Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

????????


Επισκέπτης
mommy12585 έγραψε:
etoile! έγραψε:
Kastallia έγραψε:Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα πεθερικά μου...το πρόβλημά μου με το συγκεκριμένο θέμα των επισκέψεων αφορά τη νοοτροπία της τοπικής κοινωνίας που δεν έχουν τη συνηθεια να μην επισκεπτονται τη λεχωνα και το μωρο μεχρι να σαραντισει.Δεν είναι ενας και δυο είναι όλοι που με το που γεννας, καλοπροαίρετα σου'ρχονται στο σπίτι και το χειρότερο, κορίτσια, ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ OI περισσότεροι.Εκεί που θηλάζεις ή εχεις πέσει να κοιμηθείς λιγο ή τρως εξαντλημένη απο την αϋπνία, ντριν το κουδούνι...τι να κανεις εκεινη την ώρα...να τους διώξεις στην ψυχρα; Σε κάποιους που με βολεψε εκανα την κοιμισμένη και μου έτυχε αυτο λιγες φορες να εχει κοιμηθει ο μικρος και μολις ακουσα το κουδουνι ξαπλωσα και με βρηκε ο αντρας μου με τα ματια δηθεν κλειστα και δε με ενοχλησε... Laughing δεν ειναι παντα όμως εφικτο!Τσακωθηκαμε πολλες φορες με τον αντρα μου γι'αυτο, γιατι εγω δεν ειμαι απο δω και δεν εχω αυτη τη νοοτροπία και δεν ειναι μονο η υγεια του μωρου ειναι και η δικη σου ευθραυστη ψυχικη ισορροπια εκεινες τις πρωτες μερες βρε παιδι μου...δεν ειχα ορεξη για πολλες κουβεντες και βλακειες!Τωρα ειμαι 3 μηνων εγκυος και το σκεφτομαι αυτο το θεμα...σκεφτομαι τον τροπο πώς να το ανακοινωσω σιγα σιγα με τροπο απο τωρα να μη συμβει κατι αναλογο και στο δευτερο με το καλο.Τι να πεις!Εγω παντως ακομα και σε αυτες που μου ηρθαν την πρωτη μερα που γυρισα απο το μαιευτηριο (ναι, καλα διαβαζετε!) δεν πηγα επισκεψη πριν σαραντισουν!Αλλά ο κοσμος εδω στο συνολο το βλεπει αλλιως! Θα΄θελα και γω μια συμβουλη αν εχετε...

Εγω βασικα δε θα ανοιγα την πορτα!!!Ηδη εχω σκεφτει οτι αν μου ερχεται η πεθερα οποτε γουσταρει και χτυπαει, δε θα ανοιγω!!! Και ο αντρας μου ας πιει ξυδι αμα ενοχληθει!!! Ή ας κατσει εκεινος σπιτι να θηλαζει και να εχει και τον καθε ξεκαρφωτο μεσα στη μεση!!! Laughing Laughing

Παντως τελικα εχουμε ολες τα ιδια προβληματα πανω κατω!! Εγω μενω και στην ιδια πολυκατοικια , οποτε καταλαβαινετε τι εχω να τραβηξω...

Εδω της λες οτι θα γεννησω νωριτερα και ο μικρος ειναι 2200 και φοβαμαι που θα ειναι αδυναμος και αυτη ασχολειται με το αν θα χαλασει το χατηρι στην εγγονη της!!! Τι να πεις λοιπον!!!!

Αραγε βρε κοριτσια αυτες ανέχονταν απο την πεθερα τους να κανει κουμαντο;;; Η δικια μου παντως πηγαινε επισκεψη στην πεθερα της 1 φορα την εβδομαδα και αν (και εμεναν πολυ κοντα!!), και μου το παιζει εμενα τωρα δηθεν!!!

Η αδερφή μου μένει στην ίδια πολυκατοικία με τα πεθερικά της. Όταν χτυπάνε την πόρτα και δε θέλει, δεν τους ανοίγει..αλλά επιμένουν. Πριν μέρες ήταν στη κουζίνα η αδερφή μου με απορροφητήρα ανοιχτό και δεν άκουγε, μαγείρευε και γυρίζει και βλέπει την πεθερά της! εκτός του ότι την κατατρόμαξε της είπε ε δεν άνοιγες και μπήκα...(έχουν και κλειδί). Ότι και να τους κάνεις και να τους την πεις δε θα καταλάβουν ποτέ, μάλλον δε θέλουν να καταλάβουν!!

Εγω αγαπη δεν εδωσα κλειδι Laughing Laughing Laughing !!!! Ηταν ο ορος μου για να μεινω στο σπιτι!!!! Laughing

????????


Επισκέπτης
βανια έγραψε:Παίρνεις την πεθερά από το χέρι ακόμα και αγκαλιά βάζεις το πιο γλυκό χαμόγελο που έχεις σφίξε και την καρδιά σου αν δεν μπορείς και της λες τρυφερά :Μητέρα είδατε το ωραίο αναρριχώμενο φυτό που έχω στο παράθυρο από κάτω ; πας και της λες σκύψτε θα το δείτε και μετά φωνάζεις [color:aebf=red[size=24]]ΠΕΦΤΕΙ :\\........

Γαμωτο,μενω στον πρωτο, οποτε θα τη γλιτωσει, θα σπασει κανενα χερι μονο και παλι εμεις θα τρεχουμε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:
βανια έγραψε:Παίρνεις την πεθερά από το χέρι ακόμα και αγκαλιά βάζεις το πιο γλυκό χαμόγελο που έχεις σφίξε και την καρδιά σου αν δεν μπορείς και της λες τρυφερά :Μητέρα είδατε το ωραίο αναρριχώμενο φυτό που έχω στο παράθυρο από κάτω ; πας και της λες σκύψτε θα το δείτε και μετά φωνάζεις [color:f36e=red[size=24]]ΠΕΦΤΕΙ :\\........

Γαμωτο,μενω στον πρωτο, οποτε θα τη γλιτωσει, θα σπασει κανενα χερι μονο και παλι εμεις θα τρεχουμε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

χαχαχαχαχαχα καλό βάνια!!!

etoile! σκέψου το πάντως!!! Razz Razz Razz Razz Razz

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΑ.....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΑ.....

Ετσι,εεεετσιι!!
Χαχαχα..

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
....και πέφτοντας θα φωνάζεις Αέρα .... θα νομίζουν ότι γιορτάζεις ετεροχρονισμένα την 28 Οκτωβρίου

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:....και πέφτοντας θα φωνάζεις Αέρα .... θα νομίζουν ότι γιορτάζεις ετεροχρονισμένα την 28 Οκτωβρίου

ναι αλλα τις ζημιες που θα κανει η πεθερα πεφτοντας ποιος θα τις πληρωσει??? scratch
χαχαχαχαχαχχαχα

????????


Επισκέπτης
μαμακα μου έγραψε:ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΑ.....

Ποιον μαμακια καλε;;; confused

????????


Επισκέπτης
Το συζητησα με τον αντρα μου και παιδια μου εριξε δικιο απολυτο και ειπε θα της μιλησει... Για να δουμε...

Αλλα τον λυπηθηκα ρε γαμωτο, ολο ξεφυσουσε και του λεω μα γιατι ξεφυσας και μου λεει ε,δεν εχω ορεξη να ακουω τις βλακειες της μανας μου παλι, που δε θα καταλαβαινει!!!
Κριμα ειναι και αυτος... Sad

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Πριν μέρες ήταν στη κουζίνα η αδερφή μου με απορροφητήρα ανοιχτό και δεν άκουγε, μαγείρευε και γυρίζει και βλέπει την πεθερά της! εκτός του ότι την κατατρόμαξε της είπε ε δεν άνοιγες και μπήκα...(έχουν και κλειδί). Ότι και να τους κάνεις και να τους την πεις δε θα καταλάβουν ποτέ, μάλλον δε θέλουν να καταλάβουν!!


κλειδι????????!!!!!!!!!!!!!!!


ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟς!!!
Ππωπω......συγχύστηκα τώρα!!..ούτε να φανταστώ δεν μπορώ να έχει κλειδιά η πεθερούλα μου.............

Υποτίθεται το έχουν ΜΟΝΟ για έκτακτες περιπτώσεις, ποιες είναι αυτές δεν ξέρω αλλά λέμε τώρα...άσε της έχουν σπάσει τα νεύρα, ευτυχώς ο πεθερός της το καταλαβαίνει και πάει μια φορά την ημέρα για επίσκεψη το απόγευμα για λίγο. Η πεθερά, τσουπ να της φέρει ταχα φαγητό (ενώ έχει μαγειρέψει), τσουπ να την ρωτήσει αν θέλει να της πάρει ρούχα να απλώσει, (δεν μπορεί να απλώσει η αδερφή μου, είναι χαμηλά και πάνε γάτες και τέτοια) τσουπ από δω τσουπ από εκεί, βράστα...έχω πάει να μείνω σπίτι της εγώ και πραγματικά τα παίρνω στο κρανίο κάθε φορά, δε μπορώ να είμαι άνετα γιατί κάθε τρεις και λίγο όλο και κάποιος θα έρθει...τους έχει πει να παίρνουν τηλ, παίρνουν κάποιες φορές και δε το σηκώνει επίτηδες και αντί να πιάσει το υπονοούμενο κατεβαίνει κάτω! Μια φορά τους διέκοψε κιόλας ήταν με τον άντρα της..μόνο που τα σκέφτομαι εγώ που δεν τα ζω φορτώνω... Πώς θα κόψω τον αέρα στη πεθερά που θέλει να μου κάνει κουμάντο;;; - Σελίδα 6 654655 Πώς θα κόψω τον αέρα στη πεθερά που θέλει να μου κάνει κουμάντο;;; - Σελίδα 6 654655

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Το συζητησα με τον αντρα μου και παιδια μου εριξε δικιο απολυτο και ειπε θα της μιλησει... Για να δουμε...

Αλλα τον λυπηθηκα ρε γαμωτο, ολο ξεφυσουσε και του λεω μα γιατι ξεφυσας και μου λεει ε,δεν εχω ορεξη να ακουω τις βλακειες της μανας μου παλι, που δε θα καταλαβαινει!!!
Κριμα ειναι και αυτος... Sad

Χωρίς να θέλω να τον δικαιολογήσω, ωφείλω να παραδεχτώ ότι είναι δύσκολη η θέση του. Είναι στη μέση και προσπαθει να κρατήσει ισορροπίες αλλωτε παίρνοντας το μέρο σου και άλλωτε δικαιολογώντας καταστάσεις με σκοπό να μην ανάβουν τα αίματα. Δεν είναι εύκολο. Σίγουρα στεναχωριέται. Παρόλ' αυτά, εσύ μια χαρά εξηγήθηκες στην πεθερά σου όπως σου είπα και έτσι πρέπει να κάνεις απο εδώ και πέρα! Το παιδί πάνω απο όλα και από όλους!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

ναι καλε κ οταν την ακουω να το λεει τρελαινομαι... ασε που το καναν τα αλλα της τα εγγονακια μου φιλουσαν την μικρη στο στομα (δημοτικο κ τα 2) μεχρι που μια μερα εβαλα τα κλαματα απο την στεναχωρια μου κ εβαλε ο αντρας μου λιγο την ταξη... που το εμαθαν τα μικρα απο τη γιαγια..που αλλου?
βασικα τον πρωτο εναμιση μηνα ελειπα δεν μεναμε κοντα, εδω κ ενα μηνα που μετακομισα κ μενουμε στο ιδιο μερος κ πολυ πολυ κοντα ερχεται σχεδον καθε απογευμα καθεται κανα τεταρτο με μισαωρο κανει την μικρη να σπαραζει στο κλαμα κ σηκωνεται κ φευγει...
η αληθεια ειναι οτι δεν την γνωριζει αλλα γιατι δεν το κανει κ οταν την περνουν κ αλλοι αγκαλια που δεν γνωριζει?
εγω σκεφτηκα κ το τσιγαρο...καπνιζει παρα πολυ,πολυ ομως κ ισως την ενοχλει η μυρωδια...
τι ναπω, τοσο κλαμα ποια?

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

Ξέρω μια, που της αφήνουν οι ανηψιες της τα μωρά τους και όταν λείπουν αυτη τα φιλάει στο στόμα ενώ μπροστά τους δεν το κάνει γιατι εννοείται πως ξέρει ότι δεν είναι σωστό! Έλα όμως που την έχει την λόξα...

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΕΙ,ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΙΝ ΚΟΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ?ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΤΙΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΤΙΝ ΜΕ ΗΡΕΜΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΤΑΤΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟ ΤΙΝ ΦΙΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΥΛΟ ΤΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΙΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΠΕΘΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΛΑΛΕΥΣΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Rolling Eyes

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τα παιδιά μας και ο γάμος μας πάνω απόλους και απόλα.Κάντε Ο,ΤΙ χρειάζεται για να παραμείνουν υγιή και τα παιδάκια και ο γάμος.

http://shineon-n-on.blogspot.com

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

ναι καλε κ οταν την ακουω να το λεει τρελαινομαι... ασε που το καναν τα αλλα της τα εγγονακια μου φιλουσαν την μικρη στο στομα (δημοτικο κ τα 2) μεχρι που μια μερα εβαλα τα κλαματα απο την στεναχωρια μου κ εβαλε ο αντρας μου λιγο την ταξη... που το εμαθαν τα μικρα απο τη γιαγια..που αλλου?
βασικα τον πρωτο εναμιση μηνα ελειπα δεν μεναμε κοντα, εδω κ ενα μηνα που μετακομισα κ μενουμε στο ιδιο μερος κ πολυ πολυ κοντα ερχεται σχεδον καθε απογευμα καθεται κανα τεταρτο με μισαωρο κανει την μικρη να σπαραζει στο κλαμα κ σηκωνεται κ φευγει...
η αληθεια ειναι οτι δεν την γνωριζει αλλα γιατι δεν το κανει κ οταν την περνουν κ αλλοι αγκαλια που δεν γνωριζει?
εγω σκεφτηκα κ το τσιγαρο...καπνιζει παρα πολυ,πολυ ομως κ ισως την ενοχλει η μυρωδια...
τι ναπω, τοσο κλαμα ποια?

MariaM έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

Ξέρω μια, που της αφήνουν οι ανηψιες της τα μωρά τους και όταν λείπουν αυτη τα φιλάει στο στόμα ενώ μπροστά τους δεν το κάνει γιατι εννοείται πως ξέρει ότι δεν είναι σωστό! Έλα όμως που την έχει την λόξα...

Εντάξει δεν πάνε καλά, στα πολύ μικρά μωράκια ούτε στο μάγουλο δεν κάνει να τα φιλάνε, όχι μόνο από θέμα μικροβίων, αλλά γιατί είναι ευαίσθητο το δέρμα...

Εμένα ο πατέρας μου όταν ήταν πολύ μωρό η δικιά μου και ήταν ξαπλωμένη, πήγαινε μες το πρόσωπο της πολύ κοντά όμως και τον έκραζα συνέχεια τον άνθρωπο, παρόλο που ούτε καπνίζει και πάντα ξυριζόταν πριν έρθει...του έλεγα καλά εσένα σου αρέσει να σου έρχονται τόσο κοντά μούρη με μούρη, το έπνιγε το μωρό!αφου δυσφορούσε!Αλλά τι να πεις οι παππούδες και οι γιαγιάδες δεν τα σκέφτονται έτσι τα αγαπάνε τόσο που δεν υπολογίζουν μερικά πράματα ότι δεν είναι σωστά..

μινουμπακι πιστεύω ότι το τσιγάρο το ενοχλεί το μωρό, εδώ εμάς που είμαστε ενήλικες μας ενοχλεί, που το μωρό...πες της να πλένει τα δόντια της πριν έρθει και να τρώει τσίχλα και να αλλάζει μπλούζα, πες να δούμε τι θα σου πει! χαχαχα Razz


μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΜΑΚΙΑ.....

Ποιον μαμακια καλε;;; confused
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΕΘΙΞΑ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΕΚΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Embarassed

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χα! εμενα τωρα ο μικρος μου ειναι 4 μηνων.. ερχετε μια μερα η ξαδερφη μου για καφε κ εχει κ ενα αγορακι 3 χρονων(δεν ερχετε ποτε αν ειναι αρρωστο το παιδι)
λοιπον...τησ λεω προσεχε το μ 1ωρο παω να παρω καμια τυροπιτα να φαμε!
.....ε ρε και γυρναω στο σπιτι...
ειχε ερθει η πεθερα (μη δει κοσμο!!)
μαζι παρακαλω με τα 3 εγγονια της + μια φιλη απο τα εγγονια ολα απο δημοτικο κ κατω!
ολοι πανω απο το μωρο!!!
φανταστητε 3 εγγονια + 1 ο μικρος της ξαδ + 1 φιλη εγγονιων . + 3 εμεις μεγαλοι =8 ατομα πανω απο το μωρο να του μιλανε κλπ..

και βαζω μια φωνη αυθορμητα ομως!
φυγετε ολοι απο το μωρο τωωωραααα!!!! Πώς θα κόψω τον αέρα στη πεθερά που θέλει να μου κάνει κουμάντο;;; - Σελίδα 6 654655
καλα λεω...τοσα ατομα πανω απο το μωρο?? (δεν τους κοβει?)
μια χαρα τα πηρε τα εγγονια η πεθερα κ εγινε λουις!!

απο τοτε ερχεται μονη της κ σπανια με 1 μονο εγγονι!!

..οχι δεν το σε γυαλλα το μωρο παμε βολτες,επισκεψεις,κλπ...
αλλα δεν κολλαει κανεις πανω στο μωρο μου.
το δινω αγκαλιες,κλπ αλλα οταν ξερω οτι δεν ειναι κανεις αρρωστος!!!

καλα εκανες κ της απαντησες της πεθερας σου...
γιατι οσο δεν μιλας σε πατανε κ νομιζουν οτι κανουν οτι γουσταρουν.....
(εμενα κανει και το αλλο...μιλαει στον πλυθηντικο, θα παρουμε πανες του μωρου,γαλατα,μωρομαντιλα,ρουχα παντα σε κοσμο μπροστα!!
εεεε..και αμα ειδατε εσεις κατι απο αυτα αλλο τοσο τα εχω δει κ γω)Twisted Evil
δεν με νοιαζει αν θα παρει κατι..αλλα τουλαχιστον απο τη στιγμη που δεν το κανει ας μη μιλαει καλυτερα.. Πώς θα κόψω τον αέρα στη πεθερά που θέλει να μου κάνει κουμάντο;;; - Σελίδα 6 215994

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

ναι καλε κ οταν την ακουω να το λεει τρελαινομαι... ασε που το καναν τα αλλα της τα εγγονακια μου φιλουσαν την μικρη στο στομα (δημοτικο κ τα 2) μεχρι που μια μερα εβαλα τα κλαματα απο την στεναχωρια μου κ εβαλε ο αντρας μου λιγο την ταξη... που το εμαθαν τα μικρα απο τη γιαγια..που αλλου?
βασικα τον πρωτο εναμιση μηνα ελειπα δεν μεναμε κοντα, εδω κ ενα μηνα που μετακομισα κ μενουμε στο ιδιο μερος κ πολυ πολυ κοντα ερχεται σχεδον καθε απογευμα καθεται κανα τεταρτο με μισαωρο κανει την μικρη να σπαραζει στο κλαμα κ σηκωνεται κ φευγει...
η αληθεια ειναι οτι δεν την γνωριζει αλλα γιατι δεν το κανει κ οταν την περνουν κ αλλοι αγκαλια που δεν γνωριζει?
εγω σκεφτηκα κ το τσιγαρο...καπνιζει παρα πολυ,πολυ ομως κ ισως την ενοχλει η μυρωδια...
τι ναπω, τοσο κλαμα ποια?

MariaM έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

Ξέρω μια, που της αφήνουν οι ανηψιες της τα μωρά τους και όταν λείπουν αυτη τα φιλάει στο στόμα ενώ μπροστά τους δεν το κάνει γιατι εννοείται πως ξέρει ότι δεν είναι σωστό! Έλα όμως που την έχει την λόξα...

Εντάξει δεν πάνε καλά, στα πολύ μικρά μωράκια ούτε στο μάγουλο δεν κάνει να τα φιλάνε, όχι μόνο από θέμα μικροβίων, αλλά γιατί είναι ευαίσθητο το δέρμα...

Εμένα ο πατέρας μου όταν ήταν πολύ μωρό η δικιά μου και ήταν ξαπλωμένη, πήγαινε μες το πρόσωπο της πολύ κοντά όμως και τον έκραζα συνέχεια τον άνθρωπο, παρόλο που ούτε καπνίζει και πάντα ξυριζόταν πριν έρθει...του έλεγα καλά εσένα σου αρέσει να σου έρχονται τόσο κοντά μούρη με μούρη, το έπνιγε το μωρό!αφου δυσφορούσε!Αλλά τι να πεις οι παππούδες και οι γιαγιάδες δεν τα σκέφτονται έτσι τα αγαπάνε τόσο που δεν υπολογίζουν μερικά πράματα ότι δεν είναι σωστά..

μινουμπακι πιστεύω ότι το τσιγάρο το ενοχλεί το μωρό, εδώ εμάς που είμαστε ενήλικες μας ενοχλεί, που το μωρό...πες της να πλένει τα δόντια της πριν έρθει και να τρώει τσίχλα και να αλλάζει μπλούζα, πες να δούμε τι θα σου πει! χαχαχα Razz



Δεν θα το έλεγα αγάπη ολό αυτό το θέατρο του παραλόγου. Μάλλον λαχτάρα θα το χαρακτήριζα γιατί αν ήταν αγάπη δεν θα θέταν ποτε την υγεία του σε κίνδυνο. Όλες λίγο πολύ τα ίδια προβληματα έχουμε απο τους γονείς μας από ότι βλέπω. Δεν λέω ότι δεν τα αγαπάνε αλλά λόγω ηλικίας να πω... δεν ξέρω τι φταίει, και δεν σκέφτονται το καλό του παιδιού πάνω από όλα και ειδικότερα πάνω απο τα θέλω τους. Όπως σκεφτεται η μάνα. Γι αυτό λενε μάνα είναι μόνο μία! Εγώ δεν λαχταράω το παιδί μου; Βλέπω αυτά τα χειλάκια να ζαρώνουν όταν μιλάει και θέλω να φιλήσω τόσο χαριτωμένα που είναι! Αλλά δεν το κάνω βέβαια, βάζω την λογική. Χώρια που απο το στόμα μεταδίδονται πολλά μικρόβια. Υγρή περιοχή με υγρή περιοχή. Και άρρωστος να μην είναι κάποιος ένα χαλασμένο δόντι ή ένα σφράγισμα θα το έχει.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

ναι καλε κ οταν την ακουω να το λεει τρελαινομαι... ασε που το καναν τα αλλα της τα εγγονακια μου φιλουσαν την μικρη στο στομα (δημοτικο κ τα 2) μεχρι που μια μερα εβαλα τα κλαματα απο την στεναχωρια μου κ εβαλε ο αντρας μου λιγο την ταξη... που το εμαθαν τα μικρα απο τη γιαγια..που αλλου?
βασικα τον πρωτο εναμιση μηνα ελειπα δεν μεναμε κοντα, εδω κ ενα μηνα που μετακομισα κ μενουμε στο ιδιο μερος κ πολυ πολυ κοντα ερχεται σχεδον καθε απογευμα καθεται κανα τεταρτο με μισαωρο κανει την μικρη να σπαραζει στο κλαμα κ σηκωνεται κ φευγει...
η αληθεια ειναι οτι δεν την γνωριζει αλλα γιατι δεν το κανει κ οταν την περνουν κ αλλοι αγκαλια που δεν γνωριζει?
εγω σκεφτηκα κ το τσιγαρο...καπνιζει παρα πολυ,πολυ ομως κ ισως την ενοχλει η μυρωδια...
τι ναπω, τοσο κλαμα ποια?

MariaM έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
minubaki έγραψε:αχ και εγω το ιδιο προβλημα...!!!
εμενα πεταξε κ το κορυφαιο στο μωρο:
εγω ποτε θα σε φιλησω στο στομα???
ε παιδια τρελαθηκα... οταν ερχεται σπιτι δεν την αφηνω λεπτο απο τα ματια μου γιατι ειναι η τριτη φορα που το λεει αυτο...
και κατι αλλο που δεν μπορω να καταλαβω οταν περνει αγκαλια την μικρη (2μιση μηνων) γιατι το μωρο αρχιζει κ σπαραζει στο κλαμα, κατακοκκινη γινεται κ το κανει παντα...
γιατι ομως να κλαει τοσο πολυ?
Shocked

Θέλει να την φιλήσει στο στόμα?? ελα χριστέ μου...περνάει ώρες με την μικρή καθόλου ή που και που έρχεται μήπως γιατί δε την γνωρίζει καλά και κλαίει...

Ξέρω μια, που της αφήνουν οι ανηψιες της τα μωρά τους και όταν λείπουν αυτη τα φιλάει στο στόμα ενώ μπροστά τους δεν το κάνει γιατι εννοείται πως ξέρει ότι δεν είναι σωστό! Έλα όμως που την έχει την λόξα...

Εντάξει δεν πάνε καλά, στα πολύ μικρά μωράκια ούτε στο μάγουλο δεν κάνει να τα φιλάνε, όχι μόνο από θέμα μικροβίων, αλλά γιατί είναι ευαίσθητο το δέρμα...

Εμένα ο πατέρας μου όταν ήταν πολύ μωρό η δικιά μου και ήταν ξαπλωμένη, πήγαινε μες το πρόσωπο της πολύ κοντά όμως και τον έκραζα συνέχεια τον άνθρωπο, παρόλο που ούτε καπνίζει και πάντα ξυριζόταν πριν έρθει...του έλεγα καλά εσένα σου αρέσει να σου έρχονται τόσο κοντά μούρη με μούρη, το έπνιγε το μωρό!αφου δυσφορούσε!Αλλά τι να πεις οι παππούδες και οι γιαγιάδες δεν τα σκέφτονται έτσι τα αγαπάνε τόσο που δεν υπολογίζουν μερικά πράματα ότι δεν είναι σωστά..

μινουμπακι πιστεύω ότι το τσιγάρο το ενοχλεί το μωρό, εδώ εμάς που είμαστε ενήλικες μας ενοχλεί, που το μωρό...πες της να πλένει τα δόντια της πριν έρθει και να τρώει τσίχλα και να αλλάζει μπλούζα, πες να δούμε τι θα σου πει! χαχαχα Razz



Δεν θα το έλεγα αγάπη ολό αυτό το θέατρο του παραλόγου. Μάλλον λαχτάρα θα το χαρακτήριζα γιατί αν ήταν αγάπη δεν θα θέταν ποτε την υγεία του σε κίνδυνο. Όλες λίγο πολύ τα ίδια προβληματα έχουμε απο τους γονείς μας από ότι βλέπω. Δεν λέω ότι δεν τα αγαπάνε αλλά λόγω ηλικίας να πω... δεν ξέρω τι φταίει, και δεν σκέφτονται το καλό του παιδιού πάνω από όλα και ειδικότερα πάνω απο τα θέλω τους. Όπως σκεφτεται η μάνα. Γι αυτό λενε μάνα είναι μόνο μία! Εγώ δεν λαχταράω το παιδί μου; Βλέπω αυτά τα χειλάκια να ζαρώνουν όταν μιλάει και θέλω να φιλήσω τόσο χαριτωμένα που είναι! Αλλά δεν το κάνω βέβαια, βάζω την λογική. Χώρια που απο το στόμα μεταδίδονται πολλά μικρόβια. Υγρή περιοχή με υγρή περιοχή. Και άρρωστος να μην είναι κάποιος ένα χαλασμένο δόντι ή ένα σφράγισμα θα το έχει.

Έχεις δίκιο, λαχτάρα είναι πιο πολύ!! Δεν το συζητάμε ότι είναι τρελό να φιλήσεις ένα βρεφάκι στο στόμα! Αλλά τι να τους κάνεις τους τρελοπαππούδες...Κ γω βλέπω τον ανηψιό μου που είναι 9 μηνών και θέλω να τον ρουφήξω όχι απλά να τον φιλήσω αλλά συγκρατούμαι, στο κεφαλάκι τον φιλάω και στο λαιμουδάκι!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:...

Έχεις δίκιο, λαχτάρα είναι πιο πολύ!! Δεν το συζητάμε ότι είναι τρελό να φιλήσεις ένα βρεφάκι στο στόμα! Αλλά τι να τους κάνεις τους τρελοπαππούδες...Κ γω βλέπω τον ανηψιό μου που είναι 9 μηνών και θέλω να τον ρουφήξω όχι απλά να τον φιλήσω αλλά συγκρατούμαι, στο κεφαλάκι τον φιλάω και στο λαιμουδάκι!

Ασχετο, αλλα το κοριτσακι σου ειναι κουκλακι! Καθε φορα που σε συναντω τη χαζευω και επειτα τη φτυνω μην τη ματιασω! Να την χαιρεσαι!

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera koritsia....pos boreis na kospeis ton aera ths petheras ?apla to paizeis trellitsa....oti kai na leei apo to enafti benei apo to allo vgainei tha einai san na mhn to akoute....!gt nna se trelanei ayth trelane thn esi protoy na to katalavei....irema ,omorfa ,glika me to ganti poy lene.... Laughing

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exω παρει μεγαλη τρομαρα σας λεω μην τυχον κ μου τη φιλησει στο στομα... Μονο μη τολμησει θα γινει μεγαλος σαματας...
Ζουζουνιτσα κ να της το πεταξω απεξω απεξω οτι το κανω εγω κ θα σταματησω δεν θα καταλαβει,εδω προχθες ημουν σπιτι της χωρις το μωρο φυσικα (εχω παρει τρομαρα) κ επιασα συζητηση γι αυτο το θεμα οτι με εκνετριζουν οταν μου τη φιλανε στα χερακια της γιατι τα βαζει συνεχως στο στομα κ μου το απογορεψε κ η παιδιατρος κ μου απανταει μα φυσικα και δεν κανει, καλα δεν τους κοβει? Να τσακωθεις μου λεει αν στο κανουν κ την αλλη μερα που τη βρισκω στο δρομο με το μωρο σταματαει το παιρνει κ τη φιλαει στα χερακια... Μας δουλευει η δεν μας δουλευει?
Οσο για το κλαμα εγω πιστευω οτι ειναι απο την μυρωδια του τσιγαρου γιατι το κανει κ στον αντρα μου μερικες φορες που καπνιζει οταν την παιρνει αγκαλια να τσιριζει κ να κλαει... Μα μου πιανει το παιδι στο προσωπο κ τα χερια της βρωμοκοπανα τσιγαριλα...
Χθες το ευχαριστηθηκα ομως...ηρθε στο σπιτι το απογευμα κ με το που παιρνει την μικρη αγκαλια αυτη αρχιζει να κλαιει να τσιριζει οπως παντα οταν την παιρνει αγκαλια κ για καλη μου τυχη ηταν ο αντρας μου σπιτι γιατι παντα ελειπε αυτη την ωρα κ δεν τα εβλεπε οποτε της λεει τι κλαιει ετσι το μωρο?
Ε μωρο ειναι θα κλαψει αστο να κλαιει κ εκει τρελαθηκε ο αντρας μου κ της βαζει μια φωνη το μωρο για να κλαιει κατι το ενοχλει η κατι θελει δωστο αμεσως στη μαμα του...
Οποτε μαζευτηκε΄μου δινει τη μικρη με κρυα καρδια κ σηκωθηκε κ εφυγε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις