Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:26 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σε ρωτήσω και κάτι; η θεία δεν μίλησε καθόλου; δεν προσπάθησε να δικαιολογηθεί(όχι ότι υπάρχει δικαιολογία αλλά λέμε!);

127ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:27 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγγελικούλα μην ξεχάσεις να στείλεις κανένα κουτί λουκούμια στη πεθερά θα τα χρειαστεί .....επίσης μπορείς να της στείλεις και μερικά χαρτομάντηλα άντε και κανένα τσιγάρο .. Ρε θα ήθελα να δω τα μούτρα της ....και της θείας ...

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΞΟΔΕΥΤΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ..ΟΥΤΕ ΔΑΚΡΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΦΥΓΕ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΑΘΗΣ...Η ΘΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΑΓΩΣΕΙ!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΤΑΙΝΙΑ...

128ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:28 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σε ρωτήσω και κάτι; η θεία δεν μίλησε καθόλου; δεν προσπάθησε να δικαιολογηθεί(όχι ότι υπάρχει δικαιολογία αλλά λέμε!);

Το μονο που ειπε...μα σε αγαπαω παιδι μου...ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

129ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:28 am

mirantini

mirantini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aggeliki5579 έγραψε:
υπάρχει περίπτωση μήπως να σε πάει στη μάνα του για να ξεκαθαρίσει ο ίδιος τα πράγματα ?
όπως, απο δω η γυναίκα μου και το παιδί μου και μη ξανασχοληθεί κανένας μαζί μας π.χ.?
αν συμβεί κάτι τέτοιο, μη πανικοβληθεις.... δώστου χρόνο να σου αποδείξει....

και απο αύριο θα ξαναφτιάχνεις την υπογραφή σου με μεγαλύτερα γράμματα ακόμα
νομίζεις ότι δεν προσέξαμε πως όλη μέρα σήμερα διόρθωνες την υπογραφή? χαχαχα.... σαν να περίμενες τα γράμματα να φτάσουν στη δουλειά του για να τα διαβάσει και ο ίδιος...



δεν μου λες και τους αριθμους του τζοκερ? μηπως ειχες μιλησει με τον αντρα μου? χαχαχαχα
οσο για την υπογραφη,την εφτιαχνα τσι για να δω πως γινεται,(δεν πειθω ε?)
ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΑΤΟΝΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ


ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 654316 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 654316 χαχαχααααααα!
εγώ μια φορά σε προειδοποίησα να μείνεις ψύχραιμη.... πεθερίλα μου μύριζε απο μακρυά!!!! πουφουυυυυ...

Τα έχω νιώσει και εγώ κορίτσι μου αυτά με την διαφορά ότι ο πρώην μου δεν αντιδρούσε ποτέ σαν τον άντρα σου.... ίσως γι΄αυτό και υποψιάστηκα οτι θα τα ξεκαθάριζε τα πράγματα.... κατάλαβα ότι ήταν οι κινήσεις του ήταν αντίθετες με αυτές που έκανε ο δικός μου τότε....
Μπράβο κοριτσάρα μου.... έτσι δυνατή και αποφασιστική να παραμείνεις και πάντα αγαπημένοι με τον άντρα σου...
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 417472 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 417472

130ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:30 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:χτες μίλαγα με τον άντρα μου για αυτό το θέμα και μου είπε χαρακτηριστικά για την θεία :εγω θα την πέταγα απο το μπαλκόνι πάλι καλά που η κοπέλα την πήγε απο την πόρτα .

χαχαχα ακριβώς αυτό μου είπε κι εμένα!! Razz

Αγγελικούλα μπράβο κι από μένα στον άντρα σου!! Smile Σε αγαπάει πάρααα πολύ!! Να τους χαιρόμαστε! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 669659

131ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:34 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικουλα μπραβο στον αντρα σου απεδειξε ποσο σε αγαπαει εσενα και το μωρακι σου .και κυριοτερο την φωναξε για να νιωσεις και συ καλυτερα .εχει μεγαλειο ψυχης .εισαι τυχερη και μπραβο του .το καταλαβαινω γιατι και ο αντρας μου ετσι αντεδρασε οταν ο θειος του ειπε βαριες κουβεντες για μενα σε μια παρεξηγηση .τους ξαποστελε και απο τοτε καμια επαφη και ας ειναι η πεθερα μου κολληταρια .πιο πολυ ο αντρας σου που ειναι η μητερα του .να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου .χαρηκα πολυ .

132ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 1:59 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω!!!!!!!!! 1000 μπράβο στον άντρα σου!!!! Πραγματικά απορώ πως βγήκε τέτοιος άνθρωπος από τέτοια μάνα και τέτοιο σόι... Καλά και το "μάγια σου έχουν κάνει".... Απο εκεί να καταλάβεις πόσο χαμηλό είναι το νοητικό επίπεδο... Τελικά λάθος έκανα όταν ειπα ότι του λείπει η μαμά του. Καθόλου δεν του έλειπε γιατί της τα έχει μαζέψει απο όταν ήταν μικρός! Άντρας με Α κεφαλαιο ο άντρας σου! Να το χαίρεσαι και να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας!!! Όσο για τις 2 αδερφούλες που σου έσκαβαν το λάκκο, έπεσαν και οι 2 μεσα όπως τους άξιζε...
Εντάξει το ότι 2 μέρες κρατούσε αποστάσεις απο εσένα ήταν λίγο άσχημο αλλά μάλλον ήθελε να σκεφτεί και πολύ θετικό ήταν που και εσύ συγκρατήθηκες και δεν ξεκίνησε νέος καβγάς άνευ λόγου.
Παντα έτσι να είσαστε, ο ένας για τον άλλο! Πάντα μαζι και αγαπημένοι! Η οικογένειά σας έχει γερές βάσεις και δυνατούς δεσμούς!

133ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 2:00 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια θα σας κουρασω γιατι το ποστ μου θα ειναι μεγαλο αλλα θα σας γραψω οσο πιο αναλυτικα μπορω τι εγινε χθες.
Ηρθε λοιπον σπιτι,χθες βραδυ με μια ανθοδεσμη,με φιλησε και μου ζητησε συγνωμη για ολα.για τον τροπο που μου μιλησε αλλα και για την σταση που κρατουσε τοσες μερες.
Καταρχην η θεια του δεν ηρθε στο σπιτι με δικη της πρωτοβουλια,ο αντρας μου την καλεσε χωρις να μου πει κατι.κι αυτο γιατι οπως μου ειπε ηθελε να με κανει να νιωσω ομορφα..επειδη ολο του το σοι μας εχουν φερθει πολυ ασχημα και η συγκεκριμενη δεν ειχε παρει ποτε θεση,πιστευε οτι καλωντας την θα νιωσω κι εγω οτι με αποδεχονται..θα εισπραξω κι εγω κατι καλο απο εναν δικο του ανθρωπο..μου ειπε οτι ντρεπεται παρα πολυ που ολοι οι δικοι μου ανθρωποι τον αγκαλιασαν απο την αρχη και η δικη του οικογενεια εχουν φερθει τοσο σκαρτα..οταν ομως αρχισε να ακουει την θεια του να με κατηγορει ετσι και μαλιστα μπροστα του,τα εχασε.δεν εβγαινε λεξη απο το στομα του..ενιωσε μεγαλος μα@@@@ας που πιστεψε οτι εστω κι αυτη απο το σοι του αξιζε,ντραπηκε παλι τοσο πολυ και θυμωσε με τον εαυτο του που αφηνε καποιον να ΄΄απειλησει΄΄ την οικογενεια του και μαλιστα αυτον τον καποιον τον ειχε φερει αυτος ο ιδιος στο σπιτι..ενιωσε τυψεις που με εβαλε στην ιδια διαδικασια οπως παλια,να με κατηγορουν και να μου κανουν επιθεση απο το πουθενα..και μεχρι να διαχειριστει ολα αυτα στο μυαλο του εγω ηδη την ειχα πεταξει εξω.. εκει τα πηρε πιο πολυ με τον εαυτο του που καθησε με σταυρωμενα χερια και εγω φερθηκα πιο αντρας απο εκεινον..και ξεσπασε σε μενα..αυτα ηταν τα πιο βασικα που μου ειπε για την συμπεριφορα του.
μετα μου λεει,παμε βολτα.μπαινουμε στο αμαξι και ξεκιναμε..μολις καταλαβα οτι με παει στο σπιτι της μανας του κοντεψα να παθω 10 εγκεφαλικα,λεω παλι τα ιδια θα εχουμε οπως τοτε..του ελεγα οτι δεν θελω να παω και μου ειπε μην φοβασαι,δεν θα τσακωθει κανεις..απλα αποψε θα τελειωσει οριστικα..φτανουμε και τις πετυχαινουμε και τις δυο(πεθερα,θεια)στην βεραντα.,μου λεει κατεβα,παιρνω το μωρο και παω..αυτες καγκελο μολις μας ειδαν..θα σας γραψω ολη την κουβεντα..οπου Γ ο αντρας μου, Π η πεθερα και Θ η θεια του.
Γ:θα αναρωτιεστε γιατι ηρθα ε?θεια εσυ με μεγαλωσες,σε καλεσα στο σπιτι μου και δεν το σεβαστηκες,υποτιθεται μας
αγαπουσες
Θ:μα σ΄αγαπαω παιδι μου
Γ:αν μ΄αγαπουσες θα χαιροσουν για την οικογενεια μου και δεν θα εκανες οτι σε δασκαλευει αυτη(και δειχνει την μανα του)ησουν ο πρωτος ανθρωπος απο αυτο το σκατοσοι που μπηκε σπιτι μου και γιατι..για να κατηγορησεις την γυναικα μου και να ΄΄λερωσεις΄΄ το παιδι μου..για να κανεις κακο δηλαδη σε μενα...που αγαπας.ουτε το ονομα μου δεν θελω να πεις ξανα.
Η σειρα σου τωρα(γυρναει στην πεθερα).Δεν βαρεθηκες ακομα?ειμαι τοσα χρονια μ΄αυτη την γυναικα,δεν το χωνευεις με τιποτα?
Π: γιατι εγω τι εκανα?(και σπασιμο στη φωνη και καλα οτι θα κλαψει αλλα το τσιγαρο στο χερι)
Γ: ποσο ακομα εχεις σκοπο να μου υπενθυμιζεις ποσο υπουλη και κακοψυχη εισαι?ποσο ακομα θα με κανεις να ντρεπομαι που με γεννησες εσυ?απο μικρο παιδι ντρεπομαι για σενα,ξερεις γιατι(αυτο δεν το καταλαβα),ποσο περισσοτερο θες να σε σιχαθω?την βλεπεις αυτη την γυναικα?ειναι το αιμα μου,η χαρα μου,η αναπνοη μου,ολα μου..ειτε σου αρεσει ειτε οχι,αυτη η γυναικα ειναι η οικογενεια μου..να μεινω με ενα ποδι,ενα χερι,ενα ματι,αυτην την γυναικα αγαπαω και μαυτην θα ειμαι μια ζωη.
Π: δηλαδη διαλεγεις αυτη?
Γ: χρονια τωρα την εχω διαλεξει,εσυ τωρα το καταλαβες?
Π: αυτη η γυναικα ομως εδιωξε την θειουλα σου με τις κλωτσιες.
Γ: αυτη η γυναικα εκανε αυτο που δεν εκανα εγω,προστατεψε με οποιο τροπο ειχε το σπιτι και την οικογενεια της..και το παιδι μου αυριο θα ειναι περηφανο για την μανα του..κατι που δεν ημουν ποτε εγω για σενα..το παιδι μου το βλεπεις?ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα..την λεξη γιαγια δεν θα την ακουσεις απο το στομα του.
Π: γιαγια του ειμαι
Γ:γιαγια ειχε μια το παιδι και δυστυχως εφυγε(για την μανα μου),γι΄αυτην θα μαθει μολις μεγαλωσει,αυτην θα αγαπαει και οταν θα λεει για την γιαγια του θα σκεφτεται μονο εκεινη.και το παιδι την εχει γιαγια και εγω την εχω μανα..δεν με γεννησε αλλα μου φερθηκε καλυτερα απο σενα.,
Π:σου εχουν κανει μαγια..(LOL)
Γ:απο οτι φαινεται δεν αξιζει να πω κατι αλλο,χανω τον καιρο μου,κατι τελευταιο..οποιος τολμησει και πλησιασει σε αποσταση μικροτερη των 100 μετρων το σπιτι μου,την γυναικα μου ή το παιδι μου,θα τον σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια..και θα το κανω με μεγαλη ευχαριστηση.Τελειωσαμε.


και φυγαμε..σιγουρα ξεχασα καποια αλλα αυτη την στιγμη δεν θυμαμαι κατι αλλο.

ουφ..πιαστηκε το χερι μου να γραφω..

Συγνώμη αλλά εγώ κλαίω!!
Να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου και να είστε πάντα τόσο δεμένοι!

134ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 2:07 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη αλλά εγώ κλαίω!!
Να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου και να είστε πάντα τόσο δεμένοι


οχι καλη μου μην κλαις...ολα καλα πηγαν...θα κλαψω κι εγω...φιλακια

135ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 2:12 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω!!!!!!!!! 1000 μπράβο στον άντρα σου!!!!
Πραγματικά απορώ πως βγήκε τέτοιος άνθρωπος από τέτοια μάνα και τέτοιο σόι... Καλά και το "μάγια σου έχουν κάνει".... Απο εκεί να καταλάβεις πόσο χαμηλό είναι το νοητικό επίπεδο... Τελικά λάθος έκανα όταν ειπα ότι του λείπει η μαμά του. Καθόλου δεν του έλειπε γιατί της τα έχει μαζέψει απο όταν ήταν μικρός! Άντρας με Α κεφαλαιο ο άντρας σου! Να το χαίρεσαι και να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας!!! Όσο για τις 2 αδερφούλες που σου έσκαβαν το λάκκο, έπεσαν και οι 2 μεσα όπως τους άξιζε...
Εντάξει το ότι 2 μέρες κρατούσε αποστάσεις απο εσένα ήταν λίγο άσχημο αλλά μάλλον ήθελε να σκεφτεί και πολύ θετικό ήταν που και εσύ συγκρατήθηκες και δεν ξεκίνησε νέος καβγάς άνευ λόγου.
Παντα έτσι να είσαστε, ο ένας για τον άλλο! Πάντα μαζι και αγαπημένοι! Η οικογένειά σας έχει γερές βάσεις και
δυνατούς δεσμούς!




Μαρακι σε ευχαριστω παρα πολυ..ναι αυτο για τα μαγια που το πας...ασχολιαστο!!!

136ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 2:15 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:... Σεβάσου τις επιλογές του και ξέρετε κάτι ρε κορίτσια η ιστορία της Αγγελικής είναι ένα καλό μάθημα για εμάς που μεγαλώνουμε παιδιά και κυρίως αγόρια να μάθουμε να ακούμε τα θέλω και να σεβόμαστε τις επιλογές τους .
...

Πόσο μα πόσο συμφωνω μαζί σου! 2 είναι οι εκδοχές αν μια μάνα δεν αφήνει το γιο σε ησυχία. Ή τον κάνει μαμάκια οπότε μενει με την μαμά του στο τέλος και δεν είναι ευτυχισμένος, ή τον διώχνει από κοντά της με την κακή της συμπεριφορά και έτσι τον πληγώνει και τον απογοητεύει. Καλό δεν κάνει μια παρεμβατική μαμά σε έναν ενήλικο άντρα. Αλλά αυτό καλλιεργείται απο πολύ νωρίς όσο μεγαλώνει το παιδάκι όπου πρέπει να του δίνονται κάποιες ελευθερίες ανάλογα με την ηλικία του.

137ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 2:39 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο στον αντρα σου ποσο το ευχαριστηθηκα που τις εβαλε στη θεση τους!!!!!!!! να στε καλα κοριτσι μου ετσι παντα να υποστηριζει ο ενας τον αλλον και τιποτα και κανενας να μην γινει αιτια ξανα να τσακωθειτε!!!!!!!!!!!!! πολυ χαρηκαααααααα!!!!!!!! ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 215994 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 215994 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 215994

138ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 2:40 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο στον αντρα σου ποσο το ευχαριστηθηκα που τις εβαλε στη θεση τους!!!!!!!! να στε καλα κοριτσι μου ετσι παντα να υποστηριζει ο ενας τον αλλον και τιποτα και κανενας να μην γινει αιτια ξανα να τσακωθειτε!!!!!!!!!!!!! πολυ χαρηκαααααααα!!!!!!!!


Να σαι καλα Κατερινακι μου....σε ευχαριστω πολυ

139ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:21 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο στον μπαμπα λοιπον ,πολυ καλος.

φαντασου τι βιωματα εχει αυτος ο ανθρωπος απο την μανα του και παλι καλα που ειναι καλος ανθρωπος ακομα και παλευει για την οικογενεια του ,εισαι πολυ τυχερη και να τον αγαπας και να του το λες συχνα ..να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να σας ζησει και το μπεμπινακι σας..

Οσο για την πεθερα επιτελους "ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ"

140ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:28 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οσο για την πεθερα επιτελους "ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ"

Να σαι καλα καλη μου..κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου..οσο για την πεθερα γιατι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη? κατι αλλο θα βρει αυτη για να μπλεχτει στα ποδια μας...θα δειξει

141ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:37 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:
Οσο για την πεθερα επιτελους "ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ"

Να σαι καλα καλη μου..κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου..οσο για την πεθερα γιατι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη? κατι αλλο θα βρει αυτη για να μπλεχτει στα ποδια μας...θα δειξει


οτι και να κανει τωρα εχεις συμαχχο τον αντρα σου .το μονο που με στεναχωρησε ειναι που ο αντρας σου ειναι ενα πληγωμενο παιδι και αυτο φαινεται .εχθες διαβαζα ενα βιβλιο που ειχε μια αναλογη συμπεριφορα οπως του αντρα σου .η κορη ηταν πληγωμενη απο την αδιαφορια της μανας και το εγωκεντρισμο που ειχε .κουκλα μου ειναι τυχερος που εχει εσενα και το μωρακι σου που θα τον αγαπας για παντα .αυτην αστην να κουρευεται μια που ειμαι και κομμωτρια χαχαχαχαχα.η κακκια γυριζει πισω της

142ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:41 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οτι και να κανει τωρα εχεις συμαχχο τον αντρα σου .το μονο που με στεναχωρησε ειναι που ο αντρας σου ειναι ενα πληγωμενο παιδι και αυτο φαινεται .εχθες διαβαζα ενα βιβλιο που ειχε μια αναλογη συμπεριφορα οπως του αντρα σου .η κορη ηταν πληγωμενη απο την αδιαφορια της μανας και το εγωκεντρισμο που ειχε .κουκλα μου ειναι τυχερος που εχει εσενα και το μωρακι σου που θα τον αγαπας για παντα .αυτην αστην να κουρευεται μια που ειμαι και κομμωτρια χαχαχαχαχα.η κακκια γυριζει πισω της



Αννουλα το σιγουρο ειναι οτι εγω δεν προκειται να αφησω ποτε τον αντρα μου επειδη το θελει αυτη..επειδη εχασε αυτη το χρημα οταν εφυγε ο γιος της απο το σπιτι..αφου στην αρχη μου ελεγε..τι τον θες αυτον?ειναι τεμπελης..(ακουσον ακουσον για το ιδιο της το παιδι)
Τεμπελης ο αντρας μου που τον εβαλε να δουλευει απο 14 χρονων και να πηγαινει νυχτερινο για να παρει και ενα χαρτι στα χερια του και να μπορει τωρα να ζει αξιοπρεπως...η γυναικα ειναι επικυνδυνη

143ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:42 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
Οσο για την πεθερα επιτελους "ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ"

Να σαι καλα καλη μου..κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου..οσο για την πεθερα γιατι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη? κατι αλλο θα βρει αυτη για να μπλεχτει στα ποδια μας...θα δειξει

Εγώ λέω πως μέχρι να το βρει θα αργήσει πολύ γιατί είδε τι έπαθε! Αλλά και να βρει δεν έχετε κάτι να φοβάστε! Και οι δύο της αποδείξατε πόσο δεμενη οικογένεια έχετε φτιάξει και πόσο αγάπη έχει ο ένας για τον άλλο. Αν ο άντρας σου ήταν αλλιώς ίσως ακομα να σου κρατούσε μούτρα καινα περίμενε απο εσένα το συγνωμη... Θα υπήρχε μεγάλο χάσμα και αν το ξεπερνούσατε αυτό επιφανειακά και με τον καιρο θα έμενε ένα αγκάθι στο παρελθόν σας. Όμως αυτό τελικά σας ένωσε ακομα περισσότερο και γι' αυτό είπα πως έχει γερές βάσεις η σχέση σας! Σας έκανε πιο δυνατους όλο αυτό που περάσατε και ξεπεράσατε μαζί! Μαζί, οχι ο καθένας μόνος του! Το πολύ-πολυ η πεθερά να πάει σε καμιά χαρτορίχτρα να της φάει τα λεφτά της, δεν νομίζω πως σας απειλεί πραγματικά. Και αυτο γιατι ο άντρας σου δεν της επέτρεψε να γίνει απειλη. Wink

144ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:49 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το πολύ-πολυ η πεθερά να πάει σε καμιά χαρτορίχτρα


Το εχει κανει ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!! ή ετσι ειπε τουλαχιστον...τον πρωτο καιρο...
΄΄Σε εχουνε δεσει αγορι μου και δεν μπορεις να λυθεις,μου το ειπανε στα χαρτια΄΄
Και της απανταει ο αντρας μου..΄΄πολυ τηλεοραση βλεπεις΄΄

145ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:51 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Άντρα σου (με κεφαλαίο Α, το είδες) και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε σένα που τον έχεις!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο τον καταλαβαίνω. Πρέπει να είναι πολύ πληγωμένος και νομίζω πως έχουν γίνει πράγματα που εσύ δεν τα ξερεις και τα κρατάει μέσα του. Η οικογένειά σας δεν έχει να φοβάται τίποτα από την κακία της πεθεράς σου! Ίσα ίσα, εκείνη πρέπει να φοβάται την μοναξιά που την περιμένει στα γηρατειά της.

Κοριτσάκι μου, αγκάλιασε τον άντρα σου και πρόσφερέ του όλη την κατανόηση, τη στοργή και την αγάπη που στερήθηκε από τη "μάνα" του. Την έχει πολύ ανάγκη!

146ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 3:55 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Άντρα σου (με κεφαλαίο Α, το είδες) και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε σένα που τον έχεις!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο τον καταλαβαίνω. Πρέπει να είναι πολύ πληγωμένος και νομίζω πως έχουν γίνει πράγματα που εσύ δεν τα ξερεις και τα κρατάει μέσα του. Η οικογένειά σας δεν έχει να φοβάται τίποτα από την κακία της πεθεράς σου! Ίσα ίσα, εκείνη πρέπει να φοβάται την μοναξιά που την περιμένει στα γηρατειά της.

Κοριτσάκι μου, αγκάλιασε τον άντρα σου και πρόσφερέ του όλη την κατανόηση, τη στοργή και την αγάπη που στερήθηκε από τη "μάνα" του. Την έχει πολύ ανάγκη!


Ελενα μου αυτο προσπαθω να κανω...να τον αγαπαω,να τον στηριζω και να τον τιμαω με την συμπεριφορα μου...σου ευχομαι να εισαι κι εσυ πολυ ευτυχισμενη με τον αντρουλη σου και συντομα να γινετε 3...γρηγορα με ενα γερο και πανεμορφο μωρακι...

147ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 4:01 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια όταν άφησα το θέμα ήταν σελίδα 3-4 δεν είχα προλάβει να γράψω. Μπαίνω και βλέπω 8 μου βγήκαν να διαβάζω. Καλά για το σκηνικό δεν έχω λόγια. Μακάρι να βρω κι εγώ δύναμη να το κάνω σε τέτοιου είδους άτομα. Βέβαια δεν έχω ακούσει κάτι μπροστά μου αν άκουγα προφανώς θα το έκανα. Για τον άντρα σου τι να πω. Φαντάζομαι ο άνθρωπος που αγαπάς να κάνει τέτοιο σκηνικό για σένα και μάλιστα μπροστά σου δεν υπάρχουν λόγια. Τι άλλο πια να κάνει κανείς για αποδείξει την αγάπη του. Μπράβο σου για την τέλεια σχέση που έχετε και στηρίζετε ο ένας τον άλλον.

148ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 4:05 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο σου για την τέλεια σχέση που έχετε και στηρίζετε ο ένας τον άλλον.

Γιουλη μου σε ευχαριστω πολυ...τελεια δεν την λες την σχεση μας..εχουμε πολλα στραβα και οι δυο αλλα τουλαχιστον σ΄αυτο το θεμα..καλα τα πηγαμε

149ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 4:15 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχαχα τωρα καταλαβα ποια περιπτωση πεθερας ειναι..ειχαμε μιλησει κ σε αλλο θεμα για τνη πεθερα σου...λοιπον η δικια σου πεθερα ειπαμε ειναι αρρωστη κ οχι κακια!!!!!!!!!!!δευτερον κ η θεια ειναι ακομα πιο χαζη διοτι δεν ειχε καν την πονηρια να ειναι λιγο πιο διακριτικη ωστε να μην την παρεις χαμπαρι η να μην νευριασεις τοσο πολυ!!!!αλλα αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα θα σου πω παλι ενα πραβο γιατι εγω θα τα ειχα σπασει ολα μεσα στο σπιτι θα ειχα κατεβασει τα καντηλια της ζωης μου και θα την ειχα πεταξει απο το μπαλκονι αφου πρωτα της ειχα σπασει τα μουτρα!(δεν μου ερχετε κατι αλλο)....τωρα για τον αντρα σου ηταν παρα πολυ ωραιο αυτο που εκανε να ειστε παντα αγαπημενοι,αν κ οσο καλα κ να δειχνει παντα θα ντρεπετε γιαυτην,εσυ να τον αγαπας κ να του λες να την αντιμετωπιζει σαν αρρωστη γιατι το πιστευω οτι ειναι!πω πωπ πωπ πω η θεια με νευριασε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

150ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ - Σελίδα 6 Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Τετ Αυγ 31, 2011 4:18 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι εγω θα τα ειχα σπασει ολα μεσα στο σπιτι θα ειχα κατεβασει τα καντηλια της ζωης μου και θα την ειχα πεταξει απο το μπαλκονι αφου πρωτα της ειχα σπασει τα μουτρα!(δεν μου ερχετε κατι αλλο)


χαχαχαχαχα...ρημαδιο το σπιτι...και ποιος θα τα μαζευε μετα/?////??///?? affraid affraid affraid

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις