Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
214 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 214 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω πως δε φταιει ο συνδυασμος των 2 αλλα το γεγονος οτι η ανθρωπινη φυση θελει να διαιωνισει και τα...στραβα της!!!αλλιως πως θα εχουν αποριες οι επομενες γενιες?!?!!?
αν πχ καναμε ολες γαλανοματικα παιδια που θα διοχετευοταν ολη αυτη η βλακεια που υπαρχει στα μυαλα ορισμενων?!ή αν δε κατουρουσαν στο κρεβατι τους τα δικα μας πως θα παινευοταν οι αλλες για τα δικα τους που κοψανε την πανα απο 27ημερων??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εχω να προσθεσω λοιπον οτι εγω θυμαμαι μια φορα που πηγα στη μαμα μου να της πω το κλασσικο "μαμα κατουρησα ελα να με ντυσεις" μου εκανε εντυπωση που δε σηκωθηκε αμεσως οπως καθε φορα μουρμουρωντας "παλι βρε κοριτσι μου τι θα κανω με σενα θα παντρευτεις και θα κατουρας πανω σου..."παρα επεμενε "πηγαινε μεσα κι ερχομαι".....τωρα που το σκεφτομαι κατι θα εκαναν... Embarassed Embarassed Embarassed λετε γι'αυτο να εργησαν να κανουν τον αδερφο μου??? scratch scratch scratch Razz

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε τί κομπλεξικοί ανθρωποι υπάρχουν,....

http://www.annoulasmom.blogspot.com

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευακι πολύ γέλασα Smile

http://www.annoulasmom.blogspot.com

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ναι βρε Ευα, αλλα δεν είναι θέμα άγχους, είναι απλά το ότι μερικές ψοφάνε για συγκρίσεις και συγκρούσεις.. Υποθέτω ότι αν για κάποιο παθολογικό λόγο το παιδί μου δεν μπορούσε να περπατήσει και ο άλλος το ήξερε, δεν θα μου έκανε την ερώτηση και τη σύγκριση "εμείς περπατήσαμε, εσείς ακόμα??"

κ καλα να ναι γονιος ο αλλος,να μην ειναι και να σε ζαλιζει? να σου κανει υποδειξεις για ολα?κ ακομα χειροτερα να συγκρινει το παιδι σου με το πως υποθετει οτι ειναι ενα παιδι..μου χει τυχει κι αυτο. cyclops

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλοι όλα τα ξέρουνε, τον πρώτο καιρό που είχα τον Αλέξανδρο κι έβγαινα βόλτα, ψάρωνα με σχόλια και τέτοια.
"καλέ το έχεις σκεπασμένο? Θα σκάσει κορίτσι μου, ξεσκέπασε το" (το ξεσκέπαζα)
Λίγο πιο κάτω συναντούσα άλλη "Καλά με τέτοιο κρυο και το έχεις ξεσκέπαστο? Εμάς έτσι επαθε πνευμονία" τι να κάνω κι εγώ, το σκέπαζα.
Λίγο πιο κάτω "γιατί έχεις ξαπλωμένη την πλάτη του καροτσιού?" "γιατί το μωρό είναι 3 μηνών, δεν κάθεται ακόμα" "Ο δικός μας κάθεται, και είναι καλύτερα και για την πλάτη του" το σήκωνα εγώ η χαϊβάνα. Το μωρό δυσανασχετούσε, το κατέβαζα...
και άλλα πολλά και γλαφυρά, εκτος θέματος βέβαια, αλλά για να τονίσω ότι προφανώς για το δικό μας το μωρό, οι άλλοι νομίζουν ότι έχουν τον πρώτο λόγο..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλα νενα που να πας και σε κανα χωριο!!!οταν παω στην πεθερα μου και πεφτουν πανω απο τα παιδια παππουδες και γιαγιαδες αγνωστου ταυτοτητας και προελευσεως εκει να δεις!!!
-ποσο ειναι το μωρο?
-11μηνων
-και ειναι ακομη 8 κιλα?αααααα!!!!του ταδε ηταν 15!
-ενταξει τι να κανουμε δεν ειναι ολα τα παιδια ιδια!
-μαλλον το ταιζει καλυτερα η γυναικα του!
-ε καλα δεν εγινε και τιποτα!καθε παιδι εχει δικο του ρυθμο!
-ε πως?!εσυ ολη μερα σπιτι με το μωρο τι εχεις να κανεις και δε το ταιζεις?
εκει αρχιζω και τα παιρνω!
-ναι αλλα ο ταδε και η γυναικα του ειναι και οι 2 μεγαλοσωμοι,εχει να μοιασει το παιδι
-ε μην το λες,η ταδε δεν εχασε τα κιλα της εγκυμοσυνης αλλιως καλη ηταν
αντε μην πω λεω απο μεσα μου,δεν ηταν 120 κιλα ηταν μονο 113!!!!!!και η συζητηση συνεχιζεται με τους ιδιους ρυθμους!εκτος αν μπει σπιτι ο αντρας μου οποτε αρχιζει αλλο βιολι!!!
-βαγγελη παχυνες!!!
-ελα βρε θεια που παχυνα!
-αχ οι νεες γυναικες,δε σας κανουν υγειινα φαγητα!ολα απ'εξω και ολο λιπη!πως να μην παχυνεις!!!
......................................................
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:α καλα νενα που να πας και σε κανα χωριο!!!οταν παω στην πεθερα μου και πεφτουν πανω απο τα παιδια παππουδες και γιαγιαδες αγνωστου ταυτοτητας και προελευσεως εκει να δεις!!!
-ποσο ειναι το μωρο?
-11μηνων
-και ειναι ακομη 8 κιλα?αααααα!!!!του ταδε ηταν 15!
-ενταξει τι να κανουμε δεν ειναι ολα τα παιδια ιδια!
-μαλλον το ταιζει καλυτερα η γυναικα του!
-ε καλα δεν εγινε και τιποτα!καθε παιδι εχει δικο του ρυθμο!
-ε πως?!εσυ ολη μερα σπιτι με το μωρο τι εχεις να κανεις και δε το ταιζεις?
εκει αρχιζω και τα παιρνω!
-ναι αλλα ο ταδε και η γυναικα του ειναι και οι 2 μεγαλοσωμοι,εχει να μοιασει το παιδι
-ε μην το λες,η ταδε δεν εχασε τα κιλα της εγκυμοσυνης αλλιως καλη ηταν
αντε μην πω λεω απο μεσα μου,δεν ηταν 120 κιλα ηταν μονο 113!!!!!!και η συζητηση συνεχιζεται με τους ιδιους ρυθμους!εκτος αν μπει σπιτι ο αντρας μου οποτε αρχιζει αλλο βιολι!!!
-βαγγελη παχυνες!!!
-ελα βρε θεια που παχυνα!
-αχ οι νεες γυναικες,δε σας κανουν υγειινα φαγητα!ολα απ'εξω και ολο λιπη!πως να μην παχυνεις!!!
......................................................
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



χαχαχαχαχαχαχα
Και αφου μας κανονισαν με τα παιδια μετα αρχιζουν με τους αντρες μας. Καλα μερικες γυναικες δεν υπαρχουν απλα δεν υπαρχουν.
Ή μαλλον υπαρχουν για να μας ξεσηκωνουν το νευρικο συστημα.
Δεν υπαρχουν αποστομοτηκες ατακες για να μην μας ξαναενοχλησουν;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ!!!!!!!οταν γεννησα τη Μαρια.....
καλα δεν φοβαστε που τη περνετε στο μαγαζι απο 50 μερων?ο δικος μας ο μπεμπης επαθε βροχιολιτιδα.........
καλα η Μαρια ειναι ακομα 10κ?καποιο προβλημα εχει....να σου κλεισω ραντεβου στο παιδιατρο μου να τη πας?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:α καλα νενα που να πας και σε κανα χωριο!!!
Ναι, ενώ στο μεγάλο αστικό κέντρο που μένω... Razz
Χωριό αλλά κόμβος!!
Αμάν πια αυτές οι συγκρίσεις!!! - Σελίδα 5 875502

Ευάκι έγραψε:μαλλον το ταιζει καλυτερα η γυναικα του!
Ναι, σολομο Νορβηγίας και χαβιάρια Κασπίας

Ευάκι έγραψε:ε πως?!εσυ ολη μερα σπιτι με το μωρο τι εχεις να κανεις και δε το ταιζεις?
Ρίχνω πασιέντζες να περάσει η ώρα

Ευάκι έγραψε:αχ οι νεες γυναικες,δε σας κανουν υγειινα φαγητα!ολα απ'εξω και ολο λιπη!πως να μην παχυνεις!!!
Ε,αφου ρίχνω πασιέντζες δεν προλαβαίνω να μαγειρέψω...

nopi30 έγραψε:
Δεν υπαρχουν αποστομοτηκες ατακες για να μην μας ξαναενοχλησουν;

Υπάρχει ΜΙΑ. Αλλά δεν θα σε ξαναενοχλήσουν ΠΟΤΕ. Ούτε που θα σου ξαναμιλήσουν μετά από αυτην την ατάκα. Λέγεται "Αει μπιιιιιιιιιπ να ασπρίσετε". Αλλά τη λες??? Δεν τη λες...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα έχω να πω--
τελικα όολες σκίζονται και βιάζονται να κανουν εφε οτι τα μωρα τους μεγαλωσαν πιο γρήγορα απ τα αλλα...
...που ειναι όμως η ίδια νοοτροπια οταν θα μπουν στην εφηβεια?
αμα ακουσετε καμια μανα να λέει 'καλέ- η δικια μας εχει γκόμενο απο τωρα- η δικια σας τιποτα ακόμα?' εμενα να μου τρυπήσετε τη μυτη!χαχα
αθανατος ελληνας γονιος- ποσο μπροστα !!!χαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελινα

Ελινα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ελα ντε...Αυτο ξανα πες το!!!!Τοτε καμια δε θα μιλαει...
Εγω εχω προβλημα με τη μια οικογενειακη φιλη (ειναι η κορη της κολλητης της μανας μου) η οποια ειναι υπερβολικα φαντασμενη και βλαμμενη μεχρι κοκκαλο..Εμεινε εγκυος ενα μηνα μετα απο εμενα με αποτελεσμα σε ολη την εγκυμοσυνη να την εχω κολλιτσιδα για να συζηταμε κ καλα την εγκυμοσυνη μας κλπ κλπ,,,Απο τοτε φαινοταν τι θα ακολουθησει...παει κ κανει υπερηχο κ μου λεει "Α!Εμενα παντως μου ειπε ο γιατρος οτι το παιδι θα εχει ματαρες!!!!Φαινεται μου λεει!!Εσενα τι σου ειπε?Της λεω τιποτα...Δεν εδειχνε κατι...το επαιζα κινεζα...
Μετα γενναμε με ρωταγε κοιμαται το δικο σου εμενα οχι,,της λεω ναι ολο το βραδυ σερι απο το πρωτο μηνα ααα μου λεει πως το εκανες αυτο??Να το κανω κ εγω...Της λεω τι να σου πω?δε ξερω μονο του εγινε!!!! Laughing
Τα παιδια μας ειναι κ τα δυο κοριτσια κ τωρα ειναι 5 χρονων.. πηγαμε το καλοκαιρι με τη μικρη μου να μεινουμε Ρεθυμνο για 4 μηνες κ τον τλευταιο μηνα μου κουβαληθηκε κατω για διακοπες με τη κορη της,,λεω Παναγια μου τι θα τραβηξω παλι?Ερχεται κ παιδια ειληκρινα ημουν ολη μερα η δουλαρα του σπιτιου κ μπειμπι-σιτερ επισης..Τα νευρα μου εγιναν κροσια.ΤΟ παιδι της ειληκρινα ωρες ωρες ηθελα να το πνιξω γτ ενω ξερει οτι σου σπαει τα νευρα για να περασει το δικο της το κανει γτ ξερει οτι δε θα του πει κανενας τιποτα/..Φουλ κακομαθημενο κ η αλλη στον κοοοοσμο της...Η κορη μου παλι ειναι πιο χαλαρη κ οταν η αλλη της ζηταγε κατι η Ναγια το εκανε με αποτελεσμα να εχει γινει ενα θεμα για το ποια πια θα κυριαρχησει μες στο σπιτι κ να μη ξερω πια να προτομαζεψω...Ουτε ηθελα να κακομαθω τη Ναγια για να μη νιωσει μειωνεκτικα ουτε ομως να τρεχουμε ολοι για το τι θελει η Χριστινουλα...
Επειδη ειδα οτι αν εμενα λιγο ακομα θα γινοταν της τρελης γτ η υπομονη μου ειχε εξαντλιθει της λεω με εχουν καλεσει κατι φιλοι στην Ελαφονησσο κ πρεπει να φυγω κ πηρα τη μικρη τις αφησα κ εφυγα να ησυχασει το κεφαλι μου...Εκανα 3 βδομαδες να ισιωσω τη Ναγια απο τα χουγια κ τα μπεμπεκισματα της Χριστινουλας!!!!

Μου λεει το καλοκαιρι που λεγαμε για το σε πιο νηπιο να πανε οι μικρες κ μου ελεγε Σιγα μη βαλω τη δικια μου σε δημοσιο για να ειναι με ολα τα αλλοδαπα το δικο μου το παιδι,,,??Σιγα ρε της λεω,,γτ αν μεγαλωσει με αλλοδαπους δε θα συναναστρεφεται εφοσον υπαρχουν στη χωρα στις δουλειες,παντου..?Ποια η διαφορα?Δεν υπαρχει περιπτωση μου λεει...Ας δουλευει ο Πετρος ολη μερα(ο αντρας της το θυμα της παρεας που τρεχει για ολα) αλλα το δικο μου το παιδι θα ειναι σε ιδιωτικο!

Γραφω τη μικρη μου ενοργανη φετος κ μου λεει α η δικια μου παει αρχαια κ ζωγραφικη καθε Σ/Κ.Ειναι πιο χρησιμο.

Τωρα αυτη ειναι παλι εγκυος κ μου λεει αντε εσυ ποτε θα κανεις δευτερο να παιζουν τα παιδια μας??Κανε ενα τωρα κ εσυ ρε..Ενω ξερει οτι αντρας μου λειπει στο εξωτερικο,,(Πως θα το κανω?Με δωριτη σπερματος?)Ελεος πια!!!Κ επειδη μενουμε πολυ κοντα(2 στενα διαφορα) την εχω καθε τρεις κ λιγο τηλεφωνο να φερω τη χριστινα απο εκει να τη κρατησεις γτ εχω υπνηλια κ δε μπορω,ν ερθω για καφε?.Εχω βρει οτι δικαιολογια θες...Αλλα αυτο το πραγμα δε παλευεται...Κομμενο για να ειμαστε καλα ολες!!!38 χρονων εχει φτασει κ ακομα το μυαλο της δε λεει να πηξει!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελίνα περαστικά σου κοπέλα μου!!χαχα
φοβερό άτομο η οικογενειακη σας φίλη!
(καλα το κοριτσακι σου ΦΥΣΑΕΙ!!κουκλακι ζωγραφιστό)

εγω εμεινα στο πρωτο που ειπες για το νινι που της ειπε ο γιατρος οτι θα εχει ματαρες...χαχαχα
αν ειναι δυνατον..

η δικη μου φίλη μου είπε για τον δικο της υπέρηχο στις 12 βδομαδες (που ειναι ενα φασολακι ακομη-) πως ο δικος της ο γιατρος έμεινε απο το ποσο ομορφο μωρο ειναι! οτι θα ειναι παρα πολυ ψηλο κ με λεπτα χαρακτηριστικα..
τι να Shocked πεις..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελινα 5 χρονων κ το στελνει αρχαια? ...κι αλλος φωστηρας μας βρηκε...Σιγουρα δεν τι κανε με τον Αδωνι (τον βουλευτη ντε) το παιδι?

koukida έγραψε:
η δικη μου φίλη μου είπε για τον δικο της υπέρηχο στις 12 βδομαδες (που ειναι ενα φασολακι ακομη-) πως ο δικος της ο γιατρος έμεινε απο το ποσο ομορφο μωρο ειναι! οτι θα ειναι παρα πολυ ψηλο κ με λεπτα χαρακτηριστικα..
τι να Shocked πεις..

η δικη σου φιλη ειναι η χαρα της χαζης,στο ξαναπα για τις παρεες που κανεις εεε? Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρωτα τη φίλη σου αν είδανε ακόμα το χρώμα των ματιών, και πες ότι όλοι οι σύγχρονοι γυναικολόγοι μπορούν να το δουν στον υπέρηχο, θα την ψαρώσει!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσας καλε ακόμα δεν διαβαζει??
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:Εσας καλε ακόμα δεν διαβαζει??
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχαχα
κουκιδα πολυ καλο

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε διαβάζει, αλλά όχι οτι κι ότι...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Wink Wink Wink

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα ρε συμ μπορουμε να γινουμε τοσο ηλιθιοι εμεις οι ανθρωποι μερικες φορες !!!!!!!!!!!!Σημερα μετα απο πολυ καιρο ειδα μια φιλη που γεννησε κ το παιδακι τις ειναι 2 μηνων περιπου ειμασταν στο δρομο εμεις γυρνοτσαμε απο την απιδικη χαρα κ αυτοι κακανε την πρωτη βολτα με το καροτσι κ μου λεει αν εχεις των Θεω σου να μην ερθει η μηκρη μου (η οποια ειναι μολις 7 μηνων )πολυ κοντα στο καροτσι (ενω ηταν στην αγκλια του μπαμπα τις μεσα στο σλινγκ για να μη παει κανενα μικροβιο !!!!!!!!!!Ουτε τα μικροβια δεν θα την γουσταρουν ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλε διαβάζει, αλλά όχι οτι κι ότι...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Wink Wink Wink

καλα με εχεις πεθανει λεμε!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλε διαβάζει, αλλά όχι οτι κι ότι...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Wink Wink Wink

με εστειλε ο Αλεξ! παω να σκισω οτι διπλωματα εχω!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι μας έστειλες αδιαβαστες!χαχα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Ευάκι μας έστειλες αδιαβαστες!χαχα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers

καλε της νενας ειναι ο 5χρονος αστροφυσικος!ο δικος μου ειπαμε μετραει μονο τα παμπερ αν του φτανουν για τριμηνια!!! Razz

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φωτεινουλα έγραψε:καλα ρε συμ μπορουμε να γινουμε τοσο ηλιθιοι εμεις οι ανθρωποι μερικες φορες !!!!!!!!!!!!Σημερα μετα απο πολυ καιρο ειδα μια φιλη που γεννησε κ το παιδακι τις ειναι 2 μηνων περιπου ειμασταν στο δρομο εμεις γυρνοτσαμε απο την απιδικη χαρα κ αυτοι κακανε την πρωτη βολτα με το καροτσι κ μου λεει αν εχεις των Θεω σου να μην ερθει η μηκρη μου (η οποια ειναι μολις 7 μηνων )πολυ κοντα στο καροτσι (ενω ηταν στην αγκλια του μπαμπα τις μεσα στο σλινγκ για να μη παει κανενα μικροβιο !!!!!!!!!!Ουτε τα μικροβια δεν θα την γουσταρουν ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!


Καλα αυτη η γνωστη σου δεν παιζετε ενταξη ειπαμε! Και ποσο κοντα δηλαδη πιστευει οτι θα πηγαινε ενα κοριτσακι 7 μηνων, που ουτε καν περπαταει. Η βλακεια των ανθρωπων δεν εχει ορια. Ας εβαζε το μικρο σε μια γυαλα, γιατι εξω στον αερα εχει και μικροβια.
Υπερβολες αυτο εχω μονο να πω...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλε της νενας ειναι ο 5χρονος αστροφυσικος!
ευχαριστούμε, αλλά δεν μας βλέπω να παίρνουμε πτυχίο. Είπαμε, αν τα μάθει τώρα, μετά στο σχολείο θα τα βαριέται και δεν θα τα θέλει...

Ελινα

Ελινα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koukida έγραψε:Ελίνα περαστικά σου κοπέλα μου!!χαχα
φοβερό άτομο η οικογενειακη σας φίλη!
(καλα το κοριτσακι σου ΦΥΣΑΕΙ!!κουκλακι ζωγραφιστό)

εγω εμεινα στο πρωτο που ειπες για το νινι που της ειπε ο γιατρος οτι θα εχει ματαρες...χαχαχα
αν ειναι δυνατον..

η δικη μου φίλη μου είπε για τον δικο της υπέρηχο στις 12 βδομαδες (που ειναι ενα φασολακι ακομη-) πως ο δικος της ο γιατρος έμεινε απο το ποσο ομορφο μωρο ειναι! οτι θα ειναι παρα πολυ ψηλο κ με λεπτα χαρακτηριστικα..
τι να Shocked πεις..


Ευχαριστω κοριτσια για τα περαστικα...Με αυτην που εχουμε μπλεξει πραγματικα τα χρειαζομαι...
Εγω ξερω οτι περα απο βασικα πραγματα δε φαινονται πολλα στον υπερηχο..Τωρα που τα ειδε αυτη τα λεπτα χαρακτηριστικα κ το υψος..?Τι να πω...?Μου φαινεται οτι μεχρι κ οι γιατροι τις εχουν παρει χαμπαρι τι ψωνισμενες που ειναι κ τις εχουν παρει στο δουλεμα..Εγω θυμαμαι στη Ναγια το μονο που ειχαμε δει στον υπερηχο κ πραγματι ισχυε οταν γεννηθηκε ηταν τα χειλια της...Γιατι ο αντρας μου ειναι μυγάς κ εχει πολυ φουσκωτα χειλια τα οποια πηρε κ η Ναγια που βγηκε αντιγραφο του...κ αυτο θυμαμαι σε εναν υπερηχο 6-7-8 μηνων(δε θυμαμαι) που ειχα κανει κ ηταν προφιλ ξεχωριζες εντονα 2 χειλια τσουπ να πετανε...Αφου οταν γεννηθηκε τη λεγαμε Παπαριζακι (βλ.Παπαριζου)γιατι ειχε πολυ φουσκωτα χειλακια που εχει ακομα φυσικα,,Τωρα ματια υψος κ τετοιες μπουρδες ουτε μας τα ειπαν ουτε φαινεται τιποτα...Τι λεμε τωρα!!!!χαχαχαχααχα!!!! Αμάν πια αυτές οι συγκρίσεις!!! - Σελίδα 5 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις