Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
164 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 164 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

26extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:43 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια μου!εγω ακομα δεν εχω τατου,τωρα θα κανω,το πιο extreme που εχω ειναι τρυπα στο αυτι το σημειο δεν μπορω να το εξηγησω,ειναι εκει που ενωνετε το αυτι στο κεφαλι!η Σωτηρια θα μας βοηθησει που τα ξερει καλα!μ αρεσουν γενικα tatoo k piercing αλλα τωρα με τη μπουμπου τα εχω αναβαλει λιγο!αλλα σε οποιον πω οτι εχω παιδι μου λενε"δε σου φαινετε" κ αναρωτιεμαι υπαρχει κατι συγκεκριμενο που κανει καποια κοπελα μαμα ενφανισιακα?μηπως να φταιει το ντυσιμο,κανονικα ντυνομαι τζινακια,φορεματακια κ τετοια!
κ για το αλλο που λετε,για τις βολτες,πιστευω οτι καλο ειναι να υπαρχει μετρο,δηλ. εγω τι θα εκανα για παραδειγμα,θα εβγαινα 1 φορα στις 2 βδομαδες ή κ 1 φορα τη βδομαδα,αλλα οχι 3(το θεωρω υπερβολη) ή θα πηγαινα καπου για 2-3 μερες εκδρομη(χωρις το μωρο) αλλα οχι για 10 μερες! βεβαια ποτε μη λες ποτε!λετε σε 10 χρονια να εχω αλλαξει αποψεις?
οσο για τη κρεμα σωματος,δεν της ειπες ασε μας κοπελα μου!η δικια μου κορη δεν καθοταν ποτε να της βαλω κρεμα ή λαδακι,σιγα μη κυνηγαω το μωρο για να του βαλω κρεμα σωματος!

27extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:44 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φλωρεντια μου να σε ρωτησω κατι ασχετο?
βλεπω στο τικερακι πως την κορουλα σου την λενε Δαναη! ποτε την γιορταζεις?
γιατι και μεις καταληξαμε σε ενα ονομα αλλα δεν γιορταζει και το δευτερο μας αρεσε το Δαναη πολυ! Very Happy

28extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:46 am

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και οι 2 ειστε απαραδεκτες !!!! Η μια τρεχει σε συναυλιες κ η αλλη βαζει κρεμες μονο για την παρτη της,το παιδι το εχει χε***νο..!!!! Και αυτη που ανοιξε αυτο το θεμα ειναι μονο να κανει τατουαζ...Σαν δεν ντρεπεστε λιγο..!!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 875502 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 875502 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 875502 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 893968 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 893968 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 893968

29extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:48 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχααχ Laughing Laughing

λιθοβολισμο στην πλατεια ολες σας! πισσα και πουπουλα!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

30extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:49 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:και οι 2 ειστε απαραδεκτες !!!! Η μια τρεχει σε συναυλιες κ η αλλη βαζει κρεμες μονο για την παρτη της,το παιδι το εχει χε***νο..!!!! Και αυτη που ανοιξε αυτο το θεμα ειναι μονο να κανει τατουαζ...Σαν δεν ντρεπεστε λιγο..!!!! extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 875502 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 875502 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 875502 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 893968 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 893968 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 893968


βάλε μας σε τάξη!
άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά οι ανεπρόκοπες! Very Happy

31extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:50 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Φλωρεντια μου να σε ρωτησω κατι ασχετο?
βλεπω στο τικερακι πως την κορουλα σου την λενε Δαναη! ποτε την γιορταζεις?
γιατι και μεις καταληξαμε σε ενα ονομα αλλα δεν γιορταζει και το δευτερο μας αρεσε το Δαναη πολυ! Very Happy


γιορτάζει την Κυριακή των Προπατόρων, 11 Δεκεμβρίου.
πρέπει να πέφτει πάντα Κυριακή. αν στις 11 δεν είναι Κυριακή μεταφέρετε για την επόμενη.

32extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:54 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σευχαριστω πολυ!!!!!!!

πωπω ο αντρας μου εχει γεννεθλια στις 10! στις 11 η γιορτη, στις 16 γενν. ο μπαμπας μου στις 25 ο παππους μου! και εγω εχω πητ. 29 δεκεμβρη!
χαμος! χαχαχαχα

33extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 11:57 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου αρέσει πάρα πολύ αυτό το θέμα και έχω να πω πολλά. Σε λίγο όμως γιατί τώρα γουργουρίζει η κοιλιά μας... Ε ναι, είμαι κι εγώ ανεπρόκοπη που αντί να βάλω αμέσως φαγητό στον άντρα μου μόλις ήρθαμε από έξω, βλέπω πρώτα τα e-mails μου! Επανέρχομαι δριμύτερη!

34extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:00 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα μεγαλωνει η παρεα, ολες μαζι θα λας λιθοβολησουν, θα μας κρεμασουν κουδουνια!
καλως ηρθες και συ Razz

35extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:01 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια το extreme ειναι πολυ σχετικο...
και εγω εχω αισθανθει πολλες φορες να με κιτανε σαν ουφο και δεν εχω ουτε tatoo..ουτε piercing.... oυτε τιποτα...
δεν εχω κανενα προβλημα με οσους εχουν αλλα εμενα απλα δεν ειναι στο στυλ μου...ειμαι σιγουρη πως αν καποτε εκανα θα εμοιαζε ΄΄ξενο΄΄ απανω μου.

πολλες φορες ομως μου εχουν πει οτι ζω σε αλλη εποχη επειδη π.χ. μου αρεσει να φοραω στα παιδακια μου ιδια ρουχαλακια...φουστανακια ..φιογκακια..κλπ...δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να φορανε μονο κολαν και σορτσακια...
αλλα το προβλημα ξερετε πιο ειναι ..η κοινωνια ..η Ελληνικη κοινωνια ..που ολοι εχουν μαθει να ανεβαζουν τον εαυτο τους και να θαβουν ολους τους υπολοιπους...ολα αυτα ειναι μορφες ρατσισμου...

ενω στο εξωτερικο ανετα συνυπαρχουν ανθρωποι με διαφορετικα στυλ,αποψεις ...ακομη και χρωμα...σκεψου εδω να παντρευοταν μαυρη ο γιος σου τι ειχες να ακουσεις!!

οποτε μη μασας..κοιτα να γεννησεις με το καλο το παιδακι σου...να το μεγαλωσεις με οτι εχεις στην καρδια σου....και ασε να σε κρινει αυτο τι μανα εισαι και οχι ο καθε ασχετος!

36extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:05 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχαχαχα μεγαλωνει η παρεα, ολες μαζι θα λας λιθοβολησουν, θα μας κρεμασουν κουδουνια!
καλως ηρθες και συ Razz
Σαν δεν ντρεπεστε λιγο λεω εγω !!!! Στην πυρα !!!!

37extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:06 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:Κορίτσια το extreme ειναι πολυ σχετικο...
και εγω εχω αισθανθει πολλες φορες να με κιτανε σαν ουφο και δεν εχω ουτε tatoo..ουτε piercing.... oυτε τιποτα...
δεν εχω κανενα προβλημα με οσους εχουν αλλα εμενα απλα δεν ειναι στο στυλ μου...ειμαι σιγουρη πως αν καποτε εκανα θα εμοιαζε ΄΄ξενο΄΄ απανω μου.

πολλες φορες ομως μου εχουν πει οτι ζω σε αλλη εποχη επειδη π.χ. μου αρεσει να φοραω στα παιδακια μου ιδια ρουχαλακια...φουστανακια ..φιογκακια..κλπ...δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να φορανε μονο κολαν και σορτσακια...
αλλα το προβλημα ξερετε πιο ειναι ..η κοινωνια ..η Ελληνικη κοινωνια ..που ολοι εχουν μαθει να ανεβαζουν τον εαυτο τους και να θαβουν ολους τους υπολοιπους...ολα αυτα ειναι μορφες ρατσισμου...

ενω στο εξωτερικο ανετα συνυπαρχουν ανθρωποι με διαφορετικα στυλ,αποψεις ...ακομη και χρωμα...σκεψου εδω να παντρευοταν μαυρη ο γιος σου τι ειχες να ακουσεις!!

οποτε μη μασας..κοιτα να γεννησεις με το καλο το παιδακι σου...να το μεγαλωσεις με οτι εχεις στην καρδια σου....και ασε να σε κρινει αυτο τι μανα εισαι και οχι ο καθε ασχετος!
Ετσι οπως τα λες ειναι.....

38extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:23 pm

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας extreme μανούλες!
Κι εγώ έχω ένα τατουάζ, 5 τρύπες στο ένα αυτί και 8 στο άλλο (οι περισσότερες έχουν κλείσει πλέον, αλλά υπάρχουν, στη μύτη ακόμα φοβάμαι να κάνω ακόμα και μετά από δυο καισαρικές), βγαίνω με τις φίλες μου, πίνω τα ποτάκια μου, έκανα σεξ πριν σαραντίσω (εκεί να δείτε τι άκουσα), κατά καιρούς είχα περίεργες κουπ, δίχρωμα μαλλιά, ακόμα κάνω τα μαλλιά μου κοτσιδάκια, θέλω να κάνω κι άλλα τατού (αλλά λόγω κρίσης μαζεύομαι),ακούω ροκ και τζαζ, λατρεύω το ποδόσφαιρο και παώ γήπεδο, διαβάζω περίεργα (και όχι μόνο) βιβλία, και γενικά (όπως λένε οι φίλοι μου) είμαι μια cool mama! Σε πολλούς αυτό φαίνεται παράξενο, σε λιγότερους φαίνεται ακόμα και extreme, αλλά μεγάλωσα σε ένα αποενοχοποιημένο περιβάλλον, με δυο καταπληκτικούς γονείς και θέλω έτσι να μεγαλώσω και τα παιδιά μου.
Σας φιλώ!

39extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:24 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχικά να σου πω Σωτηρία μου ότι το θέμα που ανέβασες είναι πολύ ωραίο . Και τώρα η άποψη μου στο θέμα . Στην Ελλάδα γενικά υπάρχει το κους -κους και όλα όσα κάνουμε πρέπει να έχουν την πλήρη αποδοχή των άλλων . Εμένα αυτό με βρίσκει αντίθετη . Δεν με νοιάζει αν η άλλη έχει 5 τατουάζ και άλλα τόσα σκουλαρίκια δεν με απασχολεί αν ο νεαρός στο λεωφορείο φοράει το παντελόνι και φαίνεται το εσώρουχο του αυτό εμένα μπορεί να μην μου αρέσει σαν αισθητική αλλά είναι δικαίωμα του αυτό τον εκφράζει και μπορεί ο δικός μου τρόπος να είναι πολύ διαφορετικός .
Είμαι 40 χρονών και ακόμα συνεχίζω να φοράω μίνι να ντύνομαι προκλητικά όχι πρόστυχα το σώμα μου ακόμα βοηθάει του άντρα μου του αρέσει είναι κάτι που τον ανεβάζει , κάποιες θείτσες λοιπόν σχολιάζουν και κάνουν κριτική αλλά εγω όλες αυτές τις λυπάμαι γιατί ποτέ δεν τόλμησαν .
όλους και όλες αυτές που σχολιάζουν με μνησικακία το στυλ των άλλων τους αποκαλώ στερημένους .
Μια φίλη 41 χρονών μητέρα 3 παιδιών 24-17-7 έβαλε πρόσφατα σκουλαρίκι στον αφαλό και επειδή ντύνετε με μίνι και κοντά μπλουζάκια άρχισαν το σούσουρο εμένα πάλι μου άρεσε μπορεί εγω να μην το έκανα επειδή με τρομάζει το σημείο αλλά στη φίλη μου μου αρέσει και εννοείτε ότι είναι μια πολύ καλή μητέρα .
Τι σημαίνει είσαι παντρεμένη και πρέπει να αλλάξεις τρόπο ; γιατί ; ποιός κανόνας το λεει αυτό; δηλαδή απο το μαλλί το τατουάζ η το ντύσιμο κρίνετε ο άνθρωπος; εγω πιστεύω ότι όλες όσες κάνουν αρνητικά και κατινίστικα πράγματα έχουν απωθημένα .
Τελιώνοντας να πω αν νομίζετε ότι καμιά απο εμάς είμαστε καλές μητέρες είμαστε γελασμένες..χαχαχα όλες για το άσυλο αφου το είπαν :Πλανήτης Άρης καλεί μαμά ... λέτε να παμε και απο εκεί ; αλλά και εκεί θα υπάρχουν μισογύνηδες και κομπλεξικές γυναίκες .
εγω θα πω μόνο το ότι : ΖΉΣΤΕ ΤΗ ΖΏΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΕΊΝΑΙ ΜΙΚΡΗ Η ΡΗΜΑΔΑ ....

40extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:30 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραιο Θεματακι ανοιξες Σωτηρια μου.....

Σε πληροφορω οτι εγω που δεν κανω την δουλεια που κανεις εσυ,εχω ομως πολλα τατου στο συνολο 11 και μου αρεσουν και θα κανω κι αλλα γιατι τα γουσταρω,ετσι ειναι και τα αδερφια μου...

Δε μου καιγεται καρφι τι λενε οι γυρω μου σε πληροφορω,ουτε οι μαμαδες που με βλεπουν στις κουνιες...
Εγω ξερω τι ανθρωπος ειμαι...
Ουτε πρεζακι ημουν ποτε,ουτε αλκοολικη, ουτε τιποτα...Ισα ισα που εχω κοψει και το ρημαδι το τσιγαρο 6 χρονια τωρα...

Θεωρω οτι ειμαι παααρα πολυ καλη μητερα και οτι αγαπαω το παιδι μου..

Δε χρειαζεται λοιπον να μπεις σε μια "νορμαλ" κατασταση για να εισαι αρεστει σε καποιους αλλους,εγω προσωπικα δε νιωθω ετσι και στο κατω κατω ξερεις ποιους εχεις διπλα σου,αν ντρεπονται αντε γεια ρε φιλε,η πορτα ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα...

Μην κολλας.Ασε που θα γινεις και σουπερ μαμα,πλακα κανεις?

41extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:31 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α...και κατι αλλο ..
ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΠΑΤΟΥΝ!!!


Ξερεις ποτε τι μπορει να εχει ο αλλος στην...κεφαλα του??η ακομη καλυτερα στην ψυχη του ??..οπως και αν ειναι ντυμενος η μοιαζει εξωτερικα..ΟΧΙ..κανεις δεν ξερει..οποτε ...

42extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:37 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πελιο καλως ηρθες κουλ μανουλα! Very Happy

Βανια μου ποσο δικιο εχεις ειδικα η τελευταια γραμμη σου τα λεει ολα! αυτο πρεπει να κανουμε στην τελικη! Cool

Τατιανακι σιγουρα θα εχεις ακουσει και εσυ ενα σωρο π@π@ριες, το θεμα ειναι... οκ εσυ τους γραφεις αλλα αυριο μεθαυριο δεν θα γουσταρα να πει καποιος βλακας στην κορη μου, πως ειναι η μανα σου ετσι ?

μονο και μονο επειδη φοραει ο κοσμος παροπιδες Twisted Evil


υγ: ο μπεμπαρος σου οσο παει και ομορφαινει! να τον σταμπαρω για γαμπρο? χαχαχ I love you

43extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:38 pm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με μπουμπου!

44extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:43 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Πελιο καλως ηρθες κουλ μανουλα! Very Happy

Βανια μου ποσο δικιο εχεις ειδικα η τελευταια γραμμη σου τα λεει ολα! αυτο πρεπει να κανουμε στην τελικη! Cool

Τατιανακι σιγουρα θα εχεις ακουσει και εσυ ενα σωρο π@π@ριες, το θεμα ειναι... οκ εσυ τους γραφεις αλλα αυριο μεθαυριο δεν θα γουσταρα να πει καποιος βλακας στην κορη μου, πως ειναι η μανα σου ετσι ?

μονο και μονο επειδη φοραει ο κοσμος παροπιδες Twisted Evil


υγ: ο μπεμπαρος σου οσο παει και ομορφαινει! να τον σταμπαρω για γαμπρο? χαχαχ I love you

Και δεν τον σταμπαρεις?Θα ξερεις τουλαχιστον τι συμπεθερα θα εχεις διπλα σου,χαχαχ....

Οσο για τον καθε βλακακο και την καθε μαλακισμενη θα τα εχουμε αυτα,αλλα να σου πω κατι?δε νομιζω οτι δε θα μιλαμε στα παιδια μας?Κι ας πει κανεςι τιποτα και στεναχωρησει το παιδι μου,θα τον πατησω κατω σα σκουλικι...

45extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 12:57 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με τον πατέρα μου πάντα ο μόνιμος μας καβγάς ήταν αυτός :μην φοράς μίνι με κάνεις ρεζίλι στο κόσμο :ποιόν κόσμο ; του έλεγα; ποιοι είναι αυτοί που είναι ικανοί να μη κρίνουν; χαμένα ανθρωπάκια σε ένα καφενείο που δεν είχαν με τη να ασχοληθούν και έκριναν τις κοπέλες . Μια μέρα δεν άντεξα μου λέει ο πατέρας μου τη φούστα αυτή δνε θα την ξαναβάλεις ; με κάνεις ρεζίλι στους φίλους μου απάντηση δική μου :οκευ αλλά και εσυ δνε θα ξαναβάλεις το πουκάμισι αυτό με κάνεις ρεζόλι στις δικές μου φίλες . ΣΟΚ αλλά κάτσε όταν κρίνεις το ντύσιμο μου το στυλ μπορώ και εγώ να κάνω το αντίστοιχο.
Στα 29 μου παντρεμένη πήγα ξανά σχολείο α καλά δεν φαντάζεστε τη άκουσα αλλά όσο έλεγαν αυτοί τόσο περισσότερο πείσμωνα εγώ και έκανα το απιστέυτο πιστευτό αλήθεια πόση άνθρωποι έχουν το δικαίωμα της δεύτερης ευκαιρίας; και σε πόσους δίνετε να κάνουν το όνειρο τους πραγματικότητα ; σε λίγους αλλά εγω άρπαξα την ευκαιρία απο τα μαλλιά δεν με ένοιαξε τίποτα . Είχα το Σταύρο 3 μηνώ και εγώ έδινα πανελλήνιες για τρίτη φορά επειδή ήθελα να κάνω κάτι για μένα .
Πρόσφατα κατηγορήθηκα από κάποιο άτομο ως κακή μητέρα και ότι το παιδί μου θα έπρεπε να ντρέπεται γιατί ; επειδή του έχω μάθει να λέει τα πράγματα με το όνομα τους και όχι επειδή δεν μου αρέσουν οι σάλτσες; Του Σταύρου πολές φορές του λέω θα είσαι ο εαυτός σου δεν θα προσποιήσε για να σε έχουν οι άλλοι φίλο . Ο κάθε άνθρωπος ορίζει τη ζωή του όπως θέλει και οι άλλοι πρέπει να δείξουν σεβασμό .

46extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 1:40 pm

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφού λοιπόν φάγαμε το ωραιότατο delivered food μας (ναι ναι, παραγγείλαμε από έξω, λιθοβολήστε με!) επανήλθα και θα πω την άποψή μου.

Εγώ λοιπόν, όπως θα ξέρετε κάποιες δεν έχω ακόμα παιδάκια οπότε πάνω σε αυτό δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Θα σας πω όμως λίγα πράγματα για εμάς. Ο άντρας μου είναι αθεράπευτος μεταλάς και εγώ ψιλοροκού-εντεχνού (κορυφαία η ορολογία που χρησιμοποιώ όμως, έτσιWink. Όπως καταλαβαίνετε, είμαστε λίγο "αλλού" γενικά σαν χαρακτήρες. Ο άντρας μου μέχρι πριν δύο χρόνια είχε μακριά μαλλιά και γένια και άλλο χρώμα από μαύρο δεν φορούσε. Εγώ δεν ήμουν πολύ extreme, αλλά δεν ήμουν και "φυσιολογική" με όπως το εννοούν οι πολλοί. Μαύρα μαλλιά για ένα διάστημα, μαύρα νύχια κτλ. Τον άντρα μου στο χωριό του τον λέγανε ναρκωμανή και σατανιστή επειδή φορούσε μπλούζες με τους Metallica και άλλα συγκροτήματαShocked Shocked Shocked . Όταν πήγαμε να γνωρίσω τους δικούς του περνούσα και εγώ τη φάση που όλα μου τα ρούχα ήταν μαύρα. Βγήκε λοιπόν βρώμα ότι και εγώ ήμουν ναρκωμανής και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο!Shocked Shocked Shocked

Αυτό που έχω να καταθέσω είναι ότι ο άντρας μου είναι ο καλύτερος άντρας του κόσμου και γενικά ο καλύτερος άνθρωπος που έχω γνωρίσει ποτέ. Τώρα που είναι στο Ναυτικό και αναγκαστικά ξυρίζεται και έχει κουρευτεί όλοι τον επαινούν και του λένε "μπράβο, έγινες άνθρωπος". Δηλαδή πριν τι ήταν;;;; Και το κορυφαίο ξέρετε ποιο ήταν; Ότι όλοι αυτοί που τον κατέκριναν πριν είναι ή αλκοολικοί, ή κερατώνουν τις γυναίκες τους ή είναι γενικά ό,τι να 'ναι! Με ποιο δικαίωμα λοιπόν κρίνουν αυτοί τον άντρα μου; Που πραγματικά δεν έχει δώσει δικαίωμα σε κανέναν ποτέ!

Όσο για μανάδες, έχω δει "κυρίες" που τα παιδιά τους δε θέλουν ούτε να τις βλέπουν, και έχω δει και ΚΥΡΙΕΣ που δεν έχουν δεύτερο φουστάνι που λέει ο λόγος αλλά έχουν δώσει τόση αγάπη στα παιδιά τους που δεν τολμάει κανείς να τους πει κουβέντα για τη μάνα τους γιατί θα τον φάνε ζωντανό! Αυτά είχα να πω και συγνώμη για το μεγάλο post!

47extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 2:03 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
florentiab έγραψε:δεν θεωρώ τον εαυτό μου καθόλου extreme.
όμως κι εγώ πολλές φορές νιώθω οτι με "κοιτάνε" περίεργα οι "σωστές" μανάδες, επειδή συνεχίζω και ζω τη ζωή μου όπως και πριν. συνεχίζω να πηγαίνω σε συναυλίες και στο θεάτρο, να πηγαίνω για ουζάκια, να πίνω μαργαρίτες με τις φίλες μου. εντάξει δεν τα κάνω τόσο συχνά πια, αλλά τα κάνω. και για να τα κάνω αφήνω τη μικρή με τον μπαμπά της πάντα. τόσο φοβερό είναι;
όταν ξανακαλοκαιριάσει έχουμε κανονίσει με τις φίλες μου να πάμε ένα τριήμερο μόνες μας σε κάποιο νησί όπως παλιά.
όταν τα αντιλαμβάνεται όλα αυτά η "σωστή" μάνα πάντα μου ρίχνει ένα βλέμμα περιφρόνησης σα να μου λέει πως μπορείς άκαρδη μάνα και αφήνεις το παιδί σου. λες και το αφήνω στο ίδρυμα. στον μπαμπά του το αφήνω!
γι αυτό στην παιδική χαρά είναι όλες μαζι και ο ψωριάρης (εγώ δηλαδή) πάντα χώρια!
για να είμαι ειλικρινής δεν με νοιάζει καθόλου τι σκέφτονται. τους χαρίζω τον τίτλο της SUPERMAMA

Λοιπόν, φέτος τσαντίστηκα γιατί μιλούσα με μία τέτοια μαμά και της είπα ότι θα πάμε μόνοι διακοπες 6 μέρες με τον άντρα μου γιατί έχουμε μηχανή και δε μπορούσαμε να πάρουμε και το μωρό και μου λέει εγώ δε θα μπορούσα με τίποτα να αφήσω την κόρη μου..και έπιασα τον εαυτό μου να προσπαθώ να δικαιολογηθώ! και γιατί? για μια βλαμμένη! Εάν είχαμε αυτοκίνητο εννοείται ότι θα την έπαιρνα μαζί, αλλά είπαμε να ηρεμήσουμε κιόλας μόνοι μας λίγες μέρες! Τόσο κακό είναι? Και το άλλο με την ίδια, είχα κάνει μπανιο τη μικρή και μου λέει, δεν της βάζεις κρέμα σώματος? και της λέω όχι δε της βάζω, μόνο ταλκ μερικές φορές για να μην ιδρώνει γρήγορα(ειδικά το καλοκαίρι) και μου λέει εσυ δε βάζεις μετά το μπάνιο να νιώθεις πιο χαλαρά, γιατι δεν βάζεις και στη μικρή? και λέω από μέσα μου έλα μ***ι στον τόπο σου... Twisted Evil δηλαδή πρέπει να φορτώσω χημικά από τώρα το παιδί μου? έχει χρόνια να βάζει τέτοια έλεος! extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 679259 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 679259 extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 679259


χαχαχαχαχαχαχα σορυ χωρις να την ξερεις? τι την εκοφτε δηλαδη αυτην? Laughing Laughing Laughing Laughing

Την ξέρω θα γίνει νονά του ανηψιου μου και κάνει καλή παρέα με την αδερφή μου, αλλά ώρες ώρες λέει πράματα χωρίς να σκέφτεται αν θα φέρει τον άλλον δε δύσκολη θέση!!

48extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 9:10 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:


Τατιανακι σιγουρα θα εχεις ακουσει και εσυ ενα σωρο π@π@ριες, το θεμα ειναι... οκ εσυ τους γραφεις αλλα αυριο μεθαυριο δεν θα γουσταρα να πει καποιος βλακας στην κορη μου, πως ειναι η μανα σου ετσι ?

μονο και μονο επειδη φοραει ο κοσμος παροπιδες Twisted Evil



αφού το έθεσες από τη μεριά του παιδιού να σου απαντήσω εγώ, που ο μπαμπάς μου ήταν αυτό που λέμε άγριο νιάτο. βασικά για την εποχή του ήταν εξωπραγματικά αυτά που έκανε.
έχει 6 τατουάζ στα χέρια του, τρύπες στα αυτιά του και το ντυσιμό του τότε ήταν τουλάχιστον περίεργο για τα δεδομένα της Ελλάδας. όλα αυτά τα έκανε στην Αμερική τέλη του 1960 οπου πήγε όταν το έσκασε από εδώ σε ηλικία 17 ετών. "αλήτης" από τους λίγους.
όταν επέστρεψε στην Ελλαδα σε αυτή την κατάσταση η μάνα του κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό. κυκλοφορούσε στη γειτονιά και έβγαιναν στα μπαλκόνια!!! Very Happy
άλλαζε τις γκόμενες σαν τα πουκάμισα, έπαιζε χαρτιά και γενικώς έκανε αυτό που λέμε άστατη ζωή.
λοιπόν ο ίδιος αυτός άνθρωπος με το που έκανε παιδί μεταλλάχθηκε. να μην αρχίσω και εκθειάζω τον μπαμπά μου και γίνω κουραστική αλλά είμαι πολύ τυχερή που τον έχω. και όλα αυτά τα χρόνια ποτέ δεν άκουσα ούτε μισή κουβέντα κακή για τον μπαμπά μου. μόνο τα καλύτερα από όλους.
ακόμα κι αν καμιά φορά βλέπουμε κάποιον από τους παλιούς του φίλους και μας λένε καμιά ιστορία, δεν μας κάνει εντύπωση γιατί τις έχουμε ακούσει ήδη από τον ίδιο ή τη μάνα μας.
πιστεύω οτι έχει να κάνει με το πως θα μεγαλώσεις εσύ το παιδί σου και όχι με τους άλλους. αν εσύ αισθάνεσαι ένοχη για κάτι τότε και το παιδί σου θα παίρνει αμυντική στάση σε κάθε αναφορά του. αν είσαι οκ με τις επιλογές σου τότε και το παιδί απλά θα το δει σαν μέρος του εαυτού σου.

σόρυ για το τεράστιο ποστ

49extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 9:24 pm

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τι να πω? χιονατη να μη σε απασχολει καθολου ρε συ τι λενε, εγω να δεις τι ειχα ακουσει απο τη μανα μου για μια τρυπα στη μυτη πριν δεκα χρονια ως και οτι θα πεσω στα ναρκωτικα μου ειχε πει που προς μεγαλη εκπληξη δεν επεσα!!
εγω πραγματικα κοριτσια ειμαι λιγο σταρχ#$%^στρια και ετσι πρεπει να ναι, δηλαδη δεν καταλαβα μου δινει κανεις λογαριασμο (και ουτε θελω δηλαδη)για να δωσω κ εγω?
Αντε χιονατη θα ρθω στη κερκυρα να με χτυπησεις παντου τατου και να παμε τα παιδια μας στο μποσκετο και μετα να μας βγαλουν στα πετεγολετσια μεσα?

50extreme μαμαδες  - Σελίδα 2 Empty Απ: extreme μαμαδες Σαβ Σεπ 24, 2011 10:20 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:σευχαριστω πολυ!!!!!!!

πωπω ο αντρας μου εχει γεννεθλια στις 10! στις 11 η γιορτη, στις 16 γενν. ο μπαμπας μου στις 25 ο παππους μου! και εγω εχω πητ. 29 δεκεμβρη!
χαμος! χαχαχαχα


ΠΗΤ 29/12;
Πρωτοχρονιάτικο μπόνους το μωρό!!! με το καλό κορίτσι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις