Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

76extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:05 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ!
Κοίτα, εγω ακούω και Μπετόβεν, και Μπάχ, και Maiden... Λέτε να τους προκαλέσω σύγχιση και να μη ξέρουν τι θέλουν μετα?????

77extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:12 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:σ'ευχαριστω πολυ Δεσποινακι!!! με το καλο και εσυ! αχ κοντευεις κιολλας τι καλα!!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 215994
πως νιωθεις??? Very Happy Very Happy Very Happy

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!
Ναι κοντεύω! 38 εβδομάδων σήμερα! Θα έρθει και το δικό μας κοριτσάκι όπου να΄ναι! Αύριο έχω γιατρό και λογικά θα μου πει ημερομηνία! Η μπεμπούλα είναι ακόμα με το κεφαλακι προς τα επάνω οπότε πάμε με καισαρική λογικά...!!! Αγύριστο κεφάλι..!!! Χιχιχιχι!!!
Η αλήθεια είναι ότι μια θέλω πάρα πολύ να την δω... από τι άλλη όμως είμαι χέστης! Θα δείξει...!!! Αφού μπήκε... θα βγει...!!! Να την χωνέψω αποκλείεται...!!!

78extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:14 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
blackrose έγραψε:Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ!
Κοίτα, εγω ακούω και Μπετόβεν, και Μπάχ, και Maiden... Λέτε να τους προκαλέσω σύγχιση και να μη ξέρουν τι θέλουν μετα?????


Εσυ εισαι σαλατα του σεφ!χαχαχα!θα δειξει τι θα τραβηξουν!!! Razz

79extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:16 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ με το καλο βρε δεσποινα!!! που ξερεις? μπορει τελευταια στιγμη να σας κανει την εκπληξη και να γυρισει! χιχιχ
ολα καλα θα πανε, σιγουρα αναμοικτα τα συναισθηματα και εντονα ομως!
θα περιμενω αυριο νεα σου απο το γιατρο!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 328109

80extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:19 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
Nena έγραψε:
blackrose έγραψε:Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ!
Κοίτα, εγω ακούω και Μπετόβεν, και Μπάχ, και Maiden... Λέτε να τους προκαλέσω σύγχιση και να μη ξέρουν τι θέλουν μετα?????


Εσυ εισαι σαλατα του σεφ!χαχαχα!θα δειξει τι θα τραβηξουν!!! Razz

Gia τα σιδερα κι εσυ Νενα...Σαλατα του σεφ ε?Εχει και του βοσκου πιο ωραια....

81extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
blackrose έγραψε:Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ!
Κοίτα, εγω ακούω και Μπετόβεν, και Μπάχ, και Maiden... Λέτε να τους προκαλέσω σύγχιση και να μη ξέρουν τι θέλουν μετα?????

Δεν νομίζω πως είναι πολύ μακρυά τα δύο αυτά είδη! Wink

82extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:49 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
blackrose έγραψε:
Nena έγραψε:
blackrose έγραψε:Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ!
Κοίτα, εγω ακούω και Μπετόβεν, και Μπάχ, και Maiden... Λέτε να τους προκαλέσω σύγχιση και να μη ξέρουν τι θέλουν μετα?????

Εσυ εισαι σαλατα του σεφ!χαχαχα!θα δειξει τι θα τραβηξουν!!! Razz

Gia τα σιδερα κι εσυ Νενα...Σαλατα του σεφ ε?Εχει και του βοσκου πιο ωραια....
Πλάκα πλάκα, το CD που εχω στο αυτοκίνητο έχει μέσα απο ημισκούμπρια και Τσαλίκη μέχρι Μοσχολιού και Μαρίζα Κωχ, και απο Manu Chao και Nick Cave μεχρι Radiohead και Stratovarius. Μιλάμε για πολυσαλάτα!!! Σαλάτα απο σαλάτες!

Βασικά δεν θα ήθελα να γίνει το παιδί μου σαν εμένα μονο και μόνο για να εχει την έγκρισή μου. Οκ, εφόσον έχει τέτοια ακούσματα, είναι λίγο δύσκολο να γίνει σκυλάς και μπουζουξης, αλλά αν το αποφασίσει μόνος του, τότε είναι δικό του θέμα.
Το ίδιο και για ορισμένες πράξεις "ανεξάρτησίας" που κάνουν κάποιοι έφηβοι, επειδη γενικά η εφηβεία είναι περίεργη κατάσταση, ομολογώ ότι δεν θα ήθελα να κάνει τατουάζ ή να βάλει σκουλαρίκι επειδή έκανε κάποιος φίλος του, ή για να μου εναντιωθεί. Επειδη είναι κάτι που μένει μια ζωη, είναι καλύτερα να είναι προϊόν σκέψης και προσωπικής θέλησης. Πχ, ο αδελφός μου ηθελε να κάνει τατουαζ απο τότε που ηταν 16 χρονων. Η μάνα μου του είπε "Ελα ξανά σε ένα χρόνο, αν ακόμα το θέλεις τότε θα σε αφήσω να το κάνεις". Ομολογουμένως, μετά απο ένα χρόνο ουτε που το σκεφτόταν. Αλλά οταν θέλησε να κάνει τατουάζ στα 25, δεν το είπε κάν. Πήγε και το έκανε.
Τωρα θελω να κάνω κι εγω, δεν ξέρω, λέτε να περνάω καθυστερημένη εφηβεία??? Razz Razz Razz

83extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:


Βασικά δεν θα ήθελα να γίνει το παιδί μου σαν εμένα μονο και μόνο για να εχει την έγκρισή μου. Οκ, εφόσον έχει τέτοια ακούσματα, είναι λίγο δύσκολο να γίνει σκυλάς και μπουζουξης, αλλά αν το αποφασίσει μόνος του, τότε είναι δικό του θέμα.
Το ίδιο και για ορισμένες πράξεις "ανεξάρτησίας" που κάνουν κάποιοι έφηβοι, επειδη γενικά η εφηβεία είναι περίεργη κατάσταση, ομολογώ ότι δεν θα ήθελα να κάνει τατουάζ ή να βάλει σκουλαρίκι επειδή έκανε κάποιος φίλος του, ή για να μου εναντιωθεί. Επειδη είναι κάτι που μένει μια ζωη, είναι καλύτερα να είναι προϊόν σκέψης και προσωπικής θέλησης. Πχ, ο αδελφός μου ηθελε να κάνει τατουαζ απο τότε που ηταν 16 χρονων. Η μάνα μου του είπε "Ελα ξανά σε ένα χρόνο, αν ακόμα το θέλεις τότε θα σε αφήσω να το κάνεις". Ομολογουμένως, μετά απο ένα χρόνο ουτε που το σκεφτόταν. Αλλά οταν θέλησε να κάνει τατουάζ στα 25, δεν το είπε κάν. Πήγε και το έκανε.
Τωρα θελω να κάνω κι εγω, δεν ξέρω, λέτε να περνάω καθυστερημένη εφηβεία??? Razz Razz Razz

Na σου πω κι εγω επειδη θα με δει το παιδι οτι εχω τατου θα θελει κι εκεινο αλλα θα του λεω απο μικρουλακι οτι αυτα μπορει να τα κανει μετα τα 18-20 που θα εχει το μυαλο ας πουμε...Δεν θα ξυπνησω μια μερα και θα ειναι 15 χρ λεμε τωρα και θα του πω οχι δε θα κανεις ενω εγω 100....Θα τον πιπιλιζω απο μικρο οτι υπαρχουν και καποια ορια...οσο για τα σκουλαρικια δε νοιμιζω οτι θα τα αποφυγουμε η τα βαψιματα στα μαλλια...Αλλα θελει μπλα-μπλα απο μωρα οπως εκανε ο πατερας μου...Απο κουνια...

84extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 7:07 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχ Βανια σοβαρα? συμπτωση ε? εμενα μια ζωη με κυνηγανε οι τοξοτες
και η μικρη μου παιζει να βγει τοξοτης αμα μου βγει την 38 η την 39 ! Razz
και εγω τοξότης είμαι ....μια χαρά θα είναι θα τα λεει χύμα δεν θα της αρέσει το περίτυλιγμα , η πεθερά της θα έχει πρόβλημα . χααχαχα

85extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 7:42 am

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="tattooed_snowhite"]

κοριτσια καλημερα!!!
χθες πηγα για υπνο και τωρα που ανοιξα το φορουμ τι να δω? ενα σωρο ωραια ποστσ που με βρισκουν απολυτα συμφωνη!
τελικα ειναι γενικο το ''κακο'' και απ'οτι βλεπω οχι μονο στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ (τελικα)

πολυ θα ηθελα να απαντησω σε καθε μια ξεχωριστα γιατι τα ειπατε ολες πολυ καλα, αλλα μου ηρθαν λιγο αποτομα χαχαχ Embarassed

εμεις σημερα πηγαμε και αναψαμε κερακι στον Αγιο Σπυριδωνα.. ναι ναι εμεις οι σατανιστες ! Razz

φιλια σε ολες! και οποιος πει κακο για μας να του βγει το ματι οσαν λουκουμας extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 328109


υγ: μαμιτα προβατει ωρη στο μποσκετο αμπιτυχει να καμουμε καμια σπερατζαδα! Laughing Laughing [/quot

ελα ωρη 666 τωρα εξυπμνησα η αχαρη τι εφαγα πολυ και δεν ειμπορουνα Επετουναμε εις το μποσκετο, θα πω να βαψουνε και μια κουνια μαυρινε να ανεβαινουνε εκει τα μιτσα για να λενε περισσοτερα οι κερκυραιοι. Μωρ΄δεν ντρεποσαστενε λεω γω μαναδες ειστε σεις ή γαλλιαντρες?

Χιονατη πας καθολου Αλεκα για ποτο?

86extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 7:48 am

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και για οσες την πεφτετε σπιτι και εχετε πηξει απο τη μα@#$κια που κυκλοφορει, αν δεν μπορειται να ανεχτειτε τιποτα απο τα παραλογα που σας λενε και ακουτε, αν σε ολουσ τους ασχετπυς που μιλουν θελετε να ριξετε μπουνιτσα τοτε η λυση ειναι μια! Παρτε να διαβασετε το ¨εγχειριδιο βλακειας ¨του Διονυση Χαριτοπουλου, θα αισθανθειτε πολυ καλυτερα. ειναι καταπληκτικο.
Ακουστε τη μαμιτα

87extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 9:37 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχαχα σεοποπο ωρη εγηρα τ'απικουπα απο το γελιο Laughing Laughing Laughing Laughing

ναι παω στην αλεκα αλλα για σοδες τωρα Laughing Laughing

αντε ελα κατα δω ματγια extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 328109

88extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 9:41 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω?κανονικα πρεπει να σας αφορισουν!!!!!!
απο τη στιγμη που γινοσαστε μανες πρεπει να ακουτε μονο παιδικα τραγουδια!να ντυνεστε σεμνα!εαν εχετε τατου και αλλα τετοια να φροντισετε να μην τα βλεπει το παιδι σας!τα σκουλαρικια εκτος απο 2 στα αφτια να τα βγαλετε!και δεν μπορω να ακουω αηδιες οτι βγαινετε μονες η παρατατε τα παιδια σας στις μαναδες σας για να περνατε καλα!αααα!και εννοειτε οχι sex!!

89extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 9:49 am

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχαχαχαχαχαχα σεοποπο ωρη εγηρα τ'απικουπα απο το γελιο Laughing Laughing Laughing Laughing

ναι παω στην αλεκα αλλα για σοδες τωρα Laughing Laughing

αντε ελα κατα δω ματγια extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 328109

και εγω αμια επηγαινα το καλοκαιρακι,οχι τουτο το προηγουμενο..
και επινα επινα και παλι επινα.
και στον ιταλο πηγαινα γιατι εχει πολυ μεγαλα ποτηρια με φουλ ποτο η αλκοολα. Τωρα μια γουλια να πιω νοιωθω οτι θα καραμεθυσω.
επετουνα

90extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 9:51 am

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αρρωσταινω..ο λαιμος μου, το κεφαλι μου η μυτουλα μου..κλαψ..

91extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 9:54 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τι να πω?κανονικα πρεπει να σας αφορισουν!!!!!!
απο τη στιγμη που γινοσαστε μανες πρεπει να ακουτε μονο παιδικα τραγουδια!να ντυνεστε σεμνα!εαν εχετε τατου και αλλα τετοια να φροντισετε να μην τα βλεπει το παιδι σας!τα σκουλαρικια εκτος απο 2 στα αφτια να τα βγαλετε!και δεν μπορω να ακουω αηδιες οτι βγαινετε μονες η παρατατε τα παιδια σας στις μαναδες σας για να περνατε καλα!αααα!και εννοειτε οχι sex!!


δε μου λες βρε Αθηνά, εσύ που τα ξέρεις. το μαλλί πρέπει να αρχίσω να το κρεπάρω ή να το πιάνω κότσο;

92extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:30 am

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να μπω στο φορουμ το ματι μου επεσε κατευθειαν σ'αυτο το θεμα....γιατι αραγε???χεχεχε...
Αλλη μια ''περιεργη'' για τα δεδομενα(?) μανα 2 παιδιων.
Καλα με ολο αυτο το θεμα του τι θα πει ο οποιοσδηποτε για εμφανιση κτλ εχω σταματησει να ασχολουμε απο την εφηβεια μου.Δεν με νοιαζει καθολου.Και εξακολουθει να μην με νοιαζει και τωρα που εγινα μανα.Κοριτσια μη μασατε...ο κοσμος παει μπροστα,εξελισεται...τα μυαλα πρεπει να ανοιγουν...οχι να κλεινουν...

93extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:37 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
selini-giorgos έγραψε:Μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να μπω στο φορουμ το ματι μου επεσε κατευθειαν σ'αυτο το θεμα....γιατι αραγε???χεχεχε...
Αλλη μια ''περιεργη'' για τα δεδομενα(?) μανα 2 παιδιων.
Καλα με ολο αυτο το θεμα του τι θα πει ο οποιοσδηποτε για εμφανιση κτλ εχω σταματησει να ασχολουμε απο την εφηβεια μου.Δεν με νοιαζει καθολου.Και εξακολουθει να μην με νοιαζει και τωρα που εγινα μανα.Κοριτσια μη μασατε...ο κοσμος παει μπροστα,εξελισεται...τα μυαλα πρεπει να ανοιγουν...οχι να κλεινουν...

Γεια σου!!!!!!!!! Άσχετο αυτό που θα πω με το θέμα. Πολύ χαίρομαι που σε "βλέπω" μετά απο καιρό! Κάθε φορά που διαβάζω θέμα για τον θηλασμό σε θυμάμαι! Smile

94extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:43 am

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ισως αν αρχισει να χειμωνιαζει να συμμαζευτω κι εγω με τα αλανακια μου σπιτι και τοτε πιθανον να επανελθω για τα καλα Μαρακι....Ειμαι ασυμμαζευτη η ατιμη... Razz

95extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:45 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
selini-giorgos έγραψε:Ισως αν αρχισει να χειμωνιαζει να συμμαζευτω κι εγω με τα αλανακια μου σπιτι και τοτε πιθανον να επανελθω για τα καλα Μαρακι....Ειμαι ασυμμαζευτη η ατιμη... Razz

Tην καλυτερη δουλειά κάνεις! Wink

96extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 11:51 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω ειμαι κι εγω....!!!αλλη μια μαμα με 4(προς το παρων)tattoos κι αρκετα piercings....παρεπιπτοντως σημερα ειχαμε παει για φαγητο στην γιαγια μου και ακουσα το εξης θεικο....να τα κρυβεις τα τατουαζ να μην τα δει η μικρη.... Shocked Shocked Shocked

97extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:02 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:.παρεπιπτοντως σημερα ειχαμε παει για φαγητο στην γιαγια μου και ακουσα το εξης θεικο....να τα κρυβεις τα τατουαζ να μην τα δει η μικρη.... Shocked Shocked Shocked

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ναι ετσι ειναι το σωστο!και εγω πιο πανω το αναφερα αυτο!μα επιτρεπετε να εχεις σε κοινη θεα το τατου?????που πας κυρα μου?τωρα εισαι μανα!
Φλωρα εννοειτε κοτσος!!!δεν ρωταμε τα αυτονοητα!φροντισε εαν σε δω καμια μερα να τα εχεις κατω και μοιραια!!!!θα γινει χαμος!εαν ειχες το μαλλι κοτσο θα ειχες και φιλες στην παιδικη χαρα..... Very Happy Very Happy Very Happy

98extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:09 pm

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:
spapastamou έγραψε:.παρεπιπτοντως σημερα ειχαμε παει για φαγητο στην γιαγια μου και ακουσα το εξης θεικο....να τα κρυβεις τα τατουαζ να μην τα δει η μικρη.... Shocked Shocked Shocked

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ναι ετσι ειναι το σωστο!και εγω πιο πανω το αναφερα αυτο!μα επιτρεπετε να εχεις σε κοινη θεα το τατου?????που πας κυρα μου?τωρα εισαι μανα!
Φλωρα εννοειτε κοτσος!!!δεν ρωταμε τα αυτονοητα!φροντισε εαν σε δω καμια μερα να τα εχεις κατω και μοιραια!!!!θα γινει χαμος!εαν ειχες το μαλλι κοτσο θα ειχες και φιλες στην παιδικη χαρα..... Very Happy Very Happy Very Happy


κι εγω ομως δεν της τη χαρισα....!!!γιατι λεω να τα κρυβω....???αφου σε 18 χρονακια θα την παω να κανουμε μαζι....!!!καγκελο η γιαγια....!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 215994

99extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:27 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kοριτσια,τα μαλλια κοτσο,οι φουστες μεχρι τον αστραγαλο κ στα τατουαζ οπως ειπε κ η Τατιανα στην πεθερα της.....ΜΠΛΑΝΚΟ !!!!!

100extreme μαμαδες  - Σελίδα 4 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:27 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παει η γιαγια την εστειλες!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις