Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
αλικακι έγραψε:
kira έγραψε:
αλικακι έγραψε:Kira,παραστικά στο μικράκι σου και εύχομαι όλα να σου πάνε καλά με τις εξετάσεις!!!!
Αλήθεια,τι αντιβίωση σας δίνει ο παιδίατρος????
Αλικάκι ευχαριστώ!Μας έδωσε τη ceclor 375 πρωί βράδυ!!

Σε ρωτάω γιατί έχω ένα δίλλημα σχετικά με τις αντιβιώσεις και τον παιδίατρό μας.Μας δίνει την procef λέγοντας ότι είναι "ελαφριά"αντιβίωση.Κάθε φορά που είναι τα λαιμά του μικρού κόκκινα μας δίνει αντιβίωση.Με εχουν καταμπερδέψει όλα αυτά περί του να προλάβουμε διάφορα.Την τελευταία φορά μας έδωσε amoxil που του είχε πριστεί το ματάκι.Κάνουν καλό,άραγε??Άλλοι δεν δίνουν καθόλου..
Απορίες μιας μαμάς,χαχα!!!!

Αλίκη επειδή είναι κόκκινα τα λαιμά δεν δίνουν πάντα αντιβίωση. Η δικιά μας παιδίατρος μας έδινε αντιβίωση όταν είχε πυώδη αμυγδαλίτιδα με υψηλό πυρετό. Τα κόκκινα λαιμά δε σημαίνει πάντα ότι θα εξελιχθεί σε πυώδη αμυγδαλίτιδα. Μπορεί να είναι μια απλή ίωση.
Μήπως τη δίνει για κάτι άλλο ή με κανένα άλλο σύμπτωμα;
Για το ματάκι που πρήστηκε θα μπορούσες να συμβουλευτείς και έναν οφθαλμίατρο. Πάντως η Αmoxil είναι ελαφριά αντιβίωση. Για την procef ξέρω ότι δεν είναι και τόσο ελαφριά.


Δέσποινα,δεν μου έχει πει κάτι ο παιδίατρος για αμυγδαλές ή κάτι άλλο,μόνο τα λαιμά ότι είναι κόκκινα και ότι μας δίνει αντιβίωση για να μην εξελιχθεί σε κάτι άλλο.Σοβαρά μιλάς για την procef??Εμένα μου λέει ότι είναι πολύ ήπιας μορφής...έτσι μου'ρχεται την επόμενη φορά να του πω ότι δεν δίνω αντιβίωση...έτσι απλά!!!!!Όσο για το ματάκι,το σκέφτηκα να τον πάω σε οφθαλμίατρο,αλλά είπα να μας πει κι αυτός την γνώμη του πρώτα και τελικά ήταν τσίμπημα από κουνούπι...

kira έγραψε:
αλικακι έγραψε:
kira έγραψε:
αλικακι έγραψε:Kira,παραστικά στο μικράκι σου και εύχομαι όλα να σου πάνε καλά με τις εξετάσεις!!!!
Αλήθεια,τι αντιβίωση σας δίνει ο παιδίατρος????
Αλικάκι ευχαριστώ!Μας έδωσε τη ceclor 375 πρωί βράδυ!!

Σε ρωτάω γιατί έχω ένα δίλλημα σχετικά με τις αντιβιώσεις και τον παιδίατρό μας.Μας δίνει την procef λέγοντας ότι είναι "ελαφριά"αντιβίωση.Κάθε φορά που είναι τα λαιμά του μικρού κόκκινα μας δίνει αντιβίωση.Με εχουν καταμπερδέψει όλα αυτά περί του να προλάβουμε διάφορα.Την τελευταία φορά μας έδωσε amoxil που του είχε πριστεί το ματάκι.Κάνουν καλό,άραγε??Άλλοι δεν δίνουν καθόλου..
Απορίες μιας μαμάς,χαχα!!!!

Άσε Αλικάκι είναι πονεμένο το θέμα της αντιβίωσης!!Έχω κι εγώ φίλη που το παιδάκι της είναι 5 ετών και δεν έχει πάρει ποτέ και πήγαινε και παιδικό σταθμό από 12 μηνών!!!Γνώμη μου είναι ότι αντιβίωση πρέπει να δίνουν μόνο όταν έχουν εξαντλήσει όλα τα περιθώρια!!Τώρα για έναν ερεθισμένο λαιμό μου φαίνεται ακραίο να σου πω,αλλά δεν είμαι και γιατρός.Πάντως ο καθένας κανει του κεφαλιού του,αυτό έχω καταλάβει!!!!!
Η κόρη μου πήρε πριν περίπου 10 μέρες ,γιατί έκανε υψηλό πυρετό για περισσότερο από 3 24ωρα!!Οπότε δεν ήθελε να το ριψοκινδυνέψει περισσότερο μου είπε!
Και τώρα της έδωσε γιατί έχει πυρετό και πόνο στο αυτί!!!!
ΑΧ!!!!!!Περαστικούλια τους και να είναι σιδερένια!!


Ορίστε..κάτι τέτοια ακούω και αναρωτιέμαι..άλλα παιδάκια δεν παίρνουν καθόλου αντιβίωση....εννοείται ότι ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του,αλλά εμείς και εννοώ τα παιδάκια μας, τι φταίνε???

αγαπη 25 έγραψε:καλημερααααααααααα!!!!γυρισαμε σπιτι μας πριν λιγο με τον πριγκηπακο!!!!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!!!σας φιλω!!! Razz Razz


Αχ,κοριτσάκι μου,μπράβο!!!!Να σας ζήσει το αντράκι σας!!!!Καλή λοχεία σε σένα!!!!Περιμένουμε να μας πεις λεπτομέρειες!!!!!!Πολλά φιλιά!!!!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολες! Πως παν τα κεφια? Χουχουλιαζω στην κουβερτουλα κ μ αρεσει! Σημερα εκανα μπριζολιτσες κ πατατουλες στην actifry. . .αλλα το στομαχι μου δεν σηκωνει κ πολλα,ψιλοανακατωνομαι..Την αλλη Τεταρτη α επιπεδου αντε να ερχεται λεεμε να δουμε και τι κρυβεται στην κοιλιτσα μου!το αδερφακι ή η αδερφουλα του μπεμπουλη??!Φιλια σε ολες

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες! Πως παν τα κεφια? Χουχουλιαζω στην κουβερτουλα κ μ αρεσει! Σημερα εκανα μπριζολιτσες κ πατατουλες στην actifry. . .αλλα το στομαχι μου δεν σηκωνει κ πολλα,ψιλοανακατωνομαι..Την αλλη Τεταρτη α επιπεδου αντε να ερχεται λεεμε να δουμε και τι κρυβεται στην κοιλιτσα μου!το αδερφακι ή η αδερφουλα του μπεμπουλη??!Φιλια σε ολες

αυτη η κουβερτουλα ειναι μεσημεριανη ε ;;; χεχχχεε εγω βλεπω τολμη και γοητεια ( μμμ δεν με νοιαζει γελαστε εγω το παρακολουθω ) και ειναι στον καναπε αραχτη με την κουβερτουλα ! ενα γερο μωρο να ειναι και με εναν πονο !!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
elena25 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


Από τις τόσες βάρδιες κοντεύουμε πια να ξεχάσουμε τι κάνει ο πεταλουδίτσος με την πεταλουδίτσα, ο μελισσούλος με τη μελισσούλα, και γενικά κοντεύουμε να ξεχάσουμε και πώς γίνεται το ρημάδι!

Α ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙ ΠΑΕς ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗ ΝΑΤΑΛΙ ΔΕ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!ΒΟΥΡ!!!!!!!

Πώς θα το κάνω η έρμη το παιδί;;; Με τηλεπάθεια;


Εχει δίκιο η Μίνα..εγώ τον πεταλουδίτσο μου δεν τον αφήνω σε χλωρό κλαρί Razz Razz Razz Razz Razz !!!Μην στενοχωριέσε όμως Ελενάκι γιατί αν έπιανα τόσο εύκολα παιδί τώρα θα είχα λόχο ολόκληρο Razz Razz Razz Razz Razz !!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:καλημερααααααααααα!!!!γυρισαμε σπιτι μας πριν λιγο με τον πριγκηπακο!!!!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!!!σας φιλω!!! Razz Razz
ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΑΓΑΠΗ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑς ΣΑς.ΓΕΡΟς ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟς ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλημεραααααααααα μανουλεςςςςςςςςς


https://www.youtube.com/watch?v=KlPwPTEme5k&feature=fvwp&NR=1


και ενα βιντεακι που μου εστειλαν ...

το χα δει πριν καιρο κ μου χει μεινει.Πολυ καλο!

Αγαπη να σου ζησει κ παλι ο γιος!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλημεραααααααααα μανουλεςςςςςςςςς


https://www.youtube.com/watch?v=KlPwPTEme5k&feature=fvwp&NR=1


και ενα βιντεακι που μου εστειλαν ...
ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ.
στο δανειστηκα για το φεις.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:καλημερααααααααααα!!!!γυρισαμε σπιτι μας πριν λιγο με τον πριγκηπακο!!!!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!!!σας φιλω!!! Razz Razz
ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΑΓΑΠΗ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑς ΣΑς.ΓΕΡΟς ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟς ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

Αντε καλως μας ηλθες στην |παρεα" μας πια ΜΑΜΑ!!!!
Γερο τυχερο και προκομενο να ειναι το μαναρακι σου...φιλαρες!!!



ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ...ΚΛΕΙΩ ΝΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΒΑΡΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ???ΟΕΟ?ΜΙΑ ΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΝΩ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΞΑΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. scratch ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα εχω παρει με την μανα μου...Ο Κωσταντης μου δεν χρησιμοποιει πιπιλα παρα μονο στον υπνο του,ουτε δαχτυλο...Και την εχω πιασει δυο φορες μεσα στο σκ να του την εχει βαλει...Της την ειπα κ απεφυγε...Φυσικα...Την τριτη θα την διαολοστειλω...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Tziz έγραψε:Πόπη τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή????
Θέλω κι εγώ!!!
(δεύτερο παιδί...)


Σευχαριστω πολυ!!!!Τι περιμενεις,αντε βαλτον κατω.....

Αγγελικουλα τι συμπτωση κι εγω θελω....
χαχαχαχ...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ...ΚΛΕΙΩ ΝΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΒΑΡΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ???ΟΕΟ?ΜΙΑ ΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΝΩ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΞΑΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. scratch ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

τιποτα.Ειναι κλασσικα εικονογραφημενα αυτα!χαχα!
υπομονη κανε!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ????ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΥΠΟΣΙΤΙΣΜΟΥ ΛΙΠΟΘΥΜΟΥΝ ΑΠ ΤΗΝ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΟΥ ΛΕΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΤΑΙΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΝΕ Κ ΖΗΤΑΝΕ ΦΑΙ.ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΝΑ ΠΕΙΝΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΝ! Crying or Very sad Crying or Very sad

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε:
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες! Πως παν τα κεφια? Χουχουλιαζω στην κουβερτουλα κ μ αρεσει! Σημερα εκανα μπριζολιτσες κ πατατουλες στην actifry. . .αλλα το στομαχι μου δεν σηκωνει κ πολλα,ψιλοανακατωνομαι..Την αλλη Τεταρτη α επιπεδου αντε να ερχεται λεεμε να δουμε και τι κρυβεται στην κοιλιτσα μου!το αδερφακι ή η αδερφουλα του μπεμπουλη??!Φιλια σε ολες

αυτη η κουβερτουλα ειναι μεσημεριανη ε ;;; χεχχχεε εγω βλεπω τολμη και γοητεια ( μμμ δεν με νοιαζει γελαστε εγω το παρακολουθω ) και ειναι στον καναπε αραχτη με την κουβερτουλα ! ενα γερο μωρο να ειναι και με εναν πονο !!


Αχ σε ευχαριστω!!! Αλλα . . . Τολμη κ Γοητεια???ουι μανουλα μου δν αντεχω!βεβαια γουστα ειναι τουτα! . . . .α ζαπινγκ κανω,βλεπω δεστε τους τωρα πιο πολυ να χαζεψω μηπως κοιμηθω. . .οχι οτι ειμαι φαν.
Να σας ζησει Αγαπη!!!!!!!
Μινα ,ειμαι αισιοδοξη να πανε ολα καλα.Αλλα Ναι ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ Ο ΓΙΕΣ!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ...ΚΛΕΙΩ ΝΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΒΑΡΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ???ΟΕΟ?ΜΙΑ ΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΝΩ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΞΑΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. scratch ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

τιποτα.Ειναι κλασσικα εικονογραφημενα αυτα!χαχα!
υπομονη κανε!

ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΑΘΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ..

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα μολις ξυπνησαμε. Μινα το δοκιμασες το φασκιωμα μην το σνμπαρεις γιατι αν το εκανα απο τοτε που μου το ειπε η μαμα μου θα ειχα ριξει τρελους υπνους.Χωρις πλακα τωρα τη ταιζω το βραδυ, εκει γυρω στις 11μιση, οπως ειναι ξυπνια την παω στο κρεβατι, τη βαζω στον υπνοσακο, τη φασκιωνω μετα τη χαιδευω τη φιλαω της λεω τωρα υπνο και φευγω σε δυο λεπτα εχει κοιμηθει χωρις κλαμα χωρις τιποτα.

http://www.worldjamboree.gr

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:καλησπερα μολις ξυπνησαμε. Μινα το δοκιμασες το φασκιωμα μην το σνμπαρεις γιατι αν το εκανα απο τοτε που μου το ειπε η μαμα μου θα ειχα ριξει τρελους υπνους.Χωρις πλακα τωρα τη ταιζω το βραδυ, εκει γυρω στις 11μιση, οπως ειναι ξυπνια την παω στο κρεβατι, τη βαζω στον υπνοσακο, τη φασκιωνω μετα τη χαιδευω τη φιλαω της λεω τωρα υπνο και φευγω σε δυο λεπτα εχει κοιμηθει χωρις κλαμα χωρις τιποτα.

ΟΧΙ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ..

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας κοριτσάκια μου! Εχθες δεν πρόλαβα να μπω καθόλου! Καλά φθάσαμε κιόλας στο 11 και τόσες σελίδες μάλιστα! Θα καεί το μυαλό μας από τις πολλές σκέψεις! Δεν έκατσα να τα διαβάσω όλα.Λίγα πράγματα. Αγάπη, να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου. Κίρα μου, περαστικά σας. Κλειώ... ωραία κοιλίτσα! Με το καλό η αυχενική. Άντε να δούμε τί περιμένεις. τατιάνα, την μαμά μας μπορούμε να την βρίσουμε χωρίς να μας κρατάει κακία... Αυτά.
Εχθες πήγα στο θέατρο " ο Τζίμ το τζιτζίκι" που κέρδισα. Πολύ ωραία παράσταση, ωραία κουστούμια, ωραία κίνηση. Ωραία τραγούδια. Κάνει μπας ότι η μουσική είναι ζουγανέλης. Πιστεύω άξιζε. Το εισητήριο είναι 12 ευρόπουλα γενικά είσοδος. (αν δεν κέρδιζα δεν θα είχαμε πάει. Είμαστε πανί με πανί αυτόν τον καιρο! ) Τεσπα... Το πρόγραμμα συνοδεύεται από το cd με τα τραγούδια της παράστασης και κοστίζει 5 ευρώ. Πάντως η κόρη μου ενθουσιάστηκε και μετά δεν ήθελε να φύγει!

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα ο μικρος μου ξαναεκανε πυρετο πριν λιγο, 39 κιολας, και τον πηγε ο αντρας μου στην παιδιατρο τωρα.. αντε να δουμε.. περαστικα σε ολα τα παιδακια να πω, μακαρι να ειναι απλα μια ιωση.. Αγαπη να σας ζησει το αγορακι σας, να ειναι καλοτυχο παντα!! τατιανα κ αγγελικη, γρηγορα με μια φουσκωμενη κοιλιτσα βρε, αφου το θελετε τοσο πολυ!!!!
καφε ποτε θα πιουμε παρεα εμεις οι σαλονικιες??

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη, να σας ζήσει ο άντρακλας! Περιμένουμε να δούμε και φωτογραφίες, ε!

Περαστικά στα άρρωστα κουτσουνάκια!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...δεν ξερω αν ειναι η κλεισουρα, η λεχωνια,η οτι οοολα πρεπει να περνανε απο τα χερια μου για να μου γινει δουλεια,αλλα καμια φορα με πιανει ενα ανεξηγητο παραπονο και κλαιω χωρις να ξερω το γιατι...σκεφτομαι ποσο αγαπω τα παιδακια μου,ποσο παιδευτηκα να φερω στον κοσμο την μπεμπα μου και τα δακρυα κυλανε απο μονα τους... Shocked

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:...δεν ξερω αν ειναι η κλεισουρα, η λεχωνια,η οτι οοολα πρεπει να περνανε απο τα χερια μου για να μου γινει δουλεια,αλλα καμια φορα με πιανει ενα ανεξηγητο παραπονο και κλαιω χωρις να ξερω το γιατι...σκεφτομαι ποσο αγαπω τα παιδακια μου,ποσο παιδευτηκα να φερω στον κοσμο την μπεμπα μου και τα δακρυα κυλανε απο μονα τους... Shocked

Αχ βρε κοριτσάκι... υπομονή! Θα περάσει. Είναι μέχρι να συνηθήσεις.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες! Πως παν τα κεφια? Χουχουλιαζω στην κουβερτουλα κ μ αρεσει! Σημερα εκανα μπριζολιτσες κ πατατουλες στην actifry. . .αλλα το στομαχι μου δεν σηκωνει κ πολλα,ψιλοανακατωνομαι..Την αλλη Τεταρτη α επιπεδου αντε να ερχεται λεεμε να δουμε και τι κρυβεται στην κοιλιτσα μου!το αδερφακι ή η αδερφουλα του μπεμπουλη??!Φιλια σε ολες

αυτη η κουβερτουλα ειναι μεσημεριανη ε ;;; χεχχχεε εγω βλεπω τολμη και γοητεια ( μμμ δεν με νοιαζει γελαστε εγω το παρακολουθω ) και ειναι στον καναπε αραχτη με την κουβερτουλα ! ενα γερο μωρο να ειναι και με εναν πονο !!


Αχ σε ευχαριστω!!! Αλλα . . . Τολμη κ Γοητεια???ουι μανουλα μου δν αντεχω!βεβαια γουστα ειναι τουτα! . . . .α ζαπινγκ κανω,βλεπω δεστε τους τωρα πιο πολυ να χαζεψω μηπως κοιμηθω. . .οχι οτι ειμαι φαν.
Να σας ζησει Αγαπη!!!!!!!
Μινα ,ειμαι αισιοδοξη να πανε ολα καλα.Αλλα Ναι ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ Ο ΓΙΕΣ!!


https://www.youtube.com/watch?v=jUC-NgRIdYA

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρύσλα περαστικά σας!!Ναι να βρεθούμε πολύ το θέλω!!!!!!!!!!!!!
Κι εμείς από την παιδίατρο γυρίσαμε!!!Μετά πέρασα από γυναικολόγο και μου είπε όταν με το καλό μείνω ξανά έγκυος να κάνω ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ αντιπηκτικες ενέσεις!!Αν και δεν χρειάζεται λέει,αλλά για να είμαστε καλυμένοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι να πω ρε κορίτσια με αυτούς τους γιατρούς!!!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:τελικα ο μικρος μου ξαναεκανε πυρετο πριν λιγο, 39 κιολας, και τον πηγε ο αντρας μου στην παιδιατρο τωρα.. αντε να δουμε.. περαστικα σε ολα τα παιδακια να πω, μακαρι να ειναι απλα μια ιωση.. Αγαπη να σας ζησει το αγορακι σας, να ειναι καλοτυχο παντα!! τατιανα κ αγγελικη, γρηγορα με μια φουσκωμενη κοιλιτσα βρε, αφου το θελετε τοσο πολυ!!!!
καφε ποτε θα πιουμε παρεα εμεις οι σαλονικιες??

κοροτσια 5 νοεμβρη ανεβαινωωωωωω! αν το κανονισετε τοτε θα ερθω κι εγω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις