψαξε ψαξε καποια αλλο δουλεια θα βρει!!εχει κανει ποτε την παραμικρη κινηση να ψαξει??

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΚΕ ΤΙΠΟΤΑ..

61ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:23 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianna-26 έγραψε:ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΑΕΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.. Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΡΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΕΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙΚΕ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ...

Απ ότι κατάλαβα θες να το ψάξεις το θέμα. Πιστεύεις ότι αξίζει το κόπο. Αν ναι οκ. Δικό σου το θέμα. Εγώ σου ξαναλέω μου μυρίζει κέρατο αλλά τελοσπάντων. Απο όσο ξέρω αυτές τελειώνουν το πρόγραμμα ή τα ιδιαίτερα μετά και φεύγουν. Οι σερβιτόροι δεν φτιάχνουν το μαγαζί? Είναι μακριά η δουλειά από σπίτι?
Καταρχήν μόνο που του λες να αλλάξει μαγαζί και σε κλ... δε χρειάζεται κάτι άλλο. Πάω για τσιγάρο θυμήθηκα παλιά δικά μου

62ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:27 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
giouli73 έγραψε:
marianna-26 έγραψε:ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΑΕΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.. Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΡΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΕΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙΚΕ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ...

Απ ότι κατάλαβα θες να το ψάξεις το θέμα. Πιστεύεις ότι αξίζει το κόπο. Αν ναι οκ. Δικό σου το θέμα. Εγώ σου ξαναλέω μου μυρίζει κέρατο αλλά τελοσπάντων. Απο όσο ξέρω αυτές τελειώνουν το πρόγραμμα ή τα ιδιαίτερα μετά και φεύγουν. Οι σερβιτόροι δεν φτιάχνουν το μαγαζί? Είναι μακριά η δουλειά από σπίτι?
Καταρχήν μόνο που του λες να αλλάξει μαγαζί και σε κλ... δε χρειάζεται κάτι άλλο. Πάω για τσιγάρο θυμήθηκα παλιά δικά μου

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΝΑ 20ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.. ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΞΩ???

63ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:31 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε την ταραξαμε τη γιουλη!!!γιουληηηηη ελα πισωωω!!!!! Razz

καλα εγω δεν μπορω να πω αν υπαρχει θεμα για κερατο....δεν μπορω να ειμαι σιγουρη!!δεν ξερω κ πολλα απο τετοια τερτιπια!! Razz

αλλα επιμενω οτι ειναι λαθος του να μενει σ'αυτη τη δουλεια!!μηπως τελικα του αρεσει εκει???αμα θελεις βρισκεις πιστευω..αλλα μαλλον δεν τον πολυνοιαζει! Shocked

μαριαννα μου δεν σε αποπαιρνουμε ε??!!απλα πρεπει κ συ να απαιτησεις τα θελω σου,το χρονο σου,αυτα που σε γεμιζουν!!οταν κατι δεν ολοκληρωνει κ τους δυο...δεν μπορει ο ενας να πελαγωνει κ ο αλλος να καθεται στην καλοπεραση!!!πρεπει να συμμεριστει την αναγκη σου ν'αλλαξει δουλεια!!
μα σκεψουκ το παιδακι που εχει παραδειγμα τον πατερα του πως θα του φαινεται που ο μπαμπας του δουλευει σε στριπτιτζαδικο!!δεν υποτιμω τον αντρα σου,ουτε τη δουλεια του...αλλα πιστευω οτι οταν εισαι πατερας κ σωστος οικογενειαρχης ειναι απαγορευμενο μερος αυτο για να εργαστεις!!

64ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:37 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
manoula3 έγραψε:καλε την ταραξαμε τη γιουλη!!!γιουληηηηη ελα πισωωω!!!!! Razz

καλα εγω δεν μπορω να πω αν υπαρχει θεμα για κερατο....δεν μπορω να ειμαι σιγουρη!!δεν ξερω κ πολλα απο τετοια τερτιπια!! Razz

αλλα επιμενω οτι ειναι λαθος του να μενει σ'αυτη τη δουλεια!!μηπως τελικα του αρεσει εκει???αμα θελεις βρισκεις πιστευω..αλλα μαλλον δεν τον πολυνοιαζει! Shocked

μαριαννα μου δεν σε αποπαιρνουμε ε??!!απλα πρεπει κ συ να απαιτησεις τα θελω σου,το χρονο σου,αυτα που σε γεμιζουν!!οταν κατι δεν ολοκληρωνει κ τους δυο...δεν μπορει ο ενας να πελαγωνει κ ο αλλος να καθεται στην καλοπεραση!!!πρεπει να συμμεριστει την αναγκη σου ν'αλλαξει δουλεια!!
μα σκεψουκ το παιδακι που εχει παραδειγμα τον πατερα του πως θα του φαινεται που ο μπαμπας του δουλευει σε στριπτιτζαδικο!!δεν υποτιμω τον αντρα σου,ουτε τη δουλεια του...αλλα πιστευω οτι οταν εισαι πατερας κ σωστος οικογενειαρχης ειναι απαγορευμενο μερος αυτο για να εργαστεις!!

ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΟΠΑΙΡΝΕΤΕ ΕΓΩ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ...

65ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:39 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα

66ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:45 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="giouli73"]Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote


ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ....

67ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:51 pm

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="marianna-26"]
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote
ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.....
Περιεργα πραγματα βρε Μαριαννα μου.Πολυ ανεση εχει...Το χει ξανακανει; εχει ξαναβγει για καφε με αλλη για να της λυσει τα ψυχολογικα της; Πολυ ανετος βρε παιδι Rolling Eyes scratch scratch δεν τα καταλαβαινω αυτα εγω..

68ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:54 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="marianna-26"]
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote


ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ....

σορυ αυτη ειχε τα ψυχολογικα της και τι πηρε το κινητο και τον φωτογραφιζε; η αυτος φωτογραφιζοταν; ελεος λεμε δεν στεκουν αυτα

69ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:55 pm

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν αρχίσεις να ψάχνεσαι έτσι θα είναι μεγάλη φθορά για σένα. Γίνε κούκλα και αστον να ψάχνεται εκείνος!!

70ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:55 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="μανουλα"]
marianna-26 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote
ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.....
Περιεργα πραγματα βρε Μαριαννα μου.Πολυ ανεση εχει...Το χει ξανακανει; εχει ξαναβγει για καφε με αλλη για να της λυσει τα ψυχολογικα της; Πολυ ανετος βρε παιδι Rolling Eyes scratch scratch δεν τα καταλαβαινω αυτα εγω..


ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ....ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΚΑΛΑΜΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ...

71ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:56 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δηλαδή είχε τα ψυχολογικά της και έβγαζαν φωτογραφίες?Νέα μέθοδος ψυχοθεραπείας είναι αυτή? Επίσης αυτή δεν εκτονώθηκε με το χορό και το γδύσιμο?

72ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 2:59 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
giouli73 έγραψε:Δηλαδή είχε τα ψυχολογικά της και έβγαζαν φωτογραφίες?Νέα μέθοδος ψυχοθεραπείας είναι αυτή? Επίσης αυτή δεν εκτονώθηκε με το χορό και το γδύσιμο?


ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ....

73ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 3:00 pm

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="marianna-26"]
μανουλα έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote
ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.....
Περιεργα πραγματα βρε Μαριαννα μου.Πολυ ανεση εχει...Το χει ξανακανει; εχει ξαναβγει για καφε με αλλη για να της λυσει τα ψυχολογικα της; Πολυ ανετος βρε παιδι Rolling Eyes scratch scratch δεν τα καταλαβαινω αυτα εγω..


ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ....ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΚΑΛΑΜΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ...
ωπα ωπα..κατσε..καλαμι ψαρεματος; δηλ μετα την δουλεια κ πριν ανοιξει η τραπεζα την παρηγορουσε στην παραλια ψαρευοντας;;;; Shocked Shocked ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 875502 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 875502

74ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 3:00 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Μιλουπακι"]
marianna-26 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote


ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ....

σορυ αυτη ειχε τα ψυχολογικα της και τι πηρε το κινητο και τον φωτογραφιζε; η αυτος φωτογραφιζοταν; ελεος λεμε δεν στεκουν αυτα

ΤΟΝ ΕΒΓΑΖΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΒΓΑΛΜΕΝΟΣ...

75ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 3:02 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="μανουλα"]
marianna-26 έγραψε:
μανουλα έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
giouli73 έγραψε:Στο λέω επειδή έχω κάνει απίστευτα πράγματα στο παρελθόν για να μάθω και κουράστικα, βαρέθηκα. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει να είναι μαζί μου ας είναι αν δεν θέλει τον δρόμο του. δεν θα χαλιέμαι εγώ ενώ ο άλλος ξενογ..... Τότε που τα έκανα αυτά όμως δεν είχα παιδιά ήμουν μόνη. Εσύ τι θα κάνεις αν το διαπιστώσεις. Βασικά δεν έχω καταλάβει καλά. Πήγε στην τράπεζα και αφού είναι 10λεπτά το σπίτι γιατί δεν ήρθε και αφού ανοίξουν να πάει. Κάτι φώτο λες κάτι κάπου σας κάλεσαν γνωρίζεστε μεταξύ σας? χάθηκα[/quote
ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ.. ΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.....
Περιεργα πραγματα βρε Μαριαννα μου.Πολυ ανεση εχει...Το χει ξανακανει; εχει ξαναβγει για καφε με αλλη για να της λυσει τα ψυχολογικα της; Πολυ ανετος βρε παιδι Rolling Eyes scratch scratch δεν τα καταλαβαινω αυτα εγω..


ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ....ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΚΑΛΑΜΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ...
ωπα ωπα..κατσε..καλαμι ψαρεματος; δηλ μετα την δουλεια κ πριν ανοιξει η τραπεζα την παρηγορουσε στην παραλια ψαρευοντας;;;; Shocked Shocked ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 875502 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 3 875502

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΩ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις