Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

176Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 1:04 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε δεν υπαρχει προβλημα,αφου το ρουφαει η σκουπα!Οχι δεν βαζουμε καθε φορα που σκουπιζουμε γιατι παλι θα μυριζει αφου ο αερας που διαχεεται μεσα στην σκουπα θα ταρακουνα την σκονη που ειναι μεσα στον καδο της!Αν θες το κανεις ανα τακτα διαστηματα η οταν αλλαζεις την σακουλα!

177Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 1:04 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα στο χαλι θα φαινεται πανω κατω που το εριξες για να το σκουπισεις νομιζω!

178Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 1:06 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης για την κλεισουρα που μυριζει σε διαφορα σημεια του σπιτιου(οπως ντουλαπια) ειχα διαβαζει οτι βαζουμε σε ενα κατσαρολακι γαλα να βρασει(οχι και παρα πολυ) και μετα το βαζουμε στο επιμαχο μερος,εγραφε οτι απορροφαει αυτην την μυρωδια!


α και ξεχασα να σου πω ποια βανιλια εννοουμε,ναι αυτην που βαζουμε στα γλυκα λεμε!

Α και κατι που διαπιστωσα εγω οταν εβαλα σε ενα απο τα ντουλαπια της κουζινας μου αυτες τις μυρωδατες τσιχλες,μυριζουν υπεροχα,ενα φυσικο αποσμητικο για τις ντουλαπες,μπορουμε να βαλουμε την συσκευασια στην ντουλαπα με τα ρουχα!Εντωμεταξυ μεχρι να καταλαβω τι μυριζε... χεχε,και ελεγα καθε φορα μα τι ωραια μυρωδια...

179Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 1:10 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ… ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ… ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΛΙ… ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΧΑΛΙ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ, ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Η ΣΚΟΥΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΘΑ ΜΥΡΙΣΕΙ… ΚΑΙ ΕΓΩ… ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΧΑΛΙ. ΕΠΕΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΧΑΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΠΙΝΩ…
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…

Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 215994 Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 654316

180Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 1:21 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχα,απλα ετσι το ειχα διαβασει σε ενα περιοδικο και ετσι το θυμομουν,να εισαι καλα!

181Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 2:50 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσεις που ξερετε πολλα και κυριως οι μανουλες για πειτε μου πως βγαινουν μπογιες(μαρκαδοροι,τεμπερες και αλλα)υποτιθεται οτι οι μαρκαδοροι καθαριζουν.

182Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Πεμ Δεκ 01, 2011 10:57 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο βιβλίο που έχω έχει έναν τρόπο αλλά πρέπει να έχεις αιθέριο έλαιο ευκαλύπτου.
Γράφει λοιπόν η Karie Siegel-Maier:

Μελανι
Βάλτε ένα πανί κάτω από το ύφασμα που βρίσκεται από κάτω. Καθαρίστε όσο μεγαλύτερο μέρος του λεκέ μπορείτε με αυτή τη μέθοδο. Στη συνέχεια μουλιάστε το ούχο σε ένα διάλυμα από ίσα μέρη από ξύδι και γάλα πριν το πλύνετε.

Γεωργία, για τις τέμπερες δοκίμασε ζεστό νερό και σαπούνι.

183Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Δευ Μαρ 19, 2012 8:33 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΗΣΙΜΟ: Πώς να διώξετε τις δυσάρεστες οσμές από το ψυγείο σας

Δεν χρειάζεται να υπάρχει κάποια πολυκαιρισμένη τροφή μέσα στο ψυγείο για να σας ενοχλεί η μυρωδιά που αναδίδει το ψυγείο σας….

Αρκετά φαγητά, όπως το βραστό κουνουπίδι δίνει μια δυσάρεστη οσμή στο χώρο του ψυγείου, επηρεάζοντας και τα υπόλοιπα τρόφιμα. Οι τρόποι για να αντιμετωπίσετε το φαινόμενο είναι οι εξής: Μια ιδέα είναι να τοποθετήσετε σε ένα ράφι του ψυγείου ένα φλιτζανάκι του καφέ, το οποίο έχετε γεμίσει με ξίδι ή με μαγειρική σόδα.

Ανάλογα αποτελέσματα μπορείτε να έχετε και αν χρησιμοποιήσετε ένα ξυλάκι κανέλας ή ένα κομματάκι κιμωλία. Μην ξεχνάτε να τα ανανεώνετε ανά τακτά διαστήματα, ώστε να μην χάνουν την ιδιότητά τους να απορροφούν τις δυσάρεστες οσμές.


Πηγη: http://www.tsantiri.gr/sygxroni-zwi/chrisimo-pos-na-dioxete-tis-disarestes-osmes-apo-to-psigio-sas.html

184Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Τρι Σεπ 04, 2012 3:39 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σε ένα "τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή" είχε γραφτεί κάτι για το φίλτρο του πλυντηρίου ρούχων κ πώς το καθαρίζουμε. Δεν μπορώ να το βρω...αν κάποια μπορεί να γράψει εδώ την μέθοδο...

Επίσης, επί τη ευκαιρία, πώς μπορώ να δω εγώ όλες μου τις απαντήσεις στα διάφορα θέματα; Που πάω; Στην ανσκόπηση δημοσιεύσεων μου βγάζει ολόκληρο το θέμα στο οποίο έχω απαντήσει κ δεν με βοηθάει ιδιαίτερα.

185Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 4:40 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εψαξα και το ξαναβρηκα το θεμα!
Γραψτε λοιπον δικες σας συνταγες και γιατροσοφια και κολπα Cool 
Δεσποινακι, εχεις ανοιξει τα καλυτερα θεματα τελικα. Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 417472 

186Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 4:42 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χμμμμ, για όσες έχουν πρέσσα σιδερώματος και θέλουν να καθαρίσουν την πλάκα, λίγο baby oil σε πανάκι την κάνει τη δουλειά άψογα!

187Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 5:53 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι λιγο ασχετο γιατι δεν ειναι καθαριστικο αλλα ακουστε τι κανω! σε ενα μπουκαλακι με σπρει βαζω πανω απ'το μισω καυτο νερο (καυτο ομως) και μεσα ριχνω μισο καπακι μαλακτικο ρουχων. μ'αυτο ψεκαζω κουρτινες και καλυμματα κ οταν εξατμιζεται το καυτο νερο αφηνει πολυ ωραιο αρωμα. ασε που μυριζει κ μετα απο μερες!

188Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 6:01 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:ειναι λιγο ασχετο γιατι δεν ειναι καθαριστικο αλλα ακουστε τι κανω! σε ενα μπουκαλακι με σπρει βαζω πανω απ'το μισω καυτο νερο (καυτο ομως) και μεσα ριχνω μισο καπακι μαλακτικο ρουχων. μ'αυτο ψεκαζω κουρτινες και καλυμματα κ οταν εξατμιζεται το καυτο νερο αφηνει πολυ ωραιο αρωμα. ασε που μυριζει κ μετα απο μερες!
το κανω και εγω αυτο και στ χαλια!!

189Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 6:12 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα στα χαλια δεν το ειχα σκεφτει! ευχαριστωωωωω

190Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 6:15 am

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω εγω κατι.....οταν ψεκαζετε με αυτο(νερο με μαλακτικο) λογικα τα ψεκαζετε απο καποια αποσταση ε?αν το ψεκαζετε απο πολυ κοντα δεν ειναι επιφοβο να αφησει σταμπα?Rolling Eyes 

191Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 6:22 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι απο μια σχετικη αποσταση. δεν μου εχει τυχει να σου πω να αφησει καπου σταμπα κ δεν προσεχω κ ιδιαιτερα! ειδικα τον χειμωνα με την θερμανση μυριζει σουπερ!

192Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 6:27 am

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peristeraki έγραψε:ναι απο μια σχετικη αποσταση. δεν μου εχει τυχει να σου πω να αφησει καπου σταμπα κ δεν προσεχω κ ιδιαιτερα! ειδικα τον χειμωνα με την θερμανση μυριζει σουπερ!
θα το δοκιμασω....ομολογω δεν το ηξερα!!!!ευχαριστω!!!!!Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 328109 

193Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 6:29 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιποτα κοπελα μου!

194Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Σαβ Αυγ 10, 2013 1:42 pm

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ βάζω σε ένα κατσαρολακι νερό κ λίγο μαλακτικο κ το βράζω..όση ώρα χρειάζεται να μοσχοβολησει το σπίτι.το τέλειο οικολογικό αρωματικό χώρου..

195Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:04 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
adore3 έγραψε:Εγώ βάζω σε ένα κατσαρολακι νερό κ λίγο μαλακτικο κ το βράζω..όση ώρα χρειάζεται να μοσχοβολησει το σπίτι.το τέλειο οικολογικό αρωματικό χώρου..
Σε παρόμοια φάση ειναι να βρασεις σε ενα κατσαρολάκι φλουδες απο πορτοκάλι και ενα ξυλάκι κανελλας, ή μια βανιλια.

196Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:11 am

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωραία ιδέα Νένα θα το δοκιμάσω.καλημέρα σας κορίτσια

197Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:16 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
adore3 έγραψε:Εγώ βάζω σε ένα κατσαρολακι νερό κ λίγο μαλακτικο κ το βράζω..όση ώρα χρειάζεται να μοσχοβολησει το σπίτι.το τέλειο οικολογικό αρωματικό χώρου..
Σε παρόμοια φάση ειναι να βρασεις σε ενα κατσαρολάκι φλουδες απο πορτοκάλι και ενα ξυλάκι κανελλας, ή μια βανιλια.
κ εγω βαζω κανελογαρυφαλλα κ τα βραζω με πορτοκαλι αλλα οχι σε νερο. σε κρασι κοκκινο γλυκο κ μετα φυσικα το πινω ζεστο! χειμωνιατικο!!

198Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:37 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:
Nena έγραψε:
adore3 έγραψε:Εγώ βάζω σε ένα κατσαρολακι νερό κ λίγο μαλακτικο κ το βράζω..όση ώρα χρειάζεται να μοσχοβολησει το σπίτι.το τέλειο οικολογικό αρωματικό χώρου..
Σε παρόμοια φάση ειναι να βρασεις σε ενα κατσαρολάκι φλουδες απο πορτοκάλι και ενα ξυλάκι κανελλας, ή μια βανιλια.
κ εγω βαζω κανελογαρυφαλλα κ τα βραζω με πορτοκαλι αλλα οχι σε νερο. σε κρασι κοκκινο γλυκο κ μετα φυσικα το πινω ζεστο! χειμωνιατικο!!
Αυτο που λες λεγεται Svařák και ειναι σουπερ!!
http://www.expats.cz/prague/article/czech-cooking/svarak-mulled-wine/
Ασε που σε ζεσταινει στο πιτς-φυτιλι Very Happy 

199Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:51 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε κ το ηξερα! το ειχα κανει σε μια γιορτη του αντρα μου οπου το ειχα βαλει σε ενα μεγαλο γυαλινο μπολ κ το σερβιρα απο'κει . το ειχα στολισει κ με πορτοκαλια ! οντως πολυ ωραιο!

200Περί ξιδιού και σόδας - Σελίδα 8 Empty Απ: Περί ξιδιού και σόδας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:59 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω θα το φτιαξω κ με λεμονι! πιο σουπερ ακομα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις