Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 44]

201ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 3:55 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σιγουρα κατι εχει γινει..αλλα το ξερει μονο αυτη...ποτε δεν μας ειπε κατι πειστικο γιατι αλλαξε τοσο πολυ...ηταν η καλυτερη μου φιλη μεχρι να πουμε την μαγικη λεξη ΄΄αρραβωνας΄΄ απο την επομενη κιολας αρχισαν τα οργανα..

202ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 3:59 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΕΘΕΡΟΣ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΟΥΝ???

203ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:02 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλλα να σου πω κατι? δεν με θει για καποιο λογο? οκ..εξηγησου..πιασε με και πες μου..εκανες αυτο κι αυτο..δεν σε θελω γιαυτον τον λογο..να σου απαντησω..να σου εξηγησω αν χρειαζεται..τι τα θες τα γραμματα κατω απο την πορτα,τις φασαριες,τις απειλες,και τις ψευτικες φωτο? απλα ειναι για το ψυχιατρειο..αυτο το συμπερασμα εχω βγαλει

204ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:03 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με τον πεθερο μου εχουν χωρισει αλλα εγω εχω αψογες σχεσεις..η κουναδια ειναι ανηλικη ολοι οι αλλοι ειναι με το μερος μας

205ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:06 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΕΘΕΡΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ Ε?????ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ε?ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΥΦΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΚΤΛ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!!!ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ...ΧΑΧΑΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

206ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:10 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μερικα πραγματα στην ζωη δεν συγχωρουνται..τουλαχιστον εγω δεν μπορω να το κανω..και γονατιστη να την εβλεπα σημασια δεν θα της εδινα...απο που να αρχισω και που να τελειωσω με αυτα που εχει κανει και σε μενα και σε δικους μου ανθρωπους..ενα μονο θα σου πω..η μαμα μου χαροπαλευε στο νοσοκομειο και αυτη την πηρε τηλ και την εβριζε..ε..οταν την ειδα στην κηδεια της μαμας μου δεν αντεξα..την πεταξα εξω απο το σπιτι..αστα τραγικα πραγματα

207ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:13 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΤΟΣΕΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ.....ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

208ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:19 am

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε παιδι μου..πολυ ξηλωμενη ειναι αυτη!! πωπω..τι να πω.. εχω ακουσει κι εχω διαβασει..αλλα αυτη νομιζω παιρνει το βραβειο της ανοιχτης παλαμης!
τι της φταιει αραγε; και καλα το μωρο τι της εχει κανει; μονη της θα καταληξει στο τελος.αυτο βλεπω!

209ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:25 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
titikos ειναι ηδη μονη της πιστεψε με..εκτος απο την κορη της που μενει μαζι της λογω ηλικιας ολοι οι αλλοι την εχουν κανει περα..και ειναι νεα γυναικα..μολις 47 ετων

210ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:35 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:. Μια πεθερά όμως που είναι ύπουλη και τα κάνει πίσω από την πλάτη σου πως την αντιμετωπίζεις. ............................................. Ρε κορίτσια πως μπορώ να την ηχογραφήσω? Θέλω να την αφήσω μια μέρα μόνη της σπίτι και να την γράψω. Ή να παρακολουθήσω το τηλεφωνό της. Σοβαρά το λέω τώρα πως γίνεται.


πωπω...σε νοιωθω απολυτα!!!
εμενα επερνε τον αντρα μου τηλ μονο στην δουλεια....οπως παντα...τον ειχε πρηξει λοιπον κανα χρονο λεγοντας κανε οικονομια κλπ..κλπ....και γιατι δεν βγαζεται την πανα στο παιδι(δηλ.οτι εγω δεν το εκπαιδευω γιατι δεν ειμαι οικονομα να κοψω τις πανες... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])....τον επρηζε λοιπον να μην παρει αμαξι..επειδη ηξερε πως δεν χωραγαμε πια με τα 3 παιδια...αυτος μοπυ το ελεγε σαν να το ειχε σκεφτει αυτος...φυσικα πηραμε αλλα τελικα καταλαβα οτι το θεμα της ηταν μην και παρουμε καλυτερο απο της κορης!
κατα τα αλλα συνεχιζει να το παιζει καλη στους αλλους..και ποσο μας λατρευει ..και εμας μας βγαζει την πιστη...
αυτο με την ηχογραφηση θα ηταν και εμενα μια λυση..αφου αλλα λεει σε μενα και αλλα στον αντρα μου...αλλά πως???

211ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 4:49 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα γυρισε απο τους γονεις του και μου αραδιασε τι θα βαλει στην βαφτιση...Που του τα πηρε η μανα του...Δλδ εγω τι ρολο βαραω?Με προσβαλλει,δεν ειναι για τα ρουχα ειναι για το οτι με προσπερνανε και κανει οτι θελει αυτη και φυσικα ουτε λογος για μια παραλαγη που εμενα δε μπυ αρεσε κατι γιατι θα την στεναχωρησει....Ειμαι ετοιμη να βρισω σα νταλικιερης τωρα ακομη κι εδω αλλα συγκρατουμαι...

212ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 5:30 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:][b]Κοριτσια μαλλον ειμαι η πιο ατυχη ή τυχερη(οπως το παρει κανεις) με το θεμα της πεθερας.
Οταν ειπαμε με τον αντρα μου οτι θελουμε να αρραβωνιαστουμε,πριν 4 χρονια εκανε τον κοσμο ανω κατω.Οσο ημουν μια απλη κοπελα του γιου της ολα ηταν υπεροχα.μολις θελησαμε να το επισημοποιησουμε,στην αρχη με το καλο πηγαινε να μας χωρισει με διαφορους υπουλους τροπους.αφου εβλεπε οτι δεν την επερνε,προσπαθησε με το πιο κακο..παλι τζιφος..να μην τα πολυλογω..απο την λαχταρα της να μας χωρισει,βγηκε εκτος ελεγχου η μανταμ..εκανε την μια μα@@@κια μετα την αλλη..και φυσικα ο αντρας μου δεν ειναι τυφλος ουτε χαζος...χωρις εγω ποτε να κατηγορησω την μαμα του,ειδε μονος του περι τινος προκειτε..μεχρι φωτογραφια του αντρα μου μου εδειξε αγκαλια με την πρωην του (2 χρονια πριν γνωρισει εμενα)και επεμενε οτι την εβγαλαν τωρα που ειμαστε μαζι..δεν κοιταξε ομως πισω απο την φωτο οτι γραφει ημερομηνια..και το εκανε αυτο δηθεν για να με προστατευσει απο τον απιστο γιο της γιατι με αγαπαει πολυ!!! Αποτελεσμα?
Εμεις και αρραβωνιαστηκαμε και παντρευτηκαμε και ενα μωρο 8 μηνων εχουμε,και πουθενα δεν πατησε το ποδι της και το μωρο δεν εχει δει και ουτε προκειτε και ουτε καλημερα δεν εχει με κανεναν μας.
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!ΚΑΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΦΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΙΣΤΟ1ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

213ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 5:32 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ειδες ποσο με αγαπαει η καλη μου η πεθερουλα? χαχαχα...

214ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 5:35 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Το πιστευεις οτι ακομη και σημερα δεν ξερω τον πραγματικο λογο που τα εκανε ολα αυτα? παντως εγω δευτερη ευκαιρια της εδωσα στα 2 χρονια που ειμασταν αρραβωνιασμενοι και μετα απο λιγες μερες...αφησε γραμμα κατω απο την πορτα που ελεγε οτι απαταω τον αντρα μου και αλλα τετοια..και η θεικη ατακα της οταν ομολογησε στον αντρα μου οτι το εγραψε αυτη? ΄΄τι την θες την γυναικα αγορι μου οταν εχεις την μανουλα?
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 606100
Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΦΝΙ.ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΤΕ ΑΛΛΟ ΕΞΩ.
ΥΓ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ 1ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗς ΠΕΘΕΡΑΣ.

215ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 5:36 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που το δινουν αυτο το βραβειο να της το παω εγω με τα χερακια μου? οσο για το Δαφνι...σαν να ακουω τον αντρα μου. αυτο με ειχε ρωτησει καποια στιγμη..΄΄αγαπη μου,αν υπογραψω εγω την κλεινω μεσα ανετα?΄΄

216ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 5:48 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΩ...ΙΔΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...

217ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 6:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΩ...ΙΔΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...

Γεια σου νινακι ομορφο...Να σου ζησει κοπλε αμου!!!!!

218ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 6:03 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΣΕ ΟΛΕΣ ΣςΣ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΣΑΣ...
ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΝΥΦΕΣ...

219ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 6:31 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:Εγώ πάλι με την πεθερά δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα. Ανήκω θα έλεγα στην "κατηγορία" της Νένας. Εμένα βέβαια η πεθερά μου δεν είναι χήρα (Δόξα Τω Θεώ) και ο άντρας μου δεν είναι μοναχοπαίδι. Είναι όμως μοναχογιός και στερνοπούλι! Οπότε πάλι μια αδυναμία του την έχει.Δεν ανακατεύεται πολύ και όπου πάει να το κάνει ή της κόβει τον αέρα ο άντρας μου ή την αφήνουμε να λέει και στο τέλος κάνουμε το δικό μας.

Πιο πολύ έχω θέμα με τις κουνιάδες μου. Να φανταστείτε, η πεθερά μου δεν έχει κάνει θέμα το γιατί δεν την λέω "μαμά", η κουνιάδα μου όμως έβαλε μέχρι και τον τετράχρονο γιο της να με ρωτήσει γιατί δεν λέω τη γιαγιά του μαμά μπροστά σε κόσμο (στη γιορτή του άντρα μου συγκεκριμένα) για να με κάνει να αισθανθώ και καλά ντροπή. Εγώ φυσικά τα έχασα και δεν ήξερα τι να πω εκείνη τη στιγμή. Και η άλλη η αδερφή του σιγοντάρει την αδερφή της να μου το λένε συνέχεια.

Λες και αν μου το λένε εγώ θα την πω "μαμά"! Έλεος! Πάντως δεν ξέρω πώς να φερθώ στο συγκεκριμένο και αν μπορείτε πείτε μου καμιά ιδέα.


γιατι με τον θειο σου δεν ειμαστε αδερφια! αυτη η απαντηση που πρεπει να δωσεις στα μικρα της κουνιάδας σου!!!! αμαν πια!!!

220ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 6:56 am

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mammyblue έγραψε:
.kai fisika to pio dinato sou xarti einai i kori sou.an tin apomakrineis apo aftous isos malakosoun kapos.logika tha agapane to paidi..


λυπαμαι αλλα θα διαφωνησω...το ποσο αγαπανε το παιδι ειναι σχετικο...οταν εχουν κορη και γιο τα παιδια της κορης τα αγαπανε πιο πολυ..
εμας παντως δεν την ενδιαφερουν τα παιδια στην πραξη ..θεωρητικα ρωταει και της λυπουν κλπ κλπ...αλλα αυτα μονο στον γιο για να κανει την καλη...αν μπορουσε μα βλεπει μονο το γιο της ..μον του χωρις παιδια και γυναικα θα ητνα τρυσευτυχισμενη...αλλα δεν μπορω να της κανω τη χαρη,,οι ολους η κανεναν...
bouboukitsa mou simfono me afto pou les.exei kai i aderfi tou antra mou dio koritsakia kai ennoeite oti tis xehorizoun apo tin dikia mou.ta pio akriva dora pane ekei,tis prosexoun kathe mera,tous plironoun ta mbaleta,ta agglika ktl.afta.apla stin periptosi tis tziz den exoun eggonia apo tin kori oute tha apoktisoun sintoma

221ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 7:31 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε θελω τετοια δωρα,αγαπη θελω να εισπρατει το παιδι,μονο σε καμια δυσκολη αμα θελουν να βοηθησουν αλλα ειναι τετοιοι που στο χτυπανε μετα....Οι δικοι μου...Σημερα θα γινει ο 3ος παγκοσμιος εδω στο σπιτι,δε θα με προσπερνανε εμενα εδω,λες και ειμαι καμια νεκρη ας ξανα στειλουν δωρακια στο μωρο να δεις που θα πανε...Θελουν και το ονομα να δωσω...Τα εχω πολυ παρμενα...Και ποιο πολυ με τον δικο μου σημερα του μιλησα πολυ ψυχρα..Ακου εκει 30 χρονων μαντραχαλος με δικη σου οικογενεια και οικονομικα ανεξαρτητος να σε ντυσει η μανουλα σου...Και να καθεσαι σουζα στη μανουλα σου...Τερμα ως εδω ηταν..Δε μπορειτε να φανταστειτε πως ειμαι απο προχθες..

222ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 10:39 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πως τους επηρρεάζουν έτσι ρε οι καρακαηδόνες. Στη βάφτιση της μικρής ήθελα να είμαστε όλοι στα λευκά ή κάποιες αποχρώσεις ενδιάμεσα τελοσπάντων. Ο άντρας μου είναι από αυτούς δεν πολυαγχώνεται για το ντύσιμο. Θέλει να είναι περιποιημένος αλλά δεν ασχολείται και ιδιαίτερα. Του είχε κάνει λοιπόν ένας φίλος του δώρο ένα μπλε κοστούμι πολύ ωραίο δε λέω. Αφού λοιπόν τα είχαμε κανονίσει όλα, έρχεται μια μέρα μετά από συχνές επισκέψεις στη μανούλα του και μου λέει θα βάλω το μπλε το πήρε η μάνα μου και το κόντινε. Μα καλά δεν είχαμε κανονίσει και μπλα μπλα....

223ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:09 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια πραγματικα διαβαζω ολα τα post και δεν ξερω με τι να πρωτονευριασω.η καθε περιπτωση ειναι τρομερα εξοργιστικη.εγω τελικα ειμαι η πιο τυχερη που δεν εχω καμια επαφη μαζι της εδω και τοσα χρονια,ουτε ο αντρας μου.Εσεις πως τις αντεχετε και δεν αρπαζετε απο τα μαλλια? Πως κρατιεστε βρε κοριτσια? Τελικα ολες εχουν προβλημα στον εγκεφαλο...τοσο παρεμβατικες πια? ακομη και στο ντυσιμο του γιου να εχουν τον τελευταιο λογο? τι να πω....μεγαλωνω γιο και πραγματικα αν ειναι να καταντησω ετσι οταν γινω πεθερα,μακαρι να με κλεισουν στο τρελαδικο απο τωρα!! Ημαρτον πια...

224ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:18 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια πραγματικα διαβαζω ολα τα post και δεν ξερω με τι να πρωτονευριασω.η καθε περιπτωση ειναι τρομερα εξοργιστικη.εγω τελικα ειμαι η πιο τυχερη που δεν εχω καμια επαφη μαζι της εδω και τοσα χρονια,ουτε ο αντρας μου.Εσεις πως τις αντεχετε και δεν αρπαζετε απο τα μαλλια? Πως κρατιεστε βρε κοριτσια? Τελικα ολες εχουν προβλημα στον εγκεφαλο...τοσο παρεμβατικες πια? ακομη και στο ντυσιμο του γιου να εχουν τον τελευταιο λογο? τι να πω....μεγαλωνω γιο και πραγματικα αν ειναι να καταντησω ετσι οταν γινω πεθερα,μακαρι να με κλεισουν στο τρελαδικο απο τωρα!! Ημαρτον πια...

Και σκεφτομαι δλδ αμα του κανει κουμαντο στο ντυσιμο τι αλλο εχω να δω αμα δεν της κοψω τωρα την φορα....Ασε...Καλα εισαι εσυ...

225ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 16, 2011 11:25 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να της κοψεις την φορα...συντομα..γιατι σε βλεπω πισω απο σιδερα της φυλακης..ποσο θα την αντεξεις την σαλταρισμενη? θα την πνιξεις στο τελος...ακου εκει να ντυσει αυτη τον γιο της ολοκληρο αντρα...δεν το χωνευω με τιποτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις