Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 10:44 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχ, πονεμένο θέμα. Εγω δεν εχω τίποτα εξτρίμ πάνω μου, τωρα θα κάνω ένα τατουάζ, αλλά ουτε δεύτερη τρύπα στο αυτι δεν έχω! Δεν μπορώ να πω ότι πολύθέλησα ποτέ να πω την αλήθεια.
Κατα καιρους την εχω ακουσει απο γνωστες οτι τις σνομπάρω διότι δεν έχουμε ιδια γουστα στη μουσική. Πχ, εχουν ερθει η Βανδη, η Παπαρίζου, ο Βέρτης κτλ κτλ, και δεν "καταδέχτηκα" να πάω. Γιατι ρε κορίτσια, εσεις θα ερχόσασταν μαζί μου αν ερχόντουσαν εδω οι Maiden? (ασχετο, αλλα στους Maiden πρέεπι αν πας, γουσταρεις δε γουσταρεις τη μουσική. ειναι history!)
Ο άντρας μου είχε μακρύ μαλλι πριν τον γνωρίσω, αλλά ουτε αυτος έχει κάτι το εξτριμ πάνω του. Ροκιές ακούγαμε και οι δύο, και μεταλ, και μάλιστα βάζαμε τέρμα καμια φορά με τον αδελφό μου τη μουσική, και παραπονιόταν η γειτόνισσα οτι ακουμε τραγουδια σατανιστικά Razz
Ο αδελφός μου ειναι αυτο που στερεοτυπικά θα απόφευγε ένα "καλό κορίτσι". Μακρύ μαλλι, σκουλαρίκι στο αυτι, 4 τατουάζ, και μέλος ενός black metal συγκροτήματος (μεταξύ άλλων). Την προηγουμενη βδομάδα, στο γάμο του όλες οι θειες του την είπαν γιατι δεν κούρεψε το μαλλί Shocked Τη μέρα του γάμου του!!! Η νυφη μου ειναι στο παρόμοιο goth στυλ, αν βλέπετε NCIS είναι ιδια η Abby φατσικώς, με τατουάζ, σκουλαρικι στη μύτη, κάτασπρο μέικ-απ, και κατακόκκινο κραγιόν. Στην έξοδο όλα αυτα, οχι στη δουλειά, βεβαια!
Πριν κάποιο καιρό, ένας φίλος τους φωτογράφος τους έκανε μια φωτογράφηση με goth θέμα, μιλάμε ηταν φανταστικές οι φωτογραφίες, αληθινή τέχνη, με φοτοσοπ, διάφορετικά μπακ-γκράουντ, ηταν τέλεια. Ε, μόλις την είδαν μερικές αρχισαν "και τι πράγματα ειναι αυτα, και το παιδί φαινόταν οτι δεν πάει καλά (WTF???????) και ετσι ξεκινάν όλοι και καταλήγουν στα ναρκωτικά, στα σατανισμό, σε διάφορες σέχτες κτλ κτλ κτλ...".
Παλιότερα ειχε βγει η φήμη οτι μαζι με ένα φίλο του που ειναι στο ιδιο συγκρότημα ηταν και βαποράκια (πού θα φτάσει η μ@λ@κί@ του καθενος??) και με παίρνει η μάνα μου έντροομη τηλέφωνο να μου πει τι έμαθε (φοβόταν να ρωτήσει απευθείας τον αδελφο μου βλέπετε Razz )
Καταλάβατε? Κατα τα άλλα, μας πειράζουν οι μαλλιάδες και αυτο που έχουν τατουάζ, αλλά οι γραβατωμένοι που εμφανίζονται στη βουλή είναι οκ....

52extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 10:59 pm

nicky25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:Χαχαχαχαχ, πονεμένο θέμα. Εγω δεν εχω τίποτα εξτρίμ πάνω μου, τωρα θα κάνω ένα τατουάζ, αλλά ουτε δεύτερη τρύπα στο αυτι δεν έχω! Δεν μπορώ να πω ότι πολύθέλησα ποτέ να πω την αλήθεια.
Κατα καιρους την εχω ακουσει απο γνωστες οτι τις σνομπάρω διότι δεν έχουμε ιδια γουστα στη μουσική. Πχ, εχουν ερθει η Βανδη, η Παπαρίζου, ο Βέρτης κτλ κτλ, και δεν "καταδέχτηκα" να πάω. Γιατι ρε κορίτσια, εσεις θα ερχόσασταν μαζί μου αν ερχόντουσαν εδω οι Maiden? (ασχετο, αλλα στους Maiden πρέεπι αν πας, γουσταρεις δε γουσταρεις τη μουσική. ειναι history!)
Ο άντρας μου είχε μακρύ μαλλι πριν τον γνωρίσω, αλλά ουτε αυτος έχει κάτι το εξτριμ πάνω του. Ροκιές ακούγαμε και οι δύο, και μεταλ, και μάλιστα βάζαμε τέρμα καμια φορά με τον αδελφό μου τη μουσική, και παραπονιόταν η γειτόνισσα οτι ακουμε τραγουδια σατανιστικά Razz
Ο αδελφός μου ειναι αυτο που στερεοτυπικά θα απόφευγε ένα "καλό κορίτσι". Μακρύ μαλλι, σκουλαρίκι στο αυτι, 4 τατουάζ, και μέλος ενός black metal συγκροτήματος (μεταξύ άλλων). Την προηγουμενη βδομάδα, στο γάμο του όλες οι θειες του την είπαν γιατι δεν κούρεψε το μαλλί Shocked Τη μέρα του γάμου του!!! Η νυφη μου ειναι στο παρόμοιο goth στυλ, αν βλέπετε NCIS είναι ιδια η Abby φατσικώς, με τατουάζ, σκουλαρικι στη μύτη, κάτασπρο μέικ-απ, και κατακόκκινο κραγιόν. Στην έξοδο όλα αυτα, οχι στη δουλειά, βεβαια!
Πριν κάποιο καιρό, ένας φίλος τους φωτογράφος τους έκανε μια φωτογράφηση με goth θέμα, μιλάμε ηταν φανταστικές οι φωτογραφίες, αληθινή τέχνη, με φοτοσοπ, διάφορετικά μπακ-γκράουντ, ηταν τέλεια. Ε, μόλις την είδαν μερικές αρχισαν "και τι πράγματα ειναι αυτα, και το παιδί φαινόταν οτι δεν πάει καλά (WTF???????) και ετσι ξεκινάν όλοι και καταλήγουν στα ναρκωτικά, στα σατανισμό, σε διάφορες σέχτες κτλ κτλ κτλ...".
Παλιότερα ειχε βγει η φήμη οτι μαζι με ένα φίλο του που ειναι στο ιδιο συγκρότημα ηταν και βαποράκια (πού θα φτάσει η μ@λ@κί@ του καθενος??) και με παίρνει η μάνα μου έντροομη τηλέφωνο να μου πει τι έμαθε (φοβόταν να ρωτήσει απευθείας τον αδελφο μου βλέπετε Razz )
Καταλάβατε? Κατα τα άλλα, μας πειράζουν οι μαλλιάδες και αυτο που έχουν τατουάζ, αλλά οι γραβατωμένοι που εμφανίζονται στη βουλή είναι οκ....

Πόσο δίκαιο έχεις Nena!! καλωσόρισες κι απο μένα Σωτηρία, και μην ακούς κανέναν, άλλωστε όπως και να είναι η εμφάνιση σου πάντα θα ακούς ένα σωρό βλακείες απο τον καθένα, και όχι μόνο για την εμφάνιση αλλά για τα πάντα..

πιστεύω ότι η υπογραφή της Νena είναι κατατοπιστικοτατη πάνω σε αυτό!!!

53extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:14 pm

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω κοριτσακια κατι ανατρεπτίκο δεν εχω στην εμφάνιση μου .απλως παντα ημουν αντιδραστική .δηλαδη αυτο που ηθέλα θα το βαζα .αν μου αρέσε εμενα .με την μάμα μου ειχαν πέσει ατελίωτη καβγάδες για το ντύσιμο γιατι εμενα μου αρέσαν τα κόντα και γενίκως ντυσίμο πιο προχωρήμενο .αλλα εγω δεν έκρινα ποτε καποιον που εχει διφρετίκες συνήθεις ή καταβόλες .μου αρέσει το διαφορετικό .εκνευρίζομαι με της κοπλεξίκες γυναίκες που υπάρχουν δυστύχως πολλες .εχω γνωρίσει και εγω .που οταν δουν κατι ωράιο βρίσκουν κατι να πουν γιατι νιώθουν μειονεκτικα .και το χω νιώσει πολλες φόρες .και δεν μπορώ να το καταλάβω .εγω το ομόρφο το λεω και το επιβραδέυω.αλλα πρώσοπικα εμενα ποτε δεν με ενδιεφερε τι λενε οι αλλοι. μονο απο ατομα που υπολογιζω και αγαπαω μονο απο αυτα με ενδάφερει η γνώμη τους που ξερω εναι αληθινη και οχι με ζήλεια .αυτο να κανετε και σεις .

54extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:19 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προφανως επηρεαζονται γτ εχουν ακουσει οτι αυτο ισχυει.
Εμενα δν μαρεσει η συγκεκριμενη μουσικη,απλα γτ δν μου καθεται οχι τπτ αλλο.

Οσο για εμφανιση....
Εχω κανει τα μαλλια μου οτι χρωμα κ κοψιμο μπορεις να φανταστεις,πηγαινα λυκειο με κοτσιδακια ραστα στα μαλλια,τρυπα στο φρυδι στη μυτη κι σταυτια κι στον αφαλο,φορουσα χαμηλοκαβαλο παντελονι για να φαινεται το ταττου που ειχα στον γοφο στην παραλια φορουσα μπικινι βραζιλιανικο μικροσκοπικο σαν στρινγκ,κι γενικως αρκετα προκλητικη εμφανιση,γτ ενω αδυνατη δν ημουν,ειχα ωραιο σωμα καμπυλωτο.Η γειτονισσα απο κατω οποτ μ εβλπε εκανε το σταυρο της ειδικα μια μερα που φορεσα ενα παντελονι καμπανα μαυρο λικρα,κι στην περιοχη του πωπου ειχε ενα τεραστιο διχτυωτο λουλουδι κι φαινοταν ολος ο ποπος κι οτ φορουσες απο μεσα κι γενικως παντου τετοια λουλουδια διχτυωτα.Μολις με βλεπει,της λεω τι εγινε επαθες κατι??Κι σταυροκοπιοταν κ μπηκε μεσα.
Η μανα μου το μονο που ελεγε οτι αργοτερα αν μετανιωσεις μην ερθιες να κλαις,αλλα δν μας φεροταν σαν εξωγηινους.
Μαρεσουν κ μενα τα τατου αλλα οπως κ στον αντρα ετσι κ στη γυναικα,μαρεσει ναναι 1-2 κι οχι να καλυπτει ολο το σωμα,πιστευω οτι φαινεται πιο ομορφο αν ειναι 1-2.

Τωρα στο θεμα που ειπες οτι αν τυχον κανουν θεμα στο παιδι για την εμφανιση σου,αυτο το σκεφτομαι κι γω,που ειμαι παχια,κι σιγουρα αν δν χασω οταν γεννησω θα της το πουνε.Τοτεδν ξερω τι πρεπει να κανουμε.

55extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:43 pm

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για το θεμα των παιδιων εξαρταται απο μας τι θα του πουμε και πως θα το κατευθυνουμε.πρεπει να του πουμε η καθε μαμα εχει το δικο της στιλ και εμφανιση .αλλη ειναι πιο παχια αλλη πιο αδυνατη με γυαλια με ταττου .να μαθει να υπερασπιζεται την μητερα του και μην το ενοχλει οσο δυσκολο και αν ειναι .και να μαθουμε στο παιδι μας οτι το διαφορετικο να μην το κοροιδευει.εγω απο τωρα που παει στα πεντε στο γιο μου το κανω .ειναι ενα παιδακι στην γειτονια που δεν μιλαει καλα .και την αλλη φορα που τον ειδε μου λεει μαμα αυτος δεν μπορει ναα μιλησει δεν τα λεει καθαρα .του εξηγησα πως το παιδακι δεν ειναι οτι δεν θελει, αλλα δεν μπορει γιαυτο και μεις πρεπει να τον βοηθησουμε και οχι να λεμε οτι δεν μιλαει καλα .το καταλαβε και δεν ξαναειπε τιποτα.εγω στο σχολειο οταν ημουν στο γυμνασιο ,.ηταν ενα κοριτσακι που ειχε χαμηλη νοημοσυνη .ολοι το κανανε περα .την κοροιδευαν και δεν την κανανε παρεα .ομως εγω την εκανα και ενιωθα και περηφανη ενω οι αλλοι με ειχαν κανει περα .δεν την λυπομουν την αντιμετωπιζα σαν ισο ατομο .αυτο το ειχα μαθει απο την οικογενεια μου.γιαυτο κοριτσια εμεις παιζουμε σημαντικο ρολο στο πως θα αντιδρανε τα παιδια μας σε αναλογες καταστασεις.

56extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:03 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα...
Ο μεγαλος μου αδερφος ειναι καταξιωμενος στο χωρο του,ειναι ζωγραφος,ειναι ιδιοφυια -οχι επειδη ειναι αδερφος μου- και οι φιλοι του ειναι μεχρι κ του αριου παγου,το λεγειν του ειναι απο τα πιο κορυφαια,δε μπορουμε να κανουμε παρεα αλλα οταν θελω συμβουλες σε αυτον θα απευθυνθω γιατι ειναι συνετος...Εχει ξυρισμενο κεφαλι χαλκαδες στο καθε αυτι που χωραει στιλο μεσα στον λοβο του,εχει τατου μανικι,εχει στο ποδι,εχει ολη την κοιλια του...Αλλα ολοι τον σεβονται....Στην εφηβεια του τον ειχε πιασει η αστυνομια γιατι περπαταγε ξυπολυτος..[Γελιαααα]Δεν εχει σημασια λοιπον πως εισαι εξωτερικα....
Να πω και για τον 2ο?Κι αυτοςπαντου τατου και στην εφηβεια του πριν ξυρισει κι αυτος το κεφαλι του μιας και προερχομαστε απο καραφλοοικογενεια,εβαφε μπλε τα μαλλια του και κοκκινο τα γενια του...Αλλα ειναι στο Π.Ναυτικο και στην δουλεια του πρωτος...Στο σχολειο δεν ηταν...

Μη σε απασχολουν λοιπον αυτα Σωτηρια μου...Ξερεις εσυ τι εισαι,χεστηκες τι θα πει ο κοσμος...
Εγω δλδ που καθε τρις μου ελεγε η ηλιθια η πεθέρω μου , επιανε το χερι μου και μου ελεγε "δε γινεται καπως να σβυσει αυτο?" το τατου στον καρπο και η απαντηση μου?
"ναι με μπλανκο" δε ξανα μιλησε....Ο καθενας να κοιταξει την καμπουρα του,γιατι ναι υπαρχουν μαναδες που το παιζουν καθως πρεπει και μιλανε πισω απο την πλατυ σου και ειναι στο σπιτι τους φερνουν τους γκομεμους.Ασε ρε...

57extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:27 am

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΖΟΥΜΕ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΖΟΥΜΕ?ΚΑΙ ΤΑΤΟΟ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΘΑ ΦΟΡΑΜΕ. ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΒΡΑΚΙ ΦΟΡΑΣ?ΤΗΣ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ?ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ?? ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ?ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ,ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΩ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΩ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΝΤΡΑΠΩ?ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ? ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΜΗ ΦΟΡΑΣ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΑΨΑ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ..ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ? ΕΧΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ? ΜΟΝΟΙ ΑΣ ΤΑ ΣΚΕΥΤΟΥΝ ΑΥΤΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ

58extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 12:29 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μέχρι τώρα στη ζωή μου έχω μάθει το εξής: Ό,τι, μα ό,τι και να κάνεις ο κόσμος κάτι θα βρει για να σε κατακρίνει/κουτσομπολέψει. Και το μεγαλύτερο καλό της ανθρωπότητας να κάνεις, πάλι κάτι θα βρουν να πουν για σένα. Το θέμα είναι πως δεν κατάλαβα ποτέ γιατί πρέπει όλοι να ασχολούνται με όλους; Στην τελική ό,τι γουστάρω ρε φίλε θα φορέσω και όσα τατού θέλω θα χτυπήσω και όπως θέλω θα ζήσω τη ζωή μου! Σου ζητάω τίποτα; Σε επιβαρύνω κάπου; Και δυστυχώς αυτοί που μας κατακρίνουν περισσότερο συνήθως είναι οι πιο κοντινοί μας άνθρωποι. Για παράδειγμα εμένα η μάνα μου είναι το εντελώς αντίθετο από εμένα. Ακούει σκυλάδικα, ντύνεται κατά την δικιά μου άποψη χάλια, είναι 44 χρονών και νομίζει ότι είναι 25. Εμένα προσωπικά αυτό δε μου αρέσει. Καθόλου όμως. Και όταν ήμουν μικρή η αλήθεια είναι πως ντρεπόμουν. Δεν την κατέκρινα ποτέ όμως και δεν της επέβαλα κάτι. Εκείνη έχει φαγωθεί με τα ρούχα της για τον τρόπο ζωής μου και για τις απόψεις μου. Κατά τη γνώμη της είμαι ξενέρωτη επειδή δεν πηγαίνω στα μπουζούκια και στις χλιδάτες καφετέριες αλλά προτιμώ πιο "ψαγμένα" μαγαζάκια. Εγώ περνάω καλά εκεί, problem; Εγώ δεν ασχολούμαι μαζί σου, εσύ γιατί το κάνεις; Εσύ περνάς καλά έτσι και εγώ αλλιώς! Από την πλευρά μου αυτό είναι απολύτως κατανοητό και σεβαστό! Δεν μπορείς να κάνεις κι εσύ το ίδιο;

Όλα αυτά τα λέω γιατί έχω καταλάβει πως ό,τι και να κάνουμε σε κάποιους δεν θα αρέσει. Δεν γίνεται να αρέσουμε σε όλους. Είναι όμως δικαίωμά μας να ζούμε όπως θέλουμε τη ζωή μας εφόσον δεν ενοχλούμε κανέναν. Και γενικά σε όποιον σπαταλάει το χρόνο του στο να με κρίνει η απάντησή μου είναι μία: get a life!!! Γι' αυτό μη μασάτε πουθενά! Κάντε αυτό που νομίζετε εσείς σωστό για τους εαυτούς σας, την οικογένειά σας και τα παιδάκια σας!

59extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 1:37 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι θα πω οτι στην ελλαδα παντα θα μενουμε 100 χρονια πισω με ιδεες και πιστευω απαρχαιωμενα.στον προσφατο γαμο μου οι περισσοτεροι σχολιασαν το ποσο ασχημα φαινοταν το τατου που ειχα στο ποδι μου και οτι δεν ταιριαζε με το νυφικο.εκανα βλακεια βλεπετε και δεν το εσβησα με μπλανκο πριν παω στην εκκλησια Laughing

60extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:01 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα πω και κατι που ακουσα καποτε απο εναν σοφο παπουλη και μου εχει μεινει...

υπαρχουν πολλοι δρομοι για τον παραδεισο....και θα φτασουν εκει πολλοι ανθρωποι...και οι περισσοτεροι απο αυτους που δεν το περιμενουμε....οταν λοιπον βλεπεις καποιον που εχει τραβηξει αλλο δρομο απο εσενα ..αστον..δεν μπορειτε σιγουρα να περπατησετε μαζι !!
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΡΙΝΕΙς...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΡΟΟΡΟΣΜΟ ΚΑΙ ΙΣΩς ΑΥΤΟς ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ!!

ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ...ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ..Η ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΕΣΤΙ ΕΙΝΑΙ!!



οποτε μην ασχολειστε με το τι λενε οι αλλοι για εσας!!

61extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:04 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


κοριτσια καλημερα!!!
χθες πηγα για υπνο και τωρα που ανοιξα το φορουμ τι να δω? ενα σωρο ωραια ποστσ που με βρισκουν απολυτα συμφωνη!
τελικα ειναι γενικο το ''κακο'' και απ'οτι βλεπω οχι μονο στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ (τελικα)

πολυ θα ηθελα να απαντησω σε καθε μια ξεχωριστα γιατι τα ειπατε ολες πολυ καλα, αλλα μου ηρθαν λιγο αποτομα χαχαχ Embarassed

εμεις σημερα πηγαμε και αναψαμε κερακι στον Αγιο Σπυριδωνα.. ναι ναι εμεις οι σατανιστες ! Razz

φιλια σε ολες! και οποιος πει κακο για μας να του βγει το ματι οσαν λουκουμας extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 328109


υγ: μαμιτα προβατει ωρη στο μποσκετο αμπιτυχει να καμουμε καμια σπερατζαδα! Laughing Laughing

62extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:08 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:

φιλια σε ολες! και οποιος πει κακο για μας να του βγει το ματι οσαν λουκουμας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Δε φτάνει που είσαι σατανίστρια, είσαι και κλέφτρα! Αυτή η ατάκα είναι κλεμμένη! Σα δε ντρέπεσαι...

63extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:13 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:

φιλια σε ολες! και οποιος πει κακο για μας να του βγει το ματι οσαν λουκουμας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Δε φτάνει που είσαι σατανίστρια, είσαι και κλέφτρα! Αυτή η ατάκα είναι κλεμμένη! Σα δε ντρέπεσαι...


χαχαχαχαχα δεν τρωγομαι!

υγ: μπουμπουκιτσα πολυ ωραιο το κειμενο I love you

64extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:26 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου έχεις δίκιο. Ο κόσμος φοβάται το διαφορετικό και γι' αυτό το απορρίπτει χωρίς καν να προσπαθήσει να το καταλάβει και να το γνωρίσει...

Εγώ προσωπικά απορρίπτω τα στερεότυπα. Μπορεί η δική μου εμφάνιση να τα ακολουθεί γιατί δεν με εκφράζουν τα τατού και τα piercing σαν άνθρωπο όμως είναι νομίζω πολύ επιφανεικό και παιδιάστικό να κρίνεις έναν άνθρωπο απο την εμφάνισή του και να βγάλεις συμπεράσματα για την ζωή του και τις συνήθειές του. Εγώ λοιπόν έχω περιέργεια και θαυμάζω το διαφορετικό γιατί διευρύνει τους ορίζοντές μου.

Και αν είσαι τόσο διαφορετική στην εμφάνιση απο εμένα χαίρομαι γιατί στον χαρακτήρα έχω δει πως είσαι ένας πολύ γλυκός άνθρωπος. Αυτό έχει σημασία.

Σε όσους λοιπόν φοβούνται την διαφορετικότητα, ας τους αφιερώσουμε το παρακάτω:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΥΓ: Σίγουρα θα γίνεις μια πολύ καλή μαμά! Αυτό δεν το συζητώ και δεν είναι καν αντικείμενο συζήτησης! Wink

65extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:30 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι εισαι γλυκητατη και σευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!! Embarassed Very Happy

οσο για το εικονιδιο ειναι ολα τα λευτα! τα λεει ολα σε μια προταση νομιζω.........

φιλια πολλααααα

66extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:55 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολες σας!!
Λοιπον,δεν ξερω αν μπορω να με θεωρησω extreme αλλα ξερω,πως απο τοτε που με θυμαμαι,εκανα extreme πραγματα....οχι αθληματα!!!Εχω κανει πολλες αλλαγες στην εμφανιση,ξαφνικες αλλαγες.Παλια μεχρι την εφηβεια ειχα μαλλι καρφακι,ενα σωρο τρυπες στα αυτια...εκανα τα μαλλια μου βιδες που λενε..και απο εμφανιση...σωληνα παντελονι και φουτερ...μεχρι και τα κοριτσια μου κολλουσαν!!!χαχαχα....εγω προσωπικα δεν θεωρω ανθρωπους με διαφορετικο στυλιστικο χαρακτηρα οτι ανηκουν σε αλλο κοσμο!δεν εχω κανενα κολλημα...ισως γιατι υπηρξα καποτε πολυ gothic...μαυρα ρουχα..καρφια στα χερια(βραχιολι)..ματι μαυρο βαμμενο...γουσταρα πολυ...ημουν ομως ο εαυτος μου....!!!!Η μουσικη μου ακουστικοτητα...περιεχει στοιχεια gothic,metal αλλα και ροκ.Αυτα με τραβαγαν πιο πολυ...και γουσταρα να ακουω.αλλωτε πιο αγρια,αλλωτε πιο light καταστασεις.Και τωρα βεβαιως ακουω!!Τα γουστα δεν αλλαζουν!!!!Το τατου προσωπικα δεν το θεωρω extreme.το θεωρω παθος.το θεωρω συμβολο και ομορφια.Εχω 1 βεβαια..και σκοπευω να κανω κ αλλο.Ουτε την τρυπα στη μυτη θεωρω extreme.εχω και απο δαυτη.Γενικα θεωρω πως αν καποιος δεν γουσταρει την μουσικη που ακουω και μιλαω για αυτους που κρινουν οποιον ακουει τετοια...θεωρω πως δεν με νοιαζει καθολου!Φαντασου ημουν 17 και ειχα τερμα στο cd μεταλ...και ερχεται ο πατερας μου..και μου λεει..διαολοι τραγουδανε??ναι του λεω χορωδια!!!
Εχω βρεθει σε extreme καταστασεις στην ζωη μου και σαν ανθρωπος ειμαι αυτο που ειμαι και αν θα αλλαξω θα αλλαξω για να γινω καλυτερη για μενα πρωτα.Δεν εχω κολληματα.....
Συνεχιζω να ακουω τετοια μουσικη,αλλα με τον καιρο...εγινα πιο "ανοιχτη" στις επιλογες μου και δεχομαι και τα εμπορικα...αλλα δεν τα επιλεγω ποτε σαν προτιμηση.Ναι εχω παει και μπουζουκια και εχω ριξει και το τσιφτετελι....αλλα αν με βαλεις σε ενα δωματιο με τερμα την μουσικη που γουσταρω θα αργησω να βγω απο εκει μεσα!!!!!!
Η ζωη μου για μενα και οσα εχω κανει χαρακτηριζονται extreme....Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ! Cool
Ο ανθρωπος δεν κρινεται ουτε απο εμφανιση ,ουτε απο μουσικη ουτε αν εχει 1 η 30 τατου και 15 τρυπες στο σωμα.Αν η ψυχη ειναι σκατα..τοτε θα κρινω...οχι εκεινον,εμενα για το αν θα συνεχισω μαζι του!
Αυτα τα ολιγα σας φιλω και να ειμαστε καλα οι εγκυουλες και οι μανουλες και οσες θελουν να γινουν μανουλες!!!!!!!

67extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 4:56 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Μαρακι εισαι γλυκητατη και σευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!! Embarassed Very Happy

οσο για το εικονιδιο ειναι ολα τα λευτα! τα λεει ολα σε μια προταση νομιζω.........

φιλια πολλααααα
σωτηρία ο άντρα σου είπες ότι έχει γενέθλια 10-12;

68extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 5:01 am

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να πω την ταπεινη μου γνωμη??δεν ειναι καθολου extreme μια μαμα που ειναι ολη μερα στο ιντερνετ και που δεχεται παθητικα την οικονο-πολιτικη κατασταση της χωρας!!ειστε ολες κανονικες γυναικες κ μαμαδες οπως κι εγω αλλωστε!διαφορετικος ειναι αυτος που οντως κανει κατι διαφορετικο απο τους αλλους...ολες εμεις στο ιδιο καζανι βραζουμε με ολους ειτε εχουμε τατου ειτε οχι,τι αλλαζει??αντιδρα καμια σε οτι μας κανουν?αυτα ισχυουν κ για μενα οκ?(για να μην παρεξηγηθω)

69extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 5:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες σας!!
Λοιπον,δεν ξερω αν μπορω να με θεωρησω extreme αλλα ξερω,πως απο τοτε που με θυμαμαι,εκανα extreme πραγματα....οχι αθληματα!!!Εχω κανει πολλες αλλαγες στην εμφανιση,ξαφνικες αλλαγες.Παλια μεχρι την εφηβεια ειχα μαλλι καρφακι,ενα σωρο τρυπες στα αυτια...εκανα τα μαλλια μου βιδες που λενε..και απο εμφανιση...σωληνα παντελονι και φουτερ...μεχρι και τα κοριτσια μου κολλουσαν!!!χαχαχα....εγω προσωπικα δεν θεωρω ανθρωπους με διαφορετικο στυλιστικο χαρακτηρα οτι ανηκουν σε αλλο κοσμο!δεν εχω κανενα κολλημα...ισως γιατι υπηρξα καποτε πολυ gothic...μαυρα ρουχα..καρφια στα χερια(βραχιολι)..ματι μαυρο βαμμενο...γουσταρα πολυ...ημουν ομως ο εαυτος μου....!!!!Η μουσικη μου ακουστικοτητα...περιεχει στοιχεια gothic,metal αλλα και ροκ.Αυτα με τραβαγαν πιο πολυ...και γουσταρα να ακουω.αλλωτε πιο αγρια,αλλωτε πιο light καταστασεις.Και τωρα βεβαιως ακουω!!Τα γουστα δεν αλλαζουν!!!!Το τατου προσωπικα δεν το θεωρω extreme.το θεωρω παθος.το θεωρω συμβολο και ομορφια.Εχω 1 βεβαια..και σκοπευω να κανω κ αλλο.Ουτε την τρυπα στη μυτη θεωρω extreme.εχω και απο δαυτη.Γενικα θεωρω πως αν καποιος δεν γουσταρει την μουσικη που ακουω και μιλαω για αυτους που κρινουν οποιον ακουει τετοια...θεωρω πως δεν με νοιαζει καθολου!Φαντασου ημουν 17 και ειχα τερμα στο cd μεταλ...και ερχεται ο πατερας μου..και μου λεει..διαολοι τραγουδανε??ναι του λεω χορωδια!!!
Εχω βρεθει σε extreme καταστασεις στην ζωη μου και σαν ανθρωπος ειμαι αυτο που ειμαι και αν θα αλλαξω θα αλλαξω για να γινω καλυτερη για μενα πρωτα.Δεν εχω κολληματα.....
Συνεχιζω να ακουω τετοια μουσικη,αλλα με τον καιρο...εγινα πιο "ανοιχτη" στις επιλογες μου και δεχομαι και τα εμπορικα...αλλα δεν τα επιλεγω ποτε σαν προτιμηση.Ναι εχω παει και μπουζουκια και εχω ριξει και το τσιφτετελι....αλλα αν με βαλεις σε ενα δωματιο με τερμα την μουσικη που γουσταρω θα αργησω να βγω απο εκει μεσα!!!!!!
Η ζωη μου για μενα και οσα εχω κανει χαρακτηριζονται extreme....Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ! Cool
Ο ανθρωπος δεν κρινεται ουτε απο εμφανιση ,ουτε απο μουσικη ουτε αν εχει 1 η 30 τατου και 15 τρυπες στο σωμα.Αν η ψυχη ειναι σκατα..τοτε θα κρινω...οχι εκεινον,εμενα για το αν θα συνεχισω μαζι του!
Αυτα τα ολιγα σας φιλω και να ειμαστε καλα οι εγκυουλες και οι μανουλες και οσες θελουν να γινουν μανουλες!!!!!!!

Δεν ειναι κακο να ακους μπετοβεν και μπαχ....Καποτε που επαιζα πιανο τα ηξερα,τωρα ουτε που πεφτει η νοτα ντο δε ξερω..Αλλα οταν κι εγω ημουν εγκυος ακουγα στη διαπασον μεσα στο αμαξι μου μουσικη που γουσταρω...Εγω ακουγα slipknot,αληθεια απορω πως βγηκε το παιδι μου τοσο ηρεμο και χαμογελαστο....Χαχαχα...Κλειω μου τι μου θυμισες,θελω παλι κοιλουμπινι...

70extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 5:38 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες σας!!
Λοιπον,δεν ξερω αν μπορω να με θεωρησω extreme αλλα ξερω,πως απο τοτε που με θυμαμαι,εκανα extreme πραγματα....οχι αθληματα!!!Εχω κανει πολλες αλλαγες στην εμφανιση,ξαφνικες αλλαγες.Παλια μεχρι την εφηβεια ειχα μαλλι καρφακι,ενα σωρο τρυπες στα αυτια...εκανα τα μαλλια μου βιδες που λενε..και απο εμφανιση...σωληνα παντελονι και φουτερ...μεχρι και τα κοριτσια μου κολλουσαν!!!χαχαχα....εγω προσωπικα δεν θεωρω ανθρωπους με διαφορετικο στυλιστικο χαρακτηρα οτι ανηκουν σε αλλο κοσμο!δεν εχω κανενα κολλημα...ισως γιατι υπηρξα καποτε πολυ gothic...μαυρα ρουχα..καρφια στα χερια(βραχιολι)..ματι μαυρο βαμμενο...γουσταρα πολυ...ημουν ομως ο εαυτος μου....!!!!Η μουσικη μου ακουστικοτητα...περιεχει στοιχεια gothic,metal αλλα και ροκ.Αυτα με τραβαγαν πιο πολυ...και γουσταρα να ακουω.αλλωτε πιο αγρια,αλλωτε πιο light καταστασεις.Και τωρα βεβαιως ακουω!!Τα γουστα δεν αλλαζουν!!!!Το τατου προσωπικα δεν το θεωρω extreme.το θεωρω παθος.το θεωρω συμβολο και ομορφια.Εχω 1 βεβαια..και σκοπευω να κανω κ αλλο.Ουτε την τρυπα στη μυτη θεωρω extreme.εχω και απο δαυτη.Γενικα θεωρω πως αν καποιος δεν γουσταρει την μουσικη που ακουω και μιλαω για αυτους που κρινουν οποιον ακουει τετοια...θεωρω πως δεν με νοιαζει καθολου!Φαντασου ημουν 17 και ειχα τερμα στο cd μεταλ...και ερχεται ο πατερας μου..και μου λεει..διαολοι τραγουδανε??ναι του λεω χορωδια!!!
Εχω βρεθει σε extreme καταστασεις στην ζωη μου και σαν ανθρωπος ειμαι αυτο που ειμαι και αν θα αλλαξω θα αλλαξω για να γινω καλυτερη για μενα πρωτα.Δεν εχω κολληματα.....
Συνεχιζω να ακουω τετοια μουσικη,αλλα με τον καιρο...εγινα πιο "ανοιχτη" στις επιλογες μου και δεχομαι και τα εμπορικα...αλλα δεν τα επιλεγω ποτε σαν προτιμηση.Ναι εχω παει και μπουζουκια και εχω ριξει και το τσιφτετελι....αλλα αν με βαλεις σε ενα δωματιο με τερμα την μουσικη που γουσταρω θα αργησω να βγω απο εκει μεσα!!!!!!
Η ζωη μου για μενα και οσα εχω κανει χαρακτηριζονται extreme....Και ναι ειχα το μπεμπη στην κοιλια και του εβαζα ροκιες να ακουει και οχι μπαχ! Cool
Ο ανθρωπος δεν κρινεται ουτε απο εμφανιση ,ουτε απο μουσικη ουτε αν εχει 1 η 30 τατου και 15 τρυπες στο σωμα.Αν η ψυχη ειναι σκατα..τοτε θα κρινω...οχι εκεινον,εμενα για το αν θα συνεχισω μαζι του!
Αυτα τα ολιγα σας φιλω και να ειμαστε καλα οι εγκυουλες και οι μανουλες και οσες θελουν να γινουν μανουλες!!!!!!!

Δεν ειναι κακο να ακους μπετοβεν και μπαχ....Καποτε που επαιζα πιανο τα ηξερα,τωρα ουτε που πεφτει η νοτα ντο δε ξερω..Αλλα οταν κι εγω ημουν εγκυος ακουγα στη διαπασον μεσα στο αμαξι μου μουσικη που γουσταρω...Εγω ακουγα slipknot,αληθεια απορω πως βγηκε το παιδι μου τοσο ηρεμο και χαμογελαστο....Χαχαχα...Κλειω μου τι μου θυμισες,θελω παλι κοιλουμπινι...

Τσαχπινογαργαλιαρα,κα βεβαια δεν ειναι κακο να κουει κανεις μπαχ μπετοβεν κτλ!!
Ειναι θεμα γουστου!
Κοιλουμπινι αν θες ξες πως γινεται...αμολα!!!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 35468

71extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 5:48 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το κοιλουμπινι μας το γκοθακι! I love you


υγ: Bανια μου ναι 10-12 εχει! Like a Star @ heaven

72extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 5:57 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπέλα μου με το καλό να έρθει το μωράκι σας!
Και εγώ έχω ένα τατουάζ στην ωμοπλάτη.. αρκετά μεγαλούτσικο... αλλά δεν με νοιάζει να σου πω την αλήθεια τι λένε οι άλλοι και αν λένε...!!! Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ και το θεωρώ τέχνη!! Αυτοί που το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να κρίνουν και να σχολιάζουν δεν κοιτάνε τα μούτρα τους λέω εγώ?!! Το τατουάζ θα μας κάνει χειρότερες μάνες? Δεν νομίζω...!!!

73extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 5:58 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλως το κοιλουμπινι μας το γκοθακι! I love you


υγ: Bανια μου ναι 10-12 εχει! Like a Star @ heaven
Σωτηρία και ο δικός μου άντρας !τοξοτες

74extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:01 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ'ευχαριστω πολυ Δεσποινακι!!! με το καλο και εσυ! αχ κοντευεις κιολλας τι καλα!!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 215994
πως νιωθεις??? Very Happy Very Happy Very Happy

75extreme μαμαδες  - Σελίδα 3 Empty Απ: extreme μαμαδες Κυρ Σεπ 25, 2011 6:04 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχ Βανια σοβαρα? συμπτωση ε? εμενα μια ζωη με κυνηγανε οι τοξοτες
και η μικρη μου παιζει να βγει τοξοτης αμα μου βγει την 38 η την 39 ! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις