Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 10:55 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Να μπω κι εγω στην ομαδουλα σας? Εχω κι εγω αρκετα piercings και ενα τατουαζ στη μεση πισω. Ολα μου θυμιζουν κατι σημαντικο απο τη ζωη μου και ειναι μερος του σωματος μου οπως ακριβως το σημαδι της καισαρικης τομης..
Ο κυριοτερος λογος ομως που θελω να μπω στην ομαδα ειναι γιατι θηλασα και θηλαζω την 15 μηνων κορη μου ΔΗΜΟΣΙΩΣ, και δυστυχως αυτο θεωρειται αρκετα extreme ενω ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα στον κοσμο. Οταν λεω δημοσιως, εννοω οτι ποτε δεν εχω προκαλεσει φυσικα,παντα με καλυπτομαι και δε φαινεται τιποτα απολυτως με τις ειδικες μπλουζες θηλασμου, αλλα ΠΟΤΕ δεν κλειστηκα μεσα στο σπιτι και δε στερηθηκα ουτε μια βολτα, δε στερηθηκα και πολλα αλλα πραγματα γιατι ειχα τη σωστη πληροφορηση και το εψαξα πολυ το θεμα. Επειδη λοιπον ολοι μα ολοι μου λενε 'Θηλαζεις? Μα εχεις γαλα? Μα ακομα? Μα και εγκυος? Μα και ΕΞΩ?' τολμω να πω οτι ειναι κατι το extreme για τον εξω κοσμο, κατι που ελπιζω καποτε να ανατραπει..

102extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:04 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya μου κι εγώ ακριβώς έτσι ένοιωθα και στα άλλα μου παιδιά και έτσι νοιώθω και τώρα με το θέμα του θηλασμού. Και το καλοκαίρι στις διακοπές αισθανόμουν πολύ άνετα όταν η παραλία είχε ξένους τουρίστες παρά όταν ήταν έλληνες! Που λες και έκανα κάτι το εξοπραγματικό πιά! Και όλες οι θείτσες με το άααααααααααν έχεις γάλα! Να σου πώ. Θηλάζεις και τώρα με την εγκυμοσύνη?

103extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:06 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
spapastamou έγραψε:.παρεπιπτοντως σημερα ειχαμε παει για φαγητο στην γιαγια μου και ακουσα το εξης θεικο....να τα κρυβεις τα τατουαζ να μην τα δει η μικρη.... Shocked Shocked Shocked

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ναι ετσι ειναι το σωστο!και εγω πιο πανω το αναφερα αυτο!μα επιτρεπετε να εχεις σε κοινη θεα το τατου?????που πας κυρα μου?τωρα εισαι μανα!
Φλωρα εννοειτε κοτσος!!!δεν ρωταμε τα αυτονοητα!φροντισε εαν σε δω καμια μερα να τα εχεις κατω και μοιραια!!!!θα γινει χαμος!εαν ειχες το μαλλι κοτσο θα ειχες και φιλες στην παιδικη χαρα..... Very Happy Very Happy Very Happy


Laughing Laughing Laughing

104extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:08 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Maya μου κι εγώ ακριβώς έτσι ένοιωθα και στα άλλα μου παιδιά και έτσι νοιώθω και τώρα με το θέμα του θηλασμού. Και το καλοκαίρι στις διακοπές αισθανόμουν πολύ άνετα όταν η παραλία είχε ξένους τουρίστες παρά όταν ήταν έλληνες! Που λες και έκανα κάτι το εξοπραγματικό πιά! Και όλες οι θείτσες με το άααααααααααν έχεις γάλα! Να σου πώ. Θηλάζεις και τώρα με την εγκυμοσύνη?

Μπραβο mamamatina που ουτε κι εσυ μασας!!! ετσι να δινουμε το καλο παραδειγμα!!! ναι, θηλαζω ακομα μια φορα τη μερα γιατι η μικρη μου το ζηταει και δε μπορω να της αρνηθω, αν και δεν πρεπει γιατι εχω ανεπαρκεια τραχηλου και πρεπει να το σταματησω το συντομοτερο γιατι δεν πρεπει να κανω συσπασεις.καπου διαβασα οτι μεχρι τον 3ο μηνα δεν κανει συσπασεις η μητρα και το ρισκαρω..στο γιατρο δεν το εχω πει γιατι θα με κραξει και δε θα με αφησει, το ξερω.ελπιζω σε κανα μηνα να τη βοηθησω να το ξεχασει..

105extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:14 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, πρέπει σιγά σιγά να της το κόψεις. Εγώ όταν έμεινα στο γυιό μου η κόρη μου ήταν 9 μηνών. Μέχρι να πάρω χαμπάρι ότι είμαι έγκυος πήγε 10,5 και την θήλασα μέχρι να χρονίσει. Εκεί κάπου, γύρω στις 15 εβδομάδες ξεκίνησα συσπάσεις και αιμοραγίες και της το έκοψα αναγκαστικά.

Πάντως αν ξαναγίνει δημόσιος θηλασμός στο Σύνταγμα πρώτη θα πάω!

106extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:18 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Ναι, πρέπει σιγά σιγά να της το κόψεις. Εγώ όταν έμεινα στο γυιό μου η κόρη μου ήταν 9 μηνών. Μέχρι να πάρω χαμπάρι ότι είμαι έγκυος πήγε 10,5 και την θήλασα μέχρι να χρονίσει. Εκεί κάπου, γύρω στις 15 εβδομάδες ξεκίνησα συσπάσεις και αιμοραγίες και της το έκοψα αναγκαστικά.

Πάντως αν ξαναγίνει δημόσιος θηλασμός στο Σύνταγμα πρώτη θα πάω!

Ωχ μη μου λες τετοια, αγχωθηκα τωρα.. εσυ ομως τελος καλο, ολα καλα! να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου!!!! μεσα στον επομενο μηνα θα το κοψουμε.. Sad Sad Sad κι εγω ειχα παει στο δημοσιο θηλασμο, στην Πατρα!

107extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:21 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι, πρέπει σιγά σιγά να της το κόψεις. Εγώ όταν έμεινα στο γυιό μου η κόρη μου ήταν 9 μηνών. Μέχρι να πάρω χαμπάρι ότι είμαι έγκυος πήγε 10,5 και την θήλασα μέχρι να χρονίσει. Εκεί κάπου, γύρω στις 15 εβδομάδες ξεκίνησα συσπάσεις και αιμοραγίες και της το έκοψα αναγκαστικά.

Πάντως αν ξαναγίνει δημόσιος θηλασμός στο Σύνταγμα πρώτη θα πάω!



Ωχ μη μου λες τετοια, αγχωθηκα τωρα.. εσυ ομως τελος καλο, ολα καλα! να χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου!!!! μεσα στον επομενο μηνα θα το κοψουμε.. Sad Sad Sad κι εγω ειχα παει στο δημοσιο θηλασμο, στην Πατρα!

Ευχαριστώ! Κι εσύ με το καλό! Ναι, τέλος καλό όλα καλα! extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 654316 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 654316

108extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 5:09 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! και εγώ θηλάζω! θήλαζα δημόσια, τώρα πιά επειδή θηλάζει μόλις ξυπνήσει το πρωί και το βράδυ πριν κοιμηθεί, είμαστε σπίτι, οπότε έχω πάρα πολύ καιρό να θηλάσω έξω Cool

Πάντως, τα tatoos rulez! Επίσης, είναι λογικό να λογοκρίνεται κάθε μορφής τέχνη. Νομίζω πως όλοι μας έχουμε συνηθίσει να μας κρίνουν για τον έναν ή τον άλλο λόγο.
Απο τα πιο σοβαρά μέχρι τα πιο αστεία!

Εμένα παραδείγματος χάρη με ρώτησε μία αχαρακτήριστη πριν κανα εξάμηνο αν θηλάζω. Ναι της λέω και μου λέει, αποκλείεται, δεν έχεις γάλα.... Δεν της απαντάω και συνεχίζει, Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις? Της είπα πως χοντρή ακόμα είμαι γιατί τρώω Razz Razz
Μα τι να κάτσεις να εξηγήσεις?

Αυτό νομίζω ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις.
Αν ο άλλος θέλει να σχολιάσει... όλο και κάτι θα βρει Twisted Evil

btw, οι Αθηναίες πείτε κανένα studio για tatoo που εμπιστεύεστε μπας και το αποφασίσω επιτέλους να πάω Very Happy Very Happy

109extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 5:13 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε: Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις? Της είπα πως χοντρή ακόμα είμαι γιατί τρώω Razz Razz
Μα τι να κάτσεις να εξηγήσεις?



Μα και κριθαράκι στο μάτι να βγάλεις ο θηλασμος θα φταίει, δεν το ξέρεις; Χαχαχχαχαχα! Δεν το ηξερα ότι ο θηλασμός παχαίνει κιόλας... Shocked

110extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 5:14 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
chicken έγραψε: Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις? Της είπα πως χοντρή ακόμα είμαι γιατί τρώω Razz Razz
Μα τι να κάτσεις να εξηγήσεις?



Μα και κριθαράκι στο μάτι να βγάλεις ο θηλασμος θα φταίει, δεν το ξέρεις; Χαχαχχαχαχα! Δεν το ηξερα ότι ο θηλασμός παχαίνει κιόλας... Shocked

χαχαχαχαχαχα, γιαυτό βγάζω κριθαράκι??? οϊμέ!

παχαίνει παχαίνει, αμέ Twisted Evil Twisted Evil

Μα τι ακούμε οι μάνες???? extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 215994

111extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 5:22 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μου θυμησες

εγω γεννησα τον αυγουστο.ειχα παρει 22 κιλα συνολο.
οκτωβρη πηγα σε μια βαφτηση και ειχα χασει τα 14 σχεδον και μου λεει μια "πω πω πολυ παχια εισαι ακομα"
ρε αι κανε μας την χαρη της λεω που εχεις και αποψη.ειμαι γκομεναρα και σκατα στα μουτρα σου.της λεω .και εβαλε τα γελια..

112extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 5:25 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχα
Καλά της είπες Βιβίκα!
Α σιχτίρι πια extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 215994

113extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 6:33 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
chicken έγραψε: Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις? Της είπα πως χοντρή ακόμα είμαι γιατί τρώω Razz Razz
Μα τι να κάτσεις να εξηγήσεις?



Μα και κριθαράκι στο μάτι να βγάλεις ο θηλασμος θα φταίει, δεν το ξέρεις; Χαχαχχαχαχα! Δεν το ηξερα ότι ο θηλασμός παχαίνει κιόλας... Shocked




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

114extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 6:48 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να πω ρε κορίτσια;
Εγώ δεν είμαι extreme, αλλά μ' όλες εσας εδω σ' αυτό το θέμα μάλλον εγώ θα είμαι η δακτυλοδεικτούμενη.
Όχι δεν έχω τατουάζ, όχι δεν έχω piercing έχω όμως τρεις (wow) τρύπες στο αριστερό αυτί και μία στο άλλο. Τι με κάνει αυτό; Λεσβία;

Το θέμα όμως δεν είναι τι λένε οι άλλοι αλλά πόση σημασία δίνουμε εμείς σ' αυτά που λένε οι άλλοι.
Μαθαίνω και εγώ κάποια σχόλια που κάνουν άλλες μαμάδες ("φίλες" υποτίθεται) για μένα, για το πως μεγαλώνω τα παιδιά μου αλλά δεν ιδρώνει το αυτάκι μου.
Απλούστατα γιατί εγώ το κάνω σωστά και αυτές λάθος.

Σε μερικά σημεία πάντως προσωπικά πιστεύω ότι μιλάτε λίγο υπερβολικά.
Αν βγεις μια βόλτα έξω και παρατηρήσεις τις νέες μαμάδες, οι περισσότερες είναι γυναίκες μοντέρνες, σπορ ή κοκέτες, πολλές με τατουάζ και πιρσινγκ (αποδεικνύεται και από αυτό το θέμα πόσες μαζευτήκατε), οι οποίες μεγαλώνουν τα παιδιά τους με μεγάλη αγάπη και είναι συνειδητοποιημένες στο ρόλο τους.
Στο δικό μου τον κύκλο τουλάχιστον, δεν έχω δει μαμά να σχολιάζει άλλη για την εμφάνισή της ή για το γούστο της στη μουσική αλλά έχω δει (και αυτό είναι χειρότερο) μαμά να μιλάει άσχημα για το παιδί μητέρας ρωσοπόντιας και να το χαρακτηρίζει βάση καταγωγής. Δηλαδή μάνα ρατσίστρια απέναντι σε παιδάκι και αυτό πάντα κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι το χειρότερο.

115extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 7:29 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:

Το θέμα όμως δεν είναι τι λένε οι άλλοι αλλά πόση σημασία δίνουμε εμείς σ' αυτά που λένε οι άλλοι.
Μαθαίνω και εγώ κάποια σχόλια που κάνουν άλλες μαμάδες ("φίλες" υποτίθεται) για μένα, για το πως μεγαλώνω τα παιδιά μου αλλά δεν ιδρώνει το αυτάκι μου.
Απλούστατα γιατί εγώ το κάνω σωστά και αυτές λάθος.


συμφωνώ απόλυτα!

116extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 8:31 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:Α! και εγώ θηλάζω! θήλαζα δημόσια, τώρα πιά επειδή θηλάζει μόλις ξυπνήσει το πρωί και το βράδυ πριν κοιμηθεί, είμαστε σπίτι, οπότε έχω πάρα πολύ καιρό να θηλάσω έξω Cool

Πάντως, τα tatoos rulez! Επίσης, είναι λογικό να λογοκρίνεται κάθε μορφής τέχνη. Νομίζω πως όλοι μας έχουμε συνηθίσει να μας κρίνουν για τον έναν ή τον άλλο λόγο.
Απο τα πιο σοβαρά μέχρι τα πιο αστεία!

Εμένα παραδείγματος χάρη με ρώτησε μία αχαρακτήριστη πριν κανα εξάμηνο αν θηλάζω. Ναι της λέω και μου λέει, αποκλείεται, δεν έχεις γάλα.... Δεν της απαντάω και συνεχίζει, Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις? Της είπα πως χοντρή ακόμα είμαι γιατί τρώω Razz Razz
Μα τι να κάτσεις να εξηγήσεις?

Αυτό νομίζω ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις.
Αν ο άλλος θέλει να σχολιάσει... όλο και κάτι θα βρει Twisted Evil

btw, οι Αθηναίες πείτε κανένα studio για tatoo που εμπιστεύεστε μπας και το αποφασίσω επιτέλους να πάω Very Happy Very Happy



"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

117extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Σεπ 26, 2011 9:34 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:..."Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις?"...
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182

118extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 5:34 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύυυυ Very Happy

Α, εγώ έχω τρύπα στη μύτη, πιάνομαι για extreme μαμα? νομίζω δεν είμαι...
κότα είμαι Razz Razz
Ξέρετε απο αυτές με το ξανθό μαλλί το κόκκινο νύχι και την πράσινη σκιά Razz
(Αν έχουμε τέτοια στο forum.... τι να πω, παγιέτες rulez!!!! Razz Razz )

119extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 5:39 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
chicken έγραψε:..."Α, γιαυτό είσαι ακόμα χοντρή? Επειδή θηλάζεις?"...
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182 extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 585182

και εγώ ...και εγώ....
μην το γελάτε καθόλου κορίτσια..εγω όσο θυλάζω πέρνω κιλάκια....
αστα να πάνε....

αμαν και εσεις αμεσως να κατηγορησετε τη γυναικα που το ειπε...σα δε ντρεπεστε!!..χαχαχα....

120extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 9:26 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:
spapastamou έγραψε:
"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύυυυ Very Happy

Α, εγώ έχω τρύπα στη μύτη, πιάνομαι για extreme μαμα? νομίζω δεν είμαι...
κότα είμαι Razz Razz
Ξέρετε απο αυτές με το ξανθό μαλλί το κόκκινο νύχι και την πράσινη σκιά Razz
(Αν έχουμε τέτοια στο forum.... τι να πω, παγιέτες rulez!!!! Razz Razz )


αγαπη μου περα απο την πλακα το αν εισαι extreme ειναι στην ψυχη και στο μυαλο κι οχι στην εμφανιση..ειναι ενα πραγμα σαν αυτο που λενε και για την ηλικια οτι ο ανθρωπος ειναι οσο νιωθει κι οχι οσο δειχνει..κι εσενα για καρα extreme σε κοβω....!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 215994

121extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 9:32 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:
chicken έγραψε:
spapastamou έγραψε:
"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύυυυ Very Happy

Α, εγώ έχω τρύπα στη μύτη, πιάνομαι για extreme μαμα? νομίζω δεν είμαι...
κότα είμαι Razz Razz
Ξέρετε απο αυτές με το ξανθό μαλλί το κόκκινο νύχι και την πράσινη σκιά Razz
(Αν έχουμε τέτοια στο forum.... τι να πω, παγιέτες rulez!!!! Razz Razz )


αγαπη μου περα απο την πλακα το αν εισαι extreme ειναι στην ψυχη και στο μυαλο κι οχι στην εμφανιση..ειναι ενα πραγμα σαν αυτο που λενε και για την ηλικια οτι ο ανθρωπος ειναι οσο νιωθει κι οχι οσο δειχνει..κι εσενα για καρα extreme σε κοβω....!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 215994




ουυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυξου!!!!αντιχριστες!! Twisted Evil Twisted Evil εχετε παιδια και εχετε τατουαζ και τρυπες???? Shocked Shocked σα δεν ντρεπεστε λεω εγω!!!ξου ξου!!!ανικανες μανες!!! Twisted Evil Twisted Evil (εγω η σεμνοτυφη μανα που να παω να σωθω απο εσας??) Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

122extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 11:12 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλλον κι εγώ στην ομάδα σας συγκαταλέγομαι και για λόγους εμφάνισης και για λόγους τρόπου ζωής...Γέννησα το κορίτσι μου όταν ήμουν 21 χρονών, σε μια επαρχιακή πόλη, όντας ανύπαντρη (έτος 2001). Έχω τρύπα στη μύτη και τον αφαλό κι ένα τατουάζ στο αριστερό μου στήθος (όλα αυτά μετά το μωρό). Μου αρέσει οι άνθρωποι να εκφράζονται όπως γουστάρουν αρκεί να μην προσβάλλουν τον απέναντί τους. Θα ήθελα να κάνω κι άλλο τατου άλλα δυστυχώς ο αρραβωνιαστικός μου είναι λιγάκι πουριτανός και δεν το συζητάει καν, φτάνει λέει το ένα που έχω. Τέλοσπάντων, δε θα χαλάσω το σπίτι μου για ένα τατουάζ, άσχετα αν για μένα είναι μια φιλοσοφία ολόκληρη κι όχι απλά μια μόδα.
Γράφω γενικώς στα παλιά μου τα παπούτσια το τι θα πει ο καθείς πυροβολημένος. Πριν από 1-2 χρόνια η κόρη μου γύρισε και μου είπε ότι είμαι η πιο νέα και πιο όμορφη μαμά από όλες τις μαμάδες από τις συμμαθήτριές της κι αυτό μου αρκεί.
Φιλιά πολλά σε όλες σας.

123extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 1:08 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
spapastamou έγραψε:
chicken έγραψε:
spapastamou έγραψε:
"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύυυυ Very Happy

Α, εγώ έχω τρύπα στη μύτη, πιάνομαι για extreme μαμα? νομίζω δεν είμαι...
κότα είμαι Razz Razz
Ξέρετε απο αυτές με το ξανθό μαλλί το κόκκινο νύχι και την πράσινη σκιά Razz
(Αν έχουμε τέτοια στο forum.... τι να πω, παγιέτες rulez!!!! Razz Razz )


αγαπη μου περα απο την πλακα το αν εισαι extreme ειναι στην ψυχη και στο μυαλο κι οχι στην εμφανιση..ειναι ενα πραγμα σαν αυτο που λενε και για την ηλικια οτι ο ανθρωπος ειναι οσο νιωθει κι οχι οσο δειχνει..κι εσενα για καρα extreme σε κοβω....!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 215994




ουυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυξου!!!!αντιχριστες!! Twisted Evil Twisted Evil εχετε παιδια και εχετε τατουαζ και τρυπες???? Shocked Shocked σα δεν ντρεπεστε λεω εγω!!!ξου ξου!!!ανικανες μανες!!! Twisted Evil Twisted Evil (εγω η σεμνοτυφη μανα που να παω να σωθω απο εσας??) Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


εχεις δικιο αγαπη...κι εγω το καλοσκεφτηκα...δικιο εχει η γιαγια μου....θα ψαξω να βρω ενα ινστιτουτο να τα σβησω με λειζερ τα τατου μου ολα...ντροπης πραγματα...τι θα σκεφτει το26 ημερων μωρακι μου αν τα δει...???απαπαπαπαπαπα...τραγικο!!! Shocked

124extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τρι Σεπ 27, 2011 1:16 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιλάμε για εξτρεμιστική εμφανιση ή για εξτρέμ μυαλά κορίτσια? γιατι εγω ειχα την εμφάνιση παλια- τωρα εχω μόνο τα μυαλα Razz

125extreme μαμαδες  - Σελίδα 5 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 3:13 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:



ουυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυξου!!!!αντιχριστες!! Twisted Evil Twisted Evil εχετε παιδια και εχετε τατουαζ και τρυπες???? Shocked Shocked σα δεν ντρεπεστε λεω εγω!!!ξου ξου!!!ανικανες μανες!!! Twisted Evil Twisted Evil (εγω η σεμνοτυφη μανα που να παω να σωθω απο εσας??) Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


εχεις δικιο αγαπη...κι εγω το καλοσκεφτηκα...δικιο εχει η γιαγια μου....θα ψαξω να βρω ενα ινστιτουτο να τα σβησω με λειζερ τα τατου μου ολα...ντροπης πραγματα...τι θα σκεφτει το26 ημερων μωρακι μου αν τα δει...???απαπαπαπαπαπα...τραγικο!!! Shocked

Έτσι μου 'ρχεται να κάνω ένα tatoo μούτζα στο μέτωπο. & Αν μου πει η κόρη μου πως θέλει ίδιο σημαίνει πως μια χαρά αξίες θα έχω δώσει στο παιδί μου.
Μα αλήθεια, δεν είναι τραγικοί μερικοί αθρώποι? Μα είναι επιχείρημα αυτό? Μου το λένε και οι δικοί μου και με βγάζουν απο τα ρούχα μου: "Τι θα πεις στο παιδί σου όταν σου ζητήσει tatοο αν έχεις και εσύ? Θα αναγκαστείς να το αφήσεις να κάνει"
Μα ΘΕΛΩ να κάνει μαντάμ, όπως θέλω να κάνω και εγώ, μαρέσουν τα τατουάζ, ώχου!

κουκίδα νομίζω είναι για μαμάδες που βλέπουν πέρα απο τον δείκτη τους, άρα μέσα είσαι και σύ Cool

Βέβαια, αν κάνουμε συνάντηση, θα ήθελα να φοράμε όλες πουκάμισο με γιακαδάκι. Κολλαριστό. Μπας και φύγουν τα κακά δαιμόνια Razz Razz

αγάπη25, ρίξε και λίγο αγιασμό να πιάσει τόπο Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις