Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
MariaM έγραψε:
Vivian έγραψε:Συγνωμη που θα διαφωνισω αλλα μπορει να μπορει να λεει ο καθενας την αποψη του αλλα φρασεις του τυπου ΄΄τίποτα δυστυχώς τα σημερινά κορίτσια έχουν γεννηθεί και καπάκι με το που βγάζουν τριχούλα τρέχουν μην χάσουν .... ΄΄ εμενα με προσβαλλουν και δεν ανεχομαι να της διαβαζω! Το ειπα και στην ιδια την κοπελα παραπανω αλλωστε! Ολα εχουν ορια!

Έχεις απόλυτο δίκιο και εμένα με πείραξε η φράση αυτή παρόλο που δεν με θίγει προσωπικά, αλλά χαίρομαι που μετά η κοπέλα κατάλαβε το λάθος της και το πήρε πίσω.
Κορίτσια αυτό το ανάφερα με ποιό σκεπτικό ; έχετε δει τα σημερινά 14-15χρονα ; έχουν καμιά σχέση με τα 15χρονα της περασμένης δεκαέτάς; πάντα θα υπάρχουν διαφορές στις ηλικίες είναι λογικό προχωράμε με γρήγορους ρυθμούς αν εγω στα 16 ημουν σπίτι στις 9 τώρα τα σηνόμηλικα βγαίνουν στις 9 δεν κρίνω αν αυτό είναι σωστό η λάθος κατά τη γνώμη μου έχουν χάσει την παιδικότητα τους βιάζονται να μεγαλώσουν . Δεν είμαι αρνητική με την ιδέα να έχουν σχέσεις αλλά δεν θεωρείτε ότι εινα νωρίς ; και εντάξει απο τη στιγμή που έρχονται σε επαφή δεν θα έπρεπε να είναι πιο ενημερωμένες;έχω ανιψιά η οποία είναι τωρα 19 στα 14 της της μιλησε η νύφη μου όπως και εγω μάλιστα της είπαμε να παμε και στο γυναικόλογο να της μιλήσει όταν η μικρή έκανε σχέση στα 17 της ενα χρόνο μετά μετά απο κάποιους μήνες ζήτησε στη μάνα της να πάνε στο γιατρό μαζί με το φίλο της να μιλήσουν κα το έκανε . δεν θεωρείτε ότι είναι ποιό ωριμη η κίνηση ; Δεν είμαι ποριτανή αντίθετα λέω ναι στο σεξ αλλά οχι στο απερισκεπτο και εμεις περάσαμε απο την ηλικία αυτή και δυστυχώς οι γονείς μας δεν είχαν την άνεση να μας μιλήσουν

Η νύφη σου έκανε την καλύτερη κίνηση πραγματικά.

Ο κόσμος πηγαίνει προς τα μπροστά και οι αλλαγές δεν ειναι πάντα προς το καλύτερο. Πρέπει όμως να προσαρμοζόμαστε. Την ίδια γνώμη θα είχε και για εμάς η προηγούμενη γενιά. Αυτό λέγεται χάσμα γενεών. Γιατί λέω ότι πρέπει να προσαρμοζόμαστε; Για το καλό των παιδιών μας. Η ηλικία των 13-18 έχει πολύ περισσότερα προβλήματα πλέων. Αναγκάζονται πολλές φορές να μεγαλώσουν πριν την ώρα τους. Επειδη είναι τα παιδιά μας και είναι τα παιδιά του μέλλοντος πρέπει να τα κατανοήσουμε να τα συμβουλέψουμε και σε καμία περίπτωση να μην τα κρίνουμε. Η νύφη σου, το έχει καταλάβει αυτό και έκανε το καλύτερο για το παιδί της. Η ενημέρωση είναι το παν σε αυτές τις ηλικίες. Δεν είναι πια παιδιά και έχουν ανάγκη να τους λέμε την αλήθεια ακόμα και για θέματα που θεωρούμε ταμπού και μας κάνουν να κοκκινίζουμε. Παρόλα αυτά κατάλαβα πως το έθεσες και ξέρω ότι δεν έκανες το σχόλιο με κακή πρόθεση.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Συμφωνω κι εγω!!!

Να σας πω λεμε λεμε και στα ιδια καταληγουμε αλλα για εκεινο το γλυκουλι μωρακι που ειναι μεσα στην κοιλιτσα της δεν ρωταμε τιποτα!!!
Σε ποια εβδομαδα ειναι;; Εχει καλη εγκυμοσυνη;; Εκανε β'επιπεδου; Ειναι κοριτσακι η αγοράκι; Ποσο γλυκουλα θα ειναι η κοπελιτσα με την φουσκωμενη κοιλιτσα; Εχει καλο γιατρο;; Την αντιμετωπιζει καπως με ιδιαιτερο τροπο λογο του οτι ειναι φοβισμενη;; Πως νιωθει καθε φορα που κλωτσαει το μωρακι; Πως της φαινεται;;
Κοριτσακι μου να εχει μια καλη εγκυμοσυνη και να πανε ολα καλα!!
Ενα μωρακι μες στο σπιτι με βοηθεια απο τους δικους της πολυ σημαντικο;
Γελια, κλαματα απο το νυνακι ερχονται πολυ ομορφες στιγμες, τα μωρακια ειναι ευτυχια!!
Οτι εγινε εγινε απο δω και περα θα πρεπει να χαμογελα ολη η οικογενεια και να προετοιμαζεται για το νεο μελος που ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ μονο χαρα θα φερει το γλυκουλι!!!!!

Mμμ λοιπον η μικρη ειναι στον 6ο μηνα,την παρακολουθει ενας αρκετα εμπειρος γιατρος,μαθαμε οτι εχουμε κοριτσακιιιιιι Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316
Δεν εκανε β επιπεδου γτ περασε ο μηνας,εκανε ολες τις απαραιτητες εξετασεις αιματολογικες κ ουρων,ολα καλα,τομωρο χαιρει ακρα υγειας,ολα δειχνουν καλα.η μικρη στρουμπουλεψε αρκετα,περιμενω πως κ πως να περασει το αγχος με το θεμα του πατερα ωστε να εχουμετον Μαιο να τρεξουμε για τις λεπτομερειες να φτιαξουμε την βαλιτσα κι το δωματιο τους.Εγω θα κανω οτιμπορω για το μωρακι οσο αφορα ρουχισμο κ να την βοηθησω στο θηλασμο,κ χαρη σε εσας διαβαζω ηδη αρκετα ωστε να μπορω να την βοηθησω κ εκεινη.Γιαυτο αλλωστε εγραψα αμεσως σε εσας γτ σας νιωθω δικες μου,κ ξερω οτι για το παραμικρο οτι μπορειτε θα βοηθησετε.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε με το καλό και με έναν πόνο όπως λένε οι παλιές

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πόπη τι κάνει η μικρή;Είναι καλά; πότε με το καλό γεννάει;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στον πατερα μπορει να το κινηγυσει νομικα.θα πρεπει να πανε σε εισαγγελεα.για την ασφαλεια τωρα θα πρεπει να πηγαινει το κοριτσακι σε κρατικο νοσοκομειο για την παρακολουθηση της εγκυμοσυνης κ οταν ερθει η στιμγη της γεννας δεν θα πανε μονοι τους θα καλεσουν ασθενοφορο και θα δηλωσουν αεργοι-αποροι κ δεν θα δωσουν μια

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Πόπη τι κάνει η μικρή;Είναι καλά; πότε με το καλό γεννάει;


Καλαα ειναι φουσκωσαμεεεεεεε κ μπηκαμεεε στο μηνα μας κ αναμενουμε.Η πητ της ειναι 27 Ιουνιου,αλλα μαλλον θα μπει νωριτερα.
Η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να τους δω.
Θελω να παω σημερα αποκει.Θα ρωτησω τη κουμπαρα μου αμα μαφηνει να βαλω καμια φωτο της εδω με την κοιλιτσα.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι να της πανε ολα καλα της κοπελας να εχει μια καλη γεννα και να φερει στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι!!

Κατα τη δικη μου αποψη καλο θα ηταν να ασχοληθουν με τον πατερα αφου γεννηθει το μωρο και ηρεμησει και η κοπελα!!Αφου ειναι τετοιος τουλαχιστον πρεπει να φροντισει εστω και οικονομικα το παιδι του!!(προφανως συναισθηματικα ειναι ανικανος).

Παντως ας κανει μια βολτα η κουμπαρα σου απο τους γονεις τους..ποτε δεν ξερεις!!Απο τη μια μπορει να τον πηραν και να εφυγαν απο την αλλη μπορει να μην ξερουν τπτ!!(Δεν ξερω αν εχει σημειωθει αυτο καπου δεν διαβασα ολα τα ποστ Embarassed )

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:
sasanath έγραψε:Πόπη τι κάνει η μικρή;Είναι καλά; πότε με το καλό γεννάει;


Καλαα ειναι φουσκωσαμεεεεεεε κ μπηκαμεεε στο μηνα μας κ αναμενουμε.Η πητ της ειναι 27 Ιουνιου,αλλα μαλλον θα μπει νωριτερα.
Η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να τους δω.
Θελω να παω σημερα αποκει.Θα ρωτησω τη κουμπαρα μου αμα μαφηνει να βαλω καμια φωτο της εδω με την κοιλιτσα. Mε ο καλο να φερει στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι..!!!!Τελικα μαθατε τι ειναι,κοριτσακι η αγορακι?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω κατι? γιατι λες οτι θα μπει νωριτερα απο την πητ? για καισαρικη θα παει? αμαν βρε παιδι μου!!! αν ειναι ολα καλα γιατι...?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
sasanath έγραψε:Πόπη τι κάνει η μικρή;Είναι καλά; πότε με το καλό γεννάει;


Καλαα ειναι φουσκωσαμεεεεεεε κ μπηκαμεεε στο μηνα μας κ αναμενουμε.Η πητ της ειναι 27 Ιουνιου,αλλα μαλλον θα μπει νωριτερα.
Η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να τους δω.
Θελω να παω σημερα αποκει.Θα ρωτησω τη κουμπαρα μου αμα μαφηνει να βαλω καμια φωτο της εδω με την κοιλιτσα. Mε ο καλο να φερει στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι..!!!!Τελικα μαθατε τι ειναι,κοριτσακι η αγορακι?


Ναιιι μαθαμε απο τον 3 υπερηχο οτι εχει κοριτσακι.Ολα ροζουλι λοιπον.

Σουπερμαμα,η κουμπαρα μου θελει να την βαλει καισαρικη γτ θεωρει οτι ειναι πολυ μικρη για να μπει στο τρυπακι του φυσιολογικου τοκετου,εγω προσπαθησα να της αλλαξω γνωμη,αλλα εκεινη δν λεει να θελει κ η μικρη φοβαται κ τουλαχιστον προσπαθω τωρα να την πεισω να της κανει επισκλειριδιο.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
sasanath έγραψε:Πόπη τι κάνει η μικρή;Είναι καλά; πότε με το καλό γεννάει;


Καλαα ειναι φουσκωσαμεεεεεεε κ μπηκαμεεε στο μηνα μας κ αναμενουμε.Η πητ της ειναι 27 Ιουνιου,αλλα μαλλον θα μπει νωριτερα.
Η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να τους δω.
Θελω να παω σημερα αποκει.Θα ρωτησω τη κουμπαρα μου αμα μαφηνει να βαλω καμια φωτο της εδω με την κοιλιτσα. Mε ο καλο να φερει στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι..!!!!Τελικα μαθατε τι ειναι,κοριτσακι η αγορακι?


Ναιιι μαθαμε απο τον 3 υπερηχο οτι εχει κοριτσακι.Ολα ροζουλι λοιπον.

Σουπερμαμα,η κουμπαρα μου θελει να την βαλει καισαρικη γτ θεωρει οτι ειναι πολυ μικρη για να μπει στο τρυπακι του φυσιολογικου τοκετου,εγω προσπαθησα να της αλλαξω γνωμη,αλλα εκεινη δν λεει να θελει κ η μικρη φοβαται κ τουλαχιστον προσπαθω τωρα να την πεισω να της κανει επισκλειριδιο.

τι ειναι αυτο που ακουω...σορρυ αλλα συγχιζομαι με την κουμπαρα σου...ακου ειναι μικρη να γεννησει φυσιολογικα????..ε και ειναι οκ να μπει το παιδακι να κανει ολοκληρη εγχειρηση χωρις να υπαρχει κανενας λογος....τι βλακειες Θεέ μου!!!!!έλεος!!! συγνωμη και παλι αλλα πολυ ανευθυνη αποφαση απο πλευρας της μητερας..

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
τι ειναι αυτο που ακουω...σορρυ αλλα συγχιζομαι με την κουμπαρα σου...ακου ειναι μικρη να γεννησει φυσιολογικα????..ε και ειναι οκ να μπει το παιδακι να κανει ολοκληρη εγχειρηση χωρις να υπαρχει κανενας λογος....τι βλακειες Θεέ μου!!!!!έλεος!!! συγνωμη και παλι αλλα πολυ ανευθυνη αποφαση απο πλευρας της μητερας..


Συμφωνω απολυτα!!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι να αλλάξει γνώμη η κουμπάρα σου!Αν δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα ποιος ο λογος να υποβληθεί σε μια επέμβαση!Εχει φοβίσει και την μικρή!
Όπως και να έχει με το καλό να γεννήσει το μικρό θαυματάκι της !

Αλήθεια τον πατέρα τον βρήκε η κουμπάρα σου στην Αθήνα;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Μακαρι να αλλάξει γνώμη η κουμπάρα σου!Αν δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα ποιος ο λογος να υποβληθεί σε μια επέμβαση!Εχει φοβίσει και την μικρή!
Όπως και να έχει με το καλό να γεννήσει το μικρό θαυματάκι της !

Αλήθεια τον πατέρα τον βρήκε η κουμπάρα σου στην Αθήνα;

Και εγώ συμφωνώ. Αν όλα πάνε καλά και μπορεί να γεννήσει φυσιολογικά το κορίτσι, δεν θα πάθει τίποτα.

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαι εγω συμφωνω με τα κοριτσια.Αφου ειναι ολα καλα γιατι να παει για καισαρικη...?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Μακαρι να αλλάξει γνώμη η κουμπάρα σου!Αν δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα ποιος ο λογος να υποβληθεί σε μια επέμβαση!Εχει φοβίσει και την μικρή!
Όπως και να έχει με το καλό να γεννήσει το μικρό θαυματάκι της !

Αλήθεια τον πατέρα τον βρήκε η κουμπάρα σου στην Αθήνα;

Bασικα η κουμπαρα μου δν πηγε καθολου Αθηνα γτ οταν ειχε σχεδιασει να παει Αθηνα Μ.εβδομαδα,μερικες μερες νωριτερα μπηκε η μανα της στο νοσοκομειο,κ εμεινε μεχρι που κατεληξε.Κ ετσι μετα ειχε κηδειες κτλ κ δν μπορεσε να παει,αλλα βρεθηκε ο νεαρος ανελαβε ο πατερας της μικρης κ τον βρηκε κ του εκανε κ μηνυτηρια αναφορα και εγινε μια κουβεντα,εκεινος φυσικα αρνειται οτι το παιδι ειναι δικο του,αλλα δεχτηκε οταν γεννηθει το μωρο να υποβληθει σε τεστ dna,αλλα αυτο επιτηδες το ειπε γτ σου λεει,αν το πω αυτο θα σ πουν ειναι σιγουρος για την πατροτητα κι δν θα προχωρησουνε,η μικρη ομως επιμενει οτι δν εχει κανει τπτ με αλλον ηταν η μοναδικη της σχεση ολοκληρωμενη.

Τωρα οσον αφορα την καισαρικη,εγω της μιλησα,κ πιστευω μεχρι τελευταιας στιγμης να την πεισω να την αφησει οπως ερθουνε τα πραγματα.
Ισως κ να εχει αλλαξει κ γνωμη τελικα,τι να πω,ολες φοβομαστε τη γεννα αλλα μετα λεμε δοξα το θεο που δν εκανα καισαρικη.

Αχ παιδια κ να δειτε μια κοιλαρα που εχει κανει.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316


Σημερα το πρωι μπηκε η μικρη να κανει καρδιοτοκογραφημα ενω ειχε κανονισει το βραδυ να κανει εισαγωγη για να γεννησει νωρις το πρωι,με επισκληριδιο λογω οτι το μωρο ηταν μεγαλο κ ψηλο.Αλλα ο Θεος μας επιφυλασσε αλλα κι ακουσε τις προσευχες μου,κ σημερα το πρωι πηγε για καρδιοτοκογραφημα κ την εβαλε κ σε 1 ωρα γεννησε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,το μωρο χαιρει ακρα υγειας η μικρη επισης,λεπτομερειες δν ξερω,κι σημερα αποφασισαμε να παμε για μπανιο 40χλμ μακρια απο το κεντρο κ με ξενο αμαξι κ δν μπορουσα να γυρισω αχ τα νευρα μου κ τωρα γυρισα κ ετοιμαστηκα κ παω να δω τη βαφτιστηρα μου!!!!!!!!!!!!!!! Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 654316


Σημερα το πρωι μπηκε η μικρη να κανει καρδιοτοκογραφημα ενω ειχε κανονισει το βραδυ να κανει εισαγωγη για να γεννησει νωρις το πρωι,με επισκληριδιο λογω οτι το μωρο ηταν μεγαλο κ ψηλο.Αλλα ο Θεος μας επιφυλασσε αλλα κι ακουσε τις προσευχες μου,κ σημερα το πρωι πηγε για καρδιοτοκογραφημα κ την εβαλε κ σε 1 ωρα γεννησε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,το μωρο χαιρει ακρα υγειας η μικρη επισης,λεπτομερειες δν ξερω,κι σημερα αποφασισαμε να παμε για μπανιο 40χλμ μακρια απο το κεντρο κ με ξενο αμαξι κ δν μπορουσα να γυρισω αχ τα νευρα μου κ τωρα γυρισα κ ετοιμαστηκα κ παω να δω τη βαφτιστηρα μου!!!!!!!!!!!!!!! Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 50580 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994 Χτυπησε την πορτα ο πελαργος στα 32,αλλα οχι για παιδι...για εγγονι... - Σελίδα 6 215994

Πολύ χαίρομαι! Εύχομαι τα καλύτερα στην μικρή και στο μωράκι! Περιμένουμε να μας πεις λεπτομέριες! Να την χαίρεσαι την βαπτιστήρα σου και να πάρει την τσαχπινιά και το τσαγανό της νονάς της! Wink

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ωραια να την χαιρεστε την μικρη σας!περιμενουμε περισσοτερες λεπτομερειες!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ σευχαριστω πολυ Μαρακι μου.Μολισ γυρισα πηγα την ειδα.Καλα ειναι κι οι 2.Την μικρη την επιασαν οι πονοι απο χτες,αλλα δν ηξερε κ δν μιλησε νομιζε οτι ετσι ποναει,κι περιμενε να ρωτησει το γιατρο σημερα που ειχαν καρδιοτοκογραφφημα,κ την βλεπει ο γιατρος κ ειχε 5-6 διαστολη,κ την εβαλε μεσα,κ αρχισαν τον τοκετο κανονικα,αλλα η μικρη δν αντεχε κ επειδη ειχαν φτασει το κεφαλι εξω,την τραβηξαν με βεντουζα.Ευτυχως το μωρο καλα,βγηκε 3κι κατι,αλλα καλα στην υγεια της,κ την βοηθησα επιασε στηθος,ηθελαν να την ταισουνε κιντερτε,αλλα δν τους αφησα την βαλαμε στο στηθος κ θηλασε 2 φορες,νταξ δν εχει κατεβει καλα,αλλα ξεκινησε να βγαζει το πρωτογαλα,το κακο ειναι οτι δν εχει θηλες καλες κι δυσκολευεται,ιδρωσαμε μεχρι να το πιασει!!!!Κι ειναι μελαχρινακι,κ αποτι ειδα στις φωτο ιδιαααα ο μπαμπαααααςςς!!!!!!!Ηρθε κι αυτος απο αθηνα με την μανα του φορτομενος δωρα,της εφερε χρυσα της εφερε αρκουδους,ολαα καλα.Αχ αυριο θα σας βαλω κ φωτογραφιες!!!!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ποπη δεν ξέρεις πόσο χάρηκα ! Καλοτυχο και καλοφωτισμένο να είναι και αυτό και η μανούλα του! Τελικά όσο δυσκολα φαινόταν τα πραγματα η γέννηση ενός παιδιου σβήνει κάθε δυσκολία!Περιμένουμε φωτογραφίες!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ευχαριστω πολυ κοριτσια ναστε καλα,ειμαι πολυ ευτυχισμενη που ολα πανε καλα,μακαρι οι ευχες σας να βγουνε αληθινες,κ να ειναι ευλογημενο το παιδι,ειναι μια κουκλα μελαχρινη!!!!!!!!!!!!!!!!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σας ζησει η μπεμπουλα!!!!
παντα γερη και καλοτυχη να ειναι!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ζήσει το ζουζουνάκι σας!!! Πάντα γερό και ευτυχισμένο να είναι!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας ζησει το μωρακι κ να ειναι ευτυχισμενο στη ζωη του!!!!Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!Περιμενουμε νεα κ φυσικα φωτογραφιες!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις