Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
161 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 161 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 3:44 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν! Εγώ όπως έχω ξαναπεί δεν εχω ούτε τατού ούτε σκουλαρίκια αλλά μου φαίνεται πως ήρθε η ώρα να κάνω... Χιονατούλα θα με αναλάβεις. Θέλω από την πίσω πλευρά αυτό το κείμενο: http://www.mednet.gr/archives/2000-1/101.html

Απο την μπροστά πλευρά μου θα κάνω το βιβλίο της Πατσούρου για να το έχω εύκαιρο.

Δεν είναι κατάσταση αυτή στην χώρα μας με τα μαιευτήρια και τα νοσοκομεία! Έχω καραφλιάσει με αυτά που ζω, ακούω και διαβάζω...

127extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 4:54 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα

κι εγω συγκαταλεγομαι συμφωνα με τις γνωμες τριτων για extreme μαμα .Ομως περα απο τα τατουαζ τα σκουλαρικια ολα αυτα ειμαι μαμα δε με κανει τιποτα διαφορετικη απο μια μαμα με κυριλε ντυσιμο.Ναι ισως ειμαι πιο χυμα δε με νοιαζει μη μου χαλασει το μαλλι το βαψιμο δε φοαρω τακουνια παιζω στις κουνιες κι εγω θηλαζα εξω αυτο ειναι φυσικη διαδικασια αλιμονο αν τη βγαλουμε και κατι το extreme ,μεγαλωνω μονη μου τα 2 αγορια μου ο μπαμπας τους εφυγε οταν ηταν πολυ μικρα και τα 2 ,δεν εχω φιλιπινεζα, δεν φοραω μαρκες, γουσταρω συναυλιες και μουσικη κτλ δεν πινω ναρκωτικα δεν κανω κατι κακο μονο αγαπαω τα παιδια μου και περναμε καλα !

Μη μασατε οσες εχετε εμφανιση που δε συμβαδιζει με τις περισσοτερες σιγα
BE YOUR SELF

ΤΑΤΤΟΟXIONATH ΠΟΥ εχεις το στουντιο?

128extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 5:04 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:καλησπερα

κι εγω συγκαταλεγομαι συμφωνα με τις γνωμες τριτων για extreme μαμα .Ομως περα απο τα τατουαζ τα σκουλαρικια ολα αυτα ειμαι μαμα δε με κανει τιποτα διαφορετικη απο μια μαμα με κυριλε ντυσιμο.Ναι ισως ειμαι πιο χυμα δε με νοιαζει μη μου χαλασει το μαλλι το βαψιμο δε φοαρω τακουνια παιζω στις κουνιες κι εγω θηλαζα εξω αυτο ειναι φυσικη διαδικασια αλιμονο αν τη βγαλουμε και κατι το extreme ,μεγαλωνω μονη μου τα 2 αγορια μου ο μπαμπας τους εφυγε οταν ηταν πολυ μικρα και τα 2 ,δεν εχω φιλιπινεζα, δεν φοραω μαρκες, γουσταρω συναυλιες και μουσικη κτλ δεν πινω ναρκωτικα δεν κανω κατι κακο μονο αγαπαω τα παιδια μου και περναμε καλα !

Μη μασατε οσες εχετε εμφανιση που δε συμβαδιζει με τις περισσοτερες σιγα
BE YOUR SELF

ΤΑΤΤΟΟXIONATH ΠΟΥ εχεις το στουντιο?

Συγγνωμη αλλα δεν εισαι για εδω....Ακου εκει δεν εχει φιλιππινεζα...Και τι????Αγαπας τα παιδια σοπυ???Οξωωωω...

[Χαχαχα,πλακα κανω,καλως ηλθες,βλεπω εισαι νεα]

129extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 5:08 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια κινεζικη παροιμια λεει για το 'διαφορετικό'
'Different flowers look good to different people....'
flower afro

130extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 5:32 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αα αμα ειναι να γραφω στο φορουμ να προσλαβω μια και λεφτα τωρα εχει ο Θεος χαχαχα ειναι κ ακριβες οι ατιμες!!!!!!

δεν παρεξηγω επισης βαρατε αλυπητα!


131extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 9:53 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
spapastamou έγραψε:
chicken έγραψε:
spapastamou έγραψε:
"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύυυυ Very Happy

Α, εγώ έχω τρύπα στη μύτη, πιάνομαι για extreme μαμα? νομίζω δεν είμαι...
κότα είμαι Razz Razz
Ξέρετε απο αυτές με το ξανθό μαλλί το κόκκινο νύχι και την πράσινη σκιά Razz
(Αν έχουμε τέτοια στο forum.... τι να πω, παγιέτες rulez!!!! Razz Razz )


αγαπη μου περα απο την πλακα το αν εισαι extreme ειναι στην ψυχη και στο μυαλο κι οχι στην εμφανιση..ειναι ενα πραγμα σαν αυτο που λενε και για την ηλικια οτι ο ανθρωπος ειναι οσο νιωθει κι οχι οσο δειχνει..κι εσενα για καρα extreme σε κοβω....!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 215994




ουυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυξου!!!!αντιχριστες!! Twisted Evil Twisted Evil εχετε παιδια και εχετε τατουαζ και τρυπες???? Shocked Shocked σα δεν ντρεπεστε λεω εγω!!!ξου ξου!!!ανικανες μανες!!! Twisted Evil Twisted Evil (εγω η σεμνοτυφη μανα που να παω να σωθω απο εσας??) Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


εχεις δικιο αγαπη...κι εγω το καλοσκεφτηκα...δικιο εχει η γιαγια μου....θα ψαξω να βρω ενα ινστιτουτο να τα σβησω με λειζερ τα τατου μου ολα...ντροπης πραγματα...τι θα σκεφτει το26 ημερων μωρακι μου αν τα δει...???απαπαπαπαπαπα...τραγικο!!! Shocked



αχ μωρε σοφακι μου τι καλο που ειναι το κουτσουνακι!! Razz Razz Razz Razz και σου μοιαζει η μου φαινεται??

132extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:29 pm

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα σκουλαρίκια και τα τατού είναι εξτρίμ;;;
μόνο στο χωριό μας!!βλ.ελλαδιστάν
θεωρώ εξτρίμ τις μάνες που καπνίζουν μέσα στο σπίτι φυσώντας τον καπνό στα παιδιά τους ή που καπνίζουν μέσα στο αμάξι με τα μωρα τους.
εξτρίμ είναι να έχεις τα μωρά στο μπροστινό κάθισμα στην αγκαλιά σου ή πίσω χωρίς να είναι δεμένα. εξτρίμ είναι να βλέπεις ταινίες για ενηλίκους με τα παιδιά σου ή να έχεις περιοδικά ενηλίκων πάνω στο τραπέζι του σαλονιού σου. εξτρίμ είναι να θέλεις το παιδί σου να φοράει μόνο μπένετον και δε ξέρω κι εγώ τί άλλη μάρκα θεωρείται κορυφαία, ή αυτές που έκαναν τα κοριτσάκια τους μπάρμπι. Εξτρίμ είναι να στέλνεις τα μικρά σου στην τηλεόραση, σε πασαρέλες κτλ εξτρίμ είναι να σου λέει η φιλιππινέζα τί αρέσει στο μωρό σου.
μου αρέσει που καποιος είπε για το τατού και το νυφικό !!! πολύ αστείο! καλά καλέ όταν έκανες τατού δε σκέφτηκες αν θα ταιριάζει με το νυφικό;γιατί δεν έκανες κάτι να ταιριάζει έστω ένα ρυζάκι γύρω γύρω;;

133extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:34 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
spapastamou έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
spapastamou έγραψε:
chicken έγραψε:
spapastamou έγραψε:
"so what tattoo" σε ενα πεζοδρομο στο πασαλιμανι πισω απο τις καφετεριες ειναι....σωτηρως διος 70 νομιζω....ειναι ο γιωργος και ο τακης...εχουμε κανει αρκετα με τον αντρα μου εκει και θα κανουμε πολλα ακομη το μονο σιγουρο....ο γιωργος μας τα εκανε εμας.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύυυυ Very Happy

Α, εγώ έχω τρύπα στη μύτη, πιάνομαι για extreme μαμα? νομίζω δεν είμαι...
κότα είμαι Razz Razz
Ξέρετε απο αυτές με το ξανθό μαλλί το κόκκινο νύχι και την πράσινη σκιά Razz
(Αν έχουμε τέτοια στο forum.... τι να πω, παγιέτες rulez!!!! Razz Razz )


αγαπη μου περα απο την πλακα το αν εισαι extreme ειναι στην ψυχη και στο μυαλο κι οχι στην εμφανιση..ειναι ενα πραγμα σαν αυτο που λενε και για την ηλικια οτι ο ανθρωπος ειναι οσο νιωθει κι οχι οσο δειχνει..κι εσενα για καρα extreme σε κοβω....!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 215994




ουυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυξου!!!!αντιχριστες!! Twisted Evil Twisted Evil εχετε παιδια και εχετε τατουαζ και τρυπες???? Shocked Shocked σα δεν ντρεπεστε λεω εγω!!!ξου ξου!!!ανικανες μανες!!! Twisted Evil Twisted Evil (εγω η σεμνοτυφη μανα που να παω να σωθω απο εσας??) Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


εχεις δικιο αγαπη...κι εγω το καλοσκεφτηκα...δικιο εχει η γιαγια μου....θα ψαξω να βρω ενα ινστιτουτο να τα σβησω με λειζερ τα τατου μου ολα...ντροπης πραγματα...τι θα σκεφτει το26 ημερων μωρακι μου αν τα δει...???απαπαπαπαπαπα...τραγικο!!! Shocked



αχ μωρε σοφακι μου τι καλο που ειναι το κουτσουνακι!! Razz Razz Razz Razz και σου μοιαζει η μου φαινεται??



σ'ευχαριστω αγαπη μου....!!!ναιιιιι....μοιαζει στην μανουλα το μωρο μου....!!!αλλα εχει τα ματια του πατερα της....το σχημα και το βλεμμα εννοω γιατι ξερεις χρωμα ακομα δεν ξερουμε θα αλλαξει....!!!αντε αντε κι εσυ γλυκια μου με το καλο να δεις τη φατσουλα του μπεμπε σου να δεις πως θα τρελαθεις....!!!ειδικα αμα σου μοιαζει κιολας εκει να δεις καμαρι!!!αν κι εγω η καημενουλα ειμαι η μοναδικη που ξερω που παρακαλαγα να μοιαζει στον αντρουλη μου και τελικα μοιαζει περισσοτερο σε μενα....!!! Very Happy

134extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:35 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:τα σκουλαρίκια και τα τατού είναι εξτρίμ;;;
μόνο στο χωριό μας!!βλ.ελλαδιστάν
θεωρώ εξτρίμ τις μάνες που καπνίζουν μέσα στο σπίτι φυσώντας τον καπνό στα παιδιά τους ή που καπνίζουν μέσα στο αμάξι με τα μωρα τους.
εξτρίμ είναι να έχεις τα μωρά στο μπροστινό κάθισμα στην αγκαλιά σου ή πίσω χωρίς να είναι δεμένα. εξτρίμ είναι να βλέπεις ταινίες για ενηλίκους με τα παιδιά σου ή να έχεις περιοδικά ενηλίκων πάνω στο τραπέζι του σαλονιού σου. εξτρίμ είναι να θέλεις το παιδί σου να φοράει μόνο μπένετον και δε ξέρω κι εγώ τί άλλη μάρκα θεωρείται κορυφαία, ή αυτές που έκαναν τα κοριτσάκια τους μπάρμπι. Εξτρίμ είναι να στέλνεις τα μικρά σου στην τηλεόραση, σε πασαρέλες κτλ εξτρίμ είναι να σου λέει η φιλιππινέζα τί αρέσει στο μωρό σου.
μου αρέσει που καποιος είπε για το τατού και το νυφικό !!! πολύ αστείο! καλά καλέ όταν έκανες τατού δε σκέφτηκες αν θα ταιριάζει με το νυφικό;γιατί δεν έκανες κάτι να ταιριάζει έστω ένα ρυζάκι γύρω γύρω;;

α χρυσόστομη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

135extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:42 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειμαι κι εγω extreme που ειμαι μανα κι εχω σκουλαρικι στη μυτη??? !!!!!!!! πειτε ναι πειτε ναι!!! αχ ποσο χαιρομαι!!!!!!!!


καλε μην ακουτε κανεναν αυτα ειναι για ανθρωπους που ειναι 7000 χρονια πισω! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

136extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:45 pm

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:τα σκουλαρίκια και τα τατού είναι εξτρίμ;;;
μόνο στο χωριό μας!!βλ.ελλαδιστάν
θεωρώ εξτρίμ τις μάνες που καπνίζουν μέσα στο σπίτι φυσώντας τον καπνό στα παιδιά τους ή που καπνίζουν μέσα στο αμάξι με τα μωρα τους.
εξτρίμ είναι να έχεις τα μωρά στο μπροστινό κάθισμα στην αγκαλιά σου ή πίσω χωρίς να είναι δεμένα. εξτρίμ είναι να βλέπεις ταινίες για ενηλίκους με τα παιδιά σου ή να έχεις περιοδικά ενηλίκων πάνω στο τραπέζι του σαλονιού σου. εξτρίμ είναι να θέλεις το παιδί σου να φοράει μόνο μπένετον και δε ξέρω κι εγώ τί άλλη μάρκα θεωρείται κορυφαία, ή αυτές που έκαναν τα κοριτσάκια τους μπάρμπι. Εξτρίμ είναι να στέλνεις τα μικρά σου στην τηλεόραση, σε πασαρέλες κτλ εξτρίμ είναι να σου λέει η φιλιππινέζα τί αρέσει στο μωρό σου.
μου αρέσει που καποιος είπε για το τατού και το νυφικό !!! πολύ αστείο! καλά καλέ όταν έκανες τατού δε σκέφτηκες αν θα ταιριάζει με το νυφικό;γιατί δεν έκανες κάτι να ταιριάζει έστω ένα ρυζάκι γύρω γύρω;;

Αχαχα! Εγώ πάλι δε θα τα 'λεγα εξτριμ αυτά τα παραπάνω αλλά κάτι πολύ χειρότερο... αλλά τεσπα, ίδιο το νόημα! Wink

137extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:52 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
new2eenmommy έγραψε:τα σκουλαρίκια και τα τατού είναι εξτρίμ;;;
μόνο στο χωριό μας!!βλ.ελλαδιστάν
θεωρώ εξτρίμ τις μάνες που καπνίζουν μέσα στο σπίτι φυσώντας τον καπνό στα παιδιά τους ή που καπνίζουν μέσα στο αμάξι με τα μωρα τους.
εξτρίμ είναι να έχεις τα μωρά στο μπροστινό κάθισμα στην αγκαλιά σου ή πίσω χωρίς να είναι δεμένα. εξτρίμ είναι να βλέπεις ταινίες για ενηλίκους με τα παιδιά σου ή να έχεις περιοδικά ενηλίκων πάνω στο τραπέζι του σαλονιού σου. εξτρίμ είναι να θέλεις το παιδί σου να φοράει μόνο μπένετον και δε ξέρω κι εγώ τί άλλη μάρκα θεωρείται κορυφαία, ή αυτές που έκαναν τα κοριτσάκια τους μπάρμπι. Εξτρίμ είναι να στέλνεις τα μικρά σου στην τηλεόραση, σε πασαρέλες κτλ εξτρίμ είναι να σου λέει η φιλιππινέζα τί αρέσει στο μωρό σου.
μου αρέσει που καποιος είπε για το τατού και το νυφικό !!! πολύ αστείο! καλά καλέ όταν έκανες τατού δε σκέφτηκες αν θα ταιριάζει με το νυφικό;γιατί δεν έκανες κάτι να ταιριάζει έστω ένα ρυζάκι γύρω γύρω;;

Αχαχα! Εγώ πάλι δε θα τα 'λεγα εξτριμ αυτά τα παραπάνω αλλά κάτι πολύ χειρότερο... αλλά τεσπα, ίδιο το νόημα! Wink



συμφωνφ αυτα δεν ειναι ειμαι εξτριμ....αυτα ειναι με εχει φαει η μ@λ@κι@.....!!!

138extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 1:53 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μιλουσα καθαρα για την διαφορετικη εμφανιση και για το πως αντιμετωπιζετε τουλαχιστον στην δικη μου ζωη


καποιο κοριτσοπουλο με ρωτησε που εχω στουντιο, εχω σπιτι μου στην κερκυρα, ε ολα τα χαρτια φυσικα και με πληρη επαγγελματικο εξοπλισμο, αλλα δεν δουλευω τωρα λογο εγκυμοσυνης Embarassed

φιλουμπες

139extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 9:01 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επρεπε να βαλεις αλλο τιτλο Σωτηρια- μπερδευτήκαμε οι εξτρίμ απο πεποίθηση Razz

140extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 10:09 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε: καλά καλέ όταν έκανες τατού δε σκέφτηκες αν θα ταιριάζει με το νυφικό;γιατί δεν έκανες κάτι να ταιριάζει έστω ένα ρυζάκι γύρω γύρω;;

Laughing Laughing Laughing κορυφαιο τατου,πολυ πρωτοτυπο επισης! Laughing Laughing

141extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 10:43 pm

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

142extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 11:01 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο
ε γεια σου κ εσενα χρυσοστομη! Very Happy

143extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Τετ Σεπ 28, 2011 11:20 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

Καλημερα! Νομιζω η Σωτηρια μιλαει για ρατσιστικες αντιδρασεις καποιων λογω της εμφανισης της.
Εχω ακουσει μαμα να λεει πως στην παιδικη χαρα δεν αφηναν οι αλλες μαμαδες τα παιδια τους να παιζουν με το γιο της λογω της εμφανισης της! Τραγικο. Νομιζω οτι ακομα υπαρχουν ταμπου στην χωρα μας, δυστυχως.
Τωρα αν μιλαμε για εξτριμ τροπο ζωης συμφωνω αλλα και παλι δεν μπορω να ξερω τι κανει η Σωτηρια -και η καθε Σωτηρια- οταν δεν ειναι μπροστα στον υπολογιστη της...

144extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 2:07 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatoosnowhite εγω σε ρωτησα κριμα εισαι μακρυαααα

ηθελα να σας πω επισης τον πονο μου το ενα μου τατουαζ σκιστηκε στα 2 απο την καισαρικη αλλα ο γιατρος το ραψε ωραια ωστε ειναι σαν να εχω 2 χαχα

κοριτσια στις κουνιες εμενα δε μου μιλανε οι μαμαδες αλλα οι γιαγιαδες ουυυυυ γουσταρουν τρελα και μου λενε κι ας εχεις παιδι μου αυτα στα χερια σου εισαι πολυ καλουλα .Οι φιλιπινεζες επισης απο ντανταδες αλβανιδες και ρωσιδες δε με γουσταρουν (παω να βαλω τη γατα μου να κλαψει)

εγω ειμαι καλα με τον εαυτο μου αν εχω λεφτα θελω να κανω αλλο 1 μεγαλο τατουαζ και σκουλαρικια τα βγαλα γιατι ψαχνω για δουλεια αλλα τα λατρευω μιλαμεεεεε

145extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 2:17 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτοι που κολλαν στην εμφανιση κ βγαζουν συμπερασματα ειναι πολυ απλα φοβικοι κ στενομυαλοι -κολλημενοι στα στερεοτυπα-

εχω κ εγω βεβαια το δικο μου στερεοτυπο -->φοβαμαι κ αποφευγω τις κουτσομπολο- κυρατσες . αυτες μακρυα! κ οσους δεν αγαπουν τα ζωα.


οταν πηγαινα Λυκειο ειχα κανει τα αυτια μου σουρωτηρι- κ hardcore μαλιστα- ολες τις τρυπες μονη μου τις εκανα με παγο κ βελονα. 13 απο το ενα- 4 απο το αλλο. ημουν κ μεταλλακι. θυμαμαι πως με κοιταζαν πολλοι μεγαλης ηλικιας ανθρωποι αλλα και ποσο φοβοταν οι γονεις μου για τις παρεες μου.

το ποτηρι ξεχειλισε οταν ηρθε ενας συμμαθητης μου κ με ρωτησε 'πως ειναι να παιρνεις ναρκωτικα?' Shocked
αυτο ηταν- εκλαιγα μια μερα ολοκληρη...
μετα μου περασε αυτο με την εμφανιση.
μαρεσει η απλότητα. that's me. Very Happy

146extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 2:41 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??

147extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 2:44 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BAΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ!!
http://www.myinterestingfiles.com/2008/01/tippi-degre-the-wildest-girl.html

148extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 2:52 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε: BAΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ!!
http://www.myinterestingfiles.com/2008/01/tippi-degre-the-wildest-girl.html

ααααχ ειχα δει ενα ντοκυμαντερ στο animal planet γιαυτην την οικογενεια! Laughing
πραγματικα μια μικρη θηλυκη Μόγλης το κοριτσακι! I love you

149extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 3:03 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:
swsw έγραψε: BAΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ!!
http://www.myinterestingfiles.com/2008/01/tippi-degre-the-wildest-girl.html

ααααχ ειχα δει ενα ντοκυμαντερ στο animal planet γιαυτην την οικογενεια! Laughing
πραγματικα μια μικρη θηλυκη Μόγλης το κοριτσακι! I love you

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΚΕΙ (ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ) ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 8-10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΣΤΟΛΗ!!! ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΣΟΚ????????

150extreme μαμαδες  - Σελίδα 6 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 3:09 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ μεγαλο σοκ..θα προσαρμοστει ποτε στον δ.πολιτισμο? πιστευω θα επιστρεψει στη φυση οταν ενιλικιωθει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις