Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 44]

551ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 9:41 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Τατιάνα μου κάνε αυτό που λέει η καρδούλα σου!!!
πες τα για ακόμη μια φορά στον Νικόλα ...δεν θα πάθει τίποτα..
εσύ κοίτα να μην πάθεις στο τέλος!!!

Σουλα μου,το σκυλακι σου ειναι τοσο ομορφο με το ροζουλινι του!!!!!!

Τι να πω...Εχω σηκωσει τα χερια ψηλα.Καλλιοπη μου,του ειπα για τον αη βασιλη κ τα δωρα.φυσικα δεν ειχε απαντηση...Οπως παντα..

552ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 9:55 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Τώρα οχι μιλάω μονό με όμορφα λογία τα χώνω κι ολας χα χα χα
να δεις που το παίζει χαζή Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

και η δικη μου μια απο τα ιδια?"εγω το ειπα/εκανα αυτο?δε το θυμαμαι" ποιος δε θυμαται μωρη?εσυ που θυμασαι την απο κατω μας το 2005 πως τη λεγαν?ποτε εκανε χωριακη και ποτε γεννησε???βρε ουστ........


elena25 έγραψε:Τατιανάκι, μήπως να το δεις και από την άλλη πλευρά; Μήπως κατάλαβε το λάθος της και θέλει όντως να επανορθώσει;

αν ηθελε να επανορθωσει θα ερχοταν να δει και το παιδι.........


kalliopitsa έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:Τατιάνα, αν και ο χώρος δεν το επιτρέπει σε κανένα σπίτι, μάζεψε ό,τι σου έχει δώσει σε μια ντουλάπα και άστα εκεί. Μη τα ξετυλίγεις καν. Και άμα σας καταδεχτεί ποτέ πες της ότι τώρα είναι ευκαιρία να δώσεις τα δώρα στο παιδί για να ξέρει και ποιος του τα πήρε....
Τί είναι αυτό ρε παιδιά; Στέλνω δώρα και εξιλεόνομαι;;; Και το μωρό τί καταλαβαίνει; Τον Άη-Βασίλη παριστάνει η πεθερά σου; Κοιμήσου παιδί μου και όταν κοιμηθείς θα κατέβει ο άγιος από την καμινάδα που δεν έχουμε και θα σου αφήσει το δώρο;;;;
Άντε γιατί φορτώνω.......


καλλιοπιστα σορρυ αλλα ειδικα τωρα που το παιδι ειναι μωρο και δεν ξερει απο δωρα δεν εχει νοημα ολο αυτο...εγω λεω να τα ανοιξει να δει και την αξια του...πηρε κατι της προκοπης η την εβγαλε με καμια παλιαντζουρα φτινιαρικη παλι..
απο την αλλη αμα εχει ριξρι τα μουτρα τηε και ειπε στο γιο πωε θελει να επανορθωσει.....η τατιανα τι θα κανει την κακια που δεν δινει ευκαιρια??ετσι θα εχει παλι προβλημα με τον αντρα της,,,
καλυτερα να μην το σκαλισει ..και να το προσπερασει χωρις πολλα πολλα...

ναι έχεις δίκιο. σίγουρα οι άντρες δε τα βλέπουν όπως εμείς και θα βγει πάλι κακιά η γυναίκα... δε το σκέφτηκα έτσι...δεν έχω τέτοιου είδους προβλήματα οπότε...
αλλά δεν δικαιολογώ μια εννήλικη να θέλει να επανορθώσει με τέτοιο τρόπο τα απαράδεκτα που τόσο καιρό έχει κάνει....να είχε το θάρρος να πάει σπίτι τους, αυτό είναι τελείως άνανδρο!

μη το σκεφτεσαι κοντοζυγωνουν και τα δικα σου!!!!!!μολις γινουν γιαγιαδες παθαινουν αμωκ......
θα συμφωνησω με την αδερφη μου οτι αν θες να επανορθωσεις χτυπας την πορτα και λες "συγγνωμη λαθος!παμε παλι απο την αρχη?" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

553ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 11:14 am

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια λυπάμαι που θα το πω αλλά Ολες τα ίδια περνάμε.Δεν φταίμε ούτε εμείς ούτε αυτές.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ φταίνε γιατί το στόμα το έχουν μόνο για να μας την λένε.Δεν μπορώ να καταλάβω 10 χρονιά σχέση και σχεδόν έξι παντρεμένη γιατί τα προβλήματα άρχισαν τα τελευταία 3 χρονιά που ήρθαμε κοντά τους; Εγώ το κατάλαβα ο δικός μου θα το καταλάβει όταν θα έχουμε χωρίσει. Δυστυχώς αυτές τους μεγάλωσαν και ξέρουν να τους χειρίζονται. Πάρτε παράδειγμα από τα παιδιά σας;Δεν τα κάνετε ότι θέλετε;

554ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 11:42 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Σούλα έγραψε:Τατιάνα μου κάνε αυτό που λέει η καρδούλα σου!!!
πες τα για ακόμη μια φορά στον Νικόλα ...δεν θα πάθει τίποτα..
εσύ κοίτα να μην πάθεις στο τέλος!!!

Σουλα μου,το σκυλακι σου ειναι τοσο ομορφο με το ροζουλινι του!!!!!!

Τι να πω...Εχω σηκωσει τα χερια ψηλα.Καλλιοπη μου,του ειπα για τον αη βασιλη κ τα δωρα.φυσικα δεν ειχε απαντηση...Οπως παντα..



Σε ευχαριστούμε πολύυυυυυυ....η γλυκούλα μας σήμερα τις έφαγε από τον Άγγελο,της τράβηξε ταν ουρά!!! Shocked

Αχ Τατιάνα μου τι να πώ?
δεν έχω άλλα λόγια!

Θα μας πείς μαρή τι δώρο είναι!!!!????

555ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 11:48 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
tatijana έγραψε:
Σούλα έγραψε:Τατιάνα μου κάνε αυτό που λέει η καρδούλα σου!!!
πες τα για ακόμη μια φορά στον Νικόλα ...δεν θα πάθει τίποτα..
εσύ κοίτα να μην πάθεις στο τέλος!!!

Σουλα μου,το σκυλακι σου ειναι τοσο ομορφο με το ροζουλινι του!!!!!!

Τι να πω...Εχω σηκωσει τα χερια ψηλα.Καλλιοπη μου,του ειπα για τον αη βασιλη κ τα δωρα.φυσικα δεν ειχε απαντηση...Οπως παντα..



Σε ευχαριστούμε πολύυυυυυυ....η γλυκούλα μας σήμερα τις έφαγε από τον Άγγελο,της τράβηξε ταν ουρά!!! Shocked

Αχ Τατιάνα μου τι να πώ?
δεν έχω άλλα λόγια!

Θα μας πείς μαρή τι δώρο είναι!!!!????

δε μας λεει για να μη μας επηρρεασει...γιατι αν μας ελεγε "πηρε μια τριοροφη βιλλα στο πανοραμα με θερμαινομενη πισινα και γυμναστηριο στο υπογειο,γκαραζ,κηπο,παιδοτοπο" ποια θα της ελεγε ειλικρινα "ΟΧΙ ΤΑΤΙ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΧΕΣΑΙ,ΣΤΕΙΛΤΟ ΠΙΣΩ" εεεεεεεεε???????? ποια????????? Shocked

556ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 11:56 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:
tatijana έγραψε:
Σούλα έγραψε:Τατιάνα μου κάνε αυτό που λέει η καρδούλα σου!!!
πες τα για ακόμη μια φορά στον Νικόλα ...δεν θα πάθει τίποτα..
εσύ κοίτα να μην πάθεις στο τέλος!!!

Σουλα μου,το σκυλακι σου ειναι τοσο ομορφο με το ροζουλινι του!!!!!!

Τι να πω...Εχω σηκωσει τα χερια ψηλα.Καλλιοπη μου,του ειπα για τον αη βασιλη κ τα δωρα.φυσικα δεν ειχε απαντηση...Οπως παντα..



Σε ευχαριστούμε πολύυυυυυυ....η γλυκούλα μας σήμερα τις έφαγε από τον Άγγελο,της τράβηξε ταν ουρά!!! Shocked

Αχ Τατιάνα μου τι να πώ?
δεν έχω άλλα λόγια!

Θα μας πείς μαρή τι δώρο είναι!!!!????

δε μας λεει για να μη μας επηρρεασει...γιατι αν μας ελεγε "πηρε μια τριοροφη βιλλα στο πανοραμα με θερμαινομενη πισινα και γυμναστηριο στο υπογειο,γκαραζ,κηπο,παιδοτοπο" ποια θα της ελεγε ειλικρινα "ΟΧΙ ΤΑΤΙ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΧΕΣΑΙ,ΣΤΕΙΛΤΟ ΠΙΣΩ" εεεεεεεεε???????? ποια????????? Shocked



Ευάκι δεν είναι εποχές για βίλλες!! Very Happy
ΑΡΑ πάλι πίσω θα το έστελνε!!!!
χι χι χι

557ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 12:33 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Κοριτσάκια λυπάμαι που θα το πω αλλά Ολες τα ίδια περνάμε.Δεν φταίμε ούτε εμείς ούτε αυτές.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ φταίνε γιατί το στόμα το έχουν μόνο για να μας την λένε.Δεν μπορώ να καταλάβω 10 χρονιά σχέση και σχεδόν έξι παντρεμένη γιατί τα προβλήματα άρχισαν τα τελευταία 3 χρονιά που ήρθαμε κοντά τους; Εγώ το κατάλαβα ο δικός μου θα το καταλάβει όταν θα έχουμε χωρίσει. Δυστυχώς αυτές τους μεγάλωσαν και ξέρουν να τους χειρίζονται. Πάρτε παράδειγμα από τα παιδιά σας;Δεν τα κάνετε ότι θέλετε;


....φοβερο αυτο που ειπες...δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!

558ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 12:42 pm

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
konstantina έγραψε:Κοριτσάκια λυπάμαι που θα το πω αλλά Ολες τα ίδια περνάμε.Δεν φταίμε ούτε εμείς ούτε αυτές.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ φταίνε γιατί το στόμα το έχουν μόνο για να μας την λένε.Δεν μπορώ να καταλάβω 10 χρονιά σχέση και σχεδόν έξι παντρεμένη γιατί τα προβλήματα άρχισαν τα τελευταία 3 χρονιά που ήρθαμε κοντά τους; Εγώ το κατάλαβα ο δικός μου θα το καταλάβει όταν θα έχουμε χωρίσει. Δυστυχώς αυτές τους μεγάλωσαν και ξέρουν να τους χειρίζονται. Πάρτε παράδειγμα από τα παιδιά σας;Δεν τα κάνετε ότι θέλετε;


....φοβερο αυτο που ειπες...δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ. Δυστυχώς ερχομαστε δεύτερες τους ξέρουν καλύτερα αυτές τους γέννησαν εμείς τους τρώμε στην μάπα.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κατή άλλο όλα τα γουρούνια την ιδία μούρη έχουν ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 679259 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

559ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 5:37 pm

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πωπω τι ειπες ρε συ τωρα....μωρε τα κανουμε οτι θελουμε αλλα ειναι και μωρα...το προβλημα μετα που θα μεγαλωσουν ειναι να μη θελουμε να τα κανουμε οτι θελουμε και να τους κανουμε τετοια

κι η πρωην πεθερα μου καμμενη ηταν απο την πεθερα της ομως εμενα μου φεροταν σα σκουπιδι.Τατιανα ενταξει να πω οκ σε ολα οσα εχεις πει με τα δωρα κτλ αλλα το παιδι γιατι να φερεται ετσι? ντροπη της...και μενα ετσι κανανε...ειχαν αδυναμια μονο στο μεγαλο που χε και το ονομα οσο το ζησανε γιατι εφυγε ο πρωην οταν γεννηθηκε το μικρουλι μου. Ενιωθα πως δεν αγαπανε τα παιδια μου γιατι ηταν κομματι δικο μου...το πιστευεις


τελοσπαντων για να μην ξεχνιομαστε εχω μια σχεση τι πρωτοτυπο η μαμα του δε θελει να με δει χαχα ξερεις τωρα η χωρισμενη με τα παιδια κλτ κλτ ομως ρε κοριτσια δε με νοιαζει.....το πιστευετε ενω στην πρωην πεθερα καιγομουν εκλαιγα το να το αλλο....που τον αγαπαω πολυ τον συντροφο μου κ ειμαστε κανα χρονο μαζι ομως δε με νοιαζει η μαμα του ισα ισα γελαω που τη βλεπω να στραβωνει αν καμια φορα με πετυχαινει στο εξοχικο τους.Με βλεπει και δε μου μιλαει γιατι νομιζει θα βαλω τη γατα μου να κλαιει...

αν το κανε αυτο η πρωην πεθερα μου θα πεφτα να πεθανω...!

καμια φορα σκεφτομαι αν παντρευτω παλι και κανω ενα μωρο αυτη σιγουρα ουτε θα βοηθησει ουτε τπτ γιατι ειναι πεθερουλα ομως δεν ξερω παλι δε θα με νοιαξει ισως γιατι εφαγα το βαπτισμα του πυρος απο την αλλη!

560ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Οκτ 20, 2011 8:19 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:


Θα μας πείς μαρή τι δώρο είναι!!!!????

δε μας λεει για να μη μας επηρρεασει...γιατι αν μας ελεγε "πηρε μια τριοροφη βιλλα στο πανοραμα με θερμαινομενη πισινα και γυμναστηριο στο υπογειο,γκαραζ,κηπο,παιδοτοπο" ποια θα της ελεγε ειλικρινα "ΟΧΙ ΤΑΤΙ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΧΕΣΑΙ,ΣΤΕΙΛΤΟ ΠΙΣΩ" εεεεεεεεε???????? ποια????????? Shocked[/quote]


Ευάκι δεν είναι εποχές για βίλλες!! Very Happy
ΑΡΑ πάλι πίσω θα το έστελνε!!!!
χι χι χι[/quote]

Απο τα benneton ενα μπουφανακι κατι παπουτσια τυπου all star μια μπλουζιτσα και ενα παντελονακι...Κλαιν μαιν..Τα εχωσα εκει που εχω και τα υπολοιπα...[ντουλαπα]

phoenix έγραψε:

κι η πρωην πεθερα μου καμμενη ηταν απο την πεθερα της ομως εμενα μου φεροταν σα σκουπιδι.Τατιανα ενταξει να πω οκ σε ολα οσα εχεις πει με τα δωρα κτλ αλλα το παιδι γιατι να φερεται ετσι? ντροπη της...και μενα ετσι κανανε...ειχαν αδυναμια μονο στο μεγαλο που χε και το ονομα οσο το ζησανε γιατι εφυγε ο πρωην οταν γεννηθηκε το μικρουλι μου. Ενιωθα πως δεν αγαπανε τα παιδια μου γιατι ηταν κομματι δικο μου...το πιστευεις



Κι εμενα ειναι το πρωτο τους εγγονι και εχουν και το ονομα....Αλλα δεν εχουν τον Θεο τους.

561ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Οκτ 21, 2011 4:08 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να σου πω εξυπνη εισαι κοιτα εκει να σαι καλα με τον αντρα σου κι ας την να λυσαει

επιτηδες οπως σου παν κ οι κοπελες αυτη το δολωμα ριχνει επειδη ειναι τοσο μιζερη η ζωη της νομιζει με αυτα θα σας κανει να τσακωθειτε

το παιδι απο σενα πρωτα και το μπαμπα του εχει αναγκη και χωρις τη γιαγια ζει

αντε με τις ηλιθιες να πουμε

562ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 2:32 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα νέα τα χθεσινοβραδινα.μου είπε ο δικός μου ότι θέλει να πάμε στους δικούς του κ ότι δε το θεωρεί σωστό να μη κάτσουμε...μου είπε αφού εγώ ήμουν ανενδωτη στο ναπαω με τον γιο μου αφού αυτή δεν μας γουστάρει,μου λέει εγώ τι είμαι ο Μαλακάσας ο κουβαλητης;και δε μου έκοψε να του πω,μιας κ είχαν γυρίσει τα ματιά μου ανάποδα απο τα νεύρα,να του πω λοιπόν ότι δεν φερνεις μόνο εσυ λεφτά εδώ μέσα...
Μη τα πολύμορφες,σηκώθηκαν πήρα το αμάξι κ έφυγα,πήγα βόλτα Άγιος 2 και τα ξημερώματα...μετα ήταν αρνάκι.έτσι λοιπόν αποφάσισα να πάω κι εγω κ ΌΤΙ γίνει,ειλικρινά δε με νοιάζει.δε θα φάω απο το τραπέζι της,δε θα της δώσω το παιδί,θα της τα πω κι ΈΝΑ χεράκι κι άμα αισθανθω προσβλητικα πάλι περνώ το παιδι κ ΈΝΑ ταξί κι άντε γεια ρε....απο όλους..

Αυτά.
Ευχαριστώ που με διαβάσατε πάλι.

563ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 2:46 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να πας για να δώσεις στον συντροφο σου την ευκαιρία να δει ότι η μανα του συμπεριφέρεται ακριβώς όπως του λες και μαλλον δν το βλέπει! Δν είναι δυνατόν να βάζει την μάνα του πάνω από το παιδί του ρε γμτ!! Αντε πάνω από εσένα το δέχομαι ότι θα γινόταν, αλλά από το αίμα του??? Σε θαυμάζω πάντως...εγώ δν θα μπορούσα να μείνω με έναν άντρα που έχουν τόσο επιρροή οι δικοί του πάνω του!! Εχουν τον τρόπο αυτές οι μαμάδες να τα γυρνάνε όλα εναντίων των άλλων κι ότι αυτές δν φταίνε!! Αι σιχτίρ!! Μου τη δίνει στα νεύρα να βλέπω τέτοια πράγματα!!
Εύχομαι όταν γίνω μάνα το παιδί μου να το μάθω να είναι ανεξάρτητο μεγαλώνοντας.. να του μάθω όσα πρέπει κι από εκεί και μετά οι αποφάσεις του να παίρνονται με βάση την κρίση του και κανέναν άλλο!! Δν μπορώ να βλέπω κοτζαμ μαντράχαλους να κρέμονται από το τι θα πεί η μαμά!! ΕΛΕΟΣ!

564ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 3:43 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΣ???ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ! ΕΔΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΒΟΙ ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!

565ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 12:56 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια, το βλεπω αυτο το θεμα τοσο καιρο να πηγαινοερχεται και ολο λεω να γραψω και ολο το αφηνω αλλα μετα απο αυτο που εγινε θελω να σας τα πω να μου πειτε και εσεις την γνωμη σας γιατι δεν παλευεται η κατασταση...

Λοιπον οσο πιο συνοπτικα μπορω, στις 27/10 προσπαθω να κανονισω ποιος θα μου κρατησει το παιδι στις 28/10 γιατι δουλευω και εγω κ ο πατερας της. εγω επιαναν δουλεια στις 14.00 και ο αντρας μου απο το πρωι μεχρι το απογευμα. Μου λεει ο αντρας μου θα πω στην μανα μου οκ του λεω. Μετα ξαναμιλαω με τον αντρα μου και του λεω θα ερθει η μανα σου στο σπιτι ε? μου λεει οχι δεν μπορει γιατι εχει δουλειες στο σπιτι θα τις το πας εσυ (μαζι με ολη την προικα και με συγκοινωνιες γιατι δεν εχουμε αυτοκινητο) αλλιως θα ερθει να σε παρει πριν απο τις 10 το πρωι γιατι θα κλεισουν οι δρομοι για την παρελαση. Οκ μεχρι εδω?

Του λεω μετα αστο θα το παω στην μανα μου καλυτερα που ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μας με τα ποδια και θα φυγω και απο το σπιτι μας στις 13:00. Την παιρνω τηλ της το λεω οτι με βολευει καλυτερα ετσι και μου λεει ενταξει.

Ελα που μου μολις γυρισα σπιτι εριξα εναν τσακωμο με τον αντρα μου γιατι μετα τον πηρε αυτη και το πριζωσε?

Του λεει εγω δεν πηγα στην δουλεια και εχασα μεροκαματο για να κρατησω το παιδι κ δεν μου το φερνεις? (να σημειωθει οτι εγω δεν ηξερα οτι δουλευε και οτι δεν πηγε στην δουλεια για αυτον τον λογο) και πεταγετε και σαν π@@τσα ο πεθερος και του λεει και ενα ευχαριστουμε πολυ για την εμπιστοσυνη που μας δειχνεις!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και εγινε ο αλλος ντουρμπο!!!!!

Ξημερωνει η 28η και την παιρνω τηλ. για να της πω οτι κακως παρεξηγητε γιατι δεν γνωριζα και επραξα αναλογα και σταματησει να παρεξηγητε γιατι τσακωθηκα με τον αντρα μου για αυτον τον λογο και μου βγαζει μια γλωσσα και ενα υφακι και ακουω να σου πω και κατι τετοια..... affraid μου γυρισε το κεφαλι. της ειπα οτι δεν εφταιγε κανεις εγινε λαθος συνεννοηση τιποτα αυτη! Ελεγε: δεν ειναι η πρωτη φορα που μας πουλας ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 966307 και δεν ειμαστε παιδια να μας κοροιδευεις και δεν το φερνεις το παιδι να στο κρατησω επειδη εχω το σκυλι και δεν προκειται να ερθω να σου κρατησω το παιδι στο σπιτι σου αμα θελεις να το φερνεις εδω κ πολλα αλλα....

Εντελει για να τελειωσω, τα κ@λοπεθερικα μου δεν πατανε το ποδι τους στο σπιτι μου παρα μονο μια φορα το τριμηνο και καλυτερα αλλα το θεμα ειναι οτι εχουν απαιτηση και κανουν παραπονα οταν δεν παμε συχνα στο σπιτι τους!!!!!! Οσο για το σκυλι της ειπα εξ αρχης οτι το μωρο μου με το σκυλι δεν τα θελώ μαζι!!!!! δεν της το εκρυψα αλλα με αγνοει παραδειγματικα !!!!!Twisted Evil

Τωρα μου κανει το βαρυ πεπονι κιολας επειδη αυτη το εχει στο αιμα της να παρεξηγιεται!!!! Αν παρεξηγιομουν κ εγω καθε φορα που με υπουλο τροπο και ψευτοχαμογελο προσπαθει να με ακυρωσει σαν μανα κ να μου πει ποιος ειναι ο σωστος τροπος να κανων το οτιδηποτε τοτε θα ειχε γινει Βοσνια!!!!!!!!!

Μαλλον επειδη της τα εχωσα η αληθεια ειναι μπορει να μην ειπε τιποτα στον γιο της, αλλα εγω δεν θελω να παμε για φαγητο την αλλη εβδομαδα γιατι θελει και να τα πουμε απο κοντα μην χ@σω και εγω δεν θελω ουτε να την δω!!!! η μανα μου μου λεει πηγαινε κ να εισαι μεσα στην τρελη χαρα σαν να μην εγινε ποτε τιποτα ετσι θα την τρελανεις Wink αλλα δεν ειμαι καλη με το θεατροοοοοοοοοο Ουφ κουραστηκα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 667478 για την εκθεση

566ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 2:00 pm

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν χρειάζεται να παίξεις θέατρο... Θα πας και θα της εξηγήσεις (για ακόμα μια φορά) ότι δεν έγινε εσκεμένα... από εκει και πέρα οι αντιδράσεις σου να είναι ανάλογες με τις δικές της... Δεν κατάλαβα δηλαδή... Όπως θα σου μιλήσει θα της μιλήσεις... Γιατί πρέπει πάντα εμείς να είμαστε οι καλές;;; Ασε που οι κακιές νύφες περνάνε καλά και τις έχουν στα ωπα-ωπα!!!

567ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 2:09 pm

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά έκανες και της τα έχωσες!!
Εγώ θα έβαζα τον άντρα μου να την πάρει τηλ και να την βάλει στην θέση της που μου μίλησε έτσι ενώ αυτός έφταιγε για την κακή συνεννόηση.ΟΧΙ να μου λέει "άκου να δεις" απο πάνω λες και το κάνεις εσκεμμένα!
Αυτό που κάνεις οτι δεν συμβαίνει τίποτα το κάνει η πεθερά μου ΚΑΘΕ φορά και με σπάει πάρα πολύ, μαζεύονται όλα μέσα μας και θα γίνει το έλα να δεις καμιά μέρα..
Θα προτιμούσα να μιλούσε, να έλεγε την μαλακία της, να μαλώναμε κι τέλος, οχι αυτό το ψέυτικο χαμογελάκι και το δεν συμβαίνει τίποτα.Τώρα βέβαια αν θες να της την σπάσεις, κάνε ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό, πιάνει σε μένα Razz

tatjana τι έγινε τελικά σήμερα?!

568ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 2:31 pm

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
konstantina έγραψε:Κοριτσάκια λυπάμαι που θα το πω αλλά Ολες τα ίδια περνάμε.Δεν φταίμε ούτε εμείς ούτε αυτές.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ φταίνε γιατί το στόμα το έχουν μόνο για να μας την λένε.Δεν μπορώ να καταλάβω 10 χρονιά σχέση και σχεδόν έξι παντρεμένη γιατί τα προβλήματα άρχισαν τα τελευταία 3 χρονιά που ήρθαμε κοντά τους; Εγώ το κατάλαβα ο δικός μου θα το καταλάβει όταν θα έχουμε χωρίσει. Δυστυχώς αυτές τους μεγάλωσαν και ξέρουν να τους χειρίζονται. Πάρτε παράδειγμα από τα παιδιά σας;Δεν τα κάνετε ότι θέλετε;


....φοβερο αυτο που ειπες...δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ. Δυστυχώς ερχομαστε δεύτερες τους ξέρουν καλύτερα αυτές τους γέννησαν εμείς τους τρώμε στην μάπα.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κατή άλλο όλα τα γουρούνια την ιδία μούρη έχουν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Κορίτσια μου, θα διαφωνήσω... Δεν είναι όλοι ίδιοι ούτε μπορούν να τους κάνουν ότι θέλουν... Το βλέπω στον δικό μου... Γιατί δεν είναι χαζός.. βλέπει τι έχω κάνει εγώ για τους δικούς του και τι αυτοί για μένα και δεν πέρνει καθόλου το μέρος του... Ίσα ισα που με μουτζώνει καθημερινα!!! Χαχαχα!!!
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι μπορεί να τους μεγαλώνουν, αλλά αφού και οι ίδιοι μεγαλώνουν μαζί τους τις ξέρουν... Ο μόνος λόγος που τις δικαιολογούν είναι γιατί είναι μάνες τους... Αλλωστε και εμεις το ίδιο κάνουμε για τις δικές μας...

569ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 3:16 pm

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
siren έγραψε Του λεω μετα αστο θα το παω στην μανα μου καλυτερα που ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μας με τα ποδια

Ξημερωνει η 28η και την παιρνω τηλ. για να της πω οτι κακως παρεξηγητε γιατι δεν γνωριζα και επραξα αναλογα και σταματησει να παρεξηγητε γιατι τσακωθηκα με τον αντρα μου για αυτον τον λογο

Οσο για το σκυλι της ειπα εξ αρχης οτι το μωρο μου με το σκυλι δεν τα θελώ μαζι!!!!! δεν της το εκρυψα αλλα με αγνοει παραδειγματικα !!!!!Twisted Evil




Σε καταλαβαίνω απόλυτα που είσαι τσαντισμένη και δε θες να πας για φαγητό!!! Αλλά και εγώ θα σου έλεγα να πας σα να μη συμβαίνει τίποτα και να έχεις δασκαλέψει τον άντρα σου από πριν να πει πως αυτός έκανε λάθος συννενόηση.

Αλλά βρε κορίτσι μου, με όλο το θάρρος, τί το θες και μπλέκεις την πεθερά αφού η μαμά σου είναι στα 5 λεπτά???? Shocked Αν μπορεί η μαμά σου, ξεκαθάρισε και στον άντρα σου ότι θέλεις αυτή να σε βοηθάει που είναι κοντά και σε καταλαβαίνει καλύτερα... Η πεθερά όσο λιγότερο μπλέκεται τόσο καλύτερα!!!

Επίσης νομίζω ότι είναι λάθος να μιλάς με την πεθερά όταν γίνεται κάτι ανάλογο. Αυτή φασαρία θέλει να δημιουργήσει και να σε βγάλει λάθος,δε θα σου δώσει ποτέ το δίκιο σου. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 311356 Με τον άντρα σου να εξηγείσαι και αυτή άστην να την χειρίζεται ο γιος της,εσύ δεν έχεις καμία δουλειά!

Οσο για το σκύλο έχεις δίκιο. Εμείς είπαμε στα πεθερικά μου και από τότε που πήγαμε πρώτη φορά με μωρό δεν το ανεβάζουν το σκυλί στο σπίτι. Αλλά να ξέρεις επειδή δείχνεις ότι σε ενοχλεί αυτή επίτηδες το αγνοεί για να έχει κάτι να σε τσαντίζει, να σου πηγαίνει κόντρα. Να σου δείξει ότι αυτή κάνει ότι θέλει και η γνώμη σου δεν περνάει. Το ίδιο κάνει και η δικιά μου σε πολλά θέματα. Σκέψου είπα στις αρχές ότι ο παιδίατρος λέει το μωρό να μην δοκιμάζει ζάχαρη και αλάτι και του έδινε κάθε φορά επειδικτικά να δοκιμάζει από τα πάντα. Τώρα το έμαθα και αν δεν είναι κάτι τραγικό δεν λέω τίποτα γιατί μετά το κάνει επίτηδες. Άστα δεν τις πιάνεις πουθενά... Δουλειά τους να σου πηγαίνουν κόντρα!

Μην έρχεσαι σε αντιπαράθεση μαζί της, δεν θα βρεις δίκιο ποτέ. Κάνε ότι κάνεις εμμέσως και βάζε τον άντρα σου μπροστά. Ο καθένας να εξηγείται με τη μαμά του. Εμάς αυτό πιάνει... Και αυτή τσαντίζεται που δεν ξέρει ποτέ ότι τσακώθηκες με τον άντρα σου... Χα!

Σόρρυ για το κατεβατό αλλά ίδια ανακατοσούρα είναι και η δικιά μου και το πήρα προσωπικά. Φιλάκια! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 417472 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 417472 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 417472

570ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 3:23 pm

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τι εγινε βρε κοριτσια ολες οι πεθερες ιδιες?? Πω Πω σας καταλαβαινω γιατι και η δικια μου ανακατευεται ΠΑΝΤΟΥ...

571ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 3:29 pm

*efoula*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κ ακομα παιδι δεν εχω, φανταστειτε να κανω τι εχει να γινει....

572ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 3:35 pm

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="bouboulina"]
Σκέψου είπα στις αρχές ότι ο παιδίατρος λέει το μωρό να μην δοκιμάζει ζάχαρη και αλάτι και του έδινε κάθε φορά επειδικτικά να δοκιμάζει από τα πάντα. Τώρα το έμαθα και αν δεν είναι κάτι τραγικό δεν λέω τίποτα γιατί μετά το κάνει επίτηδες. Άστα δεν τις πιάνεις πουθενά... Δουλειά τους να σου πηγαίνουν κόντρα!


Συγνώμη και τι είναι το παιδι;;;;; Τρόπος για να σπάει τα νεύρα σου ή πειραματόζωο... Εγω στη θέση σου θα της εκοβα το χέρι!!!!

573ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 10:38 pm

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσασκια μου ολεσ τελικα το ιδιο ειναι.....εμενα ειναι υπουλη γυναικα μπορει να προσπιειτε για τα παντα και απο μεσα τισ να νιωθει αλλλα...ασε και το κακο ειναι οτι μενει και απο κατω μας και καταλαβενεται καθε τρεισ και λιγο ερχετε πρεπει το σπιτι να το εχω στιν τσιτα και οσο λεει δεν ειμαι εγω κοτσομπολα τοσο ειναι,φυσικα ολα τα ξερει για το μωρο εχει αποψη,αλλα τον βηχα τον εχω κοψει προκαιρου οταν μιλαω εγω το βουλωνει....αλλα απο πισω μου ξερεται δυο μετρα θαψιμο . Twisted Evil

574ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Οκτ 30, 2011 11:05 pm

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax siren ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΥΧΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΚ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΕΝΟΗΣΕΙ, ΠΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΠΙΤΙΣ ΣΑΝ ΜΗΝΣΥΝΕΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΦΕΡΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΕΞΗΓΗΣΕΤΙΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΧΕΣΤΗΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΑΥΛΟ ΝΑ ΤΟΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΙΣ....ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΣΤΙΝ ΤΕΛΙΚΗ Η ΠΕΘΕΡΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΗ.

575ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Οκτ 31, 2011 1:06 am

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bouboulina έγραψε:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα που είσαι τσαντισμένη και δε θες να πας για φαγητό!!! Αλλά και εγώ θα σου έλεγα να πας σα να μη συμβαίνει τίποτα και να έχεις δασκαλέψει τον άντρα σου από πριν να πει πως αυτός έκανε λάθος συννενόηση.

Αλλά βρε κορίτσι μου, με όλο το θάρρος, τί το θες και μπλέκεις την πεθερά αφού η μαμά σου είναι στα 5 λεπτά???? Shocked Αν μπορεί η μαμά σου, ξεκαθάρισε και στον άντρα σου ότι θέλεις αυτή να σε βοηθάει που είναι κοντά και σε καταλαβαίνει καλύτερα... Η πεθερά όσο λιγότερο μπλέκεται τόσο καλύτερα!!!

Επίσης νομίζω ότι είναι λάθος να μιλάς με την πεθερά όταν γίνεται κάτι ανάλογο. Αυτή φασαρία θέλει να δημιουργήσει και να σε βγάλει λάθος,δε θα σου δώσει ποτέ το δίκιο σου. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 311356 Με τον άντρα σου να εξηγείσαι και αυτή άστην να την χειρίζεται ο γιος της,εσύ δεν έχεις καμία δουλειά!

Οσο για το σκύλο έχεις δίκιο. Εμείς είπαμε στα πεθερικά μου και από τότε που πήγαμε πρώτη φορά με μωρό δεν το ανεβάζουν το σκυλί στο σπίτι. Αλλά να ξέρεις επειδή δείχνεις ότι σε ενοχλεί αυτή επίτηδες το αγνοεί για να έχει κάτι να σε τσαντίζει, να σου πηγαίνει κόντρα. Να σου δείξει ότι αυτή κάνει ότι θέλει και η γνώμη σου δεν περνάει. Το ίδιο κάνει και η δικιά μου σε πολλά θέματα. Σκέψου είπα στις αρχές ότι ο παιδίατρος λέει το μωρό να μην δοκιμάζει ζάχαρη και αλάτι και του έδινε κάθε φορά επειδικτικά να δοκιμάζει από τα πάντα. Τώρα το έμαθα και αν δεν είναι κάτι τραγικό δεν λέω τίποτα γιατί μετά το κάνει επίτηδες. Άστα δεν τις πιάνεις πουθενά... Δουλειά τους να σου πηγαίνουν κόντρα!

Μην έρχεσαι σε αντιπαράθεση μαζί της, δεν θα βρεις δίκιο ποτέ. Κάνε ότι κάνεις εμμέσως και βάζε τον άντρα σου μπροστά. Ο καθένας να εξηγείται με τη μαμά του. Εμάς αυτό πιάνει... Και αυτή τσαντίζεται που δεν ξέρει ποτέ ότι τσακώθηκες με τον άντρα σου... Χα!

Σόρρυ για το κατεβατό αλλά ίδια ανακατοσούρα είναι και η δικιά μου και το πήρα προσωπικά. Φιλάκια! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 417472 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 417472 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 417472

Δεν το πηγα απευθειας στην μανα μου για να μην λεει ο αντρας μου οτι προτιμω την μανα μου και την μανα του δεν την θελω και δεν την εμπιστευομαι!!! Και παντα η μανα του ειναι καλυτερη απο την μανα μου και την μανα μου δεν την εμπιστευεται οσο την μανα του γιατι η μανα του μεγαλωσε δυο παιδια και εκανε κ κραταγε κ αλλα παιδια ενω η μανα μου μεγαλωσε μονο εμενα και τον αδερφο μου (δηλαδη κατι γιούκα) Twisted Evil

Εχουμε και τετοια θεματα αν ηταν ο αντρας μου με το μερος μου τοτε καρφι δεν θα μου καιγοτανε για την μ@λ@κισμενη!!!!

Αλλα δεν ειναι με το μερος μου μου ειπε κιολας οτι τον εβγαλα και μ@λ@κ@!!!!

Ωστοσο σε ολα με αγνοει παραδειγματικα φανταστειτε οτι εδωσε στο παιδι μου να δοκιμασει συκωτι κοτας ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 606100 και ειχε και το θρασσος και την πονηρια να μου το πει χαμογελοντας για να τσαντιστω εγω και να φανω κ@ριολα!!!!

Οσο για το σκυλι οχι απλα δεν το μαζευουν αλλα το σκυλι εχει μπερδευτει δεν ξερει αν ειναι σκυλι ή μωρο!!!! Ειναι παντου συνεχεια σε καναπεδες κρεβατια καρεκλες αγκαλιες φιλια παιχνιδια φαγητα!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 23 966307

Α! και παντα ελεγε αν εχω κανενα προβλημα μαζι σου θα ερθω να στο πω απευθειεας και δεν πω τιποτα στον γιο μου (γιατι το παιζει και ντομπρα που να μην της χ@σω) και ειδατε τι εκανε!!!!! Twisted Evil

Αχ κοριτσακια μου ποσο χαιρομαι που με καταλαβαινετε Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις