Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
litsakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ...ΚΛΕΙΩ ΝΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΒΑΡΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ???ΟΕΟ?ΜΙΑ ΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΝΩ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΞΑΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. scratch ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

τιποτα.Ειναι κλασσικα εικονογραφημενα αυτα!χαχα!
υπομονη κανε!

ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΑΘΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ..

Mίνα να σε ρωτήσω κάτι άσχετο?Πώς είναι η ζωή στη Λευκάδα?Από δουλειές έχει τίποτα?

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
litsakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ...ΚΛΕΙΩ ΝΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΒΑΡΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ???ΟΕΟ?ΜΙΑ ΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΝΩ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΞΑΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. scratch ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

τιποτα.Ειναι κλασσικα εικονογραφημενα αυτα!χαχα!
υπομονη κανε!

ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΑΘΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ..

Mίνα να σε ρωτήσω κάτι άσχετο?Πώς είναι η ζωή στη Λευκάδα?Από δουλειές έχει τίποτα?

ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙΣ?ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ.ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΜΙΝΑ+μπεμπα"]
kira έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
litsakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΝΑΤΑΛΙ...ΚΛΕΙΩ ΝΟΥ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΒΑΡΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ???ΟΕΟ?ΜΙΑ ΣΟΥΠΑ Κ ΚΑΝΩ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΩ!!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΞΑΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. scratch ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

τιποτα.Ειναι κλασσικα εικονογραφημενα αυτα!χαχα!
υπομονη κανε!

ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΑΘΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ..

Mίνα να σε ρωτήσω κάτι άσχετο?Πώς είναι η ζωή στη Λευκάδα?Από δουλειές έχει τίποτα?

ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙΣ?ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ.ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.[/quoΒ

Βασικά είναι η κουμπάρα μου από εκεί,αλλά λείπει 10 χρόνια Αθήνα και τώρα με την κρίση λέει να γυρίσει και της είπα μεταξύ σοβαρού και αστείου να έρθουμε κι εμεις να πάρουμε ένα μικρό κτηματάκι να βάλουμε λαχανικά,τουλάχιστον να έχουμε τροφή!!!!!! Shocked Shocked
Δεν το πιστεύω ότι θα μας καταντήσουν να φτάσουμε σε αυτό το σημείο!!!!
Εσύ μένεις στην πόλη??

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ειδα στη φωτο ποια ειναι η ελενη,που το nick ειναι ναυσικα και εχει 4 παιδια.
αυτη εχει 4 παιδια????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
καταρεμενη κριση να μην μπορω να κανω 4 να γινω στιλακι!!!!!

Και που να την δεις και απο κοντα!θα παθεις....

Tziz έγραψε:Πόπη τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή????
Θέλω κι εγώ!!!
(δεύτερο παιδί...)

και τι περιμενεις????βουρ στο Νικο!

αγαπη 25 έγραψε:καλημερααααααααααα!!!!γυρισαμε σπιτι μας πριν λιγο με τον πριγκηπακο!!!!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!!!σας φιλω!!! Razz Razz

να σας ζησει!!!!!!

blackrose έγραψε:Καλησπερα σε ολες! Πως παν τα κεφια? Χουχουλιαζω στην κουβερτουλα κ μ αρεσει! Σημερα εκανα μπριζολιτσες κ πατατουλες στην actifry. . .αλλα το στομαχι μου δεν σηκωνει κ πολλα,ψιλοανακατωνομαι..Την αλλη Τεταρτη α επιπεδου αντε να ερχεται λεεμε να δουμε και τι κρυβεται στην κοιλιτσα μου!το αδερφακι ή η αδερφουλα του μπεμπουλη??!Φιλια σε ολες

αντε να δειτε το μπεμπακι!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 8 215994

αυτη η κουβερτουλα ειναι μεσημεριανη ε ;;; χεχχχεε εγω βλεπω τολμη και γοητεια ( μμμ δεν με νοιαζει γελαστε εγω το παρακολουθω ) και ειναι στον καναπε αραχτη με την κουβερτουλα ! ενα γερο μωρο να ειναι και με εναν πονο !! [/quote]

τολμη και γοητεια??????ακομα αυτη η Μπρουκ κυνηγα τον Ριτζ?????

anthaki έγραψε:...δεν ξερω αν ειναι η κλεισουρα, η λεχωνια,η οτι οοολα πρεπει να περνανε απο τα χερια μου για να μου γινει δουλεια,αλλα καμια φορα με πιανει ενα ανεξηγητο παραπονο και κλαιω χωρις να ξερω το γιατι...σκεφτομαι ποσο αγαπω τα παιδακια μου,ποσο παιδευτηκα να φερω στον κοσμο την μπεμπα μου και τα δακρυα κυλανε απο μονα τους... Shocked


νομιζω πως γενικοτερα αυτη η εποχη εχει φερει σε ολους μας μελαγχολια!να σκεφτεσαι οσο το δυνατον θετικοτερα!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια σημερα ξεκινησα διατροφη . ξερετε να μου δωσετε καποια συμβουλη για ελαφρύ βραδυνό ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:κοριτσια σημερα ξεκινησα διατροφη . ξερετε να μου δωσετε καποια συμβουλη για ελαφρύ βραδυνό ?


Ένα σαντουιτσάκι με τυρί (κατά προτίμηση με χαμηλά λιπαρά), μαρουλάκι, ντοματούλα και αν έχεις άπαχη γαλοπούλα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
dimitra37 έγραψε:καλησπερα μολις ξυπνησαμε. Μινα το δοκιμασες το φασκιωμα μην το σνμπαρεις γιατι αν το εκανα απο τοτε που μου το ειπε η μαμα μου θα ειχα ριξει τρελους υπνους.Χωρις πλακα τωρα τη ταιζω το βραδυ, εκει γυρω στις 11μιση, οπως ειναι ξυπνια την παω στο κρεβατι, τη βαζω στον υπνοσακο, τη φασκιωνω μετα τη χαιδευω τη φιλαω της λεω τωρα υπνο και φευγω σε δυο λεπτα εχει κοιμηθει χωρις κλαμα χωρις τιποτα.

ΟΧΙ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ..

φασκιωμενα ελαφρως τα ταιζα,στο κρεβατι ισα που τα ακουμπαγε το πανι που ηταν φασκιωμενα,πολυ χαλαρα.Αλλα υπνους ΔΕΝ εριξα ουτε με φασκιωμα,ουτε με ταμα στην Τηνο....

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
dimitra37 έγραψε:καλησπερα μολις ξυπνησαμε. Μινα το δοκιμασες το φασκιωμα μην το σνμπαρεις γιατι αν το εκανα απο τοτε που μου το ειπε η μαμα μου θα ειχα ριξει τρελους υπνους.Χωρις πλακα τωρα τη ταιζω το βραδυ, εκει γυρω στις 11μιση, οπως ειναι ξυπνια την παω στο κρεβατι, τη βαζω στον υπνοσακο, τη φασκιωνω μετα τη χαιδευω τη φιλαω της λεω τωρα υπνο και φευγω σε δυο λεπτα εχει κοιμηθει χωρις κλαμα χωρις τιποτα.

ΟΧΙ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ..

φασκιωμενα ελαφρως τα ταιζα,στο κρεβατι ισα που τα ακουμπαγε το πανι που ηταν φασκιωμενα,πολυ χαλαρα.Αλλα υπνους ΔΕΝ εριξα ουτε με φασκιωμα,ουτε με ταμα στην Τηνο....

ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΛΙΤΣΑ Ε?ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΩΡΕ..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:κοριτσια σημερα ξεκινησα διατροφη . ξερετε να μου δωσετε καποια συμβουλη για ελαφρύ βραδυνό ?


Γιαουρτάκι με μέλι και καρύδια!!!

Μίνα,υπομονή!!!Εγώ πιστεύω θα "στρώσει" μόνο του το μωράκι σου!!!

Καλησπέρα σε όλες!!!!Χτυπάω κάτι κρέπες....μούρλια!!!!Με τα χεράκια μου,παρακαλώ!!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:κοριτσια σημερα ξεκινησα διατροφη . ξερετε να μου δωσετε καποια συμβουλη για ελαφρύ βραδυνό ?

μπορεις να πινεις μια κουπα γαλα με δημητριακα!! ειναι τελειοο!!εγω το κανω καθε βραδυ εκτος μερικες φορες που υπαρχουν και παρασπονδιες!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
stefanakos έγραψε:κοριτσια σημερα ξεκινησα διατροφη . ξερετε να μου δωσετε καποια συμβουλη για ελαφρύ βραδυνό ?


Γιαουρτάκι με μέλι και καρύδια!!!

Μίνα,υπομονή!!!Εγώ πιστεύω θα "στρώσει" μόνο του το μωράκι σου!!!

Καλησπέρα σε όλες!!!!Χτυπάω κάτι κρέπες....μούρλια!!!!Με τα χεράκια μου,παρακαλώ!!!!!

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!! Τώρα είδα για τις κρέπες, εγώ χτύπησα καμιά ώρα, αλλά όχι με τα χεράκια μου, με έπιασε μια υπογλυκαιμία και πήραμε..έχω καιρό να φάω γλυκό!! μμμμμμμ Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 8 597524

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελους εκατσα!!εκανα και ενα μπολ πατλακια να φαω και εκατσα να σας διαβασω.ουφ.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:επιτελους εκατσα!!εκανα και ενα μπολ πατλακια να φαω και εκατσα να σας διαβασω.ουφ.

τι είναι τα πατλάκια??

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα ποπ κορν.απο συνηθεια τα εγραψα ετσι ενω ελεγα να τα γραψω ποπ κορν γιατι σιγουρα δεν θα καταλαβαιναν ολες τι εννοω.εμεις εδω ετσι τα λεμε.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα ποπ κορν.απο συνηθεια τα εγραψα ετσι ενω ελεγα να τα γραψω ποπ κορν γιατι σιγουρα δεν θα καταλαβαιναν ολες τι εννοω.εμεις εδω ετσι τα λεμε.

στη Σερρες το λενε "παπαλουτσες"
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά κορίτσια! Κι εγώ μόλις έκατσα. Στο χωριό του άντρα μου τα λένε παπαρδέλες!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα ποπ κορν.απο συνηθεια τα εγραψα ετσι ενω ελεγα να τα γραψω ποπ κορν γιατι σιγουρα δεν θα καταλαβαιναν ολες τι εννοω.εμεις εδω ετσι τα λεμε.

στη Σερρες το λενε "παπαλουτσες"
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ναι το εχω ακουσει.στην μυτιληνη εκανα παρεα με μια κοπελα απο σερρες και μου το ειχε πει.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Γειά κορίτσια! Κι εγώ μόλις έκατσα. Στο χωριό του άντρα μου τα λένε παπαρδέλες!
απο που ειναι ο αντρας σου?

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα ποπ κορν.απο συνηθεια τα εγραψα ετσι ενω ελεγα να τα γραψω ποπ κορν γιατι σιγουρα δεν θα καταλαβαιναν ολες τι εννοω.εμεις εδω ετσι τα λεμε.

στη Σερρες το λενε "παπαλουτσες"
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Το υποψιάστηκα ότι θα ήταν τα ποπ κορν αλλά δεν ήθελα να πω βλακεία ...χεχε...και γω απο Θεσ/νικη έχω καταγωγή και κάτι μου έλεγε η λέξη αλλά δεν ήμουν σίγουρη...

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Γειά κορίτσια! Κι εγώ μόλις έκατσα. Στο χωριό του άντρα μου τα λένε παπαρδέλες!

Παπαρδέλες εγώ νόμιζα ήταν ζυμαρικά... Shocked Shocked

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
mamamatina έγραψε:Γειά κορίτσια! Κι εγώ μόλις έκατσα. Στο χωριό του άντρα μου τα λένε παπαρδέλες!

Παπαρδέλες εγώ νόμιζα ήταν ζυμαρικά... Shocked Shocked

Ναι κι εγώ για ζυμαρικά τα ξέρω. Άστο μη την ψαχνεις! Κι εγώ όλα τα περίεργα εκεί τα έχω ακούσει! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 8 262737

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
mamamatina έγραψε:Γειά κορίτσια! Κι εγώ μόλις έκατσα. Στο χωριό του άντρα μου τα λένε παπαρδέλες!

Παπαρδέλες εγώ νόμιζα ήταν ζυμαρικά... Shocked Shocked

Ναι κι εγώ για ζυμαρικά τα ξέρω. Άστο μη την ψαχνεις! Κι εγώ όλα τα περίεργα εκεί τα έχω ακούσει! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 8 262737
απο κατερινη που ειναι ο αντρας μου,ετσι τα λενε νομιζω και αλλα πολλα περιεργα γι αυτο σε ρωτησα.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως και να τα λενε ειναι νοστιμα τα ατιμα! χεχεχεχε

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το καλοκαίρι με τις άλλες μαμάδες στις κούνιες τα τσακίζαμε! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 8 334589

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τα ποπ κορν.απο συνηθεια τα εγραψα ετσι ενω ελεγα να τα γραψω ποπ κορν γιατι σιγουρα δεν θα καταλαβαιναν ολες τι εννοω.εμεις εδω ετσι τα λεμε.

στη Σερρες το λενε "παπαλουτσες"
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ναι το εχω ακουσει.στην μυτιληνη εκανα παρεα με μια κοπελα απο σερρες και μου το ειχε πει.



Εδώ Σεραία!!!
τα λέμε και πατλάκια Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις