Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
187 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 187 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συνηθως δεν μπαινω σε συζητησεις τυπου "εμας εκανε αυτο,εσας το κανει?",αλλαζω θεμα, με εκνευριζουν ειτε οταν θελουν να καμαρωσουν ειτε οταν αρχιζουν κ μειωνουν το δικο τους παιδι γιατι δεν κανει κατι που κανει το δικο μου. Το καινουριο που βλεπω τωρα ειναι αν κανει κατι ο μεγαλος που δεν κανει ας πουμε το αλλο παιδακι στρεφεται η κακοηθια στην μικρη μου....διαβαζει ο μεγαλος την ΑΒ ?η μικρη σας ακομα ομως δεν μιλαει? ειναι ψηλος ο μεγαλος?η μικρη σας δεν ειναι ψηλη ομως ε?...αστειρευτη η βλακεια κ η κακοηθια...
Α!μου χει τυχει κ το εξης κορυφαιο! διαβαζε το καλοκαιρι ο Γιαννης τα γραμματα στις επιγραφες των μαγαζιων κ στις πινακιδες των αυτοκινητων,το καναμε σαν παιχνιδι, μας λεει μαμα λοιπον μετα απο το γνωστο διαλογο "ποσο χρονων ειναι"κτλ "νωρις τα εμαθε ε?" "να το δειτε αυτο,μπορει να εχει καποιο θεμα το παιδι"....τι απαντας εκει τωρα?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Δευ Ιαν 24, 2011 12:00 am, 1 φορά

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου λεγε η Φλωρα (florentiab) κ ειχα γελασει το Παρακατω "λες ολο χαρα οτι λεει καλημερα το παιδι σου,πεταγονται α!εμας λεει ΚΑΙ καληνυχτα".
Σε ολα υπαρχει ετοιμη απαντηση!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και καλα να ειναι ξενοι!!!εγω απο ατομο της οικογενεια του αντρα μου μολις ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος και θεωρησε σωστο να με ενημερωσει οτι και στις δυο εγκυμοσυνες της ειχε αποκοληση και την εβγαλε στο κρεβατι!!α!!!και 3 μηνων το δικο της μωρο κλωτσουσε!!!κλπ....Εγω επειδη εχω αποφασισει να μην εκνευριζομαι με τιποτα οσο μπορω βεβαια απανταω σε τετοιου τυπου σχολια ως εξης!!¨αρχικα χρησιμοποιω τα ματια της μαμας μου δηλαδη της γιαγια μας και λεω απλα οτι το δικο μας το παιδι θα παει οσονουπο στο harvard διοτι ειπε παππου και γνωριζει ενα ζωο με το ονομα βουμπατ!!(υπαρχει σε παιδικο βιβλιαρακι με ζωα!!)Δε πανε να πουνε οτι θελουν!!!Εμεις μαλλια και δοντια δεν γουσταρουμε να βγαλουμε!!!αλλα ξερουμε το βουμπατ!! Very Happy Very Happy Very Happy

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΛΩΤΣΗΝΑΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΗΣ ΓΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ 7 ΜΗΝΩΝ!!!!!! ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki δεν πειραζει!!!!εχεις παντρευτει το παιδι θαυμα!!!!περπατησε 7 μηνων!!!!Αλλα τι απορω εδω εμενα τα ανηψια μου κλωτσησαν 3 μηνων που δεν ειχαν καν ποδια!!!!! Very Happy Συγνωμη που γελαω αλλα νομιζω σε προκαλουν να γελασεις καποιες φορες!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Εβαλα το θέμα για να πειτε κι εσείς καμια δικιά σας ιστορία καλε, σιγα να μην κάτσω και χολοσκάσω για την κάθε κακιασμένη που δεν μπορεί να βρει μια καλή κουβέντα να πει...
Εσας δεν σας έχει τύχει κάτι τέτοιο???

την προηγουμενη μερα απο αυτη που γεννησα την μικρη γεννησε κοριτσακι μια γειτονισσα.εμενα η μικρη μου εκτος του οτι ειναι πολυ μικροκαμωμενη(γεγονος που προκαλεσε τρελα σχολια τυπου δε φτανει το γαλα σου και τετοια)ειναι και πολυ τεμπελα.φτασαμε 11 μηνων για να μπουσουλησει και αφου περασαμε τρελη οδυσσεια με την περιμετρο κεφαλης της που αρχισε ενα διαστημα να μην αυξανεται παρα λιγα χιλιοστα καθε μηνα.οποτε μια μερα μου λεει η γειτονισσα "καποιο προβλημα θα εχει το παιδι ευα και δε κανει τιποτα,η δικη μου περπαταει κιολας"μου ηρθε να πηδηξω απο το μπαλκονι για να μην καθυστερησω απο τα σκαλια και να την πλακωσω στα μπουνιδια......δε περνα πολυς καιρος και αρχιζει η δικη μου ανεβαινει καναπεδες σκαλες κτλ κατεβαινει απο παντου,τρεχει χαζομιλαει και η δικη της εκει απλα περπαταει.και τι μου λεει ρε κοριτσια θα τρελαθω!!!οτι το καναμε νευρικο το παιδι και τι το πιεσαμε να τα κανει ολα αυτα θα του δημιουργησουμε προβλημα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ενταξει ειπαμε!κι εγω ρωταω πχ την αθηνα και την μαριτσα που γεννησαμε μαζι ποσο ειναι οι δικες τους σε αναπτυξη αλλα για να δω αν η δικη μου που ειπαμε ειναι μικροσκοπικη ειναι τραγικα πιο μικρη ή αν ειμαστε καλα!και πιο πολυ για την περιμετρο κεφαλης γιατι τραβηξαμε πολλα!αλλα ποτε μα ΠΟΤΕ για να νιωσει ασχημα καποια μανουλα!(ασε που με τις μετρησεις της δικης μου δεν υπαρχει περιπτωση να νιωσει καμια μανουλα μειονεκτικα!!!ειμαστε παντα οι τελευταιες!!!)δε καταλαβαινω τι κερδιζουν αγχωνοντας καποια μανουλα!θα κανει το παιδι τους κατι παραπανω?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Βρε όλες το ξέρουμε αυτό, ότι όλα τα παιδάκια είναι διαφορετικά, απλά για κάποιο λόγο νομίζουμε ότι μας κάνει καλύτερες μαμάδες αν το παιδί μας περπατήσει νωρίτερα ή αν βγάλει δόντια νωρίτερα και τέτοια.
Τελος πάντων, η ιστορία μου είναι η εξής: ο Αλέξανδρος είχε ένα κουτί με 12 δεινοσαυράκια, τα έτυχε απο αυτα τα μηχανήματα που βάζεις ένα 50λεπτο και σου βγάζει ένα παιχνιδάκι. Το παιδί ξετρελλάθηκε αλλά κατα λάθος έχασε το ένα δεινοσαυράκι και του έμειναν 11. Και την ιστορία αυτή την έλεγε όπου στεκόταν κι όπου βρισκόταν "εγώ είχα 12 δεινοσαυράκια και έχασα το ένα και μου έμειναν 11". Την είπε και σε μια γνωστή μου που έχει ένα γίο 10 μήνες πιο μεγάλο. Και με ρωταει αυτή:
"Ξέρει να μετράει ο Αλέξανδρος?"
"Ναι, ξέρει, μετράει μέχρι το 100"
Και μου έρχεται η απάντηση "Α, εμείς δεν το πιέζουμε τόσο πολύ να μάθει, γιατί άμα τα μάθει νωρίς μετά στο σχολείο θα βαριέται και δεν θα είναι καλός μαθητής και δεν θα τον ενδιαφέρει"...
Αυτό εννοώ, εγώ ούτε το κοκορεύτηκα, ούτε τίποτα, αυτη με ρώτησε και απάντησα, και μου το παρουσίασε λες και ήταν κάτι κακό...

ναι Νενα πολυ τον πιεζεις τον Αλεξ! κ να μετραει κ να γραφει?σιγουρα τα κανει μετα απο πολλη πιεση,δεν ειναι οτι το χει το παιδι ειναι οτι πιεζεται Laughing Laughing

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και το άσχημο είναι όταν τα σχόλια γίνονται απο συγγενικά πρόσωπα και ενώ ξέρεις ότι το παιδί σου είναι μια χαρά φυσιολογικό ζητάνε και απόδειξη!
Συγγενικό μου πρόσωπο έχει αγχωθεί για το πότε θα μιλήσει το παιδί. Υπάρχει παιδί που δεν μίλησε ή δεν περπάτησε;;; Τι σημασία έχει το πότε; Και δεν είναι ότι δεν μιλάει καθόλου ή ότι δεν προσπαθεί να περπατήσει (και ενώ κάνει ήδη τα πρώτα βήματα μόνο του, γι αυτό θυμώνω).
Έρχεται προχτές και μου λέει:"το εγγόνι της γειτόνισσας 3 μηνών φωνάζει την μαμά του. Μια μέρα που το άφησε για να πάει σε μια δουλειά έκλαιγε όλη την ώρα και φώναζε μαμά". Γελάω εγώ γιατί δεν πίστευα οτι το λέει σοβαρά και σκέφτομαι "σιγά μη λέει και σκουληκομερμηγκότρυπα". Ναι, μπορεί ένα παιδί να λέει μαμαμαμα και μπαμπαμπα ή και μαμπαμαμαμπα... άλλα δεν καταλαβαίνει τι σημαίνει, λέω εγώ. Και συμπληρώνει, "εμάς γιατί δεν λέει μαμά ακόμα;" (ενώ εμένα και τον άντρα μου μας λέει και τους 2 μπαμπά). Εξηγώ ότι τυχαία το λέει γιατί είναι θέμα εγκεφάλου και σε τόσο μικρή ηλικία (3 μηνών) ο εγκέφαλος δεν είναι αρκετά αναπτυγμένος. Και τι μου απαντάει; Είναι πολύ αναπτυγμένο παιδί γιατί γεννήθηκε 4,5 κιλά και μοιάζει μεγαλύτερο από 3 μηνών και έχει πολύ μεγάλο κεφάλι-εννοώντας ότι έχει και χώρο για μεγάλο εγκέφαλο! Και συνεχίζει "όταν το βγάζουν έξω κοιτάει γύρω γύρω όλο περιέργεια". Άντε να εξηγείσω εγώ ότι είναι θέμα χαρακτήρα, θα ήταν πολύ προχωρημένο το επίπεδο της πληροφορίας και δεν θα το κατανοούσε σίγουρα. Δεν συνέχισα την συζήτηση γιατί ήταν άτοπη...
Πάντως δεν θα αφήσω κανέναν όποιος και να είναι, να μεταφέρει στο παιδί μου τις ανασφάλειές του, τα κόμπλεξ του και την απαισιοδοξία του. Είμαι αρκετά θετικός άνθρωπος μα πάνω από όλα συνειδητοποιημένη και δεν θα δημιουργήσω κόμπλεξ στο παιδί μου. Ελευθερία χρειάζεται το παιδί να εκφραστεί όπως θέλει και όχι όπως θέλουν οι άλλοι.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:μου λεγε η Φλωρα (florentiab) κ ειχα γελασει το Παρακατω "λες ολο χαρα οτι λεει καλημερα το παιδι σου,πεταγονται α!εμας λεει ΚΑΙ καληνυχτα".
Σε ολα υπαρχει ετοιμη απαντηση!


με πρόλαβες φιλενάδα!!!
από την ίδια αγαπημένη "φίλη" έχω ακούσει και το εξής. όταν δίνουν κάτι στη μικρή μου της λέω να πει ευχαριστώ και καμιά φορά το λέει. πετάγε η "φίλη" και μου λέει εμένα λεέι και παρακαλώ και ευχαριστώ. κλινική περίπτωση η τύπισσα. αααα και το κοριτσάκι της είναι 5 μήνες μεγαλύτερο.
σε αυτές τις περιπτώσεις ανθρώπων δεν απαντώ καθόλου. κάνω σαν να μην μίλησαν καθόλου. τις αγνοώ παντελώς.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:μου λεγε η Φλωρα (florentiab) κ ειχα γελασει το Παρακατω "λες ολο χαρα οτι λεει καλημερα το παιδι σου,πεταγονται α!εμας λεει ΚΑΙ καληνυχτα".
Σε ολα υπαρχει ετοιμη απαντηση!


με πρόλαβες φιλενάδα!!!
από την ίδια αγαπημένη "φίλη" έχω ακούσει και το εξής. όταν δίνουν κάτι στη μικρή μου της λέω να πει ευχαριστώ και καμιά φορά το λέει. πετάγε η "φίλη" και μου λέει εμένα λεέι και παρακαλώ και ευχαριστώ. κλινική περίπτωση η τύπισσα. αααα και το κοριτσάκι της είναι 5 μήνες μεγαλύτερο.
σε αυτές τις περιπτώσεις ανθρώπων δεν απαντώ καθόλου. κάνω σαν να μην μίλησαν καθόλου. τις αγνοώ παντελώς.

το χαμε πει,θα λεμε "εμενα λεει και αϊ μπιπ,εσας?" Cool

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Α!μου χει τυχει κ το εξης κορυφαιο! διαβαζε το καλοκαιρι ο Γιαννης τα γραμματα στις επιγραφες των μαγαζιων κ στις πινακιδες των αυτοκινητων,το καναμε σαν παιχνιδι, μας λεει μαμα λοιπον μετα απο το γνωστο διαλογο "ποσο χρονων ειναι"κτλ "νωρις τα εμαθε ε?" "να το δειτε αυτο,μπορει να εχει καποιο θεμα το παιδι"....τι απαντας εκει τωρα?


σωστά να το δείτε!!! γιατί να είναι έξυπνο? στο κάτω κάτω το οτι ο Γιάννης είναι πανέξυπνος δεν κάνει χαζά τα υπόλοιπα παιδιά! ε ρε κολλήματα που έχει ο κόσμος

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΛΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ....ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΧ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ Χ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΝΑ ΠΛΕΚΟΥΝ ΕΓΚΩΜΙΟ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ.... Shocked ΡΩΤΑΝΕ:ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ;ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ:ΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΕΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ,ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ!ΕΚΕΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΞΙΝΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!! Razz
ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΒΡΕΦΟΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΛΕΕΙ "ΘΕΙΑ".ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ;;;;

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:
Α!μου χει τυχει κ το εξης κορυφαιο! διαβαζε το καλοκαιρι ο Γιαννης τα γραμματα στις επιγραφες των μαγαζιων κ στις πινακιδες των αυτοκινητων,το καναμε σαν παιχνιδι, μας λεει μαμα λοιπον μετα απο το γνωστο διαλογο "ποσο χρονων ειναι"κτλ "νωρις τα εμαθε ε?" "να το δειτε αυτο,μπορει να εχει καποιο θεμα το παιδι"....τι απαντας εκει τωρα?


σωστά να το δείτε!!! γιατί να είναι έξυπνο? στο κάτω κάτω το οτι ο Γιάννης είναι πανέξυπνος δεν κάνει χαζά τα υπόλοιπα παιδιά! ε ρε κολλήματα που έχει ο κόσμος

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΙΡΜΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΑΙΔΑΡΟ,ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ:ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΧΡΟΟΟΟΟΟΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΑΚΙ!ΧΕΧΕΧΕΧ

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω απο παιδι ημουν σε μια μονιμη συγκριση με την ξαδελφη μου... η γιαγια της παντα μας συγκρινε και ακομα το κανει... το αποκορυφωμα ήταν οταν εγω ημουν στις μερες μου για να γεννησω και η ξαδελφη μου παντρευοταν και η γιαγια της ελεγε "μακαρι να μην γεννησει την ημερα του γαμου"¨"μην μου το κανεις αυτο"... αφου δεν την εστειλα στον διαολο.... βεβαια ειμαι σιγουρη οτι οταν με το καλο κανει και η ξαδελφη μου παιδι θα τα συγκρινει και οτι το δικο της ειναι πιο ομορφο, πιο εξυπνο, πιο..., πιο...
ειναι λογικο γιατι ειναι εγγονη της αλλα ολα με μετρο...

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια.
εμείς είχαμε πάει εχθές για καφέ με τους κουμπάρους μας και ήταν και η μαμά του κουμπάρου μου.
οπότε κάποια στιγμή με ρώτησε τι κάνει ο μικρός αν τρώει, αν κάθεται κτλ και αφού της απάντησα οτι τρώει αλλά δεν κάθεται ακόμα δεν θα πιστέψετε τι μου είπε: να πάω να το κοιτάξω γιατί ο δικός της γιος (ο κουμπάρος μου δηλαδή) έβγαλε το πρώτο δόντι 1ος μηνών στους 3ης μήνες έτρωγε μπριζόλα (ε αφού είχε δόντια λογικό) και στους 4ης μήνες περπάτησε.
αφού και ο κουμπάρος μου την κοίταγε περίεργα και της έλεγε οτι τα παραλέει αυτή επέμενε ότι έτσι πρέπει να είναι τα φυσιολογικά παιδιά και το ξέρει καλά γιατί αυτή έκανε 11 και όλα ήταν έτσι!!!!! Very Happy
τι να της πείς

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannam24 έγραψε:εγω απο παιδι ημουν σε μια μονιμη συγκριση με την ξαδελφη μου... η γιαγια της παντα μας συγκρινε και ακομα το κανει... το αποκορυφωμα ήταν οταν εγω ημουν στις μερες μου για να γεννησω και η ξαδελφη μου παντρευοταν και η γιαγια της ελεγε "μακαρι να μην γεννησει την ημερα του γαμου"¨"μην μου το κανεις αυτο"... αφου δεν την εστειλα στον διαολο.... βεβαια ειμαι σιγουρη οτι οταν με το καλο κανει και η ξαδελφη μου παιδι θα τα συγκρινει και οτι το δικο της ειναι πιο ομορφο, πιο εξυπνο, πιο..., πιο...
ειναι λογικο γιατι ειναι εγγονη της αλλα ολα με μετρο...

Μάλλον κάτι είχες πάντα και σε ζηλεύανε ή κάτι είχαν με την μαμά σου ή τον μπαμπά σου και το προβάλλανε σε εσένα. Εμένα η θεία μου(γυναίκα του θείου μου) με σύγκρινε με την άλλη ανηψιά της (κόρη της αδερφής της). Καρφάκι δεν μου κάηκε και το κορίτσι είναι συμπαθέστατο. Χαζά σχόλια από ανθρώπους που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ria έγραψε:καλημέρα κορίτσια.
εμείς είχαμε πάει εχθές για καφέ με τους κουμπάρους μας και ήταν και η μαμά του κουμπάρου μου.
οπότε κάποια στιγμή με ρώτησε τι κάνει ο μικρός αν τρώει, αν κάθεται κτλ και αφού της απάντησα οτι τρώει αλλά δεν κάθεται ακόμα δεν θα πιστέψετε τι μου είπε: να πάω να το κοιτάξω γιατί ο δικός της γιος (ο κουμπάρος μου δηλαδή) έβγαλε το πρώτο δόντι 1ος μηνών στους 3ης μήνες έτρωγε μπριζόλα (ε αφού είχε δόντια λογικό) και στους 4ης μήνες περπάτησε.
αφού και ο κουμπάρος μου την κοίταγε περίεργα και της έλεγε οτι τα παραλέει αυτή επέμενε ότι έτσι πρέπει να είναι τα φυσιολογικά παιδιά και το ξέρει καλά γιατί αυτή έκανε 11 και όλα ήταν έτσι!!!!! Very Happy
τι να της πείς

Δεν είχε μάλλον επιχειρηματικό μυαλό! Αν ήξερε πόσα λεφτά θα έβγαζε με τέτοιο παιδί θαύμα...

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και όχι με ένα με 11.

ρε λές από αυτό να κατάφερε να πήρε οικόπεδο στην Εκάλη!!!
θα την ρωτήσω!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:
Α!μου χει τυχει κ το εξης κορυφαιο! διαβαζε το καλοκαιρι ο Γιαννης τα γραμματα στις επιγραφες των μαγαζιων κ στις πινακιδες των αυτοκινητων,το καναμε σαν παιχνιδι, μας λεει μαμα λοιπον μετα απο το γνωστο διαλογο "ποσο χρονων ειναι"κτλ "νωρις τα εμαθε ε?" "να το δειτε αυτο,μπορει να εχει καποιο θεμα το παιδι"....τι απαντας εκει τωρα?


σωστά να το δείτε!!! γιατί να είναι έξυπνο? στο κάτω κάτω το οτι ο Γιάννης είναι πανέξυπνος δεν κάνει χαζά τα υπόλοιπα παιδιά! ε ρε κολλήματα που έχει ο κόσμος

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΙΡΜΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑ ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΑΙΔΑΡΟ,ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ:ΚΑΛΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΧΡΟΟΟΟΟΟΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΑΚΙ!ΧΕΧΕΧΕΧ

ετσι ημουν κι εγω και μια μερα καπου 20 μηνων αφου την ειχα πρηξει προφανως τη δασκαλα με την ακατασχετη φλυαρια μου μου λεει "να πεις τη μαμα σου να σε στειλει πανεπιστημιο να γινεις δικηγορος,οχι αγραμματος οπως τωρα αλλα γραμματιζουμενος"!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked εγω μετα της το κραταγα μανιατικο,δεν ηθελα να τη βλεπω!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ria έγραψε:και όχι με ένα με 11.

ρε λές από αυτό να κατάφερε να πήρε οικόπεδο στην Εκάλη!!!
θα την ρωτήσω!!!!

Χαχαχαχα..... Μπορεί!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
ria έγραψε:και όχι με ένα με 11.

ρε λές από αυτό να κατάφερε να πήρε οικόπεδο στην Εκάλη!!!
θα την ρωτήσω!!!!

Χαχαχαχα..... Μπορεί!

να παρει!!!!η δικη μου 18 μηνων και τρωει αλεσμενα!!!δε θα παρω ποτε οικοπεδο στην εκαλη???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ria έγραψε:καλημέρα κορίτσια.
εμείς είχαμε πάει εχθές για καφέ με τους κουμπάρους μας και ήταν και η μαμά του κουμπάρου μου.
οπότε κάποια στιγμή με ρώτησε τι κάνει ο μικρός αν τρώει, αν κάθεται κτλ και αφού της απάντησα οτι τρώει αλλά δεν κάθεται ακόμα δεν θα πιστέψετε τι μου είπε: να πάω να το κοιτάξω γιατί ο δικός της γιος (ο κουμπάρος μου δηλαδή) έβγαλε το πρώτο δόντι 1ος μηνών στους 3ης μήνες έτρωγε μπριζόλα (ε αφού είχε δόντια λογικό) και στους 4ης μήνες περπάτησε.
αφού και ο κουμπάρος μου την κοίταγε περίεργα και της έλεγε οτι τα παραλέει αυτή επέμενε ότι έτσι πρέπει να είναι τα φυσιολογικά παιδιά και το ξέρει καλά γιατί αυτή έκανε 11 και όλα ήταν έτσι!!!!! Very Happy
τι να της πείς


α)αυτα γιατι τα ρωτανε?δεν ειναι χαζες ερωτησεις?καθεται?τρωει?ε,δεν θα κατσει,δεν θα φαει? δεν καθεται τωρα,θα κατσει σε ενα μηνα,δεν περπαταει ε θα περπατησει!
β)να της ελεγες οτι ειναι ηλιθια.δυσκολο,ειστε κ κουμπαροι,αλλα αυθορμητο Cool

το οικοπεδο στην Εκαλη ειναι λογικο να το πηρε ρε συ...αφου 4 μηνων ηταν κομπλε τα παιδια φανταζομαι 6 μηνων θα δουλευαν ηδη...οποτε το εκανε το κομποδεμα η μανα-Χαρβαρντ κ πηρε το φιλετακι στην Εκαλη. Αμάν πια αυτές οι συγκρίσεις!!! - Σελίδα 2 679259

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ...ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣ:
-ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ?
-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ.
-Α ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΩΡΙΣ...ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ.
-ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ
-ΜΩΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ.
-(ΑΜΗΧΑΝΑ ΓΕΛΙΑ)...ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?
-ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ...ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ (ΕΝΝΟΕΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ) ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.
-ΜΠΑ ΟΧΙ ΜΩΡΕ, ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
-ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΕ...ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ...ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΩΡΙΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΩΝΕΑΣ ΣΤΑ 25 ΤΟΥ?
Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!


εσυ αυτην καντην στην ακρη..θα σου σπασει τα νευρα στη λοχεια..το βλεπω το εργο.

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
aylin έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ...ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣ:
-ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ?
-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ.
-Α ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΩΡΙΣ...ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ.
-ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ
-ΜΩΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ.
-(ΑΜΗΧΑΝΑ ΓΕΛΙΑ)...ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?
-ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ...ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ (ΕΝΝΟΕΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ) ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.
-ΜΠΑ ΟΧΙ ΜΩΡΕ, ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
-ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΕ...ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ...ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΩΡΙΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΩΝΕΑΣ ΣΤΑ 25 ΤΟΥ?
Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!


εσυ αυτην καντην στην ακρη..θα σου σπασει τα νευρα στη λοχεια..το βλεπω το εργο.
και συγνωμη αλλα γιατι να δινεις αναφορα τι κανεις με τον αντρα σου στο κρεββατι σου και εαν προσπαθειται δυο μηνες,δυο χρονια,δυο αιωνες...εννοειται οτι παντα θα υπαρχουν οι κακοβουλοι και κακοπροαιρετοι αλλα μη δινεις και συ αφορμη να λες τα προσωπικα σου γιατι μπορει να σου γυρισει μπουμερανκ και να σε αγχωσουν οταν για παραδειγμα εχει περασει ενα εξαμηνο(απολυτα φυσιολογικο)και δεν εχεις μεινει εγκυος!μακρυα κι αγαπημενοι...με τετοιες παρεες!!!!! Twisted Evil

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
ria έγραψε:καλημέρα κορίτσια.
εμείς είχαμε πάει εχθές για καφέ με τους κουμπάρους μας και ήταν και η μαμά του κουμπάρου μου.
οπότε κάποια στιγμή με ρώτησε τι κάνει ο μικρός αν τρώει, αν κάθεται κτλ και αφού της απάντησα οτι τρώει αλλά δεν κάθεται ακόμα δεν θα πιστέψετε τι μου είπε: να πάω να το κοιτάξω γιατί ο δικός της γιος (ο κουμπάρος μου δηλαδή) έβγαλε το πρώτο δόντι 1ος μηνών στους 3ης μήνες έτρωγε μπριζόλα (ε αφού είχε δόντια λογικό) και στους 4ης μήνες περπάτησε.
αφού και ο κουμπάρος μου την κοίταγε περίεργα και της έλεγε οτι τα παραλέει αυτή επέμενε ότι έτσι πρέπει να είναι τα φυσιολογικά παιδιά και το ξέρει καλά γιατί αυτή έκανε 11 και όλα ήταν έτσι!!!!! Very Happy
τι να της πείς

Δεν είχε μάλλον επιχειρηματικό μυαλό! Αν ήξερε πόσα λεφτά θα έβγαζε με τέτοιο παιδί θαύμα...

ria μου, να μας πεις αν είναι μέλος στο φόρουμ, μήπως κανένα από τα πιτσιρικάκια μπει μέσα και κάνει χακεριές... (ε, αυτά από 2 ετών θα μπορούν να παίζουν τον υπολογιστή στα ...δάχτυλα) Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις