Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 8:42 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια με πηρε παλι τηλ.τωρα και μου ειπε να ετοιμαστω κι εγω και να ετοιμασω το μωρο,γιατι το βραδακι θα παμε καπου..θα ερθει λεει γυρω στις 9.00,θα μου πει καποια πραγματα που θελει και μετα θα με παει μια βολτα...και τοτε λεει ας αποφασισω αν προστατευει ή οχι την οικογενεια του...τι με περιμενει βρε κοριτσια? παω να ετοιμαστω,να κανω μπανιο και το παιδι...προβλεπεται μεγαλη νυχτα...μακαρι να μας βγει σε καλο...μαλλον αυριο θα σας πω τα νεα μας...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!

102ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 8:52 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό μου ακούγεται πάντως, πιστεύω θα ξεκαθαρίσετε και θα είστε και μια χαρα μετά.
...και τοτε λεει ας αποφασισω αν προστατευει ή οχι την οικογενεια του...
Μάλλον πάνω στον καυγά σας πέταξες κάτι αντίστοιχο και τον πίκρανε, και θέλει αν σου αποδείξει ότι θα είναι εκεί για σας πάντα.
Εύχομαι τα καλύτερα!!!
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472

103ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 9:04 am

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια με πηρε παλι τηλ.τωρα και μου ειπε να ετοιμαστω κι εγω και να ετοιμασω το μωρο,γιατι το βραδακι θα παμε καπου..θα ερθει λεει γυρω στις 9.00,θα μου πει καποια πραγματα που θελει και μετα θα με παει μια βολτα...και τοτε λεει ας αποφασισω αν προστατευει ή οχι την οικογενεια του...τι με περιμενει βρε κοριτσια? παω να ετοιμαστω,να κανω μπανιο και το παιδι...προβλεπεται μεγαλη νυχτα...μακαρι να μας βγει σε καλο...μαλλον αυριο θα σας πω τα νεα μας...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!


υπάρχει περίπτωση μήπως να σε πάει στη μάνα του για να ξεκαθαρίσει ο ίδιος τα πράγματα ?
όπως, απο δω η γυναίκα μου και το παιδί μου και μη ξανασχοληθεί κανένας μαζί μας π.χ.?
αν συμβεί κάτι τέτοιο, μη πανικοβληθεις.... δώστου χρόνο να σου αποδείξει....

και απο αύριο θα ξαναφτιάχνεις την υπογραφή σου με μεγαλύτερα γράμματα ακόμα Laughing Laughing Laughing
νομίζεις ότι δεν προσέξαμε πως όλη μέρα σήμερα διόρθωνες την υπογραφή? χαχαχα.... σαν να περίμενες τα γράμματα να φτάσουν στη δουλειά του για να τα διαβάσει και ο ίδιος... Wink

104ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 10:53 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:

Παντως στο τηλ.μου ειπε ΄΄ελα κουκλα μου΄΄ οποτε φανταζομαι ή μαλλον θελω να φανταζομαι οτι θα ερθει μετανιωμενος...γιατι πραγματικα ρε κοριτσια αν ερθει και μου το παιξει παλι βαρυς και ασηκωτος,θα παρω το παιδι και θα τον παρατησω μεσα σε 4 τοιχους να μεινει με τον εγωισμο του!
τετοιες κινησεις μην κάνεις! ξερω οτι νιωθεις απιστευτα αδικημενη αλλα με τετοιες κινησεις αφηνεις ατομα σαν τη θεια του οντως να μπουν αναμεσα σας! ο καθε ανθρωπος εχει καποια ορια που δεν χρειαζεται απαραιτητα να καταλαβαινουν οι γυρω του ουτε καν η ιδια του η γυναικα! δωσε χρονο να ξεθυμανει η κατασταση και θα ερθει η κουβεντα που πρεπει να γινει! η σωστη κουβεντα!!! οχι τα εσυ τοτε και εγω τοτε...!

105ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 11:28 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ....Δε διαβασα ολα τα ποστ αλλα θα το κανω για να δω την συνεχεια....Ελπιζω κοριτσαρα μου ο αντρας σου να εχει σκεφτει λογικα,δεν εισαι εσυ το λαθος...

106ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 2:47 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελικουλα για να μη γυρισες και να μην εισαι παρεα με τα νυχτοπουλια( εμενα) θελω να πιστευω πως τα πραγματα πηγανε καλα!!!!!!!

107ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 9:49 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλό μου ακούγεται πάντως, πιστεύω θα ξεκαθαρίσετε και θα είστε και μια χαρα μετά.
...και τοτε λεει ας αποφασισω αν προστατευει ή οχι την οικογενεια του...
Μάλλον πάνω στον καυγά σας πέταξες κάτι αντίστοιχο και τον πίκρανε, και θέλει αν σου αποδείξει ότι θα είναι εκεί για σας πάντα.
Εύχομαι τα καλύτερα!!!
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472

Συμφωνω! Να τι τον πειραξε! Ελπιζω ολα να πηγαν καλα! Περιμενουμε νεα σου!

108ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 9:58 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια..Μαρακι μου γλυκο οντως τον πειραξε αυτη μου η κουβεντα..ειχαμε ξενυχτι χθες.θα τακτοποιησω το σπιτι,φαγητο και το μωρο και θα σας γραψω αναλυτικα τι εγινε..φιλια

109ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τρι Αυγ 30, 2011 10:23 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άρα μιλήσατε, χαίρομαι γι αυτό! Με την ησυχία σου κάνε τις δουλίτσες σου.

110ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:03 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια θα σας κουρασω γιατι το ποστ μου θα ειναι μεγαλο αλλα θα σας γραψω οσο πιο αναλυτικα μπορω τι εγινε χθες.
Ηρθε λοιπον σπιτι,χθες βραδυ με μια ανθοδεσμη,με φιλησε και μου ζητησε συγνωμη για ολα.για τον τροπο που μου μιλησε αλλα και για την σταση που κρατουσε τοσες μερες.
Καταρχην η θεια του δεν ηρθε στο σπιτι με δικη της πρωτοβουλια,ο αντρας μου την καλεσε χωρις να μου πει κατι.κι αυτο γιατι οπως μου ειπε ηθελε να με κανει να νιωσω ομορφα..επειδη ολο του το σοι μας εχουν φερθει πολυ ασχημα και η συγκεκριμενη δεν ειχε παρει ποτε θεση,πιστευε οτι καλωντας την θα νιωσω κι εγω οτι με αποδεχονται..θα εισπραξω κι εγω κατι καλο απο εναν δικο του ανθρωπο..μου ειπε οτι ντρεπεται παρα πολυ που ολοι οι δικοι μου ανθρωποι τον αγκαλιασαν απο την αρχη και η δικη του οικογενεια εχουν φερθει τοσο σκαρτα..οταν ομως αρχισε να ακουει την θεια του να με κατηγορει ετσι και μαλιστα μπροστα του,τα εχασε.δεν εβγαινε λεξη απο το στομα του..ενιωσε μεγαλος μα@@@@ας που πιστεψε οτι εστω κι αυτη απο το σοι του αξιζε,ντραπηκε παλι τοσο πολυ και θυμωσε με τον εαυτο του που αφηνε καποιον να ΄΄απειλησει΄΄ την οικογενεια του και μαλιστα αυτον τον καποιον τον ειχε φερει αυτος ο ιδιος στο σπιτι..ενιωσε τυψεις που με εβαλε στην ιδια διαδικασια οπως παλια,να με κατηγορουν και να μου κανουν επιθεση απο το πουθενα..και μεχρι να διαχειριστει ολα αυτα στο μυαλο του εγω ηδη την ειχα πεταξει εξω.. εκει τα πηρε πιο πολυ με τον εαυτο του που καθησε με σταυρωμενα χερια και εγω φερθηκα πιο αντρας απο εκεινον..και ξεσπασε σε μενα..αυτα ηταν τα πιο βασικα που μου ειπε για την συμπεριφορα του.
μετα μου λεει,παμε βολτα.μπαινουμε στο αμαξι και ξεκιναμε..μολις καταλαβα οτι με παει στο σπιτι της μανας του κοντεψα να παθω 10 εγκεφαλικα,λεω παλι τα ιδια θα εχουμε οπως τοτε..του ελεγα οτι δεν θελω να παω και μου ειπε μην φοβασαι,δεν θα τσακωθει κανεις..απλα αποψε θα τελειωσει οριστικα..φτανουμε και τις πετυχαινουμε και τις δυο(πεθερα,θεια)στην βεραντα.,μου λεει κατεβα,παιρνω το μωρο και παω..αυτες καγκελο μολις μας ειδαν..θα σας γραψω ολη την κουβεντα..οπου Γ ο αντρας μου, Π η πεθερα και Θ η θεια του.
Γ:θα αναρωτιεστε γιατι ηρθα ε?θεια εσυ με μεγαλωσες,σε καλεσα στο σπιτι μου και δεν το σεβαστηκες,υποτιθεται μας
αγαπουσες
Θ:μα σ΄αγαπαω παιδι μου
Γ:αν μ΄αγαπουσες θα χαιροσουν για την οικογενεια μου και δεν θα εκανες οτι σε δασκαλευει αυτη(και δειχνει την μανα του)ησουν ο πρωτος ανθρωπος απο αυτο το σκατοσοι που μπηκε σπιτι μου και γιατι..για να κατηγορησεις την γυναικα μου και να ΄΄λερωσεις΄΄ το παιδι μου..για να κανεις κακο δηλαδη σε μενα...που αγαπας.ουτε το ονομα μου δεν θελω να πεις ξανα.
Η σειρα σου τωρα(γυρναει στην πεθερα).Δεν βαρεθηκες ακομα?ειμαι τοσα χρονια μ΄αυτη την γυναικα,δεν το χωνευεις με τιποτα?
Π: γιατι εγω τι εκανα?(και σπασιμο στη φωνη και καλα οτι θα κλαψει αλλα το τσιγαρο στο χερι)
Γ: ποσο ακομα εχεις σκοπο να μου υπενθυμιζεις ποσο υπουλη και κακοψυχη εισαι?ποσο ακομα θα με κανεις να ντρεπομαι που με γεννησες εσυ?απο μικρο παιδι ντρεπομαι για σενα,ξερεις γιατι(αυτο δεν το καταλαβα),ποσο περισσοτερο θες να σε σιχαθω?την βλεπεις αυτη την γυναικα?ειναι το αιμα μου,η χαρα μου,η αναπνοη μου,ολα μου..ειτε σου αρεσει ειτε οχι,αυτη η γυναικα ειναι η οικογενεια μου..να μεινω με ενα ποδι,ενα χερι,ενα ματι,αυτην την γυναικα αγαπαω και μαυτην θα ειμαι μια ζωη.
Π: δηλαδη διαλεγεις αυτη?
Γ: χρονια τωρα την εχω διαλεξει,εσυ τωρα το καταλαβες?
Π: αυτη η γυναικα ομως εδιωξε την θειουλα σου με τις κλωτσιες.
Γ: αυτη η γυναικα εκανε αυτο που δεν εκανα εγω,προστατεψε με οποιο τροπο ειχε το σπιτι και την οικογενεια της..και το παιδι μου αυριο θα ειναι περηφανο για την μανα του..κατι που δεν ημουν ποτε εγω για σενα..το παιδι μου το βλεπεις?ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα..την λεξη γιαγια δεν θα την ακουσεις απο το στομα του.
Π: γιαγια του ειμαι
Γ:γιαγια ειχε μια το παιδι και δυστυχως εφυγε(για την μανα μου),γι΄αυτην θα μαθει μολις μεγαλωσει,αυτην θα αγαπαει και οταν θα λεει για την γιαγια του θα σκεφτεται μονο εκεινη.και το παιδι την εχει γιαγια και εγω την εχω μανα..δεν με γεννησε αλλα μου φερθηκε καλυτερα απο σενα.,
Π:σου εχουν κανει μαγια..(LOL)
Γ:απο οτι φαινεται δεν αξιζει να πω κατι αλλο,χανω τον καιρο μου,κατι τελευταιο..οποιος τολμησει και πλησιασει σε αποσταση μικροτερη των 100 μετρων το σπιτι μου,την γυναικα μου ή το παιδι μου,θα τον σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια..και θα το κανω με μεγαλη ευχαριστηση.Τελειωσαμε.


και φυγαμε..σιγουρα ξεχασα καποια αλλα αυτη την στιγμη δεν θυμαμαι κατι αλλο.

ουφ..πιαστηκε το χερι μου να γραφω..

111ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:05 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπάρχει περίπτωση μήπως να σε πάει στη μάνα του για να ξεκαθαρίσει ο ίδιος τα πράγματα ?
όπως, απο δω η γυναίκα μου και το παιδί μου και μη ξανασχοληθεί κανένας μαζί μας π.χ.?
αν συμβεί κάτι τέτοιο, μη πανικοβληθεις.... δώστου χρόνο να σου αποδείξει....

και απο αύριο θα ξαναφτιάχνεις την υπογραφή σου με μεγαλύτερα γράμματα ακόμα
νομίζεις ότι δεν προσέξαμε πως όλη μέρα σήμερα διόρθωνες την υπογραφή? χαχαχα.... σαν να περίμενες τα γράμματα να φτάσουν στη δουλειά του για να τα διαβάσει και ο ίδιος...



δεν μου λες και τους αριθμους του τζοκερ? μηπως ειχες μιλησει με τον αντρα μου? χαχαχαχα
οσο για την υπογραφη,την εφτιαχνα τσι για να δω πως γινεται,(δεν πειθω ε?)
ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΑΤΟΝΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

112ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:10 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είχα διαβάσει από την αρχή την ιστορία σου αλλά δεν είχα γράψει κάτι. Ο άνθρωπος είναι απίστευτος και σε λατρεύει! Χαλάλι φαντάζομαι οι μέρες με τα μούτρα. Είσαι πολύ τυχερή γιατί είναι λίγοι οι άντρες που έχουν τα κότσια να υποστηρίξουν τη νέα τους οικογένεια ενάντια στη βιολογική τους!

113ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:13 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
υπάρχει περίπτωση μήπως να σε πάει στη μάνα του για να ξεκαθαρίσει ο ίδιος τα πράγματα ?
όπως, απο δω η γυναίκα μου και το παιδί μου και μη ξανασχοληθεί κανένας μαζί μας π.χ.?
αν συμβεί κάτι τέτοιο, μη πανικοβληθεις.... δώστου χρόνο να σου αποδείξει....

και απο αύριο θα ξαναφτιάχνεις την υπογραφή σου με μεγαλύτερα γράμματα ακόμα
νομίζεις ότι δεν προσέξαμε πως όλη μέρα σήμερα διόρθωνες την υπογραφή? χαχαχα.... σαν να περίμενες τα γράμματα να φτάσουν στη δουλειά του για να τα διαβάσει και ο ίδιος...



δεν μου λες και τους αριθμους του τζοκερ? μηπως ειχες μιλησει με τον αντρα μου? χαχαχαχα
οσο για την υπογραφη,την εφτιαχνα τσι για να δω πως γινεται,(δεν πειθω ε?)
ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΑΤΟΝΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Επειδή όπως είπα κ πριν είχα διαβάσει όλα τα ποστ αυτό σκέφτηκα και εγώ! Και έχω την εντύπωση πως η υπογραφή ,εγάλωσε και με το δίκιο σου!!!

114ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:19 am

Rwxanh

Rwxanh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Συγκινηήθηκα με τα λόγια του άντρα σου! Είσαι πολύ τυχερή που τον έχεις! Να είστε πάντα αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι και μην αφήσεις ποτέ ξανά κανέναν να σας κάνει να τσακωθείτε!

115ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:21 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είσαι πολύ τυχερή που έχεις έναν τέτοιο άνδρα!!Δυστυχώς δεν θα είχαν τα κότσια να κάνουν άλλοι το ίδιο στην θέση τους και αυτό το βλέπεις ακόμη και από απλά καθημερινά πράγματαSmile

116ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:22 am

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια θα σας κουρασω γιατι το ποστ μου θα ειναι μεγαλο αλλα θα σας γραψω οσο πιο αναλυτικα μπορω τι εγινε χθες.
Ηρθε λοιπον σπιτι,χθες βραδυ με μια ανθοδεσμη,με φιλησε και μου ζητησε συγνωμη για ολα.για τον τροπο που μου μιλησε αλλα και για την σταση που κρατουσε τοσες μερες.
Καταρχην η θεια του δεν ηρθε στο σπιτι με δικη της πρωτοβουλια,ο αντρας μου την καλεσε χωρις να μου πει κατι.κι αυτο γιατι οπως μου ειπε ηθελε να με κανει να νιωσω ομορφα..επειδη ολο του το σοι μας εχουν φερθει πολυ ασχημα και η συγκεκριμενη δεν ειχε παρει ποτε θεση,πιστευε οτι καλωντας την θα νιωσω κι εγω οτι με αποδεχονται..θα εισπραξω κι εγω κατι καλο απο εναν δικο του ανθρωπο..μου ειπε οτι ντρεπεται παρα πολυ που ολοι οι δικοι μου ανθρωποι τον αγκαλιασαν απο την αρχη και η δικη του οικογενεια εχουν φερθει τοσο σκαρτα..οταν ομως αρχισε να ακουει την θεια του να με κατηγορει ετσι και μαλιστα μπροστα του,τα εχασε.δεν εβγαινε λεξη απο το στομα του..ενιωσε μεγαλος μα@@@@ας που πιστεψε οτι εστω κι αυτη απο το σοι του αξιζε,ντραπηκε παλι τοσο πολυ και θυμωσε με τον εαυτο του που αφηνε καποιον να ΄΄απειλησει΄΄ την οικογενεια του και μαλιστα αυτον τον καποιον τον ειχε φερει αυτος ο ιδιος στο σπιτι..ενιωσε τυψεις που με εβαλε στην ιδια διαδικασια οπως παλια,να με κατηγορουν και να μου κανουν επιθεση απο το πουθενα..και μεχρι να διαχειριστει ολα αυτα στο μυαλο του εγω ηδη την ειχα πεταξει εξω.. εκει τα πηρε πιο πολυ με τον εαυτο του που καθησε με σταυρωμενα χερια και εγω φερθηκα πιο αντρας απο εκεινον..και ξεσπασε σε μενα..αυτα ηταν τα πιο βασικα που μου ειπε για την συμπεριφορα του.
μετα μου λεει,παμε βολτα.μπαινουμε στο αμαξι και ξεκιναμε..μολις καταλαβα οτι με παει στο σπιτι της μανας του κοντεψα να παθω 10 εγκεφαλικα,λεω παλι τα ιδια θα εχουμε οπως τοτε..του ελεγα οτι δεν θελω να παω και μου ειπε μην φοβασαι,δεν θα τσακωθει κανεις..απλα αποψε θα τελειωσει οριστικα..φτανουμε και τις πετυχαινουμε και τις δυο(πεθερα,θεια)στην βεραντα.,μου λεει κατεβα,παιρνω το μωρο και παω..αυτες καγκελο μολις μας ειδαν..θα σας γραψω ολη την κουβεντα..οπου Γ ο αντρας μου, Π η πεθερα και Θ η θεια του.
Γ:θα αναρωτιεστε γιατι ηρθα ε?θεια εσυ με μεγαλωσες,σε καλεσα στο σπιτι μου και δεν το σεβαστηκες,υποτιθεται μας
αγαπουσες
Θ:μα σ΄αγαπαω παιδι μου
Γ:αν μ΄αγαπουσες θα χαιροσουν για την οικογενεια μου και δεν θα εκανες οτι σε δασκαλευει αυτη(και δειχνει την μανα του)ησουν ο πρωτος ανθρωπος απο αυτο το σκατοσοι που μπηκε σπιτι μου και γιατι..για να κατηγορησεις την γυναικα μου και να ΄΄λερωσεις΄΄ το παιδι μου..για να κανεις κακο δηλαδη σε μενα...που αγαπας.ουτε το ονομα μου δεν θελω να πεις ξανα.
Η σειρα σου τωρα(γυρναει στην πεθερα).Δεν βαρεθηκες ακομα?ειμαι τοσα χρονια μ΄αυτη την γυναικα,δεν το χωνευεις με τιποτα?
Π: γιατι εγω τι εκανα?(και σπασιμο στη φωνη και καλα οτι θα κλαψει αλλα το τσιγαρο στο χερι)
Γ: ποσο ακομα εχεις σκοπο να μου υπενθυμιζεις ποσο υπουλη και κακοψυχη εισαι?ποσο ακομα θα με κανεις να ντρεπομαι που με γεννησες εσυ?απο μικρο παιδι ντρεπομαι για σενα,ξερεις γιατι(αυτο δεν το καταλαβα),ποσο περισσοτερο θες να σε σιχαθω?την βλεπεις αυτη την γυναικα?ειναι το αιμα μου,η χαρα μου,η αναπνοη μου,ολα μου..ειτε σου αρεσει ειτε οχι,αυτη η γυναικα ειναι η οικογενεια μου..να μεινω με ενα ποδι,ενα χερι,ενα ματι,αυτην την γυναικα αγαπαω και μαυτην θα ειμαι μια ζωη.
Π: δηλαδη διαλεγεις αυτη?
Γ: χρονια τωρα την εχω διαλεξει,εσυ τωρα το καταλαβες?
Π: αυτη η γυναικα ομως εδιωξε την θειουλα σου με τις κλωτσιες.
Γ: αυτη η γυναικα εκανε αυτο που δεν εκανα εγω,προστατεψε με οποιο τροπο ειχε το σπιτι και την οικογενεια της..και το παιδι μου αυριο θα ειναι περηφανο για την μανα του..κατι που δεν ημουν ποτε εγω για σενα..το παιδι μου το βλεπεις?ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα..την λεξη γιαγια δεν θα την ακουσεις απο το στομα του.
Π: γιαγια του ειμαι
Γ:γιαγια ειχε μια το παιδι και δυστυχως εφυγε(για την μανα μου),γι΄αυτην θα μαθει μολις μεγαλωσει,αυτην θα αγαπαει και οταν θα λεει για την γιαγια του θα σκεφτεται μονο εκεινη.και το παιδι την εχει γιαγια και εγω την εχω μανα..δεν με γεννησε αλλα μου φερθηκε καλυτερα απο σενα.,
Π:σου εχουν κανει μαγια..(LOL)
Γ:απο οτι φαινεται δεν αξιζει να πω κατι αλλο,χανω τον καιρο μου,κατι τελευταιο..οποιος τολμησει και πλησιασει σε αποσταση μικροτερη των 100 μετρων το σπιτι μου,την γυναικα μου ή το παιδι μου,θα τον σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια..και θα το κανω με μεγαλη ευχαριστηση.Τελειωσαμε.


και φυγαμε..σιγουρα ξεχασα καποια αλλα αυτη την στιγμη δεν θυμαμαι κατι αλλο.

ουφ..πιαστηκε το χερι μου να γραφω..

Δεν εχω συμμετασχει στην συζητηση μεχρι τωρα,αλλα εχω διαβασει ολο το σκηνικο.Εχεις 10000000000000 δικια αλλα εχω να πω το εξης για την χτεσινη σταση του αντρα σου: Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
μακαρι να ηταν ολοι ετσι!Ευτυχως ουτε ο δικος μου ειναι μαμακιας αλλα δυστυχως ξερω πολλες περιπτωσεις που ειναι και διαλυονται σπιτια.Κοιτα να ειστε ευττυχισμενοι με τον αντρα σου,να ξερετε οτι ο,τι και να γινει ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΝ & ΑΥΤΟΣ ΕΣΕΝΑ.Χιλιαδες σογια να εχετε,να θυμαστε οτι ειστε μονοι ο ενας για τον αλλο.ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!και το παρακατω αφιερωμενο:https://youtu.be/FQ8DwuQCuXU

117ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:23 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εισαι πολυ τυχερη κοπελα μου....Μπραβο για την οικογενεια σου!!!!Μπραβο για την τολμη σου κ μπραβο στον αντρα σου..

118ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:24 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι να ήταν όλοι σαντον άντρα σου, κοριτσάκι μου! Wink

119ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:31 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ηξερα οτι με υπερασπιζεται παντα..απο την αρχη..απλα δεν πηγε ποτε το μυαλο μου οτι ο ιδιος καλεσε την θεια του(για τους λογους που μου ειπε μετα) και ετσι ξεκινησε ολο το θεμα λαθος.ευτυχως που τοσες μερες δεν εχασα την ψυχραιμια μου και δεν το τραβηξα κι αλλο γιατι θα ειχαμε αντιθετα αποτελεσματα.

120ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:32 am

AKa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο και στους 2 σας! Και σε σένα που υπερασπίστηκες την οικογένειά σου και την έδιωξες κλωτσηδόν και στον άντρα σου που έστω κι αργά τις έβαλε στην θέση τους!
Respect

Να χαίρεστε το νινί σας και από εδώ και πέρα μόνο χαρές! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 417472

121ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:38 am

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΟΝ ΆΝΤΡΑ ΣΟΥ! ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ! cheers

ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΈΧΕΙΣ! ΦΥΣΙΚΑ ΆΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΈΧΕΙ! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΟ ΑΠ' ΌΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ Very Happy

ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

122ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:43 am

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΗΛΘΕ Η ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑΡΑΞΑΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΩΣΤΟΣΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕ,ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΤΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ...ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕ Η ΜΗΤΡΙΚΗ ΣΤΟΡΓΗ....

123ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 12:49 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια θελω να σας πω οτι νιωθω πολυ τυχερη που εγινα μελος αυτου του φορουμ και πηρα συμβουλες απο ΕΣΑΣ..την στιγμη που δεν ειχα σε κανεναν να μιλησω για το θεμα μου,με κρατησατε λογικη και ψυχραιμη με τις συμβουλες σας και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...να ειστε παντα καλα με την οικογενεια σας και να καμαρωσετε τα παιδακια σας οπως ακριβως επιθυμειτε...ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

124ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:12 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χτες μίλαγα με τον άντρα μου για αυτό το θέμα και μου είπε χαρακτηριστικά για την θεία :εγω θα την πέταγα απο το μπαλκόνι πάλι καλά που η κοπέλα την πήγε απο την πόρτα . Κοίτα να στηρίξεις τον άντρα σου γιατί είναι άσχημο να νιώθει ότι δεν έχει κανένα δικό του άτομο απο την πατρική οικογένεια , δώσε του όλη την αγάπη και το ενδιαφέρον που δεν έδειξαν οι δικοί του . Σεβάσου τις επιλογές του και ξέρετε κάτι ρε κορίτσια η ιστορία της Αγγελικής είναι ένα καλό μάθημα για εμάς που μεγαλώνουμε παιδιά και κυρίως αγόρια να μάθουμε να ακούμε τα θέλω και να σεβόμαστε τις επιλογές τους .
Αγγελικούλα μην ξεχάσεις να στείλεις κανένα κουτί λουκούμια στη πεθερά θα τα χρειαστεί .....επίσης μπορείς να της στείλεις και μερικά χαρτομάντηλα άντε και κανένα τσιγάρο .. Ρε θα ήθελα να δω τα μούτρα της ....και της θείας ...

125ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:17 am

ioannouli


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις