Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
563 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 563 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

26ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 12:58 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pink2 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Εμένα αν δούλευε σε τέτοιο μαγαζί σαν σερβιτόρος, εγώ θα δούλευα σαν καθαρίστρια στις τουαλέτες! Ξέρετε..σαν αυτές τις κύριες με το δισκάκι. Σε χλωρο κλαρί δε θα τον άφηνα! Very Happy
χα χα 'η μηπως θα ησουν σαν την βουγιουκλακη στις διπλοπενιες,που τραγουδουσε ο παπαμιχαηλ και αυτη ηταν παντα πρωτο τραπεζι;
ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΤΑΝΤΗΣΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

27ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:01 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΑ...

28ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:02 pm

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toοτι δουλευει νυχτα δεν ειναι κακο ουτε παει να πει οτι παρασυρετε απο τα κοριτσια που δουλευουν εκει γιατι συνηθως αυτα τα κοριτσια ανε με μεγαλα πορτοφολια εαν οντως η κοπελα ειναι ξενη κ βρηκε καποιον να μιλησει δεν ειναι κακο τεσπα μιλησε του ξεκαθαρα κ θα δεις τι σκεφτεται εχω δουλεψει μυχτα κ ξερω τι σημαινει να αργεις να γυρισεις σπιτι

http://www.gatospito.com

29ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:03 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ψάξε καλύτερα στη συμπεριφορά του και όχι στη δουλειά του.

30ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:07 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ γράφω και από το κινητό και δυσκολεύομαι. Λοιπόν πρώτο βήμα ζητά την απόδειξη από την τράπεζα. Και μετά βλέπουμε. Νύσταξα τώρα!

μανούλα πάντα να γελάς καλή μου!

Φανή.... Κισιζ!

31ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:08 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nikoleta έγραψε:Ψάξε καλύτερα στη συμπεριφορά του και όχι στη δουλειά του.
ΤΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΧΤΕΙ ΑΛΛΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΟΙΤΑΩ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ.

32ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:08 pm

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pink2 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Εμένα αν δούλευε σε τέτοιο μαγαζί σαν σερβιτόρος, εγώ θα δούλευα σαν καθαρίστρια στις τουαλέτες! Ξέρετε..σαν αυτές τις κύριες με το δισκάκι. Σε χλωρο κλαρί δε θα τον άφηνα! Very Happy
χα χα 'η μηπως θα ησουν σαν την βουγιουκλακη στις διπλοπενιες,που τραγουδουσε ο παπαμιχαηλ και αυτη ηταν παντα πρωτο τραπεζι;
ναι και μετα να γινει οπως η βουγιουκλακη πρωτο ονομα....στο χορο!! Very Happy Very Happy παντως απο ενα και μονο περιστατικο μην τρελλαινεσαι απλα ξεκινησε να τον τσεκαρεις διακριτικα παντα γιατι ειμαστε και ....κυριες!!

33ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:09 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ifigeneia έγραψε:Αχ γράφω και από το κινητό και δυσκολεύομαι. Λοιπόν πρώτο βήμα ζητά την απόδειξη από την τράπεζα. Και μετά βλέπουμε. Νύσταξα τώρα!

μανούλα πάντα να γελάς καλή μου!

Φανή.... Κισιζ!
ΟΚ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΝΥΧΤΑ

34ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:13 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευουλα έγραψε:
pink2 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Εμένα αν δούλευε σε τέτοιο μαγαζί σαν σερβιτόρος, εγώ θα δούλευα σαν καθαρίστρια στις τουαλέτες! Ξέρετε..σαν αυτές τις κύριες με το δισκάκι. Σε χλωρο κλαρί δε θα τον άφηνα! Very Happy
χα χα 'η μηπως θα ησουν σαν την βουγιουκλακη στις διπλοπενιες,που τραγουδουσε ο παπαμιχαηλ και αυτη ηταν παντα πρωτο τραπεζι;
ναι και μετα να γινει οπως η βουγιουκλακη πρωτο ονομα....στο χορο!! Very Happy Very Happy παντως απο ενα και μονο περιστατικο μην τρελλαινεσαι απλα ξεκινησε να τον τσεκαρεις διακριτικα παντα γιατι ειμαστε και ....κυριες!!

ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.

35ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:15 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianna-26 έγραψε:
ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.
Δεν έχεις κανένα τηλ από συνάδελφο ώστε να πάρεις εκεί όταν αργήσει (και καλά ότι το δικό του σου έβγαζε πρόβλημα) για να τσεκάρεις αν είναι όντως στη δουλειά?

36ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:18 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nikoleta έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.
Δεν έχεις κανένα τηλ από συνάδελφο ώστε να πάρεις εκεί όταν αργήσει (και καλά ότι το δικό του σου έβγαζε πρόβλημα) για να τσεκάρεις αν είναι όντως στη δουλειά?

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΥ...

37ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:19 pm

pink2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianna-26 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Αχ γράφω και από το κινητό και δυσκολεύομαι. Λοιπόν πρώτο βήμα ζητά την απόδειξη από την τράπεζα. Και μετά βλέπουμε. Νύσταξα τώρα!

μανούλα πάντα να γελάς καλή μου!

Φανή.... Κισιζ!
ΟΚ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΝΥΧΤΑ
φιλακια ιφιγενεια!ψυχραιμια μαριαννα και να συζητησεις ξανα μαζι του!

38ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:19 pm

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianna-26 έγραψε:
ευουλα έγραψε:
pink2 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Εμένα αν δούλευε σε τέτοιο μαγαζί σαν σερβιτόρος, εγώ θα δούλευα σαν καθαρίστρια στις τουαλέτες! Ξέρετε..σαν αυτές τις κύριες με το δισκάκι. Σε χλωρο κλαρί δε θα τον άφηνα! Very Happy
χα χα 'η μηπως θα ησουν σαν την βουγιουκλακη στις διπλοπενιες,που τραγουδουσε ο παπαμιχαηλ και αυτη ηταν παντα πρωτο τραπεζι;
ναι και μετα να γινει οπως η βουγιουκλακη πρωτο ονομα....στο χορο!! Very Happy Very Happy παντως απο ενα και μονο περιστατικο μην τρελλαινεσαι απλα ξεκινησε να τον τσεκαρεις διακριτικα παντα γιατι ειμαστε και ....κυριες!!

ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.
τον λογαριασμο του κινητου να κοιτας γιατι αν κανει υποπτες κλησεις μπορει να τις διαγραψει.εκτος αν εχει καρτοκινητο Rolling Eyes αληθεια καποιο βραδυ δεν μπορεις να τη στησεις εξω απο το μαγαζι?

39ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:20 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianna-26 έγραψε:
nikoleta έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.
Δεν έχεις κανένα τηλ από συνάδελφο ώστε να πάρεις εκεί όταν αργήσει (και καλά ότι το δικό του σου έβγαζε πρόβλημα) για να τσεκάρεις αν είναι όντως στη δουλειά?

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΥ...
Κάποιος άλλος τρόπος πχ αν είναι εκεί το αυτοκίνητό του παρκαρισμένο κτλ;

40ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:21 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευουλα έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ευουλα έγραψε:
pink2 έγραψε:
Ifigeneia έγραψε:Εμένα αν δούλευε σε τέτοιο μαγαζί σαν σερβιτόρος, εγώ θα δούλευα σαν καθαρίστρια στις τουαλέτες! Ξέρετε..σαν αυτές τις κύριες με το δισκάκι. Σε χλωρο κλαρί δε θα τον άφηνα! Very Happy
χα χα 'η μηπως θα ησουν σαν την βουγιουκλακη στις διπλοπενιες,που τραγουδουσε ο παπαμιχαηλ και αυτη ηταν παντα πρωτο τραπεζι;
ναι και μετα να γινει οπως η βουγιουκλακη πρωτο ονομα....στο χορο!! Very Happy Very Happy παντως απο ενα και μονο περιστατικο μην τρελλαινεσαι απλα ξεκινησε να τον τσεκαρεις διακριτικα παντα γιατι ειμαστε και ....κυριες!!

ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.
τον λογαριασμο του κινητου να κοιτας γιατι αν κανει υποπτες κλησεις μπορει να τις διαγραψει.εκτος αν εχει καρτοκινητο Rolling Eyes αληθεια καποιο βραδυ δεν μπορεις να τη στησεις εξω απο το μαγαζι?
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ.

41ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:25 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="nikoleta"]
marianna-26 έγραψε:
nikoleta έγραψε:
marianna-26 έγραψε:
ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΑ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΚΗΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ.
Δεν έχεις κανένα τηλ από συνάδελφο ώστε να πάρεις εκεί όταν αργήσει (και καλά ότι το δικό του σου έβγαζε πρόβλημα) για να τσεκάρεις αν είναι όντως στη δουλειά?[/quote

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΥ...
Κάποιος άλλος τρόπος πχ αν είναι εκεί το αυτοκίνητό του παρκαρισμένο κτλ;

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΣΕΚΑΡΩ.

42ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:31 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμιά φίλη να κρατήσει τον μικρό ενώ κοιμάται; Πάντως να είσαι σίγουρη ότι αν τρέχει κάτι αργά ή γρήγορα θα φανεί

43ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:34 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nikoleta έγραψε:Καμιά φίλη να κρατήσει τον μικρό ενώ κοιμάται; Πάντως να είσαι σίγουρη ότι αν τρέχει κάτι αργά ή γρήγορα θα φανεί

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΣΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ 2003 ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΡΟ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΛΕΦΤΙΚΑΜΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ..ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ...

44ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:38 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ.ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ...

45ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:38 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ!!βρε μαριαννα....διαβαζα κ μου κοβονταν τα ποδια!
κοιτα το οτι δουλευει σε στριπτιτζαδικο ειναι βεβαια σοκαριστικο..για μενα...αλλα αυτο δεν σημαινει οτι στανταρ κατι υποπτο εχει κανει!!

στον αντρα μου εχω απολυτη εμπιστοσυνη..δεν μου εχει δωσει ποτε δικαιωμα...τυφλη εμπιστοσυνη μπορω να πω!!
αν δουλευε σε στριπτιτζαδικο δεν θα ημουν κ αυτοματως σιγουρη οτι κατι κανει....αλλα....δεν θα αντεχα καν να βρισκεται εκει μεσα....οχι μη με απατησει..δεν θελω...ειμαι ζηλιαρα πως να το πω! Twisted Evil

οπως ειπαν κ τα κοριτσια,αρχισε διακριτικα να προσεχεις καποια πραγματα στην συμπεριφορα του,στις κινησεις του,στον τροπο του!!αργα η' γρηγορα οτι κ να εχει κανει θα φανερωθει!!

με ταραξε αυτο το θεμα βρε παιδια!!
κ μονο στη σκεψη οτι θα εμενε ο αντρας μου μετα τη δουλεια με καποια κ θα του ζητουσε να παει λεφτα στην τραπεζα γι'αυτην με πιανει ιλιγγος!!οχι δεν θα φοβομουν οτι με απαταει...αλλα δεν το μπορω...δεν την αντεχω αυτη τη σκεψη!!!θελω να γυρισει στο σπιτι μας μετα τη δουλεια κ οχι να κανει τις δουλειες που θελει καποια αλλη!!ας βρει αλλον να τις κανει!! Mad κ ειδικα να τα λεει με γυναικα που πριν 1 ωρα εβλεπε γυμνη να χορευει!!ωωω οχι....απιστευτο...
No pale

κ αντε μια φορα,ανθρωποι ειμαστε ας την εξυπηρετησει,αλλα αν η κυρια τοπαρει σκοινι κορδονι,την βλεπω να φοραει το ''κορδονι'' καπελο!!!με πιανετε?!!!!χαχαχα!!

46ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:42 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΩΣΤΑ.

47ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:46 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε κ χωρις το θεμα της τραπεζας...κ παλι θα πνιγομουν στη σκεψη οτι πινει καφε με μια κοπελα που πριν εβλεπε γυμνη!!κ τι σημαινει περιμενε την τραπεζα??ας κατσει στο σκαλοπατι να περιμενει!!!χαχαχαχα!!! Razz η' να παει να κατσει σ'ενα παγκακι πιο κει!!!

κ γι'αυτο που λες οτι η κοπελα εχει ψυχολογικα,μαλλον προσπαθει να πατησει πανω στην συμπονοια του αντρα σου κ να κλαιγεται!!ας βρει αλλον να κλαφτει!!εσυ εχεις αναγκη τον αντρα σου κ οχι αυτη!!να κατσει στ'αυγα της κ να πιανει κουβεντα με αλλον σερβιτορο...ΑΝΥΠΑΝΤΡΟ!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 311356

48ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:49 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
manoula3 έγραψε:βρε κ χωρις το θεμα της τραπεζας...κ παλι θα πνιγομουν στη σκεψη οτι πινει καφε με μια κοπελα που πριν εβλεπε γυμνη!!κ τι σημαινει περιμενε την τραπεζα??ας κατσει στο σκαλοπατι να περιμενει!!!χαχαχαχα!!! Razz η' να παει να κατσει σ'ενα παγκακι πιο κει!!!

κ γι'αυτο που λες οτι η κοπελα εχει ψυχολογικα,μαλλον προσπαθει να πατησει πανω στην συμπονοια του αντρα σου κ να κλαιγεται!!ας βρει αλλον να κλαφτει!!εσυ εχεις αναγκη τον αντρα σου κ οχι αυτη!!να κατσει στ'αυγα της κ να πιανει κουβεντα με αλλον σερβιτορο...ΑΝΥΠΑΝΤΡΟ!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 311356

ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ.. ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΝΩ ΑΜΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ. ΚΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΗΓΕ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ????

49ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:53 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χωρις να θελω να παιξω το δικηγορο του διαβολου και η πρωην του αντρα μου ψυχολογικα χαλια ηταν για τον γκομενο της οταν τον επαιρνε τηλεφωνο επανειλημμενως να βρεθουνε, αφου εμαθε οτι τα ειχε μαζι μου. ασχετως εαν ο αντρας μου δεν πηγαινε κι ερχοταν και μου το ελεγε. τεσπα, μην δειχνεις εμπιστοσυνη και πατα ποδι.
δεν καταλαβαινω γιατι δεν του μιλας ευθεως. και στο κατω κατω εαν σε ενοχλει που δουλευει σε στριπτητζαδικο βαλτου το μαχαιρι στο λαιμο να βρει κατι αλλο. ημαρτον, παιδι εχετε μαζι, δεν εισαστε ξενοι!!!

50ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ.... Παρ Σεπ 10, 2010 1:55 pm

marianna-26

marianna-26
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
markellajohny έγραψε:χωρις να θελω να παιξω το δικηγορο του διαβολου και η πρωην του αντρα μου ψυχολογικα χαλια ηταν για τον γκομενο της οταν τον επαιρνε τηλεφωνο επανειλημμενως να βρεθουνε, αφου εμαθε οτι τα ειχε μαζι μου. ασχετως εαν ο αντρας μου δεν πηγαινε κι ερχοταν και μου το ελεγε. τεσπα, μην δειχνεις εμπιστοσυνη και πατα ποδι.
δεν καταλαβαινω γιατι δεν του μιλας ευθεως. και στο κατω κατω εαν σε ενοχλει που δουλευει σε στριπτητζαδικο βαλτου το μαχαιρι στο λαιμο να βρει κατι αλλο. ημαρτον, παιδι εχετε μαζι, δεν εισαστε ξενοι!!!

ΑΧ ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΔΕΙΣ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις