Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

101δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:30 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
litsakos έγραψε:
etoile! έγραψε:
litsakos έγραψε:
etoile! έγραψε:Οποτε ας το σταματησουμε εδω και ας συνεχισουμε ομορφα τη συζητηση!!!


ποιο να σταματησουμε εδω? εγραψα μια σκεψη μου,δεν ηταν σχολιο σε καποια αναρτηση συγκεκριμενη...η αλαζονεια παει σε ολες μας -αυτο επρεπε να το διευκρινισω.

Καλε, δε το ειπα ετσι!!!
Ο γραπτος λογος ,αααχ,κανει ζημιες!!
Συγγνωμη, ακουστηκε οντως ασχημα!! Αυθορμητα το ειπα, εννοωντας απλα να συνεχισουμε την ομορφη συζητηση μας!! δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472
Θα με συγχωρησεις;;; δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 35468

αα...δεν ξερω.Θα το σκεφτω,ηταν πολυ βαρυ αυτο που ειπες και ειμαι πολυ ευαισθητο κοριτσι εγω δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787
tongue

δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787

εισαι κ εσυ ευαισθητη ε? Laughing Laughing
ενταξει,σταματαω εδω να μην το κανιβαλισω το θεμα της Μαριως! δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 215994

102δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:32 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αnna1975 έγραψε:[

λυπαμαι για το επιπεδο σου δεν θα πεσω ομως εγω σε αυτο και να σε χαρακτηρισω οπως εκανες εσυ .Λες για μενα οτι δεν καταλαβαινω μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις και πηγαινε και διαβασε παλι αυτα που εγραψα .καμια κοπελα δεν το πηρε πρωσωπικα μονο εσυ εχεις προβλημα .αλλα και εγω στο βροντο πανε ολα γιατι εχω μαθει να μιλαω με ανθρωπους που δεν μιλανε και φερονται ετσι. αν δεν μπορεις να δεχεσαι το διαφορετικο μην εγραφες στο θεμα .με ολες τις κοπελες μιλησαμε τι ωραια και αν διαφωνησαμε μολις μπηκες εσυ εγινε χαμος τυχαιο δεν νομιζω μαθε να κανεις διαλογο και να μιλας πιο ομορφα εχω και εγω ωραιες κουβεντες οπως εσενα .αλλα σεβομαι το θεμα της μαρια και σταματαω οπως δεν το σεβεσαι εσυ .λυπαμαι πραγματικα .

Μαράκι συγνώμη, αλλά θα το συνεχίσω.

Εσύ δεν θα πέσεις στο δικό μου επίπεδο????
Ωχ Παναγια μου τι διαβάζω η μάνα!

Που σε χαρακτήρισα εγώ γλυκό μου κοριτσάκι? Που?

Που έγινε χαμός? Επειδή μιλάω προσωπικά σε εσένα έγινε χαμός? scratch

και να σου πω, αφού έχεις ωραίες κουβέντες σαν εμένα γιατί δε μου τις λες? Φοβάσαι μη σου τις ματιάσουμε?
δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 536304 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 536304

και εσύ λυπάσαι πραγματικά?
Θα μου κάνεις και καθρεφτάκι?
Οιμέ....

103δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:33 am

????????


Επισκέπτης
litsakos έγραψε:
etoile! έγραψε:
litsakos έγραψε:
etoile! έγραψε:
litsakos έγραψε:
etoile! έγραψε:Οποτε ας το σταματησουμε εδω και ας συνεχισουμε ομορφα τη συζητηση!!!


ποιο να σταματησουμε εδω? εγραψα μια σκεψη μου,δεν ηταν σχολιο σε καποια αναρτηση συγκεκριμενη...η αλαζονεια παει σε ολες μας -αυτο επρεπε να το διευκρινισω.

Καλε, δε το ειπα ετσι!!!
Ο γραπτος λογος ,αααχ,κανει ζημιες!!
Συγγνωμη, ακουστηκε οντως ασχημα!! Αυθορμητα το ειπα, εννοωντας απλα να συνεχισουμε την ομορφη συζητηση μας!! δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472
Θα με συγχωρησεις;;; δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 35468

αα...δεν ξερω.Θα το σκεφτω,ηταν πολυ βαρυ αυτο που ειπες και ειμαι πολυ ευαισθητο κοριτσι εγω δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787
tongue

δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 534787

εισαι κ εσυ ευαισθητη ε? Laughing Laughing
ενταξει,σταματαω εδω να μην το κανιβαλισω το θεμα της Μαριως! δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 215994

Σ ευχαριστω!!! δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472

104δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:38 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="chicken"]
Αnna1975 έγραψε:[

λυπαμαι για το επιπεδο σου δεν θα πεσω ομως εγω σε αυτο και να σε χαρακτηρισω οπως εκανες εσυ .Λες για μενα οτι δεν καταλαβαινω μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις και πηγαινε και διαβασε παλι αυτα που εγραψα .καμια κοπελα δεν το πηρε πρωσωπικα μονο εσυ εχεις προβλημα .αλλα και εγω στο βροντο πανε ολα γιατι εχω μαθει να μιλαω με ανθρωπους που δεν μιλανε και φερονται ετσι. αν δεν μπορεις να δεχεσαι το διαφορετικο μην εγραφες στο θεμα .με ολες τις κοπελες μιλησαμε τι ωραια και αν διαφωνησαμε μολις μπηκες εσυ εγινε χαμος τυχαιο δεν νομιζω μαθε να κανεις διαλογο και να μιλας πιο ομορφα εχω και εγω ωραιες κουβεντες οπως εσενα .αλλα σεβομαι το θεμα της μαρια και σταματαω οπως δεν το σεβεσαι εσυ .λυπαμαι πραγματικα .

Μαράκι συγνώμη, αλλά θα το συνεχίσω.

Εσύ δεν θα πέσεις στο δικό μου επίπεδο????
Ωχ Παναγια μου τι διαβάζω η μάνα!

Που σε χαρακτήρισα εγώ γλυκό μου κοριτσάκι? Που?

Που έγινε χαμός? Επειδή μιλάω προσωπικά σε εσένα έγινε χαμός? scratch

και να σου πω, αφού έχεις ωραίες κουβέντες σαν εμένα γιατί δε μου τις λες? Φοβάσαι μη σου τις ματιάσουμε?
δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 536304 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 536304

και εσύ λυπάσαι πραγματικά?
Θα μου κάνεις και καθρεφτάκι?
Οιμέ....
[/qu

εσυ θελεις καβγα μαλλον αλλα δεν θα σου δωσο την ικανοποιηση .το μανταμ εσυ το θεωρεις μια χαρα οχι ειρωνικο οκ.εσυ ασχοληθηκες μαζι μου .εσυ εκρινες εμενα και μαλιστα οτι τα ξαναλεω εσυ πια νομιζεις οτι εισαι και θα μου λες τι θα κανω .οχι δεν φοβαμαι αλλα δεν θα χασω το χρονο μου αλλο για να σε χαρακτηρισω .

105δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:41 am

????????


Επισκέπτης
Βρε κοριτσια χαλαρωστε. Ο γραπτος λογος καποιες φορες βγαζει παρεξηγησεις χωρις λογο.Μεσα σε δευτερολεπτα εγινε χαμος!! Σας παρακαλω, συζητουσαμε τοσο ομορφα, κριμα ειναι ! I love you I love you I love you δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472

106δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:44 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αnna1975 έγραψε:

εσυ θελεις καβγα μαλλον αλλα δεν θα σου δωσο την ικανοποιηση .το μανταμ εσυ το θεωρεις μια χαρα οχι ειρωνικο οκ.εσυ ασχοληθηκες μαζι μου .εσυ εκρινες εμενα και μαλιστα οτι τα ξαναλεω εσυ πια νομιζεις οτι εισαι και θα μου λες τι θα κανω .οχι δεν φοβαμαι αλλα δεν θα χασω το χρονο μου αλλο για να σε χαρακτηρισω .

ωχ! με τάπωσε Razz Razz Razz

Αν επέλεγα να κάνω καβγά καλή μου θα επέλεγα και άξιο συνομιλητή. Οπότε, όχι, δεν είσαι η επιλογή μου για καβγά.

Απλά είπα μήμπως και καταλάβεις ένα δύο πράγματα. Όμως όπως αμφότερες καταλάβαμε, φρούδες ελπίδες έτρεφα η κότα.

Πάω να ξαναγατζωθώ στο παιδί μου γιατί ξύπνησε!! Cool

107δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:45 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etoile! έγραψε:Βρε κοριτσια χαλαρωστε. Ο γραπτος λογος καποιες φορες βγαζει παρεξηγησεις χωρις λογο.Μεσα σε δευτερολεπτα εγινε χαμος!! Σας παρακαλω, συζητουσαμε τοσο ομορφα, κριμα ειναι ! I love you I love you I love you δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472


συγμωμη etoile αλλα δεν το προκαλεσα εγω .ειπα την αποψη μου .

108δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:50 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν επέλεγα να κάνω καβγά καλή μου θα επέλεγα και άξιο συνομιλητή. Οπότε, όχι, δεν είσαι η επιλογή μου για καβγά.

τοτε αφου δεν ειμαι ανταξια σου οπως λες γιατι ασχοληθηκες μικρη μου μαζι μου γλυκο μου κοριτσακι .γιατι εγω ουτε σε γνωριζα πριν σε δω εδω σε αυτο το θεμα αρα παλι ενα απο τα ιδια ενα περασμα χωρις τιποτα .θελεις να χαλας τα θεματα των αλλων κριμα .


Απλά είπα μήμπως και καταλάβεις ένα δύο πράγματα. Όμως όπως αμφότερες καταλάβαμε, φρούδες ελπίδες έτρεφα η κότα.
Ειδες συνεχίζεις να προσβάλεις μήπως δεν είναι τυχαιο το τσικεν λεω εγω γιατι ουτε εσυ καταλαβαίνεις τιποτα


άντε να σου κάνω την χάρη να σου τα ξαναπώ για να καταλάβεις γιατι ειμαι και καλό κοριτσι και μαντάμ.ειπα για ακραιές ιστόριες και εφέρα και παράδειγμα την φίλη μου .πως πέταχτηκες εσυ απο το πούθενα δεν μπορω να το κάταλαβω .μήπως τωρα κατι γινει .αλλα και στην τέλικη δεν νοιάζει .οι αλλες κοπέλες καταλάβαν τι ήθεκα ναπω .ξέρεις οποιος εχει την μύγα πειράζεται .Χαλάρωσε



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αnna1975 στις Τρι Οκτ 04, 2011 7:33 am, 3 φορές συνολικά

109δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 6:57 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα παιδιά σας δεν είναι παιδιά σας. Είναι οι γιοι και οι κόρες της λαχτάρας της ζωής για την ζωή. Έρχονται στη ζωή με την βοήθειά σας, αλλά όχι από σας, και μ' όλο που είναι μαζί σας, δεν ανήκουν σε σας.
Μπορείτε να τους δώσετε την αγάπη σας, όχι όμως και τις ιδέες σας, γιατί αυτά έχουν τις δικές τους ιδέες.
Μπορείτε να στεγάσετε το σώμα τους, όχι όμως και την ψυχή τους, γιατί η ψυχή τους κατοικεί στο σπίιτι του αύριο, που εσείς δεν μπορείτε να επισκεφθείτε ούτε στα όνειρά σας.
Μπορείτε να προσπαθήσετε να τους μοιάσετε, αλλά μην γυρεύετε να κάνετε αυτά να σας μοιάσουν, γιατί η ζωή δεν πηγαίνει προς τα πίσω και δεν σταματά στο χθες.
Εσείς είστε τα τόξα, απ' όπου τα παιδιά σας σαν ζωντανά βέλη θα τιναχτούν μπροστά.
Ο τοξότης βλέπει το σημάδι πάνω στο μονοπάτι του άπειρου και σας λυγίζει με την δύναμή του, ώστε τα βέλη του να τιναχτούν γοργά και μακριά. Το λύγισμά σας στο χέρι του τοξότη, ας είναι για σας χαρά, γιατί όπως αυτός αγαπά τα βέλη που πετούν, έτσι αγαπά και τα τόξα που είναι σταθερά..."


νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει τα τελευταια χρονια...

τωρα να πω τη γνωμη μου...

εγω προσωπικα αφησα εντελως τον εαυτο μου απο τοτε που εκανα τη μεγαλη μεχρι και σημερα που εχω τη μικρη.. φιλοι μου με βλεπουν στο δρομο και δεν με γνωριζουν! δεν μετανιωνω ομως..το εζησα 100% ...ημουνα εκει σε ολα εδωσα τη ψυχη μου και στον αντρα μου και στα παιδια μου μπορει να μην ειναι σωστο για καποιους αυτο αλλα εγω ετσι ενιωθα και νιωθω ..καποια στιγμη που θα ειναι πιο ανεξαρτητα θα βρω κι εγω τον εαυτο μου την Κατερινα καπου ειναι κρυμμενη μεσα μου και θα την βγαλω το ξερω...

τωρα για τα παιδια...κι εγω παρολο που εχω την πεθερα μου ακριβως διπλα μου δεν θελω να τα αφηνω οταν δεν χρειαζεται θελω να ειναι μαζι μου καθε λεπτο δεν ξερω γιατι...ετσι νιωθω...ομως.. ολα χρειαζονται και ολα ειναι μες στο προγραμμα...οπως εγω εχω ομορφες αναμνησεις που μεναμε με τις ξαδερφες μου στη γιαγια μου και αλωνιζαμε ετσι θελω να εχουν κι αυτα ...αλλωστε μου το ζηταει πολυ η μεγαλη..την εχουν αναγκη και τη γιαγια γιατι ισως εκει αισθανονται πιο ξεγνοιαστα! ουτε αυτο θελω να το στερησω! ολα με μετρο λοιπον..ΟΛΑ χρειαζονται και καμια κοπελα δεν κρινεται γιατι τα αφηνει η γιατι δεν τα αφηνει!!!!!!

με αγαπη... δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 669659

110δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 7:03 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:Τα παιδιά σας δεν είναι παιδιά σας. Είναι οι γιοι και οι κόρες της λαχτάρας της ζωής για την ζωή. Έρχονται στη ζωή με την βοήθειά σας, αλλά όχι από σας, και μ' όλο που είναι μαζί σας, δεν ανήκουν σε σας.
Μπορείτε να τους δώσετε την αγάπη σας, όχι όμως και τις ιδέες σας, γιατί αυτά έχουν τις δικές τους ιδέες.
Μπορείτε να στεγάσετε το σώμα τους, όχι όμως και την ψυχή τους, γιατί η ψυχή τους κατοικεί στο σπίιτι του αύριο, που εσείς δεν μπορείτε να επισκεφθείτε ούτε στα όνειρά σας.
Μπορείτε να προσπαθήσετε να τους μοιάσετε, αλλά μην γυρεύετε να κάνετε αυτά να σας μοιάσουν, γιατί η ζωή δεν πηγαίνει προς τα πίσω και δεν σταματά στο χθες.
Εσείς είστε τα τόξα, απ' όπου τα παιδιά σας σαν ζωντανά βέλη θα τιναχτούν μπροστά.
Ο τοξότης βλέπει το σημάδι πάνω στο μονοπάτι του άπειρου και σας λυγίζει με την δύναμή του, ώστε τα βέλη του να τιναχτούν γοργά και μακριά. Το λύγισμά σας στο χέρι του τοξότη, ας είναι για σας χαρά, γιατί όπως αυτός αγαπά τα βέλη που πετούν, έτσι αγαπά και τα τόξα που είναι σταθερά..."


νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει τα τελευταια χρονια...

τωρα να πω τη γνωμη μου...

εγω προσωπικα αφησα εντελως τον εαυτο μου απο τοτε που εκανα τη μεγαλη μεχρι και σημερα που εχω τη μικρη.. φιλοι μου με βλεπουν στο δρομο και δεν με γνωριζουν! δεν μετανιωνω ομως..το εζησα 100% ...ημουνα εκει σε ολα εδωσα τη ψυχη μου και στον αντρα μου και στα παιδια μου μπορει να μην ειναι σωστο για καποιους αυτο αλλα εγω ετσι ενιωθα και νιωθω ..καποια στιγμη που θα ειναι πιο ανεξαρτητα θα βρω κι εγω τον εαυτο μου την Κατερινα καπου ειναι κρυμμενη μεσα μου και θα την βγαλω το ξερω...

τωρα για τα παιδια...κι εγω παρολο που εχω την πεθερα μου ακριβως διπλα μου δεν θελω να τα αφηνω οταν δεν χρειαζεται θελω να ειναι μαζι μου καθε λεπτο δεν ξερω γιατι...ετσι νιωθω...ομως.. ολα χρειαζονται και ολα ειναι μες στο προγραμμα...οπως εγω εχω ομορφες αναμνησεις που μεναμε με τις ξαδερφες μου στη γιαγια μου και αλωνιζαμε ετσι θελω να εχουν κι αυτα ...αλλωστε μου το ζηταει πολυ η μεγαλη..την εχουν αναγκη και τη γιαγια γιατι ισως εκει αισθανονται πιο ξεγνοιαστα! ουτε αυτο θελω να το στερησω! ολα με μετρο λοιπον..ΟΛΑ χρειαζονται και καμια κοπελα δεν κρινεται γιατι τα αφηνει η γιατι δεν τα αφηνει!!!!!!

με αγαπη... δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 669659


ακριβως αυτο Κατερινα και καλα κανεις αφου εσυ νιωθεις ετσι μπραβο σου Εγω δεν ειπα οτι ειναι ασχημο, οταν δεν κανουν αυτο που κανω εγω .Εγω μιλησα γενικα οχι για εδω μεσα με δικα μου παραδειγματα ζωης .Και επεσε η τσικεν να με φαει και εκρινε οτι ειπα πρωσωπικα για αυτην. Αλλα μονο αυτη .Ολες επιλεγουμε αυτο που μας κανει να νιωθουμε καλα και τιποτα δεν ειναι επιληψιμο .αλλα αν ο αλλος θελει να δημιουργησει εντυπωσεις και καβγα γινοται στο λεπτο αυτα κατερινα.

111δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 7:48 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια χάθηκα.Τι έγινε ρε παιδιά.Όταν έγραψα το πόσττ μου μετά έφυγα και τώρα μπαίνοντας είδα πως έγινε ένας χαμός.Να ξεκαθαρίσω την θέση μου γιατί μέσα σε όλα αυτά τα μυνήματα αναφέρθηκε και το όνομά μου.Όταν έγραψα οτι αναρωτιέμαι αν είμαι καλή μάνα ή όχι δεν ήθελα να ειρωνευτώ κάποια κοπέλα αλλά όντως αναρωτήθηκα αν είμαι καλή μάνα γιατί εγώ αφήνω την μικρή μου στις γιαγιάδες.Ήταν κριτική στον εαυτό μου και μόνο.Δεν ξέρω αν έγινε όλο αυτό εξαιτίας μου αν ναι συγνώμη αλλά δεν ήμουνα εδώ να το διορθώσω. Very Happy Very Happy Και ήθελα να πώ στην Μαρία πως και εμείς εκτός απο τις διακοπές στην Κύπρο που πήγαμε μόνοι μας ένα ολόκληρο μήνα πήγαμε διακοπές με την μικρή μας και όντως ήταν οι πιο τέλειες διακοπες αν και διαφορετικές.Την μικρή όπως είπα και πριν την παίρνουμε παντού μαζί και περνάμε καλά γιατί και εμείς δεν ήμαστε του έξω και του ξενυχτιού Περιμένω ττο επόμενο καλοκαίρι που θα έχει μαγαλώσει και αλλό με λαχτάρα γιατί εκτός των άλλων σιχαίνομαι το χειμώνα Twisted Evil Αυτά. Συγνώμη και πάλι για το μεγάλο ποστ.

112δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 8:07 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ, να πώ παράδειγμα λοιπόν.

Αν εγώ ξεκινούσα και έγραφα αυτο τo post:

"Μερικές μανάδες δεν ενδιαφέρονται καθόλου για τα παιδιά τους (αντίθετο του γατζώνομαι, σωστά?) και τα αφήνουν στις γιαγιάδες. Όμως όταν τα παιδιά μεγαλώσουν που θα την γράψουν την μάνα τους γιατί έτσι έκανε και εκείνη όταν ήταν μικρότερα, μην αισθανθεί πως η ζωή της τελείωσε."

Δεν είναι τελείως αυθέρετη τοποθέτηση με συμπεράσμα βγαλμένα απο το στομάχι μου? Δεν θα αντιδρούσε καμμία μαμά?
Εγώ και ένα τέτοιο post να διάβαζα, αν και είμαι εκ διαμέτρου αντίθετη, πάλι την ίδια αντίδραση θα είχα.

Γιατί δεν είναι άποψη αυτό! Είναι αυθέρετος και ανυπόστατος χαρακτιρισμός.-

Τώρα για τα άλλα που ειπώθηκαν απο τη μανταμίτσα, βαρέθηκα πραγματικά να μιλάω με αυτό το ασύντακτο και καθόλα εκνευριστικό άτομο.

113δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 8:18 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chicken έγραψε:οκ, να πώ παράδειγμα λοιπόν.

Αν εγώ ξεκινούσα και έγραφα αυτο τo post:

"Μερικές μανάδες δεν ενδιαφέρονται καθόλου για τα παιδιά τους (αντίθετο του γατζώνομαι, σωστά?) και τα αφήνουν στις γιαγιάδες. Όμως όταν τα παιδιά μεγαλώσουν που θα την γράψουν την μάνα τους γιατί έτσι έκανε και εκείνη όταν ήταν μικρότερα, μην αισθανθεί πως η ζωή της τελείωσε."

Δεν είναι τελείως αυθέρετη τοποθέτηση με συμπεράσμα βγαλμένα απο το στομάχι μου? Δεν θα αντιδρούσε καμμία μαμά?
Εγώ και ένα τέτοιο post να διάβαζα, αν και είμαι



εκ διαμέτρου αντίθετη, πάλι την ίδια αντίδραση θα


είχα.

Γιατί δεν είναι άποψη αυτό! Είναι αυθέρετος και ανυπόστατος χαρακτιρισμός.-

Τώρα για τα άλλα που ειπώθηκαν απο τη μανταμίτσα, βαρέθηκα πραγματικά να μιλάω με αυτό το ασύντακτο και καθόλα εκνευριστικό άτομο.



μιλησα για κοπελες ακραια φαινομενα ειδες πουθενα το ονομα σου .και μετα το εξηγησα. αλλα ηθελες ιστοριες . . και εχω βαρεθηκα .Σύνεχιζεις να πρόσβαλεις.εσυ που είσαι η σώστη βλέπουμε το επιπεδο σου .πως μίλας και δεν σου επίτρεπω να μου λες οτι δεν ξέρω να μιλάω.αλλα το εδειξες τι εισαι οσο παει δειχνεσαι και πιο πολυ μπρβωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω η ασυντακτι χαχαχαζχα
νομιζεις οτι με αγγιζουν αυτα πουλες εισαι μακρια νυχτωμενη το διακεδαζω χαχαχα περιμενα εσανα να νου πεις εσυ τι ειμαι εγω αλλα με αυτα πολυ λες και την ειρωνεια και την προσβολη τι να πεις δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 654316 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 654316 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 654316 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 654316 εκτονωσου το ειχε;ς αναγκη η ασυνακτι χαχαχαχα

να σε λεμε κυρια μπαμπινιωτου καλο χαχαχ

114δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:12 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα θα πω τη γνωμη μου σαν μαμα (πολυ μου αρεσε αυτο) μιας κορης δυο μηνων. Πριν μεινω εγκυος δουλευα σε μαγαζι με ρουχα στο κεντρο της θεσσαλονικης,εχω τρελα με τα ψωνια, καφεδες,ξενυχτια και πηγαινα δυο φορες την εβδομαδα κομμωτηριο δε λουζομουν ποτε στο σπιτι. Οταν εμεινα εγκυος εκανα περιπου το ιδιο προγραμμα δεν δουλευα, ειχα επ' απειλουμενη, αλλα συνεχισα κομμωτηριο, καφεδες. Οταν γεννησα το πρωτο μηνα περιπου δεν πηγα κομμωτηριο, δεν βγηκα για καφε καποια στιγμη ενιωσα ολο αυτο να με πνιγει εβλεπα μια αβαφη, αχτενιστη, ασχημη να κυκλοφορει μεσα στο σπιτι με πυτζαμες δεν αντεξα πηγα κομμωτηριο. Το ομολογω 4 φορες εχω αφησει τη μπεμπα στον αντρα μου και στη μαμα μου για να παω κομμωτηριο τις δυο πρωτες φορες με πολυ αγχος τις υπολοιπες πιο χαλαρα οταν ειδα τον εαυτο μου χτενισμενο ανεβηκα ψυχολογικα ενιωσα ανθρωπος για μενα ηταν ανασα ζωης. Να πω οτι νιωθω ατελειωτη αγαπη για την κορη μου και νιωθω και αυτο που ελεγε ο πετρος φιλιππιδης στο πενηντα-πενηντα "παιδι μου, παιδι μου, παιδι μου".

http://www.worldjamboree.gr

115δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:17 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θεωρείς chiken λοιπόν ότι δεν υπάρχουν μητέρες που παρκάρουν τα παιδιά τους δεξιά και αριστερά γιατί λένε ότι είναι καριερίστες; η μήπως δεν βλέπουμε συχνά κάποιες που φτάνουν στα 35 -40 και ξαφνικά αποφασίζουν να κάνουν παιδί επειδή ξαφνικά συνειδητοποιούν ότι έχουν χάσει το πραγματικό νόημα της ζωής ; και κάνουν παιδί από καθαρό εγωισμό; εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν αλλά και πάλι δεν της κρίνω - αλλά υπάρχουν και οι άλλες που πίσω από την υπερπροστατευτικότητα τους απέναντι στα παιδιά τους όταν εκείνα θα κληθούν να αντιμετωπίσουν τη ζωή οι μητέρες αυτές τα παίζουν όταν πάνε να κάνουν τα δικά τους βήματα . Το κακό σε αυτή τη περίπτωση είναι ότι δεν ξέρουν που να σταματήσουν και συνεχίζουν να επεμβαίνουν στη ζωή των παιδιών τους ακόμα και στην ενήλικη ζωή τους και εκεί μιλάμε για καταπιεστικές μητέρες και στρίγκλες στρίγκλες πεθερές .
Και κάτι τελευταίο δεν νομίζω για να είναι κάποιος μέλος σε αυτό το φόρουμ πρέπει να έχει κάποια μόρφωση γιατί αν είναι έτσι πολύ λυπάμαι για τους χαρακτηρισμούς που έδωσες και το λιγότερο που θα έπρεπε να δώσεις θα ήταν ένα συγνώμη ..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την βανια στις Τρι Οκτ 04, 2011 9:19 am, 1 φορά

116δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:17 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra37 έγραψε:Καλησπερα θα πω τη γνωμη μου σαν μαμα (πολυ μου αρεσε αυτο) μιας κορης δυο μηνων. Πριν μεινω εγκυος δουλευα σε μαγαζι με ρουχα στο κεντρο της θεσσαλονικης,εχω τρελα με τα ψωνια, καφεδες,ξενυχτια και πηγαινα δυο φορες την εβδομαδα κομμωτηριο δε λουζομουν ποτε στο σπιτι. Οταν εμεινα εγκυος εκανα περιπου το ιδιο προγραμμα δεν δουλευα, ειχα επ' απειλουμενη, αλλα συνεχισα κομμωτηριο, καφεδες. Οταν γεννησα το πρωτο μηνα περιπου δεν πηγα κομμωτηριο, δεν βγηκα για καφε καποια στιγμη ενιωσα ολο αυτο να με πνιγει εβλεπα μια αβαφη, αχτενιστη, ασχημη να κυκλοφορει μεσα στο σπιτι με πυτζαμες δεν αντεξα πηγα κομμωτηριο. Το ομολογω 4 φορες εχω αφησει τη μπεμπα στον αντρα μου και στη μαμα μου για να παω κομμωτηριο τις δυο πρωτες φορες με πολυ αγχος τις υπολοιπες πιο χαλαρα οταν ειδα τον εαυτο μου χτενισμενο ανεβηκα ψυχολογικα ενιωσα ανθρωπος για μενα ηταν ανασα ζωης. Να πω οτι νιωθω ατελειωτη αγαπη για την κορη μου και νιωθω και αυτο που ελεγε ο πετρος φιλιππιδης στο πενηντα-πενηντα "παιδι μου, παιδι μου, παιδι μου".


Ακριβώς δημητρούλα αυτο ειπα και εγω.

117δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:17 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:
Το ομολογω 4 φορες εχω αφησει τη μπεμπα στον αντρα μου και στη μαμα μου για να παω κομμωτηριο τις δυο πρωτες φορες με πολυ αγχος τις υπολοιπες πιο χαλαρα οταν ειδα τον εαυτο μου χτενισμενο ανεβηκα ψυχολογικα ενιωσα ανθρωπος για μενα ηταν ανασα ζωης. Να πω οτι νιωθω ατελειωτη αγαπη για την κορη μου και νιωθω και αυτο που ελεγε ο πετρος φιλιππιδης στο πενηντα-πενηντα "παιδι μου, παιδι μου, παιδι μου".



αμαρτία εξομολογημένη Smile Smile Smile .... αστειέυομαι βέβαια. ελπίζω να μην με παρεξηγείς
πολύ καλά έκανες. σιγά το πράγμα δηλαδή. πήγες μερικές φορές στο κομμωτήριο. μονο καλό έκανε αυτό στο μωρό σου γιατί γύρισες πιο ήρεμη και υπομονετική
νομίζω οτι το καλύτερο για την κάθε οικογένεια το ξέρει καλύτερα η ίδια και κανένας άλλος

118δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:31 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
.....
νομίζω οτι το καλύτερο για την κάθε οικογένεια το ξέρει καλύτερα η ίδια και κανένας άλλος


Ναι!
Αυτό ακριβώς λέω και εγώ!
οτι κάθε μαμά, άσχετα με το τι επιλέγει και πως μεγαλώνει τα παιδιά της, δεν μπορεί κανείς να την χαρακτηρίζει. Κανείς όμως.

Η αλήθεια είναι πως μια εμπάθεια υπάρχει απο προηγούμενο θέμα, που είχα ξαναβγεί απα ρούχα μου με πάλι αυθέρετες δηλώσεις και τώρα χρειάστηκε μόνο ένα έναυσμα.
Συμφωνώ πως η αντίδρασή μου ήταν υπερβολική, όμως με πειράζει πάρα μα πάρα πολύ όλη αυτή η αυθέρετη τοποθέτηση.

Εν κατακλείδι, ναι Βάνια, πιστεύω πως υπάρχουν πολλά είδη μαμάδων, αυτό συζητάμε εδώ? Αυτό είναι το θέμα μας?
και επίσης, εμμένω στους χαρακτηρισμούς μου. Δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει η κολλητή σου. Μόνο αν την ξέρεις -υποθέτω. Άρα ναι, είναι ασύντακτη ρε παιδιά. Πως να το κάνουμε?

119δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:33 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
dimitra37 έγραψε:
Το ομολογω 4 φορες εχω αφησει τη μπεμπα στον αντρα μου και στη μαμα μου για να παω κομμωτηριο τις δυο πρωτες φορες με πολυ αγχος τις υπολοιπες πιο χαλαρα οταν ειδα τον εαυτο μου χτενισμενο ανεβηκα ψυχολογικα ενιωσα ανθρωπος για μενα ηταν ανασα ζωης. Να πω οτι νιωθω ατελειωτη αγαπη για την κορη μου και νιωθω και αυτο που ελεγε ο πετρος φιλιππιδης στο πενηντα-πενηντα "παιδι μου, παιδι μου, παιδι μου".



αμαρτία εξομολογημένη Smile Smile Smile .... αστειέυομαι βέβαια. ελπίζω να μην με παρεξηγείς
πολύ καλά έκανες. σιγά το πράγμα δηλαδή. πήγες μερικές φορές στο κομμωτήριο. μονο καλό έκανε αυτό στο μωρό σου γιατί γύρισες πιο ήρεμη και υπομονετική
νομίζω οτι το καλύτερο για την κάθε οικογένεια το ξέρει καλύτερα η ίδια και κανένας άλλος

Very Happy αυτο θα σχολιαζα κ εγω.

120δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:36 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Very Happy αυτο θα σχολιαζα κ εγω.



εννοείται χρυσό μου! Very Happy

121δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:38 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chicken έγραψε:
florentiab έγραψε:
.....
νομίζω οτι το καλύτερο για την κάθε οικογένεια το ξέρει καλύτερα η ίδια και κανένας άλλος


Ναι!
Αυτό ακριβώς λέω και εγώ!
οτι κάθε μαμά, άσχετα με το τι επιλέγει και πως μεγαλώνει τα παιδιά της, δεν μπορεί κανείς να την χαρακτηρίζει. Κανείς όμως.

Η αλήθεια είναι πως μια εμπάθεια υπάρχει απο προηγούμενο θέμα, που είχα ξαναβγεί απα ρούχα μου με πάλι αυθέρετες δηλώσεις και τώρα χρειάστηκε μόνο ένα έναυσμα.
Συμφωνώ πως η αντίδρασή μου ήταν υπερβολική, όμως με πειράζει πάρα μα πάρα πολύ όλη αυτή η αυθέρετη τοποθέτηση.

Εν κατακλείδι, ναι Βάνια, πιστεύω πως υπάρχουν πολλά είδη μαμάδων, αυτό συζητάμε εδώ? Αυτό είναι το θέμα μας?
και επίσης, εμμένω στους χαρακτηρισμούς μου. Δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει η κολλητή σου. Μόνο αν την ξέρεις -υποθέτω. Άρα ναι, είναι ασύντακτη ρε παιδιά. Πως να το κάνουμε?



αν ειμαι εγω ασυντακτη εσυ τι εισαι κυρια μπαμπινιωτου¨. και συ που δεν καταλαβαινεις τιποτα ρε παιδια χαχαχα ελα οσο πας δειχνεις τι εισαι θα που φτασεις πιο κατω δεν γινεται .επισες πατο .εγω παντως δεν σε ειχα προσεξει χαχαχ τωρα γραφτηκες χαχα τωρα αποκαλυφτηκες οτι ειχε μενος αυτο δεν θα σου βγει σε καλο παντως εκδηλωθηκες.μου εισαι τελιως αδιαφορη και εισαι και συ ασυνακτη γιατι ποτε δεν καταλαβαινουν τι γραφεις χαχα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αnna1975 στις Τρι Οκτ 04, 2011 9:53 am, 1 φορά

122δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:46 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:

Very Happy αυτο θα σχολιαζα κ εγω.



εννοείται χρυσό μου! Very Happy




Νινετα χρυσο μου!

Laughing Laughing Laughing Laughing

123δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:47 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο...αλλα τι μανα και η Ντενη!

124δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:49 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπέροχη μάνα η Ντένη!!!
Υπέροχος χαρακτήρας η Ντένη!
Αμίμητη Laughing Laughing Laughing

125δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 Empty Απ: δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ Τρι Οκτ 04, 2011 9:51 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:ασχετο...αλλα τι μανα και η Ντενη!


γι αυτό σ' αγαπώ!
δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472 δεν ΕΙΜΑΙ μόνο ΜΑΜΑ - Σελίδα 5 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις