Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:13 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε: BAΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ!!
http://www.myinterestingfiles.com/2008/01/tippi-degre-the-wildest-girl.html

καπου το ειχα δει αυτο,δεν μου ακουγεται ασχημο,τι εμπειριες εχει αυτο το κοριτσακι!ζηλευω!

152extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:20 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??

Εμένα μου άρεσε πολύ αυτή η ιδέα και τώρα που το σκέφτομαι δεν μοιάζει και πολύ μακρινή... http://www.newsbeast.gr/world/arthro/232868/ehtisan-to-spiti-tous-me-ta-dika-tous-heria/

153extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:22 am

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??
Shocked σρι λανκα???σοβαρα?πως σας ηρθε?

154extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:23 am

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
την 4η φωτογραφία την είχα κορνιζάρει στο εφηβικό μου δωμάτιο με τον μπαμπά μου...το κοριτσάκι μου εμοιαζε κάπως...αλλά δεν ξέραμε οτι κρύβεται μία ολοκληρη ιστορία πίσω απο αυτήν την εικόνα , νομίζαμε ήταν απλό μοντέλο


όσον αφορα τις εξτρίμ μαμαδες,
δεν είναι τοσο άσχετα αυτά που γράψαμε εμείς που δεν σταθήκαμε στην εμφάνιση,
απλά αυτές του τάχαμ δήθεν είναι Κυρίες και προσέχουν το life style τους έχουν συμπεριφορές που σε γυναίκες πιο free καταστάσεων είναι απαράδεκτες....
δε κάνουν τα ράσα τον παππα!

εάν σε έβλεπαν snow να είσαι στο πάρκο με το παιδάκι σου και το φώναζες "άντε περπάτα ρε χαμένο να τελειώνουμε να πάω στη συναυλία" ή να το ταίζεις χάμπουργκερ γιατί μεταξύ της δουλειάς σου και την βραδινή πρόβα του άντρα σου πού χρονος για μαγειρέματα τότε ναι....να σε κακολογήσουν
αλλά τί έχεις να πείς όταν μία μεταλομαμά προσέχει το γιαβράκι της πιο καλά κι από την ίδια με το φρουτάκι του και το γιαουρτάκι του;;
......
από εμένα κανείς δεν περίμενε να κάτσω 40μέρες μέρες μέσα και να θηλάζω κι όλας δίδυμα....και μάλιστα θηλάζω και σε δημόσιο χωρο, αλήθεια αυτό με τις διαδηλώσεις πότε είναι;;....γιατί είχα πάντα αντίθετη άποψη για τα πάντα, ενάντια σε κάθε πρέπει και μή..βγάζω σπυριά.......(εδώ που τα λέμε να κάτσω μέσα ούτε εγώ το περίμενα από τον εαυτό μου αλλά ήταν ακριβώς ότι χρειαζόμουν όχι γιατί έπρεπε).....

155extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:27 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:την 4η φωτογραφία την είχα κορνιζάρει στο εφηβικό μου δωμάτιο με τον μπαμπά μου...το κοριτσάκι μου εμοιαζε κάπως...αλλά δεν ξέραμε οτι κρύβεται μία ολοκληρη ιστορία πίσω απο αυτήν την εικόνα , νομίζαμε ήταν απλό μοντέλο


όσον αφορα τις εξτρίμ μαμαδες,
δεν είναι τοσο άσχετα αυτά που γράψαμε εμείς που δεν σταθήκαμε στην εμφάνιση,
απλά αυτές του τάχαμ δήθεν είναι Κυρίες και προσέχουν το life style τους έχουν συμπεριφορές που σε γυναίκες πιο free καταστάσεων είναι απαράδεκτες....
δε κάνουν τα ράσα τον παππα!

εάν σε έβλεπαν snow να είσαι στο πάρκο με το παιδάκι σου και το φώναζες "άντε περπάτα ρε χαμένο να τελειώνουμε να πάω στη συναυλία" ή να το ταίζεις χάμπουργκερ γιατί μεταξύ της δουλειάς σου και την βραδινή πρόβα του άντρα σου πού χρονος για μαγειρέματα τότε ναι....να σε κακολογήσουν
αλλά τί έχεις να πείς όταν μία μεταλομαμά προσέχει το γιαβράκι της πιο καλά κι από την ίδια με το φρουτάκι του και το γιαουρτάκι του;;
......
από εμένα κανείς δεν περίμενε να κάτσω 40μέρες μέρες μέσα και να θηλάζω κι όλας δίδυμα....και μάλιστα θηλάζω και σε δημόσιο χωρο, αλήθεια αυτό με τις διαδηλώσεις πότε είναι;;....γιατί είχα πάντα αντίθετη άποψη για τα πάντα, ενάντια σε κάθε πρέπει και μή..βγάζω σπυριά.......(εδώ που τα λέμε να κάτσω μέσα ούτε εγώ το περίμενα από τον εαυτό μου αλλά ήταν ακριβώς ότι χρειαζόμουν όχι γιατί έπρεπε).....


Respect

156extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:29 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??

Εμένα μου άρεσε πολύ αυτή η ιδέα και τώρα που το σκέφτομαι δεν μοιάζει και πολύ μακρινή... http://www.newsbeast.gr/world/arthro/232868/ehtisan-to-spiti-tous-me-ta-dika-tous-heria/
ποσο τους ζηλεύω.......

157extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:41 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

Καλημερα! Νομιζω η Σωτηρια μιλαει για ρατσιστικες αντιδρασεις καποιων λογω της εμφανισης της.
Εχω ακουσει μαμα να λεει πως στην παιδικη χαρα δεν αφηναν οι αλλες μαμαδες τα παιδια τους να παιζουν με το γιο της λογω της εμφανισης της! Τραγικο. Νομιζω οτι ακομα υπαρχουν ταμπου στην χωρα μας, δυστυχως.
Τωρα αν μιλαμε για εξτριμ τροπο ζωης συμφωνω αλλα και παλι δεν μπορω να ξερω τι κανει η Σωτηρια -και η καθε Σωτηρια- οταν δεν ειναι μπροστα στον υπολογιστη της...


αυτο ακριβως εννοουσα...μηπως δεν τα λεω καλα? Rolling Eyes

158extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:42 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
moroulou έγραψε:
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??
Shocked σρι λανκα???σοβαρα?πως σας ηρθε?

ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ! ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ.. ΑΥΤΟΣ ΖΕΙ ΧΛΙΔΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΦΤΑ.. 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΜΟΥΣΩΝΕΣ.. ΕΧΕΙ ΓΙΑ PETS ΚΑΤΙ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ, ΕΣΤΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΥΡΝΑΜΕ. ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΟΝΤΗΞΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 12, ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 328109 extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 328109 extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 328109

159extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:46 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:την 4η φωτογραφία την είχα κορνιζάρει στο εφηβικό μου δωμάτιο με τον μπαμπά μου...το κοριτσάκι μου εμοιαζε κάπως...αλλά δεν ξέραμε οτι κρύβεται μία ολοκληρη ιστορία πίσω απο αυτήν την εικόνα , νομίζαμε ήταν απλό μοντέλο


όσον αφορα τις εξτρίμ μαμαδες,
δεν είναι τοσο άσχετα αυτά που γράψαμε εμείς που δεν σταθήκαμε στην εμφάνιση,
απλά αυτές του τάχαμ δήθεν είναι Κυρίες και προσέχουν το life style τους έχουν συμπεριφορές που σε γυναίκες πιο free καταστάσεων είναι απαράδεκτες....
δε κάνουν τα ράσα τον παππα!

εάν σε έβλεπαν snow να είσαι στο πάρκο με το παιδάκι σου και το φώναζες "άντε περπάτα ρε χαμένο να τελειώνουμε να πάω στη συναυλία" ή να το ταίζεις χάμπουργκερ γιατί μεταξύ της δουλειάς σου και την βραδινή πρόβα του άντρα σου πού χρονος για μαγειρέματα τότε ναι....να σε κακολογήσουν
αλλά τί έχεις να πείς όταν μία μεταλομαμά προσέχει το γιαβράκι της πιο καλά κι από την ίδια με το φρουτάκι του και το γιαουρτάκι του;;
......
από εμένα κανείς δεν περίμενε να κάτσω 40μέρες μέρες μέσα και να θηλάζω κι όλας δίδυμα....και μάλιστα θηλάζω και σε δημόσιο χωρο, αλήθεια αυτό με τις διαδηλώσεις πότε είναι;;....γιατί είχα πάντα αντίθετη άποψη για τα πάντα, ενάντια σε κάθε πρέπει και μή..βγάζω σπυριά.......(εδώ που τα λέμε να κάτσω μέσα ούτε εγώ το περίμενα από τον εαυτό μου αλλά ήταν ακριβώς ότι χρειαζόμουν όχι γιατί έπρεπε).....

και πολυ σωστα τα λες ,αγαπημενη! Cool Cool Cool

160extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:49 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??
Shocked σρι λανκα???σοβαρα?πως σας ηρθε?

ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ! ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ.. ΑΥΤΟΣ ΖΕΙ ΧΛΙΔΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΦΤΑ.. 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΜΟΥΣΩΝΕΣ.. ΕΧΕΙ ΓΙΑ PETS ΚΑΤΙ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ, ΕΣΤΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΥΡΝΑΜΕ. ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΟΝΤΗΞΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 12, ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ ωραια ιδεα μου ακουγεται ολο αυτο
!

161extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 4:58 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:
swsw έγραψε:
moroulou έγραψε:γεια!τηνεχω ξαναπει τη γνωμη αλλα θα την ξαναπω!τα ταττου κ τα σκουλαρικια δεν ειναι extreme το 2011!τετοια εχουν πλεον ολες απο 15ως60 χρονων!extreme για μενα ειναι να παρεις τα παιδια σου απο τη βρωμοαθηνα και να πας σε ενα βουνο μακρυα και απο αυτο το βρωμοκοσμο,να ειστε ενα με τη φυση...αλλα μπορει να το κανει καμια μας?δεν μπορει.τωρα εμεις ημαστε εχτριμ του καναπε και του ιντερνετ.απο ποτε το ιντερνετ ειναι extreme???και ας εχεις και 100 σκουλαρικια αν εισαι παιδι της τεχνολογιας...αστο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ EXTREME ΟΝΤΩΣ Ε??
Shocked σρι λανκα???σοβαρα?πως σας ηρθε?

ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ! ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ.. ΑΥΤΟΣ ΖΕΙ ΧΛΙΔΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΦΤΑ.. 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΜΟΥΣΩΝΕΣ.. ΕΧΕΙ ΓΙΑ PETS ΚΑΤΙ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ, ΕΣΤΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΥΡΝΑΜΕ. ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΟΝΤΗΞΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 12, ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ ωραια ιδεα μου ακουγεται ολο αυτο
!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ.. ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ.. ΤΥΠΟΥ, ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ!! ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΦΙΚΤΟ ΟΣΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..

162extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:27 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
''τωρα που εμεινε εγκυος ελπιζω να εγινε ανθρωπος ε?''
ηταν ατακα ενος συγγενικου προσωπου,στην μαμα μου, οταν εμαθε πως ειμαι εγκυος.
η φαση ειναι που δεν μου ειπε ποια ειναι,ευτηχως δηλαδη...... Twisted Evil

163extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:30 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν φανταζομαι να τα παιρνεις τις μετρητης αυτα που λενε- ο καθε ενας λογοδοτει στον εαυτο του για την εμφανιση του. δεν μιλαω για συμπεριφορα- αυτο ειναι αλλο θεμα.
ας λενε οτι θελουν οι κυρατσες. Wink

164extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:32 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:''τωρα που εμεινε εγκυος ελπιζω να εγινε ανθρωπος ε?''
ηταν ατακα ενος συγγενικου προσωπου,στην μαμα μου, οταν εμαθε πως ειμαι εγκυος.
η φαση ειναι που δεν μου ειπε ποια ειναι,ευτηχως δηλαδη...... Twisted Evil

affraid affraid
Δεν είσαι άνθρωπος? & τι είσαι? Razz affraid affraid affraid

Ε, καλά αν αυτή που το πε εννοεί πως είναι εκείνη άνθρωπος και εσύ δεν είσαι, ας την πληροφορήσει κάποιος πως σαν τα μούτρα της, τέτοιος άνθρωπος, δε θα γίνεις ποτέ.

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφ, γυναίκες....

165extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:35 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε εγω βλεπω πως δεν εχουν τα @@ να στα πουν μπροστα σου, τοις μετριτοισ οχι αλλα δεν γουσταρα που το ειπε στη μαμα μου

δεν ξερω ισως ειμαι alien
χαχαχαχ


ασχετο υγ: σωσω ποτε με το καλο? κοντευεις αποτι βλεπω, πηγες στον ντοκτορα? extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 654316

166extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:36 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:''τωρα που εμεινε εγκυος ελπιζω να εγινε ανθρωπος ε?''
ηταν ατακα ενος συγγενικου προσωπου,στην μαμα μου, οταν εμαθε πως ειμαι εγκυος.
η φαση ειναι που δεν μου ειπε ποια ειναι,ευτηχως δηλαδη...... Twisted Evil

affraid affraid
Δεν είσαι άνθρωπος? & τι είσαι? Razz affraid affraid affraid

Ε, καλά αν αυτή που το πε εννοεί πως είναι εκείνη άνθρωπος και εσύ δεν είσαι, ας την πληροφορήσει κάποιος πως σαν τα μούτρα της, τέτοιος άνθρωπος, δε θα γίνεις ποτέ.

Το χω πει και θα το ξαναπώ:
πφφφ, γυναίκες....

Σωστή! Οι άντρες δύσκολα λένε τέτοιες &^^$^$##@)!

167extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:39 am

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:μωρε εγω βλεπω πως δεν εχουν τα @@ να στα πουν μπροστα σου, τοις μετριτοισ οχι αλλα δεν γουσταρα που το ειπε στη μαμα μου

δεν ξερω ισως ειμαι alien
χαχαχαχ


ασχετο υγ: σωσω ποτε με το καλο? κοντευεις αποτι βλεπω, πηγες στον ντοκτορα? extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 654316

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΑ.. ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩ... ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 39η!!!! Shocked Shocked Shocked

168extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:41 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δικιο εχετε οι αντρες δεν πολυ ασχολουνται εκτος και αν ειναι τιποτα μισογυνηδες Laughing Laughing Laughing Laughing


σωσω με το καλο κοριτσι μου! να μας ενημερωσεις την σανντει, περιμενουμε!
αυριο γενναει και το Δεσποινακι!
αχ αντε μια μια να περνουμε σειραααααααααααα extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 215994

169extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:42 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
chicken έγραψε:d]πφφφ, γυναίκες....

Σωστή! Οι άντρες δύσκολα λένε τέτοιες &^^$^$##@)!

Είναι μερικές που θέλουν πολλές σφαλιάρες. Να τις βάλεις στη σειρά να πιαστεί το χέρι σου Razz Twisted Evil

Με το καλό οι εγγυούλες τα μωράκια σας! Με έναν πόνο Very Happy Very Happy Very Happy

170extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:47 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
MariaM έγραψε:
chicken έγραψε:d]πφφφ, γυναίκες....

Σωστή! Οι άντρες δύσκολα λένε τέτοιες &^^$^$##@)!

Είναι μερικές που θέλουν πολλές σφαλιάρες. Να τις βάλεις στη σειρά να πιαστεί το χέρι σου Razz Twisted Evil

Με το καλό οι εγγυούλες τα μωράκια σας! Με έναν πόνο Very Happy Very Happy Very Happy


σαν το Βεγγο με τις αδερφες του ε? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


171extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 5:47 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα
ναι ναι αυτό extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 215994

172extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 6:21 am

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:ανοιγω αυτο το θεμα γιατι πολλες φορες νιωθω δακτυλοδεικτουμενη επειδη διαφερω τοσο δα.. απο τις μαμαδες που εχουν [?] οι περισσοτεροι συνηθησει...

Η δουλεια μου ειναι tattoo artist & body piercer εχω πανω απο 13 ταττοο και ολη μου την πλατη , πανω απο 10 piercing, διαφορετικα ρουχα & παππουτσια παραγγελιας, λιγο ακραια και HORROR
ακουω απο μικρη ακραια μουσικη,ξυριζω το μισο μου κεφαλι, τρεχω σε συναυλιες σαν εφηβη , κανω τρελλες

ολα τα παραπανω δεν σημαινουν οτι δεν θα γινω μια καλη μαμα, αυτο το παιδι θα το αγαπησω με ολη μου την ψυχη θα το μεγαλωσω σωστα με απεραντη αγαπη και σεβασμο.

δεν θελω να αλλαξω για να γινω αποδεχτη απο το συνολο...γιατι μας βαζουν ταμπελες?γιατι δεν κοιτανε την ψυχη μας?
γιατι βγαζουν ολοι απαισια συμπερασματα?

πρεπει να μοιασουμε ολοι στο μοντελο που μας πλασσαρουν τα ΜΜΕ για να ειμαστε νορμαλ?
και στην τελικη τι σημαινει νορμαλ?
ειναι νορμαλ να μοιαζουμε ΟΛΟΙ μεταξυ μας?

οποια μανουλα/εγκυουλα νιωθει ''διαφορετικη'' ειτε σε εμφανιση ειτε σε ιδεες και αποψεις κοπιαστε να γινουμε πολλες Razz

Συμφωνω μαζι σου!!! και εγω νιωθω οτι με κριτικαρουν και στην δουλεια και επειδη ειμαι μαμα γιατι εχω 3 tatoo και 2 piercing αλλα δεν με νοιαζει καθολου!!!!! εγω θα ειμαι η καλυτερη μαμα για το παιδι μου και ας νομιζουν οτι θελουν δεν με ενδιαφερει καθολου!!!!

173extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 11:35 am

eleni-lydia

eleni-lydia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος το μωρακι μου ειχε το συνδρομο της γοργονας..δεν καταφερα να το παρω ποτε αγκαλια αυτο το παιδακι μου..το μονο που μου απεμεινε ειναι οι πρωτοι του υπερηχοι και αφου δεν ειχα κατι αλλο εκανα ενα γοργονακι στο χερι της καρδιας πανω στις φλεβες...ετσι ενοιωθα ετσι εκανα...εχω πολυ αυστηρους γονεις οι οποιοι ομως καταλαβαν πολυ καλα και σεβαστηκαν την κινηση μου....καποιοι λοιπον πιο νεοι μου ειπαν οτι αφου σκοπευω να ξαναγινω μανα δεν ηταν σωστη κινηση αυτη!!! Οτι δεν θα ημουν καλο παραδειγμα!!!!!

Σημερα που κραταω αγκαλια την κορουλα μου ξερω οτι το καλο μου παραδειγμα ειναι να σεβομαι εγω και ο πατερας της, την προσωπικοτητα της και να ειμαστε διπλα της!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ ΜΑΣ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΑΤΤΟΟ ΜΑΣ!!!!!

afro

174extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 12:11 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni-lydia έγραψε:Οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος το μωρακι μου ειχε το συνδρομο της γοργονας..δεν καταφερα να το παρω ποτε αγκαλια αυτο το παιδακι μου..το μονο που μου απεμεινε ειναι οι πρωτοι του υπερηχοι και αφου δεν ειχα κατι αλλο εκανα ενα γοργονακι στο χερι της καρδιας πανω στις φλεβες...ετσι ενοιωθα ετσι εκανα...εχω πολυ αυστηρους γονεις οι οποιοι ομως καταλαβαν πολυ καλα και σεβαστηκαν την κινηση μου....καποιοι λοιπον πιο νεοι μου ειπαν οτι αφου σκοπευω να ξαναγινω μανα δεν ηταν σωστη κινηση αυτη!!! Οτι δεν θα ημουν καλο παραδειγμα!!!!!

Σημερα που κραταω αγκαλια την κορουλα μου ξερω οτι το καλο μου παραδειγμα ειναι να σεβομαι εγω και ο πατερας της, την προσωπικοτητα της και να ειμαστε διπλα της!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ ΜΑΣ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΑΤΤΟΟ ΜΑΣ!!!!!

afro



από τα πιο γλυκά πράγματα που έχω ακούσει

175extreme μαμαδες  - Σελίδα 7 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 1:12 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
eleni-lydia έγραψε:Οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος το μωρακι μου ειχε το συνδρομο της γοργονας..δεν καταφερα να το παρω ποτε αγκαλια αυτο το παιδακι μου..το μονο που μου απεμεινε ειναι οι πρωτοι του υπερηχοι και αφου δεν ειχα κατι αλλο εκανα ενα γοργονακι στο χερι της καρδιας πανω στις φλεβες...ετσι ενοιωθα ετσι εκανα...εχω πολυ αυστηρους γονεις οι οποιοι ομως καταλαβαν πολυ καλα και σεβαστηκαν την κινηση μου....καποιοι λοιπον πιο νεοι μου ειπαν οτι αφου σκοπευω να ξαναγινω μανα δεν ηταν σωστη κινηση αυτη!!! Οτι δεν θα ημουν καλο παραδειγμα!!!!!

Σημερα που κραταω αγκαλια την κορουλα μου ξερω οτι το καλο μου παραδειγμα ειναι να σεβομαι εγω και ο πατερας της, την προσωπικοτητα της και να ειμαστε διπλα της!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ ΜΑΣ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΑΤΤΟΟ ΜΑΣ!!!!!

afro



από τα πιο γλυκά πράγματα που έχω ακούσει

Κι εγώ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις