Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
164 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 164 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

176extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 9:09 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni-lydia έγραψε:Οταν εμεινα πρωτη φορα εγκυος το μωρακι μου ειχε το συνδρομο της γοργονας..δεν καταφερα να το παρω ποτε αγκαλια αυτο το παιδακι μου..το μονο που μου απεμεινε ειναι οι πρωτοι του υπερηχοι και αφου δεν ειχα κατι αλλο εκανα ενα γοργονακι στο χερι της καρδιας πανω στις φλεβες...ετσι ενοιωθα ετσι εκανα...εχω πολυ αυστηρους γονεις οι οποιοι ομως καταλαβαν πολυ καλα και σεβαστηκαν την κινηση μου....καποιοι λοιπον πιο νεοι μου ειπαν οτι αφου σκοπευω να ξαναγινω μανα δεν ηταν σωστη κινηση αυτη!!! Οτι δεν θα ημουν καλο παραδειγμα!!!!!

Σημερα που κραταω αγκαλια την κορουλα μου ξερω οτι το καλο μου παραδειγμα ειναι να σεβομαι εγω και ο πατερας της, την προσωπικοτητα της και να ειμαστε διπλα της!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ ΜΑΣ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΑΤΤΟΟ ΜΑΣ!!!!!

afro

πραγματικα..δεν εχω λογια... I love you

177extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 29, 2011 11:05 pm

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:''τωρα που εμεινε εγκυος ελπιζω να εγινε ανθρωπος ε?''
Twisted Evil

όχι, χιονάνθρωπος !!!....

178extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Ιαν 12, 2012 8:57 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε η ωρα να βγαλω και παλι το τοπικ στον αφρο το ειχα ξεχασει
και μιας που γεννησαμε , καιρος για ανανεωση!!
οσωνουπο βαψιμο το μισο μαλλι γαλαζιο Wink

http://www.pepis.net/?page_id=8

179extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Ιαν 12, 2012 10:41 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ηρθε η ωρα να βγαλω και παλι το τοπικ στον αφρο το ειχα ξεχασει
και μιας που γεννησαμε , καιρος για ανανεωση!!
οσωνουπο βαψιμο το μισο μαλλι γαλαζιο Wink

http://www.pepis.net/?page_id=8

Είμαι υπερ οποιασδηποτε εμφάνισης όσο και extreme να ειναι ..ισα ισα οσο πιο extreme τοσο πιο καλά ...αρκει να του πάει εκεινου που την έχει...μου αρέσει πάρα πολύ το στυλάκι σου..και νομίζω ότι θα σου παει!!! Wink Wink go for it! extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 654316

180extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Ιαν 12, 2012 10:52 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω πολυ!
το διαφορετικο, θα ελεγα ειναι ενιαφερων και σε καμια περιπτωση δεν εχει να κανει με τον χαρακτηρα μας I love you

δεν ξερω κατα ποσο θα ακουστει ασχημο αλλα εχω βαρεθει να βλεπω γυρω μου ολο τα ιδια και τα ιδια extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 4872

181extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Ιαν 12, 2012 11:30 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγώ κάποτε ήθελα να κάνω τατου αλλά επειδη όταν ήμουν Χαλκίδα ακόμη με το που άνοιξαν τα τατουατζιδικα γεμισαν όλοι !!!λες και το ειχαν αποθημενο..μου εφυγε εμενα!!! γιατι οταν ηθελα να κανω ήθελα για να διαφέρω..μετα ουσιαστικα θα ήμουν μια απο τα ιδια!!!...ειχα καποια στιγμη piercing φρυδια,αυτια μυτη και αφαλο..μου εχει μεινει μονο στον αφαλο και θα φυγει κι αυτο μολις φουσκώσω με το καλο!! Very Happy Very Happy

στην ηλικία των 16-20 με ειχε πιασει η επανασταση μου και ειχα αρκετα extreme εμφανηση μονο και μονο για να αποδειξω οτι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ γιατι κατα τ'αλλα ημουν μεγαλος φλωρος χαχαχα Laughing Laughing Laughing

182extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Μη μασας!!! Σαβ Ιαν 14, 2012 3:02 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Κοριτσαρα μου μην ακους κανενα...Ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις πολυ καλυτερη μαμα απο οσες κοιτανε τους τυπους και τα πρεπει γιατι πολυ απλα εισαι ανθρωπος της ουσιας!Με ενα πονο να δεχτεις το αγγελουδι σου! extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 215994

183extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Ιαν 15, 2012 2:32 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
twinlotus έγραψε:
Κοριτσαρα μου μην ακους κανενα...Ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις πολυ καλυτερη μαμα απο οσες κοιτανε τους τυπους και τα πρεπει γιατι πολυ απλα εισαι ανθρωπος της ουσιας!Με ενα πονο να δεχτεις το αγγελουδι σου! extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 215994

σευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου εγινα ηδη μανουλα τον Δεκεμβρη! να χαιρεσε τα δυδιμα αγγελακια σου!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 417472

184extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Ιαν 15, 2012 10:05 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για ποιό λόγο να είναι extreme ένας άνθρωπος που απλώς κάνει αυτό που γουστάρει και όχι αυτό που του επιβάλλουν οι γείτονες, οι φίλοι, οι γονείς, τα media. Για μένα αυτό είναι αυθεντικότητα, αμεσότητα, η επιλογή να είσαι ο εαυτός σου. Extreme είναι το δήθεν, η επίπλαστη εικόνα, ο μιμητισμός. Μπράβο σου Σωτηρία μου που κάνεις ό,τι σ' αρέσει και δίνεις το ίδιο παράδειγμα και στην κορούλα σου. Για μένα δεν είσαι καν extreme, είσαι ο εαυτός σου και μαγκιά σου και μπράβο σου γιατί αυτό είναι το σωστό!

185extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Ιαν 15, 2012 11:28 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα εγγυουλα μου τι κανεις?
σευχαριστω για τα καλα σου λογια και γω αυτο θελω να πιστευω!
μαλλον εννοουσα κατι το διαφορετικο , μακαρι να καναμε ολοι αυτο που πραγματικα αγαπαμε και να ειμαστε παντα χαλαροι αυτη ειναι η ουσια
πολλα φιλια! extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 417472

186extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Ιαν 15, 2012 11:59 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τωρα κοντραρω με τον αντρα μου γιατι του.λεω οτι θελω να κανω ενα τατου,κατι διακριτικο,καπου που να μη φαινεται και μου.λεει οχι γιατι θα πονεσω!

187extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Ιαν 15, 2012 3:11 pm

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σωτηρία μου εχεις σαλεψει?Τι ειναι αυτα που λες?Χεστηκες συγνωμη κιολας για τον υπολοιπο κοσμο θα σου δωσει να φας εσενα η του παιδιου σου η οι αλλοι οι κυριλλατοι σημαινει οτι ειναι καλυτεροι?Τα ρασα δεν κανουν τον παπα κοπελα μου.Λεει ο Παπακωνσταντινου ενα τραγουδακι πες του να παει να να να να να!!!!Εγω καμαρι μου οπως ξερεις εχω 3 κοριτσια,εχω 4 τατουαζ μικροτερη ειχα τρυπες εκτος απο αυτια,μυτες αφαλο και γλωσσα οταν ειχα ηδη την πρωτη μου κορη.Αυτη τη στιγμη εχω ξυρισμενο το μισο μου κεφαλι απο τη μια πλευρα του προσωπου με 3 παιδια το ξαναλεω.Τι με κανει αυτο κακη μανα?Μην τρελλαθω νυχτιατικα!!Σε φιλω

188extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Ιαν 16, 2012 1:09 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπινι 1 έγραψε:Τωρα κοντραρω με τον αντρα μου γιατι του.λεω οτι θελω να κανω ενα τατου,κατι διακριτικο,καπου που να μη φαινεται και μου.λεει οχι γιατι θα πονεσω!

πες θα μου βαλουν ξυλοκαινη τιποτα δε θα καταλαβω! χαχα! Wink

http://stardustwork.blogspot.com

189extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Ιαν 16, 2012 1:12 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:Τωρα κοντραρω με τον αντρα μου γιατι του.λεω οτι θελω να κανω ενα τατου,κατι διακριτικο,καπου που να μη φαινεται και μου.λεει οχι γιατι θα πονεσω!

πες θα μου βαλουν ξυλοκαινη τιποτα δε θα καταλαβω! χαχα! Wink


ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΟ,ΔΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ!

190extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Ιαν 16, 2012 1:58 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τατουαζομανουλες!
μπεμπινι γιατι καλε αυτος θα πονεσει? Razz Razz
δεν εχουμε αναγκη εμεις οι γυναικες τοσα και τοσα περναμε, δεν μασαμε χιχιχ

Καταρινα μου καλημερα! ελα ντε? εχω σαλεψει?
η πλυση εγγεφαλου θα φταιει απ τα παντα γυρω μας, ας σπασει επιτελους το καλουπι ρε γαμωτο!
Twisted Evil

καταρινα και γω το μισο κεφαλι ξυρισμενο εχω χεχεχε

191extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Δευ Ιαν 16, 2012 2:29 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΑ ΝΤΕ,ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ?ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΙΣΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΕΙΧΑ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΚΡΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕ ΠΟΛΥΦΑΙΝΕΤΑ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.

192extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 20, 2012 4:32 am

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

tatijana έγραψε:
Nena έγραψε:


Βασικά δεν θα ήθελα να γίνει το παιδί μου σαν εμένα μονο και μόνο για να εχει την έγκρισή μου. Οκ, εφόσον έχει τέτοια ακούσματα, είναι λίγο δύσκολο να γίνει σκυλάς και μπουζουξης, αλλά αν το αποφασίσει μόνος του, τότε είναι δικό του θέμα.
Το ίδιο και για ορισμένες πράξεις "ανεξάρτησίας" που κάνουν κάποιοι έφηβοι, επειδη γενικά η εφηβεία είναι περίεργη κατάσταση, ομολογώ ότι δεν θα ήθελα να κάνει τατουάζ ή να βάλει σκουλαρίκι επειδή έκανε κάποιος φίλος του, ή για να μου εναντιωθεί. Επειδη είναι κάτι που μένει μια ζωη, είναι καλύτερα να είναι προϊόν σκέψης και προσωπικής θέλησης. Πχ, ο αδελφός μου ηθελε να κάνει τατουαζ απο τότε που ηταν 16 χρονων. Η μάνα μου του είπε "Ελα ξανά σε ένα χρόνο, αν ακόμα το θέλεις τότε θα σε αφήσω να το κάνεις". Ομολογουμένως, μετά απο ένα χρόνο ουτε που το σκεφτόταν. Αλλά οταν θέλησε να κάνει τατουάζ στα 25, δεν το είπε κάν. Πήγε και το έκανε.
Τωρα θελω να κάνω κι εγω, δεν ξέρω, λέτε να περνάω καθυστερημένη εφηβεία??? Razz Razz Razz

Na σου πω κι εγω επειδη θα με δει το παιδι οτι εχω τατου θα θελει κι εκεινο αλλα θα του λεω απο μικρουλακι οτι αυτα μπορει να τα κανει μετα τα 18-20 που θα εχει το μυαλο ας πουμε...Δεν θα ξυπνησω μια μερα και θα ειναι 15 χρ λεμε τωρα και θα του πω οχι δε θα κανεις ενω εγω 100....Θα τον πιπιλιζω απο μικρο οτι υπαρχουν και καποια ορια...οσο για τα σκουλαρικια δε νοιμιζω οτι θα τα αποφυγουμε η τα βαψιματα στα μαλλια...Αλλα θελει μπλα-μπλα απο μωρα οπως εκανε ο πατερας μου...Απο κουνια...

αν και ποοολυυυυ καθυστερημένη απάντηση θα σου πω την ιστορία μου. Απο τα 15 μου ήθελα να κάνω τατουαζ και είχα πρήξει τα σηκώτια της μάνα μου. Λοιπόν μου λέει κάποια φάση να περιμένω μέχρι τα 18 α)γιατι ένα καλό και νόμιμο τατουατζιδικο(!!) δεν θα μου κάνει πιο νωρίς και β)θα σημαίνει ότι όντως το θέλω. Την ήμερα που έκλεισα τα 18 που έδωσε γύρω στις 50.οοοδρχ. και μου λέει θες ακόμα? Δώρο γενεθλίων λοιπόν από τη μανουλα το ταττού για την ενηλικίωση μου!! Νομίζω είναι από τα πιο ωραία πράματα που έχω να θυμάμαι από εκείνη

193extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 20, 2012 5:32 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NA ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΜΑΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ..
ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΟΛΛΛΕΕΕΣΣΣ ΜΑΣ ''ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ'' ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ...ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΟ ΕΤΟΣ 2012...ΕΛΕΟΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟ ΕΞΤΡΙΜ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΤΟ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΙΟ ΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΥΜΑΙΝΕΙ???ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ????ΔΗΛΑΔΗ Η ΠΙΝΚ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΠΧ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΙΑΡΑ ΠΟΥ ΞΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΟ,ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΤΑΤΟΥΑΖ ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΚΙΑ ΜΑΝΑ???Κ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΤΑΤΟΥΑΖ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ??Η Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ???
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ SHARON DEN ADEL ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ WITHIN TEMPTATION ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΑ 4 Η 5 ΜΕΛΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΤΑΛ...ΑΜΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΕ ΘΡΑΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ https://www.youtube.com/watch?v=u6RAuOKXv9Y&feature=fvst
EINAI MIA ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΛ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΣ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ...ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΑΛΛΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ..ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΝΑ 5 10 ΤΑΤΟΥΑΖ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ???
ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑΤΟΥΑΖ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑΣ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ Κ ΩΡΑ...Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ΛΕΝΕ...ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΓΡΑΦΤΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΙΖΕΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 417472 extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 417472 extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 417472

194extreme μαμαδες  - Σελίδα 8 Empty Απ: extreme μαμαδες Πεμ Σεπ 20, 2012 8:42 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κι απο μενα κοριτσια μου.....εχω ενα τατοο στη μιση μου πλατη κι ενα στον σβερκο....και ετοιμαζομαι να κανω αλλα 2 ....μου αρεσει να ντυνομαι χυμα....του στυλ μαλλον φυσιολογικα.....τζινακι - μπλουζακι - σταρακι....και φορμες και εντελως ανετα ρε παιδι μου....δεν λεω οταν θα βγω βραδυ...θα βαλω και την 12αρα και θα ειμαι πιο κυριλε...(οχι και πιστα ομως)....ε λοιπον στην Χαζο Καρδιτσα που μενω με κοιταν ολοι και ολες σαν ορνια!!!!!!οτι θα επρεπε να ειμαι πιο σεμνη (οχι σορτσακια - οχι τατοο- οχι σκουλαρικια) κλπ....δλδ ή αλλη που ντυνεται "κυρια" ειναι καλυτερη μανα???και δεν ειναι το θεμα αυτο...αντε ειστε κολλημενοι χαζο-καραγκουνηδες......δεν ανοιγετε τα στραβα σας να δειτε τι σας φταει και δεν ξερετε τι λετε....αλλα την μανα μου γιατι ρε γαμωτο την επιρρεαζουν τοσο πολυ?????!!!!!!!!

οταν γενησα την μικρουλα μου Ιουλιο μηνα το μικρακι το εβγαζα εξω με τα φορμακια....οχι κατι ιδιαιτερο...να ειναι ανετο το ψυχακι και να μην σκαει.....η απαντηση ????!!!!!???ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΞΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΟ ΝΤΥΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!!!!!ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ>???????ΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΕΛΑΕΙ ΕΝΑ ΒΡΕΦΑΚΙ 2-3 ΜΗΝΩΝ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ "ΤΟΥΑΛΕΤΑ" ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ Γ******...

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ...ΝΕΥΡΙΑΣΑ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


P.S.ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΜΩΒ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις